Konta bankowe · Konto · Konto w Raiffeisen PolBank - Warto załoĹźyć? Wasze OPINIE?

Wymarzone Konto Raiffeisen PolBank - Opinie, PorĂłwnanie

raiffeisen polbank Raiffeisen Polbank jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie – niezwykle cenionym przez Polaków. Polbank EFG Bank, który przez lata wyróżniał się spośród innych tym, że nie miał gwarancji polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, nie był bowiem polskim bankiem, funkcjonował jako oddział banku greckiego. Jednak we wrześniu 2011 uzyskał status banku polskiego. Drugi wyróżnik to niestandardowe rozwiązania – elastyczne kredyty, wysokooprocentowane konta osobiste. W rankingu popularności przeprowadzonym w miesiącu kwietniu 2015 roku, Wymarzone Konto Raiffeisen Polbank znalazło się na wysokim, czwartym miejscu pod względem wielce cenionych kont osobistych. Wyjaśniamy dlaczego!

Wymarzone Konto

Wymarzone Konto Osobiste posiada wiele zalet, jako że Raiffeisen Polbank nieraz pokazywał, iż dba o swoich klientów i lubi wprowadzać nietypowe innowacje – tym razem jest to rosnące oprocentowanie wszystkich zgromadzonych na koncie środków oraz bezpłatne prowadzenie konta (co nie zmieni się przez cały okres jego istnienia).

Na taki pomysł pomogli wpaść sami klienci, którzy jeszcze przed wprowadzeniem nowego konta na rynek wypełnili specjalną ankietę . Odpowiadali w niej na pytania dotyczące swego wymarzonego rachunku osobistego , co miało być premiowane możliwością założenia nowo powstałego konta (najpóźniej do 15 marca 2015 roku) z wysokim 6% oprocentowaniem. Ankieta przeprowadzana było incognito, ponieważ Raiffeisen PolBank pragnął uzyskać możliwie jak najuczciwsze i bezstronne wyniki.

Zalety Wymarzonego Konta w Raiffeisen Polbanku

Nowa propozycja banku posiada wiele pozytywów. Klienci zawsze są najbardziej zainteresowani ponoszonymi kosztami oraz korzyściami, jakie płyną z posiadania konta. Najpierw warto się więc przyjrzeć opłatom. Bank zapewnia, że owych opłat nie ma.

Darmowe są bowiem:

  • otwarcie i prowadzenie konta
  • przelewy zewnętrzne przez internet
  • wpłata gotĂłwki w oddziale
  • wypłaty ze wszystkich bankomatĂłw w Polsce
  • wpłaty we wpłatomatach banku
  • ubezpieczenie „Pomoc medyczna, Pomoc domowa, Pomoc drogowa”
  • ubezpieczenie „Podróş bez zmartwień”

Darmowa jest również pierwsza wypłata gotówki w oddziale w miesiąc u, przy czym każda kolejna wynosi już 0,20%. To jednak nadal niewiele. Nie należy się jednak obawiać, ponieważ maksymalny koszt nawet przy wielkich kwotach nie przekroczy 200 złotych.

Jedyny koszt , jaki poniesie zainteresowany klient to comiesięczna opłata za kartę – śmiesznie mała w porównaniu z innymi bankami – która wynosi 6 złotych . Tak naprawdę więc za wszystkie powyższe usługi i zniżki zapłacimy w sumie 6 złotych.Wymarzone Konto dla Biznesu

Wymarzone konto dla biznesu Raiffeisen PolBank to m. in. 20 bezpłatnych przelewów krajowych w miesiącu, bezpłatny pakiet ubezpieczeniowy oraz atrakcyjnie oprocentowany rachunek rozliczeniowo-lokacyjny z nielimitowaną liczbą bezpłatnych przelewów wewnętrznych.Konto w Raiffeisen PolBank - Warto załoĹźyć? Wasze OPINIE? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.75 na 5
71 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (138 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)
Kika Kika
30.01.2018. 12:57

opłaty o których nikt ci nie powie

ZUS wszedł mi na konto i tu spotkała mnie niespodzianka ...za kazdy przelew bank pobiera opłate 15 zł a dodatkowo za kazde wystawione zajecie jakie wejdzie do banku pobiera on kwotę 100 zł jezli trzy wejda zajecia jakto w przypadku ZUS to wisze bankowi 300 zł ...Bank nie informuje o blokadach na kontach bo po co przecież na tym zarabia ...Pani poinformowalamnie ze trzeba czytac umowy moja wina ale mam tez prawo ostrzec innych....


Adam Adam
29.01.2018. 20:15

Opinia

Ja mam konto już 6 lat i miałam kredyty pod hipotekę który już splacilem i nie miałem problemu z bankiem i mam konto dalej.


Klient Klient
04.01.2018. 13:54

Chcialem dac złą opinię ale jak widać już się poznaliście na tym banku

Nie ma co pisać. Nie polecam. Unikać jak ognia. Ze wszystkim i na każdym kroku jest problem. Naprawdę to nie są słowa niezadowolonego klienta. To jest fakt. Jak się raz wejdzie w kontakt z tym tzw bankiem to na długo problemy gwarantowane. Obsluga.... Hihi ....infolinia dramat.... Załatwienia czegokolwiek graniczy z cudem... Uzyskanie informacji? Ale nie w tym banku. Naprawdę. Zastanówcie się negatywne opinie nienbiora się z kosmosu.


BigDaddy BigDaddy
30.12.2017. 13:40

Po roku bez zmian. Raiffeisen to bank który należy omijać.

Pisałem opinię rok temu i nadal ją potwierdzam - omijać ten bank. Ktoś tu pisze żeby czytać regulamin to nie będziesz zawiedziony. I co z tego, że przeczytasz przy zakładaniu konta jak potem go zmienią! Coraz to nowe "haczyki" na klienta. Karty były darmowe, już nie są. Konto było oprocentowane, już nie jest. W ciągu roku jedna lub dwie zmiany w regulaminie. Zmuszanie klienta do zakładania dwóch kont, oprocentowanego i nieoprocentowanego. Z nieoprocentowanego przelewy są darmowe. Przelew z oprocentowanego jeden w miesiącu darmowy, każdy kolejny to kwota 10 do 20 zł!!! Pomyl się i bank zarabia. Dlaczego z oprocentowanego przelewy nie mogą być darmowe? Skoro są darmowe z nieoprocentowanego!
Wypłata MUSI wpływać na konto nieoprocentowane i zanim ją przelejesz na oprocentowane bank zyskuje dzień, dwa na obracaniu twoimi pieniędzmi - zysk dla banku strata dla klienta i tak na każdym kroku. Biorą nawet głupie 3 złote za kartę, kiedyś mogła być za darmo jak ją raz użyjesz, potem zmiana regulaminu i 3 zł razy kilkanaście tysięcy klientów wpada do kieszeni banku i wypada z twojej. Jak już dać się skubać to przynajmniej swoim a nie obcym. Dawno bym zwiał gdyby nie dobre warunki kredytu, ale UWAGA teraz takich w tym banku nie dostaniesz!!! Ja brałem kredyt jak jeszcze bank był Grecki.


Mateusz Mateusz
28.11.2017. 12:17

Fatalny bank

Konto firmowe założone przy leasingu - po końcu leasingu i wypowiedzenia umowy nalicza opłaty (78 zł miesięcznie) - o czym mimo pytań o opłaty pracownicy w placówce i na infolinii, nie wspominają. Fatalna bankowość internetowa. Do tego wymagają od pracowników infolinii tak nienaturalnych formułek i tonu że robi się niedobrze... Po 3 wymuszonych latach niefajnej współpracy z przekonaniem ODRADZAM!


malinka malinka
27.11.2017. 17:40

sms z przypomnieniem o racie kredytu

Kilka razy pisałam prośbę do banku o wyłącznie opcji wysyłania przypomnień o zbliżającym się terminie raty za kredyt. Zapewniano mnie, że nie będę otrzymywać i nadal dostaję.
Nie polecam tego banku!!!!


Bbbb Bbbb
22.11.2017. 13:05

nie polecam

Pobrali dodatkową opłatę i nawet nie raczyli wyjaśnić w zrozumiały sposób z jakiej racji. Zgłaszałem reklamacje bo pobrali sobie dodatkowo 150 zł przy okazji mojej zapłaty za bilety lotnicze. Otrzymałem od nich niedbałą odpowiedź pełna błędów i niczego nie wyjaśniającą, która miała sugerować, że to wina operatora karty. Po moim odwołaniu otrzymałem pismo, które sugeruje tym razem, jeżeli dobrze zrozumiałem, że to wina linii lotniczych. Pismo to również zawiera błędy. Zawiera np. następujące wyliczenie 655,83 EUR * 4,4424 = 1 500,91 PLN. Jak można pisać takie bzdury w oficjalnym piśmie?! Wielokrotnie kupowałem bilety lotnicze tego przewoźnika płacąc kartą tego samego operatora ale z innego banku. Kwota pobrana z konta była zawsze identyczna z tą którą zaakceptowałem. Za to Raiffeisen pobrało sobie dodatkowo przeszło 10% wartości kwoty, którą zaakceptowałem dokonując płatności. Nie stać mnie na taka rozrzutność. Likwiduję konto w tym pseudo - banku do czego wszystkich namawiam.


Anty raifaissen Anty raifaissen
02.11.2017. 22:22

Nie ma darmowego konta, 20zl za przelew to kpina

Bank potracil mi za kazdy przelew po 20zl...to jest kpina. Po tygodniu zerknalem na konto i sie zdziwilem jak zobaczylem przy kazdym przelewie dodatkowe minus 20zl. To oszustwo. Zamykam i nie polecam


natan natan
02.11.2017. 14:31

jest dobrze

Mam konto w raiffeisen i nie narzekam. To co chciałem mam za darmo. Problem niektórych polega na tym, że nie czytają umów a potem oczekują cudów.


niezadowolony niezadowolony
22.09.2017. 13:19

niezadowolony

przy próbie zrobienia przelewu, czekam tak długo na autoryzację sms-em, że blokuje się program raiffeisen on-line. A paniusie z banku twierdzą, że wszystko jest OKN Nie polecam.


Joanna Joanna
14.08.2017. 16:38

raiffesen

Nie polecam zakladania konta w tym banku. na poczatku wzystko wyglada pieknie ale z czasem regulamimn sie zmienia I dochodzi szereg oplat.
Opieka nad klientem praktycznie nie istnieje. Opiekunowie zm ieniaja sie jak w kalejdoskopie, trudno sie z nimi skontaktowac I jezeli juz to skupieni sa na spychologii a nie zalatwieniu sprawy


Joanna Joanna
13.07.2017. 13:05

UwaĹźajcie na ten bank

Niestety nikomu nie polecam tego banku. Jestem zmuszona zgłosić sprawę z bankiem do Rzecznika Praw Konsumentów. 29 marca zamknęłam konto firmowe i co @Raiffaisen Polbank zrobił?? Nie zamknął mi konta i bez mojej wiedzy zaczął naliczać mi opłaty za jego prowadzenie. Po 3 miesiącach dostałam SMS, że mam debet na194,60. Poszłam do placówki na Konstancińskiej 2 w Warszawie. Zostałam poinformowana, że bank naliczał mi koszty za kartę (którą nawet nie aktywowałam) i w trakcie zamykania powinnam również zastrzec, że nie chcę pobierania pieniędzy za kartę (czyli nie jak myślałam, że zamknięcie konta automatycznie blokuje kartę). Złożyłam pisemną reklamację. Pan mi jeszcze powiedział, że można jeszcze zadzwonić na infolinię, ale perspektywa czekania 15 min na połączenie z konsultantem nie zachęcała mnie do tego i to był mój drugi błąd. Moja reklamacja nie jest widoczna w systemie. Zadzwoniła do mnie Pani z firmy zajmującej ściąganiem należności i przez nią dowiedziałam się o tym . Musiałam zadzwonić do banku i złożyć następną reklamację. Niestety reklamacja będzie rozpatrzona od 30-60 dni w trakcie, których bank będzie nadal naliczał mi opłaty. oczywiście jeśli zrezygnuję z reklamacji i zapłacę te pieniądze, bank może zamknie mi to konto. W prawie karnym w rozdziale XXXV Przestępstwa przeciwko mieniu wprowadzanie w błąd i zmuszanie do niegospodarnego zarządzaniem majątku jest nazywane przestępstwem. Mam nadzieję, że mój wpis będzie przestrogą dla innych


Marek Marek
07.06.2017. 10:46

kredyt w Raiffeisen Bank

Właśnie starałęm się o kredyt nieoprocentowany w tym banku. Ciekawie brzmi ich propozycja oprocentowanie 0% prowizja 2,99%, kwota do 4 tys. Umowę przysłali przez kurieria przed tygodniem. Po 6 dniach telefon od gościa który mówi ze jest od nich i chce abym mu podał swój PESEL. Pytam skąd mam wiedzieć że jest z banku bo dzwoni z nieznanego mi numeru. A on mi na to : "to z jakiego numeru chce pan abym zadzwonił?" Jakiś pajac :( Kasy nie ma, kontaktu żadnego oprócz tego z żądaniem podanie PESEL - mają 14 dni więc nie muszą się śpieszyć :) Termin 1 raty w dniu następnym po upływie terminu do przelania kredytu :D


Monika Monika
06.06.2017. 08:27

Opinia

Ja osobiście polecam Raiffeisen!!! Wymarzone Konto z gwarancją 0 pln + przyzwoite oprocentowanie jak na dzisiejsze czasy.
Ludzie czytajcie umowy, tabele i regulaminy a później wystawianie opinie!! Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...


zawiedziony zawiedziony
01.06.2017. 22:07

Opinia

Byłem użytkownikiem rachunków w Raiffeisen PolBank przez rok - tyle mi wystarczyło, aby zrezygnować z tego pomyłka banku. System słabo wydajny, powolny, a wieczorami, wtedy kiedy człowiek ma chwilę czasu żeby porobić przelewy rachunki niedostępne lub tylko w ograniczonym zakresie bo mają tzw. nocne przetwarzanie. Wieczorem tzn. od ok. 21. Jakbym się znalazł w poprzedniej epoce. Najgorsze jednak jest to, że za wszelką cenę usiłują o... na opłatach. Standardem jest, że nie dosyłają kart, ale liczą sobie za ich posiadanie. w zakresie operacji, zwalniających z części opłat - kuriozum jest to, że to oni decydują, czy pieniądze które wpłynęły na rachunek są przelewem zewnętrznym czy nie. Miałem nawet przypadek, gdzie przelew z mojego rachunku prywatnego w innym banku został potraktowany jako wewnętrzny mimo, że w RB odbiorcą była spółka z o.o., której przypadkowo byłem pełnomocnikiem.


KOrkodyl KOrkodyl
30.05.2017. 11:15

Opinia

Przestrzegam przed tym bankiem! W maju na konto wszedł mi komornik. Na konto wpłynęło 1450zł z tytułu wynagrodzenia i prawie połowę bank natychmiast przekazał komornikowi. Choć nie miał prawa! 1500zł to kwota wolna! Komornik swoją drogą potrąca mi 50% pensji w pracy. W maju nie było innych wpłat ani wypłat - konto było puste. Jak się okazało policzyli mi transakcje za kwiecień - Bo się zaksięgowały w maju! To jakaś paranoja! A żeby wypłacić kwotę wolną trzeba to wcześniej zgłosić i bank dopiero wtedy "rozpatruje" możliwą wypłatę... Oczywiście tylko w oddziale. Ogólnie tragedia - złożyłem reklamację a oni mają ją rozpatrywać do 60 dni! Czterokrotnie interweniowałem na infolinii a oni w kółko: "tak się zaksięgowało".


Aga Aga
15.05.2017. 16:09

To bank na miarę XIX wieku

Reiffeissen to bank, ktĂłrego konkurencja zostawia totalnie w tyle:

1. Jakość obsługi - szkoda słów: niekompetencja, nieuprzejmość, nieodpowiedzialność. Kiedy weszłam to RB po wizycie w ING to okazało się, że to 2 różne światy. W ING uprzejm a i rzetelne obsługa, w Reiffeissen specyficzni ludzie pracują: zaintrygowani swoimi ekranami komputerów, z twarzy obsługi można wyczytać, że klient nie jest mile widziany (dlatego pewnie zamykają oddziały stacjonarne)
2. Wpłatomat - nie działa właściwie, szkoda czasu i nerw na oczekiwanie aż łaskawie zechce przyjąć gotówkę
3. Fundusze inwestycyjne: zarabiają owszem ale w wyobraźni pseudo doradców inwestycycyjnych a na koniec okazuje się, że wszyscy zarobili: bank, jego pracownicy, managerowie i dyrektorzy ale nie klient...

Mam nadzieję, że ten bank wkrótce zwinie żagle, bo to co "oferuje" to raczej wyraz jego niechęci do polskich klientów!!!


luke luke
09.05.2017. 23:17

klient

- BRAK możliwości płatności opcją payYou!!!!!!
- zmiana limitów na karcie następuje dopiero po kilku dniach
- aplikacji na telefon NIE trzeba "parować" z bankowościa On-line... wystarczy, że ktoś zna Twoje dane i ma dostęp banku przez aplikacje. Z poziomu Bankowości On-lie możesz tylko zablokować dostęp do aplikacji na danym urządzeniu - ale to juz tzw. "musztarda po obiedzie" jak coś sie stanie...
- BRAK mozliwośći nadania i zalogowania sie do ePEAP profilu zaufanego poprzez Raiffeisen


tk tk
04.05.2017. 15:25

żałosne

Transakcja walutowa - puszczasz, sprawdzasz, zapominasz otóż nie bank ci pokazuje rozliczenie po kursie średnim nbp, jak już zapomnisz (2 tyg później): marża i podwójne przewalutowanie, i w magiczny sposób kurs z 0,7 robi się nagle 1.


Artur Artur
30.04.2017. 14:13

Opinia

Często wyjeżdżam zagranicę czasami mnie nie ma dwa miesiące i jakie moje zdziwienie chce wypłacić tysiąc euro z bankomatu a tu info brak dostępnych środków na koncie przecież mam kase na koncie a nic nie mogę zrobić dzwonie do banku a tam dowiaduje się że jest zajęcie komornicze na 200 zł to mówię proszę mi wyjaśnić dlaczego blokującie mi cały rachunek gdzie kasa jest w złotówki euro i dolary? Pani mi mówi że polityka banku jest taka że jak jest zajęcie komornicze nawet 10 zł to będzie blokada wszystkich rachunków no myślę ok to proszę przelać te 200 zł i po sprawie ale nie po zaksięgowaniu czas odblokowania kont dwa dni robocze to jest jakiś


Proud Mary Proud Mary
30.04.2017. 11:38

Pseudobank

Bank ten odziedziczylem wraz z Polbankiem, bo skusil mnie ich kredyt obrotowy na calkiem spora sume i przyzwoite jak na tamten czas oprocentowanie.

Przez dluzszy czas nic specjalnego sie nie dzialo poza niewielkim podniesieniem oprocentowania. Problem zaczal sie gdy Polbank (byl to juz ich labedzi spiew) wprowadzil przedziwna kwartalna oplate 0,5% od kwoty kapitalu pozostalego do splaty za brak wymaganych obrotow na koncie. R po przejeciu tworczo ten przekret rozwinal kasujac 750 zl kwartalnie za ten brak.
Niemoznosc skontaktowania sie z opiekunem konta. Przy przejeciu Polbanku zalozono mi konto tzw. zlote za ktore zaczeto wpierw kasowac 38 zl, obecnie 48 zl. Zupelnie bez konsultacji ze mna. Nie moge tego odkrecic, bo opiekun konta jest jak zona Columbo.
Na szczescie do konca kredytu zostalo pol roku z 10 lat czyli koniec tej gehenny jest bliski.

Odradzam ten "bank" kazdemu. To nie jest bank tylko cos na ksztalt jednorekiego bandyty. Takie rzeczy moga jedynie miec miejsce na tzw. rynkach wschodzacych traktowanych jak trzeci swiat przez austriackich w tym wypadku wise guys.


Kasia Kasia
29.03.2017. 15:30

Najgorszy bank!!!!!!

Najgorszy bank jaki moze byc zakladaja konto bez wiedzy , bylam upowazniona tylko do konta tesciowej przyszlam zalozyc lokate a oni otworzyli mi nowe konto gdzie ja zadnego konta nie chcialam mowilam to na poczatku ale moj blad podpisalqam umowe nie czytajac jej myslac ze podpisuje lokate a otworzyli mi nowe konto na moje imie i nawisko. Oszusci


Maciej Maciej
23.02.2017. 12:54

Odradzam

Odradzam ten bank. Mam kontakt z różnymi bankami ale to co robią w raiffeisen przechodzi ludzkie pojęcie. W żadnym wypadku nie polecam wzięcia kredytu w tym banku. Już chyba wolałbym provident a.


basia basia
16.02.2017. 13:08

opinia

Chciałam jakiś czas temu otworzyć konto w banku, szukałam odpowiedniego banku więc zajrzałam na strony internetowe aby zapoznać się z opiniami. I tak naprawdę czytając opinie na temat jakiegokolwiek banku zawsze 90% opinie są negatywne,bez wględu czy jest to Reffeisen czy Alior czy Credit Agricole lub jakikolwiek inny, same oszczerstwa, wyzwiska i odpowiednia cenzura. Najlepiej byłoby nie wiązać się z umową nigdzie, nie zakładajmy kont, nie podpisujmy umów z siecią telefoniczną, nie róbmy zakupów w marketach gdzie są długie kolejki i ceny się nie zgadzają,po co się denerwować i niszczyć sobie zdrowi? Idąc na pocztę zapłacić rachunek też wystawmy złą opinię bo każda zapłata za rachunek jest wysoka i przelewy idą bardzo długo, przesyłki nie dochodzą na czas, przesyłki kurierskie też potrafią sie zapodziać gdzieś po drodze więc firmom kurierskim też nie ufajmy i najlepiej ich też obraźmy na forach.Okazuje się że nie warto w ogóle funkcjonować w naszym polskim społeczeństwie bo każdy wyrządza nam krzywdę,nie wspomnę już o pracodawcach, służbie zdrowa itd. Zamieszkajmy gdzieś w buszy w środku lasu, żywmy się wyłącznie tym co dała nam natura,nikt nas nie będzie okradał,nie będzie trzeba nigdzie dzwonić, będziemy zdrowsi i szczęśliwsi. Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze są szczęśliwi w tym kraju


klientka klientka
16.02.2017. 12:54

Opinia

Jestem klientką Raiffeisen od ponad pół roku. Po tym jak Alior zaczął mnie okradać, postanowiłam założyć darmowe konto w innym banku, w końcu mam oszczędności to mi się coś należy a nie skurczybyki jeszcze naliczają mi drakońskie opłaty.
Skusiłam się więc na Wymarzone konto osobiste z dodatkowym kontem oszczędnościowym Konto wymarzony cel. Konto osobiste póki co, jeszcze jest darmowe a co do konta wymarzony cel, to odkryłam wczoraj piękny kwiatek. Konto ma oprocentowanie podstawowe a oprócz tego, gdy co miesiąc zrobimy wpływ na konto o dowolnej kwocie i niczego z niego nie wypłacimy powinno być doliczone oprocentowanie bonusowe. Przez ciekawość przejrzałam całą historię konta i okazało się, że odsetki bonusowe, to jedna wielka ściema. Doliczyli mi je kilka razy, ale za kilka miesięcy już zapomnieli. Kobieta na infolinii przyznała mi rację, że za te miesiące powinien zostać wypłacony bonus, bo spełniam warunki. Złożyłam reklamację, ciekawe jaki będzie efekt. Od samego początku jakieś dziwne sytuacje z tym bankiem. np. kiedy robiłam przelew a został on odrzucony, bo wystąpił błąd, to pieniądze zostały pobrane dwa razy.


daro daro
17.01.2017. 21:10

Raiffeisen PolBank - NIE, NIE, NIE !!!

Od lat męczę się z tym g... bankiem bo nieszczęśliwie mam w nim kredyt a co za tym idzie konto. Problemy zaczęły się już po podpisaniu umowy, bo opóźniali wypłatę środków i nie było osoby z którą można by było porozmawiać w tej sprawie. Później problemy ze zmianą adresu do korespondencji - po 3 nieudanych próbach poddałem się bo szlag mnie trafił żeby taki drobiazg był takim problemem mimo prób pisemnych, telefonicznych, osobistych wizyt. Następnie problemy z dostępem do konta bo czasowe certyfikaty, kontaktowanie się z bok, a teraz ponownie bilingi na hasło a po jego wpisaniu plik się nie otwiera. Dochodzi jeszcze do tego spreed najwyższy chyba ze wszystkich istniejących w Polsce banków. Próby wyłudzenia kolejnej kasy pod pozorem spadku wartości nieruchomości (na szczęście odgórnie zostało to ukrócone). Reasumując - wolałbym mieszkać u teściowej i trzymać pieniądze w skarpecie niż z tym bankiem po raz drugi się związać.


krzysztof krzysztof
13.01.2017. 17:03

Tragedia

czas oczekiwania na infolinii 3 godziny ....jak jest dobrze to 40 minut...trza uciekać i szukać innego banku ...najlepiej najpierw dzwonic na infolinie , jak odbieraja kilka razy pod rząd to mozna sie zastanowić nad zakładaniem konta :)


kusm kusm
13.01.2017. 17:00

obsługa to tragedia

kontakt z biurem obsługi tragedia...czas oczekiwania 2 godziny i odkładamy słuchawke bo cały czas muzyczka :) ...i tak kilka dni pod rząd


Elzbieta Elzbieta
05.01.2017. 15:09

Ten bank to koszmar. Działanie podobne do Telekomunikacji Polskiej.

Obsługa klienta to koszmar: nie udzielają pełnej informacji. Karta kredytowa miała być za darmo i bez opłat za ubezpieczenie, a okazało się, że była opłata roczna, miesięczna oraz opłata za ubezpieczenie. W czasie rozmowy telefonicznej 3 konsultantów udawało że mnie nie słyszy. Doprawdy trudno uwierzyć , że w XXI wieku mnie nie słyszeli, a ja ich tak.
Jednym słowem naciągają klienta na kasę. Przypominają mi Telekomunikację Polską.


tomek tomek
04.01.2017. 21:16

Nie rozumiem o co wam chodzi!

PrzecieĹź konto wymarzone jest obecnie najlepszym rachunkiem osobistym.
W ktĂłrym banku wyjdziecie na + w koncie osobistym?
A 3 zł za kartę i ubezpieczenia - sam jestem zdziwiony, że tak mało.
Dajcie już spokój z tym hejtem i radzę czytać umowy, tabele opłat i prowizji.
Pozdraiwam


Dariusz Dariusz
30.12.2016. 13:39

Stan konta inny niĹź pokazuje bankomat

UWAGA! Błędy w systemie Raiffeisen Polbank - możecie mieć problem ze swoimi pieniędzmi na koncie. Inny jest stan faktyczny na waszym koncie, a inny pokazuje bankomat. Może na przykład pokazać, że jest więcej i wypłacić więcej pieniędzy niż jest faktycznie na koncie lub odwrotnie, znikną wam pieniądze z konta, ale nie ma w systemie informacji o takiej transakcji. Potem bank obciąża konto klienta karami za swoje własne błędy w systemie bankowym. Bank oficjalnie nie przyznaje się do nieprawidłowości, ale w końcu kary anuluje z wielką łaską, tymczasem to ich wina. Reklamacja trwa miesiąc i dostajecie lakoniczną odpowiedź, nie koniecznie na temat. Brak możliwości załatwienia czegokolwiek ze swoją placówką przez telefon - konieczność wizyty osobistej. Konsultanci telefoniczni udzielają sprzecznych informacji. Dział windykacji niesłusznie nalicza kary za własne błędy systemu w sprzeczności z działami obsługi klienta, który nie ma na nich wpływu. Rozmowa z działem windykacji wygląda jak porażająca wymiana zdań z debilami i aroganckimi chamami.


BigDaddy BigDaddy
29.12.2016. 19:40

Omijać z daleka haczyki na każdym kroku

Nie polecam a wręcz przestrzegam. Na każdym kroku pułapka jak naciągnąć klienta. Dziś przez nieuwagę zapłaciłem 10 zł prowizji za przelew za prąd. Zmienili interfejs do przelewów tak sprytnie, że dałem się nabrać, że robię przelew z konta gdzie przelewy są darmowe. Nie, nie można mieć jednego konta. Albo oprocentowane z kosmicznymi prowizjami za przelewy albo nie oprocentowane z darmowymi przelewami. Tak to jest urządzone żeby klienta skubnąć choć na kilak złotych. Zawsze trzymasz kilka stów na nieoprocentowanym bo może kupisz coś np. na allegro i trzeba będzie zrobić przelew więc te kilka stów leży bez procentu. Oszuści. Dawno bym uciekł ale niestety kredyt brałem jeszcze w Polbanku. Zanim go Raiffeisen przejął wtedy było całkiem inaczej.


jan jan
22.12.2016. 19:00

Raifaisen opinia

System r-online do kitu non stop problemy nie polecam darujcie sobie ten bank , poraĹźka


janusz opieski janusz opieski
20.12.2016. 20:24

kontakt z bankiem

chyba robią wszystko co możliwe, żeby się z nimi połączyć godz. 20.13 20 grudnia 2016 r - dzwonię ok 40 minut na2 nr-y telefonów - i od tego czasu wszyscy konsultanci są zajęci - tragedia.
włąśniej ak zakończyłem ten wpis zadzwonił telefon, odezwała się Pani , przedstawiła, a po mojej odzywce powiedziała - nie słyszę - fajne, rawda? - taki kontat


janusz janusz
12.12.2016. 10:55

jak w banku!

najpierw miało być pieknie i wszystko za darmo na zawsze! + ubezpieczenie tez za darmo!
potem były opłaty: za karte, za prowadzenie konta, za bankomat inny niż nasz...
teraz za ubezpieczenie (beneficjentem opłacaneko przez Klienta ubezpieczenia jest Bank!!!
a w końcu mnie okradli (dosłownie, to nie przenośnia);'
na reklamacje odpowiada komputer (BOT)


MYCHA MYCHA
07.12.2016. 16:31

POLECAM

polecam w 100% jasne, przejrzyste warunki zero haczyków. Jak w każdym banku zawsze proszę o tabele opłat i prowizji - nigdy nie wierze na slowo dlatego nie mam problemu z dodatkowymi opłatami. Ksiegowanie w wpłatomacie automatyczne, nie to co w bzwbk czekałam 2 dni na wpłate az w końcu potracili z konta 20 zł. bo nie dokonałam zasilenia rachunku na kwote 2000 zł - wiec bez komentarza. A tak ogolnie macie darmowy pakiet ubezp. w koncie ??? pozdrawiam


Krzysztof Krzysztof
06.12.2016. 20:07

jak wybrac konto?

Szanowni Państwo. Chcecie wybrać konto lub kartę kredytową? Podam pomocna wskazówkę :) Najpierw zadzwońcie na infolinię a potem pomyślcie gdzie założyć. Są banki gdzie konsultant podnosi słuchawkę po kilku minutach. Jest także Raiffeisen :) gdzie czeka się kilka godzin na połączenie z konsultantem :) Zanim zdecydujecie sie na współpracę to zadzwońcie ,wybierając opcję "Jestem klientem banku" :) wtedy zobaczycie ,jak sie traktuje tych którzy już są :)


Mariobb023bb Mariobb023bb
18.11.2016. 15:08

PORAZKA ZYCIOWA

Zalozylem konto osobiste papiery podpisane przy kurierze . Po tygodniu czekania konto nadal nieaktywne. Na infolini same barany pracuja co chwile zbywaja czlowieka wciskajac kit ze juz sie zajmuja tym i oddzwonia za godzine i oczywiscie nikt nie oddzwania i tak caly dzien masakra


Tomek Tomek
16.11.2016. 21:59

Omijac z daleka

Najgorszy bank z jakim miałem do czynienia. Przy spłacie kredytu walutowego spread pochłonął kilkadziesiąt tysięcy - dodatkowo opózniali spłatę w nieskończoność abym jak najdłużej spłacał odestki. Koszty kredytu kosmiczne i przy spłacie opóźnienia niezgodne z zapisami umowy. Obsługa klienta tragiczna przy każdej rozmowie z infolinią całkowicie inna informacja, raz że należy czkeać na spłatę - gdy mija termin - wtedy inny powód dlaczego nie spłacają kredytu. Polecam unikanie jak najdalej tego banku ponieważ jedynym jego celem jest oszukanie klienta.


Seba Seba
14.11.2016. 12:51

Raiffeisen

Raiffeisen porażka prawie 20000zł za przelew 190zł zapłaciłem czytajcie umowy mogą zmienić Stawski kiedy chcą porażka porażka, pozdrawiam


max05 max05
13.11.2016. 09:53

Nie polecam

Jestem związany z tym bankiem bo kupili mnie razem z Polbankiem.
W Polbanku miałem kredyt firmowy w CHF który był w miarę przyzwoity , a główną jak dla mnie zaletą było to że po pierwszym roku mogłem go spłacić bez prowizji.W 2014 r miałem zamiar spłacić ten kredyt i poprosiłem o wyliczenie kwoty do spłaty i wtedy dowiedziałem się że bank wprowadził jakąś chorą prowizję ok.2,5 czy 3% od tej czynności o czym oczywiście w żadnym oficjalnym piśmie nie informował.Na moje pytanie kiedy była ta zmiana i w jaki sposób zostałem o tym poinformowany , dostałem odpowiedź że w bankowości internetowej były różne wiadomości i tam gdzieś było podane że ulega zmianie regulamin , a wraz z nim zmiana za wcześniejszą spłatę( ciekawe kto czyta te informacje od banku).Następna historia związana z podwyższeniem oprocentowania kredytu za zbyt małe wpływy na konto , bo miało być 50% przychodu firmy , a ten śmieszny bank beż wglądu w moją księgowość podwyższył mi o 2% oprocentowanie kredytu tłumacząc że w ubiegłych latach miałem większe wpływy , a teraz się zmniejszyły więc pewnie ich oszukuję .
Nikt nie pomyślał że może po prostu firmie zmniejszyły się przychody.
Zupełnym "hitem" jest w tym banku realizacja zająć komorniczych które miałem za jakąś strefę parkowania. Było to bodajże 67 zł , a ten "wspaniały " i przebiegły bank zrealizował to w dwóch przelewach kasując mnie po 100 zł za przelew i ich zdaniem nic się nie stało bo w dniu zajęcia na koncie było 50 zł , a wpływ większej kwoty był następnego dnia .Takich różnych złodziejskich sytuacji było więcej , ale szkoda czasu na opisywanie. Dla mnie złodzieje i oszuści i tyle w temacie.


Mariusz Mariusz
09.11.2016. 15:33

opinia

Tak dziadowskiego banku nie ma chyba w całym kraju. Konta tragedia, obsługa jeszcze gorsza naciąganie na infolinię i brak jakiejkolwiek możliwości komunikacji telefonicznej z placówką, konieczność osobistej wizyty. Jednym słowem PARANOJA A NIE BANK


Gosia Gosia
31.10.2016. 17:30

Nie polecam

Mam tymże banku kartę kredytową. Wyobrażacie sobie, że na zmianę limitów transakcyjnych potrzebują 2 dni robocze? Co z tego, że na stronie napisane, że limit został pomyślnie zmieniony, skoro płatności nie są przepuszczane? Po co taka karta skoro nie można z niej korzystać (a opłaty oczywiście biorą). Urządzili mnie na amen!


Klient z Warszawy Klient z Warszawy
14.10.2016. 15:30

Konto firmowe - odradzam !!

Jak dotąd na kilka logowań miałem może ze 3 bezawaryjne.
Co logowanie - to jakiś problem. Najpierw nie można było umieszczać przecinka w treści przelewu, następnie zostałem poproszony o nieużywanie polskich znaków, potem do skrócenie nazwy kontrahenta do 28 znaków, a potem pani na infolinii stwierdziła, że nie wie co się dzieje - i sama dała przelew...

Aktualnie- po raz kolejny nie mogę się zalogować do swojego konta bo nie przychodzą sms-y autoryzacyjne.
Pojawia się komunikat:
"Przepraszamy, ukończenie procesu nie jest możliwe prosimy o kontakt z Centrum Telefonicznym pod numerem ....." - a tam nikt nic nie wie. "Zgłoszę awarię do działu technicznego a dział techniczny odpowie w ciągu 48 godzin..." - to usłyszałem ja się dodzwoniłem do tegoż Centrum.

Jak macie kilka dni na boksowanie się z głupim przelewem - wolna wola. Ja zmieniam bank. A usługi tego - szczerze odradzam.


marshal marshal
12.10.2016. 10:28

najgorszy bank jaki do tej pory poznałem

Omijajcie ten bank z daleka. Najgorszy jaki do tej pory poznałem. Arogancka obsługa. Tworzą opłaty, następnie opłaty od opłaty. Po czym opłaty od opłaty windykuja przez agresywnych telewindykatorów.
Cenisz własne nerwy, spokój i czas, omijaj ten z daleka.


Mario Mario
07.10.2016. 09:30

Omijajcie szerokim lukiem

Bank wprowadza bardzo duże opłaty. Zamienia darmowe konta na takie z opłatą 38 zł. Miałem 2 bezpłatne Konta i jedno główne. Później przychodzi opłatą 120 zł miesięcznie. Jakaś paranoja


pawlak pawlak
30.09.2016. 11:31

Raiffeisen

Najgorszy bank jaki istnieje! Przelewy idą wieki- chyba na rowerach je rozwozą. Totalna pomyłka!!!


Jan Jan
28.09.2016. 14:40

Probowalem zalozyc przez internet konto

Probowalem, jak w tytule - po pierwsze nie ma opcji na paszport tylko na dowod, po drugie jak cofnalem to system wyrzucil blad, ciekawy jestem co sie stalo z moimi danymi typu PESEL, data urodzenia jaki hacker teraz sobie tego pouzywa powiedzmy za 2 lata jak zapomne kim bylem i co robilem. Z bankami jest tak - wszystkie banki to jeden bank tylko rozne szyldy i inna ekipa - i tak sa podlaczeni do jednego systemu z centrala w Szwajcarii poprzez USA.

Mozesz miec konto 10 lat i pewnego dnia - BOOM - zniknie i nikt nic nie wie. Dlatego najlepszy Bank to sztbaki zlota zakopane w lesie na 10 lat - podrozeja 6 X kiedy nieruchomosci 2-3.


Marta Antczak Marta Antczak
12.09.2016. 17:49

Opinia

Zakładjąc konto w tym banku nie sądziłam że zafunduje sobie taki koszmar!!!!! i to dosłownie. W dniu 7 września dokanałam przelewu na kwotę 370 zł w trakcie realizacji zostałam wyżucona se strony banku z informacją NIE MOŻNA POŁĄCZYĆ SIĘ Z BANKIEM SPRÓBUJ PONOWNIE PÓŹNIEJ!!!! więc po przelogowaniu wysłałam przelew po raz drugi tym razem skutecznie i jakież było moje zdziwienie następnego dnia gdy moje konto uszczupliło sie o kwotę 740zł!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzwonię wyjaśnić sprawę i pani na infolini mówi iż nie ma żadnych transakcji na w/w kwoty i żebym kontaktowała się z beneficjentem o zwrot pomyłkowo wysłanego przelewu!!!!! po długim tłumaczeniu pani znalazła moje przelewy i tu ciekawostka AWARIA SYSTEMU to napiszemy reklamacje i co???? czekamy na zwrot podobno priorytetowo bo to wina banku!!!! dzisiaj dzwonię i dowiaduje się że mam siedzieć cicho na dupie i czekać do 30 dni na odpowiedź!!!!!!!!!!!!!! ZASTANÓWCIE SIĘ BARDZO NAD ZAŁOŻENIEM TAM KONTA


fg fg
30.08.2016. 21:50

Opinia

Ten bank oszukuje klientów. Po złożeniu dyspozycji całkowitej spłaty kredytu, która wg zapewnień banku i umowy nie miała ciągnąć za sobą żadnych kosztów, bank nie wykonał w pełni dyspozycji. Nadpłatę od spłaconego kredytu, zamiast na konto wpisane w dyspozycji, przelał na jedno z kont klienta w Polbanku. Nie poinformował o tym klienta, miesiąc od spłaty trwało wyjaśnienie gdzie się podziały pieniądze z nadpłaty. Na dodatek odliczył sobie 125zł od nadpłaty (za co? nie sposób otrzymać jasnej informacji). Bank nie usunął wpisu z hipoteki. Bank nie wykonał dyspozycji klienta. Polbank rozmyślnie wykonał błędnie dyspozycję klienta. Pokrętne wytłumaczenie Polbanku były tak żałosne, że aż wstyd było słuchać takich bzdur i kłamstw.


Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !