Konta bankowe · Konto · Konto w Raiffeisen PolBank - Warto założyć? Wasze OPINIE?

Wymarzone Konto Raiffeisen PolBank - Opinie, Porównanie

raiffeisen polbank Raiffeisen Polbank jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie – niezwykle cenionym przez Polaków. Polbank EFG Bank, który przez lata wyróżniał się spośród innych tym, że nie miał gwarancji polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, nie był bowiem polskim bankiem, funkcjonował jako oddział banku greckiego. Jednak we wrześniu 2011 uzyskał status banku polskiego. Drugi wyróżnik to niestandardowe rozwiązania – elastyczne kredyty, wysokooprocentowane konta osobiste. W rankingu popularności przeprowadzonym w miesiącu kwietniu 2015 roku, Wymarzone Konto Raiffeisen Polbank znalazło się na wysokim, czwartym miejscu pod względem wielce cenionych kont osobistych. Wyjaśniamy dlaczego!

Wymarzone Konto

Wymarzone Konto Osobiste posiada wiele zalet, jako że Raiffeisen Polbank nieraz pokazywał, iż dba o swoich klientów i lubi wprowadzać nietypowe innowacje – tym razem jest to rosnące oprocentowanie wszystkich zgromadzonych na koncie środków oraz bezpłatne prowadzenie konta (co nie zmieni się przez cały okres jego istnienia).

Na taki pomysł pomogli wpaść sami klienci, którzy jeszcze przed wprowadzeniem nowego konta na rynek wypełnili specjalną ankietę . Odpowiadali w niej na pytania dotyczące swego wymarzonego rachunku osobistego , co miało być premiowane możliwością założenia nowo powstałego konta (najpóźniej do 15 marca 2015 roku) z wysokim 6% oprocentowaniem. Ankieta przeprowadzana było incognito, ponieważ Raiffeisen PolBank pragnął uzyskać możliwie jak najuczciwsze i bezstronne wyniki.

Zalety Wymarzonego Konta w Raiffeisen Polbanku

Nowa propozycja banku posiada wiele pozytywów. Klienci zawsze są najbardziej zainteresowani ponoszonymi kosztami oraz korzyściami, jakie płyną z posiadania konta. Najpierw warto się więc przyjrzeć opłatom. Bank zapewnia, że owych opłat nie ma.

Darmowe są bowiem:

  • otwarcie i prowadzenie konta
  • przelewy zewnętrzne przez internet
  • wpłata gotówki w oddziale
  • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • wpłaty we wpłatomatach banku
  • ubezpieczenie „Pomoc medyczna, Pomoc domowa, Pomoc drogowa”
  • ubezpieczenie „Podróż bez zmartwień”

Darmowa jest również pierwsza wypłata gotówki w oddziale w miesiąc u, przy czym każda kolejna wynosi już 0,20%. To jednak nadal niewiele. Nie należy się jednak obawiać, ponieważ maksymalny koszt nawet przy wielkich kwotach nie przekroczy 200 złotych.

Jedyny koszt , jaki poniesie zainteresowany klient to comiesięczna opłata za kartę – śmiesznie mała w porównaniu z innymi bankami – która wynosi 6 złotych . Tak naprawdę więc za wszystkie powyższe usługi i zniżki zapłacimy w sumie 6 złotych.Wymarzone Konto dla Biznesu

Wymarzone konto dla biznesu Raiffeisen PolBank to m. in. 20 bezpłatnych przelewów krajowych w miesiącu, bezpłatny pakiet ubezpieczeniowy oraz atrakcyjnie oprocentowany rachunek rozliczeniowo-lokacyjny z nielimitowaną liczbą bezpłatnych przelewów wewnętrznych.Konto w Raiffeisen PolBank - Warto założyć? Wasze OPINIE? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.8 na 5
70 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (138 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)
Byy klient Byy klient
17.08.2016. 11:50

Karta kredytowa

Jesteś dobry w momencie podpisywania umowy o kartę kredytową. Potem zaczynają się schody. Mnożą kolejne opłaty. A jak chcesz zrezygnować to piętrzą problemy - musiałem cierpliwie przejść ścieżkę 8 kolejnych konsultantów i każdemu tłumaczyć wszystko od nowa. Beznadziejny bank i jego oferta. Brak profesjonalizmu w każdym calu. Nigdy więcej tam nawet nie zajrzę.


maciej maciej
10.08.2016. 13:58

blokują konto i trzymają pieniądze

W poniedziałek o 18 sprzedałem na allegro swój telefon, kupujący wysłał pieniądze na konto i ja nadałem paczkę o 19, następnego dnia o 10 dzwonił z pretensjami gdzie jego paczka, powiedizałem "człowieku, prezcież kurier potrzebuje przewieźć paczkę z warszawy do krakowa i ją wydać itd to trwa kilka godzin, nawet 12h od zakupu nie minęło, weź wyluzuj". zadzwonił do banku, a bank zablokował mi całe konto! idioci! strażnicy teksasu, Pani Agnieszka jest prokuratorem, władzą sądowniczą i wykonawczą wjednym..


milky milky
21.07.2016. 11:06

platforma internetowa to porażka !!!

Platforma internetowa to totalna porażka !! Przelew wykonany widać na koncie po ok godz. Na infolinii radzą sprawdzić saldo po 30-40 min, dopiero wtedy może pojawić się prawidłowe saldo.


Ala Ala
15.07.2016. 15:38

system internetowy to totalne dno

Nigdy nie spotkałam się w żadnym banku z takim g*****. System szwankuje non stop, zawiera całą masę błędów, wiecznie są prace serwisowe. Byłam już w kilku bankach, jestem w Raiffeisen od miesiąca i postanowiłam uciekać stąd jak najdalej, pomimo w miarę dobrej oferty. Wolę płacić więcej za konto niż użerać się z prymitywnym i denerwującym systemem bankowym. Daty transakcji kompletnie się nie zgadzają, pieniądze są księgowane późno, nie wiadomo ile ma się pieniędzy na koncie (historie i blokady pokazują się z dużym opóźnieniem). Jak robi się przelew między rachunkami własnymi, to pieniądze nie pojawiają się natychmiast na koncie jak w każdym innym banku, masakra!


Kat Kat
12.07.2016. 06:41

Najgorszy bank!

Oplaty w Polbanku zmieniaja sie z miesiaca na miesiac, nie mozna za nimi nadazyc! Wyglada na to, ze wyszukuja oplat na sile aby obciazyc klientow.


Nie polecam Nie polecam
04.07.2016. 12:19

Omijać z daleka haczyki na każdym kroku

Założyłem konto jeszcze w Polbanku zanim go przejął Raiffeisen i wziąłem kredyt hipoteczny warunki były naprawdę dobre. Wszystko było OK do czasu aż Niemcy przejęli bank. Od tego czasu Raiffeisen wyszukuje różne preteksty żeby zmienić warunki umowy czyli podwyższyć oprocentowanie. Jednym z warunków obniżonego oprocentowania jest by moja wypłata wpływała w całości na konto. Jeśli firma spóźni się z moją wypłatą i pieniądze zamiast ostatniego dnia miesiąca wpłyną już w następnym to natychmiast dostaję pismo, że złamałem warunki umowy i mam sprawę wyjaśnić więc dostarczam zaświadczenie o zarobkach i pisze wyjaśnienie, inaczej podniosą mi oprocentowanie. Tak mniej więcej dwa, trzy razy w roku.
Druga sprawa. Początkowo u Greków w ramach rachunku było tylko jedno oprocentowane konto na które wpływała moja wpływała i z którego robiło się przelewy. Przez internet bezpłatne. Po pewnym czasie Raiffeisen zmienił regulamin i założył mi drugie nieoprocentowane konto i zmusił by wypłata była przelewana na to nieoprocentowane konto. Skutek jest taki, że muszę bardzo pilnować żeby od razu przelać pieniądze na oprocentowany rachunek inaczej ja tracę a bank zarabia. Mało im tego. Dodatkowo bezpłatne przelewy są tylko z konta nieoprocentowanego, a z konta oprocentowanego mogę zrobić tylko jeden bezpłatny przelew w miesiącu kolejne kosztują 8 zł!!!! Na koncie nieoprocentowanym trzeba więc zostawić pewna kwotę na opłaty i kilka złotych górką na wszelki wypadek. Zamiast zarobić tych kilka groszy na koncie oprocentowanym to bank zarabia zmuszając mnie do trzymania kilkuset złotych przez kilka dni na koncie nieoprocentowanym.
Jest jeszcze wiele innych przykładów naciągania stosowanego przez Raiffeisen.
Żerują na tym żeby człowiek się zagapił i wykonał jakąś operację przez nieuwagę za którą kasują jak za cygan za matkę.
Nie polecam tego banku. Do czasu kiedy rządzili Grecy było OK. Jak przejęli bank Niemcy to mieć rachunek w tym banku przypomina pływanie w basenie z rekinem ludojadem, trzeba się mieć stale na baczności. Jeśli drogi czytelniku szukasz banku na długie lata to po co ci ten stres. Ja nie miałem wyboru, gdybym nie był związany z nimi kredytem to już dawno bym zrezygnował.


Anonim Anonim
29.06.2016. 23:47

Opinia

Najgorszy bank z możliwych. Zwabili mnie oferta darmowego konta. Wczoraj komornik wszedl mi na konto za mandat. Zablokowali mi oba konta firmowe i osobiste na ktorych bylo wiecej srodkow niz te 500 zl. Zamiast sciagnac z konta to mi zablokowali na 3 dni mozliwosci wyplaty. Zostalem bez grosza nawet na przyslowiową bułkę. Mało tego dzis patrze wyslali wreszcie komornikowi naleznosc a prowizji pobrali 115 zl :O jutro jade zamykam konta w tym syfie. Wczesniek kozystalem z milennium bzwbk i kredit agrikole oraz m banku i nie mialem takich problemow jak z tym pojebanym bankiem


iniak iniak
26.06.2016. 16:55

Między Nami Spoko

Wraz z nowym rokiem zmieniłem bank na Raiffeisen i nie rozumiem tego całego hejtu panującego wokół banku. W ciągu tego pół roku nie miałem z bankiem żadnego problemu i mogę zdecydowanie wszystkim polecić ich usługi.


Aaaa Aaaa
21.06.2016. 23:04

kiepski poziom banku

Jestem klientką tego banku od kilku dni, zachęciła mnie oferta, ale co do obsługi mam wielkie zastrzeżenia.
Po pierwsze nieprofesjonalna obsługa. W banku poza mną przebywało tylko dwóch interesantów, czekałam dosyć długo zanim ktoś się mną zajął, pani w okienku dla klientów indywidualnych była zajęta swoją papierkową robotą. Jak już usiadłam przy stanowisku, to odpowiadanie na banalne i podstawowe pytania dotyczące oferty sprawiało pani trudności, musiała non stop pytać kolegi, zero jakiegokolwiek przeszkolenia na temat produktów i zero znajomości systemu internetowego. Niestety przymknęłam na to oko, stwierdziłam, że ofertę i tak już znam z infolinii, więc sobie poradzę. Jak byłam w Aliorze, to była pełna profeska, tam niemalże całują po rękach swoich klientów, jedyne za co można ich pochwalić to rewelacyjna i profesjonalna obsługa, niestety złodziejskie opłaty i stawianie warunków mnie odstraszyły.
Wracając do Raiffeisen, plus to błyskawiczne przesłanie karty płatniczej, zwykle musiałam czekać około dwóch tygodni w innych bankach, tutaj 4.
Wielkim minusem, który najbardziej mnie razi to jest to, że podczas przelewania środków z konta oszczędnościowego na Ror, transakcja jest księgowana jak normalny przelew. W każdym innym banku, a przerobiłam ich kilka, w momencie robienia przelewu między własnymi rachunkami, pieniądze pojawiały się natychmiast, bez względu na godzinę. W tej chwili muszę czekać do rana, co jest dla mnie niedopuszczalne.
Następny minus, to brak możliwości robienia szybkich transakcji internetowych (zakupy itp.)
Kolejna sprawa, to system logowania, który według mnie jest mało bezpieczny-system prosi o podawanie całego hasła, a w innych bankach wpisuje się tylko część znaków. Na szczęście można zabezpieczyć się jeszcze kodem sms.
Na sam koniec wieszający się system internetowy i wyskakujące błędy.
Pierwsze hasło startowe, które otrzymujemy smsmem, może być użyte niestety kilka razy (pomimo ustalenia nowego), więc jak telefon z wiadomościami by wpadł w niepowołane ręce, to ktoś bez problemu mógłby ustalić nowe bez względu na to, że już je zmieniliśmy.

To na tyle, mam nadzieje że "wymarzone konto" nie okaże się kolejnym kontem z wysokimi prowizjami jak w innych bankach i że oprocentowanie konta oszczędnościowego nie spadnie drastycznie po miesiącu.


GENTLEMAN GENTLEMAN
05.06.2016. 13:15

najgorszy z możliwych banków

niestety z uwagi na kredyt hipoteczny zmuszony jestem pozostać klientem Raiffeisenu ale nigdy ale to nigdy nie zostanę klientem przy innych produktach. Mam konta w bankach: ING, mBank, Getin, PKO BP, (wcześniej miałem w Millenium i BZ WBK). Z mojego dotychczasowego doświadczenia najgorszym z tych wszystkich jest Raiffeisen. Fatalna działalność systemu internetowego i mobilnego, nieprzejrzyste menu, logowanie tylko z niektórych przeglądarek z innych brak możliwości, historie konta w pdf nieosiągalne, reklamacje rozwiązywane jedynie na zasadzie sztampowego pisma typu "my wiemy swoje i wg nas działa jak należy" a z problemem kliencie baw się sam, za wszystko wygórowane opłaty, ciągłe zmiany regulaminów aby klienta jeszcze za coś skasować, itd, itp.
Nie wierzę, że Raiffeisen zdobywa klientów w Polsce, jedyne co robi aby powiększyć grono klientów to przejmuje inne banki, np. Polbank. Niestety ale nie wróżę temu bankowi żadnych sukcesów. Fama o fatalnym banku pozostanie w świadomości klienta i jego rodziny do końca.
Z pełną świadomością odradzam ten bank. Gentleman


Mariano Mariano
18.05.2016. 08:41

Opłaty uwaga

Trzymajcie się z dala od tego banku. Zmiana regulaminów i kolosalne opłaty nie wiadomo za co.
Nagle darmowe konta zmieniają się na konta po 40 zł.
Jest wiele innych banków i ten lepiej omijać.


zieciu zieciu
10.05.2016. 20:40

Omijajcie z daleka!

Fatalna obsługa, opłaty pojawiają się niewiadomo za co, np za anulowane transakcje, które nie były anulowane. Złożenie reklamacji graniczy z niemożliwością, obsługa na infolinii tragiczna. Zakończyłem współpracę i była to najlepsza decyzja.


Grzegorz Grzegorz
27.04.2016. 13:01

Opłaty bankowe

Na koncie osobistym pojawiły się bez ostrzeżenia opłaty bankowe za prowadzenie rachunku. Jako ciekawostkę załączam moja korespondencje z bankiem w tym temacie:Tytuł Opłata za konto Premium
klient Witam,
Mam w Państwa banku konto firmowe i osobiste premium, które wymaga comiesięcznej wpłaty min. w kwocie 10 tys. zł. Taka wpłata od zawsze jest realizowana z rachunku firmowego na osobisty premium. Nigdy dotychczas nie była pobierana żadna opłata z tego tytułu. W miesiącu marcu została pobrana opłata za prowadzenie rachunku osobistego. Reklamacja została uznana i kwota została zwrócona. W związku z tym mam pytanie. Czy coś w zakresie traktowania przelewu z rachunku firmowego na osobisty się zmieniło? Wydaje mi się, że zapisy tabeli opłata i prowizji nie zmieniły się w tym zakresie.

pozdrawiam

bank Szanowny Panie,
Uprzejmie informujemy, iż kwota 49zł za prowadzenie rachunku została naliczona zgodnie z Tabela Opłat i Prowizji.
Wpływ na Konto Osobiste Klienta stanowi suma zaksięgowanych przelewów przychodzących na Konto Osobiste w danym miesiącu kalendarzowym, z wyłączeniem przelewów z kont prowadzonych w Raiffeisen Bank Polska S.A., których Klient jest posiadaczem lub współposiadaczem, wpłat gotówkowych, w tym w bankomatach Banku, zapadających lokat, wypłat odsetek oraz wypłat kredytów. Wpływy badane są w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym miesiąc, w którym następuje pobranie opłaty za prowadzenie konta. Dla wpływów w walucie obcej następuje przeliczenie kwoty wpływu na walutę polską po średnim kursie NBP stosowanym w Banku w chwili dokonania księgowania.
Z poważaniem

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
Zespół Telefonicznej Obsługi Klienta
Departament Obsługi Klienta i Zdalnej Sprzedaży
RaiffeisenPolbank
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

klient Witam,
Dziękuje za odpowiedź. Ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie. Zapytałem czy coś się zmieniło w tym zakresie bo taki zapis był w tabeli opłat i prowizji od zawsze? I czy taka opłata będzie naliczana? Bo jeżeli opłata będzie naliczana to muszę przynajmniej jeden z rachunków przenieść do innego banku. Proszę zwrócić uwagę, że właścicielem jednego rachunku jest podmiot gospodarczy, a drugiego osoba fizyczna. Przynajmniej do lutego 2016 tak to działało.


klient I jeszcze jedno. Dlaczego zatem moja reklamacja z poprzedniego miesiąca dotycząca naliczenia tej opłaty została uznana i kwota została zwrócona? Chciałbym po prostu jednoznacznie wiedzieć czy mam się takiej opłaty spodziewać czy nie? I jeszcze raz zaznaczam. Do tej pory opłaty z tego tytułu nie były naliczane.

bank Szanowny Panie,
Uprzejmie informuje, iż ze względu błędu systemowego nie były weryfikowane wpływy do marca odnośnie przelewów wewnętrznych, wpłat gotówkowych, w tym w bankomatach Banku, zapadających lokat, wypłat odsetek oraz wypłat kredytów.
Opłata za prowadzenie konta została zwrócona w miesiącu poprzednim w związku z tym że miało to miejsce po raz pierwszy na Pana rachunku biorąc pod uwagę długoletnią współpracę.
Z poważaniem
Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
Zespół Telefonicznej Obsługi Klienta
Departament Obsługi Klienta i Zdalnej Sprzedaży
RaiffeisenPolbank
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

klient Swoją drogą nie jest prawdą to co Pan pisze. Kilka lat temu bez świadomości wyłączenia wpłat gotówkowych, wpłaciłem większą część min. kwoty 10 tys. w gotówce. Opłata została za prowadzenie rachunku pobrana co oznacza, że system to zweryfikował.

pozdrawiam


Cyanide Cyanide
26.04.2016. 14:03

Wpłatomaty Raiffeisen PolBank

Wpłatomat źle policzył banknoty i zaksięgował o 200 zł mniejszą ilość, niz była wpłacana. Po złożeniu reklamacji, otrzymałam odpowiedź, że według systemu moja karta nie była w tym dniu wkładana do bankomatu. Zażądałam wydania fimu z monitoringu. Nagle okazało się, że jednak byłam w banku (serio?), ale ilość gotówki się we wpłatomacie im się zgadza. Sprawę zgłosiłam na policję. Do tej pory nie odzyskałam pieniędzy. Szukam innego banku i nikomu nie polecam wpłacać pieniędzy we wpłatomatach.


Anonim Anonim
08.04.2016. 22:58

konto Raiffeisen

Założyłem jakieś pół roku temu konto firmowe dla małych przedsiębiorstw, czy jakoś tak to się nazywa. Gdy spóźniam się ze spłatą kwoty minimalnej bank okrada mnie z 200 zł na poczet kary za nieterminową spłatę! A jeszcze mało tego, bo gdy nawet wpłacę kwotę mnimalną po około tygodniu okazuje się, że ta kwota minimalna była jednak za mała i pobierają kolejne 200 zł! To już razem daje 400zł! ! W dniu dzisiejszym zamknąłem wszystkie konta i jestem na etapie poszukiwania dobrego adwokata bo bez sąd to się raczej nie obędzie! Jeszcze raz odradzam i ostrzegam!


lempeczka lempeczka
06.04.2016. 15:40

wymarzone konto

ja w Raiffeisenie zostaję, podobają mi sie warunki na wymarzonym koncie, myślę ze warto zwrocic uwage bo warunki sie wyrozniają moim zdaniem


Zbigniew Zbigniew
04.04.2016. 21:34

dobra zmiana rodzi idiotyzm

W banku od ok, 8 lat mam konto firmowe i prywatne. Podobało mi się.Okazuje się, że wpłaty wynagrodzenia z konta firmowego na konto prywatne od lutego już nie zwalniają z opłaty za prowadzenie rachunku bo... są dokonywane z tego samego banku. Kto słyszał o banku, który nie chce mieć obu takich kont u siebie? I dziwię się, że dobra zmiana dosięgła swym idiotycznym działaniem przyzwoity od lat bank
Zbigniew Śniegocki


Ania Ania
30.03.2016. 12:07

Opinia

Jestem bardzo nie zadowolona z Raiffeisen PolBank dwa i pół roku temu dałam 20.000 tys złotych na lokate inwestycyjna w tym roku pieniązki zostały przesłane na pierwotne konto i straciłam 1000 złotych na konto wrociło tylko 19,000tys to jest złodziejstwo w biały dzień bank na pewno na tym zarobil a człowiekowi który tyra całe życie nic nie dają. Nie polecam Raiffeisen PolBank to są oszuści omijajcie ten bank z daleka jak tylko możecie. Posiadam rowniez tam normalne konto i nic nam nim nie rośnie dają tylko na odczepne 6 zł. Postanowilam wycofac wszystkie oszczędności i szukam nowego banku wam też radzę.


Rafa Rafa
29.03.2016. 14:52

Zajęcie konta za mandat...

Konto wymarzone. Sytuacja z życia. Straż Miejska upomina się do komornika w zapłatą zaległej opłaty za parkowanie 50zł po 4.5 roku.Mają na to 5 lat (to nie mandat ale opłata administracyjna)! Wysyła w związku z tym do US wniosek do komornika. Komornik w związku z tym że mam działalność gospodarczą wysyła do banku gdzie jest prowadzona działalność zajecie na kwotę w kosztami 67zł. Normalny bank w takiej sytuacji blokuje 67zł i pyta czy zrealizować zajęcie. A jak robi Raiffaisen? Blokuje wszystkie konta, prywatne, firmowe i z lokatą na amen! TO JEST POPIEPRZONE! A jak odblokować konto? Wg wewnętrzych procedur mają na to 2 dni robocze a po 2 dniach dzwonią że nie zostanie odblokowane bo koniecznie musi od zajęcie wpłynąć choćby złotówka bo inaczej nie odblokują! Ten bank to jedna wielka katastrofa. Nie mam dla niego za grosz zaufania. ZERO ZAUFANIA.


jizztom jizztom
22.03.2016. 12:53

Zdecydowanie nie polecam - szczególnie jeśli chodzi o oddział w Krakowie w Solvay Parku

Mam tam konto od lat, ale powoli się od nich wycofuję. Jeśli chodzi o sam bank to nie jest źle. Natomiast niekompetencja obsługi w Solvay Parku w Krakowie po prostu nie do opisania. Brak wiedzy na temat produktów!!!!, udzielanie nieprawdziwych informacji!!!! (prawdy dowiadujesz się jak wejdziesz na konto i zobaczysz, że kasa Ci zniknęła), czas obsługi pozostawiający wiele do życzenia.... itp, itd.... Generalnie skończyło się na awanturze. I najlepsze :) Złożyłem kolejny wniosek o zlikwidowanie debetu i nadal pracownikom nie udało się tego skutecznie zrobić:) Po prostu dno. Jak w tytule ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Jestem człowiekiem cierpliwym, ale wierzcie mi, że po kilku wizytach w oddziale w przeciągu tygodnia, obsługa nie potrafiła rozwiązać żadnego z moich prostych problemów. Totalna porażka.


nick nick
18.03.2016. 15:18

złodziejstwo w białych rękawiczkach

Wyciągnięcie pieniędzy z bankomatu innego niż Raiffaisen i Euronet kosztuje 60zł dla konta firmowego.


wojtaz111 wojtaz111
14.03.2016. 20:05

Opinia

Jan, tak jak pisałem wcześniej ja jestem zadowolony, nie wiem skąd bierze się Twoja opinia. To w większości oczywiste, że większość dyspozycji załatwia się w oddziale. Nie rozumiem Twojego podejścia. Ja nigdy z nimi problemów nie miałem. A przerwy techniczne są bo są.


plastyczek plastyczek
11.03.2016. 15:47

wymarzone konto

haczyki moze i się znajdą, ale trzeba tez umiec czytac umowy a nie potem mieć pretensje do całego świata. Nie wiem jakie macie doświadczenia w Raiffeisenie ale mają też fajne oferty, np wymarzone konto osobiste nie ma żadnych ukrytych opłat, można się przyczepić o te 3zł że nie jest do końca darmowe, ale warunki to wynagradzają


JAN JAN
03.03.2016. 02:49

NIE POLECAM !!!!

W tym banku są same haczyki. Praktycznie na każdym kroku ale musicie otworzyć konto w raiffeisen polbanku aby się o tym przekonać. :) Nie wierzcie tym co wypisują, że nie ma haczyków czy że dobre konto, są to najczęściej osoby które mają konto bardzo krótko lub praktycznie z niego nie korzystają. Kiedy musicie coś zrobić przelew, potrzebujecie pożyczkę czy nawet zadzwonić to już robią się problemy. Praktycznie brak kontaktu z tym bankiem. Przez internet możecie co najwyżej złożyć reklamację a tą drogą innych wniosków nie przyjmują. Podobnie przez konto nie ma możliwości nawet wysłać do nich e-mail'a i koło się zamyka. Pozdrawiam. I życzę powodzenia tym co mają tam konto. Były posiadacz konta. :)


aMBER aMBER
03.03.2016. 01:58

BEZNADZIEJNY BANK - NIE POLECAM !!!!!!

JAK JUŻ ZAWRZECIE UMOWĘ O KONTO TO PÓŹNIEJ SĄ PROBLEMY ABY ROZWIĄZAĆ Z NIMI UMOWĘ. PRZEZ KONTO NIE MOŻNA ZŁOŻYĆ TAKIEGO WNIOSKU. a TAK NA MARGINESIE NIE MOŻNA W OGÓLE SIĘ Z NIMI SKONTAKTOWAĆ - BRAK TAKIEJ OPCJI. TYLKO TELEFONICZNIE A TUTAJ RÓWNIEŻ JEST PROBLEM PONIEWAŻ NIE PRZYJMUJĄ WNIOSKÓW PRZEZ TELEFON DLATEGO ODRADZAM.


klasyk klasyk
17.02.2016. 15:39

dobre osobiste

trochę mnie wkurzają te awarie czasem, no ale trudno technika rzadzi sie swoimi prawami...Dla mnie Raiffeisen i tak na plus, tym bardziej teraz po podatku bankowym gdzie sa mega podwyżki, a moje konto wymarzone nadal tylko 3zl, to się chwali


Anonim Anonim
12.02.2016. 14:39

ubezpieczenia

ja szukam jakiegoś fajnego konta dla siebie z ubezpieczeniem podróznym czy czyms takim od razu wliczonym i wlasnie czytalam ostatnio, że raifeisen ma wlasnie jakiś pakiet ubezpieczen i ze dodatkowo sie nie placi, chyba tylko 3 zl (?) za kartę wiec super by bylo, ale sprawdzę jeszcze żeby nie bylo jakiejs niespodzianki


Wojtaz111 Wojtaz111
11.02.2016. 22:16

Konto R.

Mam u nich konto, opłaty niskie, konto za free a karta za 3zł. Polecam!


calineczka calineczka
08.02.2016. 13:04

WYMARZONE :)

w różnych bankach się bywało, ale wszedzie wielkie oplaty za wszystko, w Raiffeisenie w koncu spokoj i fajnie, znalazłam swoje konto wymarzone osobiste, tylko 3 zl za karte daje a tak za darmo mam wszystko nic przykrego sie nie wydarzyło ufff


kacha kacha
07.02.2016. 12:31

wymarzone konto

Duzym plusem jest mozliwosc korzystanie ze wszystkich wplatomatow i bankomatow. no i teraz wobec podwyzek w innych bankach, to konto wymarzone jest bezkonkurencyjne :)


beatrix beatrix
03.02.2016. 15:00

konto osobiste

u mnie tam dobrze się sprawdza, mam wymarzone konto i warunki są na duuuży plus, fajnie z tymi bankomatami za darmo bo na każdym kroku sobie moge wypłacić, a place tylko 3za karte, reszta do woli. Zastanawiam się teraz też nad tym kontem wymarzony cel, bo przydalo by sie cos odłożyć na wakacje heh


klaruska klaruska
31.01.2016. 17:14

wymarzone OK

jak dla mnie na duzy plus konto wymarzone, nie narzekam bo oferta jest porządna i dla kazdgo w sumie. Lubie ten bank


pajka pajka
25.01.2016. 20:47

wymarzony cel Raiffeisen polecam

fajna sprawa z kontem oszczednościowym wymarzony cel w banku Raiffeisen, takie odkladanie kasy motywuje, bo wiesz na co idzie a nikt cie nie zmusza do zadnej kwoty wiec luzik, polecam sprawe


seniormaster seniormaster
24.01.2016. 20:09

Magister

Mam, polecam. Serio, dobra oferta, klarowne warunki i ogólnei cięzko znaleźć coś do czego można by się przyczepić! ;)


claudia claudia
24.01.2016. 17:52

na plus

baardzo fajnie ze są wyplaty ze wszystkich bankomatów darmowe, bo w niewielu bankach tak jest :) poza tym konto oprocentowane, same plusy!!


horhe horhe
17.01.2016. 23:48

OK

Ogólnie bank jako oferta podoba mi się bez dwóch zdań, problem był z obługą klienta w jednym z oddziałów, ale tylko przez chwilę! Sumując, na plus! :)


mini mini
31.12.2015. 11:11

Konto wymarzone

Konto wymarzone bardzo ok. jedyne na co można narzekać to trochę słabo dopracowana aplikacja... oby to zmienili.


mintosido mintosido
27.12.2015. 20:54

Polecam

Mam konto wymarzone w Raiffeisen i ze swojego doświadczenia gorąco polecam!

Jest to trzeci bank, w którym jestem i tu już planuję zostać na chwilę obecną ! :)


Jolka Jolka
06.12.2015. 12:23

Olewka klienta

Posiadam zwykle konto w tym banku, jednak zalogowanie przez internet od jakiegos czasu jest niemozliwe. Problem zgloszony na infolinie, na odpowiedz, ktora mialam dostac w ciagu 48 godzi, czekam kolejny miesiac. Brak dostepu do konta online, brak mozliwosci sprawdzenia salda i przelewow - totalna olewka klienta. Do tego przekazali moj nr tel firmie TNS, ktora bada satysfakcje z obslugi bankowej. TNS wydzwania do mnie po kilka razy dziennie z roznych numerow. Zmykam z tego banku i kazdemu bede odradzac!


Jan Jan
18.11.2015. 19:15

Nie Polecam

Ten bank pobiera opłatę w wysokości 750zł, za niedotrzymanie obrotów koncie firmowym, zapłaciłem, a właściwie ukradli mi z konta - jak zwykli złodzieje!!!! Naprawdę omijajcie ten parabank z daleka.


Wanda Wanda
10.11.2015. 10:45

Poz żadnym pozorem

UWAGA !! na Raiffeisen Polbank – pod żadnym pozorem nie powierzajcie im swoich pieniędzy ani nie bierzcie od nich.


rain rain
28.10.2015. 22:00

????

Łoo, serio jestem zdziwiona tak negatywnymi komentarzami na temat tego banku! Na pewno chodzi o raiffeisena? Załozyłam tam konto parę ładnych miesięcy temu i do tej pory nie miałam żadnych problemów! ani w przypadku komunikacji z przedstawicielami, ani w żadnym innym. Dlaltego jestem szczerze zaskoczona.


Justyna Justyna
11.10.2015. 21:10

konto walutowe-obciązenia na ZUS

Witam ,jestem z tym bankiem od ponad roku NIESTETY!!!!!!
dostaje rente po zmarłym mężu z Niemiec i ten szanowny bank sam bez porozumienia ze mną obciaża mi tą rente ,rzekomo składka na ZUS w polsce ,ale ciekawe gdzie te pieniadze sa bo ani w Zusie ani w NFZ ich nie ma ani śladu. Od roku zaden pracownik placówek banku a i konsultant,kierownik itp.nie jest mi w stanie odpowiedziec na moje pytanie gdzie są moje pieniądze czyli 50 euro co miesiąc mi pobierają i nie wiadomo na co i gdzie te pieniądze sie znajdują !!!!!!!!!!!!!!!!!


pablobrek pablobrek
27.09.2015. 22:47

Raiffeisen Polbank S.A kredyt obrotowy

W Raiffeisen Polbank S.A kredyt obrotowy dla prowadzącego działalność jest dużo droższy od przewidywalnego . Przez osiem lat solidnego spłacania kredytu tylko dwie raty były zgodne z harmonogramem , potem coraz wyższe , wyższe i wyższe . Po pewnym czasie ,Bank wprowadził dodatkowe , dotkliwe kary za brak obrotów na rachunku (gdzie obrotami uznawał tylko przychody !). To kilkaset złotych kar . Reklamacji definicji obrotów nie uznawał .Za wcześniejszą spłatę kredytu pobrał sobie kolejną prowizję której nie było gdy mi go udzielano . Za czas rozpatrywania reklamacji prowizji wcześniejszej spłaty dodatkowo naliczał jakieś odsetki .Po zlikwidowaniu działalności gospodarczej by kredytu nie postawiono do natychmiastowej spłaty doszło mi dodatkowo miesięcznie 25 zł na ubezpieczenie kredytobiorcy . Pomimo restrukturyzacji kredytu na osobę fizyczną Bank nie uznał mnie za konsumenta .W moim przypadku ,sumienne spłacanie rat i wysokich odsetek przez osiem lat Bankowi nie wystarczyło więc po wcześniejszej spłacie dodatkową prowizją wprowadzoną manipulacją regulaminu i taryfą opłat podwyższył sobie o 700 zł zyski moim kosztem . Kredyt okazał się drogi a postępowanie Banku nieprzewidywalne przy zawieraniu umowy. Pomimo uregulowaniu wszystkich w/w spornych należności , od czterech miesięcy nie mogę się doprosić się o rozliczenie spłaconego kredytu . Strach myśleć co jeszcze mnie czeka ,wygląda na to że nie da się spłacić tego kredytu .
Krzysztof


ktos tam ktos tam
18.09.2015. 13:50

brak zabezpieczen przez tel

to skandal zero zabezpieczen

dzis dzwonilam ponad godzine na ich obsluge telefonicznom czekalam mnustwo czasu

podalam moje dane pesel, czy konto ma wspulwlasciciela, muj adres korespondencyjny,
date i miejsce urodzenia, serie i numer dowodu
czyli prawie wszystko to co jest na dowodzie osobistym [ktury morzna ukrasc]

dzieki temu i karcie platniczej uzyskalam pelny dostep do mojej bankowosci telefonicznej poprzez aktywowanie jej i nadanie numeruw kturymi moglam sie zalogowac i wyplacic wszystkie oszczednosci na cudze konto

i tego kanalu nie mozna zabezpieczyc w banku bo mozna go aktywowac przez telefon
co gorsza oni niewymagali nawet nazwiska panienskiego matki ani mojego nr tel do bankowosci elektronicznej

to jest hamstwo ja tam niezabezpiecze moich oszczednosci


kola kola
28.08.2015. 14:05

Tragiczny bank

Uwaga na ten bank jeśli masz zadłużenie komornicze i komornik zajmie ci konto.
Tak jak w moim przypadku , wtedy nie można pobrać pieniędzy przez bankomat tylko z banku ale najpierw trzeba zgłosić to w placówce( tylko w tej w której zakładało się konto),że chce się pobrać pieniądze czeka się na to jeden dzień nie jak twierdzą na infolinii do 15min,.
Oczywiście kwote wolną od zajęć , także aby wziąść swoje pieniądze wolne od zajęć trzeba łaskawie pofatygować sie dwa razy oczywiść można wczesniej zgłosić taki fakt telefonicznie(tylko w placówce banku, na infolinii tego zrobić nie można)ale niestety placówka w której mam konto nie ma telefonu.

Bank tragiczny , zeby pobrać pieniadze stanardowo czekam 30min mimo ,ze nie ma kolejek.


klient klient
22.08.2015. 10:46

bank

omijajcie ten bank . Mam kredyt, spłacany terminowo. Płacę za utrzymanie konta 25 zł miesięcznie z którego nie korzystam . Bank wymusił otwarcie do obsługi kredytu i teraz sam decyduje kiedy i jakie opłaty sobie zabiera bez mojej wiedzy zaspokajając swoje potrzeby a i UWAGA - 750 zł za brak obrotów na rachunku - w 2015 r zdarzyło się mi to bo nawet nie zaliczają wpłat na spłatę kredytu. Co to są za opłaty i kary w tych czasach??? Pomijam fakt ze co chwile zmieniają się tabele i regulaminy a klienci nie maja nic do powiedzenia ..... zdecydowanie odradzam ten Bank i wiem co mówię .


Marcin Chojacki Marcin Chojacki
28.07.2015. 21:51

odradzam

najgorszy bank pod słońcem. Mam kredyt, spłacany terminowo. Płacę jakieś 10% rocznie. 25 zł miesięcznie za utrzymanie konta z którego nie korzystam i UWAGA - 750 zł za brak obrotów na rachunku - w 2015 r zdarzyło się mi to dwa razy. Co to są za opłaty i kary w tych czasach??? zdecydowanie odradzam i wiem co mówię.


klient klient
06.05.2015. 18:55

Konto...

Mam w Raiffeisen Polbank dosc wysoki kredyt wiec postanowiłem przenieść do nich moje konto VIP .Poprosiłem o kontakt z doradcą Raiffeisen Polbank.Na stronie internetowej wyraźnie napisane jest że jest odoradca, że dbają o ludzi zabieganych i..i juz 7 mscy mija i dalej żaden doradca nie umówił się ze mną na podpisanie umowy .Na początku zgłosiła sie miła Pani ,umowilismy sie na spotkanie i dzień czekałem a Pani nawet nie odpowiadała na smsy i maile. Napisałem do Raiffeisen Polbank i okazalo się ze to moja wina bo się ze mną połączyć W sumie lepiej teraz poznać jak wyglada rzeczywista obsługa niz po podpisaniu umowy. Nie polecam.Nie ten garnitur


Jarek Jarek
27.04.2015. 13:49

Tylko nie Polbank

Jeżeli chodzi o Polbank to zdecydowanie odradzam. Brak kontaktu z oddziałami, trzeba jeździć osobiście gdyż telefonów nie ma. Jak weźmiesz kredyt to co 2 miesiące będą chcieli jakiś dokumentów i ciągłe wezwania polecone, że czegoś brakuje. Ludzie obsługujący nie znają się na rzeczy i wciąż kontaktują się z Warszawą po informacje. ODRADZAM nieporozumienie


Strony: << Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !