Konta bankowe · Konto · Konto w PKO BP - Warto założyć? Wasze Opinie?

Oferta Kont PKO BP - oceny i opinie nt. kont największego polskiego banku

pko bp PKO BP Największy polski bank z wielkimi tradycjami od wiosny 2011 roku prowadzi intensywną kampanię, zmierzającą do zatrzymania odpływu klientów do konkurencyjnych banków. Elementem tej kampanii, której twarzą jest showman Szymon Majewski, jest nowa oferta kont osobistych. Odnowione zostały też inne produkty banku. Ale to właśnie z kontami osobistymi bank wiąże największe na osiągnięcie celu. Poniżej krótka ocena dostępnych kont w PKO BP. PKO Konto za Zero

Najszerzej reklamowany, i najbardziej rozpoznawalny jest nowy rachunek PKO Konto za Zero . Konto za Zero jest darmowe (ale tylko dla osób, które mają do konta kartę debetową, inaczej bank pobiera opłatę 6,90 zł). Darmowa jest karta debetowa (ale tylko w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 300 zł, inaczej bank pobiera opłatę nawet do 6,90 zł) , krajowe przelewy internetowe (oraz dostęp do bankowości elektronicznej), darmowe są też wypłaty z bankomatów PKO BP – łącznie ponad 3 000 maszyn.


Konto dla młodych w PKO BP

„PKO Konto dla Młodych” – to oferta dla osób, które nie ukończyły 30. roku życia. Konto jest przeznaczone dla studentów i absolwentów. Ci, którzy nie skończyli 26. Roku życia mają prowadzenie rachunku za darmo. Konto dla Młodych gwarantuje bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie, darmowe przelewy internetowe (krajowe), darmowe są doładowania telefonów. Karta wydawana do rachunku ma funkcję płatności zbliżeniowych. Karta do konta jest darmowa pod warunkiem wykonania min. 5 operacji bezgotówkowych rozliczonych w okresie, w którym jest pobierana opłata za kartę, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 do 5 zł/mies. w zależności od liczby dokonanych operacji bezgotówkowych. Posiadacz Konta dla Młodych może korzystać z salda debetowego – do 500 złotych. Studentom bank oferuje preferencyjne warunki kredytów studenckich.

Konto dla firmy w PKO BP

PKO BP posiada specjalne dedykowane firmom konta bankowe. Dzięki aktywnemu korzystaniu z rachunku firmowego można uniknąć wielu opłat.

PKO Konto Firmowe przeznaczone jest dla jednoosobowych działalności gospodarczych w tym wolnych zawodów i rolników indywidualnych

  • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli wykonasz przelew do ZUS i płatność kartą za min. 500 zł w miesiącu (w przeciwnym razie – 25 zł miesięcznie);
  • 0 zł za pierwsze 30 przelewów internetowych krajowych w miesiącu (kolejne - 1 zł)
  • 0 zł za wydanie kart debetowych w PLN, EUR, USD
  • 0 zł za przelewy internetowe do ZUS/US

Jeśli twoja firma działa krócej niż 12 miesięcy PKO Konto Firmowe otrzymasz bezpłatnie przez 6 miesięcy od momentu otwarcia rachunku, bez dodatkowych warunków.
Konto w PKO BP - Warto założyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.2 na 5
148 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (277 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 Ostatnia >> (6 stron razem)
michal02271 michal02271
24.04.2016. 22:30

TRAGEDIA

Ostatnio chciałem otworzyć saldo debetowe okazało się, że musi być wpływ to po pierwsze po drugie saldo debetowe dopiero będzie od maja kiedy będą wpływy. Boże moja narzeczona ma w żółtym banku poszła otworzyła wszystko w 15 minut i mogła pobrać z salda debetowego pieniądze.... BANK POLSKI 30% należy do Skarbu Państwa a reszta... jak tylko spłacę należności przechodzę do konkurencji... najgorsze jest to, że oni wiedzą, że jest u nich źle a mimo to nic z tym nie robią... PORAŻKA...


Ola Ola
22.04.2016. 14:19

Opinia

Gdy chcecie zamknąć kredyt, musicie poczekać miesiąc aż zechcą zamknąć wam niby darmowe konto, potem następny miesiąc,żeby zamknąć konto a potem jeszcze miesiąc,żeby otrzymać zaświadczenie, że kredyt spłacony!!!!MASAKRA!!!!


klient klient
18.04.2016. 08:48

konto

jak to czytam te wszystkie opinie to nie wiem to końca o jakich kontach piszecie i w jakich bankach..
jestem klientem tego banku od dłuzszego czasiu robię rownież przelewy do innych banków i zadnych prowizji mi nie pobierają jak rano zrobię przelew to automatycznie przelewają.
nie pobierają zadnych kwot za przelewy, nie myśle że oni tak mnie kochają że tylko od temnie nie pobierają tylko zalezy jaką kto umowę z bankiem ten bank posiada róznie rodziaje kont.
Fakt mogę potwierdzić tylko to ze mają potwornie kolejki, ale ja bardzo zadko jestem w odzdzale więc mnie to nie interesuje za bardzo..

pozdrawiam


Martucha Martucha
29.03.2016. 11:51

Fatalna obsługa

Obsługa, jak piszą poprzednicy-fatalna. Niedouczona - na wiele moich podstawowych pytań nie znali odpowiedzi. Podobnie na obsłudze VIP. Oprócz braku wiedzy , niesłowność - umawiają się na oddzwonienie i tego nie robią (dyrektor VIP ). Chyba potrzeba im szkoleń -dużo szkoleń z jakości obsługi i wiedzy produktowej!


roman roman
21.03.2016. 09:26

totalny prl

Bardzo, bardzo źle począwszy od obsługi i kolejek na kilometr do kont z rzekomym 0 zł! LUDZIE Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Janina Janina
07.03.2016. 15:25

Koszmar

Pani w okienku w oddziale banku powtarzała moje dane osobowe na cały głos,tak głośno krzyczała (nie wiem do kogo?po co???). Wszyscy oczekujacy słyszeli.
Nie było powodu żeby tak się wydzierac,dodam ze była bardzo nieprzyjazna,wyniosła i niemiła.Taka wizyta to horror,nigdy wiecej.


Go Go
07.03.2016. 13:32

Opinia

Na szczęście już powoli będę się żegnac z tym bankiem, obsługa infolinii jak i w placówkach pozostawia wiele do życzenia. Po ukończeniu 30 r. ż konto dla młodych przekształciło mi sie w super konto, dzwonię na infolinię pytam dlaczego a Pani mówi " przecież to logiczne, na umowie pisało małym drukiem, że po trzydziestych urodzinach się przekształci" zgodzę się logiczne ale po dwunastu latach współpracy miałam prawo o tym zapomnieć. osoba z mojej rodziny także, zrezygnowała z konta, ale oczywiście przy zamykaniu Pani w okienku zaczęła kręcić nosem i mówić, że jeszcze miesiąc musi byc aktywne - inna osoba z mojej rodziny konta w ogóle nie może zamknąć bo pojawiły sie jakieś odsetki z kapelusza - z jakiej racji? nie wiem Super konto jest bardzo "super" 5 złotych za kartę, 6,90 za prowadzenie rachunku, 0,70 gr za przelew, 7,99 za przelew z konta oszczędnościowego na zwykłe. nawet z konta oszczędnościowego potrafią zabrac z palca wyssane odsetki. Mam nadzeję, że mój komentarz w końcu pojawi się na stronie bo juz próbuje go dodać, którys raz z kolei.


gosc gosc
06.03.2016. 14:33

opinia

Infolinia banku pko pozostawia, wiele do życzenia zadzwoniłam zapytać się dlaczego nikt mnie nie poinformował, o tym, że z konta dla młodych zmieni się w super konto, pani odpowiedziała " przecież to logiczne" może i logiczne, ale od 12 lat mam konto w pko i zupełnie o tym zapomniałam. Kiedy się zalogowałam do ipko czekała na mnie "niespodzianka " 6,90 za prowadzenie rachunku, 5 zł opłaty za kartę, 0,02 gr odsetek niewiadomą dlaczego 0,70 groszy za każdy przelew internetowy 7,99 za przelanie z konta oszczędnościowego na zwykłe. Czysta kradzież. W tym miesiącu zamknę konto w tym banku i nikt mnie nie namówć na żadną inną ich ofertę.


jb jb
06.03.2016. 13:35

moja ocena

Obsługa infolinii banku pko pozostawia dużo do życzenia, w oddziałach ciągle kolejki, miałam konto dla młodych do 30 r.ż po czym bez żadnego przypomnienia przeszło mi w super konto, zadzwoniłam zapytać na infolinię dlaczego tak jest to odpowiedź brzmiała "przecież to logiczne, było napisane MAŁYM drukiem na umowie" . Umowe podpisywałam12 lat temu. Loguje się się na ipko a tam po zmianie konta dla młodych w super konto "niespodzianka" 6,90 za prowadzenie rachunku, 5zł za kartę, 0,70 za każdy przelew, przy przelewanych pieniądzach z konta oszczędnościowego na zwykłe 7,99 wg mnie złodziejstwo , na szczęście do końca miesiąca będę miała zamknięte konto w tym banku. Nikt mnie nie przekona za żadną inną ich ofertę .


alele alele
02.03.2016. 10:44

Nowa strona iPKO

Nowa strona to jakaś porażka, nic nie jest czytelne, blada strona zlewa się w całość.
Jeżeli miało to być ulepszenie, to nie wyszło. Po co tak utrudniać ?


Agnieszka Agnieszka
27.02.2016. 21:52

Opinia

Mam tam konto od kilku lat i właśnie się wynoszę. Pracownicy nie informują o wszystkich prowizjach (których jest mnóstwo - niby niewielkich,ale niezła kwota się nazbiera, jak się podliczy w skali rocznej i weźmie pod uwagę ilość ich klientów). Dzwonią po 20 razy, jak chcą coś od klienta (np. "mamy dla pani lepsze warunki"), potem zero kontaktu. Dla porównania - w konkurencyjnym banku dzwonią do klienta, jeśli kończy się okres promocyjny na daną usługę i pytają, czy chcesz z niej dalej korzystać. W PKO absolutnie. Podsumowując - jeśli chcesz być ich klientem - licz na siebie. Pomoc banku polega na naliczaniu prowizji na usługi, które sobie automatycznie przedłużają.


tom tom
24.02.2016. 21:30

opinia o pkobp

jestem od nie dawna klientem banku pkobp to jest konto za zero. jestem z tego konta nawet zadowolony, z wyjatkiem obslugi tu jest malo odzdziałow gdzie jest fachowa obsługa.


budrik budrik
21.02.2016. 17:51

Tragedia i porażka!

Serwis telefoniczny potrafi doprowadzić do szaleństwa. W oddziałach ciągłe kolejki.


Dudi Dudi
16.02.2016. 23:34

Super

Polecam ten Jedyny Polski bank! Wcześniej miałem w pomarańczowym ale telefonem z innej sieci niż Orange płacić nie można było więc zrezygnowałem.


klient 20 klient 20
16.02.2016. 13:05

niezadowolony

Pko nie z bankrutuje bo ma wysokie oprocentowania kredytów i różne prowizje.
Np. od kredytu odnawialnego była stopa 14%w stos rocznym ale czy sie birzy czy nie trzeba za możliwość zapłacić prowizję 250zł kazdego roku.
To jest chore to tak jakby kupujac w sklepie za mozliwość kupna trzeba było zapłacić prowizję.
Po za tym nie bardzo traktują klientów, złzyłem wniosek w ajencji o przekształcenie rachunku na konto ,,0'' i napisałem moje warunki.
Po upływie miesiąca pytałem w ajencji , powiedziała że od razu oddała w banku.
Mineło juz pół roku i nic , chyba wrzucili moje podaanie do kosza bo tam były moje warunki.
Ale podałem telefon, i mogli sie z kontaktować zemną,
Ale teggo nie zrobli.
Wiem ze pko też już nie jest polskim bankiem, b wiekszość pobobna ma ktoś obcy.
Nie polecam, tez myślę o przejściu do innego banku.


Go Go
15.02.2016. 08:39

Opinia

Beznadziejny bank . duze oplaty za konto dlugo sie czeka na zamkniecie oraz duze oplaty ciagle cos


Marzena Marzena
12.02.2016. 11:31

Brak poszanowania czasu

Godzina 9.37 dostaję numerek G004. Przede mną widnieje, że obsługiwane jest G003. Czekam. 9.45 napis znika, nie pojawia się wezwanie. 10.05 - widząc, że klienci indywidualni obsługiwani są prawie bez kolejki, a u przedsiębiorców nic się nie rusza, proszę o interwencję. Wychodzi Pani z obsługi, wchodzi do kanciapki dla przedsiębiorców, z nią Pan, który nie miał numerka. Dalej nic się nie wyświetla. 10.15 kolejna interwencja, Pan z uśmiechem na twarzy mówi, że Pani ma klienta, nic nie może zrobić. Muszę czekać. 10.20 wychodzę wściekła i wchodzę na to forum.


Magda Magda
10.02.2016. 10:23

OKROPNY

Byłam w tym banku 6 lat . W styczniu (niestety dopiero przez moją nieuwagę) zorientowałam sie ile kasy pobierają mi za transakcje. Prowadzenie konta 33zł. mało tego przelewy z konta oszczędnościowego wynosiły 7,99 - jednego dnia zarobili na mnie 45 zł. ponieważ nie mogłam przelać całej kwoty i robiłam to w ratach nie wiedząc dlaczego cała suma nie chce przejść z informacją -BRAK ŚRODKÓW NA KONCIE. Załatwienie czegokolwiek liczy się ze staniem w kolejce nawet 50 minut. Panie miłe sympatyczne wyszkolenie do obiecanek - gorzej jak przyszłam zlikwidować konto - już tak miło nie było . W tym Banku mam kredyt. Miałam kilka miesięcy nieregularnego spłacania NIE BYŁO OPCJI O DOGADANIE SIĘ !!! Pomimo ,że mam kredyt w innym banku dużo większy i dogadałam się bez problemu nawet co miesiąc dzwonili do mnie i pytali czy dam radę wpłacić umówiona kwotę. NIE POLECAM !!!


neo123 neo123
10.02.2016. 08:27

Najgorszy bank

PKO to najgorszy bank w tym kraju. Opłaty za prowadzenie konta, za posiadanie karty, za wypłaty z bankomatów, za przelewy. KAŻDY inny bank daje to wszystko za darmo. Jak ktoś chce coś zmienić żeby było darmowe to każą instalować aplikację. Obsługa kłamie w żywe oczy. Tragedia wymieszana z porażką. Omijać szerokim łukiem.


Aag Aag
05.02.2016. 16:06

Kolejki to TRAGEDIA

Beznadziejny bank. Pol zycia trzeba stracic zeby dotrwac do swojej kolejki. Niekompletna obsluga i niedoinformowana. Trzymajcie sie od tego banku z daleka!!!


Tomek Tomek
30.01.2016. 19:02

Nie polecam

Jestem klientem banku od 10 lat.
Zmieniono mi warunki konta na duzo gorsze ze wzgledu na 30 urodziny.
Zeby zmienic konto kazano mi zaistalowac aplikacje na telefonie ktora nie dzialala. Pani w placowce powiedziala ze musze ja zainstalowac w domu bo tam maja slaby internet.
Kiedy poszedlem zamknac konto zamknieto mi drzewi przed nosem. Na stronie internetowej pisalo ze jest otwarte do 19 a od stycznie jest otwarte do 18. Pani ekspedientka nie oszczedzila sobie hamskich odzywek.

Jestem zdegustowany oblsuga klienta, oplatami za karte, oplatami za konto, oplatami za przelewy i do tego aplikacja ktora nie dziala.

Wole bank ktory daje karte za darmo z wyplatami w kazdym bankomacie, punktami payback i kontem oprocentowanym na 4%.

Rezygnuje z PKO jak najszybciej.


Raider Raider
29.01.2016. 18:16

Na raz dwa trzy ZABIERZMY OSZCZĘDNOŚCI

"Na raz dwa trzy ZABIERZMY OSZCZĘDNOŚCI

Z każdym miesiącem coraz gorzej.Dochodzi do tego, że kapitalizacja odsetek pokrywa tylko prowadzenie konta. TO JEST JAKIŚ OBŁĘD."

Dzisiaj właśnie to zrobiłem. Moje pieniądze powędrowały do konkurencji. PKO BP to nie jest bank do pomnażania kapitału. Wszędzie ukryte opłaty, prowizje, bardzo niskie oprocentowanie lokat i bardzo niemiła obsługa w oddziałach.


klient klient
27.01.2016. 15:43

konto szczednosciowe

Nigdy wiecej nie zaloze w tym banku konta ..kiedys wplacalem dosc spora gotowke i zamiast rosnac to tracilem na dzien dzisiejszy jestem w plecy o spora gotowke i mam mniej niz bylo wplacane..zrobilem przelew na inne konto bankowe a te w PKO zamknelem...


Kris Kris
19.01.2016. 12:16

Szkoda... Po 15 latach czas na zmiany...

Bank ma swoje plusy i minusy. Niestety ostatnio minusów jest wiecej, dlatego decyzja o zmianie banku.

Minusy:
- słaba oferta ROR (duże opłaty, nie wszystkie bankomaty za darmo)
- niskie oprocentowanie kont oszczędnościowych
- opłata za prowadzenie konta oszczędnościowego (!) - chyba tylko w tym banku takie coś
- często niekompetentna obsługa (I Oddział w Szczecinie)
- niskie oprocentowanie lokat (chyba najniższe na rynku)

Plusy:
- brak extra opłat za przewalutowanie podczas używania karty za granicą (tylko spread banku)
- stabilny bank - raczej nie zniknie z rynku jak to ma miejsce z drobnicą i innymi wynalazkami

Bank duży i bogaty, z łatwością mógłby zakasować konkurencję ofertami kont, oprocentowaniem lokat. Jednak polityka banku zdaje się być inna - zasypać klienta opłatami, za wszystko.
Dziękuje. Do widzenia.


dq dq
17.01.2016. 15:37

Konto dla młodych

Bank nie spełnia oczekiwań, kiedy karta płatnicza przestała działać z winy banku, pobierano mi pieniądze za jej posiadanie.


mama mama
15.01.2016. 12:34

rowniez negatyw dla banku

Mam ponad 20 lat u NICH konto,teraz na dniach chcialam zmienic rachunek na nowy czyli poinformowano mnie ze owszem nie ma problemu ale musze zaplacic za to 50 PLN,chyba ze kupie u nich jakis produkt. Pomyslalam ze zaloze lokate,ale
lokaty KUPUJAC w banku sa o polowe mniej oprocentowane niz zakladajac samemu przez internet,ale o tym tez dowiedzialam sie sama gdyz w banku nic nie mowia na ten temat. Reasymujac CZAS NA ZMIANY


Tom123 Tom123
04.01.2016. 11:32

Najdrozszy bank w polsce

Najdrozszy bank w polsce wlasnie zniklo mi z konta 39zl za prowadzenie karty kredytowej i tak jest co roku! Likwiduje to szybko i nie dam sie wiecej okrasc..


Kociuszkowskie K-w Kociuszkowskie K-w
09.12.2015. 20:33

Nieuczciwe pratyki - OSTRZEGAM

Przestrzegam przed nieuczciwymi praktykami w tym banku. Doradcy nie radzą sobie ze sprzedażą ryzykownych funduszy inwestycyjnych wśród osób młodych, dlatego obrali sobie za cel osoby starsze, nierozumiejące zasad takiego lokowania kapitału. Doradcy nie informują o faktycznych kosztach ponoszonych przez namierzonego "inwestora", używając słownej gry mającej na celu wzbudzić u oszukiwanego klienta wrażenia znacznych kosztów z inwestycji. Bardzo wyraźnie natomiast artykułuje się ulgę podatkową w kwocie 850 zł (dla niewtajemniczonych: obniżenie PODSTAWY a nie PODATKU o 850zł, czyli realny zwrot w wysokości niecałe 50 zł). Bank nie wspomina za to ani słowem o tym, że :
1) z ulokowanej w inwestycji kwoty 4750 zł , pobiera od razu 200 opłaty manipulacyjnej. Tak więc pozostaje już tylko 4550 zł, które rzekomo mają zarabiać.
2) jeżeli ktoś zechce zrezygnować z tej inwestycji przed upływem jednego roku, bank pobiera opłatę w wysokości 10% kapitału, czyli 10% z 4750, tj, 475 zł.
Tak więc w pierwszym roku takiej inwestycji, z przekazanych bankowi 4750 zł - mamy dokładnie 4075zł. Kto zarobił? - jak na razie to tylko BANK, legalnie zabierając nam 675 zł nic nie robiąc, a tylko obiecując.
3) Bank nie wspomina również o tym, że zarówno strata jak i zyski wymagają przy takich inwestycjach składania DODATKOWYCH deklaracji PIT - jeśli ktoś chce, ktoś potrafi - zrobi to sam, jeśli nie - zleci to komuś za około 50 zł.
Ale pomińmy ten aspekt - wróćmy do naszych zarabiających 4075 zł. Lokata na rachunku rocznym w tym banku ma oprocentowanie 1,1 %. Gdybyśmy tam zostawili nasze początkowe 4750zł, za rok moglibyśmy wypłacić4802,25 zł. "Inwestując" w fundusz i zakładając zyski dziesięciokrotnie wyższe niż lokata (czyli hipotetycznie 10%) zarobimy: nasze "pracujące" w tym wypadku, pozostałe po opłatach bankowych 4075zł + 10% zysku (czyli 407,5zł) otrzymujemy za rok 4482,5 zł. Tak więc abyśmy "odrobili" nasze pierwotnie wpłacone pieniądze (czyli 4750zł), musimy mieć szczęście i przez co najmniej dwa lata zarabiać na inwestycji 10%. Oczywiście bank będzie sukcesywnie pobierał swoje należności, więc zarówno ta kwota jak i 10% zwrot z inwestycji jest czysto hipotetyczny - gdyby takie zyski były realne, to sam BANK by pomnażał tak swój kapitał, a środki na to pochodziłyby z lokat oprocentowanych nie niżej niż 5%. Więc jest to nierealne, a bank żywi się niczym hiena naszymi pieniędzmi , niby dobrze inwestowanymi. Bank oczywiście zastrzega sobie sobie, że nie ponosi odpowiedzialności w przypadku spadku wartości inwestycji, więc może się okazać że z naszych 4075 "pracujących" zł - za rok będzie już tylko 2000 zł, bo inwestycje spadły. To już nie jest wtedy problem banku, a tylko inwestora! Niemniej jednak należności wciąż bankowi się należą, więc bardzo prawdopodobne, że z wpłaconych w dobrej wierze 4750 zł za rok nie będzie już NIC! Wszystko zgodnie z prawem, wszystko w imię interesu Klienta...
Przestrzegam i ostrzegam! Rzeczony bank, którego akcje w ciągu tylko dwóch dni spadły o 2%, potrafi zarżadzać inwestycjami?! Porozmawiajcie ze swoimi krewnymi, znajomymi, osobami starszymi , aby nie podejmowały decyzji o takich inwestycjach bez konsultacji z osobami młodszymi. Moja krewna "zainwestowała" w taki sposób namówiona przez doradcę który dostrzegł na jej koncie pewne środki. To nie tylko nieeleganckie, ale również podłe i przede wszystkim nieetyczne. Teraz, gdy pieniądze są potrzebne na leczenie - nie można ich odzyskać bez 15% straty, bo przecież umowa została podpisana...
Pokładam wiarę w tym, że takie niecne działania kiedyś się pracownikom banku ziszczą z nawiązką - los za wyrządzone zło potrafi się zemścić spotęgowanie... Na pewno ci ludzie kiedyś doznają krzywd, więc niech wtedy pomną, że może los ich wynagrodził w zamian za to uczynili w imię "realizacji celów" sprzedażowych banku...


qwerty qwerty
07.12.2015. 13:21

Nordea [*]

Byłam szczęśliwą klientką ś.p. Nordei, przy fuzji zapewniano, że nic się nie zmieni. Odkąd PKO przejęło moje konto, ściąga mi regularnie różne opłaty, za kartę, za wykonane przelewy itp. Nie taką umowę podpisywałam, i nie godziłam się na takie warunki. Uciekam do Smarta.


kasia kasia
02.12.2015. 02:04

Drogi bank.

Bardzo drogi Bank opłata za prowadzenie konta 7,90 plus przelewy 0,70 i za konto internetowe 2zl oraz oplata za karte bylo w zeszlym roku 29zl i nagle bez zadnego powiadomienia w tym roku az 39zl.Oszusci i tyle


sza sza
01.12.2015. 22:26

konto za zero //mini ratka

Musze powiedziec ze bylam bardzo mile zaskoczona obsluga w tym banku. Kredyt zalatwili nie w 15 minut 'ale w ciagu 2 h zrodki mialam na koncie. Wszystko szybko sprawnie i z usmiechem. Co do konta za zero to wlasnie w tym tkwi haczyk ze jest za zero tylko wtedy gdy sie z niego korzysta a jak konto jez "martwe to bank nalicza oplaty za prowadzenia rachunku. Ja osobiscie z PKO jestem bardzo zadowolona.


Gosc Gosc
27.11.2015. 15:32

zdecydowanie niezadowolona

Począwyszy od konta przez kredyt i trakowanie klienta byłam klientem banku przez kilkanaćscie lat ale ostatnio przechodzą samych siebie... życzę im aby też ich ktoś tak trakotwał jak oni ludzi dodam że klientów nic nie daje kontakt z bankiem o każdą pierdołę i reklamację trzba pisac do Warszawy a rzecznik też marnie nie pomoga ...Uwaga prosze omijać jest konkurencja można kogoś wybrać innego


lina lina
27.11.2015. 12:18

ODRADZAM

BARDZO NEGATYWNE! złożona przeze mnie 20 lis.2015r. pisemna dyspozycja spłaty kapitału kredytu nie została dokonana! brak informacji z jakiego powodu! brak odpowiedzi na moje skargi, reklamacje (5 razy pisałam w ciągu trzech dni).
Na pisemne skargi odpowiedź przychodzi po dwóch, trzech miesiącach, kiedy i tak już nie jest aktualne.


klientka klientka
24.11.2015. 11:49

Odrzucona transakcja i blokowanie srodkow na koncie

Po prostu rece opadaja!!! Niekompetentne osoby w infolinii, wiedzy o transakcjach brak!
Placilam karta w sklepie, transakcja zostala odrzucona, bank od tygodnia blokuje mi te srodki na koncie! Probujac dowiedziec sie o co chodzi, w odpowiedzi dostaje informacje, ze to wina firmy obslugujacej terminal. Nie dostali informacji, ze transakcja zostala odrzucona, ale informacje o tym, ze kolejna transakcja zostala zaakceptowana dostali i sciagneli pieniadze z konta nastepnego dnia! Rozmawiałam z firma obslugujaca terminale - informacje o transakcjach wysylaja do banku od razu - bo nie maja zadnego interesu w tym zeby blokowac srodki na koncie klientow... Bank blokuje srodki na koncie bezzasadnie!!!!!!
Zdecydowanie nie polecam tego BANKU!!!


alexw alexw
20.11.2015. 11:13

prowizja

Naciąganie na dodadkowe koszty! Poprosiłam męża o wyplacenie z mojego konta 1500 zł ponieważ przez nieuwagę zrobił wypłatę w bankomacie nie należącym do PKO została pobrana prowizja 30zl . Dla mnie jest to nie w porządku ze strony banku ponieważ na koncie nie bylo tyle środków ile wynosiła wypłata plus prowizja jednak bank wypłacił 1500 a 30 -ma złotymi na minusie bombardował mnie codziennymi esemesami .


Janek Janek
05.11.2015. 12:09

Jest OK

Założyłem konto za Zero. Nie zapłaciłem 50 zł za zachowanie tego samego numeru konta, gdyż nie byłem zmuszony do tego żadną sytuacją ani też przywiązany w jakikolwiek sposób z PKO BP, w związku z tym byłem skłonny zmienić bank. Mam aplikację iPKO, wszystko narazie jest OK. Pracownicy w banku w Opolu kompetencyjni, mili, oby tak było w innych instytucjach. Pozdrawiam.


wolna od PKOBP wolna od PKOBP
15.10.2015. 09:48

nareszcie wolna

Dramat. Bank nie dba o lojalnych klientów, którzy od 25 lat maja konto. Opłaty za wszystko horrendalne. Nareszcie się uwolniłam od nich. Oczywiście pisłam maile, żeby wyjaśnili - ale gdzie tam. Chyba zbierają dane osobowe, bo na nowych klientach im zależy na starych nie. polikwidowali okienka w bankach i kiedy nie pójdziesz coś załatwić to rzesze klientów siedzi i słucha co poprzednik ząłatwia - ile kredytu bierze, jakie dane sa potrzebne. Tylko siaśc i notować. DRAMAT.
NIGDY WIECEJ PKOBP.


Jack Jack
13.10.2015. 15:17

Ostrzeżenie

Jestem klientem tego banku prawie 20 lat bo to polski bank :) i wczoraj postanowiłem przekształcić superkonto na konto za zaro bo tańsze ;)
Pierwsza niespodzianka opłata za przekształcenie 50zł......skandal !!!Druga niespodzianka po sprawdzeniu środków na koncie 50 zł za utrzymanie numeru konta (pani zapomniała poinformować mnie o tej opłacie)
SKANDAL!!!.


Gosia S Gosia S
07.10.2015. 10:03

Odradzam

Zdecydowanie odradzam wszystko co wspólne z PKO. Mam wrażenie że ten bank zatrzymał się w miejscu 5 lat temu. Nie nadąża za zmieniającym się światem. Żeby cokolwiek załatwić trzeba było stawić się osobiście w placówce. Mało co można załatwić telefonicznie bądź online gdzie nie każdy ma czas by stać w kolejkach. Bo kolejki to jest kolejna nieodłączna cecha PKO, wiecznie są tam kolejki! Kolejne co muszę powiedzieć w banku nie ma żadnych boksów, kiedy nawet człowiek chce się dowiedzieć o kredyt to ktoś obcy wisi mi nad plecami. Porażka. W ogóle nie szanują klienta. W banku ING czy też milenium nie ma mowy o takim traktowaniu. Tam witają już od wejścia klienta i można liczyć na prywatnośc nawet jeśli jesteś spłukany jak mysz kościelna.


ARAK ARAK
06.10.2015. 22:42

INFOLINIA

Nie wiem co za wymyślił infolinię w PKO BP? Nic nie można załatwić przez tel. odsyłają do okienka w oddziale. Żenada i po prostu z klienta robią sobie jaja. Pan Rafał D.z infolini kazał mi iść po hasło do odziału na infolinię żebym mógł znowu zadzwonić do niego i załatwić sprawę. Przecież jak będę przy okienku w oddziale to chyba już tą sprawę załatwie? (tak myślę chociaż z PKO BP nigdy nic nie wiadomo)


Grenda Grenda
03.10.2015. 21:13

Odradzam

ODRADZAM. Mam konto w PKO BP od 15 lat. Jak tylko będę mogła, konto zamykam. Oprócz kosztów, niedziałających aplikacji, braku informacji, najbardziej chyba zniechęca brak kompetencji (brak wiedzy, nieznajomość i niezrozumienie regulaminów własnego banku) u pracowników, w zasadzie trzeba ich sprawdzać na każdym kroku. Poza tym Bank ma zawile napisane, nieprecyzyjne regulaminy, których sam nie przestrzega. W rozpatrzeniu mojej sprawy zadziałało postraszenie UOKiK. SZKODA CZASU , NERWÓW i PIENIĘDZY


marek marek
08.09.2015. 07:33

Przywileje banków w Polsce

Bank odmówił mi dostępu do moich własnych środków ze względu na skończony termin ważności dowodu osobistego. Rozumiem gdybym chciał dostać od nich pożyczkę, ale żeby odzyskać swoje pieniądze! Nie interesuje ich żaden inny dokument ze zdjęciem(oprócz paszportu) np. prawo jazdy, książeczka wojskowa itp. To daje dużo do myślenia. Nie mogę zrozumieć dlaczego banki dają kredyty na podstawie skradzionych dowodów osobistych, co wart jest podpis. Takie mamy prawo w tym kraju. Raj dla banków. To widać na ulicach naszych miast. Zamiast sklepików - same banki. Oprocentowanie kredytów to już zwykła lichwa. Kiedy banki zaczną być przyjazne dla obywateli tego kraju?


zy zy
01.09.2015. 13:02

groteska

pko nie realizuje prawidłowo złożonych zleceń płatniczych, pomimo wwystarczających środków na r-ku. Przyczyny i termin realizacji nieznany - nikt nie wie dlaczego i kiedy nastąpi realizacja!!!


Jozi Jozi
31.08.2015. 21:57

PKO konto dla młodych

Mam konto dla młodych kilka lat i jestem mega z niego zadowolony :) 5 transakcji kartą miesięcznie to żaden problem. szkopuł w tym, że kończę za niedługo 26 lat i konto samoistnie przekształci się w PKO konto za zero (tylko z nazwy :x)....które już nie jest takie fajne więc przyjdzie pora na zmiany. Prawdopodobnie wygra ING konto z lwem, jest też w pełni za zero jeśli się płaci kartą miesięcznie 300 zł ( to też nie problem) a jeśli nie to jedynie 7 zł co tez jest do przełknięcia. Ewentualnie mBank (podobne warunki co ING) ale coś dużo negatywnych opinii o nim czytam i słyszę jeśli chodzi o obsługę klienta i fachowość pracowników więc rozkmina trwa :P


EB EB
27.08.2015. 20:18

Już była klientka

PKO w Wałbrzychu to masakra. Nie potrafią konkretnie poinformować o kosztach prowadzenia ,przekształcenia i likwidacji konta. O D R A D Z A M !!!!!


Pawel Pawel
19.08.2015. 13:52

Słaba obsługa - NIE POLECAM

Byłem klientem banku Nordea przez 7 lat wszystko działało bez zarzutu. Po przejęciu Nordei przez PKO BP jest masakra jeśli chodzi o obsługę klienta. W ciągu ostatnich dwóch tygodni byłem zmuszony do wypłat gotówki w oddziale banku nie udało mi się zejść ze średnią oczekiwania na wypłatę poniżej 30 minut - w dniu dzisiejszym pobili rekord biorę numerek jestem drugi w kolejce w okienkach obsługują trzy panie czekałem 43 minuty - oddział w Warszawie przy Grójeckiej. NIE POLECAM


Baka Baka
15.08.2015. 21:40

KONTO DLA MŁODYCH

Konto dla młodych jest do ukończenia 26 roku życia....


piotro piotro
12.08.2015. 20:01

Nie wierze bankom w Polsce to naciagacze

Dlaczego oszukuja na kredytach wziełem kiedys w banku 5000 tys złotych spałacałem przez 3 lata po 224 zł z konta nie wpsomne o ubezpeincizach itd itd dowiedziałem sie ze mam do spłącenia jeszcze 3766zł (((( dowlaili ubeizpienie procent masakra.:(((((( w polsce banki sa dla bardzo bogatych Nie wspomne o Ing bank stopa procentowa 2,3% a w kaluzyli zaznaczone ze trzeba miec minimum 1mln złotych :((((( Powiem tak w Angli banki sa wiarygodne wziełem kredytu 8000funtów spałciełm w przeciagu 2,5 roku :) dostałęm zwrot kosztów wszystkiego.Polsce proawdzenie firmy i branie kredytu to jak chodzenie po cienkiej lince nad przepascia :-//// Pko to omijacie szerokim łukiem w tym jebana mini ratkę :((((( to kpina i żenada


lahore lahore
11.08.2015. 10:02

ŚP. Nordea vs pko

Dołacze do żałobników po Nordei - przejetych przez PKO BP. Takiego chaosu i bezkarnej bezmyslnosci nie doswiadczalam jeszcze... Na poczatek wykasowano mi historie konta, poczte (wieloletnie). Pomnozono hasla do logowania itp. No mniejsza. Okazalo sie, ze mam za to OCZYWISCIE zaplacic. Upewniałam sie wielokrotnie przed polaczeniem bankow, że nic sie dla mnie nie zmieni. A teraz ? Bank absolutnie dowolnie tj poza taryfikatorem pobiera jakies oplaty (rozne w kazdym m-cu?!) Na mejlowe monity wewnetrzna poczta z rzadka dostaje odp. nie na temat. Zwrocilam sie rzecznika ale bez wiekszych nadziei.
Jesli jest jeszcze wola w narodzie zeby tu i owdzie 'naprostowac sciezki' prosze o kontakt. Moze sie skrzykniemy?


Paula_123 Paula_123
25.07.2015. 13:02

Opinia

Założyłam wczoraj swoje pierwsze konto w banku PKO. Jako młoda osoba nie mam jeszcze własnych środków na swoje utrzymanie, więc każdy grosz jest dla mnie ważny. Zaraz po otwarciu konta wpłaciłam 100 zł. Po zalogowaniu się na serwis iPKO zobaczyłam, że na koncie mam 20 zł. Następnego dnia poszłam do banku, aby się dowiedzieć, dlaczego na moim koncie jest tylko 20 zł. Dowiedziałam się, że 50 zł z mojego konta zostało pobrane za OTWORZENIE rachunku, natomiast kwota 30 zł została zabrana z mojego konta na potrzeby ubezpieczenia, o którym nie zostałam poinformowana. Tragedia !!!


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 Ostatnia >> (6 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !