Konta bankowe · Konto · Konto Przekorzystne w Pekao SA + PREMIA 200 zł - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie?

Porównanie i opinie o kontach dostępnych w banku Pekao SA

pekao Pekao SA Bank z żubrem od lat kojarzy się z tradycyjną bankowością. Zorientowany zarówno na klientów korporacyjnych jak i indywidualnych, atrakcyjny przede wszystkim dla tych, którzy nie wyobrażają sobie obsługi konta bez wizyty w oddziale. Niestety – również bez sporych kolejek, które bywają zmorą wielkich banków. W ostatnich latach bank mocno postawił na rozwój bankowości nowoczesnej, z dostępem przez elektroniczne kanały. Ale mimo wszystko, gdy patrzeć na ofertę konkurencji (choćby tabelę opłat i prowizji) wydaje się, że bank z żubrem o nowych klientów nie walczy tak, jakby mógł.

Pekao Konto Przekorzystne

Konto Przekorzystne to podstawowy rachunek osobisty w Banku Pekao, pojawił się on w ofercie w styczniu 2018 r. i zajął miejsce kilku innych ROR'ów z rodziny EuroKonto.

Tabela opłat i prowizji pod lupą

Nazwa Pekao SA - Konto Przekorzystne
Prowadzenie konta 0 zł lub 6 zł
Zwolnienie z opłaty:
- wiek poniĹźej 26 lat;
- lub miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 500 zł jednorazowo oraz co najmniej raz w miesiącu zostanie dokonana min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub przez PeoPay
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 3 zł
Zwolnienie z opłaty:
- wiek poniĹźej 26 lat;
- lub miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 500 zł jednorazowo oraz co najmniej raz w miesiącu zostanie dokonana min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub przez PeoPay
Opłata za wypłaty z bankomatów w Polsce Osoby poniżej 26 lat:
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce

Osoby powyżej 26 lat (miesięczne wpływy min. 500 zł jednorazowo oraz min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub przez PeoPay):
0 zł - bankomaty Pekao
2% min. 5 zł - pozostałe
Premia dla nowych klientĂłw 150 PLN za otwarcie konta
2% na koncie oszczędnościowym do 20 tys zł


Promocja 150 zł do 30 września

Aby otrzymać nagrodę 100 zł należy otworzyć do 30.09.2020 r. Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową lub aplikacją PeoPay poprzez podstronę Banku lub aplikację PeoPay. Następnie w kolejnych czterech miesiącach zapewnić wpływ min. 500 zł na konto i dokonać min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej oraz min. 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay.

W ramach trwającej do 30 września kolejnej promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao” można zyskać 3400 punktów za dodanie karty do programu Bezcenne Chwile. Ich deklarowana wartość to 50 zł .

Konto oszczędnościowe 2% do 20 000 zł

Promocja 2% w skali roku dla środków do 20 tys. zł przez 4 miesiące (tzn. 120 dni) jest dostępna dla klientów, którzy do 30.09.2020 r. otworzą nowy rachunek płatniczy Konto Oszczędnościowe. Promocja jest dostępna dla klientów nowych lub z niskimi saldami rachunków.Konto Przekorzystne w Pekao SA + PREMIA 200 zł - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.15 na 5
111 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (164 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
Robert Robert
17.02.2017. 01:18

NIE POLECAM

Na przelewy czeka się po tygodniach, wieczne problemy z dostępem do płatności online.


Mariusz Mariusz
06.02.2017. 10:34

Tragedia

Najgorszy system bankowy Online,
Brak przelewow online
Brak mozliwosci zmiany pinu - pss tylko pismo trzeba pisac jak za komuny!
Problemy z bankiem za granica - wciaganie karty w bankomacie, Problem z wyplata!
Doradcy w banku sa mili tylko do czasu korzystania z uslugi,a potem olewka.
Zalatwienie czegokolwiek na infolinii jest nie mozliwe - brak weryfikacji tylko trzeba do oddzialy i uwaga!! tylko do oddzialu w ktorym zalozyles konto!!!

Tlumacza sie zawsze kwestia bezpieczenstwa. Ten bank to kupa smiechu.


Pawe Pawe
02.02.2017. 16:45

Szczegółowo zaplanowane oszustwo.

Miałem konto mobilne, niby bezpłatne, po 1.5 miesiąca miałem już dosyć, często wypłacam pieniądze z bankomatu po 2, 3 tys zł, często co drugi dzień, bankomatów bezprowizyjnych niemal brak , jestem często zmuszony do wypłaty z obcych bankomatów gdzie prowizja za wypłaty wszędzie wynosi 2% sumy wypłacanej i tak za wypłatę z euronetu w ciągi tylko 2 dni zostałem podliczony na 40 zł prowizji i 38zł prowizji, to jest celowe działanie PEKAO S.A. TYMI PIENIĘDZMI SIĘ DZIELĄ Z OPERATORAMI OBCYMI. Jakoś w BZWBK umieli ten problem załatwić i za 8 lub 9 zł miesięcznie klienci mają wszystkie bankomaty bezpłatne.
Ponadto: opłata za każdy kod sms , ciagle aplikacja mobilna w serwisowaniu, brak mozliwosci n astronie www banku zmiany limitów wypłat dla karty bankomatowej , ba , nawet w systemie karta wydana do rachunku nie istnieje -w zakładce karty widnieje brak karty.

Mam 9 kont w bankach, prywatnych i na działalność w tym walutowe i nie spotkałem się jeszcze z takim beznadziejnym bankiem od prawie 16 lat.


anonim anonim
01.02.2017. 01:56

hmm.... tak sobie, mogloby byc lepiej

witam, mam ok 10 lat konto w pekaosa, obsluga w placowce banku w porzadku, prowizje i oplaty faktycznie nie sa tanie, nalezy pilnowac wplat jesli masz w umowie konta ze wplacasz co miesiac kase bo potem rabia odsetki od niewplacenia na czas swojej kasy na swoje konto przynajmniej tak bylo wczesniej, logowanie na stronie banku ok - mam wrazenie bezpieczenstwa w internecie ogolnie jesli chodzi o pekaosa24, jednak strona po zalogowaniu nieintuicyjna - trzeba przywyknac ale poza tym OK, dzieki Bogu nigdy nie mialem problemow z wyplata gotowki w bankomatach tego banku a tez i w innych (duza prowizja jedynie), byc moze ten bank nie jest najtanszy i najnowoczesniejszy jednak jesli pamietasz o swoich zobowiazaniach to nie ma problemu, jak przelewy nie wiem bo nie korzystam z wplywow, ogolnie jest to dosyc stabilny bank - jestes OK to i bank stara sie wywiazywac w miare pozytywnie ze swojej strony, karty debetowe i platnicze ok, a ze kosztuje to wszystko to inna sprawa, nie ma tragedii jednak trzeba nauczyc sie rozumiec prawo bankowe by sie w nim bezpiecznie poruszac - bo takie dzisiaj czasy ze konto jest potrzebne jakiekolwiek = czy polecam? warto sie popytac i rozejrzec za lepszym bankiem niz ten - nie wiem jak jest w innych bo to moj pierwszy bank jak na razie


Gerard Gerard
20.01.2017. 02:15

Odradzam zakładani rachunków to krętacze i oszuści

Przede wszystkim nie przestrzegają prawa bankowego w tym (art 54). Kwota wolna od zajęcia w 2017r. wynosi 1500 zł a bank pekao s.a. na rzecz komornika blokuje wszystko. Mam rachunek w innym banku, który ściśle przestrzega w/w artykułu tym samym strzeże swojego klienta, który (bądź co bądź) płaci za prowadzenie rachunku. Nie ma nawet z kim na ten temat rozmawiać. W ten sposób Bank Pekao s.a ignoruje swojego klienta.
Po drugie każdy kto chce dokonać przelewu po godz. 23 musi liczyć się z tym, że nie zaloguje się do swojego konta bowiem bez przerwy trwają prace konserwacyjne.
Reasumując szczerze nie polecam tego banku to po prostu TRAGEDIA!!!!!.


Radek Radek
19.01.2017. 13:53

Swięta racja,że horror!!!!

Mam konto w tym banku od 2 miesięcy. Zarabiam przez internet, więc wypłaty dostaję z innych banków. Małe kwoty, przeważnie po 50 zł, ale za to często, bo kilka razy w tygodniu. Na przelew z innego banku, który odbywa się w np.poniedziałek, czekam do następnego poniedziałku!!! Cały tydzień bardzo często, a przynajmniej kilka dni i to nawet roboczych!!!Mieszkam w Rumii, więc bankomat Pekao jest tylko jeden w oddziale banku.
Nikomu nie polecam,sam też się niebawem wyprowadzę.


Daslili Daslili
19.01.2017. 10:21

Najgorszy bank

Nienawidzę już tego banku. Szlag by go trafił. W poniedziałek przed 12 został wysłany przelew , już czwartek a pieniądz nadal nie ma na koncie. Ciekało jak mam zapłacić za mieszkanie. Dzwonić do nich nie ma sensu, za każdym razem mówią to samo, takie sobie - opowieści dziwnej treści. I to już nie pierwszy raz taka historia, najdłużej czekałam na przelew, chyba z 7 dni, jak nie lepiej. ODRADZAM TEN BANK !!!!!!! Na pewno rezygnuję z niego, starcie już tego !!!


Kamil Kamil
10.01.2017. 09:24

Nie, dziękuję.

Tragedia, konto czy wchodzę przez stronę czy z aplikacji na komórce zalewane jest reklamami, kliknąłem przez przypadek chcąc zamknąć to dziadostwo i po 2 minutach dzwoni do mnie Pani z kredycikiem (mini ratka, maksi spłatka). Co miesiąc koło 10-tego jak idą przelewy strona jest "w remoncie" i sprawdzenie stanu konta graniczy z cudem za to reklamy jak zawsze niezawodne. W telefonie już mam ustawiony nr banku jako "nie odbierać" bo ile można odmawiać wzięcia takich wspaniałych, wyjątkowych kredytów na dogodnych ratach. Żona już ucieka z tego banku, ja będę następny (i pomyśleć że irytowała mnie morda Szymona Majewskiego z reklam PKO).


Marta Marta
07.01.2017. 17:12

Koszmar z przelewami

Nie polecam z bardzo prozaicznej przyczyny - przelewy z banku do banku idą nieskończenie dłuuuugo!!! Nic im nie pomoże, jeśli będą tak pogrywać z klientem. Rozumiem, że bank zarabia na pieniądzu, który jest na jego kontach, ale trochę szacunku do właścicieli tych pieniędzy! Najchętniej już w tej chwili zamknęłabym tam konto, ale wiąże mnie kredyt. Z powodu tempa tych przelewów, całą kasę automatycznie przelewam do innego banku, na którym spokojnie leży sobie moja kaska i czeka na wykorzystanie, a ja mam komfort, iż przelewy, które robię wychodzą i dochodzą błyskawicznie. To ślimacze tempo przelewów w PEKAO SA doprowadziło do tego, że nie mam ochoty nawet słuchać, jakie mają dla mnie oferty. Krótko mówiąc nic wspólnego z PEKAO SA dopóki nie podkręcą tempa realizowania przelewów!!!!! A kredycik wkrótce też przeniosę, bo naprawdę bardzo mnie irytują.


Rudzia Rudzia
30.12.2016. 09:05

PoraĹźka

Zgadzam się z poprzednikiem.Mam konto od 7 lat i z niego rezygnuje. Wypłaty były rozsyłane o godz.7. Inni pracownicy z Millenium Mbank i BZ mieli o godz.ok.13 ja czekałam do 19. Był przypadek że ze siostra wysłała z innego banku w czwartek a ja dostałam dopiero w poniedziałek. A na infolinii miły Pan informuje mnie że pieniadze będa tylko nie jest w stanie mi powiedzieć kiedy. Miałam już kilka takich sytuacji że przelew dostawałam z opożnieniem. Nie polecam tego Banku!!!


Ola Ola
12.12.2016. 17:45

NIE POLECAM!!!

Totalna porażka z tym bankiem,Już tyle lat korzystam, ale to koniec- zmieniam na inny! Wszyscy pracownicy już mają wypłaty na koncie, a ja dalej czekam I CZEKAM I CZEKAM...
Pani z infolinii poinformowała, że przelew do mnie dojdzie w ciągu od 6-48h. Kpina!
Ciekawe jak mam rachunki w terminie opłacić...


mm mm
10.12.2016. 10:42

Konto dla firm

Nie polecam, bardzo awaryjne, zawodne. W piątek 09.12 (dla firm dzień wypłat wynagrodzeń) konto jako tako (nie wszystkie opcje) było dostępne od godz. 14.00!!!. Była to kolejna awaria w tym tygodniu.


Anonim Anonim
30.11.2016. 19:58

Opinia

Ostatnio byłem w placówce Pekao żeby zresetować hasło i odblokować konto, źle wpisałem trzy razy i nie ma innego wyjścia to idę. Pan mi odblokował konto i mówi, że już hasło to sam sobie zmienię na stronie. Na pewno? Tak, tak, pewnie. Okej, wracam, wchodzę na stronę, "zapomniełem hasła". Jeśli zapomniałeś hasła, zadzwoń na nr. i porozmawiaj z konsultantem. Okej, dzwonię. Pani odbiera, przedstawiam swój problem tak dokładnie jak tylko potrafię. "Potrzebuję pana nr użytkownika i pinu", wszystko daję. "To teraz zadam kilka pytań" - wszystko co wpisałem rejestrując się w banku czytała i sprawdzała. Okej, po wszystkim, "co teraz?" "To musi pan pójść zresetować hasło do placówki".
Takie zagrania HelpDeska lubię najbardziej...


ewa ewa
29.11.2016. 17:45

opinie o ROR

nie polecam tego banku wyplata na koncie nigdy na czas w innych bankach przelewy tylko nie w banku pekao oplaty za wyplaty w innych bankomatach koszmar pomimo ze bankomatow tego banku jak na lekarstwo


Mariola Mariola
22.11.2016. 21:13

Beznadzieja

Dziś wpłacając swoje Euro i jedno było lekko uszkodzone wiec stare babsko które mnie obsługiwało powiedziało ze mi nie przyjmnie omijając jak wszystkie sprawdziała jak by były fałszywe.Debilizm . Za każdy przelew zagraniczny prawie 5E za prowadzenie 0.99E za kartę która miała być bezpłatna co chwile robili sobie przelewy masakra jeszcze raz masakra z daleka od złodziei


monika monika
22.11.2016. 20:23

Rezygnacja

Mam konto w tym banku od 3 lat. Na początku wszystko wydawało mi się ok. Teraz jestem totalnie niezadowolona i jeszcze w tym miesiącu zamykam u nich konto.
Nieustająco rosnące prowizje za wszystko. Oczywiście bez informowania klienta, bo po co?
Problem z załatwieniem czegokolwiek przez internet. Byłam w placówce pracownica był oburzona, że ne zrobiłam przelewu zagranicznego sama i koniec końców i tak mi z tym nie pomogła.
Dziś poszłam zapytać o to nieszczęsne FATCA- dowiedziałam się że musze złożyć oświadczenie, ale przez internet nie mogę tylko w placówce... a nie mogę tego zrobić dziś u nich... bo drukarki nie działają.
Czy ja naprawdę mam wygórowane oczekiwania?
Bank stał się porażką.


Misiek Misiek
17.11.2016. 23:29

Bank jest ok

Witam, ja mam konto w tym banku już ok 15 lat. Przez ten czas zauważyłem szereg zmian banku, reakcji na zmieniającą sie rzeczywistość. Troche jestem zaskoczony czytając niektóre wpisy (może są pisane przez konkurencję?!). Powiem tylko jedno - nigdy nie miałem większych problemów z bankiem, bankomatami, pracownikami banku (przynajmniej tam gdzie mieszkam). Powiem więcej bank PEKAO SA NIGDY mnie nie zaskoczył negatywnie tzn nie wyparowały mi pieniądze, jezeli miałem opłate za prowadzenie rachunku to poszedłem i zmieniłem umowe na korzystniejszą dla mnie. Po prostu bank jest przewidywalny- i o to chodzi MA BYĆ STABILNY I PRZEWIDYWALNY i taki właśnie jest. Jeżeli uważacie że za duzo płacicie za konto czy cos innego PÓJDZCIE DO PLACÓWKI I SIE DOGADAJCIE na pewno coś dla siebie ciekawszego znajdziecie- ja tak robie. Bo nikt za was tego nie zrobi, Bank tez nie bedzie wydzwaniał ze ma lepszą ofertę bo w ich interesie jest to zeby zarabiać. Pozdrawiam marudnych ludzi :)


agata agata
14.11.2016. 14:11

Pekao Wejherowo Sobieskiego tam pracują porządni ludzie

Witam

Jestem klientką Pekao w Wejherowie na Sobieskiego i muszę powiedzieć, że od jakiegoś czasu widzę ogromne zmiany na lepsze. Personel uśmiecha się do klientów, wszyscy są pomocni i nie zdarzyło mi się aby zostawili mnie z problemem sami. Byłam świadkiem jak kierowniczka pomogła klientowi z banku konkurencji gdzie nikt nie udzielił jej właściwej informacji tylko odesłali z kwitkiem. Pani kierownik wyjaśniła klientce jakie przysługują jej prawa, napisała na kartce co należy powiedzieć w tamtym banku, a później podała swój nr telefonu komórkowego aby ta pani zadzwoniła do niej jak będzie miała problem w tamtym banku.
Dość długo siedziałam w placówce i założyłam rachunek bo pomyślałam, że skoro tak się traktuje klientów innego banku to jak się traktuje własnych.
Powiem tak, zawsze kiedy jestem w banku załatwiam wszystko, każdy stara mi się pomóc i do tej pory nie zawiodłam się. Każde słowo, opłata zgada się wcześniejszymi rozmowami. Widzę jak personel idzie do bankomatu z klientami starszymi którzy boją się korzystać z bankomatu, widzę jak traktuje się tu dzieci - jest pojemnik z zabawkami i widzę, że ci ludzie szanują nas klientów i zależy im na tej pracy.
Myślę, że w placówce na Sobieskiego jest coś wyjątkowego to zgrany zespół ludzi którzy widać, że szanują się wzajemnie i pomagają sobie ale dla nich najważniejszy jest KLient. Dziękuję i tak trzymać.


olimpik olimpik
31.10.2016. 10:44

koszmar

najgorszy bank z jakim się spotkałem, a prowizje.....koszmar likwidują wypłaty z bankomatów euro a pobierają złodziejska prowizje za 1000zł wypłaty ukradli mi 40zł koszmar nigdy więcej tego banku inne prowizje bardzo drogie nie polecam!!!!!!!!!! przeniosłem wszystko do innego banku wypłaty z różnych bankomatów bez opłat i TO jest odpowiedni bank


mag mag
27.10.2016. 18:07

Pekao SA koszmarny powrĂłt do komuny z wczesnych ma 80 tych

Unikać . Uciekać.kliant VIP nie ma żadnej zdalnej obsługi - wszystko w oddziałach.
Każda sprawa załatwiana przez minimum godzinę choć pracownicy zapewniają ze tylko pół godzinki- a to już długo.

Tylko 2 biura maklerskie w całej Warszawie - a tam po kilka godzin kolejek żeby cis załatwić i samo załatwianie ta ok godziny " bo takie mamy procedury".
Karta debetowa od czasu do czasu po prostu nie działa i już, bez względu na kwotę środków, zatem bez innych kart nie sposób np opuścić hotelu czy supermarket z zakupami.

W odpowiedzi na reklamacje piszą jak do petenta i nie oferuja nic.

Ciagle obiecuje sobie znaleźć czas i poprze owoc rachunki z tego starego nieruchawego mastodonta


adek adek
27.10.2016. 11:42

Horror

Mam konto w tym banku od prawie 20 lat, a od prawie 5 lat mam jeszcze konta w dwóch innych bankach, więc wiem że trudno znaleźć równie słaby, drogi, niekompetentny i staroświecki bank. Reklamy budują wizerunek banku przyjaznego klientowi. Nic bardziej mylnego. Z każdym drobiazgiem trzeba i tak zasuwać do placówki mimo, iż posiadam konto internetowe. Opłaty rosną w zastraszającym tempie i są wprowadzane niemal za wszystko. Nie zdziwię się gdy zaczną pobierać opłaty za logowanie się do systemu. W sumie dlaczego nie? Jeden absurd więcej nie powinien zaskakiwać. Mnóstwo formalności nawet dla stałych klientów, inne informacje podawane na infolinii, inne w banku. Wydzwaniają do mnie z pytaniem dlaczego nie przyszłam na spotkanie, o którym nie miałam bladego pojęcia. Wymyślają sobie jakieś fikcyjne spotkania? Jednym słowem drogi bank dla ludzi którzy lubią gdy się ich nie szanuje. Zabrałam już stamtąd swoją pensję i wkrótce zamykam rachunek.


wkurzony klient wkurzony klient
25.10.2016. 10:48

beznadzieny bank

Ten bank nawet nie ma swojego bankomatu w tak popularnym uzdrowisku jak CIECHOCINEK.
Za wypłatę pieniędzy z innego bankomatu złupią Cię horrendalną prowizją. I pewnie o to chodzi . Ja się z niego wycofuję.


Rebeliant Rebeliant
21.10.2016. 08:37

KASA MUSI SIĘ ZGADZAĆ

Kiedyś to był w miarę dobry bank, teraz beznadziejny, głównie z tego powodu, że za wszystko trzeba w nim płacić, nawet za wypłaty w bankomatach, gdzie konkurencja oferuje darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach. Mało tego bank nie raczy informować klientów o zmianach regulaminu tak ważnych jak choćby wspomniane przeze mnie opłaty za wypłatę gotówki z bankomatów euronet. No ale jak ktoś się interesuje to wie, że od 2011 r. prezesem pekao jest niejaki Luigi, który przytula CODZIENNIE 36 tyś zł. a jego wynagrodzenie tylko w 2015 r. wzrosło o 4 mln zł. choć w tym roku bank zaliczył spory bo 16% spadek zysków. Wiadomo kasa dla Luigiego musi się zgadzać więc strzyga klientów jak baranów.


Patrick Patrick
29.09.2016. 21:07

Ĺźenada

Konto w tym banku zostanie przeze mnie zamknięte ponieważ ten bank traktuje klienta jak kretyna. I sympatyczni pracownicy niczym tego nienadrobia. Wydanie ponowne kodu pin mialo przyjsc do 7 dni. Niestety pin idzie chyba z Kambodży ponieważ po 7 dniach ani widu ani słychu.. A po to mam eurokonto żeby płacić karta w euro. Bez pinu nie można płacić. To bank który zszarpie Państwu nerwy. Nie polecam!


Barbara Barbara
12.09.2016. 23:27

Euro konto omijaj szerokim łukiem

Założyłam takie konto - miało być promocyjnie bezpłatne i co widzę płacę 9,99 /m-c. Składałam 2 razy reklamacje i dalej nic-- nie wywiązano się z umowy o promcji konta ,a więc mnie okradziono .Miałm założyć lokaty w tym banku. Rozwiązuję umowę i wycofuje lokatę , nowych też nie będzie ,Baj baj złodziejski banku
NIKOMU NIE WARTO DAWAĆ KOLEJNEJ SZANSY -ZGADZA SIĘ PANIE MICHALE o Panu piszę
MOJEJ OPINII CHYBA NIE DADZĄ - POPRZEDNIEJ TEŻ NIE DALI


baba baba
05.09.2016. 21:38

Eurokonto Aktywne Plus - naciąganie ludzi

Założyłam Eurokonto Aktywne Plus - maiło być bezpłatne - taka promocja
Niestety jest płatne 9,99 zł ,złożyłam ustną reklamację dwa razy i nadal jest płatne 9,99 zł - dzisiaj ostatecznie do wieczora miałam dostać zwrot pobranych pieniędzy .Dalej ich nie widzę . Rezygnuję z Banku i zrywam lokaty.

Bank który usilnie namawia do założenia lokaty inwestycyjnej i na pytanie czy jest ochrona kapitału dostaję pokrętne odpowiedzi nie na temat.
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM BANKU


Karolina Karolina
01.09.2016. 19:36

Nie polecam banku pko s.a.

Absolutnie nie polecam korzystania z tego banku! strona pko 24 zupełnie nie intuicyjna, tragiczna w użytkowaniu. Aplikacja mobilna pko token i pko24 tak samo - tragedia jeżeli chodzi o funkcjonalność, nie jest zupełnie user friendly. Jeżeli ktoś korzysta z innych banków to załamie się jak zobaczy jak to wygląda w pko. Przez ostatnie 3 dni robiłam 3 pilne przelewy. Niestety za każdym razem dostałam informacje ze przelew nie jest możliwy bo"potrzebna jest dodatkowa autoryzacja, czekaj na tel od konsultanta". Telefon z banków był - po kilku godzinach dopiero!! Autoryzacja polega na tym, że konsultant literuje wszystko, cały numer konta na jaki ma być robiony przelew, wszystkie dane, to trwa tyle czasu że krew Was zaleje!!! I nie da się tego wyłączyć, bo taka jest ich procedura. I do tego pytanie na końcu od konsultanta: czy jestem zainteresowana dodatkowymi ofertami, informacjami marketingowymi - masakra!! Mam milion innych uwag negatywnych do działania tego banku, więc ludzie dbając o Wasz komfort psychiczny naprawdę NIE POLECAM!!!!!


rozczarowana rozczarowana
26.08.2016. 09:25

Szok!!!

Jestem wściekła i kończę mój związek małżeński z tym bankiem, za pobranie z bankomatu 2500 zł skasowali mi 135 zł, nie dam się nabić kolejny raz w butelkę !!!! szukajcie naiwnych i niedoinformowanych takich jak ja byłam. KU PRZESTRODZE !!!!


go go
23.07.2016. 14:12

jeszcze klienta tego banku

Koszmarny bank opłaty za prowadzenie konta 9.90zł plus 2.99 za używanie karty. Pragnę nadmienić że co miesiąc wpływa moje wynagrodzenie przekraczające 3.000 zł wypłaty z bankomatów z wszystkich pobierana jest prowizja w wysokości 2.5% Odradzam sama wypowiedziałam im umowę z dniem 30 lipca 2016r. Dostęp do konta zablokowali mi natychmiast. Na szczęście zdążyłam przelać kasę do innego banku.


Annn Annn
10.07.2016. 20:44

OPINIE KLIENTÓW PEKAO

Jestem klientem Pekao od 2009r, , korzystam również z usług trzech innych banków. Co jakiś czas porównuję ofertę Kont ROR i kredytów gotówkowych w różnych bankach . Po przeczytaniu waszych wypowiedzi mam wrażenie, że ja mam ROR i kredyt w innym Pekao.Nawet opłaty, o których piszecie nie zgadzają się, więc jak już coś piszecie to może piszcie prawdę.
Ja rachunek ma EC Mobile , za które nie płacę bo wpływa mi na nie wynagrodzenie.A jak nie ma wpływu to koszt jest 5,99pln , a nie 7pln jak ktoś napisał. Jeśli ktoś zna rachunek w jakimś banku gdzie jest darmowe konto bez wpływu to proszę o nazwę tego CHARYTATYWNEGO banku.Z EC Mobilnego mogę DWA razy w m-cu wypłacić z każdego obcego bankomatu bez prowizji.Mój znajomy stwierdził, że to dla niego za mało i poszedł do Oddziału i dostał ofertę bez dodatkowych kosztów wszystkie bankomaty za darmo!!!Tylko trzeba iść do oddziału a nie siedzieć i marudzić. A co do kredytu , to nie ma niższej stopy procentowej niż w PEKAO SA. Ja mam oprocentowanie kredytu gotówkowego 6% i 0,5% prowizji.Jak ktoś znajdzie taniej to kłamie,Zanim wziąłem kredyt obszedłem wszystkie banki i w Pekao było najtaniej. PAN ERYK , który napisał w 12.2015, że bez ubezpieczenia dawali mu 18% , chyba wziął to oprocentowanie z Księżyca. NAJWYŻSZA STOPA PROCENTOWA BEZ UBEZPIECZENIA I PROWIZJI TO 10%!!!! i żaden Bank nie może dać więcej.Więc jak coś piszecie to piszcie PRAWDĘ.


Lilka Lilka
08.07.2016. 03:40

poraĹźka

Pekao24 to fikcja. Jeszcze nigdy od kilku lat nie udało mi się zalogować na konto późną nocą:/ Zawsze wtedy trwają prace techniczne:/ A w oddziałach koszmar - nie ważne z czym przychodzisz, ważne jaki Ci kredyt wcisną. Najlepiej konsolidacyjny. Czytajcie umowy nim podpiszecie, bo to co trzeba potem oddać, to jakiś kosmos...


gewg gewg
05.06.2016. 10:02

jaja

Z każdą pierdołą zapraszają do oddziału.
Chcesz kartę? Bujaj się do oddziału.
Nie chcesz karty? Bujaj się do oddziału.
Chcesz rachunek oszczędnościowy? Bujaj się do oddziału.
Nie chcesz rachunku oszczędnościowego? Bujaj się do oddziału.

I najlepsze - zerwanie lokaty moĹźliwe tylko w dniu robocze od 4:00 do 21:00 - no kurwa jaja :D
Ktoś tam u nich na górze rozminął się mentalnie z rzeczywistością i nadal tkwi w 2005 roku.


Anka791 Anka791
25.05.2016. 23:44

Prowizje

Mam w tym banku konto od 16 lat. Teraz to jest jakas porazka . Za kazda wyplate z bankomatu typu np. Euro .net ( najpopularniejszy)minimum 6 zl prowizji a przy kwocie 700 zl prowizja 36 zl.W tym miesiacu ok 100 zl prowizji mi sciagneli I oplaty za prowadzenie rachunku. Zmieniam na konkurencyjny m. Bank lub alior bank bo to jest nie do przyjecia placic takie prowizje.


darro darro
12.05.2016. 15:19

prowizje

Mam w tym banku konto osobiste już ponad 15 lat i jak dotychczas było wszystko ok,ale od ponad roku oferty dla klientów banku się bardzo pogorszyły i szukam już innego banku aby przenieść konto.Od miesiąca bank drastycznie podwyższył prowizję za korzystanie z bankomatów Euronetu do 4 % za każdą wypłatę .Pobierając ostatnio kwotę 1800 zł bank pobrał mi prowizję 72 zł ,dlatego rezygnuję z dalszych usług tego banku ,nie mówiąc już o kredytach dla stałych klientów oprocentowanie kosmiczne. Unikajcie tych pułapek z bankomatami .


Czesiek68 Czesiek68
11.05.2016. 11:57

Opinia

Brak słów na określenie tego Banku - naliczanie prowizji od wszystkiego co tylko można - myślę że w niedługim czasie zostaną wprowadzone opłaty za imiona i nazwiska w zależności od ilości liter- za wypłatę z bankomatów EURONET- powizja od 1-05-2016 wynosi 4,5%- tylko pogratulować łupienia klientów- nigdy więcej TEGO BANKU !!!! Masz jakieś pieniądze a chcesz je szybko stracić załóż konto w PEKAOSA !!!


Czesiek68 Czesiek68
10.05.2016. 20:23

Opinia

Najgorszy bank- największe prowizje od wypłat z bankomatów - nie polecam nikomu - chyba że posiadasz za dużo gotówki i chcesz się z nimi podzielić- prowizja od wypłaty 1000 PLN wynosi 45 PLN - brak słów


Romek Romek
07.05.2016. 07:25

Omijać

Nie polecam. Za wszystko się płaci. Chciałem wpłacić na ich konto w okienku kasę. Zażądali 12zł prowizji. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Zenada.


Maria Maria
05.05.2016. 23:16

wpłatomaty

Uważajcie na wpłatomaty w PKO SA , zabrał mi 1000 zł w Sosnowcu. Po wielu rozmowach i naciskach wreszcie firma zewnętrzna która zasila te bankomaty przyjechała aby go otworzyć i przypuszczam że w kasecie zwrotów te pieniądze są, ale tego oczywiście jeszcze nie potwierdzono. Kiedy wpłatomat zatrzymał moje pieniądze miałam komunikat, że jest blokada i mam zgłosić się do Oddziału i oczywiście nie było ich na koncie zaksięgowanych. Jednak nadal swoich pieniędzy nie odzyskałam oni sobie to będą wyjaśniać teraz i mają na to 30 dni. Pan Dyrektor tego Oddziału miał dla mnie dobre rady typu: abym uszanowała ich procedurę i czekała na wyjaśnienie, sugerował również że może to nie do końca jest tak jak mówię i oczywiście jak to dużo dla mnie zrobiono i w ogóle. A kiedy próbowałam w momencie zatrzymania pieniędzy złożyć na infolinii reklamacje łączyłam się 3 razy aż wreszcie reklamację przyjęto. Między innymi pani na infolinii zapytała skąd mam ten telefon i skąd dzwonię zdziwiona mimo, że na bankomacie podany był ten numer. Mają procedury, które dbają o ich wygodę, a klient to taki dodatek do tego wszystkiego. Te bankomaty powinny mieć komunikat ostrzegawczy: "drogi kliencie wkładasz pieniądze na własne ryzyko, jeśli bankomat zatrzyma to może je dostaniesz, jeśli tak zdecydujemy ale dopiero po 30 dniach". Zaczynam wątpić czy je w ogóle odzyskam.


PEKAO-najgorszy bank niekompetentni pracownicy PEKAO-najgorszy bank niekompetentni pracownicy
20.04.2016. 15:16

najgorszy bank

Najgorszy bank. Mam kilka kont w różnych bankach i każdy z nich wypada o niebo lepiej. Tak banalna sprawa jak zgłoszenie wymiany dowodu osobistego, którą w innym banku można załatwić przez internet lub ewentualnie w czasie 2-minutowej wizyty w banku, w banku pekao trwa ponad godzinę. Charakterystyczna dla tego banku jest nieżyczliwa i niekompetentna obsługa - w szczególności pan z obsługi klienta na Roosevelta w Poznaniu. Kiedy byłam w tym oddziale zaktualizować dowód, próbowano mnie nakłonić do udania się do oddziału, w którym założyłam konto... Potem ściągali jakieś dokumenty z tegoż oddziału, a dla zabicia czasu pan postanowił podsunąć mi do podpisu jakąś "aktualizację umowy", którą - o zgrozo - zaczęłam czytać. Kiedy powiedziałam, że chcę umowę przeanalizować w domu, bo widzę kilka niepokojących zmian i zapytałam do kiedy najpóźniej tą "aktualizację" muszę podpisać, pan mi powiedział, że mogę podpisać kiedy chcę, bo on i tak w systemie wprowadził, że ja tą "aktualizację" podpisałam!!! Dodam jeszcze, że przy wypłacie gotówki bankomat nadal informuje mnie, że mój dowód stracił ważność i powinnam się udać do najbliższej placówki banku.
Pozostali pracownicy tego banku, z którymi miałam do czynienia, również nie grzeszą kompetencją ani przyjaznym podejściem do klienta.
Szokuje mnie też samodzielne zmienianie przez pracowników banku umowy kredytowej niezgodnie z zapisami umowy i zasłanianie się niewiedzą na ten temat.
Zdecydowanie odradzam ten "bank"!!!


Rebel Rebel
15.04.2016. 08:27

opinia o pekao

Bardzo slaby bank w którym każą płacić sobie za wszystko. XXI wiek, prawie każdy bank oferuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów, a Pekao się cofa w tej kwestii. Każą sobie płacić za wypłaty już nawet z euronetu, tak więc darmowe wypłaty pozostawili jedynie ze swoich bankomatach (których jest jak na lekarstwo). Opłata za prowadzenie konta, opłaty za przelewy, opłaty za wszystko. Kredyty i pożyczki na wysoki procent, a lokaty na taki, że ja bym się wstydził ludziom je oferować, naprawdę wstyd. I jeszcze ten tekst pracownika, że teraz w każdym banku takie % oferują, a obok za ścianą u konkurencji okazało się, że jednak nie każdy. Robią ludzi w balona licząc, że się człowiekowi nie będzie chciało latać i wykłócać o kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych. Ja nie odpuściłem i wszystko mi zwrócono, ale domyślam się ile ludzi machnęło ręką i sobie odpuściło walki o swoją kasę. A potem ludzie dziwią się, że prezes Pekao niejaki Luigi zarabia po 17 mln rocznie, to jest 26 tysięcy dziennie, to jest chore.


Joanna Joanna
07.04.2016. 16:30

Pekao SA

Dlatego nigdy nie chciałam zakładać konta i robić przelewy przez internet, zniechęciłam się, ale teraz skusiłam się na to, czy warto je założyć. No cóż, jak widzę i czytam wasze opinie, że macie spore problemy z tym bankiem to ja rezygnuję. Dziękuje


DARIUSZ DARIUSZ
18.03.2016. 00:01

strata pieniedzy

własnie planuje zerwać umowę z tym beznadziejnym bankiem,
-konto w tym banku mam jakieś 10 lat,ale od niedawna zacząłem
zwracać uwage na opłaty,poprostu zdecydowanie lepiej wyjdziecie na tym
-jak będziecie trzymać pieniądze pod poduszką -a nie u nich.
-zyski z lokat często nie wystarczają na pokrycie kosztów bzeba jeszcze anku,
więc trzeba jeszcze dopłacać do tego interesu,więc proszę zapomnić o
jakich kolwiek zyskach.
a obsługa -też całkiem nieżle,-gdy kończyła mi się ważność karty ,zgłosiłem to
w banku,-zapewniano mnie -że po kilku dniach dostanę nową ,
z kilku dni -zrobilo się 45dni,-po prostu rzez 1,5miesiąca nie miałem zadnej karty,więc nikomu nie polecam ,fakt panie w banku ładnie się uśmiechają ,ale niestety to tylko tyle


Romi69 Romi69
09.03.2016. 23:31

Były klient

Przez wiele lat miałem ROR w PEKAO SA
Był oddział w moim powiatowym miasteczku , miłe i znajome Panie, mogłem wypłacić i wpłacić 30 tyś bez robienia sensacji, rzadko były kolejki - byłem latami zadowolony.
Niestety pojawił się Unicredyt
Bank stał się najdroższy na rynku!
Poszedłem do PKO BP aby założyć ROR - po 30 min stania w kolejce wróciłem zrezygnowałem.
W UniCredito było coraz drożej , ale bez kolejek
Musiałem zapłacić za rezerwację wakacji kartą - złożyłem wniosek o kartę z limitem 50% miesięcznych wpływów - decyzja odmowna .
Po kilkunastu latach uĹźytkowania konta VIP
Na szczęście tydzień wcześniej otworzył się BGŻ. Nie jest rewelacyjny, ale lepszy

W PL banki traktują nas jak idiotów i lekceważą za lojalność
Moja rada : Nie przywiązuj się do banku on chce tylko cię oskubać.
PS Nie wiem jak jest w bankach spółdzielczych


GRE GRE
12.02.2016. 08:49

omijac z daleka

dewizą banku powinno być "oddaj nam swoje pieniądze i nie chcemy cie więcej widzieć!"
drogo i do tego Ĺşle
a ta zmiana polegająca na tym, że aby cokolwiek załatwić trzeba stawić się w "dowolnej" placówce banku - mistrzostwo świata:))))
omijac szerokim łukiem


Jola Jola
11.02.2016. 11:32

Koszmar

Po raz pierwszy w życiu spotkałam się z tak okropną obsługą klienta. Mimo, że pani, która zakładała mi konto była bardzo miła i pomocna, pozostali pracownicy banku widocznie mają klientów głęboko w..... nie można normalnie ani wpłacić, ani wypłacić środków z konta, obsługa jest bardzo długa, na zapytanie odnośnie kosztów utrzymania konta Pan mi dzisiaj powiedział, że "go nie interesują problemy klientów i można wejść w googla i poczytać na stronie". SKANDAL. Nie polecam tego Banku.
NAJGORSZY BANK W POLSCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


elso elso
02.02.2016. 20:08

nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego z tym bankiem

Potwierdzam niekompetencję i pazerność banku opisaną przez "eryka". Nie będę opisywała całej historii dotyczącej kredytu hipotecznego zaciągniętego w tym banku. Powiem tylko tyle, że żadna moja uwaga, ani nawet ewidentne błędy w projekcie umowy dotyczące np, wpłaconych kwot w formie zaliczki i zadatku przy umowie przedwstępnej zawartej ze sprzedającym (wpłaciłam 10 000,00 a bank napisał, że 5000) - nie zostały uwzględnione ani poprawione; nie uwzględniono mojego sprzeciwu i wpisano mi do umowy DOBROWOLNE ubezpieczenie CPI (bo od tego pracownica banku miała prowizję - ale ja gorsze parametry), poinformowano, że obowiązkowe ubezpieczenie na życie zawarte za pośrednictwem banku będzie wynosiło 612 zł, a jak podpisałam umowę zażądano 2080 zł (wypowiedź pani z banku "bo tak mi wyszło z systemu") - to tylko część "popisowych numerów tego banku". Ostatecznie umowy mogłam nie podpisać, ale bank z premedytacją wyznaczył podpisanie umowy kredytu dwie godziny przed zawarciem umowy notarialnej. Gdybym nie podpisała tej umowy, straciłabym pieniądze wpłacone jako zadatek W każdym razie tych błędów było tyle, że mam tego banku najserdeczniej dosyć. Zaskarżyłam jedno z postanowień umowy do Sądu ochrony Konsumentów - czekam na postanowienie Sądu. Na moją sytuację to już nie będzie miało wpływu, ale może ukróci chociaż trochę samowolę tego banku. Na szczęście spłaciłam już kredyt i teraz będę zamykała konta. Jak postanowiłam tak zrobię i mam nadzieję, że nigdy więcej nic wspólnego z tym bankiem mieć nie będę. Jednak dla sprawiedliwości muszę dodać, że spotkałam tam co najmniej jedną osobę którą odbieram jako rzetelną i uczciwą.


Anonim Anonim
13.01.2016. 16:12

Opinia

Witam nie polecam , problemy z przekazaniem przelewów internetowych, musiałem także nówke karte wymienic bo ta przestała działac, opłaty dosc wysokie za konto internetowe ,mój pierwszy bank i wiecznie są problemy,nie raz 3x sie logowałem dobrze do konta na 100% a wyskakiwało mi ze błedny kod i blokowali konto ,potem wyszukiwanie jak odblokowac itp ,młody sobie poradzi ale starsza osoba niekoniecznie. NIE POLECAM


jrry jrry
06.01.2016. 14:39

smiechu warte

czekam i czekam na przelew z konta pekao do pekao juz 2 dni dzisiaj swieto tez nikt nie ruszyl palcem. Szkoda gadac! Zmieniam Bank!

Prowizje naliczanie dodatkowych opłat to norma!!!!!!!!


eryk eryk
15.12.2015. 07:34

kredyt w banku

Kasyna w Las-Vegas dają lepsze warunki kredytowe niż pekoa.
Przykład z Elbląga. Chciałem uzyskać kredyt w banku na ul. Hetmańskiej na małą kwotę/przy moich wpływach stałych ok. 4300zł./ najpierw powiedziano mi że mam małą zdolność kredytową ale szefostwo przystało na udzielenie kredytu, Pani prowadząca poinformowała o oprocentowaniu ok. dokładnie nie pamiętam ale 15% pod warunkiem że wezmę ubezpieczenie od kredytu kiedy odmówiłem to zmienił się oprocentowanie do ok.18%-mafia!!!!.
Bank nie zaproponuje oprocentowania w ramach od -do tylko granice górne-nie dba o klienta, zdziera bez skrupułów. Omijajcie ten bank, tam każdy konsultant pracuje na swoje zyski nie licz na korzystne warunki i tak cię przekręcą.


Ewa Ewa
02.12.2015. 21:11

z dala od tego banku

absolutnie nie polecam tego banku, klientów traktują gorzej niż... brak słów szczególnie pracownik pani Barbara M.....ka z oddziału Rynek Kościuszki z Białegostoku jest najmniej sympatycznym pracownikiem na dodatek mało doinformowana wmawiała mi bzdury.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


5 + 5 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !