Konta bankowe · Konto · Konto w PKO BP - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie?

Oferta Kont PKO BP - oceny i opinie nt. kont największego polskiego banku

pko bp PKO BP Największy polski bank z wielkimi tradycjami od wiosny 2011 roku prowadzi intensywną kampanię, zmierzającą do zatrzymania odpływu klientów do konkurencyjnych banków. Elementem tej kampanii, której twarzą jest showman Szymon Majewski, jest nowa oferta kont osobistych. Odnowione zostały też inne produkty banku. Ale to właśnie z kontami osobistymi bank wiąże największe na osiągnięcie celu. Poniżej krótka ocena dostępnych kont w PKO BP.

PKO Konto za Zero

Najszerzej reklamowany, i najbardziej rozpoznawalny jest nowy rachunek PKO Konto za Zero . Konto za Zero jest darmowe (ale tylko dla osób, które mają do konta kartę debetową, inaczej bank pobiera opłatę 6,90 zł). Darmowa jest karta debetowa (ale tylko w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 300 zł, inaczej bank pobiera opłatę nawet do 6,90 zł) , krajowe przelewy internetowe (oraz dostęp do bankowości elektronicznej), darmowe są też wypłaty z bankomatów PKO BP – łącznie ponad 3 000 maszyn.


Konto dla młodych w PKO BP

„PKO Konto dla Młodych” – to oferta dla osób, które nie ukończyły 30. roku życia. Konto jest przeznaczone dla studentów i absolwentów. Ci, którzy nie skończyli 26. Roku życia mają prowadzenie rachunku za darmo. Konto dla Młodych gwarantuje bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie, darmowe przelewy internetowe (krajowe), darmowe są doładowania telefonów. Karta wydawana do rachunku ma funkcję płatności zbliżeniowych. Karta do konta jest darmowa pod warunkiem wykonania min. 5 operacji bezgotówkowych rozliczonych w okresie, w którym jest pobierana opłata za kartę, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 do 5 zł/mies. w zależności od liczby dokonanych operacji bezgotówkowych. Posiadacz Konta dla Młodych może korzystać z salda debetowego – do 500 złotych. Studentom bank oferuje preferencyjne warunki kredytów studenckich.

Konto dla firmy w PKO BP

PKO BP posiada specjalne dedykowane firmom konta bankowe. Dzięki aktywnemu korzystaniu z rachunku firmowego można uniknąć wielu opłat.

PKO Konto Firmowe przeznaczone jest dla jednoosobowych działalności gospodarczych w tym wolnych zawodów i rolników indywidualnych

  • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli wykonasz przelew do ZUS i płatność kartą za min. 500 zł w miesiącu (w przeciwnym razie – 25 zł miesięcznie);
  • 0 zł za pierwsze 30 przelewĂłw internetowych krajowych w miesiącu (kolejne - 1 zł)
  • 0 zł za wydanie kart debetowych w PLN, EUR, USD
  • 0 zł za przelewy internetowe do ZUS/US

Jeśli twoja firma działa krócej niż 12 miesięcy PKO Konto Firmowe otrzymasz bezpłatnie przez 6 miesięcy od momentu otwarcia rachunku, bez dodatkowych warunków.
Konto w PKO BP - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.15 na 5
184 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (305 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 Ostatnia >> (7 stron razem)
mama mama
16.11.2014. 18:30

Nie polecam

Jestem w ty m banku od 15 lat. Z lenistwa. Mam oddział pod domem, a i z internetu mogę korzystać. Pierwszy raz mnie okradli, gdy pobierali opłaty za sms finansowego , z którego wcześniej zrezygnowałam. Gdy po kilku wizytach w końcu to wyprostowałam zapytałam naiwnie czy zwrócą mi niesłusznie pobrane pieniądze, za usługę, której nie było. Pani się tylko roześmiała i poradziła...żebym dała spokój, bo z większym od siebie nie wygram
Drugi raz przeżyłam szok gdy skończyła mi się roczna lokata, a na konto wpłynęło tyle pieniędzy, ile wpłaciłam. Gdy zapytałam, wyjaśniono mi, że lokata była na rok, od 10 listopada 2013 do 10 listopada 2014 i że nie dałam opcji automatycznego jej przedłużenia w związku z tym skończyła się 14, a gdyby skończyła się 15 to odsetki bym dostała. Wychodzi na to,że specjalnie dają opcję przedłuż automatycznie, albo nie że łapać jeleni. Dla mnie zaplanowana akcja złodziejska, bo w tym czasie bank pożyczał moje pieniądze z lokaty na 16%. On zarobił, ja nie. Wściekłam się i jutro likwiduję umową z tym szemranym bankiem.


on on
06.11.2014. 21:35

nie polecam

z byle pierdole prowizja teraz za głupie posiadanie karty bankomatowej nawet trzeba płacic


Tyncio Tyncio
05.11.2014. 20:09

PKO BP - NIE NIE NIE1!!!

Moje "konto za zero" jest średnio co 2 miesiące moje konto jest "okradane" przez PKO BP po czym po miesiącu "kopaniny" pieniądze wracają z powrotem. Szkoda czasu i zdrowia. Radzę wszystkim znajomym żeby omijali ten bank szerokim łukiem. Jest tyle normalnych banków, które taktują klienta poważnie.


Janek Janek
02.11.2014. 14:04

Opinia

Najdroższe opłaty chyba z wszystkich banków,wczoraj pobrałem z bankomatu innego niż PKO BP pieniądze,w kwocie 1000 zł ,prowizja kosztowała mnie 15 zł za wszystko biorą opłaty, mam też konto w innym banku w którym mogę brać z którego konta i ile chcę a nic nie biorą .


krzyszof krzyszof
02.11.2014. 11:09

za ponad 10 zł

Począwszy od listopada 2014 roku konto za zero kosztuje w PKO BP ponad 10 zł. Jakim cudem? Otóż przelewy mam na poziomie kilkunastu tysięcy, warunek przelewowy spełniam. Ale - nie płącę kartą (nie nabijam bankowi prowizji) i w związku z tym oprócz opłaty za kartę, która właśnie wzrosła d0 3.90 -mc, płacę również za prowadzenie rachunku 6.90 - mc. Mam dwa konta za zero (ha ha!) w PKO BP. Ale ten stan nie potrwa długo.


rozczarowany rozczarowany
02.11.2014. 08:06

Nie polecam!

Mam konto za "zero" od około 4 lat. Właśnie założyłem nowe w innym banku i bede składał wypowiedzenie. Czara goryczy przelała się, gdy ściągnięto 15 zł prowizji za wypłatę z bankomatu BZ WBK. Bank nie powiadomił mnie skutecznie o zmianach w tabeli opłat od 1.10.2014 (brak listu, informaci elektronicznej itp.). Nie uznali reklamacji ani odwołania od decyzji. Za to telemarketing potrafi zawracać głowę co 2 tygodnie. Stosują tu taktykę zwabienia klienta a potem trzeba być czujnym aby nie wpaść w pułapkę nowego regulaminu co 6 miesięcy. Wcześniej zmieniano sposoby autoryzacji i limity minimalnych operacji. Teraz aby skorzystać z bankomatu muszę wziąść w samochód - mimo że pod domem mam 3 inne bankomaty. W oddziałach kolejki. Procedury bezsensownie skomplikowane. Aby zmienić limit na karcie kredytowej stracilem łącznie 2 godziny (wcześniej telemarketing sam zachęcał do zmiany).


mar mar
03.10.2014. 11:36

odchodzę

ależ to PKO mnie zawiodło.!! Ciągle płace za przelewy , karty bankomatowe , karty kodów . POWIEDZIAŁAM DOŚĆ. Nie dam 50 zł. po 20 latach bycia w PKO wyłudzaja odemne 50 zł aby zachować numer i przejść na konto za zero . Alez kłamstwo to wcale nie jest konto za zero bo wpływy musza być i zapłaty również. Jak można tak nazywać konto . założyłam je mamie bo się nie wczytałam i myślałam głupia ze jest za zero . a mama nie ma wpływów 1500 zł i złodziejski bank pobiera jej 6,90 zł. A dzisiaj mnie w ogóle wkurzyli pobrałam 100 zł w bankomacie WBK I POBRAŁO MI 5 ZŁ. PROWIZJI .Ponoć od 1.10. 2014 posiadacze starych kont tak zostali potraktowani . NIE MACIE POJECIA JAK SIE CIESZĘ ZE ZAŁOŻYŁAM JUŻ KONTO W INNYM BANKU .DO PKO IDĘ NA DRUGI TYDZIEN bo mi się kończy lokata I KOŃCZE Z NIMI . BARDZO IM" PODZIĘKUJE " ZA OWOCNA I DŁUGA WSPÓŁPRACĘ . tak się nie traktuje starych klientów!!!!!! Cieszę sie ze odcięłam ta pępowinę z PKO!!!!!!!!!!!!!!!!


Tubi Tubi
01.10.2014. 23:37

posiadacz

Mam konto w tym banku i przekaz z zagranicy w euro moze przyjsc na rachunek zwykly ale jest przewalutowany na zlotowki, chyba ze sie ma konto w euro wowczas jest w Euro.
Od dzis 01.10.2014 do starych kont i kont Majewskiego za Zero nie ma darmowych bankomatow BzWBK, tylko Pko bp, aczkolwiek nie ma juz limitow wplywow na rachunek tylko 300 zl do zaplaty karta w sklepach i konto i karta za free /bez oplaty/ - do kont nowych.
Tak boli 50 zl za zmiane rachunku w banku na nowy, to jest za pozostawienie tego samego numeru rachunku. Coz mozna miec nowy i nie placic 50 zl a stary zamknac.
Jak moja siostra powiedziala ze zamknie konto /tak jak pisze wielu z was/ wowczas doradca w banku zaproponowal zmiane rachunku na nowy juz bez placenia 50 zl - wiec jednak czasami te 20 lat wspolpracy nie idzie w dym, a warto wprost powiedziec co sie mysli i zyskac nie tylko to, ale i wiecej.
Oplate za kody ze zdrapek mozna zmienic na zero - trzeba przejsc na kody sms. Polecam
Obsluga w oddzialach jest bardzo rozna, bylem w wielu oddzialach pko i mimo tej samej oferty mozna czasami sie poczuc super - duzo lepiej niz w super nowoczesnym banku zagranicznym w ktorym jak przyjdzie wyplacic wieksze pieniadze w gotowce to niemal centrale trzeba odwiedzac. W pko kasa zawsze jest i nigdy nie ma problemu aby ja wplacic nawet w wiekszej ilosci.
Jak widze w moim miescie jak placowki nowych bankow powstaja i za rok niemal kilka wymienia sie na inne to nie dziwie sie dziadkom - ich pko bylo i bedzie, a mojego szefa nowy bank po roku zamknieto i mial problem ze wszystkim, aby cokolwiek zrobic.


antoni antoni
03.09.2014. 10:06

konto za 0

co to znaczy konto za 0, skoro za przelew internetowy pobiera się 0,10 zł za kod jednorazowy, bez którego przelewu nie można dokonać


nat nat
06.01.2014. 07:39

prawda o pko bp!!!

Oto opinia o tzw. najlepszym pracodawcą jakim jest rzekomo bank PKO BP S.A. na przykładzie oddziału k.Płocka w Sierpcu, a zaznaczam że jest to czubek góry lodowej: PKO BP pod względem jakości obsługi, kompetencji pracowników, jakości zarządzania przez tzw. kadrę kierowniczą oddziałami to najgorsza instytucja finansowa w Polsce, aż ręce opadają!!!!!, przykład oddziału k/płocka w Sierpcu:, zero zainteresowania klientem przez bezpośrednią obsługę tzw. pracowników ladowych, w czasie gdy ogromne kolejki przy kasach dosłownie wałęsanie się w/w pracowników po oddziale i oczywiście głupie uśmiechy, klienci odsyłani od stanowiska do stanowiska z powodu niekompetencji obsługi, przy tym arogancja i zwykła głupota!! Przy próbie ubiegania się o kredyt hipoteczny sprzeczne informacje uzyskiwane od tzw. doradców, przy tym również zupełnie inne informacje udzielane przez tzw. dyrektor tego oddziału, w efekcie wprowadzania w błąd, zmiana banku przy staraniu się o ten kredyt. Z własnych obserwacji jak również z informacji otrzymanych od pracownika tego oddziału głównym działaniem tzw. dyrektor oraz kadry kierowniczej w celu zamaskowania swojej niekompetencji, braku umiejętności zarządzania, energia i działania skierowane na: dyskryminacji pracowników, mobbingu, intrygach prowadzących do wzajemnego wyniszczania się pracowników oddziału, fałszowanie kart pracy pracowników itd……………. Efekt - pozwy w sądach skierowane przez klientów oraz pracowników przeciwko osobom odpowiedzialnym za ten stan rzeczy, totalny bałagan, chaos brak jakiegokolwiek porządku w oddziale.Nie polecam nikomu tego banku a zwłaszcza oddziału k/Płocka - w SIERPCU - KOMPROMITACJA!! MASAKRA!! ŻENADA!!DNO!!


AniaLik AniaLik
04.01.2014. 00:16

Nie polecam

Syn miał w tym banku Konto Pierwsze. Kilka dni przed 18tymi urodzinami byliśmy razem z synem w placówce banku. Chcieliśmy zlecić przekształcenie tego konta na Konto dla Młodych. W tym dniu również zrezygnowaliśmy z karty debetowej. Pani w oddziale powiedziała, że syn ma się zgłosić jak już skończy 18 lat. Poszedł 2 dni po urodzinach. Okazało się, że bank za przekształcenie konta pobrał mu prowizję 50 zł. (mimo, że w tabeli opłat takie przekształcenie jest zwolnione z opłaty). Podobno w dniu urodzin przekształcili mu konto na tzw. Superkonto bo ponoć nie wiedzieli, że się uczy jeszcze. Będąc w banku kilka dni przed urodzinami Pani w okienku prosiła go o legitymację szkolną i doskonale wiedziała, że syn jest uczniem. A wiedząc , że za 3 dni kończy 18 lat mogła zaznaczyć tą informację w systemie.


wiesawa wiesawa
01.01.2014. 13:59

Oszukana

Założyłam z mężem wspólne konto .Powiedziała Pani w Banku że za wspólne konto będzie nie
całe 2zl miesięcznie opłat.Jakie moje zdziwienie jak zaczęli miesięcznie zabierać mi 15zl!!!!!!!!!!to daje rocznie 180zł!!!!!!!!!za prowadzenie konta ,istne zlodziejstwo


kuba kuba
30.12.2013. 08:23

Ten bank już się wypalił1!

Wszystko jest takie drogie! Nic dziwnego że klienci odpływają.


Marek Marek
30.12.2013. 00:16

superkonto z iko

najbardziej podoba mi się superkonto z IKO, jest za darmo jesli korzysta się z IKO, a jak tu nie korzystać z IKO, przez tel. można płacic w Rossmannie , Realu, Coffee Heaven


OPINIA O PKO FAKTORING OPINIA O PKO FAKTORING
07.12.2013. 13:16

OPINIA O PKO FAKTORING

MOJA OSOBISTA OPINIA O PKO FAKTORING :
ja się nie dziwię, że spadają obroty firm faktoringowych - jeśli wszystkie mają takich prezesów jak Warchałowski to niedługo PKO Faktoring będzie zamknięty...

DNO ! DNO ! DNO ! ...

beznadziejne warunki pracy, słabe wynagrodzenie, ciągły stres oraz niekompetencja prezesów w połączeniu z systemem zatrudniania znajomych, poleconych nieudaczników - tak można podsumować cały PKO FAKTORING !!!

Omijajcie z daleka jako pracownicy, oraz klienci. Wszędzie byle nie do PKO - moja osobista opinia, którą potwierdzi każdy kto tam pracuje i pracował

Żeby zmienić sytuację w PKO FAKTORING należy wywalić na zbity pysk całe kierownictwo, które nadaje się do łopaty a nie zarządzania ludźmi !!!


tytus tytus
28.05.2013. 11:34

Szymek był drogi

Wszyscy się dziwią że drożeje, a beznadzieja czyt. reklama kosztuje


Brunon Brunon
16.02.2013. 03:11

PKO BP JEST OK!!!

A ja tam polcam PKO BP!!! Mam konto dla młodych które sprawdza się świetnie!!! Mój brat też w tym banku wziął kredyt hipotetyczny, podobno stoi bardzo wysoko w rankingach, wiec to chyba nie jest jakas moja indywidualna opinia!!!!


rino rino
12.06.2012. 21:56

pko totalne dno

nie polecam .PORACHA


zniesmaczona zniesmaczona
20.04.2012. 13:59

PKO BP w Starogardzie Gdańskim

Nie radzę korzystać z usług tego banku!! Oferta może i konkurencyjna ale sposób traktowania klientów okropny. Założyłam konto bez granic, płacę opłatę miesięczną, a pracownicy banku potrafią mi powiedzieć, iż "nie mogę od nich nic wymagać, gdyż bank na mnie nie zarabia". Czy tak się dba o klienta? Dodatkowo obsługa kasjerek pozostawia wiele do życzenia. Czy one tam siedzą za karę? Nawet na zwykłe dzień dobry nie potrafią odpowiedzieć.


finansista finansista
01.04.2012. 08:05

PKO BP

PKO BP to najbardziej archaiczny i zacofany bank działający w Polsce, tak pod względem poziomu obsługi klienta oraz poziomu zarządzania placówkami tego banku przez kadrę kierowniczą, będąc w oddziale ma się wrażenie ,że czas w tej instytucji finansowej dosłownie pod każdym względem zatrzymał się 40 lat temu, (przykład oddziału w Sierpcu k/Płocka) nie polecam nikomu tego Banku!!!


lorak lorak
11.08.2011. 13:37

NIE Z PKO BP SA byłem z nimi ponad 10 lat i ręce opadaja

NIE dajcie sie omamić reklamie.. Nawet jeśli wam dopłacą za posiadanie tam rachunku bankowego.
po 10 latach traktują cię nie jak swojego kochanego klienta ale maj cie wręcz d..e przez duże D.

mozecie liczyc że spotkacie sie z brakiem zrozumienia z strony banku , w sytuacjach trudniejszcyh postawia was pod murem bez negocjacji, będa was doic jak dojne krowy, a jak bedziecie potrzebowac z ich strony to sie wypną.. przy zamykaniu konta nie potrafili dotrzymac 30 dniowego terminu i zamkneli by konto wczesniej po 15 dniach a co za tym idzie nie dotarły do mnei ostatni przelewy masa problemów i zmian u kontrachentów...

zwalaja sprawa na kogos niewiadomo kogo nawet przepraszam nei usłyszycie od nich..

nie dajcie sie zwieść rekalmie jest wiele lepszych banków gdzie ibsługa jest miła i kompetenta, po za tym nie zawsze warto oszczędzic kilku złotych na prowadzenie rachunku aby potem byc w czarnej d..ie, ja z tego banku uciekam narazie kontem firmowym a za niedługo prywatnym..


REKORD REKORD
10.08.2011. 17:13

nie kupujcie

zdecydowanie odradzam założenie konta w PKO - moi koledzy studenci znależli lepsze banki
to co ma PKO to pic!


Mick Mick
10.08.2011. 15:17

PKO BP odradzam

wbrew zestawieiu PKP BP pobiera opłaty za kazdy przelew
przedtem było 0 zł za przelew na konto prywatne i 50gr na inne konta
a od jakiegos czasu kasują za kazde
poza tym tyle dodatkowych opłat za prowadzenie rachunku...
odradzam


tomek tomek
10.08.2011. 04:04

likwidacja konta

na początku czerwca zlikwidowałem ror wypłacając wszystkie pieniądze. Niestety w miesiącu sierpniu PKO przysłało mi opłatę za prowadzenie rachunku 6,90 stwierdzjąc ze na koncie pozostało mi 0.45zl.Czy ktoś mi doradzi jak pożegnać się z tym archaicznym bankiem bo obawiam się, że nawet po uiszczeniu 6.90 wynajdą inny powód aby dalej wyłudzać nienależną opłatę


gizmo gizmo
01.08.2011. 17:27

Pełnomocnictwo dla drugiej osoby (do korzystania z mego konta) kosztuje 15 PLN

... w każdym innym banku ustanowienie pełnomocnictwa jest DARMOWE.


Jolanta Jolanta
10.07.2011. 19:54

Podpis na karcie z czipem

czy jest wymagane podpisanie karty debetowej jeśli jest na czip i nie jest wymagany podpis tylko PIN przy płatnościami w sklepach.


Arecki71 Arecki71
30.06.2011. 13:41

Drogie konto!

Z czym ten bank wychodzi do ludzi?! Z kontem 0 zł gdy wpływy są min. 2000 zł? Nie jeden chciałby tyle zarobić w naszym kraju (chociaż wiadomo że to i tak mało)! Konto bez granic? Ależ jest granica, tą granicą (pazerności) jest opłata 15 zł! Płacić 15 zł za coś co w w wielu bankach jest darmowe...? Mnie nie skuszą tym swoim super produktem!


Nef Nef
27.06.2011. 14:19

Totalna poraĹźka

5 lat temu założyłam konto studenckie w PKO BP wszystko było do czasu kiedy w 2010 r., z mojej karty bankomatowej nie było możliwości aby wybrać pieniądze z bankomatu. Kiedy poszłam porozmawiać z obsugą banku po sprawdzeniu wszystkiego stwierdzili że mogło okazać że karta bankomatowa mogła zostać rozmagnesowana wiec trzeba było ja wymienić na nowa. Po 2-óch tygodniach zgłosiłam się po nową kartę i poszłam sprawdzić czy można dzięki niej wybrać pieniądze okazało się że nie!.Wiec wróciłam do obsługi i tłumacze że coś innego musi być przyczyna że nie mogę wypłacić pieniędzy z własnego konta. W końcu po 20 min., sprawdzania jedna z pracownic poszła po kierowniczkę ponieważ nie mogli dociec przyczyny, okazało się że moje konto straciło ważność i była potrzeba przekształcenia go na normalne konto osobiste(ktoś mógłby stwierdzić trzeba było pamiętać do kiedy jest ważne, tylko że rzeczywistość jest taka że ludzie nie pamiętają bo maja o wiele innych spraw na głowie), kierowniczka zapytała mi się tylko z dziwną miną czy nie dostałam listu z powiadomieniem o zbliżającej się dacie utraty ważności konta? Po stwierdzeniu jej że nic do mnie listownie w tej sprawie nie przyszło, bo gdyby jednak przyszło to zajęłabym się tym już dawno, przekształcenie z konta studenckiego na konto osobiste "normalne" i przeniesienie wszystkich moich środków na nowe konto wszystko zajęło to 2,5 godziny. Ale później pojawiły się nowe problemy i zdecydowałam że zamknę konto o to nie ma sensu jeszcze dodatkowo musiałam zapłacić ponad 20 za prowadzenie konta za ostatnie 2 miesiące.Porażka!!!!


janusz janusz
21.06.2011. 09:53

Pytanie

Wczoraj chciałem zmienić konto na zero opłat mam wspólne konto z ROR pani z tzw okienka odradzała że kredyt zdrożeje z 14% do 17,5% i że stracę coś o czym dowiedziałem się po latach o czym mnie nikt wcześniej mnie nie informował mianowicie ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.Nie wynająłem prawnika do podpisania umowy z PKO BP i stąd moja niewiedza.Dlatego pytam co z tym ubezpieczeniem jest czy go nie ma? i co kiedy nie daj Boże złamię nogę.I po co te wydane miliony na Majewskiego kpiarza czy po to żeby z przymrużeniem oka traktować to co on mówi i oferuje.Jeśli nie warto zmieniać konta to po co to wszystko i dlaczego indywidualny klient nie jest uczciwie informowany że jak czytam w opiniach za pozostawienie numeru konta płaci się 50 zł a otrzymuje się nowe numery konta. Powiadamiaj wszystkich o zmianie numeru karta jak w opiniach przeczytałem też 35 zł.To jak z tym jest na prosty chłopski rozum człowieka nie zaznajomionego z prawem np bankowym no i jak z tym ubezpieczeniem o którym nic nie wiem.


edward edward
19.06.2011. 22:01

Opinia

Jak chciałem zmienić konto na zero to powiedzieli że wzrośnie mi oprocentowanie kredytu!
To ci dopiero dziadostwo, reklamują swoją bezradność. Ja już skończyłem z tą żenadą po 20 latach!


aga aga
18.06.2011. 22:34

Opinia

A ja staram się o kredyt hipoteczny.Kazali mi założyć konto(jak w każdym banku)za ZERO ale się zastanawiam,jak na razie złożę papiery w innym banku.Nowy klient jest traktowany naprawdę na wysokim poziomie sama Pani Dyrektor tak mi powiedziała.


ja ja
16.06.2011. 21:21

pko

bylem by zmienić konto na zero. chcą 50 zl i oprocentowanie konta odnawialnego wzrosnie.
i to ma byc bank? przejrzałem inne oferty banków i postanowiłem - trzeba skończyc z tą kiepską ofertą tyle jest banków z lepszą oferta. a byłem w pko 20 lat!!!


dnm dnm
16.06.2011. 16:09

Bank z innej epoki

Mam tam konto "od zawsze" i jestem w trakcie wypisywania się. Polecenia zapłaty, zlecenia, subkonta itd. Nie da się niestety wszystkiego zamknąć od ręki.
Dlaczego:
- Wybrałem się ostatnio do banku zmienić swoje Superkonto na "Konto za zero". Niby można, ale jeżeli chcesz zachować nr rachunku to płacisz 50 zł. Ten sam bank! Ten sam odział!! I bandyci zdzierają 50 zł!!! Stać mnie :-) mógłbym zapłacić, ale to jest 5 dych za nic!!!!
- Chciałem wyrobić sobie kartę kredytową, wyliczyli mi limit 20 000 zł. Przy 6 cyfrowych rocznych wpływach na konto. Dlaczego? Bo liczą się tylko wpływy z kodem wynagrodzenie (nawet nie pytałem co to jest). Czyli wpływ to tylko emeryturka lub pensyjka. Nawet się komentować nie chce.
- Dalej karta kredytowa. Żeby wypełnić wniosek trzeba przyciągnąć do banku żonę/męża. Osobiście! Albo notarialnie(!) potwierdzoną zgodę. W czasach gdy wszystkie inne banki i telefonie załatwiają takie sprawy za pomocą kuriera.


justi justi
12.06.2011. 10:02

zapytanie

witam mam pytanie jęśli założę konto pko mogę mieć wpływ pieniędzy euro?jak te pieniądze są przeliczane,od razu w baknu,czy przez warszawe itp. proszę o konkretną odpowiedz....pozdrawiam


cwaniaczek=PKO BP cwaniaczek=PKO BP
08.06.2011. 12:04

czytanie tabeli opłat nic nie pomoże

jak zakładałem konto/ROR/ w PKO BP kobiecina powiedziała,że druga karta płatnicza/debetowa/ do konta przez rok bez opłat,no i po 3 miesiącach na wyciągu jak wół opłata za 2 kartę.Udałem się pokojowo nastwiony do placówki celem wyjaśnienia tego nieporozumienia.Gdy się zapytałem-dlaczego ja?kobieta mi odp.:kto panu takich rzeczy naopowiadał?,więc wskazałem Panią,która zakładała mi konto/okazało się ,że to szefowa działu ROR/ Ależ absolutnie!to niemożliwe...itd.,itp.Pokazałem umowę i wyszczególnione opłaty. Zamknąłem konto i oficjalnie przy okienku powiedziałem,że niech dalej szukają łosi.Korzystają,że to bank państwowy i większość emerytów nie śledzi wyciągów,a oni sobie zmieniają opłaty wedle uznania.Tabela to fikcja. Teściowa ma konto,więc widzę że od 15 lat jest tak samo.Teraz to śmieję się jak słyszę PKO BP ,chyba dlatego,że to wzór prymitywnych naciągaczy bez klasy.
P.S.
Chociaż Pani obsługująca była ładną kobietą,takie akcje nie dodadzą jej szyku.
WSZĘDZIE ZDARZAJĄ SIĘ WTOPY-LUDZIE PATRZCIE POD NOGI!!!


piotrek piotrek
24.05.2011. 19:07

MOja Opinia - Konto za Zero

W końcu PKO BP wprowadziło tanie konta, w którym za regulrne wpływy mozna być zwolnionym z opłat i chwała im za to.

Zresztą bez tego to byłby tylko odpływ klientów.

A tak to wg mnie teraz konto za zero w pko bp, to jedno z lepszych kont na rynku.

Konto praktycznie darmowe, w polskim banku, oddział czy bankomat pko bp jest praktycznie w każdym miejscu w Polsce.

Jedynie kolejki w oddziałach mogłyby być mniejsze,


zuku zuku
19.05.2011. 22:57

Opinia

dlaczego trzeba płacić za wszystko przelewy , zlecenia itp, konto majewskiego jest niby za zero ale tak naprawdę to nie jest, kilkanaście lat w tym banku to jednak troche za dlugo. mam oferte z city i jest mocno konkurencyjana z pko i raczej skorzystam


Marcin Marcin
06.05.2011. 22:22

Zmiana warunkĂłw konta w PKO BP

@Nicachon obowiązują, zgłos sie do banku i zapytaj o zmianę oferty.


bart bart
18.04.2011. 01:30

Do Piotra (Piotr 24.03.2011. 13:34)

Oj, zapomniałbym .... a żeby przejść ze starego konta w PKO BP na te nowe cuda-wianki, to trzeba im zapłacić 50 zł, a numer konta otrzymuje się nowy (więc trzeba wszędzie w instytucjach zmieniać i podawać nowy numer), czyli 2 porażki w jednym.


bart bart
17.04.2011. 14:11

Do Piotra (Piotr 24.03.2011. 13:34)

Napisałeś chłopie tak :

"Posiadam konto od 12 lat i dowiaduje się z reklamy, że wchodzący klient ma lepiej niż stary i stały. Proszę o wpisy podobnie czujących się ludzi. Propozycie zmiany na innego dostawce usług mile widziane, myśle o Deutsche Bank ??"

A kto Ci nagadał, że te nowe konta w PKO BP są tańsze od starych ?
Jest dokładnie odwrotnie.
Wystarczy uważnie poczytać wszystkie tabele opłat i prowizji.
Szymek Majewski (ten z reklam) to trefniś i komediant, więc nie należy mu wierzyć w niczym.

Jeśli Twoje comiesięczne wpływy to minimum 2 patyki, to PKO BP jest może i darmowe.

A jeśli mniej, to te 5 nowych kont osobistych w PKO BP jest o kant tyłka potłuc.

- Opłata miesięczna za prowadzenie konta 11 zł !!! (6,90 zł - ale w przypadku wzięcia karty debetowej)
W starym ROR-ze jest 6,90 zł (i żadnej karty nie wciskają)
- Roczna opłata za kartę debetową - 35 zł
- Przelewy wewnętrzne 5 zł (w starym ROR-ze są darmowe)
- Kredyt odnawialny wyĹźej oprocentowany niĹź w starym ROR-ze.

Ja mam konto akurat w DB, konkretnie konto DB Open. Nie będę reklamował Niemca. Sam sobie sprawdzisz wszystko na ich stronie. Na razie jadę bez jakichkolwiek opłat.


Piotr Piotr
24.03.2011. 13:34

PKO BP do zmiany

Szanowni Forumowicze

Zbiera nie zadowolonych klientów z wymienionego Banku PKO BP. Posiadam konto od 12 lat i dowiaduje się z reklamy, że wchodzący klient ma lepiej niż stary i stały. Proszę o wpisy podobnie czujących się ludzi. Propozycie zmiany na innego dostawce usług mile widziane, myśle o Deutsche Bank ??


hotarti hotarti
22.03.2011. 09:34

Opinia

Z automatu nie. Jeśli chcesz zachować ten sam nr rachunku i przejść na nowe warunki musisz udać się do placówki i zabulić 50zł. Natomiast jeśli otwarcie nowego konta z nowym nr rachunku jest darmowe


dorota dorota
22.03.2011. 09:24

konto walutowe

mam w banku zwykłe konto Czy mogą na niego wpływać euro?


Nicachon Nicachon
21.03.2011. 22:05

Zmiana warunkĂłw konta w PKO BP

Witam, Mam konto w PKO BP od roku 1992. Obecne moje wpływy to ok 7000. Płacę za wszystko co tylko możłiwe; przelew przez internet, prowadzenie rachunku bankowego, wszelkie karty. Czy mnie nie obowiązują nowe warunki, które Bank wprowadził w promocji "Majewskiego" ?


hotarti hotarti
20.03.2011. 18:43

głupota ludzka....

@Marek:
A czytałeś tabelę opłat i prowizji przed podpisaniem umowy? Domyślam się, że nie... Więc w czym problem?


Marek Marek
19.03.2011. 14:57

nie polecam PKO BP, a polecam wszystkie inne banki

Założyłem w marcu m.in. konto oszczędnościowe w euro. Otrzymałem przelew w euro na to konto, a PKO zabrało mi za to 5 zł prowizji!!! POWTÓRZĘ: to była prowizja za WPŁYW - OTRZYMANIE pieniędzy, a nie za wysłanie! BIORĄ PROWIZJE ZA WPŁYW PIENIĘDZY NA KONTO. Sprawa nie do pomyślenia w ING, BZ WBK, MBanku i innych, w których mam takie konta. Żaden inny bank nie pobiera prowizji za otrzymanie przelewu! Zgroza, nie polecam tej instytucji. Nic dziwnego, że głównymi klientami są starzy ludzie, którzy boją się pójść do innego banku. Starych można łupić bezlitośnie. A mnie nie. Po miesiącu znajomości z PKO, zamykam u nich konto, bo nie dają nic więcej od innych, a naprawdę dają mniej.
Wszystkie inne banki są lepsze, np.:
ING: darmowe konto zawsze, darmowe przelewy, obsługa przez darmową infolinię (nigdy się nie czeka) lub internet, darmowa karta i wszystkie bankomaty.
MBank, Getin: darmowe konto zawsze, darmowe przelewy, darmowa karta i wszystkie bankomaty.
BZWBK: darmowe konto zawsze, darmowe przelewy, darmowa karta i wszystkie bankomaty. Gdy raz w miesiącu robisz wpłatę i od razu wypłatę 1000zł.


luzik luzik
04.03.2011. 15:09

Więcej bankomatów dla klientów PKO Banku Polskiego

Od 15 listopada br. klienci indywidualni PKO Banku Polskiego mają możliwość skorzystać bezpłatnie z bankomatów BZ WBK. Obecnie mają do dyspozycji ponad 3,5 tys. bezpłatnych maszyn.

Bank Polski udostępnił użytkownikom kont sieć ponad 1 tys. bankomatów BZ WBK. Klienci indywidualni posiadający kartę debetową wydaną do Superkonta, mogą w nich wypłacać pieniądze bezpłatnie.


enkelman enkelman
26.01.2011. 22:09

opinie o koncie PKO

Witam! nie rozumiem ludzi, którzy zakładają sobie konta osobiste w Pko Bp... czy wy ludzie nie umiecie liczyć do 50 ??? Każdy inny bank ma lepsze warunki niż Pko... A najbardziej śmieszy mnie, jak widze kolejki do bankomatów po 30 osób, długi czas oczekiwania, mróz, autobus, który za chwile odjeżdża...:) a ja sobie ide do pierwszego lepszego bankomatu i wyplacam bez prowizji... Nie potrafie zrozumieć Was ludzie...


johny johny
25.01.2011. 00:53

PKO

To bank o monopolistycznych praktykach. Za wszystko powtarzam WSZYSTKO 6.90 za prowadzenie konta w XXI wieku ??? i są polskim bankiem :(


dareczek dareczek
17.01.2011. 13:29

PKO BP = bankructwo

Czasem zdarza się że kaski ni ma a na koncie minus, a ci parszywcy jeszcze człowieka dobijają.
Oprocentowanie debetowe to 30 % (słownie trzydzieści, to nie pomyłka), wysyłają ponaglenie i jeszcze karzą sobie płacić 20 zł.
To najgorsze konto jakie można założyć, każde inne chyba lepsze będzie.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 Ostatnia >> (7 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


1 + 3 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !