Konta bankowe · Konto · Konto w PKO BP - Warto założyć? Wasze Opinie?

Oferta Kont PKO BP - oceny i opinie nt. kont największego polskiego banku

pko bp PKO BP Największy polski bank z wielkimi tradycjami od wiosny 2011 roku prowadzi intensywną kampanię, zmierzającą do zatrzymania odpływu klientów do konkurencyjnych banków. Elementem tej kampanii, której twarzą jest showman Szymon Majewski, jest nowa oferta kont osobistych. Odnowione zostały też inne produkty banku. Ale to właśnie z kontami osobistymi bank wiąże największe na osiągnięcie celu. Poniżej krótka ocena dostępnych kont w PKO BP. PKO Konto za Zero

Najszerzej reklamowany, i najbardziej rozpoznawalny jest nowy rachunek PKO Konto za Zero . Konto za Zero jest darmowe (ale tylko dla osób, które mają do konta kartę debetową, inaczej bank pobiera opłatę 6,90 zł). Darmowa jest karta debetowa (ale tylko w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 300 zł, inaczej bank pobiera opłatę nawet do 6,90 zł) , krajowe przelewy internetowe (oraz dostęp do bankowości elektronicznej), darmowe są też wypłaty z bankomatów PKO BP – łącznie ponad 3 000 maszyn.


Konto dla młodych w PKO BP

„PKO Konto dla Młodych” – to oferta dla osób, które nie ukończyły 30. roku życia. Konto jest przeznaczone dla studentów i absolwentów. Ci, którzy nie skończyli 26. Roku życia mają prowadzenie rachunku za darmo. Konto dla Młodych gwarantuje bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie, darmowe przelewy internetowe (krajowe), darmowe są doładowania telefonów. Karta wydawana do rachunku ma funkcję płatności zbliżeniowych. Karta do konta jest darmowa pod warunkiem wykonania min. 5 operacji bezgotówkowych rozliczonych w okresie, w którym jest pobierana opłata za kartę, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 do 5 zł/mies. w zależności od liczby dokonanych operacji bezgotówkowych. Posiadacz Konta dla Młodych może korzystać z salda debetowego – do 500 złotych. Studentom bank oferuje preferencyjne warunki kredytów studenckich.

Konto dla firmy w PKO BP

PKO BP posiada specjalne dedykowane firmom konta bankowe. Dzięki aktywnemu korzystaniu z rachunku firmowego można uniknąć wielu opłat.

PKO Konto Firmowe przeznaczone jest dla jednoosobowych działalności gospodarczych w tym wolnych zawodów i rolników indywidualnych

  • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli wykonasz przelew do ZUS i płatność kartą za min. 500 zł w miesiącu (w przeciwnym razie – 25 zł miesięcznie);
  • 0 zł za pierwsze 30 przelewów internetowych krajowych w miesiącu (kolejne - 1 zł)
  • 0 zł za wydanie kart debetowych w PLN, EUR, USD
  • 0 zł za przelewy internetowe do ZUS/US

Jeśli twoja firma działa krócej niż 12 miesięcy PKO Konto Firmowe otrzymasz bezpłatnie przez 6 miesięcy od momentu otwarcia rachunku, bez dodatkowych warunków.
Konto w PKO BP - Warto założyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.2 na 5
149 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (277 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 Ostatnia (6 stron razem)
janusz janusz
21.06.2011. 09:53

Pytanie

Wczoraj chciałem zmienić konto na zero opłat mam wspólne konto z ROR pani z tzw okienka odradzała że kredyt zdrożeje z 14% do 17,5% i że stracę coś o czym dowiedziałem się po latach o czym mnie nikt wcześniej mnie nie informował mianowicie ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.Nie wynająłem prawnika do podpisania umowy z PKO BP i stąd moja niewiedza.Dlatego pytam co z tym ubezpieczeniem jest czy go nie ma? i co kiedy nie daj Boże złamię nogę.I po co te wydane miliony na Majewskiego kpiarza czy po to żeby z przymrużeniem oka traktować to co on mówi i oferuje.Jeśli nie warto zmieniać konta to po co to wszystko i dlaczego indywidualny klient nie jest uczciwie informowany że jak czytam w opiniach za pozostawienie numeru konta płaci się 50 zł a otrzymuje się nowe numery konta. Powiadamiaj wszystkich o zmianie numeru karta jak w opiniach przeczytałem też 35 zł.To jak z tym jest na prosty chłopski rozum człowieka nie zaznajomionego z prawem np bankowym no i jak z tym ubezpieczeniem o którym nic nie wiem.


edward edward
19.06.2011. 22:01

Opinia

Jak chciałem zmienić konto na zero to powiedzieli że wzrośnie mi oprocentowanie kredytu!
To ci dopiero dziadostwo, reklamują swoją bezradność. Ja już skończyłem z tą żenadą po 20 latach!


aga aga
18.06.2011. 22:34

Opinia

A ja staram się o kredyt hipoteczny.Kazali mi założyć konto(jak w każdym banku)za ZERO ale się zastanawiam,jak na razie złożę papiery w innym banku.Nowy klient jest traktowany naprawdę na wysokim poziomie sama Pani Dyrektor tak mi powiedziała.


ja ja
16.06.2011. 21:21

pko

bylem by zmienić konto na zero. chcą 50 zl i oprocentowanie konta odnawialnego wzrosnie.
i to ma byc bank? przejrzałem inne oferty banków i postanowiłem - trzeba skończyc z tą kiepską ofertą tyle jest banków z lepszą oferta. a byłem w pko 20 lat!!!


dnm dnm
16.06.2011. 16:09

Bank z innej epoki

Mam tam konto "od zawsze" i jestem w trakcie wypisywania się. Polecenia zapłaty, zlecenia, subkonta itd. Nie da się niestety wszystkiego zamknąć od ręki.
Dlaczego:
- Wybrałem się ostatnio do banku zmienić swoje Superkonto na "Konto za zero". Niby można, ale jeżeli chcesz zachować nr rachunku to płacisz 50 zł. Ten sam bank! Ten sam odział!! I bandyci zdzierają 50 zł!!! Stać mnie :-) mógłbym zapłacić, ale to jest 5 dych za nic!!!!
- Chciałem wyrobić sobie kartę kredytową, wyliczyli mi limit 20 000 zł. Przy 6 cyfrowych rocznych wpływach na konto. Dlaczego? Bo liczą się tylko wpływy z kodem wynagrodzenie (nawet nie pytałem co to jest). Czyli wpływ to tylko emeryturka lub pensyjka. Nawet się komentować nie chce.
- Dalej karta kredytowa. Żeby wypełnić wniosek trzeba przyciągnąć do banku żonę/męża. Osobiście! Albo notarialnie(!) potwierdzoną zgodę. W czasach gdy wszystkie inne banki i telefonie załatwiają takie sprawy za pomocą kuriera.


justi justi
12.06.2011. 10:02

zapytanie

witam mam pytanie jęśli założę konto pko mogę mieć wpływ pieniędzy euro?jak te pieniądze są przeliczane,od razu w baknu,czy przez warszawe itp. proszę o konkretną odpowiedz....pozdrawiam


cwaniaczek=PKO BP cwaniaczek=PKO BP
08.06.2011. 12:04

czytanie tabeli opłat nic nie pomoże

jak zakładałem konto/ROR/ w PKO BP kobiecina powiedziała,że druga karta płatnicza/debetowa/ do konta przez rok bez opłat,no i po 3 miesiącach na wyciągu jak wół opłata za 2 kartę.Udałem się pokojowo nastwiony do placówki celem wyjaśnienia tego nieporozumienia.Gdy się zapytałem-dlaczego ja?kobieta mi odp.:kto panu takich rzeczy naopowiadał?,więc wskazałem Panią,która zakładała mi konto/okazało się ,że to szefowa działu ROR/ Ależ absolutnie!to niemożliwe...itd.,itp.Pokazałem umowę i wyszczególnione opłaty. Zamknąłem konto i oficjalnie przy okienku powiedziałem,że niech dalej szukają łosi.Korzystają,że to bank państwowy i większość emerytów nie śledzi wyciągów,a oni sobie zmieniają opłaty wedle uznania.Tabela to fikcja. Teściowa ma konto,więc widzę że od 15 lat jest tak samo.Teraz to śmieję się jak słyszę PKO BP ,chyba dlatego,że to wzór prymitywnych naciągaczy bez klasy.
P.S.
Chociaż Pani obsługująca była ładną kobietą,takie akcje nie dodadzą jej szyku.
WSZĘDZIE ZDARZAJĄ SIĘ WTOPY-LUDZIE PATRZCIE POD NOGI!!!


piotrek piotrek
24.05.2011. 19:07

MOja Opinia - Konto za Zero

W końcu PKO BP wprowadziło tanie konta, w którym za regulrne wpływy mozna być zwolnionym z opłat i chwała im za to.

Zresztą bez tego to byłby tylko odpływ klientów.

A tak to wg mnie teraz konto za zero w pko bp, to jedno z lepszych kont na rynku.

Konto praktycznie darmowe, w polskim banku, oddział czy bankomat pko bp jest praktycznie w każdym miejscu w Polsce.

Jedynie kolejki w oddziałach mogłyby być mniejsze,


zuku zuku
19.05.2011. 22:57

Opinia

dlaczego trzeba płacić za wszystko przelewy , zlecenia itp, konto majewskiego jest niby za zero ale tak naprawdę to nie jest, kilkanaście lat w tym banku to jednak troche za dlugo. mam oferte z city i jest mocno konkurencyjana z pko i raczej skorzystam


Marcin Marcin
06.05.2011. 22:22

Zmiana warunków konta w PKO BP

@Nicachon obowiązują, zgłos sie do banku i zapytaj o zmianę oferty.


bart bart
18.04.2011. 01:30

Do Piotra (Piotr 24.03.2011. 13:34)

Oj, zapomniałbym .... a żeby przejść ze starego konta w PKO BP na te nowe cuda-wianki, to trzeba im zapłacić 50 zł, a numer konta otrzymuje się nowy (więc trzeba wszędzie w instytucjach zmieniać i podawać nowy numer), czyli 2 porażki w jednym.


bart bart
17.04.2011. 14:11

Do Piotra (Piotr 24.03.2011. 13:34)

Napisałeś chłopie tak :

"Posiadam konto od 12 lat i dowiaduje się z reklamy, że wchodzący klient ma lepiej niż stary i stały. Proszę o wpisy podobnie czujących się ludzi. Propozycie zmiany na innego dostawce usług mile widziane, myśle o Deutsche Bank ??"

A kto Ci nagadał, że te nowe konta w PKO BP są tańsze od starych ?
Jest dokładnie odwrotnie.
Wystarczy uważnie poczytać wszystkie tabele opłat i prowizji.
Szymek Majewski (ten z reklam) to trefniś i komediant, więc nie należy mu wierzyć w niczym.

Jeśli Twoje comiesięczne wpływy to minimum 2 patyki, to PKO BP jest może i darmowe.

A jeśli mniej, to te 5 nowych kont osobistych w PKO BP jest o kant tyłka potłuc.

- Opłata miesięczna za prowadzenie konta 11 zł !!! (6,90 zł - ale w przypadku wzięcia karty debetowej)
W starym ROR-ze jest 6,90 zł (i żadnej karty nie wciskają)
- Roczna opłata za kartę debetową - 35 zł
- Przelewy wewnętrzne 5 zł (w starym ROR-ze są darmowe)
- Kredyt odnawialny wyżej oprocentowany niż w starym ROR-ze.

Ja mam konto akurat w DB, konkretnie konto DB Open. Nie będę reklamował Niemca. Sam sobie sprawdzisz wszystko na ich stronie. Na razie jadę bez jakichkolwiek opłat.


Piotr Piotr
24.03.2011. 13:34

PKO BP do zmiany

Szanowni Forumowicze

Zbiera nie zadowolonych klientów z wymienionego Banku PKO BP. Posiadam konto od 12 lat i dowiaduje się z reklamy, że wchodzący klient ma lepiej niż stary i stały. Proszę o wpisy podobnie czujących się ludzi. Propozycie zmiany na innego dostawce usług mile widziane, myśle o Deutsche Bank ??


hotarti hotarti
22.03.2011. 09:34

Opinia

Z automatu nie. Jeśli chcesz zachować ten sam nr rachunku i przejść na nowe warunki musisz udać się do placówki i zabulić 50zł. Natomiast jeśli otwarcie nowego konta z nowym nr rachunku jest darmowe


dorota dorota
22.03.2011. 09:24

konto walutowe

mam w banku zwykłe konto Czy mogą na niego wpływać euro?


Nicachon Nicachon
21.03.2011. 22:05

Zmiana warunków konta w PKO BP

Witam, Mam konto w PKO BP od roku 1992. Obecne moje wpływy to ok 7000. Płacę za wszystko co tylko możłiwe; przelew przez internet, prowadzenie rachunku bankowego, wszelkie karty. Czy mnie nie obowiązują nowe warunki, które Bank wprowadził w promocji "Majewskiego" ?


hotarti hotarti
20.03.2011. 18:43

głupota ludzka....

@Marek:
A czytałeś tabelę opłat i prowizji przed podpisaniem umowy? Domyślam się, że nie... Więc w czym problem?


Marek Marek
19.03.2011. 14:57

nie polecam PKO BP, a polecam wszystkie inne banki

Założyłem w marcu m.in. konto oszczędnościowe w euro. Otrzymałem przelew w euro na to konto, a PKO zabrało mi za to 5 zł prowizji!!! POWTÓRZĘ: to była prowizja za WPŁYW - OTRZYMANIE pieniędzy, a nie za wysłanie! BIORĄ PROWIZJE ZA WPŁYW PIENIĘDZY NA KONTO. Sprawa nie do pomyślenia w ING, BZ WBK, MBanku i innych, w których mam takie konta. Żaden inny bank nie pobiera prowizji za otrzymanie przelewu! Zgroza, nie polecam tej instytucji. Nic dziwnego, że głównymi klientami są starzy ludzie, którzy boją się pójść do innego banku. Starych można łupić bezlitośnie. A mnie nie. Po miesiącu znajomości z PKO, zamykam u nich konto, bo nie dają nic więcej od innych, a naprawdę dają mniej.
Wszystkie inne banki są lepsze, np.:
ING: darmowe konto zawsze, darmowe przelewy, obsługa przez darmową infolinię (nigdy się nie czeka) lub internet, darmowa karta i wszystkie bankomaty.
MBank, Getin: darmowe konto zawsze, darmowe przelewy, darmowa karta i wszystkie bankomaty.
BZWBK: darmowe konto zawsze, darmowe przelewy, darmowa karta i wszystkie bankomaty. Gdy raz w miesiącu robisz wpłatę i od razu wypłatę 1000zł.


luzik luzik
04.03.2011. 15:09

Więcej bankomatów dla klientów PKO Banku Polskiego

Od 15 listopada br. klienci indywidualni PKO Banku Polskiego mają możliwość skorzystać bezpłatnie z bankomatów BZ WBK. Obecnie mają do dyspozycji ponad 3,5 tys. bezpłatnych maszyn.

Bank Polski udostępnił użytkownikom kont sieć ponad 1 tys. bankomatów BZ WBK. Klienci indywidualni posiadający kartę debetową wydaną do Superkonta, mogą w nich wypłacać pieniądze bezpłatnie.


enkelman enkelman
26.01.2011. 22:09

opinie o koncie PKO

Witam! nie rozumiem ludzi, którzy zakładają sobie konta osobiste w Pko Bp... czy wy ludzie nie umiecie liczyć do 50 ??? Każdy inny bank ma lepsze warunki niż Pko... A najbardziej śmieszy mnie, jak widze kolejki do bankomatów po 30 osób, długi czas oczekiwania, mróz, autobus, który za chwile odjeżdża...:) a ja sobie ide do pierwszego lepszego bankomatu i wyplacam bez prowizji... Nie potrafie zrozumieć Was ludzie...


johny johny
25.01.2011. 00:53

PKO

To bank o monopolistycznych praktykach. Za wszystko powtarzam WSZYSTKO 6.90 za prowadzenie konta w XXI wieku ??? i są polskim bankiem :(


dareczek dareczek
17.01.2011. 13:29

PKO BP = bankructwo

Czasem zdarza się że kaski ni ma a na koncie minus, a ci parszywcy jeszcze człowieka dobijają.
Oprocentowanie debetowe to 30 % (słownie trzydzieści, to nie pomyłka), wysyłają ponaglenie i jeszcze karzą sobie płacić 20 zł.
To najgorsze konto jakie można założyć, każde inne chyba lepsze będzie.


Kasia Kasia
07.09.2010. 19:40

Opinia

Witam,
czy do założenia konta studenckiego wystarczy Decyzja,że zostałam przyjęta na studia czy obowiązkowe jest zaświadczenie,że studiuję.Chciałam otrzymać to zaświadczenie,ale na uczelni powiedzieli mi,że na razie mam posługiwać się decyzją do tego typu celów.


justa justa
25.08.2010. 22:49

Opinia

posiadam konto osobiste w pko bp i wyjezdzam do Niemiec na pol roku. Czy jesli teraz chce otworzyc konto walutowe to bede miala ten sam numer konta? Czy w Niemczech bede mogla wyplacac pieniadze z innego banku majac konto w pko bp?
Prosze o pomoc w tej sprawie!!!
Justysia


MIsiek MIsiek
17.08.2010. 11:17

Marlena zamien konto student na konto inteligo

Marlena zamien konto student na konto internetowe inteligo. Ja tak zrobilem jak bylem studentem.

Masz dostep za darmo do bankomatow pko.

A procz tego:
- 0 zl za prowadzenie konta (wystarczy na nim miec 100zl)
- 0 zl za przelwy
- 0 zl za karte (pod warunkiem wykonywania nia operacji za min. 100 zl na miesiac)

Bardzo tanie konto ma takze ING - konto direct - sprwadz na tej stronie w dziale porownanie kont.


Marlena Marlena
15.08.2010. 18:21

Opinia o PKO

W tym banku mam konto od około roku. Mam konto student, jako że się uczę.
Bank ma sporo oddziałów, ale ja go nie polecam.
Chcę zmienić bank, bo jest sporo opłat.
Tradycyjne 5 zł za wypłaty z innych bankomatów niż z bankomatu PKO, 2,50 za prowadzenie konta, opłata za kartę, opłata za przelewy... Kiedy w np. ING nie ma aż tylu opłat. Ale to jest tylko moje zdanie.


Waldi Waldi
09.04.2010. 14:13

Opinie o koncie w PKO - prośba do posiadaczy

Witam. Zastanawiam się nad założenie konta w PKO BP. Warto wg was?
PKO to sprawdzony polski bank poza tym do konta ma sie dostep praktycznie wszedzie.
1200 oddziałów i blisko 2000 agencji, chyba zaden inny bank tak nie ma

Z gory dzieki za wszelkie opinie o koncie.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 Ostatnia (6 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !