Konta bankowe · Konto · Konto Przekorzystne w Pekao SA + PREMIA 200 zł - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie?

Porównanie i opinie o kontach dostępnych w banku Pekao SA

pekao Pekao SA Bank z żubrem od lat kojarzy się z tradycyjną bankowością. Zorientowany zarówno na klientów korporacyjnych jak i indywidualnych, atrakcyjny przede wszystkim dla tych, którzy nie wyobrażają sobie obsługi konta bez wizyty w oddziale. Niestety – również bez sporych kolejek, które bywają zmorą wielkich banków. W ostatnich latach bank mocno postawił na rozwój bankowości nowoczesnej, z dostępem przez elektroniczne kanały. Ale mimo wszystko, gdy patrzeć na ofertę konkurencji (choćby tabelę opłat i prowizji) wydaje się, że bank z żubrem o nowych klientów nie walczy tak, jakby mógł.

Pekao Konto Przekorzystne

Konto Przekorzystne to podstawowy rachunek osobisty w Banku Pekao, pojawił się on w ofercie w styczniu 2018 r. i zajął miejsce kilku innych ROR'ów z rodziny EuroKonto.

Tabela opłat i prowizji pod lupą

Nazwa Pekao SA - Konto Przekorzystne
Prowadzenie konta 0 zł lub 6 zł
Zwolnienie z opłaty:
- wiek poniĹźej 26 lat;
- lub miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 500 zł jednorazowo oraz co najmniej raz w miesiącu zostanie dokonana min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub przez PeoPay
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 3 zł
Zwolnienie z opłaty:
- wiek poniĹźej 26 lat;
- lub miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 500 zł jednorazowo oraz co najmniej raz w miesiącu zostanie dokonana min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub przez PeoPay
Opłata za wypłaty z bankomatów w Polsce Osoby poniżej 26 lat:
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce

Osoby powyżej 26 lat (miesięczne wpływy min. 500 zł jednorazowo oraz min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub przez PeoPay):
0 zł - bankomaty Pekao
2% min. 5 zł - pozostałe
Premia dla nowych klientĂłw 150 PLN za otwarcie konta
2% na koncie oszczędnościowym do 20 tys zł


Promocja 150 zł do 30 września

Aby otrzymać nagrodę 100 zł należy otworzyć do 30.09.2020 r. Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową lub aplikacją PeoPay poprzez podstronę Banku lub aplikację PeoPay. Następnie w kolejnych czterech miesiącach zapewnić wpływ min. 500 zł na konto i dokonać min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej oraz min. 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay.

W ramach trwającej do 30 września kolejnej promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao” można zyskać 3400 punktów za dodanie karty do programu Bezcenne Chwile. Ich deklarowana wartość to 50 zł .

Konto oszczędnościowe 2% do 20 000 zł

Promocja 2% w skali roku dla środków do 20 tys. zł przez 4 miesiące (tzn. 120 dni) jest dostępna dla klientów, którzy do 30.09.2020 r. otworzą nowy rachunek płatniczy Konto Oszczędnościowe. Promocja jest dostępna dla klientów nowych lub z niskimi saldami rachunków.Konto Przekorzystne w Pekao SA + PREMIA 200 zł - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.15 na 5
111 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (164 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia (4 stron razem)
baga37 baga37
23.04.2012. 17:50

problem z zamknieciem konta

Otwarcie konta to chwila ale kiedy chcesz zamknac konto to dopiero sie zaczyna, dla mnie zamykali konto dwa miesiace, koszty utrzymania dalej byly liczone a to 20zl, a na koniec ze srodkow ktore zostaly na tym koncie zabrali 10zl bo o tyle mniej przelali na drugie konto. OSZUSCI !!!!


marek marek
24.08.2011. 19:01

rezygnacja

Po wielu latach korzystania z uslug tego banku - rezygnuje. laczne koszta oplat z tytulu prowadzenia Eurokonta Plus + Dobry Zysk - to ok 200 PLN. Nie dosc ze na moich pieniadzach zarabiaja, udzielajac innym kredytow (bo przeciez moje pieniadze sa w obrocie), to musze im za to placic, zamiast miec udzial w zyskach z udzielanych przez PKO SA kredytow. Przechodze do innego Banku, gdzie oplaty sa zerowe za prowadzenie rachunku, przelewy netowe, itd. Bank powinien zyc z udzielanych kredytow, z TFI, a nie żerowac na wynagrodzeniu indywidualnego klienta. Wstyd i hańba !!! Jeden z największych a zarazem jeden z najgorszych bankow polskich. A powinien byc najlepszy dla Polakow. Zegnam sie z tym Bankiem raz na zawsze.


Janusz Janusz
21.08.2011. 13:17

Eurokonto Aktywne Plus

Piszą, że posiadacz Eurokonto Aktywne Plus - Konto osobiste nie płaci za przelewy internetowe. Zatem dlaczego ode mnie pobierane są opłaty ? Poza tym wypłaty z bankomatów są płatne. Zamierzam zamknąć to konto w poniedziałek gdyż nie chcę świadomie dać się oszukiwać. Oni mają możliwość manipulacji, ja nie posiadam takiej możliwości. Inne banki na rynku mają o wiele lepsze warunki, a te włoskie brudasy skubią jak tylko mogą. OCZYWIŚCIE NIE POLECAM TEGO BANKU. Lecz decyzja należy do was. Żenada !


Jarek Jarek
19.08.2011. 16:11

Eurokonto Intro

Piszą że Eurokonto Intro jest za 0zł, ale przecież jest płatne. 0,98gr jak zrobię co najmniej 5 operacji zapłaty kartą a jak nie to kosztuje 2,98 za miesiąc. Każdy przelew kosztuje 0,50gr i nie ma debetu. Ogólnie jestem zadowolony z banku. Nigdy mnie nie oszukali i nie miałem problemów.


Pure True Pure True
27.05.2011. 14:42

Dla bogatych...

Prowizja od wypłaty w obcym bankomacie (800 PLN) kosztowała prawie 40 PLN...
Do tego opłaty "bez nazwy" na wyciągu (karta i prowadzenie) grubo ponad dychę - PARANOJA
W TV wygląda to zupełnie inaczej - jak zwykle tracą szaraczki a zyskuje instytucja w białych rękawiczkach - beznadzieja...


waska waska
24.05.2011. 20:43

konto pekao

KONTO W TYM BANKU MA PODSTAWOWĄ WADĘ PO KAŻDEJ OPERACJI NIE MA PODANEGO SALDA RACHUNKU JAK TO JEST W INNYCH BANKACH


LILKA LILKA
08.02.2011. 22:12

Opinia

NIE POLECAM KONTA WALUTOWEGO W BANKU PEKAO SA. PRZELEWY Z TEGO KONTA KOSZTUJA 14 EURO A PONAD TO ZA KAZDY WPŁYW NA TO KONTO ZABIERAJA 5 EURO . I TAKIE OTO MAMY BEZPŁATNE KONTO W PEKAO SA


Ĺźuromin Ĺźuromin
18.01.2011. 18:02

o kontach depozytowych Pekao S.A.

dawniej Eurokonta w Pekao S.A. były w miarę jasne i czytelne.

miały jedną zbiorczą opłatę za konto i już - ostatnio 8.50 zł. do tego była wydawana automatycznie karta debetowa bez pułapek. ale od dłuższego czasu za te wcześniej wydane automatycznie karty nalicza się opłatę za kartę 0,99 zł i za rzadkie używanie karty 0,99 zł. więc w zaokrągleniu koszt posiadania tego konta to 10,50 zł miesięcznie. a oprocentowanie? - 0,01%. więc jakież to musiałoby być saldo tego rachunku aby odsetkami zarobiło na siebie - czyli aby nie ponosić kosztu.

dawniej opłata była mniejsza ale przecież wymyślili że mając konto masz pakiet pomocny ... cuda ... masz Eurokonto to czy wypadek czy choroba - pomocni pomocnicy ci pomogą. GŁUPOTA!

bank to nie instytucja ubezpieczeniowa. bank ma oferować atrakcyjne konta depozytowe bez żadnych pomocnych pomocników za podwyższoną opłatą.

na marginesie - Aliorbank wymyślił darmowe konto z kartą za 3 zł ... po jakimś czasie Aliorbank uszczęśliwia pomocnymi pomocnikami za 2 zł, bo opłata za kartę wzrosła do 5 zł.

obecnie można mieć naprawdę konto za darmo w tym Pekao S.A. i nawet mieć z tego korzyść w postaci odsetek, bo jest ono oprocentowane. co prawda tyle co kot napłakał - 0,01% ale zawsze to więcej niż 0% = 0 zł.
to Eurokonto Net. aby było za darmo trzeba nie posiadać karty debetowej więc operacje gotówkowe realizować w kasie oddziału dowodem osobistym. natomiast bezgotówkowe w internecie.
podobne jest konto Eurokonto Intro. że dla młodych, dla studentów, olaboga nie wiadomo co za rarytas. żadna rewelacja. żeby było za darmo trzeba zrezygnować z karty debetowej i!
i!
nie realizować operacji bezgotówkowych w internecie bo przelew kosztuje 0,50 zł!
o!
taka pułapka dla młodych, studentów, nowych klientów Pekao S.A. którzy zaczynają poprzez INTRO.
oprocentowanie takĹźe 0,01%

jeszcze czepnę się nazwy tych rachunków. są one ... Eurokonta ... tylko z nazwy bo to nie są konta dla waluty EUR tylko PLN. więc chyba tylko tak dla szpanu ... z GŁUPOTY nazywają się EURO konta, tak jak z pomocnymi pomocnikami.


remek remek
06.12.2010. 20:10

beznadziejny bank

Nigdy wiecej zadnego konta w Pekao sa, niekompetentni ludzie, nie majacy wiedzy o funduszach, lokatach, beznadzieja


maro maro
16.11.2010. 20:46

Opinia

Siemka


sus sus
25.10.2010. 16:09

konto a kredyt hipoteczny w pekao sa

a mam pytanko.. czy fakt posiadania konta w pekao (mam już dobre 10lat) "ułatwia" negocjacje kredytowe?/


martha martha
21.10.2010. 13:43

konto pekao

Opłaty mają wysokie, za każdy przelew w placówce banku płaci się 2 zł, a przez internet 50 gr. Prowizja za wybranie pieniędzy w innym bankomacie jest z tego co pamiętam 3 zł za każde wybrane 100 zł. Skandal normalnie. Niestety ze względu na kredyt hipoteczny w tym banku również mam tam konto, na razie bez opłat bo sobie wzięłam konto <30.


Carloss Carloss
03.07.2010. 12:56

Opinia

W XXI ciągle nie można zobaczyć historii rachunku za ostatnie 6 miesięcy. O eksporcie historii rach. to nawet nie ma co marzyć
Od lat wypłacałem kesz w banku na kartę bankomatową. Ale już nie mogę, bo musiałbym udać się do oddziału, w którym zakładałem konto i zmienić sposób autoryzacji z karty IKM na dowód os. Mogę zmienić to w dowolnym oddziale, ale musiałbym otworzyć w nim rachunek np. walutowy!! Który jest darmowy oczywiście ;)


Adam Adam
08.04.2010. 14:04

Eurokonto w pekao pytanie o opinie do posiadaczy?

Zastanawiam sie nad założeniem konta w pekao sa a konkretnie eurokonta net.
Z tego co widze uzytkowanie konta jest w miare tanie?
Czy w EUROKONCIE jest jakiś warunek, żeby comiesięcznie wpłacać na konto konkretną jakąs kwotę.
Czy są tu ukryte jakieś inne haczyki?


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


6 + 1 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !