Konta bankowe · Konto · Konto w Pekao SA - Warto założyć? Wasze Opinie?

Porównanie i opinie o kontach dostępnych w banku Pekao SA

pekao Pekao SA Bank z żubrem od lat kojarzy się z tradycyjną bankowością. Zorientowany zarówno na klientów korporacyjnych jak i indywidualnych, atrakcyjny przede wszystkim dla tych, którzy nie wyobrażają sobie obsługi konta bez wizyty w oddziale. Niestety – również bez sporych kolejek, które bywają zmorą wielkich banków. W ostatnich latach bank mocno postawił na rozwój bankowości nowoczesnej, z dostępem przez elektroniczne kanały. Ale mimo wszystko, gdy patrzeć na ofertę konkurencji (choćby tabelę opłat i prowizji) wydaje się, że bank z żubrem o nowych klientów nie walczy tak, jakby mógł.

Pekao Eurokonto Optymalne

Eurokonto Optymalne – konto, za które opłata wynosi 3,99 zł miesięcznie, zaadresowane jest do tych, którzy chcą być obsługiwani w oddziale (posiadacze tego konta mają jednak również dostęp do elektronicznych kanałów obsługi konta, tyle tylko że jest on dodatkowo płatny – 6 zł). Przelewy krajowe zlecane w oddziale są płatne (4,99 zł), płatne są również przelewy wykonywane przez Internet i automatyczną infolinię (0,50 zł). Zlecenie przelewu przez telefon, przy pomocy konsultanta kosztuje 2 złote. Miesięczna opłata za kartę debetową to 4,98 zł.

Eurokonto Net - Konto internetowe Pekao

Eurokonto Net – przykład darmowego konta, za które nieuważny klient może zapłacić jak za przysłowiowe zboże. Darmowe założenie i prowadzenie rachunku, darmowe przelewy przez Internet – również krajowe. Klient płaci za zabezpieczenie transakcji, chyba że zdecyduje się na pobranie telefonicznej aplikacji PekaoToken, która służy do generowania kodów. Bank wydaje do konta bezpłatnie kartę Maestro. Opłata miesięczna wynosi 3,98 zł. Jeśli wykonamy nią przynajmniej cztery transakcje bezgotówkowe, bank udzieli 50 proc. zniżki. Drogo kosztują usługi, wykonywane poza Internetem, względnie automatyczną infolinią. Przelew wykonany za pośrednictwem konsultanta kosztuje 4 złote. Przelew w oddziale banku to koszt 9,99 zł – i to nawet, gdy chcemy przelać pieniądze na rachunek w Pekao SA. Gotówkę na konto bez prowizji można wpłacać w oddziałach banku, a również we wpłatomatach (bankomatach z opcją depozytową). Wypłaty oddziały banku realizują bez prowizji, bezpłatne jest też korzystanie z bankomatów Pekao SA oraz sieci Euronet. W innych bankomatach prowizja to 4 proc., ale minimum 6 złotych.

Eurokonto Intro - Konto w Pekao dla młodych od 18 do 30 roku życia

Eurokonto Intro – to oferta dla klientów do 30 roku życia (studentów i zaczynających życie zawodowe). Taki klient szuka przede wszystkim taniego konta. I bank rzeczywiście zapewnia darmowe założenie i prowadzenie rachunku, całodobowy dostęp do konta przez Internet oraz telefon. Bezpłatne są wypłaty z 4 tysięcy bankomatów w Polsce (bankomaty Pekao SA i Euronet) i prawie 20 tysięcy bankomatów za granicą. Ale przelewy krajowe (na rachunki poza bankiem) są płatne – 0,5 zł przez Internet i automatyczną infolinię, 4,99 zł w placówce. W dodatku, choć wykonywanie przelewów internetowych jest płatne, trzeba płacić podwójnie – za zabezpieczanie transakcji. Choć w większości banków tokeny i hasła SMS są bezpłatne, w Pekao SA trzeba za nie płacić. Likwidacja konta przed upływem 90 dni od otwarcia jest odpłatna – koszt to 35 złotych.

Bezpłatne konto dla nieletnich - EuroKonto Kieszonkowe

Eurokonto kieszonkowe to oferta dla najmłodszych klientów – od 13. roku życia. Konto jest bezpłatne, bezpłatny jest dostęp przez Internet, telefon i sms. Bezpłatne są wypłaty z 20 tysięcy bankomatów w Europie (4 tysiące w Polsce), zaś dla młodych klientów mogą być atrakcyjne rabaty – nawet 30 proc. – u partnerów programu „Płać kartą, bo warto”, wśród których są m.in. księgarnie i szkoły językowe.

Konto w Pekao SA - Warto założyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.2 na 5
89 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (147 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)
sandra sandra
29.10.2017. 14:17

rozczarowana

przetrzymywanie przelewów. Wynagrodzenie wplywa mi zawsze na koniec miesiąca i już wiele razy było tak że wszyscy znajomi z pracy dostawali wypłaty tego samego dnia najpóźniej wieczorem po 18 a ja zawsze czekałam do wieczora nastepnego dnia. pół biedy jesli wypadało w tygodniu gorzej jak w piątek wtedy kase mam zawsze wieczorem w poniedzialek. raz bylo tak ze po weekendzie wypadalo święto i dupa dopiero po swiecie mialam pieniądze. teraz analogiczna sytuacja. w piatek wspolpracownicy mieli wypłatę jest weekend a ja dopiero w poniedzialek będę miala wypłatę na koncie i to wieczorem ....może czas żeby ktos sie tym zainteresował bo czytajac komentarze nie jestem jedyna


Robert Robert
03.10.2017. 15:20

Oni tam śpią

Nie można sie dodzwonić na infolinie jak ma się problem Nie polecam tego banku sam zlikwiduje tam konto!!!


Karol Karol
30.09.2017. 11:32

Ten bank to DNO - odradzam po stokroć

Wziąć kredyt przez internet można jak najbardziej ale spłacić przez internet to nieee bo bankuś straci odseteczki i trzeba się fatygować z buta do banku w dobie internetu. Żenada.


Paulina Paulina
29.09.2017. 15:42

Masakra

Mam konto w banku od 5 lat, tak naprawdę trochę przymusowo bo hipoteka (muszą być co miesięczne wpływy na to konto). Ten Bank to porażka przez duże "P". non sto problemy z przelewami tj. z wpływem wynagrodzenia. Wszyscy współpracownicy z mojej firmy mają konta w innych bankach i do nich wypłata wpływa tego samego dnia a ja jeżeli ostatni dzień miesiąca wypada w piątek mam przekichane bo na wynagrodzenie muszę czekać do poniedziałku i to jeszcze do godziny popołudniowej. Księgowania w Pekao SA są chyba o trzech różnych porach dnia a i tak pieniędzy na moim koncie nie ma. Szczerze mówiąc nie polecam tego banku.


Kamil Kamil
10.09.2017. 12:23

Najgorszy bank na rynku

To chyba najbardziej zacofany bank, przynajmniej 2 razy w miesiącu mają jakieś problemy techniczne przez które nie mogę wykonać przelewu, zarejestrować aplikacji itp. Czas wykonania przelewu to jakaś kpina, aplikacja mobilna jest tak trudna do ogarnięcia że aż szkoda gadać. Mam konto w banku pekao, narzeczona w PKO i z pewnością mogę polecić ten drugi, nigdy nie mieliśmy z nim większych problemów.


Kosmaty Kosmaty
07.09.2017. 20:26

Ale co?

Skąd tyle hejtu? Do Pekao przeszedłem po tym jak szukałem oferty hipotecznej, bo mi w oko wpadła przy przeglądaniu W sumie tylko dlatego, że przede mną była jedna osoba i czytałem ulotki. Według mnie:
- darmowe prowadzenie konta to duży plus
-podpięte konto net minimalizuje koszty
-baaardzo intuicyjna historia przelewów / zrealizowanych przelewów
-czytelne miesięczne rozliczenia.
Za granicą z wypłatami też nie było problemu.
moim zdaniem na plus


Karolina Karolina
21.08.2017. 16:47

Pani

Od godziny stoję przy stanowisku żeby zlikwidować konto to chyba ostatni bank w Polsce który tak obsługuje klientów. Konto dla młodych miało być bezpłatne a od pewnego czasu bez powiadomienia pobierają po 8-10 zł prowizji, na koncie wciąż jakieś opłaty, masakra, jak najdalej od PKO SA


milena milena
04.08.2017. 15:35

Opinia

Mam w tym banku konto odkąd tylko zaczęłam pracować czyli od jakichś 8 lat i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żeby pobierali jakaś kasę za cokolwiek do czasu kiedy zauważyłam,ze zaczęły mi wyparowywać pieniądze otóż okazało się ze zaczęli pobierać sobie prowizje od zapłacenia karta w sklepie 5 zł za jedna transakcje a przez tydzień trochę się tego nazbiera masakra nie polecam tego banku jak tylko znajdę odpowiedni bank natychmiast zmieniam konto!!!!


Henio Henio
02.08.2017. 14:36

Opłata za konto kieszonkowe - dla nieletnich

Nie jest prawdą, że nie ma opłat za konto kieszonkowe !!! co miesiąc pobierają 99 gr.
Korzystanie z bankomatów tragedia: wypłacasz 20 zł pobierają opłatę 6 zł
Adios banku - już mnie tu wkrótce nie będzie.


Anna Anna
25.07.2017. 20:32

Nie - zdecydowanie NIE

Potwierdzam powyższe negatywne opinie. Jestem wieloletnią klientką, ale przysięgłam sobie, że tylko do zakończenia cyrografu, czyli do zakończenia mojego kredytu. Kilkakrotnie już prosiłam o zmniejszenie rat i wydłużenie czasu spłaty. Za każdym razem odmowa argumentowana brakiem mojej zdolności kredytowej-no przecież to logiczne, gdyby moja sytuacja nie uległa pogorszeniu, nie prosiłabym banku o tę "fatygę". Pracownica banku kilka dni temu użyła takiego argumentu:"no przecież pani ma dzieci" i odmówiła w imieniu banku mojej prośbie. NO WŁAŚNIE!! logika się kłania: mam dzieci i ledwo wiążę koniec z końcem, dlatego prosiłam o zmianę warunków spłaty. Nadmieniam, że raty zawsze spłacam w terminie. Wpływy na konto około 2. 4000 a wysokość raty około 1.200.


Marta Marta
18.07.2017. 15:28

Przelewy

Niestety jest to bank z jednymi z najdluzszych systemow przelewowych.Na przelew mozna czekac nawet do 24h z niektorych bankow.W terazniejszych czasach wola to o pomste do nieba.


lucek lucek
18.07.2017. 09:37

Porażka koniec PeKaO S.A.

Obecnie szukam innego banku dla mnie i mojej córki. Z tym bankiem mamy ciągle problemy.
Pól roku temu gdy moja córka skończyła 18 lat musiała zmienić konto, do zamknięcia starego a trwało to ponad miesiąc nowe było mocno ograniczone, nie działało PeoPey, nie można było zwiększyć przydzielonych limitów, konto bezużyteczne, w oddziałach kazano czekać do zamknięcia poprzedniego konta (miesiąc) bo ponoć to było przyczyną.
Obecnie od trzech tygodni nie mogę wysłać do córki pieniędzy za pomocą PeoPay, wykonaliśmy już chyba z 6 telefonów w tej sprawie i z każdym razem dowiaduję się, że zgłoszenie zostało przekazane do działu technicznego i na tym się kończy a ja dalej nie mogę przesłać pieniędzy.
Poz tym jest to chyba najdroższy bank, a przynajmniej jeden z najdroższych w Polsce.


Radzioslaw Radzioslaw
11.07.2017. 23:01

MUZEUM

Jestem klientem od kilkunastu lat i stwierdzam z żalem - 100 lat za mu....!
Kiedyś wydawał się nowoczesny, ale zatrzymali się w czasie i nawet państwowy moloch PKO BP jest nowocześniejszy.
Zmiana danych, np. dowodu, tylko w macierzystym oddziale i na papierze, prowizje wysokie i nie negocjowalne, brak przelewów ekspresowych, większość spraw papierologia, najgorzej jest z Pekao24 - permanentnie nie działa, albo chodzi jak przymół, ciągłe problemy techniczne o dowolnej porze dnia nad którymi "informatycy ciągle pracują" - po kilka godzin system nie działa.
Jeśli macie wybór, odpuśćcie sobie ten bank. Ja właśnie szukam innego.


Sylwia Sylwia
06.07.2017. 15:57

Konto

Za wypłaty z bankomatu płace niemałe prowizje. Opłata kartą w godzinach 3-5 nad ranem niemożliwa. Konto internetowe również beznadziejne.


Ramzes Ramzes
05.07.2017. 16:41

NIE POLECAM

Nagle zaczynają doliczać opłaty w moim koncie oszczędnościowym !!! bez jakichkolwiek informacji. żenada


Ryba Ryba
01.07.2017. 15:25

Tragedia

Nie polecam zakładania konta w tym banku. Aplikacja bardzo nieintuicyjna. Męczarnia.


Radosaw Radosaw
30.06.2017. 15:35

Opinia

Krótko napisze.
Zajęcie przyszło na 1450,00 pln a bank blokuje 10178,00 pln.
Takie rzeczy tylko w PeKaO SA.
Złodziejski bank, nie polecam, brak kontaktu z kimkolwiek kto możne pomóc Pan Józiu podaje numer do Pani Krysi Pani Krysia do Pani Zosi Pani Zosia każe dzwonić na infolinie gdzie odsyłają do Pana Józia po czym pan Józiu sobie przypomina ze mam jednak dzwonić do Pani Marioli ale Pani Mariola jest na urlopie i zastępuje ją Pani Kasia która nie odbiera telefonu. I TO JEST NA FAKCIE SAM PRZEŻYŁEM.


Andrzej Andrzej
23.06.2017. 09:19

Opinie o PeKaoBiznes24

Wyjątkowo częste awarie systemu PeKaoBiznes24. Szlag człowieka trafia gdy trzeba wykonać pilny przelew a nic nie działa. Infolinia to tylko strata czasu bo wtedy nikt nie odbiera.


monika monika
22.06.2017. 12:55

Nareszcie KONIEC

Nie mam ani jednego pozytywnego skojarzenia z tym bankiem. Dziś mama zamknęła ostatnie konto z rodziny w tym banku. Nawet na załatwienie takiej sprawy trzeba poświęcić trochę kasy i z 2 dni urlopu. Przy samym okienku, około 15 min trwało żeby wypłacić resztę z konta (około 50zł).Nie wspominam już o czasie oczekiwania w kolejce.


Marta Marta
19.06.2017. 15:26

odradzam

Założyłam konto do kredytu hipotecznego i zgadzam się z większoscia opinii. Płatne przelewy, konieczność załatwiania wszystkiego w oddziale, infolinia tylko przy podaniu kodu, którego używa się tylko raz przy aktywacji usług, aplikacja mobilna i webowa dramatyczne.


Witalina Witalina
14.06.2017. 13:06

Nie polecam

To najgorszy bank ze wszystkich znanych mi banków.
W czwartek przed 12 był wysłany przelew, już środa, a przelew nie wszedł na konto. Co miesiąc dostaje stypendium na konto i co miesiąc ta sama sytuacja, że po tygodniu muszę czekać na pieniądze . Serdecznie nie polecam .


texsass texsass
02.06.2017. 19:59

Bankomat Pekao nie wypłacił zadanej kwoty

Bankomat nie wyplalcil mi zadanej kwoty i czekam już miesiąc a dziś zostałem poinformowany ze następny miesiąc z mam czekać na pieniadze dramat!!!


Mit Mit
18.05.2017. 13:15

Odradzam

Stanowczo odradzam 2x musialem placic rzeczoznawcy za sprawdzenie mieszkania raz kiedy bralem kredyt na kupno mieszkania a 2 jak chcialem wyremontowac w dodatku czekam juz dwa miesiace i w dalszym ciagu nic nie wiadomo. Pomijajac fakt ze bank zatrzymal sie w 20 wieku. Nawet nie moge szybciej splacic kredytu bo okreslaja maksymalna sume nadplaty. Bank po prostu okrada nie pomaga


Bazyliszek Bazyliszek
15.05.2017. 09:19

Omijać z daleka

Komuna, drogo, regularnie nie działający dostęp przez internet. Szukanie bankomatów bez prowizji. Jakiś kosmos....


andarus andarus
11.05.2017. 00:18

Opinia

Najdroższe konto na rynku płacisz praktycznie za wszystko co tylko uda się zdefiniować dodatkowe usługi w postaci np. ubezpieczenia to zwykłe naciąganie mam to konto dwadzieścia lat i jeszcze nigdy żadnej pomocy ze strony ubezpieczyciela się nie doczekałem dochodzi do takich bezczelnych paradoksów ze obsługa po stronie ubezpieczyciela ktory to zaoferował ubezpieczenie elektroniki np. laptop w zgłoszeniu uszkodzenia nie uznał ponieważ zepsuł się dysk twardy a nie laptop bo laptop się włącza żenada oczywiście do wniosku takiego doszedł z mojej wypowiedzi a nie fachowej weryfikacji serwisu zresztą ogólnie karzde zgłoszenie jest traktowane jak atak i bezwzględne odparcie.


Lusi Lusi
08.05.2017. 21:59

opinia

Potwierdzam, ogromne prowizje od wypłat w innych bankomatach, wolne przelewy, najgorszy bank z jakim się spotkałam


Rebel Rebel
27.04.2017. 10:51

Opinia

Zmieniają protokół połączenia szyfrowanego i mają ludzi w du... . Ja myślałem, że to bank oferując opcję "bankowości elektronicznej" powinien dostosować się do klienta, a nie klient do banku. Po zmianie protokołu część klientów nie będzie mogła korzystać z konta internetowego, no chyba, że zmieni przeglądarkę (bank nie określa, która będzie odpowiednia, a która nie), a w najgorszym wypadku nawet cały system operacyjny. Normalnie śmiech na sali. Już nawet nie wspominam o ofertach tego banku, bo szkoda mi klawiatury. Te złodzieje, nie oferują nawet bezpłatnych wypłat z bankomatów (no prócz ich bankomatów), gdzie w dzisiejszych czasach w każdym innym banku taką opcje dostaje się za darmo na dzień dobry.


Buczek Buczek
21.04.2017. 12:57

Dziwię się tym negatywnym opiniom

Mam konto z lat b. dawnych, teraz uaktualnione, z dostępem do internetu, wszystko jest w porządku, żadnych reklam, jedyne co mnie dziwi to brak salda po każdej operacji, co jest normą w innych bankach. Saldo - tylko ostateczne - widnieje u góry, przed spisem operacji. Ale inne sprawy są w porządku i nie mam takich problemów jakie opisują niektórzy klienci.


Agnieszka Agnieszka
19.04.2017. 04:29

ALE SIĘ CIESZĘ - KOŃCZĘ ZWIĄZEK Z PKO SA

Po 17 latach współpracy kończę ten patologiczny układ.
Byłam związana jedynie tym, że regularnie co miesiąc spływało do nich moje wynagrodzenie. Żadnych kredytów, debetów.
Idealny układ dla Pko sa. Dla mnie - bieganie w poszukiwaniu bankomatu Pko sa- bo w innym spora prowizja przy wypłacie kasy.
Przelewy- niby bezpłatne, ALE autoryzacja za pomocą kodu sms - opłata za sms.
Dzisiaj się dowiedziałam, że to wszystko mogę mieć bezpłatne w pierwszym lepszym banku.
Czarę goryczy przelała moja chęć wzięcia szybkiej pożyczki na kwotę równą mojej miesięcznej pensji....okazało się że na taką zgodę na pożyczkę muszę poczekać na decyzję z centrali- mimo zdolności kredytowej. Decyzja o przyznaniu pożyczki była przeciągana i powiem, że dawno nie czułam się tak upokorzona tym oczekiwaniem - bo kwota na prawdę nie wielka, a zależało mi na czasie.
I wczoraj moja decyzja: po jakiego grzyba ja muszę się trzymać kurczowo takiego banku?
I pozostaje tylko pytanie: DLACZEGO TAK DŁUGO CZEKAŁAM, ŻEBY IM PODZIĘKOWAĆ W KOŃCU ZA TAKĄ "WSPÓŁPRACĘ "?
Zdecydowanie NIE POLECAM PKO SA!!!


Anonim Anonim
11.04.2017. 17:36

Opinia

Uważam że bardzo dobry bank.Od paru lat korzystam z usług i nigdy nie miałam żadnych problemów.Wszystkie panie sympatyczne jeśli chodzi o Jelenią Górę.Jeśli trzeba coś załatwić można się umówić na godzinę i załatwić sprawę bez problemów.Polecam


Andrzej Andrzej
04.04.2017. 15:42

NIE POLECAM

NIE POLECAM. Konto maiło być zamknięte z końcem maksymalnie stycznia, a do dzisiaj jest czynne i z tego tytułu ciągną profity .... .


wkurzony_klient wkurzony_klient
28.03.2017. 16:15

beznadzieje

Najgorszy bank z jakim miałem styczność. Mam u nich kredyt na mieszkanie i w najgorszych koszmarach nie przyśniłoby mi się, że gdziekolwiek mógłbym napotkać na taki brak profesjonalizmu w obsłudze klienta. "Doradca" to nie wiem czy w ogóle wie czym jest kredyt. Do tego to ich konto, które musiałem założyć to jakieś średniowiecze. System transakcyjny wygląda jakby nie był zmieniany od 89 roku, aplikacja mobilna jest jeszcze gorszym dramatem. W porównaniu z mBankiem, z któego korzystam od kilku lat... no tego w ogóle nie można porównywać.


Martyna Martyna
05.03.2017. 21:01

W najblizyszym czasie zamykam to beznadziejne konto

Ten bank to jakas kpina..jakis czas temu logujac sie na konto zauwazylam ze brakuje 26 zl. Nie robilam zadnych transakcji ! W histori operacji nic nie widnieje. Co jakis czas przelawam na to konto pieniadze z zagranicy a pieniadze zamiast przybywac wyparowuja bez sladu. Przy nastepnym urlopie w PL zamykam konto i sprobuje wyjasnic sytuacje.


Robert Robert
17.02.2017. 01:18

NIE POLECAM

Na przelewy czeka się po tygodniach, wieczne problemy z dostępem do płatności online.


Mariusz Mariusz
06.02.2017. 10:34

Tragedia

Najgorszy system bankowy Online,
Brak przelewow online
Brak mozliwosci zmiany pinu - pss tylko pismo trzeba pisac jak za komuny!
Problemy z bankiem za granica - wciaganie karty w bankomacie, Problem z wyplata!
Doradcy w banku sa mili tylko do czasu korzystania z uslugi,a potem olewka.
Zalatwienie czegokolwiek na infolinii jest nie mozliwe - brak weryfikacji tylko trzeba do oddzialy i uwaga!! tylko do oddzialu w ktorym zalozyles konto!!!

Tlumacza sie zawsze kwestia bezpieczenstwa. Ten bank to kupa smiechu.


Pawe Pawe
02.02.2017. 16:45

Szczegółowo zaplanowane oszustwo.

Miałem konto mobilne, niby bezpłatne, po 1.5 miesiąca miałem już dosyć, często wypłacam pieniądze z bankomatu po 2, 3 tys zł, często co drugi dzień, bankomatów bezprowizyjnych niemal brak , jestem często zmuszony do wypłaty z obcych bankomatów gdzie prowizja za wypłaty wszędzie wynosi 2% sumy wypłacanej i tak za wypłatę z euronetu w ciągi tylko 2 dni zostałem podliczony na 40 zł prowizji i 38zł prowizji, to jest celowe działanie PEKAO S.A. TYMI PIENIĘDZMI SIĘ DZIELĄ Z OPERATORAMI OBCYMI. Jakoś w BZWBK umieli ten problem załatwić i za 8 lub 9 zł miesięcznie klienci mają wszystkie bankomaty bezpłatne.
Ponadto: opłata za każdy kod sms , ciagle aplikacja mobilna w serwisowaniu, brak mozliwosci n astronie www banku zmiany limitów wypłat dla karty bankomatowej , ba , nawet w systemie karta wydana do rachunku nie istnieje -w zakładce karty widnieje brak karty.

Mam 9 kont w bankach, prywatnych i na działalność w tym walutowe i nie spotkałem się jeszcze z takim beznadziejnym bankiem od prawie 16 lat.


anonim anonim
01.02.2017. 01:56

hmm.... tak sobie, mogloby byc lepiej

witam, mam ok 10 lat konto w pekaosa, obsluga w placowce banku w porzadku, prowizje i oplaty faktycznie nie sa tanie, nalezy pilnowac wplat jesli masz w umowie konta ze wplacasz co miesiac kase bo potem rabia odsetki od niewplacenia na czas swojej kasy na swoje konto przynajmniej tak bylo wczesniej, logowanie na stronie banku ok - mam wrazenie bezpieczenstwa w internecie ogolnie jesli chodzi o pekaosa24, jednak strona po zalogowaniu nieintuicyjna - trzeba przywyknac ale poza tym OK, dzieki Bogu nigdy nie mialem problemow z wyplata gotowki w bankomatach tego banku a tez i w innych (duza prowizja jedynie), byc moze ten bank nie jest najtanszy i najnowoczesniejszy jednak jesli pamietasz o swoich zobowiazaniach to nie ma problemu, jak przelewy nie wiem bo nie korzystam z wplywow, ogolnie jest to dosyc stabilny bank - jestes OK to i bank stara sie wywiazywac w miare pozytywnie ze swojej strony, karty debetowe i platnicze ok, a ze kosztuje to wszystko to inna sprawa, nie ma tragedii jednak trzeba nauczyc sie rozumiec prawo bankowe by sie w nim bezpiecznie poruszac - bo takie dzisiaj czasy ze konto jest potrzebne jakiekolwiek = czy polecam? warto sie popytac i rozejrzec za lepszym bankiem niz ten - nie wiem jak jest w innych bo to moj pierwszy bank jak na razie


Gerard Gerard
20.01.2017. 02:15

Odradzam zakładani rachunków to krętacze i oszuści

Przede wszystkim nie przestrzegają prawa bankowego w tym (art 54). Kwota wolna od zajęcia w 2017r. wynosi 1500 zł a bank pekao s.a. na rzecz komornika blokuje wszystko. Mam rachunek w innym banku, który ściśle przestrzega w/w artykułu tym samym strzeże swojego klienta, który (bądź co bądź) płaci za prowadzenie rachunku. Nie ma nawet z kim na ten temat rozmawiać. W ten sposób Bank Pekao s.a ignoruje swojego klienta.
Po drugie każdy kto chce dokonać przelewu po godz. 23 musi liczyć się z tym, że nie zaloguje się do swojego konta bowiem bez przerwy trwają prace konserwacyjne.
Reasumując szczerze nie polecam tego banku to po prostu TRAGEDIA!!!!!.


Radek Radek
19.01.2017. 13:53

Swięta racja,że horror!!!!

Mam konto w tym banku od 2 miesięcy. Zarabiam przez internet, więc wypłaty dostaję z innych banków. Małe kwoty, przeważnie po 50 zł, ale za to często, bo kilka razy w tygodniu. Na przelew z innego banku, który odbywa się w np.poniedziałek, czekam do następnego poniedziałku!!! Cały tydzień bardzo często, a przynajmniej kilka dni i to nawet roboczych!!!Mieszkam w Rumii, więc bankomat Pekao jest tylko jeden w oddziale banku.
Nikomu nie polecam,sam też się niebawem wyprowadzę.


Daslili Daslili
19.01.2017. 10:21

Najgorszy bank

Nienawidzę już tego banku. Szlag by go trafił. W poniedziałek przed 12 został wysłany przelew , już czwartek a pieniądz nadal nie ma na koncie. Ciekało jak mam zapłacić za mieszkanie. Dzwonić do nich nie ma sensu, za każdym razem mówią to samo, takie sobie - opowieści dziwnej treści. I to już nie pierwszy raz taka historia, najdłużej czekałam na przelew, chyba z 7 dni, jak nie lepiej. ODRADZAM TEN BANK !!!!!!! Na pewno rezygnuję z niego, starcie już tego !!!


Kamil Kamil
10.01.2017. 09:24

Nie, dziękuję.

Tragedia, konto czy wchodzę przez stronę czy z aplikacji na komórce zalewane jest reklamami, kliknąłem przez przypadek chcąc zamknąć to dziadostwo i po 2 minutach dzwoni do mnie Pani z kredycikiem (mini ratka, maksi spłatka). Co miesiąc koło 10-tego jak idą przelewy strona jest "w remoncie" i sprawdzenie stanu konta graniczy z cudem za to reklamy jak zawsze niezawodne. W telefonie już mam ustawiony nr banku jako "nie odbierać" bo ile można odmawiać wzięcia takich wspaniałych, wyjątkowych kredytów na dogodnych ratach. Żona już ucieka z tego banku, ja będę następny (i pomyśleć że irytowała mnie morda Szymona Majewskiego z reklam PKO).


Marta Marta
07.01.2017. 17:12

Koszmar z przelewami

Nie polecam z bardzo prozaicznej przyczyny - przelewy z banku do banku idą nieskończenie dłuuuugo!!! Nic im nie pomoże, jeśli będą tak pogrywać z klientem. Rozumiem, że bank zarabia na pieniądzu, który jest na jego kontach, ale trochę szacunku do właścicieli tych pieniędzy! Najchętniej już w tej chwili zamknęłabym tam konto, ale wiąże mnie kredyt. Z powodu tempa tych przelewów, całą kasę automatycznie przelewam do innego banku, na którym spokojnie leży sobie moja kaska i czeka na wykorzystanie, a ja mam komfort, iż przelewy, które robię wychodzą i dochodzą błyskawicznie. To ślimacze tempo przelewów w PEKAO SA doprowadziło do tego, że nie mam ochoty nawet słuchać, jakie mają dla mnie oferty. Krótko mówiąc nic wspólnego z PEKAO SA dopóki nie podkręcą tempa realizowania przelewów!!!!! A kredycik wkrótce też przeniosę, bo naprawdę bardzo mnie irytują.


Rudzia Rudzia
30.12.2016. 09:05

Porażka

Zgadzam się z poprzednikiem.Mam konto od 7 lat i z niego rezygnuje. Wypłaty były rozsyłane o godz.7. Inni pracownicy z Millenium Mbank i BZ mieli o godz.ok.13 ja czekałam do 19. Był przypadek że ze siostra wysłała z innego banku w czwartek a ja dostałam dopiero w poniedziałek. A na infolinii miły Pan informuje mnie że pieniadze będa tylko nie jest w stanie mi powiedzieć kiedy. Miałam już kilka takich sytuacji że przelew dostawałam z opożnieniem. Nie polecam tego Banku!!!


Ola Ola
12.12.2016. 17:45

NIE POLECAM!!!

Totalna porażka z tym bankiem,Już tyle lat korzystam, ale to koniec- zmieniam na inny! Wszyscy pracownicy już mają wypłaty na koncie, a ja dalej czekam I CZEKAM I CZEKAM...
Pani z infolinii poinformowała, że przelew do mnie dojdzie w ciągu od 6-48h. Kpina!
Ciekawe jak mam rachunki w terminie opłacić...


mm mm
10.12.2016. 10:42

Konto dla firm

Nie polecam, bardzo awaryjne, zawodne. W piątek 09.12 (dla firm dzień wypłat wynagrodzeń) konto jako tako (nie wszystkie opcje) było dostępne od godz. 14.00!!!. Była to kolejna awaria w tym tygodniu.


Anonim Anonim
30.11.2016. 19:58

Opinia

Ostatnio byłem w placówce Pekao żeby zresetować hasło i odblokować konto, źle wpisałem trzy razy i nie ma innego wyjścia to idę. Pan mi odblokował konto i mówi, że już hasło to sam sobie zmienię na stronie. Na pewno? Tak, tak, pewnie. Okej, wracam, wchodzę na stronę, "zapomniełem hasła". Jeśli zapomniałeś hasła, zadzwoń na nr. i porozmawiaj z konsultantem. Okej, dzwonię. Pani odbiera, przedstawiam swój problem tak dokładnie jak tylko potrafię. "Potrzebuję pana nr użytkownika i pinu", wszystko daję. "To teraz zadam kilka pytań" - wszystko co wpisałem rejestrując się w banku czytała i sprawdzała. Okej, po wszystkim, "co teraz?" "To musi pan pójść zresetować hasło do placówki".
Takie zagrania HelpDeska lubię najbardziej...


ewa ewa
29.11.2016. 17:45

opinie o ROR

nie polecam tego banku wyplata na koncie nigdy na czas w innych bankach przelewy tylko nie w banku pekao oplaty za wyplaty w innych bankomatach koszmar pomimo ze bankomatow tego banku jak na lekarstwo


Mariola Mariola
22.11.2016. 21:13

Beznadzieja

Dziś wpłacając swoje Euro i jedno było lekko uszkodzone wiec stare babsko które mnie obsługiwało powiedziało ze mi nie przyjmnie omijając jak wszystkie sprawdziała jak by były fałszywe.Debilizm . Za każdy przelew zagraniczny prawie 5E za prowadzenie 0.99E za kartę która miała być bezpłatna co chwile robili sobie przelewy masakra jeszcze raz masakra z daleka od złodziei


monika monika
22.11.2016. 20:23

Rezygnacja

Mam konto w tym banku od 3 lat. Na początku wszystko wydawało mi się ok. Teraz jestem totalnie niezadowolona i jeszcze w tym miesiącu zamykam u nich konto.
Nieustająco rosnące prowizje za wszystko. Oczywiście bez informowania klienta, bo po co?
Problem z załatwieniem czegokolwiek przez internet. Byłam w placówce pracownica był oburzona, że ne zrobiłam przelewu zagranicznego sama i koniec końców i tak mi z tym nie pomogła.
Dziś poszłam zapytać o to nieszczęsne FATCA- dowiedziałam się że musze złożyć oświadczenie, ale przez internet nie mogę tylko w placówce... a nie mogę tego zrobić dziś u nich... bo drukarki nie działają.
Czy ja naprawdę mam wygórowane oczekiwania?
Bank stał się porażką.


Misiek Misiek
17.11.2016. 23:29

Bank jest ok

Witam, ja mam konto w tym banku już ok 15 lat. Przez ten czas zauważyłem szereg zmian banku, reakcji na zmieniającą sie rzeczywistość. Troche jestem zaskoczony czytając niektóre wpisy (może są pisane przez konkurencję?!). Powiem tylko jedno - nigdy nie miałem większych problemów z bankiem, bankomatami, pracownikami banku (przynajmniej tam gdzie mieszkam). Powiem więcej bank PEKAO SA NIGDY mnie nie zaskoczył negatywnie tzn nie wyparowały mi pieniądze, jezeli miałem opłate za prowadzenie rachunku to poszedłem i zmieniłem umowe na korzystniejszą dla mnie. Po prostu bank jest przewidywalny- i o to chodzi MA BYĆ STABILNY I PRZEWIDYWALNY i taki właśnie jest. Jeżeli uważacie że za duzo płacicie za konto czy cos innego PÓJDZCIE DO PLACÓWKI I SIE DOGADAJCIE na pewno coś dla siebie ciekawszego znajdziecie- ja tak robie. Bo nikt za was tego nie zrobi, Bank tez nie bedzie wydzwaniał ze ma lepszą ofertę bo w ich interesie jest to zeby zarabiać. Pozdrawiam marudnych ludzi :)


Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !