Konta bankowe · Konto · Konto Przekorzystne w Pekao SA + PREMIA 200 zł - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie?

Porównanie i opinie o kontach dostępnych w banku Pekao SA

pekao Pekao SA Bank z żubrem od lat kojarzy się z tradycyjną bankowością. Zorientowany zarówno na klientów korporacyjnych jak i indywidualnych, atrakcyjny przede wszystkim dla tych, którzy nie wyobrażają sobie obsługi konta bez wizyty w oddziale. Niestety – również bez sporych kolejek, które bywają zmorą wielkich banków. W ostatnich latach bank mocno postawił na rozwój bankowości nowoczesnej, z dostępem przez elektroniczne kanały. Ale mimo wszystko, gdy patrzeć na ofertę konkurencji (choćby tabelę opłat i prowizji) wydaje się, że bank z żubrem o nowych klientów nie walczy tak, jakby mógł.

Pekao Konto Przekorzystne

Konto Przekorzystne to podstawowy rachunek osobisty w Banku Pekao, pojawił się on w ofercie w styczniu 2018 r. i zajął miejsce kilku innych ROR'ów z rodziny EuroKonto.

Tabela opłat i prowizji pod lupą

Nazwa Pekao SA - Konto Przekorzystne
Prowadzenie konta 0 zł lub 6 zł
Zwolnienie z opłaty:
- wiek poniĹźej 26 lat;
- lub miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 500 zł jednorazowo oraz co najmniej raz w miesiącu zostanie dokonana min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub przez PeoPay
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 3 zł
Zwolnienie z opłaty:
- wiek poniĹźej 26 lat;
- lub miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 500 zł jednorazowo oraz co najmniej raz w miesiącu zostanie dokonana min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub przez PeoPay
Opłata za wypłaty z bankomatów w Polsce Osoby poniżej 26 lat:
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce

Osoby powyżej 26 lat (miesięczne wpływy min. 500 zł jednorazowo oraz min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub przez PeoPay):
0 zł - bankomaty Pekao
2% min. 5 zł - pozostałe
Premia dla nowych klientĂłw 150 PLN za otwarcie konta
2% na koncie oszczędnościowym do 20 tys zł


Promocja 150 zł do 30 września

Aby otrzymać nagrodę 100 zł należy otworzyć do 30.09.2020 r. Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową lub aplikacją PeoPay poprzez podstronę Banku lub aplikację PeoPay. Następnie w kolejnych czterech miesiącach zapewnić wpływ min. 500 zł na konto i dokonać min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej oraz min. 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay.

W ramach trwającej do 30 września kolejnej promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao” można zyskać 3400 punktów za dodanie karty do programu Bezcenne Chwile. Ich deklarowana wartość to 50 zł .

Konto oszczędnościowe 2% do 20 000 zł

Promocja 2% w skali roku dla środków do 20 tys. zł przez 4 miesiące (tzn. 120 dni) jest dostępna dla klientów, którzy do 30.09.2020 r. otworzą nowy rachunek płatniczy Konto Oszczędnościowe. Promocja jest dostępna dla klientów nowych lub z niskimi saldami rachunków.Konto Przekorzystne w Pekao SA + PREMIA 200 zł - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.15 na 5
111 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (164 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
Moloch Moloch
20.11.2015. 12:40

KPINA NIE BANK

Założyłem konto internetowe w tym nieszczęsnym banku, gdy zakładałem konto dowiedziałem się, że aby wyrobić kartę należy jeszcze raz się zjawić w banku by została wygenerowana, następnie okazało się jednak że karta która została mi wydana trafiła w czarną dziurę i nigdy do mnie nie dotarła. Oczywiście o karcie dowiedziałem się podczas rozwiązywania umowy!!! Aby załatwić cokolwiek na swoim koncie INTERNETOWYM należy za każdym razem udać się do placówki, ponieważ internetowo bądź telefonicznie nic się nie da załatwić, kompletnie nic!!! Bank ten nie potrafi nawet rozwiązać umowy z klientem (rozwiązanie oczywiście osobiście w placówce), okres rozwiązania umowy ustalony na 1 miesiąc, przy czym z konta nie można korzystać już około 2-3 dni po podpisaniu oświadczenia. NIE POLECAM TEGO WŁOSKIEGO NIESZCZĘSNEGO BANKU!!!


Beata Beata
11.11.2015. 11:59

Bank Pekao

Ostrzegam przed korzystaniem z banku PKO SA i PeoPay !!! Już po raz trzeci wypłacałam z peopay i bankomat nie wypłacił a wypłatę zaksięgowało, chore!!!! Tyle że tym razem była to większa kwota i nie mam teraz jak dziecku jedzenia kupić i rachunków opłacić. W banku pracownicy nawet nie mają pojęcia co to jest peopay choć pani miała banner przed sobą 3 metrowy. Przy próbie kontaktu z biurem obsługi tego najdroższego banku w Polsce dostałam informacje że mam złożyć reklamacje i czekać nawet do 90 dni na łaskawe rozpatrzenie a dziecko mogę sobie powietrzem nakarmić chyba. Prosze was udostępnijcie ten post jeśli i wy macie, mieliście kłopoty lub chcecie mi pomóc i innym oszukanym aby pokazać całą prawdę o PKO SA . P


Wioleta Wioleta
08.10.2015. 12:14

NIE POLECAM

opłaty za wszystko co tylko możliwe, za każdy wpływ gotówki po 5 EUR oprócz tego za kartę i dodatkowo za konto to wychodzi trochę dużo żeby im oddawać za darmo!!!


Damian Damian
30.09.2015. 21:52

BEZNADZIEJA

jeden z najgorszych banków jakie w życiu widziałem a konta mam w wielu bankach. totalna porażka i amatorka przy obsłudze. Nie wiem jak można wciskać ludziom kit że to jest dobry bank... tylko ludzie którzy nie mieli kont w innych bankach mogą chwalić tą beznadzieję !!!!!!!!!!


anna anna
30.09.2015. 11:23

BANK DOPROWADZAJACY DO DEPRESJI

Najgorszy bank jaki może być w Polsce.
Właśnie sprawę kieruje do adwokata, każdy pracownik w banku ma swoje przepisy, traktują ludzi jak śmieci, nie znają procedur banku.
Mam przez ten bank problemy zablokowane pieniądze,
odebrali pismo od komornika o zdięciu blokady a po tygodniu wysłali do komornika pieniądze, komornik odesłał im z powrotem a pieniądze dalej zablokowane walka przez miesiąc z nimi nie dała skutku i teraz sprawa do adwokata a kasy jak nie ma na koncie tak niema.
Ostrzegam szkoda nerwĂłw


Polak Polak
22.09.2015. 18:39

Zmiany umowy

W PKO BP zmieniają warunki umów bez powiadamiania zainteresowanego. Pobierają opłaty bez jakiegokolwiek systemu powiadomień. Robią co chcą i jeszcze mam być z tego zadowolony. To jawna kradzież. Przecież w sklepie jak nie odpowiada mi cena to nie kupuję. W PKO BP są inne zasady.


aga aga
01.08.2015. 21:00

uwaga na eurokonto

Witam wszystkich. postanowiłam ostrzec!!! opłata za euro konto 2,5 E jest kpiną opłaty są znacznie wyższe i pozbawione logiki. Z mojego konta pobiera 2 % opłaty z sumy jaka wpływa za przelew przychodzący. Z każdej tygodniówki zabierają 5 E tylko za to za jest wpływ na konto.... absurd (czyli 20 E miesięcznie). Plus opłaty za wypłaty kartą w bankomatach za granicą i płacenie kartą (euro konto) dałam się oszukać tylko 2 tygodnie. Już zgłoszone pisemne wypowiedzenie umowy. pozdrawiam PKO SA nigdy więcej nie będę miała z wami do czynienia.


Din z Tonikiem Din z Tonikiem
15.07.2015. 16:10

Dziekuję, zostałem wyleczony

Dzisiaj zauważyłem ciekawą reklamę Pekao karty wielowalutowej.
Jednakże po przeczytaniu opinii poniżej, jestem skłony przyznać się do błędu omamienia reklamą.
Moje zamierzenie przeniesienia konta do Peka zostało skutecznie ostudzone.
Dziękuję wam drodzy internauci, dzięki wam moje miliardy trylionów nie trafią do banku Pekao :)

Dziekuję!!!!


kolo kolo
22.05.2015. 08:41

najgorszy bank w Polsce

miałem konta w różnych bankach ale ''pko sa'' jest najgorszym i najdroższym bankiem w Polsce, a mimo to ich prezesina zarabia najwiecej z wszystkich prezesików banków w Polsce - dlatego ten bank jest taki drogi, a do tego dochodzi spora liczba pracowników, tylko z załatwieniem czegokolwiek jest problem. Wielu znajomych porezygnowało z tego banku lub z racji musu (hipoteka itp.) zmienili konta na tańsze.
To jest bank z haczykami, więc czytajcie dokładnie umowy !!!


kon kon
13.05.2015. 01:07

rozczarowanie

wielkie rozczarowanie, bo bank chciałby zeby mu płacic za dosłownie wsyztsko! 300zl musze zaplacic karta a jak nie to 9,9 - kojena opllata za prowadzenie komnta cos okolo 7zl jezeli na konto nie wlynie w przeciagu 3 miesiecy 1500zl - ale uwaga najlepsze przed wami - 10 groszy - tyle place za kazdą wykorzystana zdrapke, za kazdego smsa 25 groszy - LUDZIE opanujcie sie - ja juz zrezygnowalam z takiego konta...

wiekszosc bankow oferuje do wybory vise i mastercard - pani w banku bardzo sie zdziwila, ze chce cos wybrac, bo tu nie ma takiej mozliwosci - konsultanci na poziomie - nazwijmy to niskim, bo nie chce nikogo obrazac, nie odpowiadaja na maila reklamacyjne... myslicie ze bezkarnie mozecie robic co wam sie podoba? pozdrawiam ten swietny bank pekao


Manny Manny
05.05.2015. 00:33

Opinia

Korzystam z Eurokonta Intro w PEKAO SA przede wszystkim dlatego, że jest to konto dość opłacalne. Nie muszą płacić za jego prowadzenie, mogę mieć do niego dostęp wszędzie tam, gdzie działa Internet, a jeśli już muszę iść do oddziału to mam pewność, że znajdę go w każdym mieście, a nie w kilku miejscach w Polsce. Zgadzam się z opiniami, że to jeden z najbardziej przejrzystych banków.


wuju wuju
01.05.2015. 09:40

Nie polecam Pekao

Tak jak piszą czytelnicy, przelewy w piątek z konta firmowego na osobiste w tym baku, gdy późno złoży się przelew pieniądze będą dopiero w poniedziałek. Chodziłem w ostatnich miesiącach do banku chciałem też by otrzymać kartę bankomatową do wypłat ze wszystkich bankomatów, niestety zawsze odpowiedź była ta sama takiej usługi jedynie konto mobilne, które daje możliwość wypłaty bez prowizji 2 razy w miesiącu.
W kwietniu przeczytałem o zmianach w tym banku od maja 2015, przelewy z Euronetu , których jest więcej niż bankomatów banku. Zdecydowałem się o zamknięciu rachunków w banku. udałem się do oddziału w Dąbrowie Górniczej gdzie złożyłem dyspozycję, pani zapytała się jaki jest powód, stwierdziłem mała liczba bankomatów i prowizje od maja w Euronet. Na to pani mówi oferujemy panu kartę z możliwością wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce na 12 miesięcy, byłem w szoku tyb bardiej zdecydowany byłem zamknąć rachunek.
Pani poinformowała mnie, że okres wypowiedzenia wynosi 30 dni i że karta bankomatowa przestanie działać już w ciągu kilku dni. Zapytałem jak to jestem mam być klientem banku do 31 maja a karta przestanie działać na początku maja, Pani stwierdziła jeśli zamykam rachunek to rezygnuję z ich usług i są mi zabierane.
Z niedowierzaniem na drugi dzień zatelefonowałem do Centrali Banku, gdzie uzyskałem informacje że źle
źle zrozumiałem informacje lub że pani źle mnie poinformowała. Więc udałem się do Banku, pracownica banku potwierdziła informację, że karta przestanie działać, i z uśmiechem na ustach zapytała, co już nie działa?. Miałem przy sobie dokument informujący ,że w związku ze zmianami regulaminu od 1 maja 2015 r mogę zrezygnować usług w trybie natychmiastowym i tak zrobiłem, zdziwiła mnie również informacja na wniosku o zamknięciu konta, która brzmiała tak: Klient zarządał zamknięcia rachunku z dniem 30/04/2015. Pomimo informacji o miesięcznym okresie wypowiedzenia.
Zdecydowanie nie polecam tego banku.


ludwik47 ludwik47
28.04.2015. 22:19

nie zazdroszcze

wow, Tommy, ale miałeś "przygode" dzisiaj. Nie ma czego zazdrościć...

podziel się ta historią tez na tym forum http://www.forum-bankowe.pl
warto żeby wszyscy wiedzieli, z czym trzeba się mierzyć w tym banku...


Tommy Tommy
28.04.2015. 20:45

karykatura nowoczesnego banku

Bank z poprzedniej epoki, na miarę XX wieku.
PIN do karty przychodzi na papierze i jest nadany z rozdzielnika.
Eurokonto mobilne - przelewy zdefiniowane płatne 20 groszy.
Karta - płatna jeśli nie zrobisz dwóch transakcji
Przelew z rachunku bieżącego na rachunek karty kredytowej w tym samym banku - jak dobrze pójdzie jest na drugi dzień, oprócz weekendów oczywiście
W tytule przelewu nie można używać polskich znaków, myślników, średników itp
...i wiele innych wymienionych w poprzednich opiniach.
Ale najlepsze teraz...
Przelew na dużą kwotę (sześciocyfrową) - potwierdzenie SMS i wyskakuje komunikat, że nie można zrealizować tylko trzeba czekać na kontakt z infolinii. Po 10 minutach dzwoni telefon - proszę podać numer klienta, jakiś pin, który kiedyś tam zdefiniowałem (nie paszczowo tylko z klawiatury się podaje, oczywiście). Tego pinu rzecz jasna nie mam przy sobie więc umawiamy się na telefon wieczorem. Dzwoni lala, przełącza na telefoniczne uwierzytelnienie, podaję nr klienta, wspomniany pin. OK, wpuściło. Wraca lala i chce jeszcze datę urodzenia i stały adres.
- Co to jest stały adres - pytam.
- No, pana adres.
- Ale ja podałem dwa - zamieszkania i zameldowania. O który pani pyta?
- O ten, który pan podał do weryfikacji
No super, myślę. Podałem więc oba.
- Proszę podać jeden
- Ale ja nie wiem, ktĂłry...
- Proszę podać jeden
Podaję. Pudło. Potem pada formułka, że na jedno lub więcej pytań udzieliłem błędnej odpowiedzi oraz informacja, że od tej chwili WSZYSTKIE usługi banku są zablokowane i mam sobie iść do oddziału. W tym momencie zalała mnie krew. Nie działa karta, nie działa konto internetowe, nie działa nawet infolinia dla posiadaczy rachunków. Oczywiście, że pójdę do oddziału. Złożyć srogą reklamację i rozwiązać umowę.

Tak, ze z dala od tego banku. Nawet kijem nie tykać.


Anna Anna
23.04.2015. 10:46

Bank PEKAO SA - zdziercy i nic w zamian

W Banku PEKAO SA od ponad dziesięciu lat posiadałam konta firmowe i prywatne ( swego czasu VIP - nie polecam, tylko drożej się płaci ). Wysokie opłaty i prowizje, biurokracja rozdęta do granic możliwości, klienta traktują " per noga". Firmowe zlikwidowałam dawno, prywatne teraz. Potrzebne było zaświadczenie o danych z rachunku. Droga długa i burzliwa, ale jest ! I co się okazuje ? Za zaświadczenie ( wg tabeli opłat 15,- zł ) mam zapłacić 50,- zł, a i to podobno ulgowo, bo powinno być 100,- zł !!!! Pytam, dlaczego tak drogo i dowiaduję się, że to jest opinia ( ! ), a nie zaświadczenie.
Opinia, o którą nie prosiłam. Zaraz jadę to cudo odebrać, zapłacę i przyrzekam : MOJA NOGA WIĘCEJ W TYM BANKU NIE POSTANIE ! Nie polecam Banku Pekao SA :(


JerkovPL JerkovPL
19.04.2015. 20:57

Odpowiedź do Tomisława

Witam.

Oczywiście, że ta historia wydaje się niestandardowa, jednakże jest ona w pełni prawdziwa, a wydarzenia w niej opisane rozegrały się naprawdę. A co do kontynuacji historii:

Dzień po publikacji swojej opinii na tej stronie (tj. 1.4.2015), poszedłem do oddziału w którym założyłem konto. Odczekałem w małej kolejce do kasy, i uiściłem tą opłatę. W kasie powiedziałem że i tak nie korzystam z tego konta - na to babka odpowiedziała po przyjęciu zapłaty, że zaprasza do działu obsługi klienta w celu zamknięcia konta.

Poszedłem do stanowiska obsługi klienta, usiadłem, babka z obsługi widać że konkretna i że nie trzeba się stresować. Powiedziałem jej że chciałbym zamknąć konto bankowe i wszystkie pozostałe usługi (rachunek, karta debetowa, bankowość elektroniczna). Na pytanie co jest tego powodem, odpowiedziałem wprost że:
- nie korzystam z konta (nie mam źródła przychodu)
- opowiedziałem dokładnie taką samą historię, jaką opisałem tutaj

Potem wszystko poszło jak z gwinta - zaczęła się procedura zamykania usług, oczywiście poprosiłem o kopie poleceń zamknięcia usług w banku (wiadomo, coby w przypadku gdyby coś nie teges, to wtedy żeby pokazać kopie wszelkich wypowiedzeń). Karta zniszczona, usługi zamknięte, a 1.5.2015 mój rachunek zniknie z systemu banku. Powiedziałem też wprost do babki, że "szkoda że przez taką akcję, musiałem podjąć decyzję o zaprzestaniu dalszej współpracy z waszym bankiem". Kopie wypowiedzeń dostałem, podziękowałem, wyszedłem.

I na tym moja współpraca z tym bankiem się kończy - teraz trwa druga walka, o zwrot tej gotówki... jak dla mnie to bank powinien ruszyć dupę i sam zwracać tą kasę.


Tomisaw Tomisaw
19.04.2015. 20:31

OdpowiedĹş do JerkovaPL

Czytam tą historię i... nie wierzę, że bank tak może udupić człowieka! Z ciekawości spytam jak ta historia się skończyła, jeżeli nie jest to tajemnica?


maelo77 maelo77
12.04.2015. 14:41

Zwolnienie z prowizji

Chyba się przestraszyli...bo można w dowolnym Oddziale PEKAO złożyć wniosek o zwolnienie z opłat z wypłat z bankomatów Euronetu. ( na chwilę obecną można dostać promesę na 12 miesięcy)....a później zobaczymy


JerkovPL JerkovPL
31.03.2015. 00:48

GÓWNO DEKADY!!!

Peka(ł)o to jedne wielkie GÓWNO!!! A na dowód prawdziwa historia, z mym udziałem jak to stałem się "klientem" tego banku... całość jak się zaczęła moja przygoda z tym bankiem.

Mój ojciec posiadał konto w tymże banku, niestety w 2010 dorwała go śmierć. Po kilku latach różnych potyczek sądowych (prywatne, niezwiązane z historią), dostałem informację żebym z racji że jestem pełnoletni - pojechał do oddziału gdzie ojciec zakładał konto, w celu jego zamknięcia.

Zajechałem więc pod koniec sierpnia 2014 do tego oddziału. Na początku elegancja - babka z obsługi spoko, wytłumaczyła co i jak, myślałem "Nie no, spoko"... ale jednak coś mi nie pasowało, i spytałem na koniec wprost o to, z jakiego tytułu są te pieniądze - uzyskałem odpowiedź że są to pieniądze które należą się mi i siostrze, dzielone "fifty-fifty" ;-]. Właściwie wg. babki z banku wszystko co musiałem zrobić to zameldować się z siostrą i zlikwidować konto.

Zajechaliśmy więc na początku września 2014, zamknęliśmy konto ojca. Znów ta sama babka z obsługi. Podpisałem z siostrą odpowiednie papiery, ona dostała kasę, ja z racji że nie posiadałem żadnego konta bankowego poprosiłem o wypłatę bezpośrednio. Kazano mi chwilę poczekać...
...w międzyczasie siostra wyszła z banku, do mnie po chwili wróciła babka z obsługi i dostałem info że nie mogę otrzymać pieniędzy bezpośrednio, bo jakaś blokada czy coś. Coś czułem że babka kombinuje, ale z racji tego że w kwestii bankowości byłem świeżakiem, toteż pomyślałem że chyba tak to musi być.
Powiedziałem więc babce prawdę, że NIE posiadam ŻADNEGO konta w ŻADNYM banku. I tutaj zaczęła się super propozycja - proponują Eurokonto Intro. Oczywiście zalety dlaczego warto mieć to konto, normalnie jak na początek oferta żyć nie umierać. Koniec końców, założyłem to konto, oczywiście z racji dzisiejszych czasów poprosiłem również o wydanie karty. Wg. zapewnień obsługi, karta miała przyjść jeszcze pod koniec tygodnia, a PIN do niej tydzień później. I tu się zaczynają pierwsze jaja z tym bankiem...

Karty do końca tygodnia nie otrzymałem, postanowiłem się więc kopsnąć do oddziału gdzie zakładałem to konto w celu spytania się o list z kartą. Odpowiedź: "Bardzo pana przepraszamy, ale jeszcze nawet nie wysłaliśmy dyspozycji o wydanie karty". Ładnie się zaczyna, ale dobra - wysłali przy mnie tą dyspozycję, kilka dni później dostałem kartę. PIN przyszedł po 6 dniach od otrzymania karty. I tu się zaczyna powód, dla którego uważam ten bank za gówno...

Początek października 2014. Wracam na kwadrat, sprawdzam pocztę - oho, awizo na mnie. Poszedłem więc odebrać list, okazało się że to kochane Peka(ł)o postanowiło mnie uraczyć grubym listem. Już myślałem że to jakiś regulamin czy coś... no gdzie proszę państwa, Pekao zj**ało mnie i siostrę że pieniądze z konta ojca okazały się być nam... uwaga uwaga... NIENALEŻNE!!! i że mamy je zwracać szybciutko, biegusiem w ciągu 2 tygodni.
Okazało się bowiem, że kasa ojca która wg. babki z obsługi należała się mi i siostrze, okazała się zasiłkiem pielęgnacyjnym, który to jak wiadomo nie podlega pod spadek... jako bonus, spadek ten był wypłacany pośmiertnie (!!!).

Dzisiaj dostałem list z informacją, że na koncie mam prawie dychę zadłużenia. Dostaną tą kasę, niech się udławią. Nie polecam tego banku - za "burdel" oraz za szacunek na początku posiadania konta. Dziękuję Peka(ł)o za niesamowite doznania, dzięki którym teraz muszę z siostrą spłacać dług, które tak naprawdę ten pseudobank powinien spłacać. Jesteście w pytę zaje**ści!


marco marco
07.03.2015. 16:48

Po 16 latach tak traktowac klienta

Mam w PEKAO SA konto od 16 lat , 11.50 za prowadzenie konta, 50 gr za przelewy on -line a teraz płatne bankomaty Euronetu.
Ma bank podejście do klienta , nie ma co powiedzieć.

Idę do ING Bank Śląski , konto Direct.


emila emila
06.03.2015. 23:06

Opinia

ja też z wami zrywam umowę w całej unii bankomaty są bez opłat, wielu nas zrezygnuje liczę że klienci pokażą bankowi tak jak 2 lata temu telewizji N


Nene Nene
26.02.2015. 13:35

Bankomaty Euronet juĹź nie takie darmowe.

Do tej pory byłam względnie zadowolona ze swojego konta. Od 1 maja 2015 wchodzi w życie regulamin, w którym za każdą wypłatę z innego bankomatu niż Pekao należy zapłacić. Za wcześniej darmowe wypłaty z bankomatów Euronet będzie trzeba zapłacić 1,49zł, (po roku będzie 5+zł). Kiedy w innych bankach bez problemu można wypłacać ze wszystkich bankomatów, Pekao odwraca się plecami do klienta. W Białymstoku to jest może z 5 bankomatów Pekao, a Euronetu pełno. Dziękuję bardzo, chyba się pożegnamy.


Szymon Szymon
18.02.2015. 23:42

Podejście do klienta

Stanowczo odradzam wszystkim którzy chcą założyć konto w tym banku , gdy się zakłada konto wszystko jest w porządku ale gdy chodzi o załatwienie konkretnej sprawy to już się zaczynają schody. Pani z obsługi klientów jest nie miła, próbuje odsyłać do oddziału w którym się zakładało konto, mimo iż w regulaminie jest wyraźnie napisane iż wszelkie sprawy dotyczące naszego konta można załatwiać w każdym oddziale banku. Ponadto ewidentny brak szacunku do ludzi młodych, studentów, których traktuje się jak tzw "piąte koło u wozu", czyli najlepiej żeby nie miał żadnych praw tylko posłusznie podpisywał co Pani z obsługi podsunie.


roxi roxi
16.02.2015. 01:50

ING GORZEJ JUŝ SIĘ NIE DAŁO :D

W ING- Tam jest jeszcze gorzej.. nie polecam!
Bank Pekao S.A jest jednym z najlepszych banków.. Owszem Zgodzę się z tym że są opłaty za eurokonta ale NIE wszystkie mam tu na myśli (mobilne, net).
Wielu ludzi nie czyta UMÓW bo po co...a pozniej WIELKIE pretensje... OGARNIJTA SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Anka Anka
09.02.2015. 19:39

Oferta dla nowych klientĂłw

Do tych co piszą tutaj o czytaniu umów, o zapytaniu w PEKAO o inne możliwości - informuję, że darmowe konto dla osób z wpływami miesięcznymi bodajże min 5 tys jest owszem ale dla NOWYCH klientów, jak to usłyszałam od pana w banku to myślałam, że wybuchnę śmiechem, czym oni chcą zatrzymać klienta??????????????????????? z czym do ludzi ja się pytam?????????????? przeszłam do ING nie dla frajerów


ANNA181 ANNA181
25.01.2015. 10:37

konta płatne w PEKAO SA

INFORMACJA DLA TYCH CO NIE CZYTAJĄ UMÓW DO KONT!!!!!!!!!!!!

Jeśli masz konto płatne w PEKAO SA za 11,50 albo 9,99 to masz DARMOWE ASSISTANCE!!!!!!!!!!!
NP. Masz darmową usługę naprawy sprzętu AGD; RTV;IT aż do 8 lat , czyli po okresie gwarancji, masz Ubezpieczenie NW za granicą w pełnym zakresie nawet do 120tys., zastępczy samochód w razie awarii etc........Gdzie znajdziesz na rynku tańsze ubezpieczenie?gdzie znajdziesz uczciwego Serwisanta sprzętu pogwarancyjnego?A tu nie szukasz tylko dzwonisz do Banku i w ciągu 24 godzin np. naprawiają ci pralkę, a ty płacisz tylko za wymienione części, lub nic jeśli sama je kupisz, bo USŁUGA NAPRAWY JEST DARMOWA!!!!!


Dominik Dominik
23.01.2015. 20:11

odpowiedz dla Carlossa

"Carloss
03.07.2010. 12:56
Opinia

W XXI ciągle nie można zobaczyć historii rachunku za ostatnie 6 miesięcy. O eksporcie historii rach. to nawet nie ma co marzyć
Od lat wypłacałem kesz w banku na kartę bankomatową. Ale już nie mogę, bo musiałbym udać się do oddziału, w którym zakładałem konto i zmienić sposób autoryzacji z karty IKM na dowód os. Mogę zmienić to w dowolnym oddziale, ale musiałbym otworzyć w nim rachunek np. walutowy!! Który jest darmowy oczywiście ;)" - nie umiesz korzystać z pekao24, ale twojej nieumiejętności winny jest oczywiście bank.....


Dominik Dominik
23.01.2015. 20:04

odpowiedĹş dla Anny

|Wielkie Rozczarowanie

Niestety będę musiała zrezygnować z usług tego banku bo utrzymywanie konta jest zbyt drogie na kieszeń studenta niepracującego. Co chwila pobierają jakieś opłaty, już sama nie nadążam za co. Po prostu likwiduję w przeciągu miesiąca i ani chwili dłużej !" - a zrobiłaś rozeznanie co jest obecnie u nich w ofercie czy czekasz jak księżniczka na księcia na białym koniu aż ktoś zapuka do Twojej komnaty?


Dominik Dominik
23.01.2015. 20:01

odpowiedĹş dla Barbary

"barbara
22.01.2015. 19:58
Opinia

Czytam,czytam I nie wierze ze tak niskie oplaty sa za prowadzenie konta poniewaz ja place miesiecznie 11,50 za prowadzenie konta +2,99 zl za karte.Rozumiem ze czas podziekowac bankowi za taka wspolprace.Zrobie to w poniedzialek skladajac wniosek o rezygnacje.Jest to rozboj w bialy dzien zeby miesiecznie rekwirowac 14,49 zl." ale jak dzwonią do Ciebie z propozycją spotkania w celu obniżenia opłat to pewnie posyłasz ich na drzewo


barbara barbara
22.01.2015. 19:58

Opinia

Czytam,czytam I nie wierze ze tak niskie oplaty sa za prowadzenie konta poniewaz ja place miesiecznie 11,50 za prowadzenie konta +2,99 zl za karte.Rozumiem ze czas podziekowac bankowi za taka wspolprace.Zrobie to w poniedzialek skladajac wniosek o rezygnacje.Jest to rozboj w bialy dzien zeby miesiecznie rekwirowac 14,49 zl.


Narcyz Narcyz
22.01.2015. 11:31

Polecam

Mam eurokonto intro dla mlodych, i naprawdę polecam. Szczególnie z racji wyjazdów za granicę, cenię sobie Unicredit. Duża ilość placówek i zdrowy przelicznik euro. Co do opłat - radzę poczytać szczególy. Ubezpiecznie, przelewy - wszystko jest tańsze niż w porownywalnych rorach, choćby w ING dla frajerów, które po za śmiesznym debetem 100 zł, daje w zamian kolosalne opłaty za nawet głupi przelew międzybankowy.

Ja za konto płace łącznie około 3 zł (wliczam w to opłatęza karte, oraz przelewy do innych banków niż mój)
Kontakt z bankiem mam zawsze bardzo dobry (I oddzial w Warszawie - nie wiem jak jest w innych)

Co za kredytów i pożyczek - uważam że Pekao to uczciwy bank. Fakt, bardo trudno jest uzyskać pożyczkę/kredyt - dla mnie to zaleta. Taki Raiffeisen czy Credit Agricole bardzo łatwo pożyczają pieniądze, a potem w przypadku chwilowych problemów równie łatwo wyciągają łapę choćby po twoją hipotekę, w przypadku chwilowych problemów.

Dobry zwyczaj nie pożyczaj, a jak już to w swojej walucie. Stabilny, duży bank, w którym czuje się bezpieczny. W życiu nie ulokowałbym swoich pieniędzy w malych, złodziejskich instytucjach jak chocby idea bank, ing lub t-mobile.


niezadowolona niezadowolona
21.01.2015. 13:10

Tragedia nie bank

Zakładając konto dla syna w euro, zapytałam się Pani czy nie będzie problemu z większymi kwotami, odpowiedziano że do 10 tyś euro nie ma problemu tylko parę dni wczesniej musze zgłosić ten fakt w oddziale. Od poczatku w oddziale nie mogłam wypłacić pieniedzy bo nie byłąm wprowadzona jako opiekun ustawowy bo syn jest nieletni, Pani która zakładała konto byłą na chorobowym a dokumentów nie mogła inna Pani znależć. Dzwoniłąm więc po syna i czekałąm aż skończy lekcję, póżniej żeby nie mieć problemów całą dokumentację woziłam ze sobą. Po czterech miesiącach okazało się, że ta Pani niedopilnowała istotnego faktu miesiecznej blokady na koncie do wysokości przecietnej średniej krajowej ustalonej przez GUS i nie można było wypłacić większej kwoty. Pierwszy raz spotkałam się z taką nie kompetencją pracującej osoby w banku. Za każdy przelew zagraniczny pobierane są kwoty i to nie małe. Pani która zakłądała mi konto oferowała mi kartę z której nie skorzystałam teraz chcąc skorzystać okazało się że do tego konta nie ma karty. Ja osobiście nie polecam, szukam innego banku.


Marek Marek
13.01.2015. 18:50

Czy czeka mnie gehenna z zamknięciem konta???

W listopadzie 2014 r złożyłem w oddziale banku PKO SA dyspozycje zamkniecia konta. pani poinformowała mnie że konto zostanie zamkniete na koniec grudnia 2014 r . Zabrała karte debetową ,która przy mnie zniszczyła wypisała zlecenie zamkniecia konta i ....zapewniła że konto zostanie na pewno zamkniete a środki na nim znajdujące się przelane na wskazany rachunek w innym banku. Dzisiaj cos mnie natknęło /13,01br/ o zadzwoniłem do Pani ktora zamykała konto / dała mi podczas pierwszej wizyty swoja wizytówkę/ aby sie dowiedziec czy konto juz zostało zamkniete i dlaczego pozostałej kwoty na zamknieteym rachunku nie mam na nowym. Odpowiedz: Rachunek nie został zamkniety ponieważ musza jeszcze sprawdzic .....ZGODNOŚC PODPISU ZE WZOREM JAKI ZŁOŻYŁEM PODCZAS ZAKŁADANIA KONTA !!!!! Miesiąc to mało na sprawdzenie podpisu!!Ponadto powiedziała że konto zostanie zamkniete na koniec stycznia!!!Nie wiem czy śmiac się czy płakać ale powiedziałem na koniec rozmowy Jeżeli zostanie pobrana przez bank kwota za obsługę konta za miesiąc styczeń to natychmiast zgłaszam zawiadomienie o przestępstwie OSZUSTWA /przestępstwo to jest ścigane bez względu na kwotę/ do prokuratury . Nie chodzi o kwote lecz o ZASADY !!!! Za kilka dni zadzwonię do banku i dowiem się na jakim etapie jest ....SPRAWDZANIE PODPISU!!!!


blus blus
05.01.2015. 17:02

SKANDALICZNY Brak kontaktu z Bakiem - nawet po kontakcie z idiotyczna infolinią która chce pomóc

Jestem klientem tego banku już od 10 lat , po czasie zostałem klientem "prestiż" doradca dzwonił do mnie raz w miesiącu z ofertą i wszystko było dobrze dopóki ie zmieniłem statusu na detal. Z uwagi na słabą ofertę lokat przeniosłem pieniądze do innego banku i z automatu stałem się klientem segmentu detal z którym Bank się już nie liczy. Dla tego segmentu kontakt z Oddziałem w którym się założyło konto jest niemożliwy, na wizytówkach otrzymywanych widnieje tylko info linia z Warszawy. A Warszawa wiadomo do czego służy - do krojenia klienta a nie do pomocy.

W żaden sposób nie można się skontaktować z pracownikiem z którym dzień wcześniej załatwiało się sprawę. Oddziały w terenie nie mają nawet 1 telefonu podanego do publicznej wiadomości i swoich klientów.

MOIM ZDANIEM TO SKANDAL , PIERWSZY RAZ SPOTYKAM SIĘ Z TAKIM BANKIEM KTÓRY KLIENTÓW DETALU MA GŁĘBOKO W POWAŻANIU. MOJE PIENIĄDZE JUŻ NIGDY NIE WRÓCĄ DO TEGO BANKU POZA DROBNYMI.

JAK KUBA BOGU TAK BÓG KUBIE. mijajcie ten bank szerokim łukiem bo lekceważą swoich klientów z których przecież żyją . TO NIE DO POJĘCIA.
Oburzony klient 5


zibi zibi
02.01.2015. 18:29

najgorszy bank

Nie polecam,po unieważnieniu upoważnienia dla osoby trzeciej ta osoba nadal może pobierać środki za pomocą karty kredytowej,lub bankomatowej,to jakaś parodia,jeżeli kogoś usuwamy z konta to chyba logiczne że całkowicie włącznie z blokowaniem kart.rezygnuje z tego złodziejskiego banku.To co powyżej ludzie piszą to szczera prawda!!!!!


Anna Anna
27.12.2014. 22:09

Wielkie Rozczarowanie

Niestety będę musiała zrezygnować z usług tego banku bo utrzymywanie konta jest zbyt drogie na kieszeń studenta niepracującego. Co chwila pobierają jakieś opłaty, już sama nie nadążam za co. Po prostu likwiduję w przeciągu miesiąca i ani chwili dłużej !


BASIA BASIA
19.12.2014. 22:29

bARDZO, BARDZO NIEĹťYCZLIWY BANK!

Jaestem klientką tego banku od kilkunastu lat. Mam nawet status VIP-a. I ani razu nie udało mi sie dostać u nich kredytu!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam stałe niemałe wpływy, głównie są to dochody z najmu . Starałam się o kredyt hipoteczny( mam kilka mieszkań)- nie dostałam,bo dochody są z najmu,a oni dzielą to na pół, nie mam dochodów z zatrudnienia....2 razy występowłam o kredyt gotówkowy i też odmowa. Nawet 5 tysięcy mi nie chcieli dać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chory bank.
Ciekawe czy teraz dostałabym pożyczkę- założyłam u nich konto firmowe-od 1 i 1/2 roku. Pewnie znów by coś znaleźli, by nie dać pieniędzy.
Inne banki dają mi kredyty od ręki, mimo,że jestem klientką z ulicy. Dawno bym od nich uciekła, ale trzymają mnie tam konta. Zmiana byłaby dla mnie bardzo kłopotliwa. NAJBARDZIEJ NIEŻYCZLIWY BANK, JAKI ZNAM.


Anka Anka
06.12.2014. 11:40

Likwiduję konto

Mam u nich EUROKONTO od bardzo dawna, opłata miesięczna 11,50 pln, opłata za przelewy ostatnio ściągnęli mi z konta 1,50 zl, opłata za smsy zabezpieczające przelewy internetowe - ostatnio pobrali 1 zl, jakieś dziwne prowizje ostatnio 0,99 zl naprawdę nie wiem już za co, w zamian dostałam 0,18 zł odsetek, nie mogłam nic z tym zrobić ponieważ miałam u nich kredyt hipoteczny, który spłaciłam m-c temu i teraz nic mnie już nie powstrzyma od zmiany banku, NIKT z banku nie zadzwonił i nie zaproponował zmiany konta na inny tańszy rodzaj bo po co...jak frajer daje się rąbać to rąbią; obciach pobierać takie opłaty podczas gdy konkurencja ma naprawdę darmowe konta internetowe. Prawdopodobnie zmieniam na ING, myślałam o BZ WBK ale tam Santander wprowadza za duże zamieszanie. Dzisiaj przeczytałam, że Uni Credit udzielił kredytu Gazpromowi...


waldi waldi
28.11.2014. 18:35

opinia

Miałem w tym banku konto prawie 20 lat o tyle za długo.


ja ja
25.11.2014. 16:33

Ĺźenada

Ostrzegam wszystkich przed tym bankiem, szczególnie tych, którzy zamierzają zaciągnąć kredyt hipoteczny. Agnieszko pocieszę Cię: nie tylko w Sieradzu tak jest, w Warszawie również. Mnie zostało jeszcze 20 lat spłaty, ale jeśli nadarzy się okazja to przeniosę się do BPH lub DEUTSCHE BANK. Tych idiotów mam już dość. Bałagan, błędy, ciągły brak pani która się tym zajmuje, itp. Nawet jeśli się umówisz na spotkanie na konkretny dzień i godzinę to i tak się nie odbędzie, bo pani zachorowała albo musiała wcześniej wyjść. Składasz papiery o kredyt konsumencki np. na 30 tys. zł. Załatwisz całą rozbuchaną papierologię i po miesiącu usłyszysz, że nie masz zdolności kredytowej, ale później przez kilka miesięcy odbierasz telefony od idiotycznych konsultantów banku z propozycją wzięcia pożyczki nawet do 100 tys. zł. Książkę mogłabym napisać, ale szkoda dla nich czasu. Za konto kasuję mnie kilkaset zł rocznie - zależy gdzie wypłacam kasę. Chyba zacznę im te franki w kopercie przynosić :)

ODRADZAM PEKAO SA


Agnieszka Agnieszka
25.11.2014. 11:50

kredyt hipoteczny. bank pekao sieradz ul.jana pawla

UWAGA. Placowka w Sieradzu.Panie pracujace tam sa do zwolnieniaZero zainteresowania klientem.Brak kompetencji.w dokumentach duze bledy za ktore placi klient-wpisy do ksieg wieczystych na podstawie dokumentow z banku z pomylkami. Wiecznie niekompletne dokumenty i ciagle zapraszanie do ich uzupelnienia zamiast sprawdzenia od razu przy kliencie.Bank otwarty do 18 ale pani pracujaca na kredytch mieszkaniowych ma dzis do 16 i o 15:30 juz nie przyjmuje spraw a kolezanka obok nie zajmie sie niczym bo ona tego kredytu nie udzielala.Zostalo nam kilka rat i nigdy wiecej w tej placowce i tym banku nie wezmiemy kredytu bo ciagle mamy problemy. Drogi panie banku pekao w zyciu nie wyrobicie swoich planow sprzedazy z takim podejsciem do klienta ktory czeka az skonczycie rozmowe prywatna, dopijecie kawe i sie obudzicie !!!!!!


Anonim Anonim
25.11.2014. 10:37

...

Do tej pory myślałem że mam takie gówniane konto w banku pekao bo za prowadzenie konta trzeba płacić i za kartę visa, nie mówiąc już o wypłacie z bankomatu obcego(zapłaciłem ok40zl zawyplacone 1000zl) ale jak czytam opinie innych banków na forum, które niby maja 0 zł za wszystko ale tylko na reklamach a w rzeczywistości maja wiele ukrytych kosztów to już wole płacić w pekao (chociaż wiem za co) niż nie wiedzieć ze jestem dłużnikiem banku i być straszony windykatorami i płacić za monity 90zl każdy. Stwierdzam z przykrością ze na tym zasranym świecie nic nie ma za darmo a konto mieć muszę wiec muszę płacić.


srututu srututu
13.09.2014. 16:01

Opinia

ja to wybralem 2tysiace o dziwo w bankomacie PeKaO S.A,w domu na komputerze widze ze zostala pobrana oplata 60 zl ....WTF


cienki bolek cienki bolek
04.08.2014. 09:59

przelewy w EURO

dupiaste konto - za otrzymany przelew 100 Euro pobrali sobie 4,82 Euro prowizji. Też zrezygnuję z usług pięknych Italiańców


ada ada
01.07.2014. 20:48

Opinia

NAJLEPIEJ Iść DO BANKU A NIE SŁUCHAĆ BZDURNEGO GADANIA


ruda ruda
18.05.2014. 17:02

Uważajcie na wałek numer 1 w Pekao S.A.

Bankier w oddziale zamyka rachunek firmowy - zeruje konto wypłacając resztę. Następnego dnia system PeKaO S.A. nalicza 5 złoty opłaty za wypłatę i zaczyna się jazda z kosztownymi monitami do kwoty 90zł. w ciągu trzech miesięcy. Żeby było trudniej dłużnikowi to monity oczywiście (twierdzę że z premedytacją) wysyłane są na adres zameldowania, a nie jak podano w banku adres zamieszkania. (o narastającym długu zorientujesz się dopiero jak odwiedzisz rodzinne strony i odbierzesz pocztę)
Dowiedziałem się od pracownika jednego z oddziałów, że połowa spośród klientów która zakłada konta firmowa - wraca w celu ich zamknięcia . Przemyślna strategia banku staje się smutną koniecznością, metodą na wyrwanie od Kowalskiego jeszcze trochę kasy . Niesmak pozostaje.


kubas kubas
29.11.2013. 20:56

bank

JAKIE OPROCENTOWANIE BEDE MIAL


zniesmaczony zniesmaczony
28.11.2013. 06:59

Prowizje

Wg "Taryfy prowizji i opłat bankowych dla klientów detalicznych” uwzględniającej zmiany wprowadzone Zarządzeniem Wykonawczym Nr A/41/PBD/2013 z dnia 12.11.2013 r wypłata w placówce banku to 4% kwoty, a w bankomacie - 3,5%.
http://www.pekao.com.pl/binsource/f/44/51/4/bin_P1K072ed04f4ae40371144514,ATTACHMENT,PL,1,3,0/Karty_kredytowe.pdf

Wysiadam, oburzony.. gdy tylko znajdę lepszy bank, likwiduję konta.


mielony mielony
29.05.2013. 16:29

opinia na temat banku

bank do niczego, chcąc wpłacić pieniądze na konto pewnej firmy która to miała konto w tym banku musiałem ponieść opłatę i do tego kobieta mnie obsługująca nie umiała sobie poradzić z ta czynnością
na koniec zostałem poinformowany ze wplata dojdzie w ciągu 2 godzin

PORAĹťKA OGROMNA


forest forest
07.10.2012. 21:19

sie sami zrobili w BALONA :)

Miałem konto w banku przez 4 lata.
Zdziwił mnie fakt iż nie pobierają mi żadnych opłat miesięcznych... darmowe konto w pełni...

Po zagłebieniu się w niektóre paragrafy umowy o rachunek ... znalazłem jeden "ptaszek" w miejscu gdzie nie powinno go być ....

... przy zakładaniu konta miła Pani obsługująca mnie zaznaczyła iż moje konto będzie kontem VIP...
oraz przy zakładaniu miałem przejść na ich fundusz emerytalny PEKAO Pioneer ... więc tak uczyniłem...

Jednak zdecydowałem sięzamknąć konto po przeczytaniu niusów w necie, iż może bank wymagać spłaty zaległych należności z przyczyn omyłki urzędnika...

Więc zamknąłem z uśmiechem ... wychodząc na plus hehe...


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


5 + 1 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !