Konta bankowe · Konto · Toyota Bank - Konto Bankowe - Tojota - Czy warto?

Ocena Kont Toyota Banku - Porównanie wad i zalet

toyota bank polska Toyota Bank Polska S.A. plasuje się w czołówkach rankingów zarówno kont osobistych, firmowych – dedykowanych zwłaszcza mikroprzedsiębiorcom – jak i produktów oszczędnościowych. Posiadaczom kont osobistych i konta hybrydowego Toyota Bank oferuje możliwość uzyskania zwrotu części wydatków ponoszonych kartą debetową za paliwo – nawet do 10 proc (600 zł rocznie)

Konto Jedyne

Podstawowym produktem banku jest Konto Osobiste – jego prowadzenie to koszt 2.49 zł, darmowe są krajowe przelewy internetowe (poza przelewami do ZUS i US, za które trzeba płacić), trzy razy w miesiącu klient może bezpłatnie podjąć gotówkę we wszystkich bankomatach w kraju. Transakcje internetowe zabezpieczane są tokenem. Środki na koncie osobistym są oprocentowane, a jeśli klient chce intensywniej oszczędzać, może ulokować je na Koncie Oszczędnościowym. Za kartę debetową, klient nic nie płaci. Konto Wspólne to konto osobiste, którego właścicielami są dwie osoby dorosłe. Warunki prowadzenia konta są identyczne jak w przypadku konta osobistego.

Posiadacze kont osobistych mogą otworzyć również konto oszczędnościowe i bardzo atrakcyjny produkt jakim jest lokata na 160 dni o oprocentowaniu 2,25%Promocja: "Lokata 160 dni z premią" - zyskaj 100 zł lub 50 zł premii

Promocja pod hasłem „Lokata 160 dni z premią tylko dla Uczestników Klubu Korzyści” trwa od 26.06.2017 roku do 10.07.2017 roku.

Uczestnikami akcji promocyjnej „Lokata 160 dni z premią tylko dla Uczestników Klubu Korzyści” mogą być osoby, które spełniają jeden z poniższych wymogów:

  • posiadają aktywne Konto Jedyne w Banku otwarte w ramach poprzednich akcji organizowanych wspólnie przez Organizatora i Bank (Obecni Klienci Banku - w rozumieniu Regulaminu Promocji),
  • nie posiadają i nie posiadały w okresie od 1.01.2016 roku do dnia 25.06.2017 roku Konta Jedynego w Banku (Nowi Klienci Banku - w rozumieniu Regulaminu Promocji)

Aby skorzystać z Promocji "Lokata 160 dni z premią” i otrzymać Premię 100 zł dla Nowego Klienta Banku lub 50 zł dla Obecnego Klienta Banku, należy spełnić warunki określone w Regulaminie, w tym m.in.:

  • zarejestrować się w Promocji od dnia 26.06.2017 roku do dnia 10.07.2017 roku;
  • do dni 03.08.2017 roku po uruchomieniu Konta Jedynego w Toyota Banku założyć lokatę Plan Depozytowy na 160 dni na kwotę minimum 5 000 zł (słownie: pięć tysięcy zł) i utrzymać założoną     lokatę przez co najmniej 90 dni licząc od dnia  jej daty założenia;
  • dodatkowo Obecny Klient Banku przez co najmniej 30 dni, licząc od daty założenia ww. lokaty, powinien utrzymać zwiększone o kwotę min. 5 000 zł saldo wszystkich depozytów posiadanych w     Banku na dzień 25.06.2017 roku. Liczba założonych lokat nie wpływa na wysokość Premii w Promocji "Lokata 160 dni z premią”;
  • zarejestrować się w Akcji Klub Korzyści;
  • utrzymać aktywne Konto Jedyne co najmniej do dnia wypłaty Premii tj. do dnia 06.12.2017 roku.


Konto Firmowe

Toyota Bank ma również ofertę dla przedsiębiorców. Rachunek firmowy kosztuje – miesięcznie – 10 złotych, ale jeśli średnie saldo miesięczne na rachunku wynosi 4 tys. zł, bank nie pobiera opłaty. Bezpłatnych jest tysiąc przelewów miesięcznie (w tym do ZUS i US). Firmy mogą korzystać z automatycznych lokat nocnych, korzystnie oprocentowanych. Do konta firmowego wydawane są karty debetowe i charge. Z usług banku mogą korzystać zarówno małe firmy jak i wielkie przedsiębiorstwa (dwa osobne systemy obsługi).

Toyota Bank - Konto Bankowe - Tojota - Czy warto? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.4 na 5
12 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (26 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Jot Jot
17.11.2017. 10:50

Brak zastrzeżeń

Od szeregu lat jestem klientem tego banku. Głównie wykorzystuję go do zakładania lokat, ale nie tylko. Konto obrotowe też mam, a do niego kartę debetową. Nie robię z niego comiesięcznych płatności. Jednak płacę z tego konta w serwisie Toyoty. Od czasu do czasu płacę kartą za zakupy. Nie zdarzyło mi się, aby przy płaceniu kartą transakcja była odrzucona. Płacę tą kartą również zagranicą.


Imre Szab Imre Szab
17.10.2017. 11:31

nie do użytku

Powiem tak, nie nazwał bym tego w pełni kontem bankowym, a przynajmniej nie do użytku codziennego. Z minusów:
- archaiczny interfejs strony online
- brak aplikacji mobilnej
- brak przelewów ekspresowych (żaden z operatorów też nie umożliwia wykonania takich przelewów do tego banku)
- konsekwencją powyższego żaden z operatorów płatności online poza e-card nie umożliwia natychmiastowych płatności online
- brak możliwości otrzymania i wysłania przelewów zagranicznych
- słabo działający mechanizm tokena z kodami
Wg mnie do codziennego użytku to konto się nie nadaje, jedyny plus to że bank nie jest uczestnikiem systemu ognivo ;-)


Micha Micha
09.02.2017. 10:09

Fajny do zakładania lokat

Na wstępie powiem , że nie mam w tym banku kart ani nie prowadzę regularnego rachunku. Bank służy mi tylko do zakładania lokat. Korzystam od 2 lat, może dłużej i jak na razie żadnych złych doświadczeń. Stali klienci mogą liczyć na % z lokat spoza tabeli :) a nie jak większość banków dobre warunki wyłącznie dla nowych. Póki co polecam.


trzym trzym
25.01.2017. 19:34

NIE POLECAM

Odradzam, wydają kartę płatniczą, którą później nie na każdym terminalu zapłacisz. Przy próbie płatności wyskakuje komunikat : "transakcja odrzucona" pomimo, że ma się wystarczającą sumę na rachunku. A jak złoży się reklamację to tłumaczą się, że karta została zablokowana. Dziwne bo po blokadzie udało mi się raz zapłacić. Oczywiście pozostał próby zakończyły się niepowodzeniem. Raz w sklepie próbowałem zapłacić a za mną kolejka. Musiałem oddać zakupy bo nie udało się zapłacić. Czułem się fatalnie widząc miny klientów stojących w kolejce. Koszmar!!! Robią to specjalnie aby klientowi nie udało się zapłacić kartą kwoty 1000 zł i otrzymać zwrot 2,5 zł za prowadzenie rachunku.


Bart Bart
22.12.2016. 19:04

Bez sensu

Nie polecam konta. Za każdym razem jest problem z logowanie do serwisu internetowego. Jeszcze nigdy nie zdażyło mi się zalogować za pierwszym razem. Za 2-5 owszem. Zamknąłem to konto. Konsultantka nie umie mi powiedzieć czy zamknięcie doszło do skutku.
Nie polecam.


Wkurzona Wkurzona
10.10.2016. 17:16

NAJGORSZY BANK JAKI ZNAM. NIE POLECAM.

W żaden sposób pracownicy banku nie mogą pojąć, że chcę wpłacić dwie raty i chcę aby one tak właśnie były zaksięgowane a nie z wpłaconych środków pomniejszane kolejne raty. Czy to takie trudne? Myślenie sprawia ból. Przez ostatnie kilka miesięcy próbuję to wytłumaczyć, piszę wiadomości ale trafiam na mur. Jedna osoba na infolinii przyjmuje zlecenie, następna mówi, że tak nie można. I tak trwa kilka miesięcy. Koszmar!!!! Beznadzieja!!!! Z managerem rozmawiać nie można bo gorzej się do niego dostać niż do Papieża.
To nie bank tylko firma krzak?


janusz janusz
22.04.2016. 07:52

Opinia

niestety toyota bank już piąty raz pobierając rzekome opłaty za obsługę zajęć komorniczych, które nie mają miejsca. Nie polecam nikomu, co chwile dodatkowe kary, płatne sms itp. Wychodzi na to, że muszę dopłacać do konta, bo moja renta nie starcza na pokrycie ich wymyślonych opłat


Vlad JP Vlad JP
29.03.2016. 18:22

Właśnie się wypisuję

Już mam dość. 1. Debet na karcie blokuje konto, a obciążenia nie są księgowane na bieżąco. 2. Aby aktywować drugą kartę (na inną osobę) przypisaną do własnego konta nie można jej aktywować przez portal - a kiedyś można było - i to mnie odrzuca. Są opłaty za prowadzenia konta, drugą kartę i przelew do ZUS. Obsługa telefoniczna to porażka


Eliza Eliza
23.01.2016. 02:27

Super bank

Od 15 lat jestemv w Toyota bank - po drodze bylam w PKO i Polbanku- ktorych nie polecam najlepszy jest Toyota, rzetelnabobsluga, czytelny prosty sposon robienia przelewow, fajne lokaty, nic dodac nic ujac


ewa ewa
15.10.2015. 11:21

napograniczu i

zdecydowanie negatywne!!! Mialam konto załozone jako bezpłatne.Chcialam zbierać środki na auto ale nie korzystalam z konta/mam też inne/.Po cichu wprowadzili opłaty,,wyprodukowali odsetki i zaczęli straszyć.
Na maile nie odpisują,reklamację olewają,zarabiają na wierze klientów w uczciwość.
Może być kazdy bank/nawet SKOK/ ale nigdy Toyota bank.


ppp ppp
09.07.2015. 14:40

Dla mnie w sam raz

Dla mnie jest to konto uzupełniające do mbanku do trzymania oszczędniości, wygrywa oprocentowaniem. Toyota także nie jest liderem rynkowym ale zawsze w czołówce, wszystko mam dostępne po zalogowaniu przez internet, bez potrzeby śledzenia rankingów lokat, podpisywania dodatkowych papierów, śledzenia terminów, narażania na grilowanie i kruczki w umowach. Natomiast Mbank nie nadaje się do trzymania w nim pieniędzy.


ja ja
25.06.2015. 15:33

nie polecam

Nie polecam. Stan środków na koncie nie jest aktualny wobec opóźnień w księgowaniu transakcji kartą. Można się nadziać na debet i blokadę kart - mi zablokowali za JEDNODNIOWY debet na niespełna 150 zł przy obrotach ponad 10.000 zł miesięcznie. Nikt nie raczył do mnie w tej sprawie zadzwonić, a dla odblokowania kart każdy posiadacz musi się kontaktować oddzielnie. Porażka.


Adafio Adafio
07.04.2015. 11:58

Godny uwagi

Mam konto w Toyota Bank od kilku lat. Polecam. Prosty i jasny system obsługi, kontakt z konsultantami bezproblemowy, koszty minimalne. W mojej ocenie bank stawia na bezpieczeństwo - duży plus. Np. kiedy wg banku jakieś transakcje kartą budzą podejrzenia - konsultant telefonicznie potwierdza, czy to ja je wykonałem. Dodatkowo na plus - korzystne oprocentowanie lokat. Mały minus - ograniczona ilość bezprowizyjnych wypłat z bankomatów.


zrozpaczona zrozpaczona
12.02.2015. 18:12

z roku na rok coraz gorzej

Bank i system były całkiem przyjazne ale od pewnego czasu
- ksiegowanie losowe - przy płatnosci kartami nigdy nie wiem jakie jest własciwe saldo na koncie
- błedy w systemie - nie daje sie zrobic przelewu bo w jego tytule rzekomo wpsiane sa jakies znaki, których uzywac nie mozna - mimo iż wpisany jest prawidłowo (kilka przypadków)
- system NIE ZAREJESTROWAŁ mi jakis czas temu dwóch przelewów - mimo tego iz były robione i potwierdzane
- na decyzje do wniosku o limit debetowy czekałem prawie miesiac (skandal) - jak juz hrabia z departamentu kredytowego do mnie był łaskaw zadzwonić - to uprzwedzając jego jakiekolwiek informacje powiedziałem że złozyłem dzień wczesniej dyspozycje zamkniecia rachunków. Obsługa po prostu fatalna.
NIGDY WIĘCEJ!!!!!


Lena Lena
10.02.2015. 13:51

Nie polecam!!!

Nie polecam!!! Na każdym kroku próbują wyciągnąć kasę. Za spóźnienie się z wplata kredytu jeden dzień wysyłają bez uprzedzenia bardzo drogie monity. Nie próbują wysłać sms lub skontaktować się drogą mailową. Cały czas nękają propozycjami założenia konta lub kolejnego kredytu. Oprocentowanie też nie należy do najtańszych. Nigdy więcej!!!!


Andrzej Andrzej
06.02.2015. 22:23

brak kompletny komunikacji

Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby chcąc wejść na swoje konto z internetu nie trzeba było łączyć się z konsultantem. Bez telefonu na infolinię kompletny brak dostępu do SWOJEGO KONTA. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wpisuję poprawny kod i numer tokena, totalny brak reakcji. Zawsze wyskakuje: nieprawidłowy... itd. Totalna porażka. Odradzam zakładanie kont w tym banku. Ja niedługo będę zmieniał, bo takie zagrywki są poniżej pasa!
Kiedy się spóźnię choć jeden dzień ze spłatą, od razu bank interesuje się mną nad zwyczaj ochotnie. Kiedy środki są na koncie, olewa totalnie.


swen2 swen2
16.01.2015. 13:23

tragiczny

Jestem kl Toyota Banku.
wady:
jeśli na koncie pojawi się debet np: 30 zł. Bank blokuje wszystkie środki i trzeba tel. odblokowywać środki na koncie. Nie ma tu znaczenie czy środki na koncie to 1000 zł czy 1 mln.Blokada i już - niech kl notuje sobie na kartce jak nie umie liczyć....


Olaf Olaf
05.11.2014. 23:10

Konto

Absolutnie nie zakładajcie konta w Toyota Bank.To bandyci,oszuści i najgorszy bank,z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Szczegóły nie są ważne, ale ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów..ten bank jest okrutną instytucją!!!złodzieje i oszuści, którzy żerują na swoich klientach..nie podpisujcie żadnych umów!!podpiszecie w ten sposób cyrograf i będziecie słono płacić do koñca życia...tych umów nie można zerwać!!!!!!!!! A to wszystko wiem z własnego doświadczenia..bardzo przykrego.....


jadziunia666 jadziunia666
16.08.2011. 12:29

debet

witam mam pytanie odnośnie debetu czy to prawda ze przy założeniu konta od razu otrzymuje się debet jeżeli tak to w jakiej wysokości z góry dziękuje za odp
pozdrawiam


Anka Anka
01.03.2011. 09:32

Opinia

Konto mam od 2 lat, nigdy nie zdarzyły się powody do jakichkolwiek reklamacji. Formuła prosta i czytelna, jestem bardzo zadowolona. Fakt że za 4 wypłatę z bankomatu w danym miesiącu trzeba zapłacić prowizję, ale takie rzeczy można sobie rozplanować. Poza tym kontakt telefoniczny z obsługą klienta jest natychmiastowy w przeciwieństwie do innych banków. System sprawny, koszty obsługi praktycznie żadne.
Na minus - brak wpłatomatów


wwgol wwgol
15.05.2010. 13:22

Opinia

Ja mam konta w dwóch bankach mbank i toyota bank i polecam Toyotę ponieważ jest super i zupełnie darmowe pomijając to że trzeba zapłacić za czwartą wypłatę w bankomatach polskich bo pierwsze 3 wypłaty w miesiącu kalendarzowym są darmowe więc jeżeli ktoś nie biega do bankomatu co dnia to polecam Toyotę a co do mbanku to jak najbardziej dobre konto ale nie oprocentowane i zupełnie darmowe


nika nika
16.04.2010. 14:25

kazdy bank

... ma przelewy do ZUSu i skarbówki płatne!


Marza Marza
16.04.2010. 14:24

Tojota Bank

Nieprawda, ze Toyota Bank pobiera jakiekolwiek oplaty za przelewy interentowe -mam konto juz jakis czas i bardzo czesto robie przelewy zewnetrzene.
Oprocentowanie swietne, zgadza sie :))
A oplata za karte debetowa (z chipem oczywiscie ) 30zl na rok.
Jestem bardzo zadolwolona szczegolnie, ze mieszkam zagranica i place czesta ta karta bezproblemu, co jest wazne gdyz w niektorych sklepach nie akceptuja karty bez mikroprocesora, ze wzgledow bezpieczenstwa.


klient klient
16.04.2010. 14:23

Toyota Bank

Konto jest bez opłat. Za przelewy do ZUS i US pobierano opłaty od początku (?). Pozostałe przelewy są za free. Moim zdaniem brakuje usługi takiej jak mtransfer, stąd konieczność posiadania drugiego konta. Oprocentowanie całkiem spoko, 3 wypłaty za darmo w dowolnego bankomatu baaaardzo się przydają. Tak po namyśle to jest jest opłata - za kartę, o ile dobrze pamiętam 36zł na rok, więc miesięcznie konto kosztuje 3zł.


Tadek Tadek
16.04.2010. 14:23

Toyota Bank

Niestety Toyota Bank od maja nie jest bez opłat za przelewy przez internet (3zł za prezele do ZUS i US).Proszę uaktualnić ofertę


Grzes Grzes
16.04.2010. 13:41

Opinie o koncie - prosba do posiadaczy konta

Witam. Czy ktoś z posiadaczy konta w Toyota Banku, moglby podzielic sie opiniami? Konto wydaje sie dosc tanie w uzytkowaniu moglby to ktos potwierdzic?


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !