Konta bankowe · Konto · Konto w PKO BP - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie?

Oferta Kont PKO BP - oceny i opinie nt. kont największego polskiego banku

pko bp PKO BP Największy polski bank z wielkimi tradycjami od wiosny 2011 roku prowadzi intensywną kampanię, zmierzającą do zatrzymania odpływu klientów do konkurencyjnych banków. Elementem tej kampanii, której twarzą jest showman Szymon Majewski, jest nowa oferta kont osobistych. Odnowione zostały też inne produkty banku. Ale to właśnie z kontami osobistymi bank wiąże największe na osiągnięcie celu. Poniżej krótka ocena dostępnych kont w PKO BP.

PKO Konto za Zero

Najszerzej reklamowany, i najbardziej rozpoznawalny jest nowy rachunek PKO Konto za Zero . Konto za Zero jest darmowe (ale tylko dla osób, które mają do konta kartę debetową, inaczej bank pobiera opłatę 6,90 zł). Darmowa jest karta debetowa (ale tylko w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 300 zł, inaczej bank pobiera opłatę nawet do 6,90 zł) , krajowe przelewy internetowe (oraz dostęp do bankowości elektronicznej), darmowe są też wypłaty z bankomatów PKO BP – łącznie ponad 3 000 maszyn.


Konto dla młodych w PKO BP

„PKO Konto dla Młodych” – to oferta dla osób, które nie ukończyły 30. roku życia. Konto jest przeznaczone dla studentów i absolwentów. Ci, którzy nie skończyli 26. Roku życia mają prowadzenie rachunku za darmo. Konto dla Młodych gwarantuje bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie, darmowe przelewy internetowe (krajowe), darmowe są doładowania telefonów. Karta wydawana do rachunku ma funkcję płatności zbliżeniowych. Karta do konta jest darmowa pod warunkiem wykonania min. 5 operacji bezgotówkowych rozliczonych w okresie, w którym jest pobierana opłata za kartę, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 do 5 zł/mies. w zależności od liczby dokonanych operacji bezgotówkowych. Posiadacz Konta dla Młodych może korzystać z salda debetowego – do 500 złotych. Studentom bank oferuje preferencyjne warunki kredytów studenckich.

Konto dla firmy w PKO BP

PKO BP posiada specjalne dedykowane firmom konta bankowe. Dzięki aktywnemu korzystaniu z rachunku firmowego można uniknąć wielu opłat.

PKO Konto Firmowe przeznaczone jest dla jednoosobowych działalności gospodarczych w tym wolnych zawodów i rolników indywidualnych

  • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli wykonasz przelew do ZUS i płatność kartą za min. 500 zł w miesiącu (w przeciwnym razie – 25 zł miesięcznie);
  • 0 zł za pierwsze 30 przelewĂłw internetowych krajowych w miesiącu (kolejne - 1 zł)
  • 0 zł za wydanie kart debetowych w PLN, EUR, USD
  • 0 zł za przelewy internetowe do ZUS/US

Jeśli twoja firma działa krócej niż 12 miesięcy PKO Konto Firmowe otrzymasz bezpłatnie przez 6 miesięcy od momentu otwarcia rachunku, bez dodatkowych warunków.
Konto w PKO BP - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.15 na 5
184 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (305 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 Ostatnia >> (7 stron razem)
Klijent Klijent
22.02.2015. 20:30

Zero kultury

Miałem konto prawie 10 lat w tym banku. opłaty coraz droższe .Większość pracowników nie ma odpowiedniej wiedzy,którą powinni dysponować by służyć pomocą ,klienta traktują jako natręta ,niemiła obsługa .A kiedy chciałem zlikwidować konto to się zaczęło potraktowali mnie jak upierdliwego klienta,który śmiał zapytać skąd wzięły się te opłaty(Odsetki,zaległości) przy likwidacji konta przedtem było wszystko porządku uregulowane to pracownica rzuciła mi kartkę papieru i długopis że jak mi coś nie pasuje to mam sobie napisać pismo i odpowiedzą . Nie polecam tego banku chyba zbyt dużo wydali na reklamy i teraz u nich cienki i szukają gdzie się tylko da choćby trochę grosza wyrwać klientowi bo przecież nie będzie się mu chciało dochodzić prawdy. Są banki małe do którego się przeniosłem i było warto.


klientpkobp klientpkobp
20.02.2015. 13:21

OdpowiedĹş cz. 3

Sprawdź też o ile spada oprocentowanie od maja. Nie powinno to raczej nikogo dziwić, przez malejące stopy procentowe, ale mimo wszystko konto oszczędnościowe jest tylko z nazwy oszczędnościowe. Tak na prawdę mając np. 30tys. zł na oszczędnościowym i kilka kont, odsetki z tego konta nie wystarczają nawet na pokrycie opłat za prowadzenie innych kont. Przykre.

Bank obraca naszą gotówką a my osiołki płacimy mu jeszcze, gdzie w innych cywilizowanych krajach, to bank cieszy się, że ma klienta, który mu zapewnia gotówkę, którą może obracać i zarabiać a nie klient, że ma bank, który mu daje możliwość zrobienia przelewu przez internet za 17.90zł miesięcznie...

Niestety, wszystkie te podwyżki są spowodowane ujemnym liborem i niskim wiborem, do tego bank nadawał kredytów we frankach i teraz po zaleceniach KNF mu się kapitał rozjeżdża. Kto ma ponieść tego koszty? A no klient. Krowa dojna, 10zł za konto? Płacą? Płacą. No to dajmy 15zł. Płacą? Płacą. To dajmy 18zł. I tak dalej...

Piszesz, że bank jest dobrze zarządzany, nie wydaje mi się. Gdyby był, potrafili by zarobić na siebie bez podwyżek, nie nadawaliby tylu kredytów we frankach i mieli wypracowaną strategię na wypadek ujemnego liboru i niskiego wiboru. Jak widać, tylko podwyżki mogą ich uratować. Pytanie tylko, kto będzie chciał płącić za te konta, co ten bank ma takiego czego inne nie mają? Co jest warte tych opłat? Ludzie zamknął RORy i przejdą do innych banków lub założą konto za zero, które nawet z dodatkowymi opłatami będzie wychodziło taniej. A kapitał będzie odpływał.


klientpkobp klientpkobp
20.02.2015. 13:09

OdpowiedĹş cz. 2

Kolejna wizyta, zakładam kolejne konto (niestety w pko bp nie da się założyć konta pomocniczego, trzeba zakładać kolejne, więc jak np. chcesz rozbić konto ror na środki wolne, opłaty itd. to nic z tego). Konto założyłem, wcześniej swoje odstałem. Poprosiłem aby kartę wysłali do oddziału. Odpowiedź: nie da się. Mówię, że da się, bo tydzień wcześniej dokładnie w ten sposób odbierałem. Słyszę: no dobrze, dowiem się i przekaże, że ma przyjść do oddziału - tu jest moja wizytówka proszę o kontakt. No to patrzę w serwisie ipko karta już utworzona, dzwonię. Nikt nie odbiera - w sumie jak ma odbierać, skoro w kolejce czeka 30 emerytów? Piszę maila - brak odpowiedzi do dziś. Karta przyszła na adres 200km od miejsca w którym przybywam.

Po drugie, koszt utrzymania kont to nawet kilkaset złotych miesięcznie w pko bp. Zależy z czego korzystasz. Sprawdź konto firmowe. Konto ROR 17.90zł od maja będzie kosztowało, to drogo. Karta kredytowa jakieś 70zł będzie wynosiła i to pod warunkiem, że się będzie płacić regularnie (600zł miesięcznie to duży pułap jak na kredytówkę, nie wspominając, że większość banków znosi całkowicie opłatę za transakcyjność a nie zmniejszą ją do 40zł czy 70zł z 100 czy 200zł...).

A teraz plusy. Serwis WWW na naprawdę wysokim poziomie, chociaż w trakcie tworzenia, niektóre rzeczy nie działają, ale nie ukrywam, że to było coś co mnie przyciągnęło do tego banku po 10 latach przygody z innym bankiem.

Reklamację rozpatrują sumiennie, co nie zgłoszę, że coś mi nie działa, niedługo później mam telefon z wyjaśnieniem. Awarię w iPKO dział techniczny rozwiązał dość szybko. Reklamację z błędnym kursem przewalutowania PLN=>CHF bank rozpatrzył mi pozytywnie. Wstępnie straciłem około 1200zł przez błędny kurs przewalutowania, ale po 2,5tygodnia bank oddał, więc pozytywnie.

Jednym słowem, bank dobry, ale nie otwarty na klienta - opłaty zniechecają i ciągle są podnoszone. Brak flagowej usługi, która by przyciągała i była w pełni darmowa (pomijając Integlio, do którego dostępu nie mamy przez iPKO). Konto za zero nie jest kontem za zero, sporo rzeczy tam kosztuje coś, np. autoryzacja SMS przelewu, wypłata z innego bankomatu, opłata za kartę jeżeli się nią płaci 300zł miesięcznie itd. Do innych banków im trochę brakuje.


klientpkobp klientpkobp
20.02.2015. 13:08

OdpowiedĹş cz. 1

Kolego Roni - racja. Jak zakładałem konto byłem również dobrze obsłużony. Pani przyjęła mnie prawie poza kolejką, doradziła, założyła itd. Niestety dalej jest już gorzej. Za każdą wizytą w oddziale trzeba swoje odstać. W ciągu dnia nawet i godzinkę, bo większość w kolejce to emeryci, którym trzeba tłumaczyć jak krowie na rowie, a to chcą upoważnić, a to ktoś zmarł i trzeba przepisać/wypłacić środki itd. Później kserowanie dokumentów, tłumaczenie i schodzi 30minut na jednego. A stanowiska są 4 z czego 2 czynne. Zapytasz po co stać w oddziale, a no np. żeby wpłacić pieniądze w walucie obcej, bo niestety wpłatomaty pko bp takiej usługi nie oferują.

Kolejna rzecz to średnia kompetencja niektórych pracowników. Dla przykładu, chciałem założyć kartę kredytową. Mój doradca miał przygotować dokumenty i oddzwonić. Nie oddzwonił do dziś :) Kilka dni później miałem telefon z infolinii, że polecają mi kartę kredytową, promocja ważna jeszcze 3 dni. I tak miałem zakładać, więc idę do oddziału, swoje odstałem i co? Promocja się skończyła zanim konsultant do mnie dzwonił. Pani się pofatygowała do dyrektora, dyrektor potwierdził. Sprawdzają historię kontaktu z infolinią, no faktycznie dzwonili do mnie w tej sprawie - ich błąd, moja strata czasu...


Roni Roni
19.02.2015. 11:29

PKO ok

Ja mam konto w pkobp - w przeciwieństwie do osób które nigdy go nie miały lub zrezygnowały i teraz tutaj narzekają. Moje doświadczenia - raz byłem w oddziale aby założyć rachunek i byłem bardzo miło i kompetentnie obsłużony (może trafiłem na dobrego doradce). Teraz wszystko załatwiam zdalnie. niedaleko gdzie pracuje jest bankomat i wpąłtomat. Przelewy robię przez internet - bardzo czytelny i intuicyjny serwis - korzystam z nowego ipko. Jeszcze opłaty - konto dla młodych. Żadnych opłat, bo 5 zł za kartę nigdy nie płaciłem, gdyż niestety posługuje się nią znacznie częściej, co widać w moim budżecie. Polski bank, dobrze zarządzany, bo ma zyski, ja jako klient jestem zadowolony, więc ogólnie ok.


klientka klientka
18.02.2015. 16:04

Słabo- odradzam

Witam!

Byłam klientką, tego banku przez 6 lat i o tyle za długo, płaciłam za wszystko: za konto, za kartę, przelewy internetowe, za konto internetowe i nawet jak chciałam się z nimi rozstać, to też były problemy.
Panie w oddziałach nie znały procedur i dopiero na infolinii od długoletniego pracownika uzyskałam informację. Okazało się ,że nawet kierowniczka ,dość dużego oddziału nie znała procedur-skandal,że to ja musiałam ją edukować!
Nie ma idealnych banków,ale ten bank jest bardzo niekorzystny dla klienta. Przez 6 lat zarabiali na mnie, obracali moim kapitałem, pobierali za wszystko opłaty i nawet normalnie konta nie mogłam zamknąć!


Krzysztof Krzysztof
18.02.2015. 10:55

CHORE KWOTY ZA PROWIZJE I PRZELEWY!!!!

Banda zlodzieji w pko. Przelew zagranicznyw euro sobie policzyli po kursie 4.09. Gdzie sprzedaz tego samego dnia bylaw banku pko 4.30 a sredni kurs 4.19 w pko.. Ale oczywiscie musza sie nazrzec swinie nie swoja kasa. Nie dosyc ze place prowizje i to sporo od przelewu z zagranicy to jeszcze walna konkretnie na kursie. Kurs kantoru 4.19 -4.22 z dnia 18.02.2015 a PKO sobie liczy 4.09!!!+prowizja od przelewu. SUPER!!!!!!!!


minia minia
17.02.2015. 17:08

PKO BP daje rade

mi pko pb pasuje. Mobilna apka jest, oddziały są, przelewy zawsze na czas no i więcej mi nie trzeba :)


Klient Klient
17.02.2015. 16:42

kasa gdzieś jest

Monika - złóż reklamację. Pracuję w banku i takie rzeczy się zdarzają, choć znacznie częściej okazuje się, że klient powiedział komuś, czasem nawet bliskiemu, login i hasło i ten ktoś wyczyścił mu konto. Mam nadzieję, ze teraz jest inaczej, więc koniecznie złóż reklamację - bank musi to sprawdzić i nic za to nie płacisz.


monika monika
16.02.2015. 15:17

Opinia

dodam że Pani z banku powiedziała że mam się jeszcze jutro 17.02.2014zgłosić .300 zł na drodze nie leży dodam że jestem studentką i jak dla mnie jest to duży pieniądz.


monika monika
16.02.2015. 15:11

Opinia

Dziś 16.02.2015r.Chciałam wypłacić pieniądze z bankomatu a tu że nie mam takich środków na koncie,wmurowało mnie bo wiem ile mam i nie jest to możliwe że nie mogę wypłacić 300 zł .Sprawdzam na koncie internetowym IPKO ile mam na kocie i prawie dostałam zawału.Jeszcze w piątek miałam 600 zł i sobotę wypłaciłam 100 zł .Wogule na koncie internetowym nie ma nic co przez weekend wypłaciłam a dziś jest poniedziałek.Byłam w banku a kobiet mi mówi że 300 zł pobrano ale nie pisze gdzie i jak.Wogule niczego się nie dowiedziałam.Chyba same pieniadze nie wyparowały ????


Klient PKO BP Klient PKO BP
16.02.2015. 13:29

Zmiana tabeli opłat i prowizji

Poczytajcie sobie zmiany jakie wprowadza PKO BP od lutego i maja tego roku. Zmienia się wszystko, nie ma już darmowych kart kredytowych, teraż możecie sobie zmniejszyć opłatę za kartę kredytową do 30 paru złotych jak dokonacie transakcji na minimalną kwotę, jak nie to 70, 100 i więcej złotych opłat. Do tego konto bez granic skacze z 15zł do 17,90zł miesięcznie. Paranoja... Bank naudzielał kredytów we frankach, teraz ratuje frankowiczów a ludzie płacą i rekompensują ujemne stawki libor i niskie stopy procentowe...


korolian smith korolian smith
14.02.2015. 05:39

all

Good Day Everyone,

This is to inform the general public that KOROLIAN SIMTH MONEY LENDING is currently offering long and short term Loans to individuals and firm and co-operate bodies that are seriously in need of financial support to boost up business or other financial needs at the rate of 3% interest. Apply for any kind of financial loans, in any part of the world; It's affordable, what a competitive edge, Just at 3% Interest Rates, Facility is guaranteed, Let's have your application now with your details for further processing....contact us with following information below
via email: koroliansimthloanfirm@gmail.com

Name:
Location:
Amount Needed:
Duration:
Country:
Phone Number:
Marital Status:
Next of kin:
Monthly income:

NOTE:
All e-mail should be sent to: koroliansimthloanfirm@gmail.com
Thanks, Your Sincerely.
MONEY LENDING


Grzegorz Grzegorz
13.02.2015. 10:12

Bank PKO to dno

Za wszystko kasuja krocie opłaty za przelewy prowadzenie rachunku firmowego to koszt łączny 86 zł miesięcznie paranoja. Ale na szczecie przenosimy sie do konkurencji gdzie koszt miesieczny to 4.99 . Nigdy wiecej PKO


przelew jakich mao przelew jakich mao
11.02.2015. 11:19

nadwyraz pazerne żeby nie nazwać to złodziejskimi prowizjami

jak można pobierać za przelew między własnymi kontami ror i oszczędnościowe (oba w pko) 7,99 zł -drugi i każdy następny w m-cu. przelałem sobie 50 zł bo brakło mi na rorze i pobrali prawie 8 zł !!! czy to jest narodowy bank się pytam, a może narodowy złodziej raczej?!?!?!?


Roman Roman
02.02.2015. 11:51

Jak najdalej od PKO BP

Niestety wdepnąłem w to g...o. Przestrzegam innych. Postkomunistyczny bank, niekompetentni pracownicy, orientacja na max wydojenie złapanego klienta. Zmiana zasad w trakcie gry, cały czas nowe dodatkowe prowizje, opłaty, itd... Odradzam


Krystyna Krystyna
01.02.2015. 23:09

Bank, który działa na szkodę klienta

To długa historia. Powiem krótko, bank odciął mnie od pieniędzy jako opiekuna prawnego osoby chorej, 3 miesiące moja chora matka nie miała dostępu do własnego konta. Sprawa zakończyła się zamknięciem konta i przeniesieniem do innego banku. Jedyną mądrą radę jaką otrzymałam od dyrektora banku było: najlepiej proszę zamknąc konto, za co dziękuję:)


antaress antaress
26.01.2015. 20:01

PKO BP SA NIGDY WIĘCEJ W ŝYCIU!

Mam (jeszcze) kilka kont w PKO BP SA, w tym kilka prywatnych, a reszta firmowe. Klientką byłam od wielu lat,począwszy od 2003, zbudowałam z nimi 2 firmy, było wzajemne zaufanie i pomoc. Od około roku stałam się dla nich niewygodna i kopnęli mi w tyłek, wypowiadając z dnia na dzień kredyty na rachunkach! Nie zalegałam z żadną ratą kredytową, gwarantowałam obroty na koncie, podwyższając je z miesiąca na miesiąc, polecałam dalej itd.
Nie polecam!!! To co mi zrobili, to rozbój i wierutne oszustwo. Najpierw wypowiedzieli kredyt, a za chwilę proponowali spłatę innym kredytem. Złodzieje!!! Nie dajcie się nabrać!


maso maso
26.01.2015. 19:36

jest ok

Posiadam konto dla młodych,opłata 5 zł za kartę do 26 roku życia. Przelewy przez neta są za free,nie raz patrzę jak robię jakiś zakup na allegro itp. Wypłata kasy z innych bankomatów również jest za free,konto posiadam 5lat i nigdy nie było ukrytych obciążeń rachunku. Przy zakładaniu takiego o to konta jest umowa i cennik co i za ile,więc wystarczy przeczytać.


dorota dorota
26.01.2015. 15:36

konto

ja polecam konto w m banku oraz plus bank nie ma opłat za wybranie kasy w bankomacie nic nie płace itd oczywiscie bankomaty euronet mam w plus banku za darmo a pko bede likwidowała jak najszybciej to złodzieje i tyle wgl bez sprawdzenia bez powiadomienia jakiego kolwiek dzwigaja opłaty naliczaja sobie opłaty to chore zdzieraja tylko pieniadze


dorota dorota
26.01.2015. 15:31

nie warto

mam konto w pko otwarte 3 rachunki na poczatku wiadomo pobierali opłaty za konto ale teraz to juz przesada za karte ipko opłate mi dali do 3 rachunków a było niby bezpłatne za telefon z warszawy co dzwonili do mnie pobrali sobie 2 razy 10 zł oszusci nie chce juz tego konta niby konto miało byc darmowe opłata stała i co sie okazało nie prawda pobierali raz za konto a zdarza sie ze 2 razy mi pobieraja za prowadzenie rachunków


Inga Inga
21.01.2015. 15:37

Klientka PKO BP OD 1997

Natalia ,dzięki za opinię ,sprawdze ten bank w mojej miejscowości i możliwe .


Natalia Natalia
17.01.2015. 10:44

Inga ;> ja bym poleciła

Ja bym poleciła konto godne polecenia w BZ WBK, doprawdy nic sie nie płaci, jeżeli jest możliwość, to zakładać. Wszystko ładnie pięknie, tylko kobiety siedzące w Oleśnicy w placówce beznadziejne, kłamią w oczy ;d I to do dwóch osób. Jak na coś się godzisz i pytasz to mówią to co chce się usłyszeć, a potem psikus, bo jednak to nie prawda i te dwie osoby co miesiąc wcześniej były razem na pewno wszystko pokręciły i nie mają takiej pamięci :D Ale mimo wszystko polecam Inga


ona ona
09.01.2015. 15:28

pko oszusci

maskara z tym bankiem uciekajcie bo naprawde potem bedzie jeszcze gorzej..


Inga Inga
06.01.2015. 11:51

Klientka PKO BP od 1997

Po ostatnich zmianach ,kiedy to zero nie jest już zerem chcę zrezygnować z tego banku .Konto za zero zakładałam w 2011 ( doplacajac 50 zł )na zupełnie innych warunkach .Najbardziej spieniło mnie to ,że bank chce decydować o moim sposobie płatności w sklepie.Kiedy zabieram na zakupy gotówkę ,muszę się zmieścić w wyznaczonym limicie .Przy płatności kartą niestety nie trzymam się tak sztywno własnych wydatków.Od trzech lat w ten sposob kontroluję swoje wydatki i żaden bank nie bedzie mi stawiał warunków .
Poradźcie, proszę , który bank jest wg Was godny zaufania.Czytalam opinie o różnych bankach i niestety nie znalazłam żadnej alternatywy dla PKO BP.Wszędzie jakies mniejsze lub większe mankamenty ,ale cos muszę wybrac.


ala ala
06.01.2015. 06:54

duĹźo ?

mi wychodzi rocznie 168,80 zł


nie polecam nie polecam
06.01.2015. 06:35

9,90 + 2 zł

12 zeta za prowadzenie rachunku to złodziejstwo, niedługo likwiduję rachunek


Wojtek Wojtek
06.01.2015. 01:25

PKO BP - Prawdopodobnie najbardziej pazerny bank w Polsce

Odradzam jakikolwiek kontakt z tym bankiem. Ponieważ ucieka od nich coraz więcej klientów to skupiają się na tym jak skroić tych co zostali. Mam tam kredyt - najgorsza decyzja finansowa jaką podjąłem. Regularnie kasują mi z konta jakieś pieniądze, później 3-4 tygodnie wyjaśnień, szarpania i okazuje się, że pomyłka, błąd itd. Zwracają, ale chyba nie o to chodzi żeby pilnować swojej kasy na koncie. Dodatkowo konto, które miało być "za zero" kosztuje obecnie 6,90 zł i nic z tym nie mogę zrobić. Jak zakładałem to wystarczyły miesięczne wpływy 1500 z, ale ponieważ podstawa to wycisnąć jak najwięcej z tych co zostali do dołożyli jeszcze dodatkowe warunki, których nie mogę spełnić używając konta tylko do rozliczeń kredytowych. Tak zmiana zasad w trakcie gry!!! Mam kilka innych kont m.in mBank, Getin Bank i tam nigdy nie spotkałem się z czymś takim.


Piotr_K Piotr_K
02.01.2015. 19:13

konto \

Opłata za konto co miesiąc 6,9zł oraz za kartę 3,9zł opłata za użycie kodu do przelewu internetowego 0,1zł, Nie szanują starych klientów a tylko w ciągłej pogoni za Nową lokatą. Tak a propos konto za zero "wycofane z oferty"chyba od października 2014r. Ja systematyczne wycofuję moją kasę. ODRADZAM.


Przeciw PKO BP Przeciw PKO BP
31.12.2014. 12:30

Chamy, darmozjadi i idioci

Odradzam jakikolwiek kontakt z bankiem. Prowizje kosmiczne, obsługa klienta marna, mam (a już niedługo miałem) w nim kredyt studencki- jeśli możecie oszczędźcie sobie nerwów i omijajcie go szerokim łukiem. Naliczają pieniądze za usługi których nie zamawiałeś, na każdym kroku wciskają kredyt i generalnie mają wszystkich nas w dupie.


kkk kkk
23.12.2014. 20:30

Kurwy i złodzieje

Kurwy i złodzieje, miałem tam konto, na własną kasę czekałem 1,5 miesiąca, nie szło wybrać, i z wielką łaską dostałem, i co chwile jakieś prowizje, opłata za wybranie z innego bankomatu
i różne pierdoły


Piotr Piotr
22.12.2014. 23:22

Juz na szczęście BYŁY klient

Wypowiem się na temat ponieważ posiadam długoletnie doświadczenie z tą "instytucją". Szczęśliwie od sierpnia nie jestem już ich klientem i była to jedna z lepszych decyzji finansowych w moim życiu. W skrócie- klient od 2002 r. (kredyt studencki, założone konto). Opłaty zawsze jakieś były, ale wtedy konkurencja też miała. Później praca- pensja przelewana. Limit kredytowy w koncie (to sprawiło, że zostałem tak długo).
W tym roku- uwaga klient od 12 lat- opłata za konto razem z i Pko 10,90 zł, przelew internetowy 0,70 zł i bezpłatne tylko bankomaty PKO!!!!! Mówię sobie- nie, to jest chore. Miałem już konto w innym banku, ale z uwagi na limit płaciłem "haracz" . W końcu nie dałem psychicznie rady- spłaciłem całość i zamknąłem konto. Oczywiście jeszcze pobrano mi opłatę za ostatni miesiąc, bo przecież wypowiedzenie 30 dni. Od tamtej pory jestem szczęśliwym posiadaczem idealnego konta, w świetnym banku , w którym nie płacę absolutnie za nic! Dostęp wszędzie i o każdej porze. Zresztą większość banków (poza PKO BP) tak właśnie funkcjonuje. Uwierzcie mi- ta instytucja to relikt przeszłości, zbiurokratyzowany moloch, który nie dba o stałych klientów. Jedyne czego żałuję, to to że odszedłem tak późno. Dla sprawiedliwości trzeba jednak dodać, że mieli świetny (w 2002 r.) program dot. kredytów studenckich- to była akurat przyjemność tam to załatwiać. Reasumując- każdy inny bank byle nie ten jeśli chodzi o rachunek!


murdock murdock
19.12.2014. 10:57

Opinia

Opowiem wam-bo wiekszosc chyba nie wie jak powstal pierwszy...bank i co to w ogole powinno byc.Jedynym czlowiekiejm posiadajacym mozliwosc bezpiecznego przechowywania mkosztownosci byli w przeszlosci ...zlotnicy.Wlasnie do nich zaczeli sie zwracac ludzie ktorzy posiadali wieksza ilosc zlota w celu bezpiecznego przechowywania go przed rabusiami ktorzy ich notorycznie okradali w domu albo napadali na traktach.Zlotnik wystawial tzw.weksel zaswiadczajacy o depowycie.Wkrotce "klienci"z nobawy o utrate kosztownosci podczas napadu zaczeli uzywac tych wlasnie poswiadczen jako swego rodzaju dowodu na posiadanie okreslonego depozytu i zamiast placic zlotem placili wekslami.Zdazalo sie zatem coraz czescioej to ze zloto pozostawalo w sejfie dluzszy okres czasu mimo ze zmienialo wlascicieli.Zauwazyli to zlotnicy i zaczeli pozyczac...nieswoje zloto na procent ale tez w postaci...weksli.Nie bylo to uczciwe ale tak wlasnie powstal pierwszy bank.Jest chyba jasne ze za operacje nie pobierano zadnych oplat a zyskiem bankowca byl procent z pozyczki.To co sie dzis dzieje z tymi..."bankami"jest niczym innym jak zwyklym grabieniem,rabowaniem ludzi przy czym rabusie zyja z pozyczania pieniedzy tych samych ludzi ktorych rabuja.Wyjatkowo podla i bezczelna dzialalnosc.To dotyczy bezposrednio klienta.Na wielka skale to juz szkoda gadac.W UE powstal bank analogiczny do amerykanskiego banku rezerw federalnych ktory dodrukowuje pieniadze.Trudno sobie wyobrazic wieksze i bardziej podle oszustwo.Niektorzy mysla ze ten bank rezerw jest ...panstwowy.Nic bardziej mylnego.Jest to konsorcjum -zrzeszenie kilku wielkich zupelnie prywatnych bankow.Teraz sobie wyobrazcie-my pracujemy ciezko na kazda zlotowke a klika zlodzieji drukuje pieniadze z.... powietrza.Wszelkie pozyczki rzadowe lub dla wielkich firm sa zalatwiane wlasnie w taki sposob przez wydrukowanie pieniedzy ktorych nie ma.Bank ma je w realu dopiero gdy "klienci"zaczna splacac swoje"zobowiazania",ale ci musza je wypracowac na zupelnie innych zasadach czyli pozyskac z rynku...Wspolczesne banki sa instytucjami wyjatkowo traktowanymi przez te tzw.panstwa,odwrotnie niz my-obywatele tych panstw.W ten sposob to nie rza ma rzeczywista wladze ale ...banki.Kto ma kase ten ma wladze rzeczywista.Poszukajcie sobie w necie co mowil...Lincoln o bankowosci jaka juz za jego czasow chcieli wprowadzic jemu wspolczesni"bankierzy".Prawdopodobnie zostal zamordowany wlasnie przez swoj opor wobec nich.W USA Lincolna dzialalnosc taka byla karana wiezieniem.Dzis wszystkie banki tak wlasnie dzialaja...Nie zapominajcie o tym ze posiadaja one nieraz oszczednosci naszego calego zycia...


emi emi
18.12.2014. 18:23

Opinia

Bardzo drogi bank. Prowizja i opłaty kolosalne. Nie dziwię się, że klienci uciekają. Sami zamykamy tam 2 konta firmowe - przy zawieraniu umowy było pięknie a w praktyce na koncie na którym niewiele się dzieje opłaty na dobrą ratę kredytową. Nie polecam.


sarwi sarwi
12.12.2014. 16:29

Kłamcy - masa ukrytych opłat. Wszystko za 0 - chyba w snach

Byłem zmuszony wziąć kredyt, a oferta tego Banku wydawała się najbardziej ciekawa. Oczywiście w celu obniżenia marży, trzeba było otworzyć rachunek za "ZERO" i wziąć kartę kredytową, też za zero jeśli spłacamy ją w terminie i wykonujemy przez rok średnia transakcje na poziomie 400zł, jak dobrze pamiętam. Już po pierwszym miesiącu okazało się, że mimo spłaty w terminie ale po zakończeniu dnia księgowania obciążenia karty kredytowej do posiadanego obciążenia doliczane jest ubezpieczenie karty zależne od zadłużenia na ten dzień. Następnie konto, które miało być darmowe i za "ZERO" jeśli miesięczne zasilenie jest na poziomie 1500zł przestało być. Teraz Wymaga wpłat na poziomie 1000zł/mies. i do tego transakcji bezgotówkowych lub mobilnych na poziomie 100zł niezależnie czy posiada się kartę debetową czy nie. Oczywiście pracownicy banku tłumaczą, że mobilnie znaczy przy pomocy IKO ale gdzie w umowie znajduje się definicja mobilności, bo jak dla mnie dokonanie płatności poprzez stronę internetową przy użyciu tableta, czy laptopa podłączonego do neta też jest płatnością mobilną. Trzeba dodać do tego jeszcze beznadziejnie działający system komputerowy. Spłata karty nie jest realizowana on-line tylko z opóźnieniem paru dniowym, tak jakbyście wykonywali normalny przelew. To są oszuści, którzy żerują na emerytach, których pensja pływa tam co miesiąc. Gdyby nie kredyt szybko bym się rozstał z tym bankiem.


OSZUSCIodradzam OSZUSCIodradzam
11.12.2014. 14:04

Naciagacze kłamcy oszuści bank przestarzały ukryte oplaty

Witam

Jestem a w sumie byłem klientem haha ze tak powiem tego syfu. Nie ma możliwości kontaktu poprzez e-mail. Cokolwiek załatwić trzeba osobiście stac czasami godzinami. Zero kompetencji bieganie od pokoju do okienka i tak w kółko. Naliczanie za wszystko opłaty. Jedna wielka tragedia i żenada.

Mam konto założone w mBanku. Nie nie reklamuje bo tez nie jest idealny, ale... Lata świetlne różnicy je dzieli. to jak porównanie liczydeł do najnowszego modelu komputera.
Każdy przelew w pko bp jest płatny w mBanku nie. W mBanku wpłatomaty bez problemu wpłacę pieniądze nie muszę czekać pol dnia w kolejce równie sfrustrowanych podejściem banku do klienta ludzi.
Np w pko bp oferowali 2100zł kredytu hahahaha gdzie w mBanku 70.000zł dostępne od reki. Wszystkie pieniądze wpłacam do mBanku sam ale jestem wiarygodnym klientem dla nich.

Wszystko w pko bp jest płatne w mBanku za nic naprawdę nie płace. Wszystkie przelewy wpłaty wypłaty cokolwiek prowadzenie konta całkowicie za darmo. Nawet złotą kartę mam za darmo o ile dokonam odpowiednią ilość transakcji nią. Ale to nie problem bo chyba każdy kto ma konto internetowe tez karta non stop płaci.

napisane chaotycznie z braku czasu ale ludzie uciekajcie z tego dinozaura. To największa porażka w bankowości. Ja całe szczęście w tym miesiącu z nimi definitywnie już kończę.

Pozdrawiam


grze grze
09.12.2014. 13:11

IKO to wygoda

korzystam z IKO od PKO BP od kilku dni i bardzo mi sie podoba. Dzięki IKO wygodnie płacę telefonem w terminalach płatniczych, a nawet sklepie internetowym.


prawda prawda
08.12.2014. 11:45

klamczuchy

nie zakladajcie konta w pko bo to klamcy i naciagacze , wszystko mialo byc za 0 a za wszystko babieraja. wyplata z wszystkich bankomatĂłw za darmo ?? chyba w snach !!!! kradna pieniadze z konta nawet nie wiadomo kiedy. olac ich i do innego banku!!!!!!


xxx xxx
04.12.2014. 10:27

bank śłaby, na przeciętnym poziomie

Bank słaby, na przeciętnym poziomie po kilkunastu latach zamknęłam konto. Słynne konto za zero kosztowało mnie około 7 zł miesięcznie.
Oferty kredytowe słabe, wysokoprocentowane. Korzystałam równolegle z innego banku i nie ma w ogóle z czym porównywać, pko to dno. Teraz założyłam jescze konto w innym nowym wcześniej nieznanym mi banku i na wstepie oferta zdecydowanie lepsza. Nie napiszę w jakim, bo to nie reklama.

Nie wiem co Wy tu w ogóle chwalicie, skoro na konto przychodzi Wasza wypłata i macie czysty bik to w oparciu o waszą zdolność kredytową każdy prawie bank da Wam kredyt, bo banki na tym zarabiają.To nie jest jakiś ewenement, że bank w taim przypadku daje te 2 tysiące kredytu bardzo szybko.

PKO-nigdy więcej, żegnaj na zawsze :)


studentka studentka
03.12.2014. 14:35

najlepszy

Najlepszy bank i super obsługa. Kredyt gotówkowy dostałam wręcz od ręki, dzięki czemu mogłam dokończyć swoja prace magisterska gdy mi się laptop zepsuł, bo kupiłam nowy. Mam w nim konto od początku studiów, przychodzi mi tu wypłata z pracy, część rachunków płacę przez ipko. Bankomaty na każdym kroku i darmowe, oddziały w razie czego też blisko. Nie ma na co narzekać :)


agnieszkaaa84 agnieszkaaa84
01.12.2014. 18:36

Troche rozczarowana

Witam!
No cóż jestem w banku PKO od 2013 roku , tamten rok jeszcze był ok byłam zadowolona teraz pod koniec roku odkąd pojawiły się pewne zmiany w regulaminie od 1 października, mam obawy i czuje niezadowolenie.Pomijając fakt, iż doradca klienta był bardzo miły i wszystko jasno wytłumaczył i oczywiście zachęcając mnie również do przejścia na kartę bankomatową.To już zaczynają się pierwsze schody.I myślę nad zmianą banku tylko pytanie na jaki bank? mam do wyboru M bank, Bank Millenium może Bank Śląski.Oczywiście przejrzałam różne oferty jakie oferują te banki. ale mimo to trudna decyzja.Jestem młodą osobą ale już dawno po studiach więc moi znajomi mają podzielone zdania na temat banków.Głównie mi chodzi o brak płatnosci za utrzymanie konta, bezpłatne przelewy wypłacanie z bankomatu. Proszę o o doradzenie w tej sprawie.Będe z góry wdzięczna.
Agnieszka


jan jan
30.11.2014. 13:49

pko bp

W PKO jestem od kilkunastu lat. Gdy pojawiła się oferta pko za zero to faktycznie taka była. Później zaczęły się schody: płatność kartą powyżej 250zł, autoryzacja przelewów kodami jednorazowymi 0,1zł. Teraz zmniejszyli płatność kartą do 150 zł (dotyczy dotychczasowych klientów),ale... i tu zaczynają się kolejne schody bo konto możesz mieć za zero jeżeli oprócz płatności kartą w wysokości 150 zł musisz dokonać płatności kartą w okresie rozliczeniowym rachunku. Należy pamiętać, że okres rozliczeniowy dla karty jest inny niż dla rachunku. Dzięki temu kolejny raz w tym roku płacę frycowe za poprawę przejrzystości Taryf jak to określił bank. Bank na takich jak ja tylko żeruje. Mało tego udając się do banku trzeba swoje odstać by móc dysponować swoimi pieniędzmi (pomijam czynności wykonywane drogą elektroniczną). Przecież to w końcu bank powinien być dla nas a nie my dla niego.


krystyna krystyna
28.11.2014. 18:49

konto za zero OSZUSTWO.!!!!!!

konto za zero a do tego karta debetowa bez DSD.Tak zostałam potraktowana w PKO BP, w Gliwicach Łabędach. tu tylko się liczą kredytobiorcy którzy są wypłacalni. Koszt tej tranzacji 50. zł l gdybym chciała dostęp do debetu kolejne 50zł za rok z góry. podziękowzłam. mam zamiar po e cji czy zalecenie kierownika. 19 lat stazu w tej instytucji.


wentyl wentyl
25.11.2014. 12:56

obsługa na plus

nie moge złego słowa powiedzieć na ten bank. Wczoraj doradca w PKO BP mnie bardzo miło i profesjonalnie przyjał. W innych bankach zmiejsca odrzucali moje podanie o kredyt a tu facet ze mna przysiadł, przejrzał wszystkie papiery (których załatwienie nie było proste szczegolnie jak ktos pracuje od 8 do 16) i wyjasnił mi na czym rzecz polega i co musze zrobic by kredyt dostać. Gdyby poszedł do PKO BP od razu nie straciłbym 4 dni latanai po urzedach i innych bankach. Można ? Mozna!


dorka dorka
24.11.2014. 18:26

A i jescze co do kodów z karty słów kilka

Do wszystkich którzy zdrapuja kody z karty, to zwróccie uwagę że pod koniec miesiąca bank rozlicza i każdy przelew=kod kosztuje 10 groszy. Każdy może zmienić tą opację na darmową na zasadzie smsów z kodem zamiast karty zdrapki, ale oczywiście bank o tym nie informuje, ja dowiedziałam się przypadkiem. I to mnie irytuje w tym banku, że nie informują o zmianach i nie preferują lepszych rozwiązań dla klienta. Nie raczą podpowiedzieć czegoś dogodnego i dobrego, jak coś jest dochodowe dla nich to jest to co jest najważniejsze.
Jedyne co wciskają to kredyty i lokaty oprocentowane groszowo, żeby się wykazać .....jest to strasznie denerwujące kiedy idę załatwiać coś w okienku a oni mi patrzą w konto i od razu pytają czy może chce kredyt lub rachunek odnawialny, dno.......


dorka dorka
24.11.2014. 18:15

Beznadziejny bank i warunki konta za 0 zł

Konto za 0 zł kosztuje od 6,90.
Kilka lat temu zamieniłam rachunek oszczędnościowy na konto za 0 zł co kosztowało mnie 50 zł. Machnełam na to ręką bo zaproponowane warunki były korzystniejsze. Faktycznie wszystko było za 0 zł jeśli na konto wpływała określona suma, więc bardzo mnie to cieszyło i odpowiadało. Choć wymagana suma była spora bo ponad 2000,00 miesięcznie to nie stanowiło to dla mnie problemu.

Niestety to co teraz, na dziś dzień oferuje mi ten dziadowski bank jest nie do przyjęcia i postanowiłam zrezygnować z ich usług.

Otóż konto za 0 zł ma się tylko wtedy kiedy na konto wpływa minimum 1500 zł miesięcznie i do tego zrobimy zakupy kartą za min. 300 zł. A jak nie to już nie masz konta za zero. To pierwsze z miesięcznym wpływem to ok, ale drugi warunek jest nie do przyjęcia.Więc radzę to dokładnie poczytać w regulaminie i nie sugerować się tą idiotyczną nazwą i przeanalizować bo to konto za 0 zł to droga sprawa może się okazać.....


I co najważniejsze to....wypłaty z bankomatów innych niż pko bp są oprocentowane. Dobre na żart w prima aprilis, ale nie jako warunek prowadzenia rachunku.


Jacek Jacek
23.11.2014. 22:26

Odradzam

Odradzam każdemu ten bank. Konto za 0 :). Konto wmusili mi przy kredycie, nigdy nie płaciłem za konto, a tu 6,9 za konto + 3,90 za karte. Wiem, że da się to obejść używając konta, ale zdecydowanie wole swój wcześniejszy bank. Kredyt też ładnie wygląda jak się dowiadujecie (z Pana zdolnością to czysta formalność), a potem z 5% wkładu własnego robi się 30% zdolność spada o połowe itp. A to wszystko dlatego że macie już umowe z deweloperem, zadatek i parcie na własne M.


rafi rafi
22.11.2014. 00:09

pko nacią

właśnie szukam innego banku w pko jestem 14 lat ale mam dość wyciągania kasy ostatnio wypłaciłem z wbk 1000 i pobrali mi 30 zł prowizi i z tym traktowaniem klienta, ciężko jest się przenieść ale może jak ludzie zaczną odchodzić to się nauczą czegoś bo na razie są jak kiedyś telekomunikacja polska jak najdalej od nich


Marcin L Marcin L
20.11.2014. 12:44

Polecam ten bank

PKO BP to super bank. Aktualna oferta konto za zero jest bezkonkurencyjna. przelewy krajowe i stałe za 0 zl i to nowe ipko - intuicyjne i przyjemne dla oka.


klient klient
19.11.2014. 14:34

rezygnuję

Też dałem 50 zł za zmianę konta na to słynne za zero. I jest faktycznie totalnym zerem. Na początku ok miesiąc dwa było za zero. Teraz za kartę (dwie sztuki) pobierają opłaty miesięczne, za karty kodów pobierają opłaty. Wspaniałomyślnie obniżyli próg wpływowy z 2 tysięcy na bodajże półtora tysiąca miesięcznie . Cóż społeczeństwo biednieje trzeba tych biedniejszych jeleni też upolować


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 Ostatnia >> (7 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


8 + 1 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !