Konta bankowe · Konto · Konto 360 Bank Millennium + BONUS 300 zł - Warto założyć? Wasze Opinie??

Konta Banku Millennium - Opinie, Porównanie

lukas bank Konto 360 Banku Millennium kusi nowych klientów, potencjalnym brakiem opłat oraz kontem oszczędnościowym o oprocentowaniu 1%. Jakby jeszcze tego było mało, dzięki promocji w łatwy sposób można zyskać dodatkowe 220 zł. Ale jak to mówią: "nie wszystko złoto, co się świeci". Sprawdźmy dokładnie tabelę opłat, warunki promocji oraz opinie aktualnych klientów banku.

Bank Millennium kusi klientów dwoma kontami osobistymi, potencjalnie są darmowe. Posiadając Konto w Banku Millenium klient otrzymuje nieograniczony dostęp do wielu produktów - od kart debetowych i kredytowych, limitu w koncie osobistym, produktów oszczędnościowych i kredytowych po fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia. Poniżej znajdują się konta bankowe Milenium, są zdecydowanie najpopularniejsze wśród użytkowników.

Konto 360 Millennium - ocena oferty

Nazwa Millennium - Konto 360°
Prowadzenie konta 0 zł lub 8 zł
Zwolnienie z opłaty:
jeżeli miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 1 000 zł oraz co najmniej raz w miesiącu zostanie wykonana płatność kartą do konta)
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 7 zł
Zwolnienie z opłaty:
jeżeli miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 1 000 zł oraz co najmniej raz w miesiącu zostanie wykonana płatność kartą do konta
Darmowe bankomaty w Polsce 0 zł - Millennium Bank
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce (wpływ min. 1000 zł na miesiąc oraz min. 1 transakcja kartą w miesiącu)

Konto 360 Millennium Banku to konto tradycyjne, które oferuje darmowe prowadzenie konta, darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce. I brak opłaty za kartę. Wszystko pod dwoma warunkami: wpływy na rachunek muszą miesięcznie wynieść minimum 1000 zł. A posiadacz konta musi wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w każdym miesiącu. Jeśli te warunki nie zostaną spełnione, za konto trzeba będzie zapłacić 8 zł, zaś za kartę – 7 zł.Konto 360 Student

Nazwa Millennium - Konto 360° Student
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 7 zł
Zwolnienie z opłaty:
dokonanie 1 płatności kartą do konta w miesiącu
Darmowe bankomaty w Polsce 0 zł - Millennium Bank
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce (dokonanie 1 płatności kartą do konta w miesiącu)

Oferta konta bankowego 360 stopni dla studentów jest praktycznie identyczna - wyróżniającą rzeczą na plus jest na pewno "ułatwienie" możliwości zwolnienia z opłat:

W przypadku osób w wieku 18–26 lat zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów ma miejsce, już w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu .

Jako, że studenci mają nieregularne dochody Bank Millennium postanowił w ich przypadku zrezygnować z wymogu minimalnego miesięcznego wpływu - co jest jak najbardziej pozytywną rzeczą. Spełnienie tego jednego i prostego warunku, sprawi, że nasze konto będzie całkowicie darmowe w użytkowaniu.Konto oszczędnościowe Profit o oprocentowaniu 1,0%

Będąc posiadaczem konta 360 stopni lub konto 360 stopni Student, możemy założyć sobie dodatkowo konto oszczędnościowe Profit.
Teraz na Koncie Oszczędnościowym Profit nowe środki w wysokości do 100 000 zł są oprocentowane wg promocyjnej stopy aż 1,0% w skali roku przez 2 miesiące.

Załóż konto do 31 sierpnia 2020 r. i odbierz 220 zł premii

Dodatkowo zakładając konto 360 stopni lub konto 360 stopni Student w Banku Millennium do 31 sierpnia 2020 r. jako nowy klient poprzez specjalną stronę promocji "Poczuj swobodę i zyskaj" możemy zdobyć 220 zł premii.

Warunki uzyskania 220 zł są stosunkowo proste do spełnienia:

  1. Do 31.8.2020 r. zakładamy jedno z wybranych kont: Konto 360° lub 360° Student wraz z kartą debetową, zaznaczając przy tym wymagane zgody marketingowe.
  2. Do 31.8.2020 r. aktywujemy aplikację mobilną Banku Millennium .
  3. W każdym z miesięcy wrzesień, październik, listopad zapewniamy na nowo otwarte Konto wpływy w wys. min. 1000 zł oraz dokonujemy przynajmniej 1 transakcji bezgotówkowej w każdym z trzech wspomnianych wcześniej miesięcy.

premia millenium

Warto pamiętać o ograniczeniach:
- By wziąć udział w akcji promocyjnej, konto 360 musi być założone wyłącznie ze strony promocyjnej
.

Konto 360 Bank Millennium + BONUS 300 zł - Warto założyć? Wasze Opinie?? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.7 na 5
101 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (167 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
Angela Angela
27.05.2016. 14:55

Coraz gorzej

Ten bank był kiedys rewelacyjny. Obecnie jest coraz gorzej...całymi dniami nie księgują wpływów (salda stoją) piątki sa najgorsze ! Mam wrażenie ze tak sie dzieje od czasu zmiany na konto bezpłatne. Odradzam! Po kilkunastu(!)latach szukam innego banku


poli poli
23.05.2016. 11:26

konto 360

Ja nie polecam. Nie jest to darmowe konto. Trzeba pamiętać aby wpłacać miesięcznie przynajmniej 1000zł i równocześnie przynajmniej raz zapłacić kartą. Jeżeli którykolwiek z warunków nie jest spełniony naliczają ci 15zł. Ktoś napisał że ten bank jest dla mądralińskich- możliwe, więc jutro zgłaszam się do banku z wnioskiem o likwidację konta i zostawiam miejsce dla tych co lubią zamykać drzwi 7 razy za nim wyjdą z domu :)


3nasty 3nasty
13.05.2016. 22:51

MILLENNIUM - KAŻDE konto w tym banku ma opłaty jawne lub ukryte.

Mam konto w tym banku od 1996 roku (20 lat). Założyłem je na życzenie mojego pracodawcy, który pośredniczył w załatwianiu formalności i gwarantował, że konto będzie darmowe. Razem ze mną konto założyła większość pracowników (około 5000 ludzi). Bank wtedy nazywał się BIG BANK GDAŃSKI. Przez pierwsze kilka lat wszystko było darmowe, a konto (ROR) było oprocentowane. Nawet jeśli nic nie wpłaciłeś w miesiącu to i tak saldo rosło o wartość odsetek. Po 5 latach zaczęli wprowadzać różne opłaty i konto stało się drogie w utrzymaniu. Ludzie zaczęli likwidować konta, więc bank zaczął promocję nowego "bezpłatnego" konta osobistego. Część ludzi skorzystała z tej oferty i zmieniła konto na nowe. Jednak po następnych kilku latach sytuacja zaczęła się powtarzać i na dzień dzisiejszy na tym koncie miesięcznie na opłaty trzeba wydać kilkadziesiąt złotych w zależności od ruchu na koncie. Im większy ruch, tym większe opłaty (płatne przelewy internetowe, płatne karty, płatne ubezpieczenie karty, płatne pakiety SMS, płatne wszystkie bankomaty oprócz bankomatów MILLENNIUM (5 km), a od 2008 roku wprowadzili opłatę za limit na karcie (debet 300 zł) w wysokości 59 zł rocznie bez powiadamiania klienta. Nawet płatny SMS o ruchu na koncie nie przyszedł. I tak od 8 lat. Przypadkowo zauważyłem po 8 latach jak robiłem sobie wydruk z konta. Poszedłem do banku wyjaśnić sprawę, to mi pani przy stoliku powiedziała łaskawie, że mogę zrezygnować z tego debetu, ale zwrotu pieniędzy nie dostanę - nawet tych pobranych cztery dni temu za 2016 rok. No i oczywiście zaproponowała mi "NOWE JEDYNE NAJLEPSZE KONTO 360", też "BEZPŁATNE". Złożyłem reklamację.


Karo Karo
13.05.2016. 17:20

Do kogoś kto pyta o brak opłat w przypadku braku wpływu

Nie licz brachu na to! Założyłam to konto 360 w zeszłym roku. Ogólnie korzystam z mBanku, ale chciałam wypróbować ten.
Zapomniałam o tym koncie zupełnie. Nawet nie aktywowałam karty. Nie dokonywałam na nim żadnych operacji.
Pewnie, że byłam pomna tego, że po trzech miesiącach naliczą mi opłaty za prowadzenie konta, w przypadku nie tylko braku, ale też wpływu mniejszego niż 1000 złotych miesięcznie :)) Słodko, prawda?

Teraz wchodzę na swoje konto, aby zobaczyć co tam się dzieje, bo chcę je zlikwidować (po co mi taki balast) i co widzę? 56,99 debetu na koncie! No to ci niespodzianka.

Panie na infolinii jeszcze śmiały mnie przekonywać, abym owo coś zachowała.

Bezpłatne konto? Nie w tym banku. Do tego jeszcze śmieszny system logowania (jakby rzeczywiście mógł zabezpieczyć przed włamem), cała masa niepotrzebnych rzeczy i usług wciskanych na siłę...ODRADZAM!

W mBanku mam konto firmowe z przyznanym kredytem na start, konto osobiste i konto w Orange Finanse. Pomimo, że nie są bez wad (mam mSavera, więc trochę kasy mi na niego ściągają, ale prawda jest taka, że zawsze można te pieniądze z powrotem przelać na ekonto), to i tak jestem spokojniejsza niż z tym kontem w Millenium. Jak można brać pieniądze za księgowanie czego? Powietrza?


witek witek
12.05.2016. 17:54

wyplata

Mam konto w millennium. Chce wyplacic gotowki. Jakie dokumenty potrzebuje do wyplaty gotowki w innym oddziale banku millennium?


gosia gosia
09.05.2016. 16:40

przelewy

odpowiadam "wkurzonemu nie -klient", mam konto w tym banku już wiele lat robię przelewy zagraniczne, nigdy nie miałam problemu, otrzymuje z zagranicy przelewy też bez problemu , owszem jak każdy bank ma plusy i minusy , ale znacznie więcej jest plusów , proszę iść do konkurencji i przekonać się na własnej skórze wtedy można coś powiedzieć , a do tego maja bardzo fachowy personel


klient millenium klient millenium
06.04.2016. 12:58

problem z payU

Konto godne polecenia, jednak od kilku dni nie działają płatności przez PayU i przelewy24 - przynajmniej w godzinach wieczornych i weekendy - w godzinach 8-16 wszystko gra. Bank póki co nie jest w stanie nawet się przyznać do tego, że coś jest nie tak.


Karo Karo
01.04.2016. 13:21

Polecam

Jestem studentką i korzystam z tego konta i poleciłabym je każdemu, warunki nie są wygórowane, łatwe do wypełnienia, jeżeli się jest osobą aktywną (tak jak ja i chyba wielu studentów) podróżuje czy biega między pracą, studiami, a zajęciami dodatkowymi to bardzo wygodna propozycja, wielkim plusem jest możliwość wypłat z każdego bankomatu bez prowizji, nie raz widziałam jak znajomi szukali na wyjeździe bankomatu swojego banki, koszmar, czasami 30 minut stracone na wyszukanie konkretnego miejsca, dodatkowo możliwość darmowych przelewów, płacenia różnymi formami no i jeżeli ktoś ma oszczędności to w wielu przypadkach dość konkurencyjne oprocentowanie lokat i wiele promocji, ja nie zamieniłabym na żaden inny bank! no i obsługa w placówkach bardzo rzeczowa, miła i można o wszystko pytać! Jak dla mnie 5 gwiazdek.


nwb nwb
31.03.2016. 13:06

Opłaty

Jeśli założę konto i nie będę na nie miał żadnych dochodów ani wpłat i nie pobiorą mi tej miesięcznej opłaty za prowadzenie konta, to jakie są konsekwencje? Naliczają odsetki czy po prostu zamykają rachunek ?


marts marts
10.03.2016. 20:47

zadowolony

Moje trzecie konto osobiste,BZ WBK,ING teraz Millenium.WBK miałem od studiów,potem opłaty bez jakichkolwiek informacji.ING było fajne,też do czasu-nie będę płacił za bankomaty jęsli płacę kartą miesięcznie za ponad 1000zł,jeszcze im mało..W Millenium mam wszystko za free przy super warunkach.Polacy to dziwni ludzie,którzy się za bardzo przyzwyczajają do swoich kont ,które z czasem trzeba słono opłacać.


Rado Rado
09.03.2016. 22:34

Głupota

Strach się bać ocen wystawianych przez klientów banku.
Albo frankowiec co by w zł nie dostał kredytu bo zdolności nie miał a teraz płacze że kurs się zmienił jak by to była jakaś nowość, coś co co dziennie nie ma miejsca,
Albo osoba której listonosz kartę kradnie i jej od miesiąca nie dostała
Albo że nie wiedziała ze trzeba warunki spełnić aby było za 0zł - trzeba słuchać ze zrozumieniem co doradca mówi.
Opłata za odnowienie linii debetowej jest w umowie w sekcji opłaty - trzeba czytać i słuchać ze zrozumieniem
Ludzie nie słuchacie, jak nie wiecie nie pytacie bo jak "ja" mogę czegoś nie rozumieć a potem psy wieszacie.
W banku też ludzie pracują i jak w każdej pracy mogą się mylić, mogą mieć gorszy dzień.
Wy się nie mylicie?


kris kris
08.03.2016. 22:49

rewelacyjny bank nie dla kretynow

Jestem klientem tego banku od kilku lat i nigdy nie mialem z nim problemow. Jak czytam te debilne opisy jak to co niektorym stalo sie to i tamto to dochodze do wniosku ze banki za nim zaproponuja komus otwarcie konta powinny sprawdzac iloraz inteligencji potencjalnego klienta. I zakladac tylko tym co potrafią czytac ze zrozumieniem. I sluchaja to co pracownik mowi do potencjalnego klienta. Ale czego mozna spodziewac sie po spoleczenstwie ktore nie potrafi odpowiedziec na pytanie ile to jest 3% ze 100.


marrak marrak
23.02.2016. 12:43

konto ok

To już chyba czwarty rachunek bankowy jaki otworzyłem. Poprzedni zamknąłem kiedy zaczęto wprowadzać opłaty od wybierania gotówki w innych bankomatach. W tym banku konto praktycznie darmowe po spełnieniu niewygórowanych warunków. Wypłaty w innych bankomatach też. Świetne narzędzie do analizy sowich wydatków Menedżer Finansów. Jak ktoś chce wiedzieć na co wydaje kasę w dłuższym i krótszym okresie czasu to nie spotkałem lepszego darmowego narzędzia. Minusów niewiele, jak chociażby przelewy z rachunku bez opłat ale tylko do kwoty 50 000,00zł. Powyżej przez internet przelew niemożliwy natomiast w oddziale prowizja. Takie operacje na rachunkach osobistych to rzadkość więc nie ma co narzekać. Strona bardzo czytelna. Operacje dokonane widoczne są natychmiast co niestety nie jest regułą w innych bankach. Jak na razie, po trzech miesiącach użytkowania polecam.


Dareios Dareios
21.02.2016. 12:51

kto jest winny?

"Ja nie zostałam poinformowana o konsekwencjach braku wpływu 1000 zł na konto. Ludziska oni wtedy pobierają za każdą wypłatę"

Przecież to wszystko jest zawarte w tabeli opłat. I jak nie zostałaś poinformowana? Podpisałaś zapoznanie się z regulaminem? Podpisałaś. A potem pretensje że nie zostałaś poinformowana. Błąd - sama żeś nie poznała oferty którą zaakceptowałaś. Jak można w ogóle zakładać konto bez zapoznania się z poszczególnymi opłatami? To w ogóle na jakiej podstawie się zdecydowałaś na dane konto w danym banku? Bo ktoś powiedział, że jest fajne?

Ja nie mam co prawda konta w millennium, ale mam konta w 3 innych bankach i jeszcze kartę kredytową w kolejnym. Ludzie wieszają na tych bankach psy, a ja przez 10 lat nie miałem żadnych problemów ani pretensji. Dlaczego? Bo CZYTAM UMOWY, REGULAMINY i TABELE OPŁAT. Wybieram świadomie i wiem czego mogę się spodziewać. Teraz już wiem skąd tyle narzekań na banki - ludzie nie wiedzą co podpisują i mają pretensje że to podpisali.


studentka studentka
08.02.2016. 10:44

konto 360

zdecydowanie odradzam ten bank. Okazało się że pracownicy b ez skrupułów okłamują swoich klientów prosto w oczy. kiedy zapytałam o dodatkowe opłaty przy tym koncie to 5 razy dostałam odpowiedź, że nie ma żadnych opłat gdy nie aktywuję konta. Okazało się że kłamstwo pani, która mnie obsługiwała przychodzi bez skrupułów. gdy rozmawiałam później z jedną z konsultantek z millennium odpowiedź była; "może sobie pani złożyć reklamację". odradzam.


Mika3110 Mika3110
03.02.2016. 09:34

Opinia

Jak nazwać kogoś, kto bezprawnie blokuje twoje pieniądze? Chyba tylko, jak w tytule. Od piątku nie mogę wypłacić swoich pieniędzy z założonego konta. Mało tego, teraz nie mam do niego nawet podglądu, bo nie wczytuje się millekod. Nie wiem, gdzie są moje pieniądze. Pracownicy w oddziale rozkładają ręce. Na infolinii bez kodu nie mogą nic powiedzieć... Koszmar.


Krzysiek Krzysiek
27.01.2016. 21:00

boski

Moge poniesc limit kredytu w koncie bez problemu siedzac w domu moge dostac pozyczke gotowkowa siedzac w domu jednym kliknieciem i kasa jest na koncie, to dlaczego jak chce zmniejszyc limit debetu w koncie albo splacic kredyt gotowkowy wczesniej kaza mi isc do placowki???? Dlaczego sie pytam i dlaczego od debetu w koncie z ktorego w zasadzie nie kozystam (moze 1lub 2 w roku) pobierana jest prowizja 2% co roku w moim przypadku 300zl (limit 15tys) skoro jak bede kozystal to maja kase z odsetek, i dlaczego tu juz ogolnie wszystkie banki jak trzymam pieniadze na kocie oszczednosciowym to daja 0,8% a jak pozyczam to chca ok 20%????


XX XX
24.01.2016. 01:13

Bank przenosi na klienta ryzyko za transakcje zbliżeniowe kartą

Zapłaciłam w sklepie kartą zbliżeniowo, dostałam potwierdzenie transakcji. Jakiś czas potem zorientowałam się, że z karty w tym samym czasie zeszła mi dwa razy ta sama kwota. Złożyłam reklamację, niestety, kiedy dostałam odpowiedź, to odjęło mi mowę: zgodnie z jakimiś procedurami (oczywiście mi nie znanymi) mam sama sobie sprawę wyjaśnić z tym, komu zapłaciłam. Bankowi mogę przysłać kopie korespondencji ze sprzedawcą i koniecznie potwierdzenie, że transakcja została odrzucona (a nie została odrzucona, tylko "podwojona" i oczywiście takiego potwierdzenia nie mam) a jak nie przyślę, to sprawą nie będą się więcej zajmować. Kwota, którą straciłam była naprawdę niewielka, ale kiedy poczytałam w internecie o tym, jak niebezpieczne są karty z chipem, to się zdenerwowałam. Znalazłam w internecie porady jak zdezaktywować chipa, ale zamiast nacinać kartę chyba raczej zmienię bank.


wkurzony nie-klient wkurzony nie-klient
21.01.2016. 07:17

Parodia !!

Nie jestem wprawdzie posiadaczem jakiekolwiek rachunku w tym "super" banku, ale mój kontrahent jest. Niezwykle kompetentni pracownicy Bank Millenium od 16 grudnia 2015 sprawdzają, czy mogą zrealizować przelew zagraniczny na terenie Unii Europejskiej. Do wczoraj jeszcze nie wiedzieli !!
Zatem wszystkim planującym przelewy poza granice Polski lub oczekujący na wpłaty z zagranicy, serdecznie ODRADZAM Bank Millenium !!


Ala Ala
14.01.2016. 11:43

Chyba niektorzy krytykujący są sami sobie winni

Zakładając konto w jakimkolwiek banku mam zawsze przygotowane pytania. Wtedy pracownik nie zapomni o poinformowaniu mnie o opłatach. Pracownik banku zawsze odpowiada rzetelnie na moje pytania. Mam konto internetowe w Millennium (szkoda,że obecnie już nie można go założyć, można tylko założyć 360 z obowiązkowo kartą debetową i wpływami przynajmniej 1000zl w miesiącu) . O założeniu konta internetowego w Millennium zadecydowało kilka rzeczy. Całkowicie bezpłatne,żadnych uwarunkowań za wyjątkiem karty debetowej z ktorej zrezygnowałam z powodu wyjazdów zagranicę, gdzie nie można nią zapłacić w sklepach (pobierana byłaby oplata za brak transakcji kartą) . Często też korzystam z kredytów. A tutaj mam możliwość zaciągnięcia kredytu pod aktywa np. pod zastaw lokat. Nie tracę lokat , są wprawdzie zablokowane do czasu spłaty i kredyt trzeba spłacić w ciągu 12 miesiecy(można wcześniej) Jest to najtańszy kredyt na rynku. Jeśli chodzi o kartę debetową jest ona automatycznie ubezpieczona ale można zadzwonić i zrezygnować z ubezpieczenia. Konto walutowe funkcjonalne nie tak jak w mbanku., gdzie mogę mieć tylko jeden przelew zdefiniowany. W Millennium korzystam z przelewow na koncie walutowym dowolna ilość razy bez zmian odbiorcy zdefiniowanego. Ja jestem zadowolona jak dotychczas z konta w Millennium . Jest ono kontem nr 1 . W mBanku mam szczątkowe konto , w Alior zamykam w tym tygodniu. Jedynie co mnie zdziwilo w Millennium to zaproponowano mi przeniesienie kredytu z Alior . Zaproponowano mi dużo lepsze warunki. Zyskałabym ja i bank. Jednak chciano wydlużyć mi okres splaty. Odpowiedziałam ,że ja nie mam problemów ze splatą i raczej skróciłabym okres spłaty co najwyżej zostanę przy tym samym okresie spłaty. System ich, niestety, nie pozwolił więc zrezygnowałam z przeniesienia kredytu. Bank stracil ok. 1900zl odsetek . Ich problem . Tutaj wykazali się głupotą . Bank dobry powinien w takich przypadkach podejść indywidualnie do dobrego klienta omijając system . Ich strata . Ja przyspieszyłam splatę. Jestem już bez kredytu. Uważam ,że jest to jak do tej pory najlepszy bank.


delongur delongur
29.12.2015. 21:52

W millennium jest fajnie :)

Trafiłem na tę stronę, ponieważ zastanawiam się nad zmianą "Dobrego Konta" na "Konto 360". Nie spodziewałem się tego, ale czytając komentarze stwierdziłem, że jednak warto byłoby się wypowiedzieć w temacie :) mam 22 lata, konto w millennium mam już 4 lata. Nigdy nie miałem żadnych. Podkreślam ŻADNYCH problemów z tym bankiem. (a robiłem już chyba wszystkie możliwe operacje i korzystałem z różnych produktów) mam w tym banku 2 karty kredytowe, i jeszcze konto firmowe. Na infolinii zawsze wszystkiego się dowiadywałem bez problemów. Aplikacja mobilna jest po prostu idealna - teraz mam jeszcze w mBanku i w Aliorze, i szlag mnie trafia jak próbuje z tych aplikacji korzystać. Tak więc ogromny plus dla Millennium. Z przelewami zagranicznymi nie ma żadnych problemów - nigdy nie było żadnych nieuzasadnionych opóźnień (standardowo robie po 2-3 przelewy zagraniczne w miesiącu).
Co do wypowiedzi osób zdziwionych opłatami, jeżeli nie zostanie spełniony warunek 1000zł + transakcja kartą - no cóż. Jest to normalne. Każdy bank chce, aby wpływały do niego pieniądze, a na opłatach bank zarabia - chyba nikt tutaj nie sądzi, że można gdziekolwiek dostać cokolwiek za darmo? :D
A podkreślam, że przy zakładaniu konta dostajemy wszystkie dokumenty, z cennikiem włącznie (dostępny też na stronie banku), więc pretensje w takich sytuacjach można mieć tylko do siebie.
Owszem, zdarzyło mi się kiedyś, że została z mojego konta pobrana "podejrzana opłata" - chyba ok. 7zł. Napisałem zapytanie do banku przez Millenet, dlaczego została pobrana, i bardzo szybko otrzymałem odpowiedź z obszernym wyjaśnieniem (wpłaciłem pieniądze na moje konto u bukmachera, a w cenniku jest jasno napisane, że za tego typu transakcje jest pobierana opłata) - no i w związku z tym nie czułem się (jak niektórzy tutaj) oszukany.
Reasumując: konto w Millennium bardzo polecam. Zakładam, że jak wszędzie można trafić na niekompetentnych pracowników, ale w takich sytuacjach nie bójmy się poprosić o rozmowę z przełożonym pracownika, z którym mamy problem :)
PS. chciałbym jeszcze tylko rozwiać wszelkie wątpliwości - nie, nie pracuję w dziale marketingu banku Millennium - po prostu wiem, że jak ludzie już piszą komentarze, to zazwyczaj złe, a ja z banku jestem bardzo zadowolony i poczułem, że przyda się jakaś prawdziwa pozytywna opinia :) Pozdrawiam wszystkich!


Kasia Kasia
04.12.2015. 12:31

Bezpieczne konto.. Milenium bank

Dzisiaj znalazłam kartę kredytową millenium bank. Najprostszą rzeczą (jaka mogłaby się wydawać) było udanie się do punktu millenium w celu znalezienia klienta, bądź zabezpieczenia konta. Niestety była godzina 8:10 a bank jest otwarty od 9, dlatego zostałam wyposzona przez Panią z obsługi klienta i Pana ochroniarz. Poinformowano mnie, że mam wrócić o godz.9 i wtedy zwrócić znalezioną kartę
. Nie potrafię wyrazić swojego zbulwersowania w jaki sposób zapewniają klientowi bezpieczeństwo powierzonych pieniędzy. Nie chciałabym mieć konta w takim banku! Ps. Po intensywnych namowach zostawiłam kartę. Smutne jest to, ze zostałam potraktowana bardziej jako złodziej, który na koniec został wprowadzony przez ochroniarza niż jako uczciwy obywatel. Pozdrawiam


Alice74 Alice74
29.11.2015. 17:40

Opinia

Bardzo niekompetentni ludzie. Są bardzo mili na początku! Dopóki wpływa kasa 1000 zł jest okey. Schody zaczynają się jak nie wpływa 1000 zł na konto. Ja nie zostałam poinformowana o konsekwencjach braku wpływu 1000 zł na konto. Ludziska oni wtedy pobierają za każdą wypłatę (np. ja pobierała z PKO) 50 zł pobierali 5 zł, nazbierało się tego 58 zł. Nie zawsze sprawdzałam to konto po prostu zapisywałam sobie i obliczyłam że powinnam mieć jeszcze jakieś 70-80 zł. Robiłam zakupy w netto i jakie było moje zdziwienie jak miałam puste konto. Nigdzie w umowie ani na reklamie nie pisze o takich konsekwencjach to jest bezprawne. Z dnia na dzień zostałam bez pieniędzy, na następne pieniądze muszę poczekać kilka dni, zareklamowałam to i też muszę czekać na to kilka dni. Mam w banku otwarty debet, urósł do 4000 zł nie wiem jak. Po prostu straciłam pracę miałam zasiłek poniżej 1000 zł i od lipca musiało się tak dziać, że pobierano mi 5 zł teraz jak sprawdzam wszystko wyrównane, tak jest tylko w listopadzie. Jak chciałam wypowiedzieć tą umowę okazuje się że nie można bo debet od razu trzeba wyrównać i umowa jest na czas nieokreślony i wynika z niej że ja mam bank utrzymywać. Oni wogóle nie biorą tego pod uwagę że można stracić pracę, są niedziesiejsi. Na pytanie co można w tej sytuacji zrobić Pani proponuje mi drugi kredyt gdzie nie mając pracy wpada się w jeszcze gorsze tarapaty. I to ma być pomoc? Nigdy już nie zaufam temu bankowi, a wierzyłam im ślepo. Nie sprawdzałam i teraz żałuję. Ten bank trzeba sprawdzać kilka razy dziennie. Ludziska jak macie dużo pieniądzorów i to stałe dochody to możecie się decydować. Nie zakładajcie konta jak pracujecie bo bank wszystko Wam zabierze i nie wyjdziecie z długów.


emel emel
27.11.2015. 09:17

Opinia

Zainteresowałem się tym kontem po dobrych opiniach m.in. tutaj. Lubię, kiedy bank mi płaci, więc poszperałem trochę i trafiłem na konkurs. Założyłem już konto, wydałem kartą 1000 zł (kilka prezentów świątecznych i codzienne zakupy) i w sumie czekam na wypłatę nagrody.


niezadowolony niezadowolony
08.11.2015. 13:33

bank

Każda próba założenia konta przez internet kończyła się strona z błędem. konto założyłem już po 3 tygodniach męki i 4 spotkaniach w oddziale.

Do konta dołączone jest home assistance. Postanowiłem skorzystać z pomocy hydraulika.
Call Center skontaktowało sie hydraulikiem. Pierwszy hydraulik, który do mnie zadzwonił zakomunikował na wstępie, że kłamię w kwestii zlecenie gdyż nie wiem ile zleceń otrzymał z firmy assistance.
Poprosiłem o kolejnego. Kolejny stwierdził, że w jego przypadku mozliwe jest tylko zdiagnozowanie powodu wycieku z krany, a jesli chce zeby cos zrobił to moze co najwyżej zakręcić zawór wody - tyle to potrafię zrobić bez hydraulika - całość wyglada jak program usteka. brak kompetencji i zwykłe chamstwo.


Mateusz Mateusz
06.11.2015. 16:57

Jest dobrze

Konto 360 założyłem w maju, kartę dostałem po tygodniu(w piątek zakładałem a w czwartek dostałem), gdy potrzebowałem zmienić numer w oddziale ładnie mi wszystko wytłumaczyli.
Największym minusem są przelewy, na które trzeba długo czekać więc jak potrzebuję pieniędzy na już to muszą mi wysyłać przelewem natychmiastowym/pilnym więc tu mamy koszty lecz zwykły przelew mam do 1 dnia(wysłany 18-20 mam o 10/11), jeszcze te płatne ubezpieczenie karty lecz to tylko 4,99 miesięcznie oraz lepiej je mieć niż potem płakać


Przemus Przemus
05.11.2015. 23:55

ja rowniez

pracownicy sa bardzo niekompetentni a zwlaszcza Ci w oddziale przy rondzie wiatraczna, malo co wiedza o tym koncie. Zenada!!!


Klient Banku Klient Banku
02.11.2015. 12:06

Masakra Bank

Jestem klientem Banku od roku czasu.
Stwierdzam kompletną niekompetencję pracowników placówek Banku ani pracowników TeleMillennium.
Nie znają podstaw prawnych swojego działania i nie okazują żadnej chęci pomocy swojemu klientowi a wręcz utrudniają.
Niebawem będziemy się żegnać.


Guest Guest
05.10.2015. 19:39

Opinia

Czekam na karte już misiac, to czekam już po raz drugi. Panowie w infolinie nie wiedza nic I nie moga pomóc. NIE POLECAM!


Marek Marek
29.08.2015. 09:40

Polecam

Jak najbardziej polecam konto 360 jeżeli nie chcesz to nie ponosisz żadnych opłat, bardzo fajna bankowość internetowa jak i mobilna. Gdy zakładałem konto zostałem poinformowany o wszystkich opłatach jakie będą naliczane jeżeli z nich nie zrezygnuje i do kiedy musi być złożona rezygnacja (dostałem to na papierze więc ludzie zacznijcie czytać umowy a nie plujecie później na bank) ostatnio nawet zadzwonili żeby przypomnieć, że mam włączony pakiet bezpieczeństwa który jest płatny 3.99.
Naprawdę jestem bardzo zadowolony!


Pawe Pawe
16.07.2015. 16:05

Opinia

TRAGEDIA! Na wypłatę od pracodawcy z konta austriackiego koledzy i koleżanki z biura czekają do 24 godzin. Ja po 2 dniach dalej nie mam, a po interwencjach mam następujące odpowiedzi: mailowo : że typowo termin wynosi 5 dni (i to roboczych!!!), telefonicznie : że 7 lub więcej dni!!!!!! Konto mam niecały miesiąc, zamykam Ludzie muszą rachunki płacić, coś jeść! Chyba zapomnieliście że żyjemy w czasach kiedy to klient wybiera bank, a nie na odwrót! To wy macie być dla nas, a nie my dla was!!!!!!!!!!!!!


mimi mimi
26.06.2015. 18:04

Zadowolona!

Dzisiaj zdecydowałam się na założenie konta w Millennium w jednym z oddziałów w Tychach. Obsługa pierwsza klasa. To moje pierwsze konto w ogóle. Pani z obsługi klienta wszystko wyjaśniła mi od A do Z, że nawet nie miałam o co pytać. Zaprowadziła do komputera i pomogła założyć konto internetowe. A wszystkich opłat za kartę, czy konto można sprytnie uniknąć. Pani powiedziała mi nawet, że jeśli będę miała jakiś problem, to wystarczy, że napiszę do niej maila albo przyjdę do oddziału.


Nick Nick
22.06.2015. 11:14

Nie zadowolony

Do pani Zadowolonej: tak widziałem (bo wziąłem) w Alior Banku oprocentowanie 10% i bez!!! prowizji - są lepsze banki niż Millenium i nie trzeba dokładnie czytać umów ani tabeli opłat i prowizji, bo pracownik o wszystkich ważnych aspektach informuje, co w przypadku Millenium już takie pewne nie jest.


Rce opadaj Rce opadaj
22.06.2015. 11:09

Zdecydowanie odradzam

Piękna reklama Konto 360 zupełnie za darmo ... czyżby? Na początku opłaty o których się nie dowiesz zakładając konto - pn. to, że opcje braku opłat dopiero PO pierwszym miesiącu, za pierwszy zapłacisz! Dziwne ubezpieczeni, o których dowiadujesz się z wyciągu :) A jeśli chcesz konto walutowe, to już na pewno daj sobie spokój z Millenium, nie dość, że płatne przelewy, to nawet wypłatę gotówkową (każdą kwotę!) musisz najpierw zgłosić, bo nie mają na bieżąco możliwości wypłaty (?!). Miałem jeszcze inne "przygody" z kontem 360 i Millenium ale szkoda opisywać tu dziwne praktyki np. niedoinformowanie itp. - jak dla mnie to najgorszy bank, w którym mam konto (jeszcze). Gorąco NIE polecam, są zdecydowanie lepsze banki.


Ja Ja
01.06.2015. 06:40

zadowolona

Witam. Jestem wieloletnim zadowolonym klientem millennium (jako osoba prywatna). Ci co narzekają na ten bank, chyba nie czytają umów i nie pytają pracowników o szczegóły. To prawda, że na przykład przy nowych kartach kredytowych włączonych jest automatycznie kilka opłat ale... można przecież je wyłączyć. W zamian bank oferuje takie cacka jak 7 dni bez odsetek w limicie do rachunku. Który bank jeszcze tak daje? Dobry klient otrzymuje też automatycznie i regularnie propozycje fajnych produktów bankowych bez badania zdolności kredytowej i bez dostarczania jakichkolwiek dokumentów. Np. w zeszłym roku dostałam ofertę pożyczki gotówkowej z prowizją 1%, bez jakichkolwiek ubezpieczeń a oprocentowaną na bodajże 10%. Widzieliście gdzieś tak tanią pożyczkę gotówkową? Dodatkowo ich system bankowości internetowej ma klika rozwiązań, które lubię - np. pokazuje wszystkie zbliżające się płatności. A jak jeszcze otworzyli u mnie wpłatomat, to już jestem wniebowzięta.


do Nina do Nina
28.05.2015. 15:53

Fajne konto

A ja wręcz przeciwnie, sądzę, że to bardzo dobra oferta i polecam. Wystarczy wszystko sobie podefiniować na początku i działa jak złoto. Zero opłat, świetna aplikacja mobilna i internetowa. Limity można sobie poustawiać, usługi ponadstandardowe są przez rok bezpłatne. Potem można je wyłączyć lub korzystać za niewielkie kwoty. Jestem w kilku bankach i muszę przyznać, że Millennium to bardzo dobra opcja.


Nina Nina
27.05.2015. 10:19

Millenium rzdzę omijać szerokim łukiem !

Zdecydowanie odradzam konto w tym banku. Założyłam konto 360 i już na samym początku zrezygnowałam z ubezpieczenia do konta, jednak nie wiedziałam, że mam uruchomione jakieś ubezpieczenie do karty ( podczas zakładania konta online, nic takiego nie zaznaczałam ). Gdy się o tym dowiedziałam, oczywiście od innych poszkodowanych, bo ubezpieczenie jest płatne, szybko z niego zrezygnowałam dzwoniac na infolinię. Jednak moja czujność nie zgasła i znów pojawił się niepokój, gdy po transakcji kartą otrzymałam sms o wykonanej transakcji. Wiem na czym polega usługa pakietów smsowych w innych bankach, dlatego zaraz zalogowałam się do Millenium i oczywiście, okazało się, że mam włączoną kolejną usługę płatną, której nie zamawiałam.
Moje niezadowolenie wzrosło po tym, jak po otworzeniu lokaty w innym banku, chciałam ją zasilić przez internet. Okazało się, że Millenium ma górną granicę ( niemożliwą do zmiany ) dziennego przelewu w wysokości 50 tys., taki przelew musiałam wykonać w oddziale i oczywiście musiałam za niego zapłacić.


topp topp
23.05.2015. 21:16

Uwaga na nową aplikację Mobilną

Zrobiłem błąd i zaktualizowałem aplikację mobilną Millenium na androidzie. Jedyne co teraz działa to sprawdzenie stanu konta. Próba wykonania jakiejkolwiek operacji (np. skanowanie kodu z przelewu za telefon) kończy się zawieszeniem działania aplikacji. Do czasu ukazania się "10-ej stabilnej" poprawki radzę trzymać starą wersję. Do tego czasu niestety wracamy 10 lat do tyłu, czyli wszelkie operacje z komputera/laptopa. Kto zapłacił w Millenium za tę fuszerkę? Ja wiem kto. My klienci Banku.


karola karola
20.05.2015. 19:52

millennium

Bbank, który oferuje bezpłatny pakiet pomocy, a gdy chcesz z tego zrezygnować naliczają ci opłatę miesiąc wcześniej za kolejny miesiąc. Do końca maja miałam bezpłatna usługę( z której w ogóle nie skorzystałam), 05.05 zrezygnowałam, a "uczciwy"bank millennium 04.05 naliczył opłatę za usługę od 01.06- 30.06!!!! Na początku maja naliczają opłatę za czerwiec!!!!- to jest skandal, złodziejstwo!!! Reklamacja oczywiście nie uznana! Zaraz rezygnuje z ich usług, zamykam wszystko, bo od złodziei trzeba jak najdalej!!!


ewela109 ewela109
18.05.2015. 14:54

prześladowanie za 3,03 zł

ja mam lepszą historię, jestem ścigana za 3,03 zł. mimo, że już pół roku temu spłaciłam kartę kredytową i zamknęłam konto - ogólnie zakończyłam współpracę z bankiem. i tak dostaję listy, telefony i smsy z działy windykacyjnego. myślę, że na same czynności windykacyjne zapłacicili niż 3 zł. nie polecam tego banku


Demon Demon
03.05.2015. 15:36

konto 360

mam konto w milenium 360 nie narzekam jest ok miła obsługa wszystko wyjasnili mi co i jak zapaytali mie czy chce ubezpieczenie NIE zgodziłem sie bo i tak miljonów nie mam a nawet jeśli by mi znikneły środki z karty to bym gówno i tak dostał z tego jako samo konto to konto jak najbardzej polecam ;)


Danuta Danuta
28.04.2015. 15:09

przeniesienie konta do Millenium

Zachciało mi się konta w Millenium - 360. Mam. W pakiecie z 360 razami kiedy wyraziłam się słowami ogólnie uznanymi za obelżywe. Konto otwierałam 31 marca. Pani w Millenium obiecała, że wszystkie formalności zostaną załatwione przez Millenium. Łącznie z zawiadomieniem ZUS o zmianie konta do wypłaty emerytury. No i co? 28 kwietnia dzwoni urzędniczka i radośnie informuje, że nie załatwiła czegokolwiek na co dostała zlecenie, poświadczone moim podpisem. Każde wydrukowane w dwóch egzemplarzach! Za to ubezpieczyła mnie od naprawy żelazka! Na siłę. Postanowiłam zmienić bank. Po miesiącu. Mam nadzieję, że więcej osób to zrobi. I mam nadzieję, że żadna świergoląca panienka z okienka nie pracuje w tym innym, nowym banku.


Marek Marek
24.04.2015. 01:14

konto 360

Jeśli tylko możemy mieć w pływy w wysokości 1000 pln to konto 360 bedzie najlepszym wyborem. Mamy wtedy do dyspozycji całkowicie darmowe konto z w banku z oddziałąmi w całej polsce.


demura demura
21.04.2015. 17:03

Znakomity bank

Jestem ich klientem od czasu gdy nazywali się jeszcze BIG Bank Gdański. Nigdy mnie nie zawiedli. Wszystko gra. Placówek sporo, czynni w soboty (a inni nie), maja oddziały czynne w niedzielę (CH), daja dobre kredyty (nawet jako stary klient dostaję obniżenie oprocentowania). Jedyny minus to coraz mniej kumaci pracownicy. Nie wiem o co tu chodzi - mało płacą czy ludzie są coraz ciemniejsi?
Wnerwieni przede mną zrobili kilka błędów.
Przy zakładaniu konta trzeba określić limity wypłat i przelewów. To jest dla dobra klienta. Bo jak ci buchną kartę to nie oczyszczą jednorazowo konta. Po drugie nie zakłada się konta w banku do którego ma się 60 km!!! Ja mam dwa oddziały w promieniu 500 metrów. Po trzecie dla dużych interesów i dużych przelewów są inne banki. Kredyty hipoteczne wszędzie są do dupy.
Niektórzy piszą nieprawdę, np. o niemozności pobrania. Każdy oddział wypłaca do pełnej wysokości salda. Tylko powyżej 20 tysiów trzeba w przededniu uprzedzić. Zreszta, ja nie uprzedziłem a i tak wypłacili.
Czasem wygląda jakby pracownicy innych banków pisali te opinie


Mateusz Mateusz
16.04.2015. 10:08

UWAŻAJCIE NA TEN PSEUDO BANK

najgorszy bank z jakim miałem do czynienia, założyłem konto przez Internet, dzwonił nawet konsultant zapytać czy miło się zakładało, nie poinformował mnie mam możliwość tylko dokonania przelewów na 5000 tylko i wyłącznie, nie dziennie nie miesięcznie ale w ogóle. Musiałem wykonać ważny przelew kazali mi jechać do banku potwierdzić tożsamość - tyle ze najbliższy syf bank jest oddalony o 60 km. UWAZAJCIE - same straty z powodu tego gównianego banku...


RzeGda RzeGda
14.04.2015. 17:50

Nie polecam, odradzam, uważajcie na millenium

W reklamie wszystko wygląda pięknie i nowocześnie. A tak serio to wciskają na siłę produkty, których się nie zamawia - np. płatne konto do kredytu. Zdzierają na różnego rodzaju ubezpieczeniach np. opłatach UNWW - proces przed sądem wykazał, że millenium "dokłada" swoją marżę o 50%-60% zawyżając rzeczywiste kwoty ubezpieczenia. Uważajcie na nich!


tomek tomek
14.04.2015. 09:45

to konto to dramat

Zalozylem konto 360 iprzelalem 50000 pln. Gdy chciałem
Zrobic lokatę w innym banku okazalo sie ze sa limity dzienne na przelew.
W ustawieniach pojawilo sie 10 tys ale nie wiecej niż 5 tys wiec
To pierwszy absurd który im wytknalem.
Dodatkowo gdy chciałem wykonać drugi przelew na 5 tys
Okazalo sie ze mój limit dzienny jest limitem miesięcznym!
Aby odblokować linity musze sie udac do placówki
Banku której nie ma w moim miescie.
Takim sposobem millenium przywlaszczylo sobie
Moje 50 tys i będzie mi je oddawać na raty przez 10 miesięcy.


kredytobiorczyni z Gdyni kredytobiorczyni z Gdyni
04.04.2015. 19:55

kredyt hipoteczny !!!!! Złodziejski !!!!!

Mam w tym banku kredyt hipoteczny w CHF, spłacam go już 9 lat, wzięty był na 20-a.
oprocentowanie wynosi = marża 0,75 + libor.
A do spłaty pozostało tyle samo co w momencie gdy kredyt brałam.
Spread najwyższy na rynku ok. 6,5%.
Dopiero od 3 m-cy zmniejszyli go chwilowo. Łaskawcy !!!!
Nawet ubezpieczenie na życie każą sobie spłacać po przeliczeniu wg kursu CHF !!!

Jak poprosiłam ten złodziejski bank o informację gdzie znajdę dane dot. historii operacji i wyciągi starsze niż 6-cio miesięczne, napisali mi, ze mogę zamówić takie dane jak zapłacę po 15 zł za wyciąg miesięczny. Potrzebuję wyciągi od 2010 roku, co oznacza, że za same wyciągi musiałabym im zapłacić za jakieś 60 wyciągów , co daje kwotę 900zł!!! To bank, w którym klient nie ma dostępu do operacji jakie wykonuje, jedynie może zajrzeć co robił 6-cy do tyłu !!!
Nie jest to normalna oferta na rynku, ale im to rękę, po co klient miałby coś reklamować.


Andy Andy
01.04.2015. 12:03

Współpraca Millennium Bank z Bankiem Polska Kasa Opieki S.A. – czyli kup pan cegłę

Nikomu nie radzę otrzymywania przekazów z zagranicy na konto walutowe w Millennium Bank.
Bowiem, pomimo tego, że tzw. „wire transfer” jest opłacany przez nadawcę -- to Milenium korzysta z pośrednictwa Bank Polska Kasa Opieki S.A., który dolicza znaczne dodatkowe "swoje opłaty" jako "bank korespondent" Millennium!
Warto dodać, że przedstawiciele Millennium Bank przy otwieraniu konta walutowego w tym banku nie uprzedzają swoich klientów o tych znacznych dodatkowych opłatach za transfery z zagranicy!
Pewnie dobry prawnik mógłby powiedzieć, czy takie praktyki są zgodne z prawodawstwem regulującym działalność banków w Polsce!
Moim skromnym zdaniem, takie dodatkowe "opłaty" przypominają czyny gościa, który na jakimś ciemnym rogu "sprzedaje" nam cegłę - nie zostawiając żadnej możliwości wyboru...
Są jednak banki, które takich nieetycznych metod wykorzystywania swoich klientów nie stosują, więc warto ich poszukać...
Dlatego, Millennium Bank powinien zmienić ten swój "korespondent bank " – z tym, że proszę zarząd Millennium o przesłanie mi stosownego honorarium za tę radę!
To w jakimś stopniu wyjaśnia jedne z najdroższych w Europie opłaty za „usługi” bankowe, bardzo wysokie zyski banków w PRL-bis i milionowe płace ich zarządów, a także pokazuje jak zamiast pomagać – banki wykorzystują swoich klientów


Bartek Bartek
23.03.2015. 15:55

polecam

przyjazny bank który dba o klienta . Posiadam konto 360.oszczednosciowe i jestem bardzo zadowolony


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !