Konta bankowe · Konto · Konto w PKO BP - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie?

Oferta Kont PKO BP - oceny i opinie nt. kont największego polskiego banku

pko bp PKO BP Największy polski bank z wielkimi tradycjami od wiosny 2011 roku prowadzi intensywną kampanię, zmierzającą do zatrzymania odpływu klientów do konkurencyjnych banków. Elementem tej kampanii, której twarzą jest showman Szymon Majewski, jest nowa oferta kont osobistych. Odnowione zostały też inne produkty banku. Ale to właśnie z kontami osobistymi bank wiąże największe na osiągnięcie celu. Poniżej krótka ocena dostępnych kont w PKO BP.

PKO Konto za Zero

Najszerzej reklamowany, i najbardziej rozpoznawalny jest nowy rachunek PKO Konto za Zero . Konto za Zero jest darmowe (ale tylko dla osób, które mają do konta kartę debetową, inaczej bank pobiera opłatę 6,90 zł). Darmowa jest karta debetowa (ale tylko w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 300 zł, inaczej bank pobiera opłatę nawet do 6,90 zł) , krajowe przelewy internetowe (oraz dostęp do bankowości elektronicznej), darmowe są też wypłaty z bankomatów PKO BP – łącznie ponad 3 000 maszyn.


Konto dla młodych w PKO BP

„PKO Konto dla Młodych” – to oferta dla osób, które nie ukończyły 30. roku życia. Konto jest przeznaczone dla studentów i absolwentów. Ci, którzy nie skończyli 26. Roku życia mają prowadzenie rachunku za darmo. Konto dla Młodych gwarantuje bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie, darmowe przelewy internetowe (krajowe), darmowe są doładowania telefonów. Karta wydawana do rachunku ma funkcję płatności zbliżeniowych. Karta do konta jest darmowa pod warunkiem wykonania min. 5 operacji bezgotówkowych rozliczonych w okresie, w którym jest pobierana opłata za kartę, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 do 5 zł/mies. w zależności od liczby dokonanych operacji bezgotówkowych. Posiadacz Konta dla Młodych może korzystać z salda debetowego – do 500 złotych. Studentom bank oferuje preferencyjne warunki kredytów studenckich.

Konto dla firmy w PKO BP

PKO BP posiada specjalne dedykowane firmom konta bankowe. Dzięki aktywnemu korzystaniu z rachunku firmowego można uniknąć wielu opłat.

PKO Konto Firmowe przeznaczone jest dla jednoosobowych działalności gospodarczych w tym wolnych zawodów i rolników indywidualnych

  • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli wykonasz przelew do ZUS i płatność kartą za min. 500 zł w miesiącu (w przeciwnym razie – 25 zł miesięcznie);
  • 0 zł za pierwsze 30 przelewĂłw internetowych krajowych w miesiącu (kolejne - 1 zł)
  • 0 zł za wydanie kart debetowych w PLN, EUR, USD
  • 0 zł za przelewy internetowe do ZUS/US

Jeśli twoja firma działa krócej niż 12 miesięcy PKO Konto Firmowe otrzymasz bezpłatnie przez 6 miesięcy od momentu otwarcia rachunku, bez dodatkowych warunków.
Konto w PKO BP - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.15 na 5
184 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (305 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 Ostatnia >> (7 stron razem)
Daria Daria
13.03.2018. 19:54

Obsługa dramat

Mam konto od kilkunastu lat. Od jakiegoś roku były problemy po zmianie konta, pan Piotr D. Z Kraśnika zapewniał, że do mnie zadzwoni i wyjaśni temat. Kilkukrotnie. Po roku zadzwoniłam na infolinię i żadnego zgłoszenia. A dziś poszłam zamknąć debet, pani była tak nieprzyjemna w oddziale w Lublinie przy Auchan, że głowa mała. Rozumiem porę ale chyba jakieś standardy obowiązują... Chociaż szczerze wątpię


Daro Daro
06.03.2018. 17:42

Promocja dla nowych

Właśnie trwa ciekawa promocja dla młodych, w której do zgarnięcia jest 100 zł na Allegro za samo założenie PKO Konta dla Młodych. Myślę, że warto skorzystać.


janno janno
07.02.2018. 17:10

beznadzieja

Odradzam Wszystkim. IPKO - nie idzie się zalogować, bankomat nie wypłaca pieniędzy, a pieniądze schodzą z konta ( 2 tyg. odblokowywanie własnych środków ), robisz przelew a tu błąd i masz jechać do banku. Karty zdrapki nagle blokada i jedź do banku. A przy każdej wizycie w banku ankieta i proszę podpisać. Patrzą ile masz na koncie i dzwonią mówiąc co masz zrobić z pieniędzmi. A jak coś się stanie to nigdy nie ich wina i masz jechać do Banku.


daniel daniel
27.01.2018. 19:55

Pko konto za zero

Przeszedłem do tego banku i narazie jest ok, płatność karta na 300 zl wyrabiam i za kartę nie place, na plus to, ze dowolna ilość wypłat gotówkowych z ror albo oko w agencjach lub oddziałach jest za darmo, no i bank jest polski, dość już miałem wspierania holendra, kiedy moja matka wpłaciła im kasę na lokatę i po dwóch latach oddali tyle samo.


MAGDALENA MAGDALENA
26.01.2018. 11:49

Dno

Brak mi juz słów... od pazdziernika czekam na wypłatę z czeku zagranicznego.... 4miesiace? To po prostu jakis zart...


Stanisaw Stanisaw
24.01.2018. 17:07

Jasielski bank PKO

Jako zwykły ciułacz oszczędzałem w Skoku, zostałem sprzedany do PKO gdzie przeniesiono moje oszczędności. Po ok. 2 miesiącach dostałem ofertę na plus od doradcy Marzeny W. jeśli zmienię rodzaj konta (było za zero) będę miał doradcę i lepszą obsługę bez kolejek to się nazywa AURUM, kto by nie przystał, ale po czasie zmienił się doradca Alicja K. bez powiadomienia zmniejszono oprocentowanie z 1 do o.5 a konto aurum 2 razy po 30 zł.W wyjaśnieniach najlepiej spisała się szefowa Bogusława Cz. bo stwierdziła że nie wiedziałem co podpisywałem, i tyle w temacie. Ktokolwiek będzie chciał być klientem niech się zastanowi bo na pożegnanie kosztowało mnie to w sumie 190 zł. Jeśli ktoś miał coś podobnego i chce się podzielić stanislawjaslo@wp.pl .


HALINALM HALINALM
17.01.2018. 11:39

ipko a Wester Union

Ostrzegam Państwa przed tym bankiem i dokonywaniem poprzez IPKO transakcji Western Union. Od tygodnia próbuję rozwiązać problem z anulowaniem przekazu - niestety nikt nic konkretnego (oprócz miliona pytań weryfikacyjnych) nie jest mi stanie powiedzieć. Nigdy więcej nie skorzystam z tych usług. Mam nadzieję, że odzyskam swoje pieniądze


Krzysiek Krzysiek
10.01.2018. 19:35

Opinia

Tak jak wyżej szlak mnie trafił chciałem w banku na Nowogrodzkiej oczywiście PKO BP kupić sto funtów. Ludzie 45 minut czekałem jak głupi podchodzę do uśmiechniętego pana pytam się czy mogę kupić 100 GBF pan mówi oczywiście i czy jestem klientem banku. Pytam czy to jest warunek bo po już 50 minutach czekania nie mam ochoty na żarty, pan do mnie oczywiście może pan kupić ale proszę poczekać kilka minut bo pani skarbnik jest zajęta. Ludzie i oni się dziwią że klienci od nich uciekają MASAKRA!!!!!!!


Kuba Kuba
19.12.2017. 20:21

konto dla młodych

Ja akurat mam konto dla młodych i muszę powiedzieć że jestem zadowolony. Konto, wypłaty, przelewy itp faktycznie za free, jedynie to przelewy natychmiastowe są płatne 5 zł (do innych banków między pko, zwykłe są po kilku sekundach na koncie ) ale jak zrobię jeden taki przelew na 2-3 msc to świat i ludzie.


Tomek Tomek
13.12.2017. 19:35

Opinia

Oceniam ich na 1 w skali 10. Obsługa klienta praktycznie nie istnieje. Połączenie z konsultantem graniczy z cudem, a ostatecznie jak już się połączysz to i tak nic nie można załatwić. Konsultanci nie douczeni, strona internetowa nie dość, że nieczytelna, to jeszcze nie wszystko działa jak należy (mimo, że jest taka opcja, to nie można zmienić danych teleadresowych i numeru dowodu). Dobrzy są jedynie w przyjmowaniu reklamacji, z których nic nie wynika, po prosu klientów mają w gdzieś.
Szczerze odradzam. Po 20 latach rezygnuję.


Kamil Kamil
07.12.2017. 23:26

Infolinia

Brak jakiejkolwiek możliwości dodzwonienia się do konsultanta. Niezależnie od pory dnia na infolini całodobowej nikt nie odbiera.


Pawe Pawe
19.11.2017. 17:53

PKO BP to najgorszy bank Polski

PKO BP to najgorszy bank Polski. Serwis na poziome czasów PRL, 3D-secure nie działą poprawnie (dzięki czemu nie ma możliwości płacić przez internet), pomoc techniczna telefony nie odbierają!


Dasta Dasta
15.11.2017. 19:19

Likwidacja

Panie w banku po zapytaniu czy płacę coś za likwidację rachunku powiedziały, że nic właśnie przyszłam zalogowałam się i naliczona została opłata za kartę. Nie chce mieć z tym bankiem już nic do czynienia. Utwierdziło mnie to tylko w przekonaniu, że dobrze zrobiłam zmieniając bank. Złodzieje!!


Robert Robert
10.11.2017. 11:02

Serdecznie odradzam

Serdecznie odradzam korzystanie z tego banku. Przy pierwszym przelewie elektronicznym niewielkiej sumy (3 dzień korzystania z usług tego "banku") wyszedł komunikat "zlecenie wymagające potwierdzenia" - godzina 16:00. Dzwonie na infolinie czekam... czekam... w końcu miła pani wyjaśnia że dziś do 22:00 ktoś zadzwoni i sie upewni że ja to ja. OK. Do 22:00 żadnego kontaktu, dzwonie rano. Czekam... czekam... Miła kobitka mówi że ktoś za 5 minut do mnie zadzwoni. Czekam godzinę, 2, 3 godziny i nic. Dzwonie jeszcze raz i sytuacja się powtarza, jeszcze sprawdzam czy mają mój nr telefonu - wszystko się zgadza. Czekam znowu. Acha, o 14 przelew będzie anulowany. Własnie się ubieram i jade do pseudo banku rozwiązać konto, wycofać kase. Ne chce mieć z nimi żadnego kontaktu.


assss assss
31.10.2017. 21:20

PKO dla bogatych

Witajcie, generalnie PKO to bank dla bogatych, bo ja przykładowo nie chciałbym trzymać kilku milionów w jakimś innym małym banku. Mówię hipotetycznie :P


Bartosz Bartosz
26.10.2017. 15:51

konto dla młodych

Ja mam mam konto dla młodych, dużo moich znajomych ma i mi polecili. Jestem zadowolony, szczerze mówiąc nie mam żadnych problemów. Wpływa mi stypendium, robię czasem przelewy, korzystam z IKO. Dla mnie na plus, że jest tanio i dużo banków, nawet w mojej małej mieścinie są.


Waldemar Waldemar
26.10.2017. 11:00

odradzam

Witam,20 lat w Nordei,przeją mnie PKO,5 ok.5lat jestem w PKO,konto dewizowe,po namowie znajomych zmieniłem zamianę euro przez siebie nie przez bank po śmiesznym kursie 50 m do kantoru i 300 zł. do przodu,miałem debet odnawialny w złotówkach,bank pobierał za jego odnawianie plus procenty za debet,jakie było moje zdziwienie gdy dostałem list że wypowiada mi umowę debetu choć mam jeszcze 8 miesięcy zapłaconą linie,,,od razu zmienił mi debet na pożyczkę przy debecie płaciłem około 230 zł dzisiaj mi pobrał 630 zł mało tego po niespłaceniu do 2 miesięcy kieruje sprawę do komornika,,,,odradzam ten bank tak się nie postępuje ze starymi klientami,podam mój numer telefonu bo z internetem u mnie nie za bardzo 697856842 Waldemar


Szymek Szymek
21.10.2017. 00:34

Konto za zero

To jakieś kpiny. Konto za zero. Dla mnie za zero to znaczy za darmo, ale widać dla PKO to coś całkiem innego. Szukam konto, chciałem w PL banku, ale się nie da i trzeba w zagranicznych.


Mieczyslaw Mieczyslaw
09.10.2017. 16:40

Zamykają Agencje

Byłem zadowolony z obsługi, ale właśnie zamknęli we Wrocławiu dwie agencje, z których korzystałem, tym samym ograniczyli mi możliwość dotarcia do nich. Teraz ten bank nie różni się dla mnie od jakichś tam wirtualnych banków bez znaczenia. Konta oczywiście zamykam.


Katarzyna Katarzyna
09.10.2017. 12:09

Dramat

Obsługa klienta w pko bp na kazdym poziomieie to dramat _ oddzial świnoujście zabral mi pare lat zycia przez tempo obsługi


Stay kilent Stay kilent
03.10.2017. 09:02

Zniesmaczona

Rownież odradzam z korzystania z tego banku. Jestem ich stała klientka od 20 lat. W ostatnim czasie zmieniałam konto firmowe płatne na konto zero złotych. Wszystko poszło gładko obsługa uśmiechnięta, pani w okienku bardzo miła. Po skończeniu przekształcenia konta, przedstawiono mi rownież ofertę leasingowa na kupno samochodu. Przez pare godzin Nawet zastanawiałam sie czy aby nie skorzystać z ich oferty. Do czas kiedy weszłam na konto firmowe i zobaczyłam opłatę za przekształcenie konta 100 zł. Podczas rozmowy nie poinformowano mnie o tym. Fakt mogłam sie o to spytać. Jednak o wszystkim sie nie pamięta, a powinno sie moim zdaniem informować klientów o kosztach. ZATEM NIGDY WIĘCEJ NIE SKORZYSTAM Z TEGO PZAERNEGO BANKU. Całe szczęście Jest wiele innych konkurencyjnych banków.


Sebcio Sebcio
01.10.2017. 09:06

Ciągłe niedoróbki

Ja akurat w połowie września 2017r. przeniosłem się z banku holenderskiego do PKO BP ponieważ została zlikwidowana placówka (z wpłatomatem - głównym powodem przejścia) w pobliżu miejsca mojego zamieszkania i niestety odczuwam to na minus.
Główne zarzuty to:
-bardzo powolna obsługa klientów w placówce - w oddziale na 4 okienka obsługi zawsze połowa jest nieczynna, klientela to w dużej mierze ludzie starsi którzy chcą mieć wszystko dokładnie wytłumaczone i rozrysowane na kartce papieru, do tego średnio kompetentna obsługa która ciągle gdzieś wydzwania, dopytuje się i upewnia sprawia, że w banku jak za PRL-u zawsze tworzy się kolejka oczekujących.
-nie można połączyć się przez infolinię - po połączeniu z numerem infolinii i przekierowaniu do odpowiedniego działu przez ponad 45 min. puszczali mi irytującą muzykę z komunikatem "proszę czekać , wszyscy konsultanci są aktualnie zajęci", a zdarzenie to było wielokrotne (w swojej naiwności przez kilka dni próbowałem się dowiedzieć pewnych informacji korzystając z tego kanału).
-ciągle psujący się bankomat/wpłatomat - co tu komentować, człowiek musi regularnie korzystać (wpłatomat przy oddziale był głównym powodem, żeby się tu przenieść), a tu co kilka dni zonk! I to zazwyczaj wtedy, kiedy zależy nam na wpłaceniu/pobraniu gotówki. Zostaje tylko długie oczekiwanie w kolejce do obsługi w kasie banku (co oczywiście jest dodatkowo płatne)
I tak to w moim przypadku wygląda. Człowiek chciałby wspierać rodzimą bankowość, ale po takich przygodach co raz częściej myśli o ponownych przenosinach do kolejnego banku.


rav rav
29.09.2017. 11:18

przejrzysta karta kredytowa

Jednym słowem lipa. W sumie jestem zmuszony do posiadania karty ze względu na kredyt hipteczny jednak nie dotarła do mnie po ponad tygodniu także kartę należy zastrzec. Ze względu na posiadane konto Aurum mam przydzieloną konkretną osobę do obsługi klienta. Od obsługującej Pani dostałem tylko numer na infolinie, przez który mogę zastrzec kartę (znalazł bym sam w jedną minute) i tyle mi pomogła. Oczywiście na infolinię PKO dodzwonić się graniczy z cudem, poddałem się w końcu. Karty nie mam dalej, brak reakcji ze strony obsługi konta Aurum (ono kosztuje 30zł miesięcznie jeżeli nie spełnię kilku warunków). Teraz wyobraźcie sobie że jesteście za granicą w podróży bez dostępu do internetu i zgubiliście kartę kredytową, nie jesteś jej w stanie zablokować przez telefon, miałem taką sytuację w City Banku i przez telefon udało mi się to zrobić w 3 min, w BZ WBK unieważniłem kartę równie szybko ze względu na podpisanie umowy na kartę w PKO BP. PKO w porównaniu do tych banków to jakieś średniowiecze. Opłaty nie są małe i jakość obsługi nie dorasta do pięt.


klient klient
22.09.2017. 23:53

zadowolona

Mam w tym banku konto walutowe od 2009r. oddz Kedz-Kozle ,nie mam zadnych zastrzezen ,obsluga pan,ktore obsuguja klientow nawet w klopotliwych sytuacjach bez zastrzezn,zawsze pomoga rozwiazc sytuacje w ciagu jednego dnia


Xaley Xaley
21.09.2017. 13:02

Nie warto

Jak dotąd najgorszy bank z jakim miałem styczność. Konsultanci zaczynają, a raczej próbują udzielać rzetelnych informacji dopiero gdy zobaczą 6 zer na rachunku, ale i wtedy są niekompetentni. Biorą ich z ulicy i nie szkolą. Cyniczne nastawienie do klienta (pozwolę sobie się tak nazwać), głupie pytania i jeszcze glupsze rozwiązania. Infolinia - czas oczekiwana w najlepszym przypadku 7min, zerowa skuteczność.
Serwis telefoniczny - bezuĹźyteczny
Design - nastawiony na ogłupienie klienta (jakoś tak niepewnie się czuje trzymajac tam pieniądze), nisko intuicyjny
Opłaty - wysokie w porównaniu z innymi bankami
OgĂłlna ocena: 1/10; pkt za to, Ĺźe jest to polski bank


Kamila Kamila
20.09.2017. 16:30

Tragedia

Koszty utrzymania konta i prowizje są bardzo wysokie
Dla tych, którzy nie posiadają polskiego numeru komórkowego, aplikacja iPKO jest niedostępna. Nie można tez dokonywać przelewów przez komórkę z przeglądarki, bo strona wysyła do do aplikacji iPKO, która bez polskiego numeru nie działa.
Obsługa klienta w lokalnym banku ja za starych dobrych czasu - robią łaskę, ze odbierają telefon. Nie polecam tego banku szczególnie tym, którzy maja słaba cierpliwość!


Leszek Leszek
17.09.2017. 15:28

Tragedia

Bankowość elektroniczna tego banku to żart. Po setkach prób zrobienia czegokolwiek pojechałem zamknąć konto i rozwiązać problemy. W WBK nigdy nie miałem problemu z czym kolwiek a tu nawet z przelewem do innego banku jest ciężko. Odrazdze każdemu kto będzie chciał założyć konto w PKO bp aby tego NIE robił. Pzdr


Ela Ela
15.09.2017. 20:27

Opinia

Najlepszy może nie najtańszy ale rzetelna informacja wiesz za co płacisz. POLECAM.


Tomas Tomas
09.09.2017. 16:33

Założenie konta

Chciałem założyć konto ale jak widzę te wszystkie opinie to nie zaryzykuję.
Chciałem mieć konto w PL banku ale pozostaje nadal siedzieć w ING który jest bezproblemowy ale holenderski...


Adrian Adrian
09.09.2017. 01:59

Kredyt

Witam jeżeli chodzi o kwestie kredytu to nie polecam zanim wybralem się do banku postanowiłem zadzwonic dowiedzieć czy mogę dobrać 15000 tys zł do istniejącego kredytu 3000zl gdzie wczesniej miałem możliwość do 50000 zł a wiec konsultantka wyliczył a mi ze tak jak najbardziej nie ma problemu wszystko gra zapraszamy jutro o 13 po spędzeniu 2 godz dostałem odmowę nie wiadomo z jakich przyczyn wiem tylko tyle ze to ktoś wyżej o tym decyduje i albo miał zły dzień albo nie wiem po co oferujecie takie sumy jak później dajecie o domowe


Niezadowolony Niezadowolony
04.09.2017. 18:44

Karta debetowa

Składając wniosek o kartę zostałem poinformowany, że bank będzie pobierał opłatę za niewykonanie transakcji na 300zł od momentu złożenia wniosku. Teraz okazało się, że rozliczenie jest z 1 dniem kolejnego miesiąca. Może nie jest to zawrotna kwota, ale przy oszukaniu w taki sposób kilkuset tysięcy klientów dla banku wychodzi niezła sumka. To jest chamstwo ze strony tego banku. Z resztą nie pierwsza taka denerwująca "drobnostka". Obsługa nie udziela rzetelnych informacji. Najgorszy bank z jakim miałem do czynienia.


klientka klientka
28.08.2017. 15:20

dobry bank

Korzystam z usług banku od kilku lat.Konto za zero działa zgodnie z regulaminem. Sprawnie przelewają, informują, dosyłają kody. Obsługa coraz bardziej kompetentna.


Iwona Jaromin Iwona Jaromin
19.08.2017. 20:53

To jest chore

Klient traktowany tu jest jak zło konieczne. Dodzwonić się na infolinie? 16 godzin czekałem na odblokowanie konta. Hasło dostałem po godzinie 24!!!!!! Rozumie że infolinia pracuje 24 godziny na dobę ale ludzie litości! Wstaję o 5 rano do pracy... Ludzie zastanówcie się. Opłaty i prowizje-masakra. Nie wiem jak Wy ale ja lepiej psa traktuje niż ten bank klienta. Na 40 tysięcy ludzi 1 oddział bo 2 już zlikwidowane. Kolejka do banku to bite 2 godziny. Zdecydowanie nie polecam


Rukola Rukola
13.08.2017. 15:08

Przelewy

Korzystając z internetowego konta są wielkie problemy przy przelewach walutowych. Wybierając opcje kosztową sam system bankowy zmienia zaznaczone opcje. Oczywiście na niekorzyść zlecającego. Zamiast opłaty 5 zł system zmienia na 125 zł . Reklamacja nic nie daje. To jest dno a nie system. Program pisały chyba dzieci z przedszkola a nie programiści. Nie polecam nikomu tego banku. Odchodzę od nich po ponad 20 latach.


klient 01 klient 01
11.08.2017. 13:45

tragedia!!!

Najgorszy bank jaki może być. Duże opłaty, zero profitów. Dodatkowo na pieniądze z kredytu, który został przyznany na przełomie marca/kwietnia czekam do dnia dzisiejszego. Ciągłe obietnice, że pieniądze będą w danym tygodniu, ale dalej nie ma, mimo wielu interwencji. Dodatkowo pracownicy nie orientują się w sytuacji i są niesympatyczni.
Nie polecam tego banku!!!!


Karolina Karolina
18.07.2017. 18:52

Rozmowa telefoniczna

Dodzwonienie się do oddziału to jakaś porażka.
Czekam po 20 minut, żeby porozmawiać z konsultantem.
Serwis czynny całą dobę, nie wierzę, że wszystkie linie na raz przez cały czas są zajęte a i tak muszę czekać na to by zapytać o błahe sprawy.
Wszystko zaczyna mnie przekonywać do tego, aby zrezygnować z konta w tym banku.


bylyklient1991 bylyklient1991
10.06.2017. 11:54

Opinia

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO BANKU. W placĂłwkach - czekanie nawet 1h w kolejce.
INFOLINIA?? JAKA INFOLINIA?? Próbując dwa razy skontaktować się w sprawie problemów technicznych raz czekałem 8 min i się nie doczekałem, za drugim razem łącznie 12 MIN!!! To jest obsługa klienta??? z ciekawości wybrałem połączenie ws. pożyczki , nie czekałem nawet 5s na zgłoszenie konsultanta. NIE POLECAM!


Nika Nika
02.06.2017. 11:03

Opinia

Poszłam do banku aby zmienić dane adres nazwisko na karcie bankomatowej i kredytowej ogromna kolejka ja w ciąży w 7 miesiącu grzecznie stałam
Niestety po 20 min zabawy przed komputerem obsługa klienta stwierdza że udało się tylko na bankomatowej a z kredytową mam się udać na 1 piętro no cóż na górze znowu kolejka. .....zdenerwowana stoję czekam a tu Pani pyta kto mnie przysłał bo powinno się to załatwić na dole mało tego zaczęła na mnie bezczelnie krzyczeć i tak nic nie załatwiła porażka ibrak podstawowych umiejętności nie wspomnę o kulturze osobistej
.powinnam złożyć skagw na ten bank szybko zrezygnowałam z ich usług .odradzam


EwaSz EwaSz
09.05.2017. 13:15

Opinia

Dlaczego ludzie,którzy mają konta w innych bankach są tak krzywdzeni?! Ci co mają w PKO mają wypłatę już po godz.8:00 A pozostali czekają niejednokrotnie cały dzień,no ewentualnie pół dnia. Bo najczęściej są ok 17-18:00 godzinie!!!! I nie gadać mi tu o sesjach,bo to się nie sprawdza!!!! Z PKO BP wychodzą: 8:00,11:45 i 14:30 Więc żaden inny bank nie księguje kasy przychodzącej dwie godziny!!


wojci wojci
26.04.2017. 09:24

Opinie o koncie w PKO - prośba do posiadaczy

W poprzedniej opinii wyraziłem się na ten temat dlatego Waldi warto ją przeczytać, a mam coś do powiedzenia na ten temat jako ponad 20 letni klient banku. Nie wiem z jakich produktów banku będziesz korzystał dlatego nie mogę Ci podpowiedzieć, która z konkurencji może zaoferować coś lepszego ale naprawdę można znaleźć ciekawsze oferty i też coś już o tym wiem.


wojci wojci
26.04.2017. 09:17

nowa strona internetowa

Nowa strona internetowa jest całkowicie nieprzyjazna a wręcz utrudniająca korzystanie z produktów banku. Wielokrotnie informowałem o tym bank ale oczywiście moje spostrzeżenia i uwagi zostały całkowicie zignorowane a potrzeby klientów w tym banku są lekceważone, dlatego przestrzegam wszystkich zamierzających korzystać z usług banku i tego serwisu internetowego do dokładnego zapoznania się z nim bo może okazać się że zupełnie nie spełnia Państwa oczekiwań. Proponuje (tak ja to zrobiłem) poszukać u konkurencji gdzie można znaleźć dużo lepszą i atrakcyjniejszą ofertę produktów niż w PKO BP (np. oprocentowanie lokat) oraz oferują bardzo proste, fajne i przyjazne strony internetowe.


Natalia Siuszyk Natalia Siuszyk
19.04.2017. 14:48

Witam

Gorąco polecam założenia konta dla młodych mam je od kilku lat i nie spotkałam się z żadna nie przyjemnościom.


Nice Nice
10.04.2017. 12:53

NIE WARTO

Odradzam . Powiem grzecznie co do wyplat bo jest masakra trzeba dlugo czekac na przelew . Zona ma wspodzielczym wyplate ma o 11 a ja musze czekac k***a czekac caly dzien . Porazka


pat0909 pat0909
03.04.2017. 19:16

Kredyt hipotecynz

Starałem sie o kredyt hipoteczny, czekałem na scoring i ostateczną opinie od analityka ponad 2 miesiące do tego musiałem dwa razy donosić zaświadczenie o dochodach bo ważność ich wygasała śmiech na sali,po prawie dwóch miesiacach złożyłem wniosek do innego banku i po tygodniu czekania dostałem kredyt bez żadnych problemów po czym jak kupiłem już nieruchomość łaskawcy z PKO zadzwonili do mnie po 2 miesiacach i 5 dniach , oburzeni byli tym że nie poczekałem na ich decyzję.
Jeśli masz nerwy ze stali i sprzedającego który będzie czekać poł roku to może i można spróbować .
Nie polecam


odchodz odchodz
31.03.2017. 09:37

Opinia

Nowe IPKO

Po zmianie strony graficznej KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!
Kto to robił?? Nic nie można znaleźć;)
Czy można coś zrobić,żeby było przejrzyściej??
Dlaczego Bank Zachodni podaje wszystko na tacy a PKO bp zagmatwał?
Błagam,przywróćcie poprzednią stronę!!!!!!"


NIE MAM 100 LAT,
MAM NIEZŁĄ ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, JEDNAK PORUSZANIE SIĘ NA TEJ NOWEJ STRONIE TO MASAKRA!!!!
TYLKO "POGRATULOWAĆ" INFORMATYKOM PKO

REZYGNUJĘ Z TEGO BANKU PO WIELU LATACH !!!!!!!


czesaw czesaw
27.03.2017. 12:38

PRL BP

Jak najdalej. PRL tam nadal trwa w najlepsze. Mimo tego ze konto posiadalo dyspozycje na wypadek smierci wlasciciela konta musialem czekac TYDZIEN az odnajda ja w archiwum.... Hahhaha chyba archiwum X. Ale to nie koniec. Po odnalezieniu dyspozycji okazalo sie ze PRL BP ma 30 dni na przelanie srodkow do osoby w tej dyspozycji wskazanej. W SGB trwalo to TRZY dni (wizyta, dyspozycja w systemie i przelew). Reasumując i nikomu nie umniejszając - omijać szerokim łukiem.


JOLINE JOLINE
21.03.2017. 13:14

OPINIA NEUTRALNA

Z bankiem PKO BP mam do czynienia od przeszło 2009 roku, od kiedy pierwszy raz założyłam konto. Nigdy nie miałam problemów z obsługą klienta. Bank co rusz przedstawia nowe oferty, nie stroni od kredytów, udziela bezproblemowo, a to jest chyba jedna z lepszych stron. Oprocentowania nie są aż tak niskie, ale nie przesadzają z kosmicznymi odsetkami...
Odnośnie wszelkiego rodzaju płatności miesięcznych/cyklicznych związanych z kartą, prowadzeniem konta i bodajże jeszcze opłatą za prowadzenie konta internetowego - pożeracz kilkudziesięciu złotówek!!! Troszkę przesada, aby miesięcznie płacić dla banku prawie 10 zł...


Jarek Jarek
13.03.2017. 12:06

Nie polecam!!!!!!

Nie wiem jak jest w innych oddziałach , ale w tym którym mam nieprzyjemność czasem bywać obsługa jest beznadziejna(Oddział w Rumi).Po raz trzeci w przeciągu krótkiego czasu bank nie był w stanie wypłacić mi moich pieniędzy(euro) , chodzi o kwotę którą mają ustaloną w regulaminie więc podejrzewam że obsługa innych produktów jest na podobnym poziomie.Na szczęście nie będę już musiał z ich usług korzystać:)


Polak Polak
09.03.2017. 01:57

Dno

Kompletne dno, niekompetentna obsługa, fałszywe informacje mydlące oczy klienta. Począwszy od niewytrenowanych ludzi na stanowiskach w placówce, po ich idiotyczne pytania nie mające nic wspólnego z obsługą, błędne informację zwrotne, nie wywiązywanie się z danego słowa, długi czas oczekiwania na rozwiązywanie problemów. Dodam również, że jestem klientem innych banków w Polsce jak i poza granicami ojczyzny.W skali od jeden do pięć, zero jest za wysokie. Jestem rozczarowany i szczerze nie polecam nikomu.


Anonim Anonim
06.03.2017. 15:47

Opinia

To jest dno... mówili że jak aktywuje kartę to wystarczy... a teraz nawet nie mógł w głupim Rossmann zapłacić... pojechałam do oddziału to mi jedna bańka mówiła że pierwsza transakcja musi być w bankomatów... druga że to nie prawda bo w bankowomacie tylko jedna wielka kompromitacja przy płacenia przy kasie


Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 Ostatnia >> (7 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


1 + 4 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !