Konta bankowe · Konto · Konto w PKO BP - Warto założyć? Wasze Opinie?

Oferta Kont PKO BP - oceny i opinie nt. kont największego polskiego banku

pko bp PKO BP Największy polski bank z wielkimi tradycjami od wiosny 2011 roku prowadzi intensywną kampanię, zmierzającą do zatrzymania odpływu klientów do konkurencyjnych banków. Elementem tej kampanii, której twarzą jest showman Szymon Majewski, jest nowa oferta kont osobistych. Odnowione zostały też inne produkty banku. Ale to właśnie z kontami osobistymi bank wiąże największe na osiągnięcie celu. Poniżej krótka ocena dostępnych kont w PKO BP. PKO Konto za Zero

Najszerzej reklamowany, i najbardziej rozpoznawalny jest nowy rachunek PKO Konto za Zero . Konto za Zero jest darmowe (ale tylko dla osób, które mają do konta kartę debetową, inaczej bank pobiera opłatę 6,90 zł). Darmowa jest karta debetowa (ale tylko w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 300 zł, inaczej bank pobiera opłatę nawet do 6,90 zł) , krajowe przelewy internetowe (oraz dostęp do bankowości elektronicznej), darmowe są też wypłaty z bankomatów PKO BP – łącznie ponad 3 000 maszyn.


Konto dla młodych w PKO BP

„PKO Konto dla Młodych” – to oferta dla osób, które nie ukończyły 30. roku życia. Konto jest przeznaczone dla studentów i absolwentów. Ci, którzy nie skończyli 26. Roku życia mają prowadzenie rachunku za darmo. Konto dla Młodych gwarantuje bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie, darmowe przelewy internetowe (krajowe), darmowe są doładowania telefonów. Karta wydawana do rachunku ma funkcję płatności zbliżeniowych. Karta do konta jest darmowa pod warunkiem wykonania min. 5 operacji bezgotówkowych rozliczonych w okresie, w którym jest pobierana opłata za kartę, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 do 5 zł/mies. w zależności od liczby dokonanych operacji bezgotówkowych. Posiadacz Konta dla Młodych może korzystać z salda debetowego – do 500 złotych. Studentom bank oferuje preferencyjne warunki kredytów studenckich.

Konto dla firmy w PKO BP

PKO BP posiada specjalne dedykowane firmom konta bankowe. Dzięki aktywnemu korzystaniu z rachunku firmowego można uniknąć wielu opłat.

PKO Konto Firmowe przeznaczone jest dla jednoosobowych działalności gospodarczych w tym wolnych zawodów i rolników indywidualnych

  • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli wykonasz przelew do ZUS i płatność kartą za min. 500 zł w miesiącu (w przeciwnym razie – 25 zł miesięcznie);
  • 0 zł za pierwsze 30 przelewów internetowych krajowych w miesiącu (kolejne - 1 zł)
  • 0 zł za wydanie kart debetowych w PLN, EUR, USD
  • 0 zł za przelewy internetowe do ZUS/US

Jeśli twoja firma działa krócej niż 12 miesięcy PKO Konto Firmowe otrzymasz bezpłatnie przez 6 miesięcy od momentu otwarcia rachunku, bez dodatkowych warunków.
Konto w PKO BP - Warto założyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.2 na 5
148 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (277 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 Ostatnia >> (6 stron razem)
ja ja
06.12.2016. 19:49

Opinia

Najgorszy bank z jakim miałem doczynienia, w kwestii pobranych opłat za prowadzenie,kartę i przelewy, wypłaty z bankomatów. Nieczytelna historia rozliczeń środków na koncie, środki w "cudowny" sposób znikają z konta i h*** wie gdzie się podziały, infolinia niekompetentna (odsyłają ze wszystkim do banki - więc po co ona jest?) ODRADZAM ODRADZAM I JESZCZE RAZ ODRADZAM


Helena Helena
04.12.2016. 10:18

Opinia

Rany boskie!!!! Po zmianie strony graficznej KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!
Kto to robił?? Nic nie można znaleźć;)
Czy można coś zrobić,żeby było przejrzyściej??
Dlaczego Bank Zachodni podaje wszystko na tacy a PKO bp zagmatwał?
Błagam,przywróćcie poprzednią stronę!!!!!!


Hanna Hanna
03.12.2016. 23:44

Opinia

O Boże,kto wymyślił nową szatę graficzną do konta internetowego?
Oscara mu dać!!!! Zero czytelności,gdzie historia rachunku,jakieś nieczytelne zakładki
Niczego mądrego nie wymyślili.JA CHCĘ STAREGO LOGINU!!!!!!!!!!!!!!!!

Masakra i porażka!!!!!!!!!!! Burdel nie bank!!!!!!!!


arek879 arek879
01.12.2016. 21:59

nie polecaM

nie polecam, mam takie konto do kredytu hipotecznego , strona internetowa to jakać porażka, beznadziejne ułożenie zakładek itp. bardzo dziwne naliczanie debetu, sa brane pod uwage tylko wpłaty systematyczne cokolwiek to znaczy, i często jest tak że wezme debet 25 dnia miesiąca a 1 automat mi obliczy debet na 0 i mam niedopuszczalny limit debetowy na koncie, to jest jakaś paranoja gdzie w regulaminie mam napisane że na spłate debetu mam 30 dni.
Konto w cale nie jest za zero, tylko taka nazwa 6.90 to opłata za prowadzenie konta, 6,90 za karte i 5 zł za debet co miesiąc , na to trzeba być przygotowanym jeśli nie spełni się wyśrubowanych założeń banku. Nie polecam.


Angelina Angelina
29.11.2016. 23:33

Porazka

Nowa szata graficzna iPKO to cos strasznego nic nie czytelne wszystkiego szukam z telefonu noe zrobię żadnego przelewu nie polecam myśle poważnie o zmianie banku i przeniesienia konta gdzieś gdzie będę miała wygody i pełna czytelność ludzie komu to orzeszkadzalo brak słów


Kowalscy Kowalscy
23.11.2016. 00:07

Nie polecam

Od początku współpracy nie odczulismy zaangażowania pracowników w sprawę z którą przyszliśmy. Braliśmy kredyt hipoteczny w pakiecie z kartą kredytową. Oczywiście konieczne było też założenie konta osobistego. Pomijam już fakt ze cały proces kredytowy trwał 2 miesiące. Przy zakładaniu konta i karty okazało się ze jest jeszcze jefno OBOWIĄZKOWE ubezpieczenie. Kiedy zapytałam o warunki czy jakiekolwiek informacje pani nie potrafiła mi nic powiedzieć i zaproponowała ze wydrukuje mi OWU. Nie miałam wyjścia musiałam się zgodzić. Kolejnym wielkim problemem było logowanie do bankowości internetowej ipko. Doradca wydał nam kopert z kodami pierwszego logowania które nie pasowały. Zatem logowanie zaczęło się od wydzwaniania na infolinię. Pierwszego wieczoru bezskutecznie Nie wiem być może w piątki wieczorem nie pracują. Nie Nakazlam nigdzie informacji na ten temat. Wysłałam więc @ na adres podany w kontaktach odpowiedź dostałam dopiero w poniedziałek. Ale nie zdradzono mi tajemnicy w jakich godzinach pracuje infolinia. Następnego dnia podjęłam kolejną próbę telefoniczną. W końcu udało się odblokować bankowość internetowa trwało to zaledwie 23 minuty podczas których weryfikowalo mnie 3 różnych pracowników musiałam oodpowiedzieć na szereg pytań podać wszystkie imiona nazwiska numery telefonów dowodu i dane dt. Konta. Bez przesady. Weryfikacja ok. Rozumiem procedury. Ale 3 razy podczas jednego połączenia. Cały proces był zbyt długi i skomplikowany. Doradcy profesjonalni Ale nie sympatyczni. Czułam się jakbym rozmawiała z maszyną. Mój mąż do dziś nie ma dostępu do konta przez Internet. Pracownik infolini podczas weryfikacji poprosił o podanie adresu do korespondencji A następnie poinformował ze podany adres jest błędny. Mąż zapytał jak to możliwe skoro otrzymaliśmy już na ten adres dwie korespondencje z banku na co doradca odpowiedział ze nie chodzi o adres do korespondencji tylko "do konta". Maz podal wiec adres zameldowania. Trzy razy odsluciwaliamy to nagranie. Doradca wyraźnie prosił o adres do korespondencji a potem powiedział ze nie może pomóc bo weryfikacja przebiegła błędnie. Cyrk na kółkach. Bałagan, mało życzliwości i chęci do pomocy.


anna anna
22.11.2016. 14:18

zmiana graficzna strony

Witam.Ostatnio zmieniono szatę graficzna strony iPKO gdzie po zalogowaniu sie=ę
do banku PKOBP wykonuję zapłaty rachunków przelewem.
I matko boska! jak mało czytelna ta strona, morduje się żeby znaleźć
gdzie co wpisać?? literki malutkie!! jaśniutkie!! mało co widoczne!! ja pierdziele??
jestem starszą osoba i wcale mi się to nie podoba?
a jak wykonałam już przelew to nie mogę wejść w historię rachunku!!
wszystko tak pomieszane że masakra!!!
zamiast ułatwić to utrudnili mi korzystanie z usług!!
przed tą zmianą miałam czytelne wszystko jak na dłoni?
teraz trudno mi to ogarnąć!!
pozdrawiam tego co to wymyślił


Nati Nati
18.11.2016. 17:42

Opinia

To jest paranoja. Nie wiem czy brak kompetencji czy celowe działanie pracowników pko katowice pl szewczyka. Konto dla dziecka musialam otworzyć konto rodzica po mies konto dziecka przekształca się w konto pierwsze dla mlodziezy 13-18 lat dzwonie do placowki czt mogę zamknac konto rodzica Tak oczywiście wiec się wybieram mysle od razu po pędzel ichyba z karta do konta dziecka bo 3 mies to długi okres wyczekiwania. No a w placowce pani mówi taaaa proszę o jeszcze jednen podpis a karta przyjedzie poczta. No to teraz zamykamy rachunek rodzica -O nie nie ma takiej możliwości itd itp ale pracownik mówił co innego i znam takich którzy nie musieli zakładać konta rodzica żeby mieć konto młodzieżowe dla dziecka- teraz się ze mną przez tel przekazała pani ze to techniczne takie konto ja jej ze sprawdziałam na necie jest taka mzłowić i zapytałam no to zamknę konto rodzica i dziecka i założymy nowe. Odpowiedziała ze zadzwoni na infolinie w takim razie i sie dowie i zaraz oddzwoni i nie oddzwonila ani tel nie odbierała. Przepraszam za ten has to nerwy dla niej to tylko nas konto dodatkowe pieniazki punkcik a mnie mogło to sporównież kosztować. Jak można w takiej instytucji tak oszukiwac klienta.


Szymex Szymex
17.11.2016. 10:22

Z PKO BP...

...miałem wieczne problemy. Konto niby miało być darmowe, a musiałem płacić za niektóre użyteczności. Ok, rozumiem. Wszędzie są płatne przelewy zagraniczne i inne transakcje tego typu, ale na Posejdona z trójzębem, musiałem płacić za wypłaty z bankomatów i zwykłe przelewy krajowe. Masakra. Wielki minus.
Obecnie mam dwa konta. Jedno w mBanku - całkiem spoko, drugie w Orange Finanse - nawet lepsze, jeśli chcemy usługi nastawionej na bankowość mobilną. Sporo bonusów, 0 opłat, zniżki i rabaty. Zdecydowanie lepsza alternatywa do naszego polskiego banku. A szkoda, bo wolałbym korzystać z "naszego" banku...


Ewka Ewka
16.11.2016. 17:34

PRZELEWY !

Najgorszy bank .. Na przelew czekam od rana .. Przelewy dochodzą jak chcą ! Problemy z wypłatami . Opłaty za kartę przy koncie dla młodych dochodzą do 5zł , a konto miało być darmowe przy trzech płatnościach kartą . Dodatkowo ze strony infolinii nie ma żadnej pomocy , ale to żadnej .. NIE POLECAM !! ;/ Zdecydowanie bank PKO BANK POLSKI jest przereklamowany ..


Artur Artur
10.11.2016. 16:37

Nie

Dzień przed wyjazdem do Holadnii chciałem wypłacić pieniądze w bankomacie , Oczywiście bankomat chyba był głodny bo wpierdolił kartę i tyle ją widziałem , po telefonie do banku dowiedziałem się że jedyna możliwość to dezaktywacja karty tak więc następnego dnia musiałem czekać w 40 osobowej kolejce po swoje pieniądze, jakby tego było mało wyjeżdżając zostawiłem swój polski nr w kraju. Tak więc po przyjeździe do Holandii kiedy potrzebowałem gotówki którą mam na polskim koncie chciałem ściągnąć ich jakże wspaniale aplikację IPKO ktrórej jak się dowiedziałem dzwoniąc na infolinię jak paczka gwoździ pana konsultanta nie można aktywować na innym numerze niż polski. Jakby tego było mało poprosiłem przyjaciela aby ten aktywował ją na swoim telefonie następnie zrobił przelew na swoje konto , i tutaj również gratuluje intelektu, Bo na swoim polskim numerze wystarczyło wysłać sms , teraz wymyślili sobie że trzeba czekać na kontakt telefoniczny i "najpóźniej do godziny 22" tak więc Gratulacje


abcd abcd
10.11.2016. 08:28

Opinia o pko

Witam,

Ten bank to porażka cały czas są z nim problemy.

1. NIEKOMPETENTNI PRACOWNICY - to jest według mnie porażający problem tego ogromnego i wydawałby sie mogło kompetentnego banku.
- Niekompetencja na każdym kroku od ponad 7 miesięcy nie potrafia poprawnie zmienić moich danych w systemie. Chodzi jedynie o nazwisko.
- Do tego zaniedbywanie bardzo ważnych spraw dotyczących klienta. To jest tragedia jak tak można postępować z ludźmi/ wieloletnimi klientami. Pracownicy nie potrafią powiedzieć jakich dokumentów oczekują. Odrzucają wnioski ale nie wiedza dlaczego je odrzucają...... :):)

Zyje juz na tym swiecie tyle lat i miałam kontakt z róznymi insystucjami ale niekompetencja tego banku powala wszystkich na kolana.
Warto nagłosnic niekompetecje tej instytucji i pokazac co sie dzieje. Zgłaszam sprawe o telewizji oraz gazety.


mania mania
03.11.2016. 10:49

opinia w sprawie nowe ipko.pl

nieporozumienie to nowe ipko, brak możliwości wykonania przelewu wszystko gdzieś pochowane, zagmatwane, komu przeszkadzało to stare? nadmieniam że nie mam 100lat, proszę o możliwość pracy na starym loginie. Porażka


dominik dominik
28.10.2016. 21:01

Pko bp

PKO BP. najlepszy. mialam w różnych bankach m.in: M....k, l....as, K....k, p...sa. wszedzie siet. nie wspomne o GETIN-to są złodzieje od nich jak najdalej. jezeli chodzi o moj bank to w momecie splaty kredytu(wczesniej czy normalnie) od razu zwracaja koszt kredytu, ubezpieczenie itp. obsluga banku jak i infolinia fantastyczna, kompetentni ludzie polecamm wszystkim. każda sprawa do rozwiazania


Agar12 Agar12
28.10.2016. 18:14

Pko sprzedaje klientów do firm windykacyjnych

Dzisiaj dostałam telefon odnosnie zaległości z Kancelarii Prawnej oczywiście zajmującej sie windykacja. Powiedziano mi ze mam zaległość z września.(nieprawda). Oczywiście prychanie w szanownej kancelarii jest niegrzeczne.
Próbowałam sie dodzwonić na infolinię Pko zeby uzyskać szczegółowe info co sie dzieje. Najpierw czekałam 20 min, po czym pan nie mógł udzielić mi informacji ponieważ nie miałam hasła do bankowości telefoniczne. No wiec ustaliliśmy hasło i kolejne połączenie z konsultantem. Pani młodziutka znowu weryfikuje i zadaje pytania. Na pytanie o maila odpowiedziałam prawdopodobnie zle wiec pani zakończyła weryfikację negatywnie. Od tego momentu nie mogłam sie juz nic dowiedzieć, nie mogła zadać kolejnego pytania. Rowniez nie przyjęła mojej reklamacji. Ponieważ jest piątek wieczorem wiec palec w nosie.
Bank jest super. Bardziej papieski od samego papieża, sprzedawać bardzo chce ale potem sie wszystko kończy. Infolinia beznadziejna.
A windykacja!!!!!!
Uważajcie bo was sprzedadzą nawet przy nie splaconej jednej racie kredytu i bedzie do Was wydzwaniac Kancelaria Lexus albo inny podmiot nawet o 7 rano lub o 22.
To wlasnie jest nasz super polski bank.

Juz niedługo były klient banku Pkobp


Filipson Filipson
24.10.2016. 17:51

ok

Ja mam konto i ogólnie nie mam żadnych problemów z tym bankiem


MIREK MIREK
15.10.2016. 17:19

Opinia

Reklamuje się w tv w każdej przerwie za Państwa pieniądze i pieniądze, które powinny zostać wypłacone pracownikom (obecnie pracują studenci na śmieciowej umowie - zaś stanowiska kierownicze, dyrektorskie i managerskie obsadzone są już na kolejnych 10 lat do przodu), jednocześnie wmawiając, ze jest najtańszym. Byłem klientem tego banku, pożegnałem się i wcale nie żałuję. Bank hipokryzji.


Gemniuum Gemniuum
11.10.2016. 14:43

lokata

Witam,
ustalałam z pracownicą banku PKO, że chce lokatę na pół roku NIEodnawialną. Często to podkreślałam, a pracownica banku dała mi umowę na lokatę odnawialną, którą niestety podpisałam (moja niewiedza albo prędzej głupota). Kiedy zauważyłam mój błąd, to przeddzień wygaśnięcia lokaty przyszłam do oddziału i powiedziałam, ze chce wyciągnąć moje środki. Pracownica powiedziała żebym przyszła w dniu następnym, kiedy lokata wygaśnie.
Przyszłam na dzień ustalony i ta sama Pani powiedziała mi że już nie mogę wyciągnąć moich środków, bo lokata została przedłużona, a kiedy to zrobię, to nie dostanę oprocentowania.
Sytuacja wręcz komiczna.


Magdalena Magdalena
08.10.2016. 12:09

Ipko

Strata czasu jak dla mnie. Infolinia niekompetentna i pracownicy nie sa w stanie w niczym pomoc. Beznadziejny serwis.


Kantoria Kantoria
21.09.2016. 13:02

Jest ok

Ja tam mam tyle lat konto w PKO i nie narzekam. Warunki dobre i mam fajną pania u mnie banku co zawsze mi pomaga. Jakiegoś szału nie ma, ale wszystko na spokojnie sobie prowadzę :)


Kantoria Kantoria
20.09.2016. 10:57

Dla mnie jest ok

Ja tam mam tyle lat konto w PKO i nie narzekam. Warunki dobre i mam fajną pania u mnie banku co zawsze mi pomaga.


Go Go
18.09.2016. 12:03

Niekompetentni pracownicy !!!

Brak znajomości z ofertą przedstawianą przez bank !!!! Nie wiem co niektórzy ludzie robią na danym stanowisku ! Niekompetentność pań pracujących w banku sięga maksimum ! Oferują darmową wypłatę z bankomatów a jak się okazuje naliczają OGROMNE odsetki !!! Nikomu nie polecam tego banku !!! Kto ma konto w PKO BP radzę jak najszybciej udać się do konkurencji.


Fallen Fallen
15.09.2016. 22:58

Konto dla mlodych

Totalna beznadzieja, konto zakładałem parę lat temu i było wtedy w porządku, ale ostatnio okazuje się, że jest to jedyne konto bankowe, za które płacę i to nie mało, bo nie dość, że naliczają mi koszty za autoryzację płatności (nawet do 5 zł miesięcznie), to jeszcze 5 zł jeśli nie wydam 300 zł miesięcznie kartą, więc muszę pilnować tego jak pies. W czasach gdy SMART Bank jest faktycznie w pełni za darmo, Milenium (Konto Student, do 26 roku życia) 1 płatności kartą na dowolną kwotę w miesiącu, a Inteligo wymaga bodajże 120 zł (a nie chore 300 zł) płatności, to ta oferta PKO BP jest BEZNADZIEJNA.
W tym miesiącu jeszcze nie mam czasu, ale w październiku zdecydowanie idę się dowiedzieć w sprawie zamknięcia konta, nawet nie zamierzam przeprowadzać transakcji na tym koncie, bo pewnie zaraz znajdą jakiś druczek, że jeśli w ciągu 30 dni przeprowadzałem transakcję, to nie mogę jeszcze konta zamknąć.


Jacek Jacek
15.09.2016. 18:33

Obsługa.

Jakieś trzy miesiące temu zapomniałem niestety karty do bankomatu PKO BP.
Tak się złożylo ze chciałem wpłacić pieniądze do Kasy, ale Obsługa " zastrajkowała ".
Dokładniej mówiąc pani "Basia", zmeczona, prawie lat sześćdziesiąt, " okrzyczała mnie ", że powinienem pieniądze wpłacać do wpłatomatu bo on od wpłat jest.
Moje zdziwienie, a kasa w Obsłudze od Czego jest?
Zawiesiłem się na całego, bo pierwszy raz coś takiego usłyszałem i w dodatku usłyszałem ze mogę też w tej sprawie skargę złożyć u Dyrektora Oddziału, oczywiście w Polkowicach(I Oddział i jedyny zarazem).
Pan "Basia" wkońcu pieniądze z niesmaczoną miną pieniądze przyjęła. Po tylu latach współpracy w ten sposób traktuje się klienta w PKO SA.
Kilka dni później zamknąłem konto w I Oddziale w Lubinie.
PKO BP przykro mi, że chcesz pieniądze od swoich klientów, a nie wysyłasz zmęczonych Pań już na Emerytury, bo skoro one maja swoje własne prawo, to ty PKO BP powinieneś mieć lepsze prawo niż ZUS w wysyłaniu swoich pracowników na Emerytury.


krycha krycha
05.09.2016. 15:04

saldo debetowe pko

nie polecam nikomu pko
oszuści wykorzystuja młodych ludzi jak tylko mozna , bez mojej zgody wlaczyli mi opcje saldo debetowe czyli nic innego jak pozyczka , zadnych informacji na ten temat zero potwierdzeń z dnia na dzien na moim koncie zniknęło 10 zł ktore miałam miesiac czasu dlatego mnie to nie zapokoiło pare dni później pokazło sie -500 zł. Oczywiscie wczesniej konto bylo tylko na plusie przez 3 miesiace dostawałam do wyplaty jakies kwoty oczywiscie w histori ani na stronie nie bylo o tym informacji. dzis pani w banku powiedziala ze moglam sobie pilnowac bo napewno bylo napisane ze mam na - , w tym sęk że nic nie bylo napisane i dopiero gdy moja kwota na "-" doszła do 500 zł , na kacie mozna bylo sobie przeczytac od ilu miescy jest debet , ile go mam i tp , wszystko z dnia na dzien .. teraz zoastalo mi spacic niechcianą pozyczke od pko i zrezygnowac z ich usług . naprawde radze sie dobrze zastanowić nad załozeniem konta w tym banku .


Jerzy Jerzy
02.09.2016. 11:37

pko bp

Wypowiedziałem im umowę rachunku to jeszcze z zemsty mi wysłali na "do widzenia" monit za 15 zł że zalegam z kwotą 6 zł z groszami za użytkowanie karty i straszą mnie bikiem,bigiem itp.Dobrze że do KRD mnie nie oddali.
Najgorszy bank w Polsce pod każdym względem.


Florian Florian
31.08.2016. 21:39

Tragedia

W PKO miałem konto o21 lat. Od pięciu lat byłem coraz bardziej wkurzony na bezsensowne opłaty, popaprane kolejki, niekompetencje, załątwianie wszystkiego w okienku i głupie rady. Tragedia. Mam trzy konta w innych bankach. Nigdzie nie jest tak źle.


Anna Anna
27.08.2016. 16:20

WĄTPLIWA KULTURA W BANKU NA POGODNIE

PKO bp uważa,że jak jest krajowy,to może wszystko. Na ul.Mickiewicza koło rynku mieści się oddział tego banku. Jest taka młoda p.Ania, która krzyczy na klientów,a mówi tak głośno,że słychać jak ktoś się nazywa,jaki ma pesel,gdzie mieszka,oraz ile ma kasy na koncie.Po zwróceniu uwagi,szefowa zamiast pouczyć pracownicę,sama zaczęła krzyczeć na klienta.Nie wszyscy są tam głusi. Gdzie tajemnica,komfort obsługi.Gorzej jak na rynku. Pani dyrektor,więcej kultury. reszta obsługi jest w porządku


patryk patryk
24.08.2016. 01:18

tragedia

Ten bank to jest tragedia . Mam konto za 0 zl i zabieraja kase za wyplate z bankomatow a pani z okienka mowila ze bankomaty za darmo . Podkusilem sie wzielem pozyczke i zabraklo paru zl to sie dogadalem ze doplace w najblizym czasie a oni jakies procenty sobie naliczyli w wysokosci 117 zl . Dzwoniac tlumaczac ze jest to nie porozumnienie to olewaja klienta .


wm spike wm spike
12.08.2016. 10:24

Z daleka od tego banku

Jestem klientem innego banku i chciałem wypłacić kasę z bankomatu pko.
Kasy nie wypłacił, ale skasował. I jak na razie nie chcą oddać ...
W mojej skromnej opinii takie podejście to próba kradzieży.


Maku Maku
03.08.2016. 11:01

Porażka nie bank

Konto zakładałem jeszcze w 2014 roku, na początku fajnie, miła obsługa, kompetentny opiekun konta ale to tylko pozory bo szybko się okazało, że tak wesoło nie jest. Na początku 2016 roku, pojawiła się sprawa sztandarowej usługi banku, w ramach konta bez granic..dokumenty aktywacyjne złożone, niby wszystko fajnie, ale schody zaczęły się przy reklamacjach (łącznie 4), na infolinii twierdzą wszystko ma działać, ale nie zadziałało dopiero na koniec powiedziano że limit na koncie blokuje usługę, wcześniej o tym nikt nie wspomniał, straciłem tylko czas i pieniądze. Niekompetencja, brak odpowiedzialności, ogólnie porażka. Do tego opłaty..chyba najwyższe jakie można tak więc, już rozglądam sie za innym bankiem. Tam gdzie taniej, niekoniecznie z wymarzonymi usługami.


Asia Asia
27.07.2016. 16:29

konowały, darmozjady, oszuści, zlikwidować, zaorać

Bank porażka. Nic nie da się załatwić. Na infolinii i przez telefon w oddziale banku zero pomocy. Nie wiem po co im wogóle telefony. Odsyłają po 100 razy żeby donieść jeszcze jakieś dokumenty w celu załatwienia konkretnej sprawy. Zamknąć konto - tragedia. Dobrze że łaskawie pozwolili mi odejść od siebie. Nie chce mi się marnować czasu i opisywać całej przygody z tym (***) "bankiem"(o ile mozna to nazwać bankiem). Zdecydowanie nie polecam.


urszula urszula
26.07.2016. 11:17

przelewy

Bank PKO jest beznadziejny, !! Opłaty wyżyłowane natomiast co do solidności wiele można mieć do życzenia !
Miesiąc temu ustawiłam przelew który miał wczoraj byc zrealizowany . Cos mnie tknęło , sprawdziłam przelew nie wyszedł !!!! Dzwonię na infolinie i zeo pomocy mogę co najwyżej złożyć reklamację. Cudownie - mnie dłużnik będzie ścigał a Bank będzie rozpatrywał reklamację ..........Okropny ,beznadziejny Bank !!!!!!!!! Zabieram środki i zmieniam Bank.


Ela Ela
24.07.2016. 13:43

Dno

Dziś nie mogłam zalogować się do konta od wczesnych godzin porannych do południa na skutek wykonywanych prac aktualizacyjnych. Potrzebowałam pilnie zapłacić za zakup, niestety nie mogłam zrobić przelewu więc udałam się do bankomatu-niestety karta odmówiła współpracy. zadzwoniłam za infolinię, oczekiwanie trwało wieki, w końcu dowiedziałam się tyle że trzeba czekać i pani nic nie może zrobić w tej kwestii. Teraz mam stać pod bankomatem i czekać i tłumaczyć sprzedawcy że nie mogę ani zrobić przelewu ani wypłacić gotówki, po prostu zabrali mi moje pieniądze na pół dnia! po odblokowaniu konta internetowego karta nadal nie działa. żenada, pobierają kosmiczne opłaty i robią z ludzi idiotów, świetnie byłoby zrobić zakupy z niedziałającą kartą i bez dostępu do konta, szczególnie w niedzielę tak jak to sobie sprytne pko wymyśliło. tragedia, zmieniam bank przy pierwszej okazji!


gosiakb gosiakb
22.07.2016. 15:37

najlepsze konto

a ja właśnie dziś miałam tel od Pani z PKOBP żebym nie zamykała u nich konta bo zatożyłam konto w credit agricole i zleciłam za ich pośrednictwem zamknięcie konta w pko BP . 15 lat miałam tam konto ale opłaty jakie pobierają to czyste zdzierstwo. Teraz jest fajna promocja przy przeniesieniu konta zyskać można nawet 250 zł premii i atrakcyjny rachunek – Konto PROSTOoszczędzające PLUS.


Seba Seba
22.07.2016. 00:03

Zróbmy coś

Ludzie czytam .i czytam ... czy my nie powinniśmy w końcu z coś .. zrobić to s....ja nie umiem kąta zamknąć u nich... bez przerwy mi nalicza .. chodź chodzę ...tak już jest z zamkniete...zrozumcie to jest celowa robota...tak się kradnie zgodnie z prawem ....musimy się skrzyknąc ....poprostu szukamy w swojej miejscowości UoK...mamy naliczane jakieś.. rzeczy... nie możemy czegoś zamknąć...idziemy do okienka...pytamy .. tą panią.. dlaczego...i tak dalej...na telefonie..włączamy rec. I nagrawymy...mam znajomego UOk.. i obiecał mi że niedługo pojadą z tą bandą. Tylko muszą jeszcze trochę nazbierać...ludzie weźmy się do roboty. Zrubmy porządek ze złodziejami


Przemo Przemo
21.07.2016. 16:11

jaki bank

Jaki bank polecacie bo wszyscy uciekają z PKO BP SA ze względu na opłaty np. za przelewy???


Bella Bella
05.07.2016. 00:30

Klientka Banku NORDEA.

Konto zakładałam w Banku Nordea... extra, super! Miła obsługa, konto totalnie za 0 zł (pod warunkiem, że moje wpłaty, zasilenie konta, wyniesie minimum 1500 zł na miesiąc). Czyli przelewy (wszystkie!), wypłaty, wpłaty za 0 zł.
Pobranie pieniędzy z konta oszczędnościowego za 0 zł raz w miesiącu. Drugi raz w tym samym miesiącu - opłata (chyba 10% pobieranej kwoty, nie pamiętam już)...
Do czego zmierzam? To był naprawdę solidny, uczciwy, rzetelny i sympatyczny bank.
Oddano mnie, sprzedano, wydalono (nie wiem) do PKO BP... pomyślałam, że może nie będzie tak kiepsko. Ale niestety, jest. Oczywiście konto Nordea na PKO zmieniło się kilka lat temu, jednak od jakiegoś roku (mniej więcej) PKO BP szaleje z opłatami. Dziś dowiedziałam się, że za użycie kodu zdrapki (do wykonania przelewu, do edycji, dodania nowego kontrahenta) jest pobierana opłata 30 gr :) Niedużo? Nie, nie... Za wzięcie 100, czy 300 zł z konta oszczędnościowego (procent chyba 1,1% ha, ha, ha) też opłata, od razu, około 8 zł.
I jeszcze, podobno jakieś tam machlojki robią ze stołkami :)

NIE POLECAM. Sama odchodzę. Dziękuję.


Agart Agart
04.07.2016. 14:58

Najgorszy Bank

Ten bank to dramat...opłaty za konto masakryczne (7,90) za przelewy 1,20 za kartę kodów też opłaty...Smiech na sali...zamknęłam to i przeszlam do Millenium. Millenium jest najlepszy!


marta marta
26.06.2016. 22:52

brak kompetencji pracowników, z dyrekcja włącznie

Dyrektor nie ma czasu dla klienta, pracownik nie zna odpowiedzi na podstawowe pytania. To PKO BP. Najbardziej zacofany bank do jakiego miałam okazje trafic. Pomijam niechlujny wygląd pracowników. I oczywiście opłaty za wszystko. Czekając w kolejce zastanawiałam się nawet, czy za czekanie też pobiorą. Masakra.


Romek Romek
18.06.2016. 12:59

Szczerze radzę trzymać się jak najdalej od PKO BP

Wdepnąłem w to g..no. Mam u nich kredyt więc i obowiązkowo konto. Doją gdzie mogą i jak mogą. Co kilka miesięcy nowe zasady oby ugryźć trochę kasy. Mam konta w dwóch innych bankach, więc mam porównanie. Moim zdaniem gorzej wdepnąć się nie da.


Ja to ja Ja to ja
13.06.2016. 12:19

Najgorszy Bank

Najgorszy bank z jakim mialam doczynienia bez mojej wiedz zostala wlaczona mi opcja debetu teraz za ich podłośc musze płacić nikomu nie polecam tego banku za wybranie pieniedzy z innego bankomatu skroili mnie 24 zl złodzieje i nic wiecej teraz po splaceniu debetu zamykam konto bo nie bede dawać się okradać !!!!!!Polecam alior bank tam chociaz nie kłamią :)


Ags Ags
12.06.2016. 08:46

Okrrrropnosc. Należy uciekać

19 lat bylam klientka. Posiadałam kartę kredytową i tzw kredyt odnawialny czyli debet. Wszytko splacane na czas zawsze zabezpieczone środki na wszystkie opłaty. ..bardzo wysokie. Za przelew ipko 1.20 za korzystanie z innych bankomatów 5 a bawet 7 zl. Stala opłata miesięczna. Rok temu chcąc dokonać miesięcznej oplaty za kartę odczytuje ze jej nie posiadam. Zdezorientowana ide do oddziału w którym nikt nie potrafi udzielić mi informacji. Wszystko z kartą ponoć dobrze. Powinnam dostać pismo gdyby byla zerwana umowa. ... no i dostaję po tygodniu. Mam pilnie spłacić prawie 4 tyś zl. Powód. ..w wyniku weryfikacji zdolności kredytowej. To nic ze wszystko splacane na czas . Ale rozwiodlam się i dla banku jestem najmniej wiarygodnym klientem. Wiedzą o tym bo zanosi łam dokument o rozdzielczości majątkowej do kredytu hipotecznego. Chciałam byc uczciwa i przekazywać wszystkie informacje. Idiotka. A teraz historia z tygodnia. Wchodząc na konto ipko dowiaduje się ze cofnieto mi linię kredytową. Nagle zostaje na środku ulicy z 14 zl w portfelu bo wszystkie dostępne środki zostały pobrane na zamknięcie lini. Bez jednego telefonu listu czy czegokolwiek informacji. I znowu przechodzę to samo co z kartą. Wizyty w oddziale ale tam nikt nie rozumie dlaczego i w systemie brak informacji. Pan próbuje dodzwonić się do kogos "na gorze" ale nik nie odbiera. Pisze gdzieś mejla i obiecuje zadzwonić gdy tylko czegoś się dowie. Minelo 6 dni i żadnego telefonu. Obdzwanoam wszelkie linie telefoniczne i podawane nr przez pracowników którzy niestety nic nie wiedzą a więc windykacja w warszawie, Toruniu Gdyni. Siedzę 2 godz łącznie na infolinii i dowiaduje się ze jedyne co mogę zrobić to złożyć reklamacje a na jej rozpatrzenie bank ma ustawowe 30 dni..........
To jakiś szok. Prawie 20 lat w banku. 2 pożyczki splacane jak w zegarki i splacane przed czasem. Wszystkie warunki umowy z karty kredytowej i lini kredytowej spełniane. Stale wplywy na konto...minium 4 tys i takie potraktowanie. Trzy dni temu dostalam sms i "pkobp informuje ze na koncie nr....... nastąpiła zaległość w kwocie.... bank prosi o jej pilne uregulowanie na rachunek nr......"
Rece opadają. I co? Mam wplacic 8 tys zl na konto podane smsem??????


Janek Janek
11.06.2016. 07:08

Konto

Opłaty w PKO BP poszły mocno w górę,przelew 70 gr na 1,20 zł prowizja za odnowienie kredytu z 90 zł na 125 zł bardzo drogo.


lilu lilu
09.06.2016. 23:51

Niekompetencja !!!!!!!!!!!

Przez błąd pracownika banku został mi zabrany debet 1000 zł mimo że regularnie zostały dokonywane wpłaty w tylule wynagrodzenie pracownica banku wpisywała niewłaściwy kod transakcji w teraz ja ponoszę tego konsekwencje wszyscy umywają rece nie ma winnych tego niedopatrzeniaa ja musze przeżyć miesiąc chyba na obiad zacznę kamienie gotować albo odwiedzę tą panią żeby pożyczyła mi na życie !!!!!!


Karolina Karolina
03.06.2016. 14:51

uwaga

W banku za rachunek za 0 zł po jego zamknięciu trzeba płacic
Uważajcie Panie z kas są nie kompetentne nie powiedza ze trzeba zamykac rachunek miesiąc wczesniej bo naliczaja kwoty za prowadzenie
na szczęscie po 15 latach zmądrzałam i mam juz konto w innym banku lepiej pózno niż wcale


kk kk
08.05.2016. 19:54

14,9 za obrazek do karty...

14,9 zł za wybranie obrazka do karty innego niż domyślny. Niby jest to w tabeli opłat, ale niesmak pozostaje po takich ukrytych praktykach.


a co to a co to
07.05.2016. 16:37

a co to za bank?

PKO okopało sie w czasach sredniowiecza i tak tam sobie tkwi i nikomu nie zalezy na rozwoju tej placówki .Powinni zatrudnic sprcjalistów w celu poprawienia jakosci swoich produktów jak i obsługi klienta bo tam bo cała załoga łacznie z dryrekcja żyje sobie w najlepsze w czasach komuny i zarasta krzakami .Czas wymienic zarzad i wprowadzic nowy bardziej rozwojowy.


aaaa aaaa
29.04.2016. 08:13

konto w PKO BP

Od 18 lat mam konto w PKO ale jestem obecnie zniesmaczona. Obecnie nawet nie ma oprocentowania do konta ROR a przecież jakieś środki i to wcale niemałe posiadam. Opłaty z roku na rok coraz wyższe. Myślę że Bank powinien w jakiś sposób nagradzać tak długoletnich klientów a nie mam żadnych zachęt żeby w nim pozostać


niezadowolona niezadowolona
28.04.2016. 15:52

zablokowali mi konto i zwalają winę na mnie

Chciałam zrobić przelew chce się zalogować a mi wyskoczyło że zablokowali mi konto dzwonię na infolinię podaje prawdziwe dane oni mówią że się podszywam każą zadzwonić później by dalej zweryfikować dane i też to samo mówią już nie ma siły się z nimi użerać


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 Ostatnia >> (6 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !