Konta bankowe · Konto · MultiBank - Konta bankowe - Wasze Opinie? Warto?

Konta MultiBank - Opinie, Porównanie

multibank Detaliczny bank Grupy BRE, kojarzący się od zawsze z wysoką jakością usług dostępnych dla przeciętnego klienta. Multibank ma w swojej ofercie prestiżowe konta osobiste Aquarius, ma też konta standardowe i konta przeznaczone dla młodszych klientów. A także cały asortyment produktów oszczędnościowych. Poniżej zostały zestawione konta osobiste i firmowe oferowane przez MultiBank. U dołu strony zostały także przedstawione opinie o kontach MultiBank klientów (Pytania i opinie konto konto MultiBank).

MultiKonto JaKonto Ja to standardowe konto dla indywidualnego klienta. Opłata miesięczna wynosi 9,5 zł. W ramach tej opłaty klient otrzymuje bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju, bezpłatne przelewy internetowe (przelew przez multilinię kosztuje 3 zł, w oddziale banku – 5 zł). Miesięczna opłata za korzystanie z karty debetowej wynosi 5 zł.

MultiKonto Jestem - Konto dla młodzieży i studentów (od 18 roku życia)Konto Jestem to oferta dla młodych, pełnoletnich klientów – do 26. roku życia (uczniów i studentów). Nie trzeba deklarować stałych wpływów na konto. Przelewy wykonywane przez Internet są bezpłatne, bez prowizji można też wypłacać pieniądze z bankomatów Euronet, BZ WBK, Cash4You oraz eCard.

Konto oszczędnościowe MultiMax

Posiadaczom Multikont bank oferuje możliwość bezpłatnego prowadzenia Rachunku Oszczędnościowego, powiązanego z kontem osobistym. Rachunek jest oprocentowany 1,25 proc. rocznie (dla konta młodzieżowego – 3,5 proc.). Bank proponuje unikatowe rozwiązanie – aktywny mechanizm kontroli progowej Rachunku Oszczędnościowego. Jeśli klient określi, że na MultiKoncie saldo dzienne ma wynosić tysiąc zł (minimalna kwota progowa dla Konta Ja), nadwyżka będzie przesuwana na Rachunek Oszczędnościowy. Jeśli saldo MultiKonta będzie niższe niż ustalona kwota progowa, brakująca kwota zostanie pobrana z Rachunku Oszczędnościowego. Oczywiście – klient może zrezygnować tego rozwiązania i samodzielnie przelewać pieniądze na Rachunek Oszczędnościowy.

MultiBank - Konta bankowe - Wasze Opinie? Warto? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3 na 5
6 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (18 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Royalwroc Royalwroc
08.01.2015. 15:45

Uwaga na niby super konto aquarius

Jestem klientem tego banku od 10 lat i ze smutkiem stwierdzam że po tylu latach okazało się że jestem tylko petentem tego banku a nie klientem. Najpierw wydymali mnie z oprocentowaniem kredytu w CHF gdzie przy zawieraniu umowy marza wynosiła 0,2% ale nie dopilnowałem zapisu w umowie z rozdzieleniem wiboru i marży więc obecnie ustanowli sobie że mam 2,9% marzy + wibor... Potem namówili mnie na konto AQUARIUS (oczywiście trzeba zadeklarować wpływ minimum 5 tys w miesiącu), dzięki któremu przestali pobierać mi opłatę co roczną za odnawianie kredytu odnawialnego. No ale już po podpisaniu aneksu o zwiększenie kredytu - okazało się że zaczeli mi na nowo opłatę roczną... Taki to właśnie bank który najpierw mami "tanim" kontem a potem bulisz jak za zboże... NOWYM PROPONUJĘ POSZUKANIE INNEGO BANKU................


krk krk
27.06.2013. 17:44

Multibank Aquarius - kpina z klienta

Ten Bank to kpina.
Jestem zawiązany z bankiem dwoma umowami kredytowymi, posiadam 'prestiżowe' (nie wiem pod jakim względem) konto aquarius. Pierwszy kredyt na korzystnych warunkach udało się podpisać bez większych komplikacji. W drugim przypadku, każdy kontakt z bankiem kończy się jakimś zgrzytem i problemami. Samo podpisanie umowy z winy banku i oczywiście na jego korzyść zakończone było oficjalną reklamacją złożoną z pomocą dyrektora lokalnej placówki. Przy wypłacie ostatnie transzy sytuacja się powtórzyła. Wiem, że nigdzie nie jest idealnie, jednak Multibank polecam omijać dużym łukiem.


Marian Marian
13.08.2011. 13:52

konto walutowe

Witam. Tata będzie przesyłał mi co miesiąc 100 €. Interesuje mnie jakie konto założyć żeby tata za przelew z swojego banku płacił jak najmniej i ja za wypłatę też.


eurocent eurocent
20.07.2011. 13:16

Moja opinia

Jestem Klientem MULTI od 2005 r, kredyt w chf - na starych zasadach w tej chwili oprocentowanie 3,80 gdzie libor 3M jest 0,11 %, czyli marża 3 x za duża, brak obniżonego oprocentowania, mam 3 konta, 2 w PLN - tutaj na plus , bezpłatnie - uwaga TYLKO NA BANKOMATY INNE NIŻ EURONET , MULTI, BZWBK I CASH4 YOU- tam płacimy za wypłatę goówki PLUS 5 ZŁ. Uważam , że to duży minus, jak na dzisiejsze czasy gdzie indziej np. ALIOR bankomaty za free, MAM KONTO W eur - I TU SĄ KOMBINACJE, przelewy idą dobrowolnie długo - - 5 -6 razy składałam reklamacje - że brak przelewu a zawsze stały termin z banku wysyłajacego - przelew potrafi iść od 1 dni (z W-wy) do 4-5 dni - stanowczo za długo, po interwencjach na MULTILINII - nagle w przeciągu pół-1 godz. pieniażki są juz na koncie - czyli MACHLOJKA - - - trzymają KASKĘ MOJĄ !!!!OGÓLNIE MOJA OCENA 3 + , pozdrawiam ....


JACEK JACEK
12.07.2011. 11:54

konto walutowe

chciałbym się dowiedzieć jakie opłaty pobiera bank za prowadzenie konta walutowego i czy się opłaca w multibanku


rezus rezus
09.06.2011. 12:06

~moja subiektywna ocena

NIe ma banków idelanych, zadowolenie uzaleznione jest od tego jakich usług oczekujemy !
Banki muszą zarabiać;p W Multi może faktycznie nie wszytko jest tanie ale co fakt to fakt, że obsługa miłaaa podkreślam miła zresztą ja sam z nimi miło sptawy załatwiam. Kompetentni, i faktycznie odbierają telefony !!! i nie ma kolejek. Jak są wpływy na konto (zenętrzne a nawet wpłaty we wpłatomatach bo i wpłatomat mają) licza się do całego zwortu opłaty co suma sumarum daje bezpłatne konto, karta 3 zł czy ileś tam ale prawda taka że dają bezpłatne bankomaty w polsce i na calutkim świecie. A i co myślę najwazniejsze wyczytałem w podręczniku na mojej uczelni, że Multi ma najlepszą pod względem bezpieczeństwa bankowośc internetową ! Lubie ten bank, ale wiadomo jak to sie mówi kochajmy się jak bracia liczmy się jak żydzi. Jeżeli faktycznie obsługa jest warta tych pieniędzy to czemu nie, jak się pogorsza zmienię bank i tyle. POLECAM :) pozdro a i ja się obsługuje w placówce w sosnowcu i dg.


Kaja Kaja
17.05.2011. 14:00

Polecam ten bank

Hm, a mnie się najbardziej podoba to, że nie ma tam za dużo klientów. Przez 8 lat miałam konto w Śląskim i każda większa wypłata była koszmarem. Kolejki, nieuprzejme kasjerki itp. A w Multibanku spokój, kasjerki uprzejme. Fakt drogi, no ale przynajmniej wiem za co płacę. Trafiłam tam przy okazji załatwiania kredytu hipotecznego i zostałam. Pozdrawiam.


Piotr P Piotr P
29.04.2011. 12:43

Opinia

To może żeby się wyłamać z reklamowych wpisów.

Na studiach w 2002 roku, założyłem konto w Multibanku. (nie debetowe, chodziło chyba głównie o możliwość zapłaty kartą w internecie). Z konta nie korzystałem, miejsce zamieszkania (stancja) zmieniłem i żyłem sobie w błogiej niewiedzy. W tym roku , po 9 latach, bank wypowiedział mi umowę konta (!) i skierował sprawę do windykacji. ( przez 9 lat, zero kontaktu w trybie list polecony, czy telefon). Windykacja wysłała list polecony na drugi adres na umowie (zameldowania, nie korespondencyjny) i trybie pałki i kija egzekwuje , już swoje, należności. (ok. 1200 zł)

Zdaję sobie sprawę, że bank nie ma obowiązku 'kontaktować się ze mną w tego typu sprawach', wiem też, że bodajże art. 65 o zamknięciu umowy po 2 latach braku ruchu na koncie (mówimy o 9 latach )
bywa przedmiotem interpretacji, ale wg. mnie jest to rażąco negatywny przykład podejścia Banku do klienta(?).


Bayard Bayard
03.01.2011. 19:37

niekompetenty bank i naciągacze

mam konto firmowe od 2006 roku, co roku podwyższają opłąty za wszystko. Obsługa w oddziale banku nieudolna, brak reklamowanych doradców klienta (mam bardzo duże obroty na rachunku a zero wsparcia z banku). Nie polecam jako banku dla firm- oszukują na kartach kredytowych- nie pozwalają zrezygnować z karty. Infolinia i zgłaszenie reklamacji to kpina i koszmar. Przelewy od kontrahentów z zagranicy potrafiły iść wiele dni (powyżej tygodnia). NIE POLECAM


Ola Ola
07.10.2010. 14:27

Zadowolona, ale z konta Multikonto Jestem.

Jest to konto prowadzone praktycznie za darmo, przelewy internetowe za darmo, prowadzenie rachunku za darmo, debet do 50zł max, ale to też plus, bo nie zadłuża się człowiek niepotrzebnie, a jak wiadomo-gotówki zawsze brak :) Czyli idealne dla studentów. Bankomatów też full, gdzie można bez prowizji pobrać kasę.
Problem w tym, że to wszystko tylko do 26 roku życia, które kończę za niedługo, więc chyba będę musiała zmienić bank, choć z tego korzystam od 7 lat. Przekształcenie w Multikonto Ja będzie mnie kosztowało prawie 15zł miesięcznie, bo prowadzenie tego konta to 9,50/m-ąc + karta debetowa za 5zł/m-ąc, a wg mnie to za dużo, zwłaszcza, że nie mam stałych wpłat na konto, bo wypłatę dostaję od pracodawcy gotówką i nie zawsze chce mi się latać do wpłatomatu z pieniędzmi. Pomijając to uważam, że to za wiele.
Nie wiem na jakie konto w jakim banku teraz się zdecydować.
Co polecacie? Zastanawiam się nad ING.
Dla mnie najważniejsze jest: darmowy przelew przez neta, dostęp do wpłatomatów, bezproblemowy dostep do bankomatów i jak najmniejsze koszty za kartę deb. i prowadzenie rach.


Witek Witek
01.10.2010. 10:16

konto multibank aquarius

Mam konto aquarius w Multi, wg mnie bardzo dobre konto , jedyny kjinus to taki by bylo ono darmowe trzeba miec na nie wplaty w wysokosci min. 5000 na miesiac.

Najwieksze plusy wg mnie
- Bezprowizyjne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie
- zawsze indywidualna obsługa dedykowanych Doradców w placówkach oraz na multilinii
- calkiem ciekawe warunki kredytów i lokat


Klientka Multi Klientka Multi
15.04.2010. 15:01

ODPOWIEDŹ DLA SEBOSA

- miłej, profesjonalnej i kompleksowej obsługi
JEST

- dostęp przez internet z dużą funkcjonalnością (nie mam czasu na przesiadywanie w banku)
JEST. PO ZALOGOWANIU DO RACHUNKU DOŁADUJESZ NAWET TELEFON PRE PAID. MOZNA POROBIC ZLECENIA STALE ALBO ZAPLANOWAC PLATNOSCI. POZA TYM W INTERNECIE MOZESZ PLACIC MULTITRANSFEREM.

- przyjazne oferty kredytowe (tanie, bez zbędnych foramlności, dostosowane do możliwości, elastyczne)
NIE MAM DOSWIADCZENIA, ALE W PO ZALOGOWANIU W INTERNECIE MOZESZ ZLOZYC WNIOSEK (JEST TAM TAKA ZAKLADKA Z WNIOSKAMI) I DO CIEBIE ODDZWONIA.


Rady Rady
15.04.2010. 15:00

Opinia

Był dobry do czasu ... Teraz patrzą jak tylko zedrzeć z klienta nie polecam tego banku firmą i osobą prywatny. Uważajcie bo możecie w pewnym zdziwić i trochę stracić kożystając z ich super kont i promocji.


maaly48 maaly48
15.04.2010. 14:59

Opinia

Kto znowu grzebał w dostępie do kont , od paru dni niemożna się zalogować


Paulos Paulos
15.04.2010. 14:59

Opinia

Korzystam z Multibanku co prawda tylko z usług depozytowych (konto studenckie + fundusze) ale jestem bardzo zadowolony. Serwis internetowy jest funkcjonalny i w zupełności wystarcza, obsługa w placowkach zależy od konkretnej osoby, są doradcy i "doradcy" ale ogolnie jestem zadowolony o porownaniu do innych bankow. Z usług kredytowych nie korzystałem.


Sebos Sebos
15.04.2010. 14:58

Opinie osób które maja konto w Multibank-u

Chciałbym się dowiedzieć, co sądzicie o MultiBanku. Najlepiej jakby wypowiedziały
się osoby, które mają już jakieś doświadczenie z tym bankiem.
Czego oczekuję (zgrubsza):
- miłej, profesjonalnej i kompleksowej obsługi
- dostęp przez internet z dużą funkcjonalnością (nie mam czasu na
przesiadywanie w banku)
- przyjazne oferty kredytowe (tanie, bez zbędnych foramlności, dostosowane
do możliwości, elastyczne)


Piotr Piotr
15.04.2010. 14:58

Polecam Multi

Największe zalety konta w Multibanku (multikonto ja) dla mnie to przede wszystkim: brak opłat za przelewy, darmowy dostęp internetowy, duża sieć bankomatów.
W taryfie comfort prowadzenie konta jest bezplatne.


Adam Adam
15.04.2010. 14:57

Opinia

Bank jak bank nie ma mu nic do zarzucenia bezpłatne przelewy, bezpośredni dostep do konta przez multilinie i internet, łatwy i szybki kredyt odnawialny


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !