Konta bankowe · Konto

Toyota Bank - Konto Bankowe - Tojota - Czy warto?

toyota bank

Toyota Bank choć nie jest potentatem, ofertę skierowaną do klientów detalicznych ma naprawdę ciekawą. - Z przyjemnością przedstawiamy nasz cel: Perfect Banking. Słuchając głosu Klientów, poznajemy, czego naprawdę potrzebujesz od banku – reklamuje swoje usługi bank. Niewątpliwie, wśród banków internetowych jest to jeden z najlepszych graczy.

Opinie (26)

Konto Alior Bank + 350 PLN - Wasze Opinie? Warto Założyć??

alior bank

Alior Bank to jeden z najmłodszych graczy na rynku bankowości detalicznej – działalność rozpoczął w Polsce jesienią 2008 roku. Alior Bank jest bankiem uniwersalnym, obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie firmy, ma też ofertę dla największych graczy biznesowych.

Opinie (476)

Konto 360 Bank Millennium + BONUS 300 zł - Warto założyć? Wasze Opinie??

bank millenium konta

Bank Millenium kusi klientów dwoma kontami osobistymi, które nie dość że są darmowe (przynajmniej potencjalnie) – to jeszcze umożliwiają otrzymanie zwrotu części wydatków, poniesionych kartą płatniczą wydaną do konta.

Opinie (167)

Konto w Banku Pocztowym? Ma ktoś? Warto założyć??

Bank Pocztowy, którego akcjonariuszami są Poczta Polska i Bank PKO BP ma w całym kraju kilkadziesiąt własnych placówek. Ale jego prawdziwa siła to ponad 2 tysiące Pocztowych Stanowisk Finansowych, popularnych „okienek” w urzędach pocztowych.

Opinie (180)

Konto bankowe Bank BPH - Czy warto założyć?? Wasze Opinie?

bph

Konto Sezam Start to standardowe, tradycyjne konto w BPH z możliwością dostępu przez Internet i telefon. Opłata za jego prowadzenie to 4 zł. Przelewy krajowe przez Internet są bezpłatne – choć nie do końca. Po pierwsze, posiadacz zapłaci 8 zł miesięcznie za dostęp do bankowości interntowej Sez@m. W dodatku klient zapłaci 0,35 zł za każdy SMS do autoryzacji transakcji. Przelewy w oddziale to koszt 6,99 zł. Kartą Maestro Sezam bezpłatnie wypłacamy gotówkę w bankomatach BPH i sieci Euronet. Miesięczna opłata za kartę to 2,5 zł, ale jeśli klient nie wykona przynajmniej 4 transakcji, bank doliczy jeszcze opłatę dodatkową – 3 zł.

Opinie (110)

Opinie o BGŻ Optima: Lokata Bezkarna 3,5% - WARTO założyć?

BGŻ

Choć Bank Gospodarki Żywnościowej specjalizuje się głównie w obsłudze rolnictwa i sektora rolno-spożywczego, swoją ofertę kieruje również do klientów indywidualnych, nie mających nic wspólnego ze wsią czy przetwórstwem rolnym. Plan Standardowy to konto osobiste dla osób, które nie chcą rezygnować z tradycyjnej bankowości. Prowadzenie rachunku kosztuje 6,50 zł – ale opłata może być zredukowana nawet do zera, pod warunkiem utrzymywania na rachunku salda (7 tys. zł). Przelewy w ramach BGŻ są bezpłatne, za krajowe realizowane przez Internet płacimy 1 zł, w oddziale – 5 zł. Jeśli posiadacz konta wykona kartą transakcje bezgotówkowe za minimum 300 zł miesięcznie, nie płaci za korzystanie z niej (3 zł). W standardzie bank oferuje bezpłatne wypłaty z ponad 3,6 tys. bankomatów (w tym sieci Euronet), ale już za 2 zł miesięcznie można zyskać dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce.

Opinie (65)

Konto Volkswagen Bank - Warto założyć? Wasze Opinie?

vw bank

Bank stawia na bankowość elektroniczną, zwłaszcza zaś – internetową. Mówiąc precyzyjniej – wyłącznie na taką, gdyż jest to jeden z kilku banków, które nie mają żadnej obsługi „naziemnej”. Jeśli klient szuka tanich, nowoczesnych rozwiązań bankowych, powinien zainteresować się ofertą VW Banku Polska.

Opinie (16)

Konto w PKO BP - Warto założyć? Wasze Opinie?

pko

„Superkonto Oszczędne” to oferta dla tych klientów, którzy są gotowi zapłacić miesięczny abonament za szerszy pakiet usług. Opłata za prowadzenie konta wynosi 6,9 zł, za używanie karty debetowej – 3,5 zł. Jeśli klient nie decyduje się na wyrobienie karty, za konto musi zapłacić 11 zł. W ramach tej opłaty klient ma zagwarantowane m.in. bezpłatne wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów, bezpłatne przelewy realizowane przez Internet i telefon na rachunki prowadzone przez PKO BP. Przelew krajowy zrealizowany za pośrednictwem Internetu kosztuje 0,50 zł.

Opinie (305)

Konto Santander + promocja 980 PLN - Warto założyć? Wasze Opinie?

santander

Santander ciągle ulepsza stosowane technologie usług elektronicznych BZWBK24. NIe ma znaczenia z jakich funkcji korzysta czy zarządza swoim kontem przez Internet, telefon, usługi SMS, BZWBK gwarantuje dostępność, łatwość obsługi i bezpieczeństwo. Do dyspozycji klientów banku WBK pozostaje także duża sieć placówek oraz bankomatów w cąłej Polsce. Zobacz podstawowe rodzaje kont BZ WBK.

Opinie (209)

Konto Przekorzystne w Pekao SA + PREMIA 200 zł - Warto założyć? Wasze Opinie?

pekao

Eurokonto Aktywne Pekao – opłata 5,99 zł. Klient nie musi płacić za dostęp do konta przez Internet czy telefon. Opłaty za przelewy i inne operacje bankowe są identyczne jak w przypadku pozostałych omówionych kont (mimo wyższej opłaty). Miesięczna opłata za kartę do konta to 3,98 zł (z możliwością zniżki do 1,99 zł, gdy wykonamy 4 transakcje bezgotówkowe w miesiącu).

Opinie (164)
Strony: << Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)
Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !