Konta bankowe · Konto · Konto T-Mobile usługi bankowe - Wasze Opinie? Warto załoĹźyć?

Konto T-Mobile Usługi Bankowe - Opinie, Porównanie

tmobile usługi bankowe Alior Bank w ramach usług bankowych T-Mobile, oferuje klientom T-Mobile Konto, z oprocentowaniem środków i brakiem opłat m.in. za konto, kartę debetową, wypłaty z bankomatów itp. Do tego 5% zwrotu wartości zakupów (opłaconych kartą do konta, Android PayTM oraz Blikiem, do 15 zł miesięcznie)? Warto założyć? Zobacz opinie i recenzję.

T-Mobile konto jest rachunkiem przeznaczonym dla klientów T-Mobile, którzy korzystają na współpracy pomiędzy operatorem telefonii komórkowej, a Alior Bankiem. Rachunek jest oprocentowany w wysokości 3 % do kwoty 5000 zł . Oprocentowanie obowiązuje w miesiącu następującym po tym, w którym na rachunku zaksięgowano wpływ z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę lub wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą, bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury od ZUS.


T-Mobile KontoUżytkownicy i jednocześnie abonenci sieci T-Mobile konta mogą liczyć na maksymalnie 500 zł zwrotu kwoty zakupów dokonanych telefonem NFC z usługą MyWallet . Konto daje możliwość dokonywania płatności telefonem, a jeśli klient będzie opłacał terminowo swoje rachunki telekomunikacyjne może skorzystać z 1000 złotowego limitu w koncie, który zostanie przyznany bez opłat i dodatkowych formalności.

Dodatkowym bonusem jest 20 % podczas doładowywania telefonów w T-Mobile na kartę , Heyah oraz MIX i Heyah MIX z T-Mobile konta oraz bonus 50 zł w formie doładowania telefonu dla klientów T-Mobile na kartę i Heyah.

Opłaty i prowizje w koncie bankowym t-mobile

Alior Bank oferując klientom T-Mobile Konto nie pobiera opłat za :

  • prowadzenie konta,
  • wypłaty ze wszystkich bankomatĂłw w Polsce i na świecie,
  • krajowe przelewy internetowe,
  • 10 przelewĂłw natychmiastowych w kaĹźdym miesiącu.

Za wydanie karty - naklejki zbliżeniowej do konta, klient płaci jednorazowo 15 zł. Wadą konta może być to, że tylko pierwsze 3 wpłaty we wpłatomacie w miesiącu klient otrzymuje za darmo, a za kolejne płaci 0,5 proc. kwoty wpłaty, minimum 1 zł.

Dodatkowo od 1 czerwca 2015 r. T-Mobile wprowadza opłatę miesięczną za użytkowanie karty równą 6 zł. Będzie jej można uniknąć, jeśli w miesiącu dokonamy kartą zakupów za min. 200 zł.

Za zaletę należy uznać możliwość korzystania z aplikacji MyWallet przez użytkowników T-Mobile Konta oraz opcję powiązania konta z profilem Facebook. W takim przypadku przelewy w aplikacji „Przelewy na Facebooku - T-Mobile Usługi Bankowe” są całkowicie darmowe.

A jakie są wasze opinie o koncie w T-Mobile? Prosimy o dodawanie ocen tego konta w komentarzach poniżej.

Konto T-Mobile usługi bankowe - Wasze Opinie? Warto załoĹźyć? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.5 na 5
63 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (56 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >> (2 stron razem)
Wojtek Wojtek
07.02.2018. 11:20

Jedna wielka Ĺźenada

Mieszkam za granicą więc chciałem konto zamknąć, nie jestem w stanie przejść weryfikacji. 6 razy zadają te same pytania o pesel, email, imie, lokaty i za każdym razem nie mogę przejść weryfikacji. Co do ku*wy zmieniłem dane nie wiedząc o tym? Nie sądze żeby moje dane się zmieniły. Poziom tego cyrku podskoczył ku sufitowi po tym jak zgubiłem kartę i nie byłem w stanie jej zablokować bo nie przeszedłem weryfikacji. Co do jasnej ku*wy to ważniejsza jest weryfikacja moich danych czy zablokowanie moich pieniędzy na koncie? Jedno wielkie dno. Rozumiem jakbym chciał w jakichś sposób wyciągnąć pieniądze z konta, ale zablokować kartę żeby NIKT nie miał do niej dostępu? Już nie wspomne że jak poprosiłem o rozmowę z przełozonym to mi po prostu odmówiono, nie ma takiej opcji. Jedno wielkie gówno i nic więcej, przekładają swoją wadliwą weryfikacje nad bezpieczeństwo twoich środków na koncie.


Frank Frank
26.01.2018. 21:30

Dajcie se luzu z tym niby

Tydzień temu po wielu przygodach i gadkach z tymi ich
"konsultantami" zrezygnowałem z ich usług ,następnie podałem
nowy numer konta w prawdziwym już banku aby przesłali tam mój hajc .
Dziś gdy minął tydzień w oczekiwaniu na pojawienie się moich pieniędzy w nowym
banku postanowiłem zadzwonić do tego TMobile banku z pytaniem ile dni mam czekać na mój cash .
I ten śmieszny konsultant zaczyna mi tłumaczyć ( jakby mnie interesowała ich wewnętrzna organizacja) że prawdopodobnie teraz pieniądze są na ich koncie technicznym a potem podejmą decyzje aby je przelać i jeszcze jakieś bzdety.
Przeraziło mnie to że gdy spytałem się ponownie ile jeszcze dni mam czekać powiedział że w połowie tygodnia jak się nie pojawią to mam jeszcze raz zadzwonić wtedy sprawdzą czy z tego technicznego konta nie przeszły na jakieś inne konto wewnętrzne czy coś takiego.
A powiedział to tak bez zająknięcia jakby to była już reguła , a ja nadal naiwny czekam na mój cash.
Pozdrawiam wszystkie owieczki z tej zagrody juĹź urobionych.


Karolina Karolina
12.01.2018. 16:59

To jest jakaś kpina

Jakiś czas temu miałam tam konto założone przy okazji przeniesienia numeru do T-mobile. Od dawna z niego nie korzystam, ale oczywiście przychodziły odsetki za prowadzenie konta. Jakiś czas temu poszłam do salonu i je zamknęłam. A wczoraj znów wezwanie do zapłaty. O dodzwonieniu się infolinię nie ma mowy, podczas rozmowy chat z konsultantem odsyłają na infolinię lub rozmowę audio/video. Tam z kolei widnieje informacja, że jeden konsultant jest wolny, ale w żaden sposób nie można się połączyć. Raz mi się udało i pani powiedziała, że musi zweryfikować moje dane. Zadała kilka niezrozumiałych pytań, po czym poinformowała mnie, że na jedno odpowiedziałam niezgodnie z prawdą, ale nie może mi powiedzieć na które. Poprosiłam, żeby jeszcze raz przeczytała pytania, na jedno zmieniłam odpowiedź, bo rzeczywiście na początku go nie zrozumiałam. Powiedziałam, że teraz nie może dokonać zmiany i muszę zadzwonić jeszcze raz. I teraz już połączyć się nie można. To jest niepoważne.


Pawe Pawe
11.01.2018. 15:12

Konto niby-Premium

Bank działa bardzo słabo na tle konkurencji. Założyłem konto Premium, które okazuje się "premium" tylko z nazwy. Opłata za prowadzenie to 18,90 zł (lub 0 zł pod warunkiem wykonania transakcji kartą za 500 zł miesięcznie), a co dostajemy w zamian? Czas oczekiwania na kuriera z umową to kilka dni, do tego nie przywozi on ze sobą karty, która jest wysyłana pocztą, ale o tym zaraz ;) Już na tym etapie inne banki oferujące zwykłe konta za 0 zł, nie żadne "premium", wypadają o niebo lepiej, często niemal na drugi dzień dostarczając umowę z kartą zapakowane w elegancką firmową teczkę. Od T-mobile dostałem umowę w formie czterech kiepskiej jakości odbitek xero luzem wrzuconych w kopertę kurierską. Wydaje mi się, że od czegoś co ma w nazwie "premium" wypada oczekiwać nieco więcej. Druga rzecz to karta do konta, na którą czekałem prawie 2 miesiące (!). Karta do konta "premium" wysyłana jest zwykłym listem! I tu znów, za 18,90 zł miesięcznie wypadałoby oczekiwać szybkiej wysyłki kurierem. Niestety w mojej okolicy lokalna poczta funkcjonuje gorzej niż na Dzikim Zachodzie czy Kamczatce :), listy są notorycznie gubione lub idą bardzo długo. Tak było i w przypadku przesyłki od T-mobile... Nie mogąc się doczekać, po prawie 3 tygodniach zastrzegłem kartę i zamówiłem w banku nową, sądząc że zgubiła ją poczta. Karta w końcu przyszła, jednak ja czekałem już na nową. I znów to samo. W międzyczasie bank naliczył mi opłatę miesięczną, wspomniane 18,90 zł, która mogłaby wynosić 0 zł gdybym dokonał transakcji kartą na 500 zł. Ale jak miałem je wykonać, skoro karta krążyła gdzieś po Polsce? Prawie miesiąc oczekiwania i karty znów nie ma... Zadzwoniłem na infolinię gdzie niemal wymusiłem na banku wysyłkę trzeciej karty kurierem gratis, bo oczywiście nikt z ich strony tego nie zaproponował, a wypadałoby. Anulowali mi także wspomniane 18,90 zł. Wysyłka kurierem to standardowo 50 zł, które i tak naliczyli mi na koncie, mimo iż miałem dostać tę usługę gratis, musiałem dzwonić by to odkręcić. A co najlepsze, mimo uznania naliczonych opłat nie anulowano mi od nich odsetek, pani na infolinii powiedziała, że trzeba na to złożyć oddzielną reklamację, machnąłem jednak ręką bo to tylko 6 gr.

OgĂłlnie nie polecam tego banku. Mamy w Polsce mnĂłstwo ciekawszych i korzystniejszych ofert bankowych i dziwi mnie, Ĺźe taka instytucja jak T-mobile jeszcze egzystuje na rynku.


Wkurzony uytkownik Wkurzony uytkownik
10.01.2018. 12:17

logowanie

Przez wiele lat logowanie do T-mobile to była przyjemność. Wystarczyło narysować wzór i załatwione. Teraz to zmieniono i żeby się logować trzeba albo grzebać po kieszeniach i uruchamiać dodatkowo telefon i aplikację mobilną, ale liczyć literki w haśle i wpisywać tak jak w starym AliorBank. JESZCZE WPROWADŹCIE TELEFON DO KONSULTANTA, ŻEBY LOGOWANIE TRWAŁO PÓŁ GODZINYNY, A NIE JAK DO TEJ PORY KILKA SEKUND. W ŻADNYM INNYM BANKU NIE MA CHYBA TAK KRE....KIEJ METODY LOGOWANIA. LOGOWANIE MA BYĆ SZYBKIE I BEZPIECZNE, A NIE TYLKO BEZPIECZNE.


Maciej Maciej
05.01.2018. 12:56

Problemy z logowaniem

Brak możliwości zalogowania się do konta jak i aplikacji, na infolinie próbuje się dodzwonić któryś raz, ale na połączenie czeka się aż nie wyczyści konta, zdecydowanie nie polecam!!!!


Ewa Ewa
03.01.2018. 10:14

logowanie

Nie wiem co się dzieje ale od wczoraj nie mogę się zalogować do banku.
Wszyscy konsultanci w wirtualnym banku są zajęci na infolinii telefonicznej też .
Czyżby padł system


Kinga Kinga
29.12.2017. 12:59

Ĺťenada

Dramat. Po połączeniu z Alior Bankiem same problemy i awarie, problem z logowaniem i wykonaniem przelewów. Żenada sięgnęła zenitu w momencie wdrażania nowej wersji bankowości internetowej. Miałam problem z logowaniem do nowej bankowości, po kontakcie z żenującą Panią na infolinii zablokowano mi dostęp również do starej bankowości. Zostałam bez pieniędzy z zablokowanym kontem. Najbliższa placówka jest ode mnie 200 km, wszystkie w okolicy zostały zamknięte. Ze względu ma weekend i okres noworoczny zostałam pozbawiona jakichkolwiek środków na 4 dni. Też nie mam gwarancji, że biorąc urlop i wybierając się na wycieczkę do placówki t mobile sprawa zostanie załatwiona pomyślnie. Nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją, jakbym wiedziała to przed kontaktem z infolinią wypłaciłabym wszystkie pieniądze . Szczerze odradzam


Dominika Dominika
11.12.2017. 23:26

Opinia

Mam konto od lat, ale ostatnimi Laty masakra. Mieszkam w UK dzwonię trzeci raz po 30 minut i dalej nie mogę zmodyfikowackonta. Od 2 lat nie mam karty ( nie potrzebna mi ) ale konto internetowe i nikt nie wie gdzie ja wysłano !! Nie polecam. Na ich zmianę systemu wybulialam już 3 połączenia po średnio 30 pare minut i dalej nic!!! Wryyy !!!


wkurzony wkurzony
25.11.2017. 19:58

Problemy z logowaniem do systemu T-Mobile Usługi Bankowe

No prosze, chce wykonac przelewy. System prosi o jakis weryfikacyjny kod, ktorego nie dostalem. Oskarzaja mnie o podszywanie sie pod kogos, a potem wyswietlaja komunikat

"
Problemy z logowaniem do systemu T-Mobile Usługi Bankowe: Uprzejmie informujemy, że występują problemy w logowaniu do Bankowości Elektronicznej. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Przepraszamy za utrudnienia.
"

Porazka


Misiek Misiek
25.11.2017. 17:05

t mobile UB - fikcja a nie rzetelne usługi

Klientem jestem od tygodnia, na początek wypełniasz formularz, potem dostajesz setki regulaminów i niespójne instrukcje. I czekasz jak głupi na hasło smsowe, które ma przyjść. W rzeczywistości nie przyjdzie dopóki nie zaczniesz się logować (instrukcja mówi co innego).
Kiedy już masz dostęp, okazuje się, że promocyjne konto oszczędnościowe na 3% nie istnieje a przecież ci obiecali. Dzwonisz i dowiadujesz się, że musisz założyć konto oprocentowane na 1.06% a potem oni się przez kilka dni będą zastanawiać i może włączą ci promocje ŻENADA !
Złożyłem dyspozycje na wypadek śmierci, myślałem, że jak w innych bankach podam imię nazwisko, pesel uposażonych i odeślą mi potwierdzenia. NIE, musiałem przez 2 godziny wisieć na połączeniu z bankiem, powtarzać dane a panienka je wprowadzała i przetwarzała (ciekawe czym). Musiałem odsiedzieć równe dwie godziny aby na koniec wysłuchać treści deklaracji i informacji, że potwierdzenie przyślą emailem. I co ? G..., nie przysłali do dziś.
odradzam NIE zakładajcie tu konta, chyba że lubicie być traktowani jak intruz w banku.


Ania Ania
20.11.2017. 11:37

Blokada

Witam do tej pory byłam zadowolona niestety od tygodnia walczę o odblokowanie mi alimentów na koncie które jest zablokowane przez komornika.A najlepsze jest to ze pan komornik wysłał elektronicznie pismo w którym pisze że alimenty te mają być odblokowanie. Niestety bank ma z tym problem.Na infolinii codziennie dostaję inne informacje.Jedni widzą pismo od komornika drodzy nie.


Gosia Gosia
21.09.2017. 23:30

Opinia

Dzisiaj ( 21.09.2017) rano robiłam przelew ( za pośrednictwem aplikacji internetowej) zaliczki na zakup mieszkania. Prawie 150 tyś zł. Bank nie wypuścił przelewu, aplikacja internetowa zmieniła przelew na odroczony na dzień 21.09.17 ( czyli dziś). Mamy godz. 23.28 a przelew dalej nie wyszedł., środki mam niedostępne, przelewu nie mogę usunąć ( za każdą próbą wyskakuje błąd "coś poszło nie tak" ). Z


Jolanta Jolanta
21.08.2017. 12:00

warto reklamować

Właśnie odblokowano mi niesłusznie zajęte środki na koncie. Po dwóch dniach od złożenia reklamacji. Więc jeszcze rz powtarzam warto składać reklamacje i walczyć o swoje. Jeśli zasadna - uznają.


Jolanta Jolanta
21.08.2017. 10:49

bez oplat?

Z konta korzystam od dawna ,jeszcze gdy funkcjonowali pod nazwą Alior Sync. I było dobrze. W tej chwili wprowadzono dodatkowe opłaty za prowadzenie rachunku, przelewy natychmiastowe, wypłaty z bankomatu. I tu uwaga: opłaty dla "starych" klientów miały być pobierane po 3 m-cach , a są pobierane od momentu wprowadzenia regulaminu. Reklamujcie. Mnie zwrócili 160 zł. Druga sprawa: zajęcie komornicze. Pomimo,że na mój rachunek wpływają tylko środki z MOPS to wszystko zablokowali. Nawet pomimo interwencji komornika o zwolnieniu środków nie podlegających egzekucji ,ze strony banku cisza. Na infolinii całkowita ignorancja. Złożyłam reklamację i czekam... Pieniądze przeznaczone dla dzieci leżą sobie na koncie, ale nie mogę z nich skorzystać. Troszkę empatii proszę Państwa!


Micha Micha
16.08.2017. 20:21

Nie takie złe, ale...

Korzystam z tego konta jeszcze od czasu Alior banku. Ma dość przyjemny i przejrzysty interfejs do obsługi przez internet dlatego go jeszcze nie zlikwidowałem. Stopniowo wprowadzają i/lub podnoszą opłaty np nie korzystanie z posiadanej karty wiąże się z opłatą ale to już dość powszechne. Najbardziej mnie zdenerwowało to że kiedyś miałem możliwość zrobienia bezpłatnie kilku przelewów natychmiastowych w miesiącu. I kilka razy próbowałem ale z różnych dziwnych powodów nie dało się tego zrobić ani razu. Bank pewnie ponosił za to jakąś opłatę a klient nie - stąd problemy. Dzisiaj aż się zdziwiłem bo wszystko się udało. Sprawdziłem - 6zł za przelew - dlatego bez problemów. Wiem, to jest wpisane w tabelę opłat ale jak prawie wszyscy mam ciekawsze zajęcia niż śledzenie tego na bieżąco.
Na razie nie zamykam konta bo to się wiąże z pewnymi niedogodnościami ale dziś wybierając bank... no cóż - na pewno nie byłby to T-mobile usługi bankowe.
Pozdrawiam zarząd banku


monika22 monika22
29.07.2017. 10:22

PORAĹťKA

Założyłam konto tam rok temu. Wszystko było ok darmowe wypłaty z bankomatów, 10 darmowych przelewów natychmiastowych.
A teraz to jest całkowita porażka. 3 darmowe wypłaty z bankomatów każda kolejna 6 zl, przelewy natychmiastowe płatne 6 zł! Gdy nie używam karty także 6 zł! Za wszystko zostały wprowadzone opłaty. Dlatego zrezygnowałam z tego konta. Totalna porażka.


ramon ramon
14.07.2017. 16:00

Tragedia

Próbowałem założyć konto oszczędnościowe w banku. Dokumenty podpisywane przez kuriera, bo oczywiście weryfikacja przelewem była niemożliwa z kilku moich kont. Kurier przyjechał, podpisaliśmy, tydzień czekałem na smsa z potwierdzeniem otwarcia konta. W końcu otrzymałem wiadomość. Niestety nie mogłem się zalogować, ponieważ hasło nie przychodziło na mój numer telefonu. Po około 3 godzinach dzwonienia do banku okazało się, że nie mam podpisanej umowy ramowej. A tę można podpisać tylko w oddziale. Pięknie...


Chris Chris
12.07.2017. 10:09

NAJGORSZY BANK JAKI ZNAM - NIE POLECAM NIKOMU

Wszystko w tym parabanku kuleje począwszy od założenia konta poprzez korzystanie z bankowości internetowej , obsługę infolinii ( nic nie wiedzą ) czy naliczanie moneybacku.
Jednym słowem bank - wielka lipa . Ja już uciekłem z tego kołchozu i jestem szczęśliwy , że
juĹź nie mam nic z nimi do czynienia.


Konrad Konrad
18.05.2017. 20:53

Promocje T-mobile usługi bankowe

T-mobile usługi bankowe jest bardzo niepoważny i lekceważąco traktuje swoich klientów. Założyłem kartę kredytową w promocji z tabletem poprzez groupon i spełniłem warunki, a do dnia dzisiejszego nie otrzymałem maila potwierdzającego możliwość otrzymania tabletu. Zadzwoniłem w dniu dzisiejszym na ich infolinię i potwierdzono mi, iż warunki spełniłem, ale nie jestem zaliczony do promocji i tabletu w żadnym wypadku nie otrzymam. Złożyłem reklamacje dla zasady, ale już więcej nie skorzystam z promocji TMUB, ponieważ moim zdaniem traktują ludzi jak traktują i nagrody przyznają wybranym klientom. Zamykam konto i w kartę kredytową, ponieważ szkoda czasu i nerwów.


Katarzyna Katarzyna
10.05.2017. 18:21

Opinia

właśnie dostałam wezwanie do zapłaty za rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy a NIE ZAKŁADAŁAM żadnego rachunku. przy zawieraniu umowy z T-mobile wyraźnie powiedziałam, że nie chcę rachunku. przez rok cisza i nagle upominają się o jakąś zaległą opłatę.
oczywiście nie da się dodzwonić na infolinię ani w T-mobile bankowe, ani Alior bank.


Jacek Jacek
04.05.2017. 21:23

Darmowe konto znalazłem w Nest banku, portal lipny ale za darmo ...

Darmowe konto znalazłem w Nest banku, portal lipny ale za darmo ...
mam jeszcze konto w Alior Sync alias T-mobile, ale to juĹź ostatni przelew z firmy,
reguluje i żegna się z tym pseudo darmowym kontem, od lipca ma być jeszcze gorzej!


Jarek Jarek
26.04.2017. 16:00

Opinia

Lepiej omijac szerokim lukiem.
Haczyki, kruczki, drobny druk, co chwila zmieniaja regulamin. Zamknalem konto a po 2 latach sie do mnie odezwali ze wisze im 80zl za nieuzywanie konta...
Alior Sync byl swietny, to jest gunwo. A obsluga klienta to zart. Bylem mily i cierpliwy (40minut na telefonie) a oni "nie mozemy nic zrobic" i rzucili sluchawka, nawet mnie nie sluchajac...
Zmiencie bank jesli mozecie.


Pawe Pawe
10.04.2017. 11:43

Najgorszy bank jaki znam!

Niestety mam same złe doświadczenia z tym bankiem. Nie dość, że wprowadza po cichu dodatkowe opłaty. Niby o tym informuje ale jest to tak przesłane, że trzeba by poświęcić cały dzień na studiowanie regulaminów. Słaby kontakt z obsługą banku. Wieczne problemy z logowanie. Takie rzeczy to nie w XXi wieku. Alior Bank strzelił sobie w kolano, mając takiego "przedstawiciela".


Ewa Ewa
06.04.2017. 17:11

Opinia

Co to za konto g... no nie konto zgadzam się z poprzedniczka nie sprawdzają danych przy zakładaniu kont. Jakis czas temu dokonałam rowniez omyłkowo przelewu. Złożyłam dwa wnioski i nic żadnej odpowiedzi


Evi Evi
05.04.2017. 17:47

Zadłużenie

W styczniu przyszło jakieś pismo tylko mailem z jakieś kancelarii, że jest mam dług na ponad 80zł w związku z kontem bankowym t-mobile. Nigdy z tego konta nie korzystałam, karty nie aktywowalam. Mimo to przychodzą pomówienia. Czy ktoś miał ten problem i co zrobić?


adam adam
28.03.2017. 19:59

t-mobile jedno wielkie dziadostwo

Od kilku dni nie działa ich strona, chcesz dokonać pilnie przelewu i możesz najwyżej przelać wodę z garnka do garnka. Obawiam się, czy to przypadkiem nie będzie z nimi podobnie jak z Amber Gold. Przenoszę się z kontem do innego banku. Nie podobają mi się cwaniaczki w kapelusikach, śmierdzi mi czosnkiem i cebulą.


Adam Adam
27.03.2017. 21:10

Dla mnie Ok

Korzystałem jeszcze z konta w zanim zmienili nazwę na T-mobile, poprzednie konto miałem w mBanku, więc w porównaniu do tego banku mieli groszom aplikacje na smartfony a pierwsza z logiem t-mobile to faktycznie była słaba natomiast najnowsza wersja spoko dość funkcjonalna choć parę szczegółów do poprawy . Nie mam najmniejszego problemu z logowaniem na apce czy przez www . Nie zażyło mi się jeszcze żaden problem z kartom (a korzystałem kilka razy za granicą) ani z przelewami . Korzystam ze zwrotu pieniędzy za zakupy i jak do tej pory zawsze pieniądze przychodziły .
OgĂłlnie polecam .


Andzia Andzia
24.03.2017. 18:29

Opinia

Działanie konta bankowego to istna masakra! Na każdym kroku klient jest wprowadzany w błąd, uciekam od nich jak najszybciej .


smarzena smarzena
22.03.2017. 12:41

Naliczają pieniądze za nic, nasyłają firmę windykacyjną - omijać!!!!!!!!!!!!!!!

Widzę, że nie jestem jedyną oszukaną osobą

W momencie zakładania konta - grudzień 2014 (zostało mi wciśnięte w punkcie obsługi T-Mobile, przy przedłużaniu umowy o abonament) była mowa, że ZERO opłat za korzystanie i prowadzenie. A po dwóch latach nasyłają firmę windykacyjną, bo zmieniły się opłaty i naliczają za kartę, której nie mam i z której nie korzystam.
W międzyczasie - ZERO kontaktu ze strony banku z informacją o zmianie taryfy, i że jestem im nagle coś winna. Od razu mail od windykatorów
OSZUSTWO, NACIĄGANIE LUDZI, OMIJAĆ

Z konta w t-mobile też rezygnuję - po 10 latach płacenia im abonamentu, dzięki T-Mobile za wsadzenie mnie w taki syf!!


sawek sawek
06.03.2017. 11:40

Półprofesionalnie.

Spora awaryjność aplikacji bankowej. W ostatnim okresie pojawiają się opóźnienia w księgowaniu ruchów na koncie /nawet w obrębie własnych rachunków !!!/. Błąd na błędzie. Tak jak kupili od Aliora nic nie poprawili, warunki coraz gorsze, opłaty wprowadzili. Jako dodatkowe konto ok jako główne spore ryzyko. Z obsługi nie ma z kim gadać.


ewka ewka
01.03.2017. 22:52

ostrzegam

Macie w zupełności rację. Mi założono konto przy okazji umowy na telefon. Nigdy nie korzystałam z konta, nie miałam żadnych korzyści w abonamencie, ale po 2 latach zaczęli mnie nękać o jakieś zaległe opłaty. Złożyłam reklamację , minęło kilka m-cy a oni nic. Jak nękali mnie telefonicznie, to poleciłam zlikwidować te konto natychmiast, ponieważ ja go nie zakładałam. Kazali mi przyjechać w tym celu osobiście do W-wy, bo tak zlikwidować nie mogą. Ale założyć sami mogli.?! Złodzieje i oszuści cały T-Mobile. Żeby było ciekawiej, to dostałam zaćmienia i ponownie podpisałam umowę na telefon. Teraz to dopiero mnie wydymali! Ostrzegam, uważajcie na T-Mobile.


Magdalena Magdalena
21.02.2017. 16:51

konto bankowe

Zalozylam konto w 2014 roku i z poczatku bylo fajnie puzniej zaczeli mi naliczac oplaty za karte za wyplaty z bankomatow chociaz mialam miec konto za zero zlotych.
gdy dzwonie na infolinie to po pierwsze ciezko sie dodzwonic po drugie gdy juz sie dodzwonilam to rozmawialam z niekompletne niekompetentnymi debilami ktory chyba nie wiedza co maja tak dokladnie tam robic...

ODRADZAM KAĹťDEMU ZAKLADANIA KONTA BANKOWEGO W T-MOBILE!!!!!


Ruda Ruda
14.02.2017. 19:48

zwrot gotówki w tym banku nie możliwy, oszuści

Cwaniaki, inaczej nie można ich nazwać.
Przelałam pieniądze na któregoś z klientów alior, gdzie nr konta był zupełnie niezgodny z odbiorcą więc szybko złożyłam wniosek o zwrot. W ogóle nie sprawdzają danych czy są zgodne z nr konta odbiorcy. W ciągu 30 dni wniosek powinien być rozpatrzony a tu zero informacji jaka jest sytuacja. Tyłka się nie chce ruszać tylko popijają sobie kawusie przy biurku, inaczej nie można tego skomentować.


Anna Anna
14.02.2017. 12:01

odradzam

Kiedyś byłam zadowolona z konta, ale to co się dzieje ostatnio jest tragiczne. Albo w ogóle nie można się zalogować na konto internetowe, albo po kilku minutach system "wyrzuca" cię z konta. O zrobieniu przelewu można pomarzyć... Trwa to już kilka dni. I nie jest to pierwszy raz,gdy coś takiego się dzieje. Jeżeli lubicie płacić rachunki na poczcie, mimo że macie konto bankowe, to śmiało zakładajcie konto w t mobile!


mitnick mitnick
13.02.2017. 10:59

Nie polecam

Nie polecam ale też nie będę pisał konkretów bo szkoda słów. Nie dość, że w ciągu paru lat poziom usług spadł i podrożał to jeszcze pół roku po zamknięciu konta dzwonią i piszą, że im dłużny jestem pieniądze. A przy zamykaniu konta pytałem czy mam coś dopłacić to kazano mi przelać swoje pieniądze na inne konto a te smsy dot. długu zignorować bo to błąd systemu albo na zły numer wysłane. A teraz znowu wydzwaniają.


Kocham Cie Polsko Kocham Cie Polsko
12.02.2017. 20:54

NIE ZAKLADAJCIE...

Ludzie z czystego lenistwa tam jestem.. sync byl darmowy i sprzedal im konto.. i sie zaczelo! porazka i masakra nie bede tu opisywal.. juz wiele razy kur.ica mnie lapala .. KLAMSTWO... a teraz nie moge sie zalogowac do wlasnego konta.. niby zle haslo.. NUMER NIE ISTNIEJE KTORY PODAJA JAKO INFOLINIE!!! WIRTUALNY ODZIAL? hahHAAHAHAHAHAH!!! Prze ch... kolejna niedziela i jedna osoba na chacie! sluchajcie... nawet tej jednej osoby tam nie ma!
a jak w tygodniu juz jest to wkleja regulki napisane wczesniej i na pytania nie odpowiadaja..! po prostu tak im jest na reke! UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ!.. mam 200zl wydac na zakupy karta platnicza.. wydalem a i tak zabarali mi glupie 6zl.. ! to tylko 6zl ale ja bym im grosza nie podarowal.. !!!!!!!! maja 14 dni zeby zaakceptowac to ze placicie karta w sklepie.. to jak ja wyplate mam 10.. dnia miesiaca to mam okolo 6 dni na wydanie 200zl! zeby sie wyrobic..


Zbig_Niew Zbig_Niew
09.02.2017. 21:05

Wybranie gotĂłwki z konta - ABSURD!!!

Chciałem wybrać 30.000 zł gotówki na zakup samochodu, zaproponowano mi... skorzystanie z bankomatu. Wyobrażacie sobie bankomat wypluwający 300 banknotów 100-złotowych???


Jola Jola
17.01.2017. 18:51

Oszustwo

Założyli mi konto chociaż nie chciałam ale z podpisaniem umowy dostałam konto. Podobno jak się go nie aktywuje to nie ma. Ja nie aktywowałam. Przysłali mi dwie karty ale ich tez nie aktywowałam bo nie chciałam. Z tego banku korzystać. Przychodziły mi jakieś maile ale je usuwalam Bp mając wiedzę zd nie altwywowal konta wiec se facto go nie mam te maile mnie nie dotyczą. Teraz ściga mnie jakaś kancelaria prawna i mam dług do zapłaty prawie 100 zł. Oszuści. Jeśli ktoś z was również został oszukany dajcie znac na adres jola_go@o2.pl trzeba coś z tym zrobić.


Weronika Weronika
17.01.2017. 16:36

Po co telefon od razu windykacja ....

Witam, od kilkunastu miesięcy nie zaglądałam na konto T-Mobile, co zabawne nie mam do niego karty płatniczej i mogę robić przelewy do wysokości środków. Gdy ostatnio się logowałam stan konta był na tzw. plusie. W międzyczasie nie otrzymałam ŻADNEJ korespondencji, nie otrzymałam żadnego telefonu, nie było żadnej próby kontaktu, aż tu dzisiaj kontaktuje się ze mną kancelaria prawna o szumnej nazwie, dział windykacji, bo zalegam jakieś ... ponad 80zł. Skąd to zadłużenie, pewnie za jakieś opłaty, które w międzyczasie się pojawiły, jeszcze nie wiem bo się nie logowałam. Ale jeżeli tak wyglądają według Banku relacje z klientami do gratuluję pomysłu i wszystkim odradzam korzystanie z takich usług, chyba, że ktoś lubi kontakty z windykatorami, szkoda, że od razu nie zapukał komornik !!!!! Pan windykator znał wszystkie moje dane, łącznie z nr telefonu .... NIGDY WIĘCEJ, likwiduję konto i z pewnością będę ostrzegać innych. Inne banki bez problemu i na bieżąco dzwonią gdy jest jakikolwiek problem, ba ! urząd skarbowy uprzejmie dzwoni, gdy się pomylę w PIT! Istnieją jeszcze normalne powiadomienia pisemne zanim się naśle windykatora z kancelarii prawnej do uczciwych ludzi ..


Przemek Przemek
30.12.2016. 16:31

Zamknięcie konta

Założyłem tam konto jakoś koncem 2014 roku. Po założeniu konta jednak zmieniłem decyzje co do wyboru banku w którym bede trzymał pieniądze. Potrzebne mi było konto do ustawienia kilku stałych opłat ponieważ nie mieszkam w Polsce ale muszę opłacać parę rzeczy. Po dokladniejszej analizie znalazłem lepszą ofertę a konto było darmowe tak wiec zostawiłem tak jak jest. Nie miałem juz czasu iśc i likwidoać. Po pół roku dostałem wiadomośc o zmianach warunków. NIe zastanawiając sie długo zadzwoniłem na infolinie z zamiarem zamknięcia (pustego) rachunku. Dla ścisłości karty nawet nie aktywowałem, nawiet nie miałem jej w reku, bo przyszła juz po moim wyjezdzie z Polski. Na infolinii udało mie się zamknąc konto, tak przynajmniej zapewniał mnie Pan po drugiej stronie słuchawki. Wczoraj tj. 17.12.2016 czyli półtora roku od zamkniecia rachunku dstałem informację ze na adres w Polsce przyszło pismo z kancelarii prawnej o zaplacenie należności powstałej w T Mobile Usługi Bankowe za uzywanie karty na kwote niemal 90 zł. Nie wierzcie tym oszustom!!! Tylko papier z podpisem sie liczy. W tym kraju wszystko trzeba nagrywać bo inaczej wydymają Cię na każdym kroku. Oczywiście wczesniej przez 16 miesięcy nie otrzymałem zadnego pisma z tego parabanku ze rosną mi jakieś nalezności. Zdecydowanie nie polecam.


Jacek Jacek
09.11.2016. 11:40

Awaria przelewów do urzędów skarbowych

Od kilku dni nie działają przelewy do urzędów skarbowych. Bank umywa ręce tłumacząc że ciągle naprawiają...


Simis Simis
07.10.2016. 16:56

Niezbędna zmiana nieaktualnego opisu głównego banku!

Po kolejnym wprowadzeniu zmian od 30.11.2016 r. konto w praktyce obarczone opłatami za wszelkie operacje (jedynie każda pierwsza pozostaje bezpłatna, oprócz przelewów natychmiastowych płatnych od pierwszego). Uciekam z T-mobile do innego wg aktualnego rankingu banków.


Jeyk Jeyk
11.08.2016. 09:10

Konto powinni reklamować jako półdarmowe

Bankowość T-Mobile była darmowa do czasu. Niedawno weszły zmiany w ofercie. Dobrze, że nie przedłużyłem umowy. Doszły, m.in. miesięczne opłaty za wypłatę gotówki w bankomatach, za kartę i za kilka innych rzeczy (dokładnie nie pamiętam stawek), czyli podobna sytuacja do PKO. Aplikacja mobilna T-Mobile nie należy do najbardziej intuicyjnych w obsłudze. Porażka. Zrezygnowałem i przeszedłem do Orange Finanse. Mam to samo, ale za darmo i nie nikt nie zdziera ze mnie na opłatach.


belo belo
01.06.2016. 21:28

czar prysł

Witam , fajnie było ale się skończyło , z najlepszego zrobił się przeciętny a nawet prawie najgorszy , po zmianie od 1 sierpnia nie ma już żadnych zalet (dojenie klienta na maxa), do tego brak blika i beznadziejna aplikacja mobilna , na szczęście wybór zawsze należy do nas , komu pasuje to zostaje ale ja zamykam :)
pozdrawiam


ukasz ukasz
31.05.2016. 13:23

Zmiana regulaminu

Witam konto było całkowicie darmowe za czasów kiedy nie wpadło w ręce T-mobile (wcześniej nazywało się Alior sync). Teraz co jakis czas wprowadzane są nowe opłąty. Własnie dostałęm maila ze od 1 sierpnia znowy sie zmieni tabela oplat. Miedzy innymi tylko jedna wpłąta na konto we wpłątomacie, a każda następna 6 zł; tylko 3 darmowe wypłaty z bankomatu a kazda nastepna 6 zł, (chyba jakies żarty) zastanawiam sie czy nie zrezygnowac z tego konta. Jak na razie nie polecam.


Mich Mich
30.05.2016. 21:36

konto

konto było ok, ale idzie w coraz gorszym kierunku. w wakacje żegnamy się z darmowymi przelewami ekspresowymi i darmowymi bankomatami.


paula paula
02.02.2016. 15:40

w sumie jest ok

Gdy zakladalam konto faktycznie wszystko bylo darmowe,(zalozylam je tylko po to aby miec dodatkowe korzysci w telefoni komorkowej ktore faktyczni mam), ale od czerwca 2015 roku jest oplata za karte w wysokosci 6zł jesli nie zrobisz lacznych transakcji bezgotowkowych w miesiacu na 200zł Niby duzo i nie duzo ale jak ma sie 2 konta i te jest dodatkowe to sie zapomina o tym i bank zarabia miesiecznie 6zł na TOBIE. Specjalnie tak robia, we wszystkim sa jakies haczyki, czlowiek gdy ma 1000spraw na glowie zapomina o wielu, a banki wlasnie na tym zarabiaja.


Czesaw Czesaw
05.08.2015. 13:34

założenie konta

To chyba jest jakaś farsa . Próba założenia konta to jakaś ściema .podałem wszystkie dane na stronie i dokonałem przelewu po 1 zł z dwóch kont w innych banków i nic ,a tak szybko miało być założone konto przez internet , maiłem otrzymać potwierdzenie dokonania przelewu i nic . Chyba tam śpicie ????


arsen arsen
05.07.2015. 22:14

poraĹźka

problem z drogą infolinią, konsultanci przerywają weryfikację pod byle pozorem i trzeba zaczynać od początku nabijając kasę bankowi a od czerwca limit 200zł zakupy ! = żadna konkurencja !!


Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >> (2 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


3 + 3 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !