Konta bankowe · Konto · Konto 360 Bank Millenium - Warto założyć? Wasze Opinie??

Konta Banku Milenium - Opinie, Porównanie

lukas bank Bank Millennium Bank Millenium kusi klientów dwoma kontami osobistymi, potencjalnie są darmowe. Posiadając Konto w Banku Millenium klient otrzymuje nieograniczony dostęp do wielu produktów - od kart debetowych i kredytowych, limitu w koncie osobistym, produktów oszczędnościowych i kredytowych po fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia. Poniżej znajdują się konta bankowe Milenium, są zdecydowanie najpopularniejsze wśród użytkowników.

Konto 360 Millenium - ocena ofertyKonto 360 Millenium Banku to konto tradycyjne, które oferuje darmowe prowadzenie konta, darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce. I brak opłaty za kartę. Wszystko pod dwoma warunkami: wpływy na rachunek muszą miesięcznie wynieść minimum 1000 zł. A posiadacz konta musi wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w każdym miesiącu. Jeśli te warunki nie zostaną spełnione, za konto trzeba będzie zapłacić 8 zł, zaś za kartę – 7 zł.

Konto 360 Student

Oferta konta bankowego 360 stopni dla studentów jest praktycznie identyczna - wyróżniającą rzeczą na plus jest na pewno "ułatwienie" możliwości zwolnienia z opłat:

W przypadku osób w wieku 18–26 lat zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów ma miejsce, już w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu .

Jako, że studenci mają nieregularne dochody Bank Millenium postanowił w ich przypadku zrezygnować z wymogu minimalnego miesięcznego wpływu - co jest jak najbardziej pozytywną rzeczą. Spełnienie tego jednego i prostego warunku, sprawi, że nasze konto będzie całkowicie darmowe w użytkowaniu.

Nawet 360 zł premii za założenie konta do 30 czerwca 2017 r.

Zakładając konto 360 stopni lub konto 360 stopni Student w Banku Millenium do 30 czerwca 2017 r. możemy zdobyć aż 360 zł premii za płatności kartą i płatności mobilne . Szczegóły promocji są dostępne poniżej:

konto 360 promocja


Konto 360 Bank Millenium - Warto założyć? Wasze Opinie?? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.8 na 5
88 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (156 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia (4 stron razem)
Piotrek Piotrek
21.02.2011. 23:53

Nowe konto millenium

Ja teraz założyłem sobie Dobre Konto w millenium... Po analizie kont w kilku bankach które mam w pobliżu siebie uznałem że te jest najlepsze, bo mam zwrot 3% z transakcji dokonywanych kartą we wszystkich spożywczakach i supermarketach spożywczych i na stacjach benzynowych :)
Minusem jest to że max mogę dostać 50zł miesięcznie, więc jak bym odłożył na TV i kupił jakiś w carefourze za jakieś 2000zł to dostane tylko 50zł a nie 60... Ale jakoś to zniosę :p
Też muszę na te konto teraz wypłatę przelewać bo przez pierwsze dwa miechy mam mieć je za darmo bez żadnych warunków ale potem babka w banku mówiła że muszę co miesiąc wpłacić na nie w sumie 1000zł żeby było bezpłatne i żebym miła te zwroty 3%.


medialny medialny
03.02.2011. 21:11

Ja również nie narzekam

Mam konto w millennium od 1998 roku.
Oddziałów i bankomatów sporo.
Mają idealną bankowość internetową, jak widzialem co ludzie za męki przechodzą, żeby zrobić przelew internetowy w Pekao SA lub w innych bankach....
Nie podoba mi się, że wprowadzili ostatnio opłatę za prowadzenie konta 7 złotych.
Ale chyba nic się nie poradzi, można tylko zamienić konto na internetowe, wtedy nie ma opłat.
Nie chcę zmieniać na inny bank, mój ojciec ma takie hobby i na zmianach kont i przenoszeniu lokat do innych "lepszych" banków stracił przez ostatnie 5 lat więcej niż co dopisano mu odsetek od jego oszczędności ....
Rekordzistą w kombinowaniu (po kilkaset złotych rocznie) okazały się Lukas i Fortis, reszta oszukiwala na drobniejsze kwoty.


maniek maniek
19.12.2010. 20:32

Do Bartka

Dlatego też przechodząc na konto internetowe wziąłem sobie do niego kartę Maestro PayPass. W sumie jest bezpłatna tylko wtedy, gdy w miesiącu zrealizuje się za jaj pomocą transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 100zł., ale dla mnie to żaden warunek, bo zawsze ponad stówkę się wyda.


Bartek Bartek
17.12.2010. 03:27

Do Mańka

Maniek, obyś się nie ździwił. Ta opłata 20 zł to opłata roczna, za rok też ci potrącą. Bo właśnie szukam konta i analizuje tabele opłat i jeśli masz karte Visa to za nią pobierają opłate roczną.


monia monia
15.04.2010. 15:00

Milennium

Nie jestem zadowolona z banku Milennium, pieniądze mam z opoźnieniem. Już założyłam w innym banku konto.


Bolus Bolus
15.04.2010. 14:35

Prosba o opinie do posiadaczy konta w Millenium

Witam. Pytanie o Opinie do majacych konto bankowe w Milenium.
Warto tam zalozyc konto?
Bo sie zastanawiam, do oddzialu mam kilka krokow. Oplaty za konto tez wydaja mi sie do przelkniecia.

Z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi i porady


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !