Konta bankowe · Konto · Konto Nest Bank z Lokatą 4% i Premią 200 zł - proszę o Opinie, warto założyć?

Oferta Nest Bank - opinie i oceny konta

nest bank Czy konto w Nest Banku to jedyne rzeczywiście całkowicie darmowe konto? Za prawdziwe zero, bez żadnych warunków? Do tego Lokata Witaj aż na 4% i premia 200 zł za przelewanie dodatku Rodzina 500+? Sprawdźmy, jak to jest naprawdę. Jakie opłaty i prowizje będą nam naliczane, jak założymy w Nest Bank konto osobiste.

Stary - nowy Nest Bank

Nest Bank to tylko pozornie nowy bank na rynku. Powstał on bowiem z połączenia dwóch innych bankowych marek handlowych: Smart Banku i Biz Banku, działających pod szyldem FM Bank PBP.

Nest Bank ma być miejscem przyjaznym rodzinie, o czym świadczy już jego nazwa. „Nest” w polskim tłumaczeniu oznacza bowiem „gniazdo”. Klienci mogą liczyć na darmowe konta oraz ciekawe opcje lokat i kont oszczędnościowych. Oczywiście te najciekawsze propozycje dedykowane są nowym klientom (część z osób odwiedzających oddział banku dowiedziało się już bowiem, iż będąc dotychczas posiadaczem konta w Smart Banku bądź BIZ Banku, są traktowani jako stali klienci). Podmiot oferuje pełną bankowość internetową oraz sieć placówek stacjonarnych, które już pojawiły się na ulicach polskich miast.

NestBank jako normalny bank komercyjny, podlega polskiemu Prawu Bankowemu i nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Pieniądze w nim zgromadzone (na kontach i lokatach), są zabezpieczane przez Bankowy Funduszy Gwarancyjny, co można sprawdzić na liście BFG.

Nest Konto - podstawowe konto osobiste całkowicie za Darmo

Szereg zmian, jakie zaproponowały nam ostatnio najpopularniejsze instytucje finansowe, dyskretnie wprowadziło opłaty za posiadanie karty czy wypłaty z bankomatów (uzależnione np. od ilości transakcji).

Konto Nest Bank staje w opozycji do wszelkiego typu ograniczeń i nie generuje żadnych kosztów. Opłaty za podstawowe, najczęściej używane przez klientów banków usługi (konto, karta, przelewy, wypłaty z bankomatów) - wynoszą 0 zł.

Najważniejsze koszty i opłaty wynikające z prowadzenia konta Nest Banku:

Nazwa Nest Bank - Konto Osobiste
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł (bez żadnych warunków!)
Opłata za wypłaty z bankomatów 0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce


Zarówno korzystanie z konta osobistego, jak i oszczędnościowego, dla użytkowników jest całkowicie bezpłatne. Po założeniu konta Nest ROR otrzymamy zwolnioną z opłat (bez spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków) kartę debetową Visa z naklejką służącą dokonywaniu transakcji zbliżeniowych. Nie zapłacimy ponadto nawet najmniejszej kwoty za zlecanie standardowych przelewów, a także darmowe będą wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Musimy jednak być uważni, bowiem w kilku przypadkach (na ogół rzadko używanych) obsługa konta może nas narazić na pewne koszty. Prowizję rzędu 5 zł przyjdzie nam uiścić, jeżeli zdecydujemy się na np. na zmianę numeru PIN karty, płatne są także przelewy zagraniczne (tak jak w każdym banku).

Widzimy zatem, że Konto Nest Banku praktycznie jest kontem darmowym. W odróżnieniu od ofert banków konkurencyjnych, Nest Bank oferuje nam większość podstawowych usług całkowicie za darmo bez jakichkolwiek warunków do spełnienia. W czasie gdy większość banków podwyższa opłaty, a nie obniża - oferta banku wydaje się być najatrakcyjniejsza pod względem cenowym.

Bonus 200 zł za przelewanie zasiłku "Rodzina 500+" na konto w Nest Banku

Jako, że Nest Bank chce być bankiem rodzinnym, przygotował również atrakcyjną premię dla uczestników Programu Rodzina 500+, którzy w ciągu roku mogą otrzymać nawet 200 zł premii (4x50 zł na kwartał).

Jakie warunki Trzeba spełnić by uzyskać premię?

 • Załóż Nest Konto i przelewaj wynagrodzenie na swój rachunek w Nest Banku (min. 2500 zł)
 • Składając wniosek o przystąpienie do Programu Rodzina 500 plus , wskaż swoje Nest Konto do wypłaty świadczeń
 • Otwórz konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności lub Nest Konto Samodzielne (dla nastolatków)
 • Wyraź zgody marketingowe

Łącznie w tej promocji możesz zyskać 4 premie w kwocie 50 zł w danym kwartale kalendarzowym, czyli nawet 200 zł rocznie.

Promocja "Nest kieszonkowe" trwa do odwołania.Lokaty i konta oszczędnościowe Nest Banku

Produkty oszczędnościowe stanowią jedną z najważniejszych gałęzi oferty banku. Mając założone podstawowe konto osobiste - "Nest Konto", możemy skorzystać m. in. z takich produktów jak:

 • Nest Lokaty: Lokata Witaj (oprocentowanie 4%!), Lokata na Nowe Środki (2,6%), Lokata Wibor;
 • Konta Oszczędnościowe: Nest Oszczędności (2,25%) i Nest Rodzinne Oszczędności (oprocentowanie 1,2% + premia roczna nawet do 30%);

Nest Lokata Witaj z oprocentowaniem 4%

Nest Lokata Witaj ma niespotykane na chwilę obecną na rynku oprocentowanie (4%) na okres 3 lub 6 miesięcy, ale jest przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów. Limit kwoty wynosi od 1 000 zł do 10 000 zł i konieczne jest założenie jej z poziomu bankowości internetowej, w ciągu 30 dni od założenia Nest Konta.

Nest Lokata na Nowe Środki z oprocentowaniem do 2,6%

Oprócz Nest Lokaty Witaj, szczególnie korzystne wydają się być lokaty na 3, 6, 12, 18 lub 24 miesiące. Możesz na nie wpłacić wyłącznie nowe środki. Aktualną wysokość oprocentowania lokat w Nest Banku, znajdziesz w poniższej tabeli.

Okres lokaty na nowe środki Oprocentowanie lokat (w skali roku)
Lokata na 2 lata 2,6%
Lokata na 1,5 roku 2,5%
Lokata na rok 2,45%
Lokata na 6 miesięcy 2,35%
Lokata na 3 miesiące 2,25%

Pozostałe lokaty

Nest Bank, oferuje także stosunkowo korzystne lokaty dla wyższych kwot (od 1 000 zł do 2 000 000 zł), jak i na dłuższy okres czasu (lokata 7-dniowa, 14-dniowa, 1-miesięczna, 2-miesięczna, 3-miesięczna, 4-miesięczna, 6-miesięczna, 9-miesięczna, lokata roczna i 2 letnia) - nie różnicując już środków na nowe i stare.

Oprocentowanie lokat Nest Banku, waha się od 1,1% w skali roku dla lokaty 7-dniowej do 2,3% dla lokaty na 2 lata.

Standardowe konto oszczędnościowe - Nest Oszczędności (2,25%)

Nest Oszczędności to całkiem nieźle oprocentowane konto oszczędnościowe, na którym można zarobić 2,25% w skali roku aż do kwoty 50000 zł. Przy nadwyżce ponad 50 tys zł oprocentowanie spada nam do 2% w skali roku.

Nest Rodzinne Oszczędności - konto z oprocentowaniem (1,2%) i premią (od 2 do 30% rocznie)

Ciekawszą ofertą jest konto Nest Rodzinne Oszczędzanie – oferuje ono oprócz standardowego oprocentowania (1,2%) premie za regularne wpłaty (nawet do 30% kwoty rocznych wpłat) i może być założone na okres 5, 10 lub 15 lat. Bonusy są wypłacane co rok a ich wysokość uzależniona od: okresu oszczędzania, wysokości wpłat, a także od liczby posiadanych dzieci (ciekawe i niespotykane w innych bankach). Nasza pełna analiza tego konta została przedstawiona tutaj.

Nest Bank wchodzi na rynek z pakietem ciekawych propozycji, którym na pewno warto się przyjrzeć. Brak opłat za konto zwraca uwagę, tak samo jak oprocentowanie kont oszczędnościowych (ich minusem jest zamrożenie kapitału na dłuższy okres czasu, co zawsze niesie ze sobą ryzyko utracenia możliwości skorzystania z nowo pojawiających się okazji).

Jak założyć w Nest Bank Konto?

Konto Nest Bank można założyć przez Internet (umowę do podpisania przywozi kurier, bądź potwierdzasz ją wykonując przelew ze swojego konta w innym banku – na kwotę 1 zł) bądź w najbliższym oddziale.Nest Konto Waluta - rachunek walutowy w euro

Nest Konto Waluta to prawdziwe Konto Europejskie przeznaczone jest dla osób, które np. chcą otrzymywać na konto pensje od zagranicznego pracodawcy. Rachunek walutowy Banku Nest zapewnia m.in. darmowe przelewy europejskie, bardzo korzystny kurs Euro, darmowe wypłaty z bankomatów w Europie. Szczegółowa recenzja i opinie na temat konta walutowego Nest Banku zostały przedstawione tutaj.

Konto firmowe - BIZnest Konto

Konto firmowe Nest Banku pozwoli zredukować koszty firmy m.in. dzięki nielimitowanym darmowym przelewom krajowym, do ZUS i US, czy w związku z darmowymi wypłatami z bankomatów na całym świecie. BIZnest Konto Nest Banku to rachunek i karta za prawdziwe zero.

Prawdziwe konto firmowe za 0 zł!

Prowadzenie ROR-ów wiązało się jeszcze do niedawna z koniecznością ponoszenia wysokich opłat, których mogliśmy uniknąć wyłącznie po spełnieniu rygorystycznych wymogów zapisanych w regulaminie. Konto firmowe BIZnest Konto, podobnie jak zwykłe konto mobilne Nest Banku, jest jednak całkowicie zwolnione z ponoszenia podstawowych opłat:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku firmowego w każdym przypadku.
 • Darmowe zlecenia stałe i polecenia zapłaty.
 • Bezpłatne przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego.
 • Zero złotych za przelewy krajowe w rodzimej walucie.
 • Wydanie karty debetowej całkowicie za darmo, podobnie jak jej używanie.
 • Wypłacanie ze wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych za 0 zł.

Firmowa oferta Nest Banku jest niewątpliwie bardzo innowacyjną propozycją internetowej bankowości dla przedsiębiorców, zwolnioną z konieczności ponoszenia podstawowych opłat. Sporą zaletę konta stanowi niewątpliwie jego łatwa, prosta i wyjątkowo przejrzysta nawigacja z poziomu mobilnego. Szczegółowa recenzja tego konta dostępna jest tutaj.
Konto Nest Bank z Lokatą 4% i Premią 200 zł - proszę o Opinie, warto założyć? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.95 na 5
137 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (170 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
Patryk Michalak Patryk Michalak
13.09.2017. 14:41

Opinia

W życiu nie słyszałem o jakichkolwiek opłatach za konto widocznie konkurencja już działa :) ludzie czy wy naprawdę nie umiecie robić przelewów.@MAWOJTAS Człowieku czy ty chcesz zmieniać numer IBAN? ty żartujesz prawda? problemy z wysłaniem przelewu SEPA były ale w Banku Smart i była to zwykła usterka także już się wkopałeś bo wymienione problemy już nie występują.

@Sebastian co ty za brednie wypisujesz? jakie sprawdzenie historii do max 3 miesięcy? fakt w systemie transakcyjnym trudno znaleźć odpowiednią płatność, ale nie opowiadaj bzdur że można sprawdzić tylko do 3 miesięcy bo wcale tak nie jest. Historię można sprawdzić od założenia konta i służy do tego oddzielny system do wyciągów.  

@eks BPH
Ja tego nie rozumiem jak można mieć problemy z założeniem konta przez przelew weryfikacyjny z innego konta bankowego. Jeżeli podajesz w formularzu inne dane niż te które podawałeś w banku z którego chcesz zrobić przelew to się nie dziw że twój wniosek odrzucili skoro dane się nie zgadzały, twoje dane z konta bankowego do przelewu weryfikacyjnego muszą być takie same jakie podajesz w formularzu przy zakładaniu konta w Nest Banku wtedy konto założysz bez problemu. Ale skoro podajesz inny numer dowodu, inny adres to się nie dziw że twój wniosek odrzucili i nie zwalaj winę na bank bo to jest w twoim interesie zmienić te wszystkie dane w poprzednim banku z którego chciałeś zrobić przelew weryfikacyjny. Zastanowiłeś się w ogóle jak oni mieli sprawdzić kim jesteś skoro podajesz zupełnie inne dane? Najpierw zmieniasz dane w swoim obecnym banku później możesz zakładać konto przez internet i to tak działa w każdym innym banku.


Patryk Patryk
12.09.2017. 23:56

Dobry bank

Przeszedłem z Mbanku do Nestbanku dobry ponad rok temu. Oczywiście decyzja ta była podyktowana opłatami :). Zakładałem konto przez Internet, robiąc przelew. Wszystko elegancko (raz chyba nie zgadzały się dokładnie dane, więc musiałem ponowić operację po wcześniejszej korekcie danych, by były IDENTYCZNE w jednym i drugim banku). Kartę oraz pin dostałem osobnymi przesyłkami, wszystko ok.Konto faktycznie całkowicie darmowe i przyjazne gdy ktoś nie gubi karty, nie zmienia pinu, czy też nie szuka innych problemów i później ględzi tu z negatywami :)Wypłaty darmowe, przelewy darmowe. Zapłata w sklepach przez neta też nie jest problemem, bo płaci się przez kartę, a to dodatkowo wymaga wpisania kodu, który do nas przychodzi na komórkę (wcześniej tego nie było i w tej sprawie też kilka razy pisałem do nich - w końcu wprowadzili). Płatności zbliżeniowe nie są problemem, wszystko bardzo dobrze działa! Płacę kartą codziennie i dwa razy miałem tylko dziwne sytuacje. Raz kiedy mając środki na koncie, nie mogłem zapłacić kartą (trochę wstydu się najadłem) i minutę później nie mogłem wypłacić z bankomatu środków. Widocznie coś wtedy ze smartem (bo to było za czasów Smartbanku) nie działało. Po 2 godzinach było wszystko ok. Drugi problem był tydzień później, kiedy nauczony pierwszym przypadkiem, poszedłem przed zakupami wypłacić kaskę (o tyle dobrze, że wszystkie bankomaty są darmowe) i tu wydrukowało mi błąd i że nie można wypłacić (już nie pamiętam kody błędu). Od tamtego czasu NIE MA PROBLEMÓW, a jak pisałem, płacę/wypłacam kartą prawie codziennie. Nestbank przypomina początki Mbanku, oby tak nie skończyli jak wspomniany bank. Prosty wygląd, totalne zero za utrzymanie konta, zero telefonów z ofertami (no dobra, raz na początku miałem, ale serdecznie podziękowałem i nie dzwonią). Do przeglądania historii można przywyknąć (wyświetla miesiącami - 30 dni). Ja to kupuję i jestem naprawdę zadowolony! Żona właśnie zamyka konto w WBK i zostaje przy Nest - no bo do przelewów pensji i płatności/wypłaty potrzeba czegoś więcej? Od siebie - Polecam!


MAWOJTAS MAWOJTAS
05.09.2017. 18:38

Opinia

Moje opinia bardzo negatywna.
Jestem klientem od dawna, jeszcze Smart Banku. Wtedy jakoś lepiej to działało, albo moje potrzeby były mniejsze (żadne?). Wydawał się wręcz idealny. Jeśli ktoś szuka banku, który ocenia wyłącznie na podstawie kosztów i opłat - proszę bardzo, lecz dla bardziej wymagającego użytkownika to pomyłka. Czemu?
Przykład 1: miałem cykliczne płatności zagraniczne. Po wpisaniu numeru konta system automatycznie przypisuje mu numer IBAN banku odbiorcy. Tego nie można edytować. Ale ten sam system odrzuca przelew nie podając przyczyny. Po nie wiem ilu kontaktach z infolinią trafiłem na konsultantkę, która chciała mi pomóc. Ustaliła, że przypisany numer należy do oddziału banku a nie do centrali (przelewy SEPA powinny iść najpierw do centrali i ta rozsyła je do oddziałów). Aby przelew poszedł, muszę podać inny IBAN, ale którego nie mogę zmienić. Nikt z konsultantów ani ich przełożonych nie wiedział jak to zrobić. Przelew zleciłem poprzez Infolinię za opłatą, którą od razu reklamowałem i czekałem 14 dni na zwrot. Po 28 dniach przyszedł też list z przeprosinami, bilety do kina itd itd. Za miesiąc to samo. Zabawa od początku. Tu jednak dowiedziałem się, że to ja jestem głupi i nie potrafię zlecić przelewu SEPA. Po 10 telefonie na infolinię stwierdzono, że kopiuję numer konta odbiorcy zamiast go wpisywać. Po udowodnieniu nieprawdy kolejny raz zlecenie przez infolinię i reklamacja. Trwało to 6 miesięcy. Bank cały czas udowadniał mi, że nie potrafię zlecać przelewu i w ogóle jestem niedouczony. W czerwcu ktoś wreszcie zauważył, że chyba coś jest nie tak. Poinformowano mnie o pracy informatyków. Nest bank zatrudnia jednak głupich informatyków. Pracowali długo i bez efektu. Cały miesiąc. w końcu lipca przyznali się do błędu, podobno naprawili, przeprosili, bilety do kina, sraka itd. Ale mnie już takie SEPA nie były potrzebne i nawet nie sprawdzałem. Amen.
Przykład 2: karta V-pay w euro ma dzienny limit płatności 3000 euro. Zapomniałem o tym i chciałem zapłacić za granicą 3500 euro. Terminal odmówił. Sklep spróbował na innym terminalu. Odmowa. telefon na infolinię, konsultant przypomniał o limicie. Stwierdził, że mogę spróbować max. 3000 euro. Odmowa. Ale w tym momencie okazało się, że mam zablokowane 10.000 euro (sporo więcej niż dostępne saldo). Na szczęście to było w czasie rozmowy i starał się on o anulowanie blokad. Jedna została, czyniąc kartę bezużyteczną. Bank nie chce zdjąć blokady pomimo, że nie ma żadnych możliwości wydania takiej kwoty kartą i odmowy z terminala. Konsultanci są tak niekompetentni, że szkoda pieniędzy na telefony do nich. Trafienie na kogoś, kto potrafi coś zrobić, to jak totolotek.
Historia opisanych tu przypadków jest znacznie dłuższa, opisana pokrótce.


Polecam Polecam
04.09.2017. 21:33

Bank OK

Używałem jeszcze za czasów Smart'a i używam do teraz. Proste i zwykłe konto internetowe za 0zł bez zbędnych bajerów i wodotrysków. Nigdy nie miałem żadnych problemów w użytkowaniu. Nie mialem też problemów z założeniem konta i z naliczaniem opłat w przeciwieństwie do mBank gdzie łupali mnie na każdym kroku i pisałem kilkanascie reklamacji.


Sebastian Sebastian
28.08.2017. 15:09

Usługi i tryb reklamacyjny rozczarowuje

Niestety, ale mam złe doświadczenia z Nest Bankiem. Po pierwsze przelewy europesjkie (SEPA) nie działają jak należy. Średnio co drugi to niewypał - wyświetla się komunikat, że możliwy jest tylko SWIFT. Z mojego drugiego banku Alior Banku wszystko śmiga jak należy. Na reklamacje reagują i piszą, że wiedzą o problemie, ale pracują nad tym. Mam tu konto od samego początku istnienia Nest Banku (wcześniej był to Smart Bank) i nic się pod tym względem nie zmieniło.

Maksymalna historia do podejrzenia to 3 miesiące, nie da się wejść głębiej. Nawet infolinia nie jest w stanie pomóc, bo im się dane historyczne również nie wyświetlają! Reklamacje, jakie już zlożyłemw w tym banku zawsze dochodzą po ok 4 tygodniach! Nie odpowiadają wcześniej! Nie polecam!


ukasz ukasz
22.08.2017. 13:48

ten bank to tragedia

Mam tam konto firmowe od 1,5 roku i korzystanie z tego banku jest niezwykle uciążliwe i czasochłonne. System bankowości elektronicznej, w porównaniu np. z mbankiem, czy ING, działa fatalnie, powoli, zawiesza się, nie ma 80% opcji (np. zmiany limitów kart), obsługa telefoniczna jest tragiczna (właśnie kolejny raz czekam 30 min na połączenie), dostęp do historii operacji jest tylko do 30 dni (!!), reszta w jakimś innym serwisie, który działa jeszcze gorzej, niż strona główna - bez możliwości wyszukiwania konkretnych transakcji, brak banku w większości serwisów szybkich przelewów (np. przelewy 24).. itd. Myślałem, że są to choroby wieku dziecięcego i, że nastąpią jakieś zmiany. W między czasie (1,5 roku) zmienił się właściciel banku, zmienił nazwę ze Smart na Nest, kolory firmowe, natomiast wszystkie mankamenty pozostały bez zmian. Generalnie Nest Bank pod względem technologii i obsługi jest 100 lat świetlnych za konkurencją, co sprawia, że korzystanie z jego usług jest katorgą i przestrzegam wszystkich przed zakładaniem tam konta. Sam po 1,5 roku mam dość i zmieniam go na jakikolwiek inny bank.


Tomek Tomek
20.08.2017. 00:30

Konto Na Które Czekałem

Prawie Super.... Jedyny Minus To Brak Natychmiastowych Przelewów W Weekend


Patryk Patryk
14.08.2017. 11:18

Konto Bardzo dobre

Posiadam Nest konto już 1,5 roku ( wcześniej Bank Smart) i mogę o tym koncie powiedzieć nieco więcej. Generalnie za prowadzenie konta nie ma żadnej opłaty nawet nie trzeba utrzymywać comiesięcznych wpływów na konto co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób które wyjeżdżają co jakiś czas za granicę. Brak opłat za kartę bez żadnych haczyków nie trzeba pamiętać ile się wykonało transakcji bezgotówkowych jedyny minus tej karty jest taki że ma ustalone z góry limity i nie można ich zmienić w jakikolwiek sposób bo na dzień można wykonać tylko 20 transakcji bezgotówkowych do kwoty 20 000 zł i 10 wypłat z bankomatu do kwoty 10 000 zł ale dla każdego powinno tyle wystarczyć no chyba że ktoś bardzo lubi wydawać pieniądze i jest maniakiem płatności kartą. W marcu 2017 roku Nest Bank uruchomił Android Pay i dołączył do nielicznego grona posiadania zbliżeniowych płatności telefonem. Ogólnie bank oceniam bardzo dobrze i za podstawowe czynności wykonywane przez internet nie zapłacimy zupełnie nic. Skoro jest tyle plusów tego konta to muszę teraz napisać o minusach:
– Jeśli zechcemy zmienić numer PIN do karty to można to jedynie zrobić w bankomatach BZ WBK i koszt to 5 zł za każdą taką operację, moim zdaniem powinno być to rozwiązanie nieco inaczej
– Brak płatności Blikiem. Bank nie posiada jeszcze czegoś, takiego miało to zostać dodane, ale nie wiadomo kiedy
– Brak szybkich płatności przez internet. Oczywiście kartą da się płacić ale nie wszędzie się da i tutaj brakuje czegoś takiego jak np. mtransfer czy przelewy24
– Brak ustalania limitów dla karty dodawanej do konta. Te limity są ustalone z góry i nie można ich zmienić
– Wygląd serwisu transakcyjnego czy aplikacji mobilnej to już porażka na całości kolory wyglądają jak z domu pogrzebowego mam nadzieję że ktoś z Nest banku to przeczyta i w końcu posłucha się swoich klientów aby coś w tym kierunku zrobili druga sprawa to jak się loguje do serwisu transakcyjnego w przeglądarce to jest taki błąd że jak się naciśnie wstecz to wylogowuje się z całego serwisu i taki błąd już jest od początku założenia Banku Smart czegoś takiego nie powinno być, porównaniu z aplikacją mbanku to aplikacja nie ma tych wszystkich ficzerów oczywiście przez aplikację Nest Banku da się zrobić wszystko, ale taki serwis transakcyjny w dzisiejszych czasach powinien mieć już wszystko i moim zdaniem powinno to być zrobione w bardziej przemyślany sposób


Bartek Bartek
07.08.2017. 18:31

Opinia

Więc tak, bank jest średni. Dlaczego? Bankowość elektroniczna wygląda i funkcjonuje jak w epoce kamienia łupanego. W innych bankach mamy o wiele wiele więcej dostępnych informacji i możliwości jakie możemy wykonać. Bank posiada swoje placówki. Tak ale oprócz założenia konta, wzięcia kredytu nic nie załatwia. Klient skazany jest na infolinię, która także ma związane ręce. Im dłużej z niego korzystam tym bardziej stwierdzam, że oprócz faktu, że jest darmowy to nic go nie wyróżnia w pozytywnym sensie.


klient G klient G
06.08.2017. 18:15

łapka w dół

Nie polecam jako główne konto. Infolinia - żenua. System www - katastrofa; projektowany chyba przez przedszkolaka (identyczną beznadziejną platformę ma Bank Pocztowy) - zamula, co chwilę coś odświeża w tle... Dodatkowo, częste awarie. Osobny system tylko dla wyciągów bankowych - ktoś tam się mocno w głowę uderzył?? Podstawowe funkcje bezpłatne, to fakt. Ale ma to swoją cenę, zaoszczędzone na obsłudze konta środki wydasz na Persen czy inne Positivum ;)


Barbars Barbars
22.07.2017. 14:36

Opinia

Najlepszy bank wszystko za zero polecam nawet opłaty przez Internet i zplata za zamówiony towar wszystko okej namawiam moje znajome bo uważam że bardzo dobry bank nie znam lepszego a byłam już w kilku polecam


tadek1214 tadek1214
22.07.2017. 13:15

Opinia

Jestem zadowolony z tego konta, pieniądze wpłynęły po 3 godzinach , z opłatami przez internet niema problemu takie konto było mi potrzebne, dziękuję i pozdrawiam


Konrad Konrad
18.07.2017. 22:58

nest bank-polecam

Naprawde dobry bank .Polecam. Jeśli chcesz całkowicie darmowe konto to tylko ten


Pawe Pawe
12.07.2017. 19:47

Login i pin

Powinna być możliwość zmiany loginu do konta i pinu do kart za pomocą internetu


Tomasz Tomasz
30.06.2017. 12:38

Zdecydowanie odradzam

Potrzebne mi było dodatkowe konto, bezpłatne, bez konieczności utrzymania stałego wpływu, jako równoległe do konta w innym banku gdzie otrzymuję wypłatę, zdecydowałem się na Nestbank.
Samo podpisanie umowy o prowadzenie rachunku odbyło się za pośrednictwem kuriera i przebiegło sprawnie, kłopoty zaczęły się już po podpisaniu umowy.

1. Karta szła maksymalnie możliwy okres czasu, PIN wysłano osobnym listem jednakże znajdował się w skrzynce na listy razem z kartą (założenie jest taki iż przyjdą osobno).
2. Po zalogowaniu się do systemu bankowości internetowej w celu aktywacji karty okazało się iż karta już jest aktywna!!! Na konto miałem już przelane środki, w skrzynce na listy leżała więc karta z pełnym dostępem do moich pieniędzy oraz PINEM.
Zadzwoniłem natychmiast na infolinie banku. Rozmowa bardzo ciężka, był to kolejny kontakt z bankiem i po raz kolejny pracownik nic nie wiedział, ciągle mówił że oni wysyłają kartę nieaktywną a za pocztę nie odpowiadają!? Następnie zaczął sugerować, że być może ja aktywowałem kartę i o tym zapomniałem. W ostatecznym rozrachunku zablokował kartę i poinformował że dodatkowo zablokował dostęp internetowy i mam jechać do jednego z nielicznych oddziałów w celu odblokowania- konieczne jest zwolnić się z pracy bo czynne tylko do 17.
3. Przedwczoraj otrzymałem nową kartę, po aktywowaniu jej zostałem obciążony opłatą 25zł jako wydanie duplikatu karty, pomimo iż poprzednio została zablokowana z winy banku. Po 40minutach na infolinii postanowiono przyjąć reklamację, dowiedziałem się, że nie ma pewności czy środki zostaną zwrócone, bank może to rozpatrzyć i ma na to 30 dni.

Reasumując bank popełnił błąd, naraził mnie na stratę moich środków a następnie obciążył dodatkową opłatą... Brak rzeczowych informacji na infolinii


Obatel Obatel
26.06.2017. 13:00

uwagi

Skusiłem się na Nest bank głównie ze względu na taniość czyli zerowe koszty prowadzenia rachunku. Jednak nie spodziewałem się problemów z użytkowaniem konta ze względu na standardy, które są obecne w innych bankach i uznałem je za oczywiste. Otóż:
1. Nest Bank nie figuruje w listach do szybkich przelewów. Np. robiąc zakupy w internecie jeśli nie ma wyszczególnionej płatności kartą tak trzeba dokonać szybkiego przelewu ponieważ Nest banku na tej liście zwyczajnie nie ma.
2. Co do karty - częste problemy z jej przyjmowaniem. Czasami niezbędnę jest dwukrotna próba zakupu zbliżeniowego by karta została przyjęta. Najczęstsze problemy mam np. przy automatach z biletami na komunikację ( byłem w kilku miastach i we wszystkich to samo). Dodatkowo miałem przyjemność spotkać innych użytkowników kart nest banku i okazało się, że nie jest to tylko mój problem.
3. Przez stronę internetową można zrobić bardzo mało. Praktycznie wszystko wymaga kontaktu z infolinią. Sama strona jest też bardzo nieintuicyjna i wydaje się mało profesjonalnie zrobiona (np. niedostosowywanie rozmiaru wyświetlanej zawartości do wielkości okna przeglądarki...)

Mimo, że jest to tani bank... tak przez tak irytujące problemy zastanawiam się ponownie nad zmianą konta.


JA JA
13.06.2017. 11:31

Nest Bank na 4 minus

Nest Konto i inne "produkty" Nest Banku posiadają niewielkie niedociągnięcia (brak możliwości wygodnej zmiany kodu PIN, mało użyteczna infolinia - ale tak jest w większości banków; no i jeszcze istny cyrk z przeglądaniem historii rachunku) Poza tym interfejs przejrzysty tak, że każdy się połapie ;-).

Jako były klient mBanku, obecnie już nie dostrzegam przewagi tego molocha nad skromnym Nest Bankiem :P (korzystam z wszelkich funkcji oferowanych przez konta typu ROR unikając ciągłych zmian w tabeli opłat i prowizji - i o to chodziło!)


DAWID DAWID
30.05.2017. 22:44

SAME POZYTYWY

Według mnie konto na prawdę mega. Założone ok. pół roku temu, początkowo służyło jako takie dodatkowe, na którym trzymałem "tylko" pieniądze, które sobie gdzieś tam zaoszczędziłem. Jednak po czasie zauważyłem, że moje konto "główne" ma się nijak do nest banku: płatne przelewy, płatny wybór pieniędzy z innych bankomatów, nie wspomnę o płatnym samym koncie. SZYBKO, SPRAWNIE I BEZ PROBLEMÓW.
POLECAM!


farciarz147 farciarz147
28.05.2017. 19:12

Ustanowienie pełnomocnika do konta w Nest Banku problem

Otworzyć konto - szybko i łatwo, jednak gdy przyszło do ustanowienia pełnomocnika zaczęły się problemy. Przy otwieraniu rachunku w placówce, obsługa z placówki we Wrocławiu ul. Legnicka zapewniali mnie iż pełnomocnika mogę ustanowić tylko i wyłącznie osobiście w placówce. Tak też zrobiłem, przyszedłem z pełnomocnikiem, najpierw Pani nie wiedziała jak do tego podejść potem papierologia standardowo i zapewnienie że proces ten potrwa nie więcej jak 3 dni... Po 3 tygodniach oczekiwania składania reklamacji i dzwonienia na infolinie dostałem list iż w formularzu pełnomocnik nie podał nazwiska rodowego matki, tak wiec znowu do placówki nowy formularz i nowe zgłoszenie. kolejne 3 tygodnie i pełnomocnika jak nie było tak nie ma ustanowionego choć opłatę już pobrali. Do reklamacji też nie raczyli się ustosunkować w wyznaczonym przez nich terminie 30 dni. Zobaczymy jak się sprawa rozwiąże.


tomek tomek
25.05.2017. 22:08

porażka

niestety "Darmowe" nie oznacza "darmowe i i dobre" tj:
1. mam środki na koncie oszczędnościowym a nie moge ich przelać na konto główne bo cały czas wyskakuje komunikat "brak środków". w praktyce jestem pozbawiony dostępu do swoich pieniędzy... jutro oczywiście bede dzwonił na infolinię, ale to dziś potrzebuję gotówki
2. archaiczne www - to jakiś koszmar. funkcjonalność na poziomie godnym pożałowania...
mam do porównania konto w PKO - oczywiście płatne, lae powoli zaczynam myśleć że mój spokój wart jest tej kwoty


eks BPH eks BPH
18.05.2017. 23:53

Zakładanie konta w nest banku przez przelew a innego banku

Zakładanie konta z opcją "przelew z innego banku" to jakaś katastrofa. Robiłem to pierwszy raz. Półtora roku temu wymieniłem dowód. Mam też inny adres zameldowania i zamieszkania. Przy wypełnianiu wniosku o założenie konta nie ma czegoś takiego jak adres zameldowania. Jest adres zamieszkania i ptaszek przy "czy adres do korespondencji jest taki sam". Zrobiłem ten nieszczęsny przelew na złotówkę. Z innego banku, w którym "adres zameldowania" jest i być "musi". Po kilku godzinach telefon, że nie zgadzają się dane z przelewu z danymi podanymi przy zakładaniu konta i chcą to zweryfikować. Wyśpiewałem wszystko jak na spowiedzi. Dane dalej się nie zgadzają. Na pytanie, jakie konkretnie dane, to może coś jeszcze dopowiem, bo może ten numer dowodu, adresy etc. - "dane się nie zgadzają", "takie mamy procedury" i "proszę wybrać opcję - kurier". Niestety, kurier nie wchodzi w grę. Oddziałów banku mało i najbliższy daleko. 20 minut gadałem jak dziad do obrazu. Frustracja totalna. To jak niby mam te dane im zweryfikować? Po co ta "weryfikacja", która zabiera czas, denerwuje i nic nie wnosi? Po co osoba po drugiej stronie wypytuje mnie o wszystko, łącznie z nazwiskiem panieńskim matki, jak i tak wiadomo, że konta nie założą? Poinformować o "niepowodzeniu operacji" można choćby e-mailem, który i tak przyszedł nieco później.


sioda123 sioda123
17.05.2017. 12:49

opłaty za sms

witam mam pytanie czy sms z hasłem jednorazowym sa platne


krostry krostry
07.05.2017. 11:25

Korzystam od roku moja ocena 4

Konto darmowe PLN - OK, karta (1) darmowa OK, przelewy robi OK
Konto darmowe USD - OK, karta (2) 8 USD hm..., przelewy robi OK.

Haracz za przewalutowanie - 3%, zamiast wprowadzić własny kantor i gorszy przelicznik... na 200zł tracisz ok 10zł to dużo, tak tracą bo wymieniam w aliorze PLN/USD

Dramatyczny wręcz kontakt, a przy jakiejkolwiek reklamacji zaczyna sie wydłużony w czasie czeski film, nie daj Boże jest złożyć reklamację chargeback z kartą Visa.


Sylwia Sylwia
05.05.2017. 02:05

nest bank konto euro

Mam konto od kilku miesiecy i ciagle problemy z przelewami. Dzis rano wykonalam przelew zagraniczny z konta eurowego w tym banku na inne konto eurowe w polskim banku i do tej pory widnieje informacja ze srodki wyjda dopiero jutro! Wybrac waluty euro nie mozna bo ten bank nie ma takiej opcji wiec po jaki grzyb komus wciskaja konto eurowe...


Basia Basia
04.05.2017. 14:31

wydaje się być ok

Krótko jestem w Nest bank, konto założyłam na próbę, a teraz przeniosłam się z mBamk. Przelew wysłany po 17 teoretycznie powinien być o 8:00 zaksięgowany następnego dnia, a był dopiero ok 12:00. Akurat mi się nie spieszyło ale powinni nad tym popracować. Na infolinię dodzwoniłam się szybko i uzyskałam informacje, które mnie interesowały, sprawę załatwiłam szybko. Jak na razie to z czego korzystałam - przelewy wypłaty z bankomatów są rzeczywiście bezpłatne- bez ukrytych kosztów. Jeśli dokładnie przeczyta się co jest płatne nie będzie niemłych niespodzianek np. przelew z oszczędnościowego na zwykły rachunek własny jest darmowy tylko raz w miesiącu, ale tak też było w poprzednim banku, zmiana pin też jest płatna. Utrudnieniem jest że nie ma tego banku w opłatach transferowych i trzeba płacić przelewem bankowym (ręcznie ze strony banku), ale myślę że to kwestia czasu jak będzie to dostępne. Łatwy do obsługi panel, przejrzysty. Jak na razie jestem zadowolona.


kepank kepank
30.04.2017. 11:57

ciąg dalszy KLIK

W nawiązaniu do mojego postu z 11.04.2017 informuję, że nadal jestem w trakcie wypełniania kolejny raz wniosku o KLIK ( tak,tak !). Wymieniłem kilka e-maili z właściwym Departamentem i nadal jestem w ...... Poza wklejeniem znanych instrukcji lub linków do nich, kolejne panie Karoliny ( serdecznie pozdrawiam!!) nie odpowiedziały na pytanie jak przebrnąć krok 4 procedury KLIK ( będąc właścicielem konta w NB!) skoro krok 4 procedury nie przyjmuje nawet ich własnych, wygenerowanych przez stronę konta, wyciągów w pdf? I jak bank będzie wiedział, że czegoś od niego chcę, skoro nie otrzymał wniosku, zablokowanego w kroku 4?
DLACZEGO na stronie osobistej konta, we WNIOSKACH, nie ma możliwości złożenia wniosku o KLIK? A o inne czynności wnioski są?
Postanowiłem zrezygnować z ubiegania się o 2000 PLN z KLIK. Może to za mało, aby zawracać głowę NB? Może to dlatego, że jestem emerytem? Może ......?
Pozostałe opcje na moim koncie w NestBank działają poprawnie i jestem zadowolony.
Pozdrawiam Opiekunanestbank
KK


nollewska nollewska
29.04.2017. 08:02

opinia o banku

Ja wysłałam 3 tygodnie temu zapytanie do banku, na które nie umiał odpowiedzieć pracownik banku w formie telefonicznej, więc wysłałam mailem. Do dzisiaj brak odpowiedzi.
Fajny bank!


Sorento Sorento
28.04.2017. 15:15

Ogólnie bardzo dobrze.

Mam konto w Nest , przedtem Smart dwa lata. Dzisiaj miałem pierwszy kontakt z infolinią .
Wszystko poszło sprawnie , nie czekałem nawet sekundy ( może dlatego , że zaraz 1 maja i wszyscy wyjechali ;) )
Teraz moje odczucia po dwóch latach.
Wszystko za darmo , konto , karta , przelewy.
Dla moich potrzeb niczego więcej mi nie potrzeba.
Czy ma jakieś wady ? ja nie stwierdziłem.
Od czasu do czasu sprawdzam czy powstaje jakiś nowy bank bez opłat i zakładam tam konta .
Po pewnym czasie wprowadzają różne opłaty lub limity , że niby trzeba wydać 200 zł to wtedy będzie za darmo .
Tutaj tego nie ma i na razie trzymam się tego banku.
Nie wiem czy podałem poprawna sumę dwóch liczb , nie chce mi się latać po kalkulator ;)


Greg Greg
25.04.2017. 15:35

opinia

ogólnie SUPER dla niewymagających i oszczędnych. Jest wszystko i dodatku za darmo.


Damianos Damianos
14.04.2017. 13:20

Opinia

Bank tani, to fakt. Ale jest kilka rzeczy, które są niedopuszczalne, w efekcie czego boję się tam lokować swoje środki.
- przelewy: już dwa razy czekałem na to aż ten Bank przyjmie w sesji elixir mój przelew ponad 2 doby!!!!! Przelew wysłany rano z mBanku opuścił mBank po 12tej a w Nest był dopiero pojutrze (podkreślam - dni robocze!). Dodam że była to suma 25 tys i pieniędzy potrzebowałem aby wpłacić na lokatę. Złożyłem oczywiście reklamację ale wyjaśnili, że to nie ich wina i przelew może iść nawet 2 doby.
- niekompetentna obsługa telefoniczna: wynajęta firma, co słychać naprawdę wyraźnie: umieją odpowiedzieć tylko na podstawowe pytania, na to w sumie co sam widzę w bankowości. o resztę trzeba się prosić w formie reklamacji.


zygsta zygsta
13.04.2017. 17:54

oprocentowanie lokat

W dniu dzisiejszym się zdenerwowałem!!!!Wczoraj było podane oprocentowanie lokat na
6-m-cy -2,15% i na 12-m-cy -2,36% dla klientów banku po zalogowaniu!!!!!!
Wykonalem przelew i zobaczyłem analogicznie 2,00% i 1,85%!!!!!!!


kepank kepank
11.04.2017. 16:44

Gdzie wypełnić wniosek o pożyczkę gotówkową KLIK ?

Proszę o wyjaśnienie ( może być step by step):
Jak złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową, będąc klientem NB, skoro na stronie konta osobistego nie ma takiej opcji we wnioskach i umowach. Ze strony głównej, bez logowania wywala przy dochodach ( jak przesłać pliki, skoro to NestBank, ma je u siebie, i ma wpływy comiesięczne ?). Informacja, że zrobi się samo, jest nieprawdziwa (?!).
Pozdrowienia
klient - emeryt


pawe pawe
10.04.2017. 15:35

Niemiła niespodzianka

Niespodziewanie pojawiła się opłata za korzystanie z pewnych usług Nest Banku. Mianowicie otrzymałem blokadę, a następnie pobrano mi z konta 10 zł za... sprawdzenie salda w bankomacie i zmianę PIN karty. Warto zauważyć, że nie istnieje możliwość zmiany PIN ani mobilnie, ani na stronie banku. Także... niemiła niespodzianka.


Dorota Dorota
09.04.2017. 18:54

Logowanie

Od kilku dni nie mogę się zalogować do systemu bankowości internetowe!Jaki może być problem? Hasła nie zmieniałem,login bez zmian.Moze ktoś mi pomoże, jeżeli miał już taka sytuacje.Pizdrawiam.


Krzysztof A Krzysztof A
05.04.2017. 19:37

opinia

Nest Bank zatrudnia w moich oczach zamiast ludzi profesjonalnie przeszkolonych pełnych amatorów w podejściu do klienta ze słabym wyposażeniem wnętrz i technicznym.
Obsługa stara się robić dobre wrażenie do czasu pozyskania klienta a po jest problem z kontaktem gdyż dochodzi nawet do tego że wiadomości są kasowane bez przeczytania .
Piszę to ponieważ przeżyłem nawet problem w takiej kwestii jak przyjęcie ode mnie wniosku odstąpienia od umowy składanym w terminie w oddziale banku w Poznaniu.


Marcin Marcin
03.04.2017. 20:15

Super

Konto proste, darmowe i łatwe w obsłudze. Wszystko działa bez problemów. Ci co mają problemy niech sobie sprawdzą czy komp działa lub telefon niech zmienią, jak im appka nie działa.


Matti Matti
02.04.2017. 11:34

Opinia

Z tego względu, że mieszkam za granicą i używam konta sporadycznie jest to konto idealne dla mnie.
Zalety:
- 0zł za porwadzenie konta (bez wpłat miesięcznych, itp...)
- 0zł za kartę
- przejrzysta strona internetowa

jednakże ma też
wady:
- po transferze ze smart banku znikła opcjia SMS przy przelewach - dość niebezpiecznie
- po transferze ze sb limity transakcji automatycznie ustawione na maximum
- znikające transakcje z historii lub brak możliwości odtworzenia historii przelewu
- przelew wykonany i zatwierdzony nie został zralizowany, dopiero za drugim razem
Nie wiem czy nie zostanie zralizowany w przyszłości ... W historii go nie ma, a był
ponieważ sprawdzałem tuż po przelewie.

O infolini, pomocy itp. nie będę się wypowiadał, ponieważ nie korzystałem.

Ale już same te wyżej wymienione wady dyskfalifikują to konta do posiadania na nim większej ilości gotówki. Ale z drugiej strony, kto chiałby jakąkolwiek gotówkę stracić.
Myślę, że jak ktoś nam przeleje z konta gotówkę bez naszej zgody to będziemy mieli duże problemy z jej odzyskaniem.
Najwyraźniej strona internetowa i jej zabezpieczenia kompletnie do wymiany.

Szkoda, bo smart bank był naprawdę godny polecenia.


AGA AGA
29.03.2017. 15:56

Natrętne oferty

Wyjątkowo natrętni przedstawiciele - dzwonią kilka razy na tydzień, pomimo konsekwentnego odmawiania. Za każdym razem blokuję numer, a i tak dzwonią z innego i tak w kółko :/


Pawe Pawe
22.03.2017. 21:55

Słabe konto

Jest to najgorsze konto bankowe jakie miałem.
Jedyna zaleta to to , że jest darmowe...i na tym się kończy.
Intuicyjność b.słaba, awaryjność b. duża.
Historia operacji ...tragiczna,aktualizacja operacji bankowych katastrofalna.
To , że konto jest darmowe przestaje być dla mnie atutem ponieważ poziom frustracji związany z obsługą tego konta nie jest tego wart.
Nie polecam a sam szukam innego.


pola pola
22.03.2017. 17:00

nest bank

super bank , zero problemów , konto za zero zł ,
polecam


Anna Anna
15.03.2017. 12:02

opinia na temat współpracy

Jestem księgową w firmie PRO BONO, która ma r-ek w NEST BANKU i bardzo
jestem zadowolona ze współpracy z III Oddziałem NEST BANK w Warszawie.
Na szczególną uwagę zasługuje Pani Sylwia, która jest osobą kompetentną , sympatyczną i stara się pomóc w każdej trudnej sprawie. Jeśli jest zajęta i nie może odebrać telefonu oddzwania w wolnym czasie.
Życzę Bankowi, aby miał więcej takich pracowników.
Anna


opiekunnestbank opiekunnestbank
14.03.2017. 17:22

Nest Bank

Szanowny Panie Jakubie, cały czas pracujemy nad zapewnieniem funkcjonalności i poprawą wyglądu naszej strony internetowej. Wszystko po to, aby zapewnić Klientom wygodę z jej korzystania. Prosimy zatem o wyrozumiałość.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank


opiekunnestbank opiekunnestbank
14.03.2017. 17:21

Nest Bank

Szanowny Panie, numer telefonu może Pan zmienić z poziomu Bankowości Internetowej i Mobilnej. Zmiany wymagają potwierdzenia jednorazowym hasłem w Bankowości Internetowej oraz PIN w Bankowości Mobilnej.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank


Janusz Janusz
10.03.2017. 21:32

Super ale nie idealnie

Jestem względnie zadowolony z możliwości technicznych banku (zwłaszcza z wprowadzenia Android Pay). Serwis transakcyjny przez przeglądarkę nie przypadł mi do gustu przez konieczność podawania długiego numeru (lepszy były własnoręcznie wybrany login).
Oferta można powiedzieć bezkonkurencyjna. Wszystkie podstawowe rzeczy za darmo + najlepiej oprocentowane konto oszczędnościowe.
Najgorszym elementem jest poziom obsługi via email (z obsługą w oddziale banku lub telefonicznie nie miałem do czynienia). Na odpowiedź czeka się kilka dni (ostatnio czekałem ich 9) i dostaje się lakoniczne odpowiedzi typu "kopiuj wklej" nieraz nie dotyczące poruszanego tematu.

Generalnie polecam i nie życzę kontaktu z obsługą banku.


Kowalct1 Kowalct1
09.03.2017. 12:56

OK

Mam konto w Getinbanku a to założyłem za względu na oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Jestem bardzo zadowolony i operuje tutaj coraz większą kasą, bo się opłaca.


Tadek Tadek
06.03.2017. 16:43

Koszty Transakcji

Widzę tu dużo narzekań, dobrze jest dodać, że w żadnym innym Banku nie ma informacji o kosztach transakcji przed np. przelewem do innego Banku, czyli zatwierdzeniem takiego przelewu !!.


anty2 anty2
06.03.2017. 16:14

tani ale

blokuja dostep do bankowosci internetowej i pózniej musiasz szukac placówki aby osobiście wykonać odblokowanie.
rezygnuje z tego banku.


Marta Marta
05.03.2017. 09:42

obsługa

Moja przygoda rozpoczęła się od zablokowania konta po 3 nieudanych próbach wpisania go w bankowości elektronicznej. Skoro jest to bank mobilny pomyślałam sobie nie ma problemu zadzwonie na infolinie i tu moje pierwsze zaskoczenie - w kolejce 8 osób czas czekania 30 minut. Oczywiście połączenie płatne, za nim jeszcze zdarzyłam coś powiedzieć Pani na infolnii stan mojego konta pomniejszył się o 9zł. Oczywiście nikogo to nie obchodzi. Ale to dopiero początek przygody. Na infolini dowiedziałam się, że muszę wybrać inny numerek i tam rozwiążą moje proglemy - znów 30 minut czekania i kolejne koszty. Ale stwierdziłam, że nie mam innego wyjścia więc zadzwoniłam tym razem wybierając inny numerek wewrzętrzny. Tam Pan powiedział mi, że jedneka wcześniej dobrze dzwoniłam i on tutaj nie może rozwiązać moich problemów. Więc znowu dzwonię pod poprzedni numer. Teraz już odebrała inna Pani i dowiedziałam się, że jednak się da tylko muszą wygenerować mi PIN. Został wygenerowany i wysłany. Oczywiście, żeby go wysłali musiałam jeszcze zadzwonić raz, bo Pani zapomniała oznaczyć coś w systemie i sms nie dochodził przez 2 godziny. Po otrzymaniu PINu zadzownić musiałam oczywiście jeszcze raz pod inny numer tym razem mając PIN, myslałam że wszystko będzie w porządku jak się okazało jednak nie. Panu nie podobał się mój głos i stwierdziłą, że osoba przy telefonie to nie ja i że on mi nie odblokuje konta. Postanowiłam zadzownić jeszcze raz może trafi na inną osobę i udało się jednak moje szczęście nie trwało wiecznie. Okazało się, że moja karta nie wypłaca pieniedzy. Dzownię znowu i dostaję informację, że Pan mi zaraz to odblokuje, 30 minut minęło i dostaję informację, że karta powinna działać. Na pytanie czemu przestała Pan nie mógł mi odpowiedzieć, mówi że nie wie, nie ma oznaczonego nic w systemie. To chyba dość częste, że u nich na infolinii wiele osób nic nikt nie wie. Ale to nie koniec zmartwień. okazało się, że karta dalej zablokowana. Dzownię wieć po raz kolejny. Tym razem jakaś bardziej rozgartnięta osoba udzialiła mi informacji dlaczego karta jest zablokowana. Okazało się że karta została zablokowana bo Pan któy stwierdził na infolinii że ja to nie ja oznaczył opcje w systemie, że ktoś próbuje wyudzić dane do konta - absurd. No i muszę jechać do najbliższego odziału 100km żeby stawić się u nich i odblokować konto.

Podsumowując:
20 telefonów po 30 minut = 180zł zmarnowane
Konto jak było zablokowane dalej jest zablokowane.
Muszę jechać 100km i zmarnować cały dzień, bo Pan na infolinii sądzi, że ja to nie ja i koniec kropka, że odpowiedziałam poprawnie na wszystkie pytania i znałam PIN to już nie ważne.


Mary Mary
04.03.2017. 18:34

zdenerwowała mnie zmiana strony

Po co zmieniać stronę którą się łatwo obsługiwało i wiadomo było co gdzie jest. Tak mnie to zdenerwowało że zmieniam bank na taki co nie utrudnia życia. Niech nawet będzie drożej ale nie kpienie z klientów


gsrg43 gsrg43
04.03.2017. 10:47

Opinia

Nie da się płacić przez internet kartą płatniczą, ciągle wywala błąd.


Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !