Konta bankowe · Konto · Konto Nest Bank - proszę o Opinie, warto założyć?

Oferta Nest Bank - opinie i oceny konta

nest bank Czy konto w Nest Banku to jedyne rzeczywiście całkowicie darmowe konto? Za prawdziwe zero, bez żadnych warunków? Do tego Lokata Witaj 4%? Sprawdźmy, jak to jest naprawdę. Jakie opłaty i prowizje będą nam naliczane, jak założymy w Nest Bank konto osobiste.

Stary - nowy Nest Bank

Nest Bank to tylko pozornie nowy bank na rynku. Powstał on bowiem z połączenia dwóch innych bankowych marek handlowych: Smart Banku i Biz Banku, działających pod szyldem FM Bank PBP.

Nest Bank ma być miejscem przyjaznym rodzinie, o czym świadczy już jego nazwa. „Nest” w polskim tłumaczeniu oznacza bowiem „gniazdo”. Klienci mogą liczyć na darmowe konta oraz ciekawe opcje lokat i kont oszczędnościowych. Oczywiście te najciekawsze propozycje dedykowane są nowym klientom (część z osób odwiedzających oddział banku dowiedziało się już bowiem, iż będąc dotychczas posiadaczem konta w Smart Banku bądź BIZ Banku, są traktowani jako stali klienci). Podmiot oferuje pełną bankowość internetową oraz sieć placówek stacjonarnych, które już pojawiły się na ulicach polskich miast.

NestBank jako normalny bank komercyjny, podlega polskiemu Prawu Bankowemu i nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Pieniądze w nim zgromadzone (na kontach i lokatach), są zabezpieczane przez Bankowy Funduszy Gwarancyjny, co można sprawdzić na liście BFG.

Nest Konto - podstawowy rachunek całkowicie za Darmo

Szereg zmian, jakie zaproponowały nam ostatnio najpopularniejsze instytucje finansowe, dyskretnie wprowadziło opłaty za posiadanie karty czy wypłaty z bankomatów (uzależnione np. od ilości transakcji).

Konto Nest Bank staje w opozycji do wszelkiego typu ograniczeń i nie generuje żadnych kosztów. Opłaty za podstawowe, najczęściej używane przez klientów banków usługi (konto, karta, przelewy, wypłaty z bankomatów) - wynoszą 0 zł.

Najważniejsze koszty i opłaty wynikające z prowadzenia konta Nest Banku:

Nazwa Nest Bank - Konto Osobiste
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł (bez żadnych warunków!)
Opłata za wypłaty z bankomatów 0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce


Zarówno korzystanie z konta osobistego, jak i oszczędnościowego, dla użytkowników jest całkowicie bezpłatne. Po założeniu konta Nest ROR otrzymamy zwolnioną z opłat (bez spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków) kartę debetową Visa z naklejką służącą dokonywaniu transakcji zbliżeniowych. Nie zapłacimy ponadto nawet najmniejszej kwoty za zlecanie standardowych przelewów, a także darmowe będą wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Musimy jednak być uważni, bowiem w kilku przypadkach (na ogół rzadko używanych) obsługa konta może nas narazić na pewne koszty. Prowizję rzędu 5 zł przyjdzie nam uiścić, jeżeli zdecydujemy się na np. na zmianę numeru PIN karty, płatne są także przelewy zagraniczne (tak jak w każdym banku).

Widzimy zatem, że Konto Nest Banku praktycznie jest kontem darmowym. W odróżnieniu od ofert banków konkurencyjnych, Nest Bank oferuje nam większość podstawowych usług całkowicie za darmo bez jakichkolwiek warunków do spełnienia. W czasie gdy większość banków podwyższa opłaty, a nie obniża - oferta banku wydaje się być najatrakcyjniejsza pod względem cenowym.

Lokaty i konta oszczędnościowe Nest Banku

Produkty oszczędnościowe stanowią jedną z najważniejszych gałęzi oferty banku. Mając założone podstawowe konto osobiste - "Nest Konto", możemy skorzystać m. in. z takich produktów jak:

  • Nest Lokaty: Lokata Witaj (oprocentowanie 4%!), Lokata na Nowe Środki (2,1%), Lokata Wibor;
  • Konta Oszczędnościowe: Nest Oszczędności (2,25%) i Nest Rodzinne Oszczędności (oprocentowanie 1,2% + premia roczna nawet do 30%);

Nest Lokata Witaj z oprocentowaniem 4%

Nest Lokata Witaj ma niespotykane na chwilę obecną na rynku oprocentowanie (4%) na okres 3 miesięcy, ale jest przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów. Limit kwoty wynosi od 1 000 zł do 10 000 zł i konieczne jest założenie jej z poziomu bankowości internetowej, w ciągu 30 dni od założenia Nest Konta.

Nest Lokata na Nowe Środki z oprocentowaniem do 2,1%

Oprócz Nest Lokaty Witaj, szczególnie korzystne wydają się być dwie inne lokaty – 3 i 6 – miesięczna. Możesz na nie wpłacić wyłącznie nowe środki. Lokata 3- miesięczna oferuje 2,0%, a lokata 6-miesieczna 2,1%.

Pozostałe lokaty

Nest Bank, oferuje także stosunkowo korzystne lokaty dla wyższych kwot (od 1 000 zł do 2 000 000 zł), jak i na dłuższy okres czasu (lokata 7-dniowa, 14-dniowa, 1-miesięczna, 2-miesięczna, 3-miesięczna, 4-miesięczna, 6-miesięczna, 9-miesięczna, lokata roczna i 2 letnia) - nie różnicując już środków na nowe i stare.

Oprocentowanie lokat Nest Banku, waha się od 1,3% w skali roku dla lokaty 7-dniowej do 2,1% dla lokaty na 2 lata.

Standardowe konto oszczędnościowe - Nest Oszczędności (2,25%)

Nest Oszczędności to całkiem nieźle oprocentowane konto oszczędnościowe, na którym można zarobić 2,25% w skali roku aż do kwoty 50000 zł. Przy nadwyżce ponad 50 tys zł oprocentowanie spada nam do 2% w skali roku.

Nest Rodzinne Oszczędności - konto z oprocentowaniem (1,2%) i premią (od 2 do 30% rocznie)

Ciekawszą ofertą jest konto Nest Rodzinne Oszczędzanie – oferuje ono oprócz standardowego oprocentowania (1,2%) premie za regularne wpłaty (nawet do 30% kwoty rocznych wpłat) i może być założone na okres 5, 10 lub 15 lat. Bonusy są wypłacane co rok a ich wysokość uzależniona od: okresu oszczędzania, wysokości wpłat, a także od liczby posiadanych dzieci (ciekawe i niespotykane w innych bankach). Nasza pełna analiza tego konta została przedstawiona tutaj.

Nest Bank wchodzi na rynek z pakietem ciekawych propozycji, którym na pewno warto się przyjrzeć. Brak opłat za konto zwraca uwagę, tak samo jak oprocentowanie kont oszczędnościowych (ich minusem jest zamrożenie kapitału na dłuższy okres czasu, co zawsze niesie ze sobą ryzyko utracenia możliwości skorzystania z nowo pojawiających się okazji).

Jak założyć w Nest Bank Konto?

Konto Nest Bank można założyć przez Internet (umowę do podpisania przywozi kurier, bądź potwierdzasz ją wykonując przelew ze swojego konta w innym banku – na kwotę 1 zł) bądź w najbliższym oddziale.Nest Konto Waluta - rachunek walutowy w euro

Nest Konto Waluta to prawdziwe Konto Europejskie przeznaczone jest dla osób, które np. chcą otrzymywać na konto pensje od zagranicznego pracodawcy. Rachunek walutowy Banku Nest zapewnia m.in. darmowe przelewy europejskie, bardzo korzystny kurs Euro, darmowe wypłaty z bankomatów w Europie. Szczegółowa recenzja i opinie na temat konta walutowego Nest Banku zostały przedstawione tutaj.

Konto firmowe - BIZnest Konto

Konto firmowe Nest Banku pozwoli zredukować koszty firmy m.in. dzięki nielimitowanym darmowym przelewom krajowym, do ZUS i US, czy w związku z darmowymi wypłatami z bankomatów na całym świecie. BIZnest Konto Nest Banku to rachunek i karta za prawdziwe zero.

Prawdziwe konto firmowe za 0 zł!

Prowadzenie ROR-ów wiązało się jeszcze do niedawna z koniecznością ponoszenia wysokich opłat, których mogliśmy uniknąć wyłącznie po spełnieniu rygorystycznych wymogów zapisanych w regulaminie. Konto firmowe BIZnest Konto, podobnie jak zwykłe konto mobilne Nest Banku, jest jednak całkowicie zwolnione z ponoszenia podstawowych opłat:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku firmowego w każdym przypadku.
  • Darmowe zlecenia stałe i polecenia zapłaty.
  • Bezpłatne przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego.
  • Zero złotych za przelewy krajowe w rodzimej walucie.
  • Wydanie karty debetowej całkowicie za darmo, podobnie jak jej używanie.
  • Wypłacanie ze wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych za 0 zł.

Firmowa oferta Nest Banku jest niewątpliwie bardzo innowacyjną propozycją internetowej bankowości dla przedsiębiorców, zwolnioną z konieczności ponoszenia podstawowych opłat. Sporą zaletę konta stanowi niewątpliwie jego łatwa, prosta i wyjątkowo przejrzysta nawigacja z poziomu mobilnego. Szczegółowa recenzja tego konta dostępna jest tutaj.
Konto Nest Bank - proszę o Opinie, warto założyć? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.85 na 5
131 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (160 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
ABC ABC
11.12.2016. 01:42

karta dotykowa

Testuję Nest Konto od około miesiaca.
Przelewy idą normalnie.
Dość długo trwa zaksiegowanie płatności karta, widnieja kwoty w blokadach, ale dla mnie to żadne utrudnienie.
Kilka razy odrzucilo mi płatność karta dotykowa - po włożeniu karty w terminal i wprowadzeniu pinu było ok. Czy ktoś się spotkał z takim problemem?


lol lol
08.12.2016. 11:07

Czekam już prawie 2 tyg na kuriera

To jest skandal... już prawie 2tyg czekam na kuriera , dowiedziałem się że bank nawet jeszcze nie nadał przesyłki czaicie. Na maile nie odpisują w kilka godzin, tylko ... w kilka dni, jedynie infolinia działa. Zasłaniają się opóźnieniami ale co mnie to obchodzi. Czy takich osób jest więcej ? ma ktoś też problem i oczekuje na kuriera?


Halina Halina
07.12.2016. 21:03

Konto

Mam konto w tym banku i nie narzekam wszystko za darmo i na czas polecam


oLA oLA
07.12.2016. 19:35

NEST BANK PROWIZJA

Ja również od 2 grudnia mam pobraną prowizję 520 zł. Na początku poinformowano mnie ze maja problemy techniczne i środki zostaną zwrócone.. Niestety minęły kolejne dni a tu kolejny news - wg nest banku wszystko u nich zaksiegowane jest poprawnie i żadnej prowizji ze swojego panelu na moim koncie nie widzą.. Mogę złozyc reklamacje :)
Żenada...


MIK MIK
07.12.2016. 14:15

Opinia

Krótko.1.12 Założyłem konto przy pomocy przelewu.Do dzisiaj nie dostałem na maila umowy ramowej i numeru NIK,natomiast dostałem już numer PIN do karty i zapewne wkrótce otrzymam samą kartę.Problem w tym,że nie będę miał dostępu ani do konta ani do bankomatu.Kontakt z infolinią to jakiś żart.Za pierwszym razem przeszedłem szybko weryfikację i miła Pani poinformowała mnie,że umowa zostanie przesłana za kilka dni.Drugi kontakt z miłym Panem skończył się na tym,że nie przeszedłem "pozytywnie weryfikacji" mimo iż odpowiadałem na te same pytania.Obie rozmowy nagrałem,czysty kabaret.Podejrzewam,że to jest ich metoda zbycia klienta gdyż nie wiedzą co odpowiedzieć.
"Niestety,nie przeszedł Pan pozytywnie weryfikacji i nie mogę odpowiedzieć na Pańskie pytanie"

...ale ja mogę odpowiedzieć Ci szanowny Nest Banku,że mam Cię głęboko w ... poważaniu.
Jeżeli będziecie "handlować" moimi danymi.Kieruję sprawę do sądu.Nie otrzymałem umowy więc wszystkie zawarte w niej zapisy mnie nie obowiązują.


Peter Peter
07.12.2016. 14:03

niesłusznie pobrane prowizje

ogólnie było wszytko ok, ale ostatnio zauważyłem że z mojego konta są potrącane niby prowizje tzn. taki tytuł pobrania ale moje konto jest zwolnione ze wszystkich prowizji. Dzwonię na infolinie wyjaśnić sprawę to panienka jest zdziwiona i bardzo głupio tłumaczy niby nie może odnaleźć tych operacji na koncie, ogólnie cyrk. Bardzo mnie ta sytuacja zniesmaczyła i poważnie zastanawiam się czy dalej zostać w tym banku.


zibi zibi
07.12.2016. 11:43

W pelni darmowe ale z drobnymi problemami

Konto jest naprawde super, zwlaszcza dla kogos kto mieszka za granica i rzadko bywa w polsce a nie chce placic oplat za nie korzystanie z karty.
Obsluga klienta faktycznie pozostawia wiele do zyczenia, spotkalem sie z buractwem :/ nie idzie tego inaczej nazwac. Inna rzecz jest taka ze zakosili mi 2x 100zl z konta. Zadzwonilem okazalo sie ze to problem z systemem ktory pobiera dziwne kwoty pod postacia prowizji i staraja sie to naprawic. czekam juz dwa tygodnie, kasy jeszcze nie zwrocili... ale licze na pozytywne rozpatrzenie sprawy.
Ktos mial podobnie?


mik003 mik003
06.12.2016. 20:40

Serdecznie polecam

Z cała odpowiedzialnością mogę polecić Nest Bank-konto całkowicie za darmo co dla mnie było najważniejszym warunkiem.Łatwy dostęp przejrzystość -bardzo szybko można otworzyć konto przez internet bez chodzenia do placówki


Superfemka Superfemka
06.12.2016. 10:28

historia nest bank

po zmianie na nest bank masakra, wiecznie problem z karta, księgowanie środków po kilku dniach, brak poprawnej historii w koncie
od trzech dni nie moge wypłacić pieniedzy w bankomacie, nie moge zapłacić karta
masakra!
nie polecam tego banku, uciekam stad,wole zapłącić 2 zł i mieć swiety spokój


poza tym nie informuja o waznych sprawach, brak komuinikacji
ale najgorsze są błedy w historii konta które juz po raz kolejny się pojawiaja

nie polecam!!!!


Elilia Elilia
04.12.2016. 19:39

Nest bank duza prowizja

mam konto w banku nest i od piatku mam na saldzie informacje o pobranej prowizji w kwocie 400 pln i zablokowana gotowke na ta kwote, podobno problem techniczny nad ktorym pracuja, nie polecam


klientka klientka
03.12.2016. 18:55

awaria

Mam darmowe konto w nest banku i 29 listopada pobrano mi prowizje 100 zl dzwonei na infolinie i mowia ze maja awarie kasa do wieczora wroci na konto. Wieczorem sie loguje i drugie 100 prowizji pobrane - gdzie nie mam za nic prowizji. Dzwonie drugi raz okazuje sie ze awaria trwa. A co najdziwniejsze moga mi ta prowizje jeszcze pobierac kilka razy i wyzerowac konto - o zgrozo. Co to za bank który ma awarie gdzie na kontach klientow nalicza sie bezpodstawnie prowizje.


all all
03.12.2016. 11:12

Na taki bank czekałem !

Jestem klientem prawie od początku tj. od smart Banku. Wcześniej mBank oferował świetne warunki ale z czasem nastąpiło drastyczne pogorszenie. Eksperymentalnie/na próbę założyłem reklamowane konto w smart banku i .........do dnia dzisiejszego nie zawiodłem się. Trochę mi brakowało możliwości wpłacania pieniędzy ale to było do "obejścia" a niewygodę rekompensowało zadowolenie z nietracenia pieniędzy na różnorakie bankowe opłaty (których w innych bankach jest "w systemie pułapkowym" dość) . Jestem zadowolony i będę wiernym klientem i piewcą tego banku jedynego na miarę 21-go wieku i moich bardzo niskich dochodów. Pozdrawiam i szczerze polecam Nest bank.


klientka klientka
03.12.2016. 10:27

znikające pieniądze

Witam , czy tylko mi znikają pieniądze z konta?
Bank tłumaczy się awarią, nigdzie konkretnych informACJI
Problem od wczoraj,
nie potrafią powiedzieć kiedy zostanie usunieta,
jedni mówią"za godzinę" drudzy "jeszcze chwila"
i tak w kółko
jest weekend a moje konto ma stan 0,00


Piotr Piotr
03.12.2016. 05:36

Opinia

Od dwóch dni nie mam dostępu do wlasnych pieniedzy ,zero informacji,pani na infolinii tlumaczy ze jest awaria. Na koncie pojawiają dziwne operacje nie wiadomo skąd. Tragedia. Odradzam.


Katie Katie
02.12.2016. 23:26

ok polecam

Jestem klientką nest banku już dobrych kilka miesięcy (dołączyłam jeszcze za smart banku).

Wysyłka karty szybka i aktywacja przebiegła bez przeszkód. Na komputerze nigdy nie miałam żadnych trudności z logowaniem.

Niestety dwa razy zawiesiła mi się aplikacja mobilna w czasie wykonywania operacji. Poza tym bez większym problemów.

Przed zawarciem umowy sprawdziłam sporo ofert i ta okazała się bezkonkurencyjna, jeśli chodzi o łączne koszty użytkowania konta. Podstawowe usługi faktycznie bez opłat.

Byle tylko się popsuli!!!


JerryC JerryC
02.12.2016. 16:09

przelewy w euro z Nest Banku

Rzeczywiście nieźle funkcjonują karty, zwłaszcza na koncie osobistym. Żadnych problemów z płatnościami w krajach niemieckojęzycznych )). Bezcenna mina człowieka na niemieckiej prowincji, który z uporem twierdził, że jego terminal obsługuje tylko karty z niemieckich banków i wielu takich jak ja (przejezdnych) z Austrii czy Szwajcarii już próbowało płacić swoimi "vipowskimi" kartami po czym przepraszając sięgali po gotówkę.

Karta V PAY Smart Banku zadziałała bezproblemowo wzbudzając podziw i powszechne zainteresowanie. Zachęcony tym pozytywnym przykładem otworzyłem konto firmowe w PLN i Euro. wysłałem pierwsze przelewy w Euro do partnerów za granicą i ....zonk!!!.

przelewy zniknęły z konta ale nie pojawiły się u kontrahenta! Zaniepokojony, sprawdziłem na koncie i okazało się że owszem środki zostały zablokowane na przelew ale ponieważ przelew z niewiadomych powodów nie wyszedł (adnotacja - INNY powód) nie mogę ich wykorzystać ponownie gdyż od momentu zgłoszenia przeze mnie problemu bank ma 4 dni na odniesienie się do mojej interwencji i ew zwrot zablokowanych dewiz. Te cztery dni doprowadziły mnie do furii - jak tak można? przecież to moje pieniądze !! Ciekawe kto poniesie koszty braku przelewu na czas i niewykorzystanie z tego powodu opłaconej przeze mnie usługi transportowej?
Dla mnie skandal! Nikt nawet nie raczył poinformować że coś jest nie tak z przelewem. Gdyby klient nie poprosił o potwierdzenie przelewu pewnie do następnej operacji nie wiedziałbym że z przelewami jest coś nie tak.


Mike Mike
02.12.2016. 09:26

Problem z komunikacją i umowami

Witam. Zacznę od strony technicznej. Jestem konkretnym człowiekiem, więc porozmawiajmy konkretnie. Złożyłem wniosek otwarcia ROR, potwierdzając go przelewem z poprzedniego banku. Przelew został zaakceptowany, karty i kody zaczęły spływać z poczty. Elegancko? Nie. Bo nie dostałem swojej kopii umowy zawarcia rachunku w tym banku. Zacząłem wykonywać telefony: długie oczekiwanie, raz krótkie na miłego konsultanta. Korzystają z taniego VOIP, więc z punktu widzenia technicznego nie mogliśmy prowadzić rozmowy swobodnie. Kazali dzwonić jeszcze raz, obarczając mnie winą za problem komunikacji głosowej. Dzwoniłem. Powiadam, że nie dostałem umowy, którą potwierdziłem przelewem, że kontakt się urwał, że nie dostaję sms potwierdzających z banku. "Wszystkie listy ma pan w skrzynce email" - taka była odpowiedź mądrych konsultantów banku Nest. A skrzynka pusta... Przy próbie autoryzacji odrzucają moje tłumaczenie, że pytania sprawdzające mnie nie powinny dotyczyć, bo nie mam swojej kopii umowy (na której jest nr rachunku, ilość zamówionych kart, lokaty itd). Oni na to, że NIC NIE MOGĄ. Otrzymałem jednak zapewnienie, że moja reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie... 30 DNI. Pomyślmy, ile razy zdążyłbym założyć nowe konto w nowym banku? Gdybym wiedział, że tak traktują klienta- wybrałbym wersję dostarczenia dokumentów przez kuriera. Albo założył konto w mniej ignoranckim banku. Dziś dostaję wiadomość: Wniosek xxxxxx został odrzucony: "Z przykrością informujemy o odrzuceniu złożonego przez Ciebie wniosku z uwagi na Złożono już wniosek przez tego samego Wnioskodawcę". To jest jakaś kpina.Karty do konta z tego wniosku zostały już dostarczone na mój adres domowy, składałem odpowiednie reklamacje. Nikt mnie nie pytał o nic, co źle wypełniłem. Wiadomość z automatu, która nic konkretnego nie mówi. Widać, że darmowość tego banku ma swoją cenę...


Ola Ola
01.12.2016. 10:47

Założenie konta w nest banku przez przelew

w szczegółach BIZnest konta jest podana możliwość założenia konta poprzez przelew - otóż nie ma takiej możliwości ! wystarczy zadzwonić na infolinię by dowiedzieć się, że pracownicy nie wiedzą dlaczego na stronie jest taka informacja, ale się nie da ! czy to haczyk reklamowy ?


malgorzata malgorzata
28.11.2016. 12:58

ostrzegam

W sierpniu 2014 założyłam przelewem internetowym 4 dwuletnie lokaty w BIZ Banku. Lokaty te zostały wypłacone na konto utworzone w tym celu przez bank na moje imię. Problemy ciągnęły się od początku. 10 października bank zawiadomił mnie o możliwości wypowiedzenia rachunku w trybie natychmiastowym zwykłym e-mailem z adresu znanego bankowi. Wydałam wiec ta droga dyspizycje wypłaty moich środków z powrotem na moje konto, z którego zasililam lokaty, oraz wypowiedzenie umowy ramowej. W odpowiedzi bank zlikwidował moje konto w Bizbanku, a środki z tego konta przelał na swoje konto techniczne. Według prawa bankowego posiadacz konta ma prawo do dysponowania środkami z konta (art. 50), i tylko posiadacz konta może dokonywać przelewów z konta i wyrażać zgodę na zapłatę z jego konta (art 63c, 63d ust 2 pkt 2). Za rekomendacja BIZ Banku złożyłam ponownie pisemną dyspozycję przelewu. BIZ bank jej nie zrealizował i poczekał, aż się przepoczwarzy w Nest Bank. Jako Nest Bank zażądał dodatkowego potwierdzenia telefonicznego, mimo że w BIZ banku nie miałam dostepu telefonicznego ani telekodu. Teraz pod tym pretekstem Nest Bank przetrzymuje prawem kaduka moje środki na nieoprocentowanym koncie technicznym, które do mnie nie należy.


bartek bartek
27.11.2016. 12:10

wcześniejsza spłata kredytu

Wziąłem kredyt w Smart bank. pozostało do spłaty około 96tys kapitału (w sumie około 130tys). Ponieważ spłacam po roku, to kara wynosi 5% wpłaty, a więc dopłacę około 5000zł kary. po 1,5 roku spłacania kara za wcześniejszą spłatę wynosi "tylko" 3% nadpłacanej kwoty.
Nie doczytałem. Taka praktyka.


kris kris
25.11.2016. 16:53

Duży problem ze zmianą numeru telefonu

Masakra posiadam konto w nim już dwa lata jeszcze jako smart bank na początku było wszystko ok, lecz od jakiegoś roku wiecznie problem konto niby za 0 zł a okazuje się iż pobierają opłaty za sprawdzenie stanu konta w bankomacie (5zl jednorazowo).

Przelewy na początku miałem najpóźniej następnego dnia do 11 rano zależy jak pracodawca przelał od 2 m-c tak jak zmienili nazwę tak te same przelewy mam owszem następnego dnia po 17 najwcześniej.

Parodia z aplikacji mobilnej nie mogę korzystać już od ponad roku ponieważ niemoge zmienić głupiego nr telefonu bez pisemnego potwierdzenia notariusza jakiś żart poprzedni nr został zlikwidowany jest nieaktywny i oni zwą sie bankiem?


Czarny Czarny
25.11.2016. 14:07

Nest Bank - zmiana danych osobowych problemy

Nie zachęcają aby trzymać pieniądze u nich. We wtorek byłem z żoną, aby zmienić jej dane osobowe związane z wymianą dowodu osobistego oraz zmianą nazwiska. Problemy:
1. Osoba do której podeszliśmy mówi, że nie jest pewna czy może zmienić te dane skoro konto było zakładane przez internet. To w jakim celu macie placówki? W końcu jednak wyszło, że się da.
2. Całość trwała 40 minut z czego około 15 było "Przepraszamy ale system nam się zawiesza i trzeba poczekać z 10 minut i potem wszystko działa jak trzeba". No masakra jak się system może wieszać przy zmianie danych na 15 minut?
3. W czwartek telefon, z pytaniem czy żona może podjechać jeszcze raz do banku bo zapomnieli wziąć wzór nowego podpisu.
4. Jest piątek, żona pojechała do banku i co usłyszała?Przepraszamy ale system nam się wiesza i czy mogła by Pani przyjść później.
Chyba jaja sobie robią. Instytucja finansowa, której systemy się wieszają co 15 minut. Dobrze, że jeszcze pieniądze nie znikły mi z konta, dzięki czemu mogę przelać do normalnego banku.


Dideje Dideje
25.11.2016. 09:57

konto walutowe w nest banku

Nest Bank - slow gniazdo. Konto walutowe jest tak ustawione, ze bez ingerencji klienta jesli wykona sie przelew pojdzie on...w zlotowkach... A tak, bo czemu nie zastawic pulapki na klienta jesli mozna? Czemu nie korzystac z naiwnosci normalnego czlowieka, ktoremu nie przyjdzie do glowy ze robiac przelew np.w euro tak naprawde robi w zlotowkach?
A le to nie koniec. Przeciez normalny czlowiek moze sie zorientowac po jakims czasie ze cos sie nie zgadza na jego koncie i w koncu odkryje prawde. Zadzwoni wowczas na infolinie i poprosi o anulowanie prelewu. Nie daj Boze jesli stanie sie to dosc szybko i mozna przelew anulowac bo nie wyszedl z banku. Co sie wowczas dzieje? Ano schemat jest dobrze opracowany. Uprzejma pani na infolinii uspokaja ze nie ma problemu ale trzeba zadzwonic jutro...bo regulamin banku w dniu zlecenia przelewu nie pozwala na jego anulowanie...trzeba to robic dzien pozniej... Oczywiscie naiwny klient wierzy uprzejmej pani i grzecznie dzwoni nastepnego poranka... A tam juz czeka na niego druga pani, ktora by go jeszcze uspokoic i by zaczekac az pieniadze wyjda z banku grzecznie informuje, ze trzeba poczekac do ok.9-ej, wowczas pieniadze powinny wrocic na konto... Klient sprawdza co jakis czas stan konta ale niczego nie widzi. Dzwowni wiec zdziwiony i pyta co sie dzieje...? I wowczas dowiaduje sie, ze niestety ale jest juz zapozno na anulowanie przelewu...bo mozna to zrobic jedynie w dniu zlecenia...dzien po juz jest za pozno....
I tym sposobem bank zyskal pare zlotych na naiwnym kliencie...a ten ostatni nie dosc ze stracil w swoim banku, gdzie mu euro przeliczono na zlotowki po swoim kursie, to jeszcze dostanie po tylku w drugim banku, gdzie te wlasnie zlotowki znow mu przelicza na euro po swoim zanizonym kursie... Niech zyja banki. Zlodziejstwo i kurestwo ma sie swietnie... w bialy dzien, w garniturku i krawaciku...


xyz xyz
25.11.2016. 08:52

Do p. Aleksandra Omieciska

Chyba tylko Panią coś takiego spotkało jest w kraju coś takiego jak rzecznik praw konsumenta - proszę się udać. Pozdrawiam.


Aleksandra Omieciska Aleksandra Omieciska
24.11.2016. 13:32

zamknięcie kredytu w nest bank

Te dobre opinie są od osób które korzystają z usług banku i jeszcze nie wiedzą ile kosztuje zerwanie tej przyjaźni. 3 listopada postanowiłam zamknąć kredyt i ..... zgłosiłam się 2 tygodnie wcześniej na infolinię i dostałam sztywne wytyczne jak to zrobić. Okazało się że to co infolinia nijak się ma co do oddział. w obecności pracowników oddziału zadzwoniłam na infolinię (bardzo miłe panie) w oddziale zdziwiły się i podważyły wyliczenie kwoty do spłaty przez infolinię i powiedziały że to nie jest możliwe. KOMU WIERZYĆ? infolinii czy oddziałowi? a więc wpłacam - bank zamyka kredyt w 14 dni a ja mam za to zapłacić 148 zł ponieważ mają 14 dni na przeksięgowanie z rachunku firmowego na kredytowy, więc wpłaciłam na rachunek kredytowy. Po 2 tyg. dostaję telefon z banku że starczyło środków na spłatę -myślę super, ALE nie za parę dni dostaję informację że muszę dopłacić 160 ( centrala ) więc opowiadam co mnie spotkało i... telefon z oddziału za 2 godziny " aby zamknąć kredyt należy dopłacić 310,06"- pytam przez dwie godziny tak rośnie ? tylko co skoro kredyt nie zamknięty rata spłacona a na koncie macie całą kwotę ,Ale pani nie wie co rośnie i z jakiej kwoty > to pytam może ktoś wie co rośnie od jakiej kwoty i czemu przez 2 godziny 100 %. ale dowiaduję się ze nie mam możliwości kontaktu z osobami które wiedzą a te które ze mną mają kontakt nie wiedzą. DLATEGO U W A G A BO PEWNIE TYLKO SĄD ICH OGARNIE. KREDYT SPŁACONY A ODSETKI ROSNĄ I NAWET NIE WIADOMO OD CZEGO I JAKIE. A jak dzisiaj nie zapłacę to jutro zapłacę o 16 zł więcej -informacja infolinia


xyz xyz
24.11.2016. 10:45

opinia

Czy to będzie SMART BANK czy NEST BANK nigdy nie miałem z kontem najmniejszego problemu
w moim przypadku wszystko zawsze działa tak jak chcę.
Podoba mi się, że bank nie pobiera opłat za bankomaty przelewy itd. nie tak jak inni banksterzy w tym kraju którym żal dupę ściska, że może istnieć taki bank.

Jedyne co spieprzył NEST BANK to kolorystyka np. programu na smartfony taki jakby sraczkowaty kolor:) czerwień bardziej mi podchodziła.
Weźcie też wywalcie tego gówniarza co ma niby zostać biznesmenem za złotówkę jak loguję się na smartfonie i widzę rudego łepka.
Pozdrawiam i proszę zmieńcie te kolory bo kojarzy mi się to wszystko z jednym.


Rick Rick
21.11.2016. 22:58

Opinia

Bałagan w banku. Pobierają kasę i tłumaczą ze zapomnieli wcześniej .


ABC ABC
21.11.2016. 20:04

zobaczymy...

Witam

Konto w Nest Banku założyłem jakieś dwa tygodnie temu.
Karta przyszła przyzwoicie szybko.
W dniu aktywacji karty wypłaciłem dwa razy gotówkę w bankomacie i dokonałem kilku płatności (zbliżeniowe i z pinem). Mam kartę trzeci dzień i jest ok po za jednym przypadkiem, kiedy chciałem zapłacić karta i była odmowa - trzykrotnie próbowałem i trzykrotnie odmowa, oczywiście środki były na koncie. Mam nadzieję, że coś takiego się nie powtórzy.

Do założenia Nest Konta skłonił mnie bezwarunkowy brak opłat.


mat mat
20.11.2016. 17:40

Polecam

Założyłem konto około roku temu w Smart Banku w odpowiedzi na działania Banku ING czyli rezygnacja z darmowych wypłat w bankomatach Euronet oraz "nowy-lepszy-fajsbukowy" system internetowy. Założyłem konta PLN, EUR i USD. Stale z nich korzystam, karty EUR i USD działały bez zarzutu za granicą w USA i w Europie, dzięki nim zaoszczędziłem sporo pieniędzy bo bank nie pobiera haraczu. Nie mogę powiedzieć niczego złego na temat tego banku. Szkoda tylko, że chcą prowizję za przewalutowanie z karty kredytowej bo i kartę bym tam przeniósł. Ktoś pisał, że system internetowy się zmienił od momentu zmiany ze Smart Bank na Nest Bank. Totalna bzdura. Zmieniło się logo, a całość została taka jaka była - prosta do bólu i dzięki temu przejrzysta i czytelna. Aż żal patrzeć na wypociny ING w nowej odsłonie. Bank to bank, a nie przedszkole. Polecam Nest Bank.


User User
18.11.2016. 10:16

Polecam 100%

Widzę tą masę hejtu na bank i jestem w szoku. Mam konto od chyba 2 lat,najpierw w smart banku, teraz w nest banku. Przez ten okres nie miałem najmniejszego problemu. Jakiś czas temu miałem problem z płatnościami karta, prawdopodobnie przez starty chip, Ale już wszystko działa normalnie. Ktoś pisał, że nie mógł płacić więcej niż 3 razy zblizeniowo. Ja takiego problemu nie mam, co prawda do 10 jeszcze nie doszedłem, Ale zdążyło się kilka razy w jednym dniu. Tak czy inaczej, błędy zdarzają się wszędzie, nie ważne jaki bank czy jaką usluga, tego uniknąć się nie da. Jak dla mnie bank 100% za darmo, jedyna wada jest brak wplatomatow, Ale da się przeżyć. Jak najbardziej polecam bank.


chianti chianti
18.11.2016. 00:42

Konto wypełniające lukę.

Założyłem w nestabnku konto jako antidotum na ograniczenie zakresu bezpłatnych sieci bankomatów przez ING. Będę wykorzystywał je tylko do drobnych wypłat w miejscach gdzie nie ma bezpłatnych bankomatów proponowanych przez ING. Sam jestem ciekaw jak się to konto sprawdzi w praktyce.

A narzekajacy na kazdy bank zawsze sie znajdą.

Jedno jest pewne tańszego konta niż Nest Bank nie ma, kazdy jeden inne bank kasuje dużo więcej za konto.


Arnolf Arnolf
17.11.2016. 23:13

Opinia

Ten bank jest kierowany przez grupkę amatorów. Wcześniej też były z nimi zgrzyty kiedy działali pod szyldem FM Banku, a potem jako SmartBank. Nie potrafili np. dostarczyć na czas potwierdzeń założenia lokat, a jak już przyszły, to w nieodpowiedniej formie, tj. bez wszystkich szczegółowych danych.

Teraz chciałem założyć u nich konto ROR ale nie zdołali sobie poradzić z weryfikacją danych klienta za pomocą przelewu. Dane przelewu były oczywiście wystarczająco dokładne, a oni ubzdurali sobie że coś im nie gra i odsyłali mnie do macierzystego banku w celu korekty danych, ewentualnie mogłem założyć konto za pośrednictwem kuriera. Dziękuję, nie skorzystam. Nie mam zaufania do takiego banku. Mają burdel u siebie, a wszelką odpowiedzialność za problemy zrzucają bezpodstawnie na innych.

Stanowczo odradzam.

P.S.
Nie dziwię się, że KNF 2 lata temu miała duże zastrzeżenia pod adresem FM Banku. O mało co nie doszło do jego zniknięcia.


Elo ziom Elo ziom
17.11.2016. 19:19

Żenada

Miałem konto w Banku Smart od prawie roku i byłem bardzo zadowolony. Po zmianie na nestbank nie mogę na tą stronę patrzeć. Zrobili to co kiedyś zrobił mBank - zamienili najlepsze konto internetowe na rynku na syf kiłe i mogiłe. Teraz znowu muszę szukać nowego


Mandi Mandi
15.11.2016. 21:06

Coś za coś

Jestem zadowolony z Nest Banku. Konto założyłem przez internet bez problemu, po paru dniach przyszła karta, po aktywacji w bankomacie działała od razu bez problemu. Interfejs na stronie i w smartfonie prosty jak konstrukcja cepa, ale to jest konto tylko do zwykłych przelewów i wypłaty z dowolnego bankomatu. ZA DARMO!!! Jeżeli ktoś chce inne dodatkowe opcje to ma do wyboru od groma innych banków ODPŁATNIE!!! Myślę, że z czasem bank będzie się cywilizował, oby tylko nie poszedł śladem Mbanku.


muzikman muzikman
15.11.2016. 20:08

Pełnomocnik konta w nest banku

Załatwienie pełnomocnika trwa już 1,5 miesiąca !!
Żadne ponaglenie i prośby nie pomagają, konsultanci nie potrafią zadzwonić więcej niż raz, a oddzwanianie nie jest respektowane, bo procedura mówi, że musi być wykonane połączenie wychodzące z banku.
Szczyt niekompetencji i amatorstwa pracowników banku który aspiruje do przyjaznego i rodzinnego.


Anna Anna
15.11.2016. 16:13

konto firmowe nestbank

Od kilku mieięcy posiadam konta firmowe w PLN i EURO. Nie wspominam juz o poczatkowych problemach, ale o tych terażniejszych, po zmianie nazwy banku.W moim przypadku to totalna porazka! Od dwóch tygodni zaczęly sie problemy z limitem jednorazowej transakcji, niemoge dysponować własnymi środkami na koncie walutowym poniewaz są zablokowane, wiszą w powietrzu! Niema na koncie i nie wyszło z banku. Niewiem, ile razy już dzwoniłam na infolinie, przyjęto reklamacje i na tym za każdym razem się kończy.
Bank ma 30 dni na odpowiedz.
Byłam kilka razy w Oddziale Banku, tam również niewiedza co mają zrobić i jak problem rozwiązać, starają się pomóc, lecz i tu bez rezultatu.Podsumowując sytuacja w tym momencie wygląda nastepująco : Srodki walutowe na koncie Spółki są zablokowane,przelewy idą w ODRZUCONE I BLOKADY. Spółka niemoże realizować swoich zobowiązań wobec klientów jak i producentów.Z tego powodu ponosi straty za niezrealizowane zamowienia. Będę żądać odsetek karnych za blokade środków, jak również odszkodowanie za poniesione straty z powodu niemożności wykonania przelewu. Z pewnością ucieknę z nestbanku zaraz po rowiązaniu problemu. Podejrzewam,że jak zamknę konta nie będę mieć możliwości ubiegać się o odsetki i odszkodowanie. Sami wyciągnijcie wnioski, czy instytucja o której mowa,może nazywać się Bankiem.


adam adam
15.11.2016. 11:27

konto nest

Mam konto od 2 iesięcy jak narazie wszystko w najlepszym porządku , wszystkie bankomaty za darmo ok


O al O al
14.11.2016. 14:32

150 zł miesiecznie za obsługe rachunku kredytowego

napisał bym to co ciśnie mi się na usta na temat tego "banku", ale wówczas komentarz musiałby zostać usunięty. Jak w temacie - 150 zł to opłata MIESIĘCZNA za rachunek kredytowy. Nie wystarczyło im absurdalnie drogie ubezpieczenie kredytu - które przełknąłem, planując spłacić ten kredyt przed czasem. Ale to jest krótka droga do obrzydzenia sobie klienta - przenoszę ten kredyt gdzie indziej -


Wrocawianin Wrocawianin
13.11.2016. 20:05

Nest Bank = FM Bank

Jeśli nest-bank to FM, to dziękuję. Zrezygnowałem z FM pół roku temu i więcej nie mam zamiaru mierć z nimi cokolwiek współnego. Pięknie jest na dzień dobry, potem nie koniecznie, a szczególnie z kredytami. Wpychali nachalnie, potem kolejnymi aneksami wywracali ofertę do gógy nogami. Oczywiście miałem prawo zrezygnować, ale kogo stać z dnia na dzień spłacić 75 czzy 50 % zaciągniętego kredytu. Jeśli od razu nie zrezygnowaleś - znaczy że się zgadzasz.


mmm mmm
13.11.2016. 12:27

opinia

WSZYSTKO DZIAŁA BEZ ZARZUTÓW SUPER I ZA DARMO .


Klient Klient
10.11.2016. 16:21

NEST BAnk - odwórcenie kont

Witam
Konto założyłem w Smart Banku. Pod koniec października zmienił się na NEST Bank.
Od listopada w serwisie internetowym została wprowadzona drobna zmiana, polegająca na odwróceniu kont.
Taka operacja spowodowała, że przy KAŻDYM przelewie trzeba zmieniać numer konta z lokacyjnego na podstawowe. Inaczej - mamy cię - i prowizja za przelew na rzecz banku.

"Świetny" pomysł, na prosty zarobek. Ale raczej krótki.
Z pewnością szybko nastąpi redukcja liczby klientów "nowego, wspaniałego" NEST Banku.

Gratuluję.


Nowa Nowa
09.11.2016. 21:05

Opinia o Nest Banku 4.5/5

Może nie powinnam się spieszyć z wyrażaniem opinii na temat Nest Banku, bo konto mam zaledwie od kilku miesięcy, ale na razie jest całkiem dobrze. Na początku miałam pewne problemy z centrum obsługi klientów i brakiem możliwości dodzwonienia się, gdy się jednak udało – wszystko poszło, jak z płatka.

Najważniejsze dla mnie jest to, że to, co miało być darmowe, rzeczywiście takie jest.

Podoba mi się też aplikacja w telefonie. Może nie ma tam jakiś fajerwerków, ale ja ich w sumie nie szukam, ma być przejrzyście i szybko.


Monika Monika
09.11.2016. 20:06

słabo

Miałam smart bank, mam nest. I jest tak: potrzebna mi druga karta do konta.Otóż nie można, bo trzeba zastrzec pierwszą. Dwie są wykluczone. Czyli skucha nr 1. Skucha nr 2: teoretycznie można zrobić 10 transakcji bypass bez PIN do 50 zł. Nieprawda. Przy trzeciej (są środki na koncie a kwota nie przekroczyła 50 zł), terminal powiedział: brak autoryzacji - dla mnie wstyd jak beret, dobrze, że miałam gotówkę. I na koniec: dzwonię na infolinię chcąc dowiedzieć się co z tą kartą i brakiem autoryzacji, w końcu kasa jest a płacić nie mogę. Otóż pani próbowała mnie zweryfikować, ale... nie udało się gdyż... okazuje się, iż nie wiem gdzie mieszkam i jak nazywa się moja matka. Dramat. Muszę się rozłączyć i próbować jeszcze raz. Tylko po co, skoro doskonale znam mój adres i nazwisko mojej matki. Podejrzewam, że pani nieprawidłowo wstukała i wyszedł guzik. A jak składa się reklamacje? Ano pisemnie, pocztą albo kurierem. No, sorry, panowie, ale to jest bank internetowy, więc jaki kurier, jaka poczta? I na koniec cherry on top: transakcje on-line kartą - niewidoczne, nie wiem jak długo, bo płatność wykonana wczoraj, kwota zeszła z konta, ale śladu transakcji w historii nie ma. Dla mnie to już dyskwalifikacja. Przykro mi.


Rafa Rafa
09.11.2016. 19:44

Bank Nest to dawny SMART BANK

Jeżeli ktoś się waha w założeniu u nich konta to odrazu POLECAM -- totalne zero zł za prowadzenie i najważniejsze wybierasz sobie kasę z każdego bankomatu za 0zł i nie musisz kartą robić zakupów aby Ci coś zabrali z konta. JESZCZE raz POLECAM i dziękuję bankowi za uczciwość ,że nie musimy płacić za wypłatę kasy w bankomatach.


Irena Irena
09.11.2016. 18:35

Karta do konta niezupełnie bezpłatna

W tabeli opłat i prowizji widnieją takie zapisy:
Opłaty podstawowe:
2) Wydanie drugiej i kolejnych Kart jednorazowo 25 zł

Opłata za korzystanie z Karty:
2) Opłata za korzystanie z drugiej i kolejnych Kart po każdym roku użytkowania 25 zł

https://www.nestbank.pl/download/toip-klienci-indywidualni.pdf#_ga=1.141054130.1051991398.1478707178


Tomik Tomik
09.11.2016. 15:01

Nic lepiej...

Dobrze, że założyłem niedawno to konto w banku Smart, bo w Nest już bym się na to nie odważył.
Czy ktoś w ogóle wziął za to pieniądze i odpowiedzialność? O ile w Smart była osoba, która się czuła, z założenia, za niego odpowiedzialna, to po połączeniu nikogo już to nie obchodzi. Lekki i przejrzysty wizerunek się rozszedł w starym molochu...

Najładniejsza karta debetowa na rynku została zdegradowana do zwykłej prostackiej, której wstydzę się pokazywać w sklepie! Podobnie jest z kolorystyką i logiem banku. Po prostu się wstydzę mieć tu konto.

Oczekiwałem zmiany w rzeczach, które były i są do poprawki od lat, a nie w wyglądzie. Wcześniej produkt był skierowany dla ludzi młodych, ale rzeczywistość wydaje się być inna. Interfejs banku jest ociężały (zapomnijcie o zaletach dawanych przez zwykły HTML), sztywna strona się w ogóle nie skaluje, a fonty są wielkie jak dla... rodzinnych niedowidzących dziadków i to wszystko nie mieści się bez przewijania w oknie przeglądarki.
To, że wciąż nie ma możliwości przeglądania historii transakcji w zakresie większym niż 30 dni wydaje się być znęcaniem nad użytkownikiem (zapomnijcie też o możliwości sortowania).
Nie wspominając o fałszowaniu zawartości szczegółów płatności w historii transakcji (podstawowe znaki są usuwane z tekstu przez bank co uniemożliwia identyfikację i nie jest to problem ograniczeń w MT940 tylko w złym projekcie i wykonaniu systemu).
Wyciągi nie są dostarczane ani widoczne w systemie transakcyjnym, tylko trzeba błądzić po innych stronach...
Informacja w systemie transakcyjnym o aktualnym oprocentowaniu jest co najmniej dezinformująca. W przypadku przekroczenia progu jej zmiany po prostu jest podawana jako jedna i nie w pełni prawdziwa wartość.

Żeby nie wyjść na malkontenta: podoba mi się ostrzeżenie przed automatycznym zamknięciem sesji w wyniku bezczynności. Niby prosta rzecz, ale chroni przed ciągłym ponownym zalogowywaniem się.


Bigos Bigos
08.11.2016. 18:19

Pierwsze uwagi i spostrzeżenia.

Szybka procedura otwarcia konta osobistego.

Panel łatwy w użytkowaniu i przyjazny layout.

Dość sprawna i przejrzysta aplikacja na smartphona.

Co do opłąt: aktycznie bezpłatne prowadzenie konta, darmowe wypłaty z bankomatów i przelewy bez limitów. Ponadto dobra oferta na dodatkowe konto oszcędnościowe.

Cennik usług dość przejrzysty, bez ukrytych kosztów.

W razie pytań trzeba trochę cierpliwości żeby przebić się przez infolinię.

Jak na razie nie mam większych powodów do narzekania. Jak się coś zmieni będę informował


Magur Magur
07.11.2016. 22:04

Konto jest OK

Witam,
mam w Nest Banku 2 konta - Nest konto i Nest oszczędności. Założyłem konto głównie dla oprocentowania - Nest Oszczędności - 2,25% - na koncie w mBanku jest 0,5%, nawet na lokacie maksymalnie 1,5%. Czyli bez zakładania lokaty mam wyższe oprocentowanie. Mieszkam w małej miejscowości i wypłaty z jedynie dostępnego bankomatu PKO z mBanku kosztują mnie 5 zł, w Nest Banku nic. Dodatkowo w mBanku muszę zrobić kartą debetową przynajmniej 5 transakcji, inaczej opłata 4 zł - w NestBank nic, 0 zł opłat za kartę.

Wady: Korzystając z PC-eta ze strony www dość szybko mnie wyrzuca, na smartphonie jest OK. Przelewów nie robiłem, więc się nie wypowiem, nie ma też czegoś takiego jak mTransfer w mBanku (do płacenia na Allegro itp.), ale można użyć karty debetowej.


Paulina Paulina
06.11.2016. 19:17

Polecam

Polecam

Wszystko działa bez zarzutu. Darmowe konto i wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe. Polecam ;)


Olga Olga
03.11.2016. 21:02

Pozytywnie

Mam konto w banku ponad rok, rozpoczynając studia potrzebowałam darmowego konta z taką też kartą. Smart bodajże jako jedyny spełniał te warunki, nie kożystam z kredytów to się nie wypowiem, ale co do konta osobistego nie mam zastrzeżeń. Bank ma dbać o moje finanse i to powinno być podstawą, a kolory, loga i tym podobne detale to rzecz drugorzędna. Póki Nest Bank nie podniesie opłat na pewno będę go polecała.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !