Konta bankowe · Konto · Konto Przekorzystne w Pekao SA + PREMIA 200 zł - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie?

Porównanie i opinie o kontach dostępnych w banku Pekao SA

pekao Pekao SA Bank z żubrem od lat kojarzy się z tradycyjną bankowością. Zorientowany zarówno na klientów korporacyjnych jak i indywidualnych, atrakcyjny przede wszystkim dla tych, którzy nie wyobrażają sobie obsługi konta bez wizyty w oddziale. Niestety – również bez sporych kolejek, które bywają zmorą wielkich banków. W ostatnich latach bank mocno postawił na rozwój bankowości nowoczesnej, z dostępem przez elektroniczne kanały. Ale mimo wszystko, gdy patrzeć na ofertę konkurencji (choćby tabelę opłat i prowizji) wydaje się, że bank z żubrem o nowych klientów nie walczy tak, jakby mógł.

Pekao Konto Przekorzystne

Konto Przekorzystne to podstawowy rachunek osobisty w Banku Pekao, pojawił się on w ofercie w styczniu 2018 r. i zajął miejsce kilku innych ROR'ów z rodziny EuroKonto.

Tabela opłat i prowizji pod lupą

Nazwa Pekao SA - Konto Przekorzystne
Prowadzenie konta 0 zł lub 6 zł
Zwolnienie z opłaty:
- wiek poniĹźej 26 lat;
- lub miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 500 zł jednorazowo oraz co najmniej raz w miesiącu zostanie dokonana min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub przez PeoPay
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 3 zł
Zwolnienie z opłaty:
- wiek poniĹźej 26 lat;
- lub miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 500 zł jednorazowo oraz co najmniej raz w miesiącu zostanie dokonana min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub przez PeoPay
Opłata za wypłaty z bankomatów w Polsce Osoby poniżej 26 lat:
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce

Osoby powyżej 26 lat (miesięczne wpływy min. 500 zł jednorazowo oraz min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub przez PeoPay):
0 zł - bankomaty Pekao
2% min. 5 zł - pozostałe
Premia dla nowych klientĂłw 150 PLN za otwarcie konta
2% na koncie oszczędnościowym do 20 tys zł


Promocja 150 zł do 30 września

Aby otrzymać nagrodę 100 zł należy otworzyć do 30.09.2020 r. Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową lub aplikacją PeoPay poprzez podstronę Banku lub aplikację PeoPay. Następnie w kolejnych czterech miesiącach zapewnić wpływ min. 500 zł na konto i dokonać min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej oraz min. 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay.

W ramach trwającej do 30 września kolejnej promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao” można zyskać 3400 punktów za dodanie karty do programu Bezcenne Chwile. Ich deklarowana wartość to 50 zł .

Konto oszczędnościowe 2% do 20 000 zł

Promocja 2% w skali roku dla środków do 20 tys. zł przez 4 miesiące (tzn. 120 dni) jest dostępna dla klientów, którzy do 30.09.2020 r. otworzą nowy rachunek płatniczy Konto Oszczędnościowe. Promocja jest dostępna dla klientów nowych lub z niskimi saldami rachunków.Konto Przekorzystne w Pekao SA + PREMIA 200 zł - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.15 na 5
111 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (164 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
Patryk Patryk
09.03.2018. 01:00

Bank Pekao SA nie mylcie z PKO BP

Jestem w tym banku już 10 lat i nie mam z nim problemów. byłem w innych bankach w deutshe 7 tyś prowizji za kredyt i za rekredytacje kolejne 7 tyś no porażka. byłem w aqricole. ok można fajnie ogarnąć kredyt bo przymykają oko na BIK ale pomimo masy smart saverów oszczednościowych subkont i zniżek na rachunki. opłaty za smsy ogromne. każda transakcja płatna ja nie po zaksiegowaniu to na koniec miesiąca. do tego błąd systemu pozbawił mnie wypłaty na miesiac czasu bo przypadkiem w jednym miesiącu kilkukrotnie zeszła mi rata kredytu. prowizje za wszystko i brak negocjacji oprocentowania. WBK w miarę ok ,poza dużym oprocentowaniem i ukrytymi kosztami kredytów. Sygme polecam odnośnie kart kredytowych. Obecnie udało mi się wyjść z pętli kredytowej dzięki właśnie Pekao SA nie mylić z PKO BP. i na marginesie nie ma banku o nazwie PKO SA... Wracając polecam bank gdyż dostęp mobilny jest bardzo przejżysty aplikacja peopay działa zawsze bez zacięcia. Pożyczka Expresowa gdy posiada się konto w ich banku nie wymaga zaświadczeń więc komentarz w tej sprawie to fake. Aktualnie wystarczą stałe wpływy na konto i pożyczkę flex można dostać w 5 minut przez telefon nawet do 20tyś zł gdyż sam taka wziąłem bez formalności. wynegocjowałem hipotekę na warunkach jakie mi pasowały a obsługa jak się jest RZETELNYM KLIENTEM jest pomocna i potrafi doradzić tak że można wyjść z dołka i stanąć na nogi, a bycie cwaniakiem co twierdzi ze mu się należy i on rząda ,Dodam na koniec że polecam zakładać konto i prowadzić wszelkie transakcje z nim związane tylko u jednego przedstawiciela. Ja od 10 lat z każda sprawa konsultuje się tylko z jednym przedstawicielem w banku i tylko tej osobie ufam, Nie to co niektórzy idą raz do tego raz do innego a później zasypują forum bajkami i żalami. Odnośnie problemów z kartami nie trzeba nic kłamać. moja karta kredytowa przestała działać gdyż była zniszczona i wymiana takiej karty jest darmowa i nikt nigdy nie robił mi z tym problemów w żadnym banku. a miałem sytuacje że posiadałem 5 kart kredytowych oraz 4 karty do różnych banków które z resztą wymieniłem wyżej. jak karta nie działa lub nie łączy czy cokolwiek to zawsze była wymieniana na nową. Trzeba tylko grzecznie przedstawić sytuacje a nie drzeć się po ludziach swoje flustracje przelewać na innych to tak jakby wyzywać sprzedawce w sklepie za to ze nagle światło zgasło gdzie ta osoba nie jest za to odpowiedzialna.


Ewa Ewa
23.01.2018. 12:07

Z kompetencja na ba(n)kier

Witam,

mam w banku kredyt hipoteczny ( osmy rok). Na stale nie miezkam w Polsce, wiec zalezy mi na sprawnej obsludze online.
Ostatnio bedac w Polsce, pozlam do oddzialu ( oddzial Wroclaw, ul. Olawska), I Pani poinfomowala mnie, ze potrzebuje zlozyc ubezpieczenie na zycie na kolejny rok - OK.

Po czy na moje pytanie czy co jeszcze, odpowiedziala, ze wzytko jest w porzadku.

ubezpieczenie przeslalam za 2 dni na adres mailowy podany przez pracownika.

po czym dostaje maila, iz musze zlozyc, ubezpieczenie nieruchomosci z ceja na Bank. dzwonie do tej Pani I sie pytam, dlaczego nie powiedziala mi o tym jak bylam w banku osobiscie, na to ona, ze nie ma obowiazku informowac o tym, ze ja powinnam to wiedziec jak podpisywalam kredyt.

Pytam sie, jak mam to zalatwic, ona na to, ze OSOBISCIE doniec do banku. Mowie, ze przeciez mowilam Pani, ze nie mieszkam na stale w polsce, czy moge to zrobic mailowo. NIETETY NIE. Ludzie, czy naprawde nie mozna przeslac droga mailowa oplaconego ubezpieczenia mieszania? SZOk.


freyikari freyikari
10.01.2018. 18:54

trochę słabo

Powiem tak jeśli chodzi o np. szyfrowanie hasła do konta internetowego to jest lepiej niż w np. PKO, gdyż uzupełniasz tylko parę "klatek" w haśle a nie wpisujesz całe co komplikuje sprawę takim np. keylogerom . Sama strona główna konta jest zrobiona intuicyjnie i nie trzeba niczego nie wiem jak szukać a problemów technicznych zasadniczo nie ma. Jednak jeśli chodzi o bonusy dla klienta to jest bardzo słabo bo takich zasadniczo nie ma (zwroty za płacone rachunki czy zakupy).


Klientka Banku Klientka Banku
27.12.2017. 17:53

Radzę uważać na ten Bank!

Nie polecam tego Banku (GŁĘBOKIE ŚREDNIOWIECZNE, JEŚLI CHODZI O SYSTEM INFORMATYCZNY, OBSŁUGĘ, PANUJĄCE TAM ZWYCZAJE). Mam kartę kredytową Pekao SA, którą mi dołączono do kredytu mieszkaniowego. Co roku Bank pobiera mi 30 zł za korzystanie z karty. Korzystam każdego miesiąca z tej karty, robiąc transakcje na kilka tysięcy złotych. W ostatnim czasie karta przestała działać, komunikat na każdym terminalu: błąd karty. Dodam, że mam kilka kart, wszystkich używam prawidłowo i przechowuję je prawidłowo. Poszłam do Banku złożyć reklamację. Okazało się, że jest z tym poważny problem, ponieważ muszę mieć kilak wydruków z terminala potwierdzających, że dotychczasowe transakcje nie przebiegały prawidłowo. Takich wydruków nie miałam, ponieważ terminal mojej karty nie czytał. JAK ZAKOŃCZYŁA SIĘ MOJA HISTORIA? Gdybym poszła do Banku i oszukała pracownika mówiąc, że kartę zgubiłam, dostałabym nową kartę za darmo. Jednak ja zachowałam się uczciwie, powiedziałam prawdę, to pracownik Banku kazał mi chodzić po sklepach i próbować zapłacić tą kartą, aby zdobyć wydruki (było to absurdalne, ponieważ karta nie działała i nie otrzymywałam żadnego wydruku). Na koniec z łaską (nie miałam wydruków) została przyjęta moja reklamacja i wydano mi nowa kartę. Uwaga, pobrano mi za nią opłatę, ponieważ pierwotnej karty nie zgubiłam tylko była ona wadliwym egzemplarzem wydanym mi przez Bank. Ponadto Bank było stać na pisanie do mnie listów z informacją o nieuwzględnieniu reklamacji. WNIOSEK TAKI, ŻE KARTĘ PEKAO MOŻNA MIEĆ ALE LEPIEJ JEJ NIE UŻYWAĆ, BO JAK SIĘ ZEPSUJE TO WINA Z PEWNOŚCIĄ NIE BĘDZIE PO STRONIE BANKU. W STOSUNKU DO PRACOWNIKÓW BANKU LEPIEJ OD RAZU ŚCIEMNIAĆ, PONIEWAŻ MÓWIĄC PRAWDĘ TYLKO BĘDZIECIE STRATNI W DODATKU BEZ SWOJEJ WINY.


remu remu
21.12.2017. 14:15

PoĹźyczka tak zwana expressowa

Bardzo dziwny bank,chciałem wziąć pożyczke expressową,przyniosłem zaświadczenie o dochodach z 3 miesięcy,wymyślili jeszcze wydruk z konta z 6 miesięcy,wziołem pożyczke w innym banku.


trt trt
20.12.2017. 12:28

100 lat za wiodącymi bankami

Jeden z bardziej zacofanych banków, dla nich czas stanął w miejscu i stoi, nic się nie zmienia od ~10 lat. Nie ma niczego co wiodące banki oferują, żeby ułatwić życie - niczego nie można otworzyć/zamknąć przez net, wszystko w oddziale, nie ma powiadamiania o przelewach przychodzących, nie ma saverów, nie ma ekspresowych przelewów, brak możliwości płacenia debetówkami przez internet, bo karty starego typu, bez kodu CVV, a przy wymianie dowodu trzeba udać się osobiście do oddziału gdzie ów dowód kserują, bo "takie są procedury" (konkurencji wystarczyła sama deklaracja przez internet i zatwierdzenie SMSem). Skansen bankowości.


Santa Santa
20.12.2017. 00:38

Nie narzekajcie na ten bank i jego konta bo nie znacie

nie znacie Banku Pocztowego. Tam to dopiero jest średniowiecze. Dostęp do konta przez internet? jakbyście zobaczyli jak wygląda, i jak dane się wyświetlają to byście te PekaO wychwalali non stop.


kolo kolo
04.12.2017. 14:18

Cienko

Otworzyłem konto niejako z przymusu oczywiście z kredytem hipotecznym. Wcisnęli mi jeszcze beznadziejną kartę kredytową za bagatela 15zł/m-c. Teraz pojawiają się jakieś dziwne opłaty, np. za wysłanie smsów do autoryzacji (pewnie jest to gdzieś w regulaminie, ale wskażcie mi inny bank, który bierze za to prowizję), opłata za kartę miała być 15zł, teraz wzięli 30zł - muszę biec do oddziału wyjaśnić itp. itd. Infolinia słaba - trudno się dodzwonić, większość spraw trzeba załatwiać w oddziałach. Słabe to. Podsumowując: przy aktywnym korzystaniu z konta nie ma szans na konto bez opłat. A w innych bankach można jeszcze liczyć na cashback - np. Millennium. Na mały plus to niezła aplikacja mobilna PeoPay, ale wolałbym jakąś beznadziejną, za to konto za zero.
Zdecydowanie radzę omijać PeKaO, ja mam nadzieję na szybka spłatę kredytu, a następnego dnia rozstaję się z tym bankiem.

I jeszcze mała uwaga do użytkownika Misiek: Twoja wypowiedź trąci z daleka pracownikiem banku - takie ogólniki o wszystkim i o niczym, a konkluzja -sami jesteście sobie winni, że jest wam tak źle w takim wspaniałym banku.


Jurek Jurek
28.11.2017. 12:32

z PEKAO

To jest najbardziej zacofany bank w jakim przystało mi załozyc konto . Jestem ich wiezniem przez najblizsze 15 lat bo mam w tym banku kredyt hipoteczny i tylko dlatego musze miec tam konto. W skrocie przelewy zewnetrzne ida jak krew z nosa , ksiegowanie trwa cały dzien chocby pieniazki wyslane pierwsza transza . nierozumiem tego banku i wczym tkwi problem. Wiecznie wydzwaniaja z ofertami pozyczek kredytow a jak przychodzi co do czego to wymagania sa takie ze lepiej chwilowke wziasc.


Kasia Kasia
28.11.2017. 12:27

Omijać szerokim łukiem

Tragedia i dramat.. nawet nie chcę mi się pisać o żenującej obsłudze znudzonej i zblazowanej życiem i pracą ... dziś byłam w tym banku ( filia w Rumi -pomorskie) z dniem dzisiejszym postanowiłam zlikwidować konto w tym żenującym banku ,... a już chciałam zaczerpnąć pożyczkę ... dzięki Bogu nie doszło do tego!


Monika Monika
27.11.2017. 15:07

poraĹźka

Zgadzam się co do przelewów. Sprzedaję sporo rzeczy na portalach. Przelew z innego banku wysłany do mnie o 6 rano na koncie jest o 18:30. Pensji nigdy nie miałam tak inni o 11 bądz 15 tylko zawsze ok.20. I ostatnio zauważyłam że przy ostatniej sesji pieniądze pojawiają się właśnie o tej godzinie. Założyłam konto w innym banku(nie będe robić reklam) i przelewy mam punkt 15 nigdy później.


Konrad Konrad
27.11.2017. 11:56

PORAĹťKA

To jeden z dziwniejszych banków na rynku. Kupowałem ostatnio samochód, sprzedający mieszkał niedaleko mnie w dodatku miał konto w tym samym dziadowskim banku co ja. Zapłaciłem mu wcześniej gotówką ustaloną kwotę zaliczki. Na resztę pieniędzy umówiliśmy się, ze pójdziemy do "naszego" banku i przeleje mu w jego obecności pieniądze na jego konto. Chodziło tylko o to, żeby miał potwierdzenie od pracownika banku, że kwota została zaksięgowana na jego koncie.
Ludzie jakie cyrki zaczął odstawiać pracownik banku, kiedy pytając się mnie o tytuł przelewu, powiedziałem, żeby wpisał "przelew". Usłyszałem całą litanię na temat odpowiedniego zatytułowania przelewu itp. itd. Ja rozumiem, że tytuł przelewu ma jakieś tam minimalne znaczenie (w końcu do wykonania przelewu potrzebny jest tylko nr konta (imię, nazwisko czy nazwę firmy można zmyślić i tak nikt tego nie weryfikuje)), ale ludzie, obie strony transakcji stoją przed tumanem w banku, a on za wszelką cenę chce się dowiedzieć, za co przelewam człowiekowi pieniądze. Nikogo nie powinno interesować, ile, za co i komu płacę, a już na pewno nie jakiegoś podrzędnego pracownika banku. PARANOJA !!!


PIOTR PIOTR
19.11.2017. 16:53

mały bojkot

Miałem tym banku konto 19 lat, raczej siermiężna staropolska obsługa, ale porządek i ok. Niemniej teraz gdy ten bank stracił zaufanie WOŚP, to i ja za Jurkiem przeszedłem do mbanku.


piko piko
15.11.2017. 22:00

Pekao nie dba...

...o klientow, system tez jakis przestarzaly, bo papierow drukuja tone, zwlaszcza przy pozyczkach....ja juz zmienilem. I teraz jest ok


Kasia Kasia
14.11.2017. 00:02

Obsługa klienta-Ostrowiec Świętokrzyski-tragedia

Witam,
Chciałam zwrócić uwagę na jakość obsługi klienta niektórych oddziałach banku. Od wielu lat mam konto, prywatne i firmowe. Jestem zadowolona, nie miałam żadnych większych problemów. Jestem całodziennym gościem w banku, rozumiem kolejki, rozumiem że Wasi pracownicy mają też inne obowiązki. W Ostrowcu Świętokrzyskim są dwa oddziały. W pierwszym (znajdującym się w centrum miasta) są straszne kolejki, czeka się czasem ponad godzinę na swoją kolej, ponieważ otwarta jest TYLKO jedna kasa. Dlaczego?
Natomiast w drugim,może i jest otwarte trzy kasy, są trzy kasjerki. Wydaje się bardzo zorganizowany. Ale tak stojąc w kolejce wydaje się, że tylko jedna jest czynna. Panie zachowują się jak księżniczki na wakacjach. Rozmawiają sobie, nie przejmując się niczym, zazwyczaj są to prywatne rozmowy, przez prywatne telefony komórkowe albo między sobą. Uśmiechają się i piją kawkę, a ludzie czekają patrząc na to z zażenowaniem. Takich przykładów można podać setki...
Ale właśnie dziś puściły mi nerwy, jak zawsze kilka osób w kolejce, trzy panie siedzą, tylko jedna obsługuje, udają że coś robią bardzo ważnego, w międzyczasie popijając kawę, wymieniają się ploteczkami, odbierając telefony prywatne, do kasy (niby nieczynnej) podchodzi Pani "Krysia" i .... mówi.... Cześć "Halinka" bardzo mi się śpieszy możesz mi wypłacić pieniądze, nie chcę stać w kolejce bo nie ma końca. Na to Pani "Halinka" nagle odrywa się od swojej niby ważnej pracy i bez problemu obsługuje koleżankę z mężem, rozmowa, ploteczki,itd... Pani "Krysia" odchodzi zadowolona. Podchodzi starsza Pani o lasce, pyta czy można podejść. Pani "Halinka" na to z pretensjami,"nie widać informacji? " Kasa chwilowo nieczynna" , starsza Pani sie wycofała. I nadal otwarta byla tylko jedna kasa. Czy trzeba znać personel osobiście, żeby korzystać z tego banku?
Mam nadzieję że to co napisałam coś zmieni, trochę szacunku dla ludzi, przecież nie za karę się pracuje. Zacznijcie kontrolować swoich pracowników. Bo to co się dzieje w Ostrowcu Świętokrzyskim przechodzi ludzkie pojecie.
Z góry dziękuję za interwencję


Nowa Ulala Nowa Ulala
08.11.2017. 17:48

Porażka -obsługa

Bank PKO SA totalna wtopa. Założyłam konto z myślą o kredycie. Nie potrzebuję karty debetowej-robią straszne problemy z zamknięciem raz nie mogłam zamknąć bo jej nie miałam(okazało się że nie muszę jej mieć) powiedziano mi że na infolinii mogę zastrzec - szybko kartę zamknąć(co ma wspólnego jedno z drugim). Nie zastrzegłam bo i tak by opłaty się naliczały(tak przekazał miły Pan na infolinii). Któraś wizyta w oddziale dopiero za-skutkowała. Przy okazji zamknęłam konto oraz o kredyt ubiegam się w innym banku - w sumie dziękuję teraz niekompetentnej obsłudze oraz osobom które chyba niewiedzą co tam robią -bo gdybym miała przez 25 lat być tak traktowana to strzeliła bym sobie w oko.


sandra sandra
29.10.2017. 14:17

rozczarowana

przetrzymywanie przelewów. Wynagrodzenie wplywa mi zawsze na koniec miesiąca i już wiele razy było tak że wszyscy znajomi z pracy dostawali wypłaty tego samego dnia najpóźniej wieczorem po 18 a ja zawsze czekałam do wieczora nastepnego dnia. pół biedy jesli wypadało w tygodniu gorzej jak w piątek wtedy kase mam zawsze wieczorem w poniedzialek. raz bylo tak ze po weekendzie wypadalo święto i dupa dopiero po swiecie mialam pieniądze. teraz analogiczna sytuacja. w piatek wspolpracownicy mieli wypłatę jest weekend a ja dopiero w poniedzialek będę miala wypłatę na koncie i to wieczorem ....może czas żeby ktos sie tym zainteresował bo czytajac komentarze nie jestem jedyna


Tymoteusz Tymoteusz
29.10.2017. 03:44

Opinia

w losowych nocnych godzinach nie mozna zrobic przelewu ani wyplacic pieniedzy.


Robert Robert
03.10.2017. 15:20

Oni tam śpią

Nie można sie dodzwonić na infolinie jak ma się problem Nie polecam tego banku sam zlikwiduje tam konto!!!


Karol Karol
30.09.2017. 11:32

Ten bank to DNO - odradzam po stokroć

Wziąć kredyt przez internet można jak najbardziej ale spłacić przez internet to nieee bo bankuś straci odseteczki i trzeba się fatygować z buta do banku w dobie internetu. Żenada.


Paulina Paulina
29.09.2017. 15:42

Masakra

Mam konto w banku od 5 lat, tak naprawdę trochę przymusowo bo hipoteka (muszą być co miesięczne wpływy na to konto). Ten Bank to porażka przez duże "P". non sto problemy z przelewami tj. z wpływem wynagrodzenia. Wszyscy współpracownicy z mojej firmy mają konta w innych bankach i do nich wypłata wpływa tego samego dnia a ja jeżeli ostatni dzień miesiąca wypada w piątek mam przekichane bo na wynagrodzenie muszę czekać do poniedziałku i to jeszcze do godziny popołudniowej. Księgowania w Pekao SA są chyba o trzech różnych porach dnia a i tak pieniędzy na moim koncie nie ma. Szczerze mówiąc nie polecam tego banku.


Kamil Kamil
10.09.2017. 12:23

Najgorszy bank na rynku

To chyba najbardziej zacofany bank, przynajmniej 2 razy w miesiącu mają jakieś problemy techniczne przez które nie mogę wykonać przelewu, zarejestrować aplikacji itp. Czas wykonania przelewu to jakaś kpina, aplikacja mobilna jest tak trudna do ogarnięcia że aż szkoda gadać. Mam konto w banku pekao, narzeczona w PKO i z pewnością mogę polecić ten drugi, nigdy nie mieliśmy z nim większych problemów.


Kosmaty Kosmaty
07.09.2017. 20:26

Ale co?

Skąd tyle hejtu? Do Pekao przeszedłem po tym jak szukałem oferty hipotecznej, bo mi w oko wpadła przy przeglądaniu W sumie tylko dlatego, że przede mną była jedna osoba i czytałem ulotki. Według mnie:
- darmowe prowadzenie konta to duĹźy plus
-podpięte konto net minimalizuje koszty
-baaardzo intuicyjna historia przelewĂłw / zrealizowanych przelewĂłw
-czytelne miesięczne rozliczenia.
Za granicą z wypłatami też nie było problemu.
moim zdaniem na plus


Karolina Karolina
21.08.2017. 16:47

Pani

Od godziny stoję przy stanowisku żeby zlikwidować konto to chyba ostatni bank w Polsce który tak obsługuje klientów. Konto dla młodych miało być bezpłatne a od pewnego czasu bez powiadomienia pobierają po 8-10 zł prowizji, na koncie wciąż jakieś opłaty, masakra, jak najdalej od PKO SA


milena milena
04.08.2017. 15:35

Opinia

Mam w tym banku konto odkąd tylko zaczęłam pracować czyli od jakichś 8 lat i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żeby pobierali jakaś kasę za cokolwiek do czasu kiedy zauważyłam,ze zaczęły mi wyparowywać pieniądze otóż okazało się ze zaczęli pobierać sobie prowizje od zapłacenia karta w sklepie 5 zł za jedna transakcje a przez tydzień trochę się tego nazbiera masakra nie polecam tego banku jak tylko znajdę odpowiedni bank natychmiast zmieniam konto!!!!


Henio Henio
02.08.2017. 14:36

Opłata za konto kieszonkowe - dla nieletnich

Nie jest prawdą, że nie ma opłat za konto kieszonkowe !!! co miesiąc pobierają 99 gr.
Korzystanie z bankomatów tragedia: wypłacasz 20 zł pobierają opłatę 6 zł
Adios banku - już mnie tu wkrótce nie będzie.


Anna Anna
25.07.2017. 20:32

Nie - zdecydowanie NIE

Potwierdzam powyższe negatywne opinie. Jestem wieloletnią klientką, ale przysięgłam sobie, że tylko do zakończenia cyrografu, czyli do zakończenia mojego kredytu. Kilkakrotnie już prosiłam o zmniejszenie rat i wydłużenie czasu spłaty. Za każdym razem odmowa argumentowana brakiem mojej zdolności kredytowej-no przecież to logiczne, gdyby moja sytuacja nie uległa pogorszeniu, nie prosiłabym banku o tę "fatygę". Pracownica banku kilka dni temu użyła takiego argumentu:"no przecież pani ma dzieci" i odmówiła w imieniu banku mojej prośbie. NO WŁAŚNIE!! logika się kłania: mam dzieci i ledwo wiążę koniec z końcem, dlatego prosiłam o zmianę warunków spłaty. Nadmieniam, że raty zawsze spłacam w terminie. Wpływy na konto około 2. 4000 a wysokość raty około 1.200.


Marta Marta
18.07.2017. 15:28

Przelewy

Niestety jest to bank z jednymi z najdluzszych systemow przelewowych.Na przelew mozna czekac nawet do 24h z niektorych bankow.W terazniejszych czasach wola to o pomste do nieba.


lucek lucek
18.07.2017. 09:37

PoraĹźka koniec PeKaO S.A.

Obecnie szukam innego banku dla mnie i mojej córki. Z tym bankiem mamy ciągle problemy.
Pól roku temu gdy moja córka skończyła 18 lat musiała zmienić konto, do zamknięcia starego a trwało to ponad miesiąc nowe było mocno ograniczone, nie działało PeoPey, nie można było zwiększyć przydzielonych limitów, konto bezużyteczne, w oddziałach kazano czekać do zamknięcia poprzedniego konta (miesiąc) bo ponoć to było przyczyną.
Obecnie od trzech tygodni nie mogę wysłać do córki pieniędzy za pomocą PeoPay, wykonaliśmy już chyba z 6 telefonów w tej sprawie i z każdym razem dowiaduję się, że zgłoszenie zostało przekazane do działu technicznego i na tym się kończy a ja dalej nie mogę przesłać pieniędzy.
Poz tym jest to chyba najdroĹźszy bank, a przynajmniej jeden z najdroĹźszych w Polsce.


Radzioslaw Radzioslaw
11.07.2017. 23:01

MUZEUM

Jestem klientem od kilkunastu lat i stwierdzam z Ĺźalem - 100 lat za mu....!
Kiedyś wydawał się nowoczesny, ale zatrzymali się w czasie i nawet państwowy moloch PKO BP jest nowocześniejszy.
Zmiana danych, np. dowodu, tylko w macierzystym oddziale i na papierze, prowizje wysokie i nie negocjowalne, brak przelewów ekspresowych, większość spraw papierologia, najgorzej jest z Pekao24 - permanentnie nie działa, albo chodzi jak przymół, ciągłe problemy techniczne o dowolnej porze dnia nad którymi "informatycy ciągle pracują" - po kilka godzin system nie działa.
Jeśli macie wybór, odpuśćcie sobie ten bank. Ja właśnie szukam innego.


Sylwia Sylwia
06.07.2017. 15:57

Konto

Za wypłaty z bankomatu płace niemałe prowizje. Opłata kartą w godzinach 3-5 nad ranem niemożliwa. Konto internetowe również beznadziejne.


Ramzes Ramzes
05.07.2017. 16:41

NIE POLECAM

Nagle zaczynają doliczać opłaty w moim koncie oszczędnościowym !!! bez jakichkolwiek informacji. żenada


Ryba Ryba
01.07.2017. 15:25

Tragedia

Nie polecam zakładania konta w tym banku. Aplikacja bardzo nieintuicyjna. Męczarnia.


Radosaw Radosaw
30.06.2017. 15:35

Opinia

KrĂłtko napisze.
Zajęcie przyszło na 1450,00 pln a bank blokuje 10178,00 pln.
Takie rzeczy tylko w PeKaO SA.
Złodziejski bank, nie polecam, brak kontaktu z kimkolwiek kto możne pomóc Pan Józiu podaje numer do Pani Krysi Pani Krysia do Pani Zosi Pani Zosia każe dzwonić na infolinie gdzie odsyłają do Pana Józia po czym pan Józiu sobie przypomina ze mam jednak dzwonić do Pani Marioli ale Pani Mariola jest na urlopie i zastępuje ją Pani Kasia która nie odbiera telefonu. I TO JEST NA FAKCIE SAM PRZEŻYŁEM.


Andrzej Andrzej
23.06.2017. 09:19

Opinie o PeKaoBiznes24

Wyjątkowo częste awarie systemu PeKaoBiznes24. Szlag człowieka trafia gdy trzeba wykonać pilny przelew a nic nie działa. Infolinia to tylko strata czasu bo wtedy nikt nie odbiera.


monika monika
22.06.2017. 12:55

Nareszcie KONIEC

Nie mam ani jednego pozytywnego skojarzenia z tym bankiem. Dziś mama zamknęła ostatnie konto z rodziny w tym banku. Nawet na załatwienie takiej sprawy trzeba poświęcić trochę kasy i z 2 dni urlopu. Przy samym okienku, około 15 min trwało żeby wypłacić resztę z konta (około 50zł).Nie wspominam już o czasie oczekiwania w kolejce.


Marta Marta
19.06.2017. 15:26

odradzam

Założyłam konto do kredytu hipotecznego i zgadzam się z większoscia opinii. Płatne przelewy, konieczność załatwiania wszystkiego w oddziale, infolinia tylko przy podaniu kodu, którego używa się tylko raz przy aktywacji usług, aplikacja mobilna i webowa dramatyczne.


Witalina Witalina
14.06.2017. 13:06

Nie polecam

To najgorszy bank ze wszystkich znanych mi bankĂłw.
W czwartek przed 12 był wysłany przelew, już środa, a przelew nie wszedł na konto. Co miesiąc dostaje stypendium na konto i co miesiąc ta sama sytuacja, że po tygodniu muszę czekać na pieniądze . Serdecznie nie polecam .


texsass texsass
02.06.2017. 19:59

Bankomat Pekao nie wypłacił zadanej kwoty

Bankomat nie wyplalcil mi zadanej kwoty i czekam już miesiąc a dziś zostałem poinformowany ze następny miesiąc z mam czekać na pieniadze dramat!!!


Mit Mit
18.05.2017. 13:15

Odradzam

Stanowczo odradzam 2x musialem placic rzeczoznawcy za sprawdzenie mieszkania raz kiedy bralem kredyt na kupno mieszkania a 2 jak chcialem wyremontowac w dodatku czekam juz dwa miesiace i w dalszym ciagu nic nie wiadomo. Pomijajac fakt ze bank zatrzymal sie w 20 wieku. Nawet nie moge szybciej splacic kredytu bo okreslaja maksymalna sume nadplaty. Bank po prostu okrada nie pomaga


Bazyliszek Bazyliszek
15.05.2017. 09:19

Omijać z daleka

Komuna, drogo, regularnie nie działający dostęp przez internet. Szukanie bankomatów bez prowizji. Jakiś kosmos....


andarus andarus
11.05.2017. 00:18

Opinia

Najdroższe konto na rynku płacisz praktycznie za wszystko co tylko uda się zdefiniować dodatkowe usługi w postaci np. ubezpieczenia to zwykłe naciąganie mam to konto dwadzieścia lat i jeszcze nigdy żadnej pomocy ze strony ubezpieczyciela się nie doczekałem dochodzi do takich bezczelnych paradoksów ze obsługa po stronie ubezpieczyciela ktory to zaoferował ubezpieczenie elektroniki np. laptop w zgłoszeniu uszkodzenia nie uznał ponieważ zepsuł się dysk twardy a nie laptop bo laptop się włącza żenada oczywiście do wniosku takiego doszedł z mojej wypowiedzi a nie fachowej weryfikacji serwisu zresztą ogólnie karzde zgłoszenie jest traktowane jak atak i bezwzględne odparcie.


Lusi Lusi
08.05.2017. 21:59

opinia

Potwierdzam, ogromne prowizje od wypłat w innych bankomatach, wolne przelewy, najgorszy bank z jakim się spotkałam


Rebel Rebel
27.04.2017. 10:51

Opinia

Zmieniają protokół połączenia szyfrowanego i mają ludzi w du... . Ja myślałem, że to bank oferując opcję "bankowości elektronicznej" powinien dostosować się do klienta, a nie klient do banku. Po zmianie protokołu część klientów nie będzie mogła korzystać z konta internetowego, no chyba, że zmieni przeglądarkę (bank nie określa, która będzie odpowiednia, a która nie), a w najgorszym wypadku nawet cały system operacyjny. Normalnie śmiech na sali. Już nawet nie wspominam o ofertach tego banku, bo szkoda mi klawiatury. Te złodzieje, nie oferują nawet bezpłatnych wypłat z bankomatów (no prócz ich bankomatów), gdzie w dzisiejszych czasach w każdym innym banku taką opcje dostaje się za darmo na dzień dobry.


Buczek Buczek
21.04.2017. 12:57

Dziwię się tym negatywnym opiniom

Mam konto z lat b. dawnych, teraz uaktualnione, z dostępem do internetu, wszystko jest w porządku, żadnych reklam, jedyne co mnie dziwi to brak salda po każdej operacji, co jest normą w innych bankach. Saldo - tylko ostateczne - widnieje u góry, przed spisem operacji. Ale inne sprawy są w porządku i nie mam takich problemów jakie opisują niektórzy klienci.


Agnieszka Agnieszka
19.04.2017. 04:29

ALE SIĘ CIESZĘ - KOŃCZĘ ZWIĄZEK Z PKO SA

Po 17 latach współpracy kończę ten patologiczny układ.
Byłam związana jedynie tym, że regularnie co miesiąc spływało do nich moje wynagrodzenie. Żadnych kredytów, debetów.
Idealny układ dla Pko sa. Dla mnie - bieganie w poszukiwaniu bankomatu Pko sa- bo w innym spora prowizja przy wypłacie kasy.
Przelewy- niby bezpłatne, ALE autoryzacja za pomocą kodu sms - opłata za sms.
Dzisiaj się dowiedziałam, że to wszystko mogę mieć bezpłatne w pierwszym lepszym banku.
Czarę goryczy przelała moja chęć wzięcia szybkiej pożyczki na kwotę równą mojej miesięcznej pensji....okazało się że na taką zgodę na pożyczkę muszę poczekać na decyzję z centrali- mimo zdolności kredytowej. Decyzja o przyznaniu pożyczki była przeciągana i powiem, że dawno nie czułam się tak upokorzona tym oczekiwaniem - bo kwota na prawdę nie wielka, a zależało mi na czasie.
I wczoraj moja decyzja: po jakiego grzyba ja muszę się trzymać kurczowo takiego banku?
I pozostaje tylko pytanie: DLACZEGO TAK DŁUGO CZEKAŁAM, ŻEBY IM PODZIĘKOWAĆ W KOŃCU ZA TAKĄ "WSPÓŁPRACĘ "?
Zdecydowanie NIE POLECAM PKO SA!!!


Anonim Anonim
11.04.2017. 17:36

Opinia

Uważam że bardzo dobry bank.Od paru lat korzystam z usług i nigdy nie miałam żadnych problemów.Wszystkie panie sympatyczne jeśli chodzi o Jelenią Górę.Jeśli trzeba coś załatwić można się umówić na godzinę i załatwić sprawę bez problemów.Polecam


Andrzej Andrzej
04.04.2017. 15:42

NIE POLECAM

NIE POLECAM. Konto maiło być zamknięte z końcem maksymalnie stycznia, a do dzisiaj jest czynne i z tego tytułu ciągną profity .... .


wkurzony_klient wkurzony_klient
28.03.2017. 16:15

beznadzieje

Najgorszy bank z jakim miałem styczność. Mam u nich kredyt na mieszkanie i w najgorszych koszmarach nie przyśniłoby mi się, że gdziekolwiek mógłbym napotkać na taki brak profesjonalizmu w obsłudze klienta. "Doradca" to nie wiem czy w ogóle wie czym jest kredyt. Do tego to ich konto, które musiałem założyć to jakieś średniowiecze. System transakcyjny wygląda jakby nie był zmieniany od 89 roku, aplikacja mobilna jest jeszcze gorszym dramatem. W porównaniu z mBankiem, z któego korzystam od kilku lat... no tego w ogóle nie można porównywać.


Martyna Martyna
05.03.2017. 21:01

W najblizyszym czasie zamykam to beznadziejne konto

Ten bank to jakas kpina..jakis czas temu logujac sie na konto zauwazylam ze brakuje 26 zl. Nie robilam zadnych transakcji ! W histori operacji nic nie widnieje. Co jakis czas przelawam na to konto pieniadze z zagranicy a pieniadze zamiast przybywac wyparowuja bez sladu. Przy nastepnym urlopie w PL zamykam konto i sprobuje wyjasnic sytuacje.


Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


2 + 9 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !