Konta bankowe · Konto · Konto Bank Smart - proszę o Opinie, warto założyć?

Oferta Banku Smart - opinie i oceny konta Smart

dbnet Czy konto w Banku Smart to jedyne rzeczywiście całkowicie darmowe konto? Za prawdziwe zero, bez żadnych warunków? Czy reklamy nie kłamią? Sprawdźmy, jak to jest naprawdę. Jakie opłaty i prowizje będą nam naliczane jak założymy konto Smart.

Bank Smart jest najnowszym dziełem Sławomira Lachowskiego - założyciela mBanku - funkcjonującym na rynku począwszy od czerwca tego roku. Projekt ma w założeniu zrewolucjonizować bankowość elektroniczną, będąc ukłonem w stronę posiadaczy urządzeń mobilnych. Postanowiliśmy więc sprawdzić jego działanie, aby tym samym dokonać rzetelnej oceny.

Smart konto

W celu zawarcia umowy o założenie konta Smart, należy tradycyjnie podpisać dokumenty w obecności kuriera, bądź dokonać przelewu z innego, wcześniej obsługiwanego konta bankowego.

Bank Smart nie posiada przy tym stacjonarnego punktu obsługi – ta jest możliwa wyłącznie poprzez komputer, smartfona, czy też usługę bankowości telefonicznej. Najwyższą funkcjonalność uzyskają przy tym właśnie posiadacze smartfonów i innych urządzeń mobilnych.

Najważniejsze koszty i opłaty wynikające z prowadzenia konta Smart

Podsumujmy zatem wszystkie najważniejsze koszty w ramach konta Smart:

 • wydanie, wznawianie i korzystanie z karty debetowej: 0 zł
 • koszty założenia i prowadzenia rachunku: 0 zł
 • opłata za przelewy wewnętrzne: 0 zł
 • opłata za internetowe przelewy zewnętrzne: 0 zł
 • koszt wypłaty gotówki w Polsce i na świecie: 0 zł
 • miesięczna prowizja za korzystanie z bankomatów w Polsce i za granicą: 0 zł
 • koszta założenia i prowadzenia konta oszczędnościowego SMART Procent: 0 zł


Zarówno korzystanie z konta osobistego, jak i oszczędnościowego, dla większości użytkowników będzie całkowicie bezpłatne . Po założeniu konta Smart ROR otrzymamy zwolnioną z opłat (bez spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków) kartę debetową Visa z naklejką służącą dokonywaniu transakcji zbliżeniowych. Nie zapłacimy ponadto nawet najmniejszej kwoty za zlecanie standardowych przelewów, a także darmowe będą wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą.

Musimy jednak być uważni, bowiem w kilku przypadkach obsługa konta może nas narazić na pewne koszty. Prowizję rzędu 5 zł przyjdzie nam uiścić, jeżeli zdecydujemy się na zmianę numeru PIN karty, przelewy zagraniczne czy ustawienie funkcji polecenia zapłaty.

Widzimy zatem, że Konto Smart praktycznie jest kontem darmowym. W odróżnieniu od ofert banków konkurencyjnych, Smart Bank oferuje nam większość usług całkowicie za darmo bez jakichkolwiek warunków do spełnienia. W czasie gdy większość banków podwyższa opłaty a nie obniża - oferta banku wydaje się być najatrakcyjniejsza pod względem cenowym .

Smart Konto EU - rachunek walutowy w euro

Smart Konto EU to prawdziwe Konto Europejskie przeznaczone jest dla osób, które np. chcą otrzymywać na konto pensje od zagranicznego pracodawcy. Rachunek walutowy Banku Smart zapewnia m.in. darmowe przelewy europejskie, bardzo korzystny kurs Euro, darmowe wypłaty z bankomatów w Europie. Szczegółowa recenzja i opinie na temat konta walutowego Smart Banku zostały przedstawione tutaj.

Konto firmowe - Smart Konto Biznes

Konto firmowe Banku Smart pozwoli zredukować koszty firmy m.in. dzięki nielimitowanym darmowym przelewom krajowym, do ZUS i US, czy w związku z darmowymi wypłatami z bankomatów na całym świecie. SMART Biznes Konto to rachunek i karta za prawdziwe zero.

Prawdziwe konto firmowe za 0 zł!

Prowadzenie ROR-ów wiązało się jeszcze do niedawna z koniecznością ponoszenia wysokich opłat, których mogliśmy uniknąć wyłącznie po spełnieniu rygorystycznych wymogów zapisanych w regulaminie. Konto firmowe Smart biznes, podobnie jak zwykłe konto mobilne Banku Smart, jest jednak całkowicie zwolnione z ponoszenia podstawowych opłat:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku firmowego w każdym przypadku.
 • Darmowe zlecenia stałe i polecenia zapłaty.
 • Bezpłatne przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego.
 • Zero złotych za przelewy krajowe w rodzimej walucie.
 • Wydanie karty debetowej całkowicie za darmo, podobnie jak jej używanie.
 • Wypłacanie ze wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych za 0 zł.

Firmowa oferta Banku Smart jest niewątpliwie bardzo innowacyjną propozycją internetowej bankowości dla przedsiębiorców, zwolnioną z konieczności ponoszenia podstawowych opłat. Sporą zaletę konta stanowi niewątpliwie jego łatwa, prosta i wyjątkowo przejrzysta nawigacja z poziomu mobilnego. Szczegółowa recenzja tego konta dostępna jest tutaj.

Konto Bank Smart - proszę o Opinie, warto założyć? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3.35 na 5
60 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (106 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)
klient klient
03.06.2016. 14:55

infolinia

Infolinia to kompletna porażka.
7 razy próbowałem.
Zgłasza się automat, jak już wyduka wszystkie formułki i jak się zaloguję, rozłącza się.
Szału można dostać, ale załatwić się nic nie da.


Woody Woody
22.05.2016. 13:54

Po problemie

Miałem problem z zagubionym hasłem do konta i po połączeniu z infolinią,problem rozwiązany.Polecam.


Paulina Paulina
09.05.2016. 14:12

Polecam

Wszystko działa bez zarzutu. Polecam. Profesjonalna obsługa. ;)


Dan Dan
26.04.2016. 20:34

Opinia

Bank Smart w samym sobie jest OK ( darmowy ) ale żeby zwabić klienta oferują limit po otwarciu konta po czym go nie przyznają nie podając przyczyny...typowy haczyk żeby zwabić klienta obiecankami o limicie 3900 zł


wieslaw wieslaw
23.04.2016. 16:26

smart polecam

mam konto w smart banku juz chyba z rok wszystko jest za darmo bank pomału się rozwija prosta strona bez żadnych migających reklam bez obowiązku płatności karta na jakąkolwiek sume wypłaty za darmo przelewy też dla mnie najlepszy bank z dotychczasowych zero problemów polecam każdemu,ale zawsze znajdzie sie jakiś niezadowolony maruda


Piotr Piotr
18.04.2016. 11:36

Prawie ideał

Wszystko super poza 2 rzeczami:
-Przeglądanie historii przelewów tylko o 30dni, nie można wybrać na raz odrazu np 8mieisecy inne banki dają taką możliwość
-Brak płatności payu
Pozatym nie mam innych zatrzeżeń


Magorzata Magorzata
14.04.2016. 12:11

pytanie o kredyt.

Jestem nową klientką banku.Jestem zainteresowana kredytem w Banku Smart.Po jakim czasie jest przyznawany i kiedy otrzymuję decyzję?


kb kb
29.03.2016. 08:48

Konto jest OK

Witam,
mam w banku Smart 2 konta - Smart konto i Smart procent. Założyłem konto głównie dla oprocentowania - Smart procent na dzień 29 marca 2016 - 2,2% - na koncie w mBanku jest 0,5%, nawet na lokacie maksymalnie 1,5%. Czyli bez zakładania lokaty mam wyższe oprocentowanie. Mieszkam w małej miejscowości i wypłaty z jedynie dostępnego bankomatu PKO z mBanku kosztują mnie 5 zł, w Smart nic. Dodatkowo w mBanku muszę wydać kartą debetową przynajmniej 300 zł, inaczej opłata 6 zł - w Smart nic, 0 zł opłat za kartę. Wady: Korzystając z PC-eta ze strony www dość szybko mnie wyrzuca, na smartphonie jest OK. Przelewów nie robiłem, więc się nie wypowiem, nie ma też czegoś takiego jak mTransfer w mBanku (do płacenia na Allegro itp.), ale można użyć karty debetowej.


grzegorzdanielczyk grzegorzdanielczyk
26.03.2016. 20:59

opinia

WSZYSTKO DZIAŁA BEZ ZARZUTÓW SUPER I ZA DARMO .


branzlownik branzlownik
18.03.2016. 17:19

Opinia

Witam, dziś był u mnie kurier, przyszedł z dokumentami do podpisu w ręku, nie otwierał przy mnie żadnej paczki ani koperty, czy jest to nadużycie?Czy w waszym przypadku wyglądało to podobnie,jestem zaniepokojony gdyż podpisałem ze koperta była nieuszkodzona, chodzi o moja koperte.


metka metka
15.03.2016. 10:56

Opłata za sprawdzanie stanu konta

Znajoma czekała na przelew i z racji tego,że telefonu nie miała to parę razy sprawdziła stan konta w bankomacie.Niestety okazało się,że za każde sprawdzenie na monitorze bankomatu naliczano jej 5 zł i tym sposobem straciła na to 35zł


Gres Gres
14.03.2016. 21:04

Opinia

Opinii o jakości obsługi powtarzał nie będę. Strona internetowa, gdyby była prosta, to byłbym zdecydowanie za, ale ona jest prostacka a to już za dużo. Kontaktu z bankiem praktycznie żadnego poza kolejką na telefon.
Zlecanie przelewów to jak wrzucanie banknotu do skrzynki pocztowej w nadziei, że po drugiej stronie ktoś go zaniesie. Jeśli coś nie wyjdzie, to klient ma przewalone.

Ale ja o czym innym. Dałem się naciąć na "korzystne przewalutowania", od jesieni niedarmowe. 8 stycznia po parunastu minutach udało się dopchać do operatora i zrezygnować z usługi. Tak mi się przynajmniej wydawało, bo nikt się tym nie przejął i nadal co miesiąc obciążają mi konto. Oczywiście o tym, że takową usługę mam aktywną na stronie konta nijak się nie dowiem. Widać ją dopiero jak po kolejnym miesiącu znowu maleje mi stan konta.


olaola olaola
11.03.2016. 04:20

konto firmowe smart

Mam konto w smart bank prywatne. Chciałam założyć firmowe. Tak dla porzadku... Zrobiłam to wnioskiem z mojego konta. Tak była możliwość. ALE wniosek odrzucony z powodu braku danych typu nip, nazwa firmy... ...
Tylko że wniosek w swoich rubryczkach nie miał opcji wpisania jakich kolwiek danych. Były tylko możliwości wybrania rodzaju konta pl, Eu, ... Procent i tyle.
Wniosek: informatycy uniemożliwili skuteczne założenie konta prosto z już założonego. Miomo że wnioski można teoretycznie skłdać i sa dostepne po zalogowaniu się na platformę.

Napisałam o tym probelmie do Samrt Banku. 0 rekacji, 0 przepraszam, 0 odpowiedzi.

Zadzwoniłam na infolinię. Konsultant nie miał żadnego rozwiazania jak rada pisać do banku lub założyć konto prosto ze strony.

Spróbowałam założyć konto prosto ze strony. Wniosek był bogaty w wymagane informacje. No i jak narazie 0 rekacji, 0 informacji, 0 zainteresowania.

Jeśi w takiej sprawie bank nie reaguje to jak mam im zaufać i umieścić swój biznes w ich banku?

A miało być tak pięknie.


Ania_S Ania_S
10.03.2016. 14:09

Opinia o Banku Smart 4.5/5

Może nie powinnam się spieszyć z wyrażaniem opinii na temat banku, bo konto mam zaledwie od trzech miesięcy, ale na razie jest całkiem dobrze. Na początku miałam pewne problemy z centrum obsługi klientów i brakiem możliwości dodzwonienia się, gdy się jednak udało – wszystko poszło, jak z płatka.

Najważniejsze dla mnie jest to, że to, co miało być darmowe, rzeczywiście takie jest.

Podoba mi się też aplikacja w telefonie. Może nie ma tam jakiś fajerwerków, ale ja ich w sumie nie szukam, ma być przejrzyście i szybko.


Johny Johny
08.03.2016. 19:40

Opinia

Witam, zachęcony kilkoma dobrymi opiniami założyłem konto. Po dzisiejszych 3 rozmowach z obsługą zdecydowałem się rozwiązać umowę . Poziom obsługi sięga wstecz czasów PRL , konsultanci wychodzą z założenia ,że "jak Panu nie pasuje to może Pan rozwiązać umowę..." - tak też czynie. Wszystko jest "ładnie,fajnie" dopóki nie zadzwonicie na infolinie po pomoc :
-zgubisz kartę - , -zgubisz telefon i chcesz zmienić numer- , dzwonisz co chwilę wyczekasz się w kolejce a potem się dowiadujesz,że nie uzyskasz pomocy , nie masz dostępu do konta i pieniędzy i co doświadczyłem przy problemie z zalogowaniem się do konta , rozmawiasz z infolinią i za każdym razem z kimś innym ,przedstawiasz sytuację ale krótko mówiąc - lekceważą Cię. Jest tylko infolinia , nie masz nawet gdzie iść do punktu żeby coś załatwić. Jak zbiorą kasę i się zwiną to gdzie ich ktoś będzie szukał po samym nr. telefonu ???
Jestem w wieku 30+ i stwierdzam, że takie konto nie nadaje się nawet dla młodych a co dopiero dla starszych osób.


Niezadowolony klient Niezadowolony klient
07.03.2016. 12:29

Niepotrzebne utrudnienia w przeglądaniu historii

Nie można jednorazowo obejrzeć więcej niż 30 dni historii operacji. Na dodatek predefiniowane ustawienie dotyczy tylko ostatnich 30 dni i nie ma opcji w rodzaju "wyświetl poprzednie 30 dni" albo "30 dni kończące się dnia ", tylko trzeba ręcznie ustawiać zakres dat. Ktoś kto to projektował miał chyba na celu jak najbardziej utrudnić obsługę konta.


Niezadowolony klient Niezadowolony klient
07.03.2016. 12:05

Limity karty debetowej

Bank wystawia klienta nie niepotrzebne ryzyko: brak możliwości zmiany wysokich limitów karty debetowej. Dzienna wartość wszystkich transakcji to 20 000, a dzienna wartość wypłat gotówki
10 000. Zgubiłeś kartę - pożegnaj się z pieniędzmi.


Arek Arek
02.03.2016. 22:06

3z5

No cóż.
W sumie na plus, chociaż w systemie mają wielbłąd, który zmienia tytuły przelewów.
Otóż pole tytuł przelewu choć dla użytkownika wygląda jak jedno pole,
to tak naprawdę składa się z czterech pól po 35 znaków.
Bank Smart usuwa spacje wiodące i końcowe z każdego z w/w pól
Zatem gdy mamy tytuł przelewu „Stały dostęp do internetu 6144 na numerze 123456789″
to Bank SMART zmieni sobie tytuł na „Stały dostęp do internetu 6144 nanumerze 123456789″
Niby nic, a jednak nie taki tytuł podałem, więc bank nie realizuje mojej dyspozycji.

Poważny problem pojawi się gdy odbiorca wyraźnie podał że tytuł przelewu musi być taki a taki,
by jego system automatycznie podjął pewne czynności po otrzymaniu informacji o zaksięgowanym przelewie przych.

Czyli wygląda że Bank nie jest taki do końca SMART :)
Razi mnie to, że Bank pobiera opłatę za zmianę PIN, a więc za czynność związaną z bezpieczeństwem moich środków, które powierzam Bankowi. To tak jakby płacić za zmianę hasła.


Barbara Barbara
19.02.2016. 20:47

Niepokoj

Dzisiaj byl u mnie kurier z umowa do podpisu podpisalam oczywiscie ale jak tak czytam komenterze to troche sie wacham bo sa komentarze zadowolonych klientow i chyba wiekszosc niezadowolonych klientow bo niewiem czy nie odstapic od tej umowy ? czekam na e-mei


Lena Lena
12.02.2016. 15:42

limity

Nie można zmniejszyć limitów na karcie i nie można zrezygnować z płatności kartą w interecie. Jeżeli ktoś sfotografuje kartę do smartkonta, to może sobie robić zakupy na cudzy koszt.


jolka jolka
11.02.2016. 16:19

bez komentarza

ja uważam że warto mam konto w banku chciałam założyć mężowi ma dosyć kasy i chce gdzieś ulokować. Ale nie spodobał sie nie założono konta wniosek został odrzucony syn dzwonił i usłyszał coś dziwnego nie załażą konta mężowi bez podania przyczyny. Dla mnie dziwne dla banku widać normalne


czarna czarna
08.02.2016. 14:23

historia

też myślałam, że historia jest tylko z jednego miesiąca, ale można sprawdzić i wcześniejszą, trzeba tylko wpisać dokładnie za które 30 dni w kalendarzu na górze)


metal metal
27.01.2016. 19:38

od VIII 2015 prawie wszystko OK

Mam konto w SB od sierpnia ubiegłego roku. Założenie i aktywacja przez przelew zwrotny bez problemów. Konto idealne na "drobne wydatki" i przelewy internetowe. Nie miałem potrzeby, jak dotąd, korzystania z serwisu telefonicznego albo kontaktu meilowego. Jedyny problem to ustanowienie pełnomocnika do konta przez formularz ze strony internetowej - mimo wypełnienia i wysłania kilka m-cy temu brak odzewu.


Wojtek Wojtek
27.01.2016. 17:21

Coś za coś

Jestem zadowolony że smarta. Konto założyłem przez internet bez problemu, po paru dniach przyszła karta, po aktywacji w bankomacie działała od razu bez problemu. Interfejs na stronie i w smartfonie prosty jak konstrukcja cepa, ale to jest konto tylko do zwykłych przelewów i wypłaty z dowolnego bankomatu. ZA DARMO!!! Jeżeli ktoś chce inne dodatkowe opcje to ma do wyboru od groma innych banków ODPŁATNIE!!! Myślę, że z czasem bank będzie się cywilizował, oby tylko nie poszedł śladem Mbanku.


A-a A-a
18.01.2016. 21:24

mam konto SMART

od końca maja 2015 r., jestem bardzo zadowolona, banalnie proste zakładanie konta, bez wychodzenia z domu, ciągle rozwijają usługi, jest już opcja doładowania telefonu. Miałam konto w mBanku, zrezygnowałam. Z tego nie zamierzam rezygnować i polecam.


MrJ MrJ
18.01.2016. 13:46

Zadowolony

Bardzo przyjemna obsługa z telefonu, zawsze pod ręką, przelewy idą szybko, zero opłat, karta zbliżeniowa działa bez zarzutu i ma b.szybko działa. Wysoko oprocentowane konto osz.


Josip Josip
17.01.2016. 20:43

Opinia

chciałem lokatę 4%....nie doczytałem i założyłem konto w tym banku i dowidziałem się ze taka lokata mi nie przysługuje bo to tylko dla zakładających konto....teraz muszę"opuścić" bank żeby na nowo założyć konto w odpowiedni sposób,,,,,,taka sztuczka...wynikająca z pułapek których tacy jak ja nie zauważają...co będzie dalej doświadczę na sobie...ciekawe ile zapłacę za likwidacje konta...eh życie eh ta chciwość


Werniks Werniks
15.01.2016. 06:57

Czytanie ze zrozumieniem.

Ta umiejętność jest jednak trudną sztuką sądząc po komentarzach.


Majkel Majkel
14.01.2016. 13:18

Bank Smart - Najlepsze konto w 2016

Wg mnie jest najlepsze i najtańsze konto w 2016. Bank Smart to jedyny bank , który ma darmowe poki co konto, oby tylko nie wpadli na pomysł podwyższania opłat, na skutek podatku bankowego, tak jak ma to miejsce w innych bankach.

Co do wypowiedzi moich poprzedników:

@Niezadowolona:
Nie podoba ci się, że bank smart pilnuje bezpieczeństwa Twojego konta :)
Takie procedury są wdrożone po to by ktoś nie włamał ci się na konto i nie ukradł pieniędzy.
Pomyśl najpierw zanim coś napiszesz !! Przecież tak samo jest w wielu innych bankach.
Dla mnie Twój post to tylko potwierdzenie tego, że bank smart troszczy się o bezpieczeństwo swoich klientów.

@Zigi 3
No proszę Ciebei czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem?
Gdzie napisano, że przyjmowanie przelewów walutowych w walutach obcych z zagranicy jest bezpłątne?

Bezpłatne są przelewy miedzy BANKAMI W POLSCE.


TOK TOK
12.01.2016. 13:54

Opinia

Nie wszystko złoto co się świeci , to że mają konto za zero to pół sukcesu ale drugie pół to obsługa klienta i profesjonalizm , kontakt z ich BOK to jakaś porażka , średnio miła pani a do tego nie posiadająca kompletnie wiedzy na temat procedur i samego produktu ,ciągłe konsultacje z osobami trzecimi co i tak nie daje ostatecznej odpowiedzi na zadawane pytania. To wszystko jeszcze przed aktywacją konta , teraz tylko trzeba uruchomić wyobraźnię i pomyśleć co się stanie jak będą mieli już nasze pieniądze a my będziemy mieli jakiś problem do rozwiązania. Strach się bać , jak dla mnie to najgorszy bank z jakim dotychczas miałem kontakt.Nie polecam i sobie odpuszczam a czas pokaże czy miałem rację. P.S Zakładanie konta miało być ekspresowe , u mnie trwał 3 tygodnie , a takich "smaczków" w mojej krótkiej smartbakowej przygodzie było więcej.


Niezadowolona Niezadowolona
12.01.2016. 11:19

Smart? Jeden wielki problem.

Nie polecam zakładać konta w tym banku. Jakiś czas temu zgubiłam hasło - konto założyłam na próbę, jednak z racji tego, iż nie spełniało moich oczekiwań, zostałam przy starym i chciałam poczekać na rozwój sytuacji. Niestety nie pomyślałam o tym, że w przypadku zmiany nr telefonu i jakiegokolwiek problemu z kontem, zaczną się takie cyrki. Bank posiada moje dane, więc bez problemowo może je zweryfikować, a tym czasem nie posiadam hasła (nik posiadam), zmieniłam jakiś czas temu nr telefonu, a konsultant oświadczył mi, że aby dostać nowe hasło muszę iść do NOTARIUSZA. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Nie polecam i nie chcę mieć już nic wspólnego z tym bankiem. Kusi ceną, zdecydowanie odpycha jakością.


Zigi 3 Zigi 3
08.01.2016. 19:09

Opinia

no ,mam konta w smart bank (i dobrze mi tak) w banku który w reklamie jest całkowicie bezpłatny NIE PRAWDA przestrzegam przed wchodzeniem w układy z tym bankiem ????? w reklamie przelewy bezpłatne z konta na konto NIE PRAWDA przelano na moje konto z innego konta (niemieckiego) 50 euro bank pobrał opłatę ok 2 euro --wysyłałem ok 1000 euro z konta na konto w Polsce -bank wymusił podzielenie wpłaty na raty i pobrał ok 50 euro prowizji Reklamacja ok. 3 telefonów w tej sprawie z Berlina-bank totalna olewka .Reklamacja z Polski do 10.01-zobaczymy.Generalnie ODRADZAM TEN BANK-chcesz mieć pieniądze ,idż do innego banku


Krzysztof Krzysztof
04.01.2016. 19:39

Konto wypełniające lukę.

Założyłem tu konto jako antidotum na ograniczenie zakresu bezpłatnych sieci bankomatów przez ING. Będę wykorzystywał je tylko do drobnych wypłat w miejscach gdzie nie ma bezpłatnych bankomatów proponowanych przez ING. Sam jestem ciekaw jak się to konto sprawdzi w praktyce.


ola ola
04.01.2016. 14:31

Mały haczyk z limitami debetowymi

Kiedy dostajemy limit debetowy na koncie to jesteśmy zobowiązani wpłacać co miesiąc na konto odpowidnią kwotę. W przypadku wyjściowego 3900 PLN jest to kwota 487,50 co miesięcznego wpływu. W przeciwnym razie limit nie będzie dostępny.
Informacja ta dotarła do mnie dopiero w mailu jako dopisek wraz z potwierdzeniem przyznania kwoty limitu.

Rozumiem, że kiedy limit się zwiększy to i wymagana kwota będzie większa. ?
Co kiedy ktoś wykorzystał częściowo limit a ze względu na opóźnienia w płatnościach nie będzie wpływu na konto przez np 1,5 – 2 miesiące?
Czy przelew z smart procent liczy się jak normalny wymagany powyższy przelew dla limitu debetowego?

Przeniosłabym swoje całe konto z Pko BP i zlikwidowałabym tamtą linię kredytowo/debeową gdyby nie wymagane wpłaty.


Ignacy Ignacy
31.12.2015. 06:25

PIERWSZE KOTY.....

Założyłem konto smart.Jestem nowym klientem-chciałem założyć lokatę dla nowych klientów-nic z tego.Mając już nowozałożone konto nie jestem nowym nowym klientem.Drugi problem-nie można udzielić pełnomocnictwa dla współmałżonki,która nie ma własnego konta w innym banku /weryfikacja danych/.


Granny Granny
19.12.2015. 13:46

Anulowanie przelewu oczekujacego

Czy w tym banku mozna anulowac przelew ktory jeszcze nie wyszedl?


marcinis marcinis
08.12.2015. 19:02

Mój cel: mądrze odejść z mBanku

Przeczytałem wszystkie opinie. Dobrze wiedzieć o minusach tego konta ale polecam opinię madameX z 24.09.2015. 13:04. Są tu też zapewne „opinie” trolli z bankowej konkurencji.

Ja jestem z tych, którzy kilkanaście lat temu założyli eKonto w mBanku i prześledzili cały proces jak ten bank zaczął kiwać klientów. Na początku całkowicie internetowy mBank był nowością (ile to, 15 lat temu?) a jednak mu zaufaliśmy. Kluczem wg mnie jest tu osoba tego Lachowskiego, którego chyba zwolnili z mBanku kilka lat temu i wtedy zaczęła się kaszana. Skoro Bank Smart to jego projekt to chyba znów utrafił w moje potrzeby.

Zamierzam założyć konto w BS bo jestem uczulony na wszelkie (*) i ukryte opłaty, choćby 50gr. NIE i koniec. Macie moje pieniądze to działajcie przejrzyście a nie skubcie po kryjomu.

To będzie konto do wybierania pieniędzy z bankomatu i płacenia kartą. Nie chce mi się już pamiętać czy zrobiłem zakupów na 300zł w czy nie. A tych 6zł cwaniakom nie dam zarobić.

Ekonto w mBanku zostawiam bo ma jednak sporo funkcjonalności, mam tam sporo przelewów, podałem je też w kilku miejscach (np. U. Skarbowy) gdzie trzeba by zmieniać, albo w takich, o których mogłem nawet zapomnieć.

Ale docelowo nastawiam się na właśnie taki projekt jak Bank Smart bo ja bank traktuję minimalistycznie jak tylko się da. Żadnych bzdetów, fajerwerków, maklerów, pasaży, platform itp.

Na koniec jedyna wątpliwość. Co to znaczy: „DO KOŃCA OBECNEGO ROKU darmowe będą wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą.” ? A potem to niby co? Pal licho zagranicę ale w Polsce to musi być bezwarunkowo darmowe, przynajmniej z euronetu.


wiesaw wiesaw
07.12.2015. 20:14

konto bamk smart

Mam konto w smart banku,konto zupełnie za darmo ,założenie konta bardzo proste ,jestem zadowolony,szkoda tylko ze nie można doładować telefonu


Sebastian Sebastian
05.12.2015. 13:17

O Banku ,,Smart''

Bank Smart kusi nas fajnym oprocentowaniem na koncie z którego niby moglibyśmy wypłacać pieniądze i nie tracić odsetek , UWAGA UWAGA , założyłem u nich konto , AKTYWOWAŁEM KARTĘ otrzymałem esemesem mnóstwo tele kodów tele pinów i innego badziewia , haseł 1000 tys , i co sie okazało , Bank nie posiada wpłatomatów , nie ma podpisanej umowy z euro netem , nawet jak aktywowałem bankomat z euro netu , bankomat nie umożliwił mi wpłaty na konto do Banku SMART , Wiec pieniądze przelałem z innego konta , ale przy płatności w sklepie okazało sie ze karta po prostu nie działa , nawet z BANKOMATU NIE MOGŁEM WYPŁACIĆ KASY , zostałem bez środków do ŻYCIA , Z POWROTEM przelałem PIENIĄDZE NA KONTO I straciłem 5 zł , NIE MÓWIĄC O CZASIE JAKI STRACIŁEM , I kasie JAKA LICZY SOBIE BANK NA OCZEKIWANIE Z KONSULTANTEM KTÓRY LUBI SIĘ ROZŁĄCZYĆ , OGÓLNIE PEŁNO Nerwów , i straconego CZASU , NIE POLECAM , konto ,ZLIKWIDOWANE,,,, UUUUFFFF , SUMA = 14 DNI STRACONE , NERWY I OKOŁO 15 ZŁ W plecy POZDRAWIAM.Naprawdę SMART WAŁEK NIE POLECAM.


mark mark
04.12.2015. 22:59

Czy to konto jest tylko na smartfony ?

1. Czy to konto jest tylko dla posiadaczy smartfonów (ewentualnie tabletów) czy też jest w wersji na klasyczne komputery stacjonarne (pecety z system np. Windows XP, Windows 7) ?

2. Czy zakładanie "Konta z lokatą na powitanie" odbywa się całkowicie internetowo, z potwierdzeniem przelewem z innego mojego konta w innym banku czy też po złożeniu wniosku są jeszcze potrzebne kontakty telefoniczne czy podpisywanie umowy przez kuriera ?


kolejny niezadowolony kolejny niezadowolony
04.12.2015. 19:15

Infolinia

Odblokowanie konta.
Całość połączenia z infolinią, włącznie z załatwieniem sprawy, zajęła 28 minut i 53 sekundy.
W tym oczekiwanie to... te 28 minut. Kiepsko to wygląda..


Pit-32 Pit-32
02.12.2015. 15:01

Konto osobiste w BS

Jestem zainteresowany założeniem konta osobistego w tym banku. Jednocześnie zastanawiam się nad likwidacją dotychczasowego konta. Moje pytanie do osób, które zakładały już konto lub są zorientowane w temacie czy podczas gdy w trybie zakładania konta przez internet lub przez kuriera jest opcja w której mogę zlecić aby BS zajął się formalnościami związanymi z likwidacją konta w aktualnym banku?


Maria Maria
02.12.2015. 08:37

Falstart

Dobre sobie. Już na starcie jestem zniechęcona. Mimo różnych opinii w końcu się zdecydowałam założyć konto w smartbanku. Klikam więc „załóż konto” i co widzę -Server Error. Dziękuję do widzenia.


Sisking Sisking
25.11.2015. 10:16

MINUSY SMART Konta

MINUSY SMART Konta:
-księgowanie płatności za pośrednictwem karty 7dni roboczych
-brak obsługi PayU
-brak obsługi przelewy 24
-brak obsługi przelewy natychmiastowe
-brak obsługi doładowania tel. komórkowych
-historia operacji tylko z jednego miesiąca


jacek jacek
18.11.2015. 16:10

wszystko ok

bezproblemowe założenie i działanie smart konta i smart procent , żadnych problemów . polecam!


Aka Aka
13.11.2015. 15:57

Infolinia

Po przeczytaniu komentarzy, przygotowywałam się, że będę "wisieć" na infolinii w oczekiwaniu na połączenie, ale po przebrnięciu przez te wszystkie wpisywanie haseł, krzyżyków itp., to po wybraniu połączenia z konsultantem, na to połączenie nie czekałam nawet minuty. A całość połączenia z infolinią, włącznie z załatwieniem sprawy, zajęła niecałe 4 minuty.


Wandka Wandka
13.11.2015. 00:00

z mbanku do banku smart

Pewnie wyjdzie, że się trochę martwię na zapas, ale sporo już widziałam. Byłam klientką mBanku, gdy promował się jako bank przyjazny ludziom młodym i darmowym i jak się skończyło? Porażka! Mam nadzieję, że w Banku Smart nie będzie podobnie. Na razie nie mam się do czego przyczepić. Koszty symboliczne i na ogół uzasadnione (pomijając ten ze zmianą PIN-u, ale dobrze, jeśli już ma być w ofercie jakaś bezsensowna usługa, niech będzie to taka, z której nie korzystam), aplikacja wygodna w użyciu, nawet obsługa zaangażowana. Może być naprawdę spoko.


Patryk1010 Patryk1010
11.11.2015. 09:47

Klient banku smart

Witam. Wczoraj kolega wykonał przelew z poczty polskiej przelew na konto smart po 12.00 przelewem w tym samym dniu i przelew dotarł na moje konto około 16 także myślę że szybko i ja nie mam problemu z dodzwonieniem się na infolinię ,fakt trzeba chwila poczekać ale jak wszędzie bank musi zarabiać:):-) aplikacja mobilna może nie jest najpiękniejsza grafikowo ale ok. Jedyne konto za podstawowe usługi za darmo więc POLECam


micha micha
09.11.2015. 16:15

jest ok

dla mnie nie było probleow w banku smart. konto założone za pośrednictwem przelewu. przelew przyszedł i tego samego dnia hasła. wsztko ok. jak dla mnie są do przyjęcia a po 2 darmowi. fajne w zasadzie.


chriz chriz
08.11.2015. 19:59

Problemy z kontaktem

Mąż zgłosił mnie jako pełnomocnika do konta. Telefon od Smart Banku w celu potwierdzenia aplikacji miałam otrzymać najpóźniej za trzy dni... Minęły około 2 tygodnie. Powiedziano mi, że w ciągu trzech dni dostanę maila z numerem konta, na który mam przesłać 1 grosz celem potwierdzenia danych. Minęły dwa miesiące i maila nie otrzymałam. Nie dopisano mnie jako pełnomocnika. Mąż kilkukrotnie próbował dodzwonić się na infolinię, oczywiście bezskutecznie. Potwierdzam zatem, że kontakt ze Smart Bankiem jest tragiczny.


Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2015 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !