Konta bankowe · Konto · Konto T-Mobile usługi bankowe - Wasze Opinie? Warto załoĹźyć?

Konto T-Mobile Usługi Bankowe - Opinie, Porównanie

tmobile usługi bankowe Alior Bank w ramach usług bankowych T-Mobile, oferuje klientom T-Mobile Konto, z oprocentowaniem środków i brakiem opłat m.in. za konto, kartę debetową, wypłaty z bankomatów itp. Do tego 5% zwrotu wartości zakupów (opłaconych kartą do konta, Android PayTM oraz Blikiem, do 15 zł miesięcznie)? Warto założyć? Zobacz opinie i recenzję.

T-Mobile konto jest rachunkiem przeznaczonym dla klientów T-Mobile, którzy korzystają na współpracy pomiędzy operatorem telefonii komórkowej, a Alior Bankiem. Rachunek jest oprocentowany w wysokości 3 % do kwoty 5000 zł . Oprocentowanie obowiązuje w miesiącu następującym po tym, w którym na rachunku zaksięgowano wpływ z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę lub wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą, bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury od ZUS.


T-Mobile KontoUżytkownicy i jednocześnie abonenci sieci T-Mobile konta mogą liczyć na maksymalnie 500 zł zwrotu kwoty zakupów dokonanych telefonem NFC z usługą MyWallet . Konto daje możliwość dokonywania płatności telefonem, a jeśli klient będzie opłacał terminowo swoje rachunki telekomunikacyjne może skorzystać z 1000 złotowego limitu w koncie, który zostanie przyznany bez opłat i dodatkowych formalności.

Dodatkowym bonusem jest 20 % podczas doładowywania telefonów w T-Mobile na kartę , Heyah oraz MIX i Heyah MIX z T-Mobile konta oraz bonus 50 zł w formie doładowania telefonu dla klientów T-Mobile na kartę i Heyah.

Opłaty i prowizje w koncie bankowym t-mobile

Alior Bank oferując klientom T-Mobile Konto nie pobiera opłat za :

  • prowadzenie konta,
  • wypłaty ze wszystkich bankomatĂłw w Polsce i na świecie,
  • krajowe przelewy internetowe,
  • 10 przelewĂłw natychmiastowych w kaĹźdym miesiącu.

Za wydanie karty - naklejki zbliżeniowej do konta, klient płaci jednorazowo 15 zł. Wadą konta może być to, że tylko pierwsze 3 wpłaty we wpłatomacie w miesiącu klient otrzymuje za darmo, a za kolejne płaci 0,5 proc. kwoty wpłaty, minimum 1 zł.

Dodatkowo od 1 czerwca 2015 r. T-Mobile wprowadza opłatę miesięczną za użytkowanie karty równą 6 zł. Będzie jej można uniknąć, jeśli w miesiącu dokonamy kartą zakupów za min. 200 zł.

Za zaletę należy uznać możliwość korzystania z aplikacji MyWallet przez użytkowników T-Mobile Konta oraz opcję powiązania konta z profilem Facebook. W takim przypadku przelewy w aplikacji „Przelewy na Facebooku - T-Mobile Usługi Bankowe” są całkowicie darmowe.

A jakie są wasze opinie o koncie w T-Mobile? Prosimy o dodawanie ocen tego konta w komentarzach poniżej.

Konto T-Mobile usługi bankowe - Wasze Opinie? Warto załoĹźyć? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.5 na 5
63 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (56 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 Ostatnia (2 stron razem)
Goka Goka
20.05.2015. 12:18

Opinia

Na Konto Osobiste w T-Mobile zwróciłam uwagę przede wszystkim dlatego, że mam już telefon w tej sieci. Okazało się jednak, że wygoda korzystania z niego to niejedyny argument, na który warto zwrócić uwagę.

W mojej opinii na plus przemawia i to, że konto jest rzeczywiście bezpłatne, nie muszę więc martwić się, że w umowie są jakieś ukryte zapisy, które będą dla mnie zaskoczeniem.


Karol Karol
27.04.2015. 19:40

Opinia

Witam właśnie czekałem 3 tygodnie na otwarcie konta w t-mobile. Był kurier umowa wszystko szybko ładnie pięknie, cierpliwie czekam ponad 3 tygodnie więc dzwonie do nich, infolinia masakra ciężko się dodzwonić, odbierają z litości już chyba, przechodzę żmudną weryfikację pani dzwoni do działu technicznego kolejne 5 minut, a potem się dowiaduję że coś się nie zgadza w umowie i jak chcę to muszę jeszcze raz założyć konto! Żenada nawet mnie nie poinformowano a pani z infolinii mówi że takich czynności nie wykonują a tym zarazem widać jak dbają o klientów. Teraz cieszę się że nie muszę się użerać z bandą ćwoków. Stanowczo odradzam.


Jacek Jacek
01.04.2015. 18:01

Całkiem darmowe? Od 1 czerwca już nie

Od 1 czerwca 2015 r. zmieniają się warunki korzystania z karty do konta. Miesięczna opłata za kartę do konta nie będzie pobierana, jeśli dokonane zostaną transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 200 zł miesięcznie. W przeciwnym razie, opłata będzie wynosiła 6 zł miesięcznie.

Do 1 czerwca JEST całkowicie darmowy. Od 1 czerwca BYŁ całkowicie darmowy.
Tyle w temacie.
Polecam niezbyt popularny ale całkowicie darmowy SmartBank. Został on założony przez twórcę miedzy innymi mBanku. Bank SMART należy do grupy FM Bank PBP SA. Do której należy również nowy BIZ Bank, który to powstał po przebrandowieniu FM Banku. Co najważniejsze Smart Bank znajduje się w rejestrze Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, co gwarantuje, że nie będzie żadnych lewych machlojek.


oszuci z tmobile oszuci z tmobile
25.03.2015. 11:07

t-mobile oszuści i złodzieje

oszuści z t-mobile co chwilę sami aktywują mi jakieś płatne opcje, pobierają sobie opłaty, a ja mam co chwile z nich rezygnować jak nie chce płacić (oczywiscie mogę to zrobić za pomocą płatnych smsów) sami zawiązują ze mną nowe umowy i od razu sobie ściągają kase. banda oszustów i złodziei.


ela ela
20.03.2015. 15:53

darmowe konto

mam to konto już 3 lata najpierw był to alior sync niedawno przekształcił się na t-mobile i powiem jedno polecam jak najbardziej przez ten okres nie wydałam nawet grosza na utrzymanie tego konta jest całkowicie darmowe trzeba tylko uważać żeby w jednym miesiącu nie przekroczyć 10wpłat natychmiastowych bo póżniej płaci się 5zł ale ja nawet tych 10-ciu nie wykorzystuję i dlatego nic mnie to konto nie kosztuje za nic się nie płaci a wypłaty można sobie robić w dowolnym bankomacie nawet obcym bo i tak się nie płaci po prostu jest to całkowicie darmowe konto polecam jak najbardziej każdemu


Marucha Marucha
10.03.2015. 15:05

Czy całkowicie darmowe?

Witam. Czy konto w t-mobile jest całkowicie darmowe jak wszędzie reklamują? Szukam konta bankowego bez opłat. Proszę o wszelkie wasze opinie czy warto tutaj otworzyć konto?


Strony: << Pierwsza 1 2 Ostatnia (2 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


5 + 3 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !