Konta bankowe · Konto

Credit Agricole Konto dla Ciebie - Warto założyć? Jakie macie Opinie?

Jesień 2011 roku przyniosła dużą zmianę dla klientów Lukas Banku – bank stał się częścią Credit Agricole, jednego z największych banków detalicznych w Europie. Dużych zmian w ofercie dla klientów, przynajmniej na razie, nie ma. Identyczne pozostały zarówno nazwy kont osobistych, jak i szczegóły oferty.

Opinie (91)

Konto Getin Bank Proste Zasady - warto założyć? Proszę o opinie

getin bank

Getin Noble Bank SA i oferuje szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych oraz małych i mikro firm. Getin Bank zapewniamy obsługę w zakresie m.in. linii kredytowych dla firm, operacji kartami płatniczymi i kredytowymi, prowadzenia kont bankowych, w tym kont osobistych oraz kont firmowych, przyjmowania lokat terminowych złotowych i dewizowych, przeprowadzania rozliczeń pieniężnych krajowych i zagranicznych, udzielania oraz przyjmowania poręczeń i gwarancji bankowych.

Opinie (230)

Konto dbNET - Opinie o kontach Deutsche Banku

deutsche bank

Niemiecki bank wyraźnie kieruje swoją ofertę do klientów zdecydowanie bardziej zamożnych. Ale o ile aby otrzymać kredyt hipoteczny czy kartę kredytową w Deutsche Banku trzeba spełniać dość wyśrubowane wymagania dochodowe, o tyle konto osobiste w tej instytucji może założyć każdy, bez względu na wysokość osiąganych dochodów. Bank ma w ofercie różne rodzaje kont, konta osobiste, konto dla młodych i dla seniorów – oferta jest naprawdę zróżnicowana.

Opinie (98)

MultiBank - Konta bankowe - Wasze Opinie? Warto?

multibank

Konto My w MultiBanku może mieć dwóch współwłaścicieli. Opłaty są identyczne jak w przypadku konta Ja. Dodatkowo, właściciele Konta My mogą założyć konto młodzieżowe dla swojego dziecka (od 13. urodzin) – z możliwością monitorowania wszystkich operacji dokonywanych w ramach tego konta. Konto młodzieżowe prowadzone jest bezpłatnie.

Opinie (18)

Konto Inteligo w PKO + bony za 150 zł - Wasze Opinie?

inteligo

PKO Bank Polski ma swoją internetową odnogę, czyli Bank Inteligo. Funkcjonujący na rynku już od lat, w ostatnim czasie przeszedł intensywny lifting – i oferuje kilka produktów, które mogą zainteresować klientów, zdecydowanych na bankową samoobsługę.

Opinie (110)

Konto w mBANKu z PREMIĄ 650 zł - Warto założyć?? Proszę o Opinie

mbank

mBank to pierwszy w pełni internetowy bank, który przez lata nie miał konkurencji w bankowości internetowej. Należący do grupy BRE Banku, jest do tej pory jednym z liderów tego sektora bankowości – zarówno skierowanej do klientów indywidualnych, jak i małych (zwłaszcza zaś najmniejszych) firm.

Opinie (483)
Strony: << Pierwsza 1 2 3 Ostatnia (3 stron razem)
Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !