Konta bankowe · Kredyty na Start - Kredyt dla nowej firmy - RANKING 2019, Opinie

Kredyty na Start - Kredyt dla nowej firmy - RANKING 2019, Opinie

Opinie (54)

Na bieżąco aktualizowany ranking gdzie w 2019 r. najłatwiej otrzymać kredyt na start dla nowych firm, nawet do 100 000 zł. Pod uwagę bierzemy zarówno kredyty bankowe jak i szybkie pożyczki pozabankowe bez zabezpieczeń, dostępne już od pierwszego dnia działalności gospodarczej.

Przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej niejednokrotnie potrzeba sporo środków finansowych, aby móc założyć firmę, stworzyć dla niej zapasy i uruchomić działalność. Jeśli przedsiębiorca nie posiada środków własnych na rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej, musi korzystać z dostępnych dla niego środków obcych. Zewnętrzne finansowanie nowych firm czy osób fizycznych, które dopiero zamierzają otworzyć własną firmę, jest kłopotliwe.

Najłatwiej i najszybciej nowej firmie pozyskać finansowanie poprzez pożyczki pozabankowe . Jedną z większych sprawdzonych firm udzielających pożyczek małym firmom jest iwoca. Oferuje ona elastyczne finansowanie dla małych firm w całej Europie, pozwalając im korzystać z możliwości wcześniej dostępnych tylko dla dużych przedsiębiorstw.

Banki w większości przypadków nie chcą ryzykować udzielając kredytu dla firm dla młodego przedsiębiorcy . Wymagany jest minimalny czas prowadzenia działalności, np. pół roku czy rok. Wówczas bank może z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że przedsiębiorca będzie mógł kontynuować działalność i z jej dochodów spłacać kolejne raty kredytowe. Zobaczmy w zestawieniu poniżej do jakiego banku początkujący przedsiębiorca powinien skierować swoje kroki, aby uzyskać finansowanie działalności na jej starcie?

Finansowanie nowych firm kredyty dla młodych przedsiębiorców

Przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej nawet sam przedsiębiorca nie potrafi dokładnie ocenić, czy jego biznes będzie funkcjonował tak, jak zaplanował to w biznesplanie . Banki wskazują, że nowe przedsiębiorstwa obarczone są bardzo dużym ryzykiem bankructwa. Trudno też rzetelnie dokonać w ich przypadku oceny zdolności kredytowej. Nie ma oparcia w historii rachunku firmowego, ani w deklaracjach podatkowych za poprzednie lata. Można tylko bazować na prognozowanych dochodach, co jest bazą wielce niepewną. Stąd też banki z reguły, aby chronić własne interesy, wymagają prowadzenia działalności co najmniej od pół roku, a niekiedy nawet przez dwa lata, aby zaoferowały kredyt na firmę.

Kredyt na start dla nowej firmy od zaraz

Oferta kredytów dla nowych firm , nie jest zbyt szeroka, choć z roku na rok pojawiają się na rynku coraz to nowe banki, które przedstawiają właśnie taką ofertę kredytów na start dla przedsiębiorców. Powodem, dla którego ryzykują udzielając kredytów dla nowych firm jest to, że przedsiębiorca, pomimo że jest ryzykownym klientem, jest jednocześnie klientem rentownym. Pozytywna historia kredytowa przedsiębiorcy, jako osoby fizycznej, a nie podmiotu rynkowego, może zaważyć nad wydaniem pozytywnej decyzji kredytowej. Banki przy udzielaniu kredytów na start dla przedsiębiorców biorą pod uwagę dotychczasowe pożyczki i kredyty klienta, zaciągnięte prywatnie. Jeśli były one spłacane w całości, terminowo, klient ma sporą szansę na otrzymanie kredytu na start dla nowopowstającej firmy.

Jak ubiegać się o kredyt na start?

Podobnie jak w przypadku innych kredytów, również i przy kredytach firmowych, warunkiem otrzymania jest oczywiście złożenie wniosku kredytowego wraz z wymaganymi przez bank załącznikami. Wśród załączników tych wymienia się:

  • Zaświadczenie o niezaleganiu z płatnościami na ZUS i US,
  • Biznesplan przedsięwzięcia,
  • Ewentualnie wpis do rejestru działalności gospodarczej,
  • Zaświadczenia dotyczące zabezpieczenia kredytu, np. weksel in blanco, czy hipoteka na nieruchomości.

Rodzaje kredytĂłw firmowych

Dla firm banki oferują trzy rodzaje kredytów: Inwestycyjny, Hipoteczny, Obrotowy.

W przypadku kredytu inwestycyjnego procedura kredytowa będzie o wiele bardziej skomplikowana niż w odniesieniu do kredytu obrotowego. Kredyt hipoteczny dla firm wymaga zabezpieczenia w postaci ustanowienia hipoteki na nieruchomości na rzecz banku. Bank ma wówczas solidne zabezpieczenie spłaty zobowiązania kredytowego. W odniesieniu do kredytu inwestycyjnego, przedsiębiorca musi wydatkować pieniądze uzyskane z kredytu na zmodernizowanie lub rozbudowanie swojej firmy, zakup niezbędnego, nowego sprzętu czy też na wybudowanie nowych obiektów. Kredyt inwestycyjny dla firm jest zaliczany do kredytów długoterminowych i na ogół przyznawany jest dla firm już działających, które mają odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Zabezpieczeniem kredytu inwestycyjnego może być wpis hipoteki do księgi wieczystej, przeniesienie własności czy weksel.

Znacznie łatwiej kredytobiorcy rozpoczynającemu prowadzenie działalności gospodarczej będzie zaciągnąć w banku kredyt obrotowy dla nowej firmy czy hipoteczny, zakładając, że dysponuje on nieruchomością, na której będzie mógł ustanowić hipotekę. Kredyt obrotowy udzielany jest na sfinansowanie bieżących potrzeb przedsiębiorcy. Jest to kredyt udzielany zwykle na kilka lub kilkanaście miesięcy, dla nowych firm, które na przykład z uzyskanych środków finansowych zamierzają zakupić towar czy uregulować zobowiązania wobec pracowników i dostawców.

Kredyty na Start - Kredyt dla nowej firmy - RANKING 2019, Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3.7 na 5
24 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (54 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >> (2 stron razem)
Aurelia Aurelia
22.01.2018. 09:44

Doradca finansowy

Ja miałam konto w AliorBanku, ale przeniosłam się do innego banku, kiedy wprowadzili spore opłaty za wyciąganie pieniędzy z bankomatu. Przepisałam się do aliora właśnie ze względu na darmowe bankomaty. Do tego nękają telefonami. Można poczytać na ten temat na tej stronie i wybrać najlepszy bank dla siebie w zależności co kogo interesuje.


przedsibiorca przedsibiorca
15.12.2017. 13:04

Opinia

Może i warto skorzystać z wymienionych sposobów, ale kiedy trudno samemu uzyskać kredyt firmowy w banku to polecam nie robić samemu kolejnych zapytań kredytowych, które zamiast dać szansę na udzielenie kredytu, to zmniejszają tylko punktację w bik.
Jak już dochodzi do takiej sytuacji, że wiecie, że nie ma szans na samodzielne załatwienie sobie kredytu to skorzystajcie z usług wyspecjalizowanego pośrednika kredytowego. Dobrze najpierw samemu spróbować, ale jak nie idzie to nie ma co czekać. No bo jak samemu poradzić sobie z zaległościami w ZUS i US albo brakiem zdolności kredytowej? Ja np. nie wykazywałem dochodu w ciągu ostatnich miesięcy, przychód też nie był wysoki ale trafiłem do pośrednika kredytowego, który ogarnia takie tematy.


Marek Marek
15.09.2017. 15:38

Opinia

Podobno udzielają kredytów na start a dla firmy z długim stażem tylko zawieszającą swoją działalność na pół roku nie udzielają. I jeszcze to ,że płacimy ryczałt w tym roku. Działalność na zasadach ogólnych od lat i dużym dochodem a przeszliśmy na ryczałt bo okazało się to możliwe i można zaoszczędzić na podatkach, ale według "analityka" duży ryzyko. A i dodam, że kredyt zabezpieczony hipoteką, lipa po prostu


jotpe jotpe
29.06.2017. 18:20

kredyt dla firmy z małym stażem

Myślałam, że mi się udało znaleźć fajny (miałam taką nadzieję) pomysł na firmę i zdecydowałam się na założenie własnej działalności gospodarczej do spółki z mężem. Zdecydowaliśmy się na sp. z o.o. Mimo, że przez pierwsze pół roku było całkiem dobrze (chociaż myśleliśmy, że będzie lepiej), niestety teraz jesteśmy zmuszeni wziąć kredyt obrotowy dla firm. Dajemy sobie czas na rozkręcenie, póki ZUSy niskie, ale potem jak będzie dalej tak szło, to zawiesimy działalność. Zobaczymy jak będzie. Tak czy siak , uważam, że warto próbować! Szukać pomysłów, ale też weryfikować je dzieląc się z innymi.


Przedsiebiorca Przedsiebiorca
23.06.2017. 09:19

Idea Bank

Uważajcie na Idea Bank! Mnóstwo ludzi sie nabrało, wszystko pięknie brzmi na początku, Bank informuje, ze ma dwie propozycje dla klienta do 20 000 bez zabezpieczenia oraz powyżej z zabezpieczeniem ( najczęściej hipoteka). Pózniej okazuje sie, ze rata kredytu jest bardzo wysoka a sam kredyt ma mnóstwo ukrytych kosztów. Gdy poprosiłem doradcę aby podał mi ostateczna kwotę kredytu, jaka bede musiał spłacić przy np 50 000 zł nigdy sie juz do mnie nie odezwał. A wcześniej wydzwaniał co chwile aby zapytać o hipotekę. Bank proponuje rownież usługi księgowości i wtedy niby rata kredytu jest mniejsza. Dzieki temu Odea Bank ma dostęp do wszystkich informacji związanych z przychodami i kosztami firmy. Ma to skutek taki, ze jesli np firma ma mniejszy obrót niż zakładała w biznesplanie, który przedstawila na rządanie doradcy np 4500 zł a nie 5000 zł Bank zabiera pieniądze z konta!!!! W ten sposób nigdy sie nie spłaci kredytu!!


warren warren
15.05.2017. 22:09

idea bank

Ja brałam kredyt w idea banku, bo większość banków nie brała w ogóle pod uwagę tak krótkiego stażu. Ale gdyby tam mi się nie udało to już byłam zdecydowana na kartę kredytową, bo tez jakiegoś długiego stażu nie wymagali.


Arnold Arnold
28.04.2017. 20:59

kredyt fair

@Mariusz brałem niedawno kredyt Fair i nikt mi domu nie kazał zastawiać, czy to na pewno ten sam bank? ;) Bo ja tam jestem zadowolony.


mariusz mariusz
05.04.2017. 12:53

Opinia

ja osobiście chciałem wziąść kredyt na start. tyle że nikt przy zdrowych zmysłach nie zastawi domu wartego 150.000 żeby dostać 20.000 kredytu. pachnie lichwą aż miło. odradzam


Tomek Tomek
24.02.2017. 21:46

Polecam

Kredyt na start dostałem szybko i bez tony papierów. Spłacam regularnie, więc problemów nie mam. Jeżeli chodzi o Idea Bank to śmiało mogę polecić.


Kinga Kinga
07.02.2017. 22:19

Ja teĹź mam kredyt w idea banku

Ja też mam kredyt w idea banku. W innych były warunki nie do spełnienia dla nowej firmy, albo słaba oferta. Złożyłam wniosek przez internet, wstępną decyzję dostałam dość szybko, potem umówiłam się na podpisanie umowy w oddziale. Trochę formalności było, ale chyba w ciągu 2 dni pieniądze miałam na koncie. Teraz pozostaje mi spłacić w terminie, póki co nie mam z tym problemów.


Radek Radek
15.01.2017. 20:50

Idea Bank kredyt na start

Wziąłem kredyt na start w Idea Banku i rozkręciłem firmę nawet znacznie szybciej, niż planowałem. Dla mnie wszystko było jasne, bo dostałem regulamin, trzymałem się terminów i śmiało mogę powiedzieć, że jestem na tak. Nie robią nowym firmom pod górkę, dla mnie pozytyw zasłużony za podejście do przedsiębiorcy.


Robex Robex
20.12.2016. 15:29

Kredyt w IDEA

ja wziąłem ideę tylko dlatego, że gdzie indziej nie chcieli dać a potem płaciłem w ciul ubezpieczeń do tego nie potrzebnych wcale i nic nie dających. Skonsolidowałem i mój portfel odczuł to na plus, mogę też polecić Paweła który mnie do tego przekonał a jestem natury uparty.


Bartek Bartek
15.12.2016. 19:55

Kredyt na start

Dziwi mnie to co pisaliście, bo sam mam Kredyt na start w Idea Banku. Dostałem bez większych problemów, ale musiałem wykazać, że wiem co robię i co chcę zrobić dalej z moją firmą. Nie dziwi mnie to, bo w końcu inwestują w mój biznes i skoro ja nie dostaję kota w worku, to oni tez kota nie chcą.


przemek przemek
04.10.2016. 10:30

analityk to ściema

Witam,
Zgodnie z regulacjami bank ma prawo odmówić przyznania kredytu bez podania przyczyny (zbyt duże ryzyko, mam zły dzień, nie podpisz mi się itp.), analitycy to ściema to co idzie z początkiem miesiąca i końcem to prawda jak nie ma planu na koniec dyro ciśnie analityka O przymykanie oczu na dokumenty, ryzyko, zdolność, historię kredytową, czy zaległości ZUS/US plan trzeba mieć. A co do arogancji, braku kompetencji u pracowników to się nie wypowiem ale jak mieć stałą i kompetentna kadrę jak rotacja jest na poziomie 25-40%. To jest duża szansa, że trafisz na niedouczonego psełdo specjalistę tylko z plakietki.


Tomasz z Tomasz z
08.09.2016. 18:05

IDEA BANK NAJWIEKSZA PORAĹťKA W POLSCE!!!

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED IDEA BANKIEM , jestem przedsiębiorca ze sporym doświadczeniem ale takich oszustów jak ten bank jeszcze nigdy w życiu nie zdarzyło mi sie spotkać . Doradca kredytowy to typowy głąb po studiach który wyuczony jest regułek, zapytany o jakieś szczegóły lub coś co nie jest podstawowa wiedza niema pojęcia o co sie go pyta . Nie wspominając o analitykach akceptujących nasze wnioski. To od jego " widzi mi sie " zależy czy dostaniesz ten kredyt czy nie . Biznes plan może byc do dupy a jeśli chce to go przepuści a może byc mistrzostwem świata a mu sie nie spodoba i po wezystkm.

A CO NAJWAŻNIEJSZE WNIOSKI SKŁADANE NA KONIEC MIESIĄCA MAJA WIĘKSZA SZANSE NA POZYTYWNE ROZPATRZENIE ZE WZGLĘDU NA LICZBĘ KREDYTÓW SPRZEDANA MIESIĘCZNIE I LICZY IM SIE TO DO PLANU . WTEDY LATAJĄ ZA TOBĄ JAK ZE SRACZKA NA POCZĄTKU MIESIĄCA KAZDY MA CIE W DUPIE BO MAJA NA WSZYSTKO CZAS I OCZEKIWANIE JEST 5 razy takie !!! NIE POLECAM TRAGEDIA !!!


Elena Elena
25.08.2016. 11:37

Niekoniecznie obiektywnie

@Ania, opiniujesz negatywnie bank i kredyt tylko dlatego, że nie udało się go dostać? Trochę to niekonsekwentne, bo skoro jest zły, to po co się o niego starałaś? Ja bym napisała "fajna oferta, szkoda, że nie udało mi się z niej skorzystać". ;) Analitycy są po to, by ocenić ryzyko i potencjał takiego kredytu. Gdyby było wszystko ok, to pewnie by Ci go przyznali. Ja takiego problemu nie miałam z Kredytem na start.


Monika Monika
19.08.2016. 22:25

zabezpieczenie

Analiza to zabezpieczenie dla banku. Jeśli firma nie wydała się restowna na tyle, aby spłacać kredyt to bank odrzucił wniosek. Nie wydaje mi się, aby tu właśnie o tą halę chodziło.


Ania Ania
08.06.2016. 16:23

lipa totalna!!!!

Witam. Jak dla mnie IdeaBank to totalna lipa!!! nie dostałam kredytu na start tylko dlatego że jak to opisał analityk: decyzja negatywna ze względu na nieakceptowalną sytuację finansową podmiotów powiązanych... hehe tyle ze te podmioty powiązane to osoby od których ja dzierżawię halę więc to ja będę płacić im a nie oni mnie!!! nie wiem gdzie sens i logika analityka ale mniejsza z tym bez nich też dam radę!!! i nigdy z ich usług nie skorzystam haha :P :D


Agnieszka Agnieszka
18.05.2016. 22:22

Całkiem niezły start

Jak dla mnie Idea Bank zorganizował mi całkiem niezły start. Dostałam kredyt, który sfinansował mi zakup maszyn, których potrzebowałam i jescze zostało mi trochę na wyposażenie biura.Kredyt spłacam, a firma się rozwija. Jestem młodym przedsiębiorcom i gdyby nie to nie miałabym szans zorganizować sobie życia zawodowego tak jak sobie wymarzyłam.


Zaskoczona Irina Zaskoczona Irina
16.05.2016. 18:55

do Cezarego

@Cezary, gdyby było aż tak źle w tym Tax Care to byś tam nie siedział 2 lata z nimi, tylko zmienił księgowego. Na moje oko, coś nie tak Ci poszło ze spłatą, pojawiły się opłaty z umowy i teraz masz pretensje do banku, księgowego i całego świata o to, że spieszyło Ci się po kasę i nie zdążyłeś tej umowy przeczytać. ;) Korzystam z tej firmy trzeci rok i nigdy nie miałam do czynienia z sytuacjami, jakie opisujesz. Zwykle nie zabieram głosu w takich dyskusjach, no ale nie mogłam się tym razem powstrzymać, bo trochę ta opowieść niespójna i niesprawiedliwa.


Mateusz Mateusz
04.05.2016. 13:55

Bank też musi mieć zasady

Tina biorąc pod uwage, że Idea Bank udziela kredytu wielu firmach na bardzo korzystnych zasadach to nic dziwnego, że jakieś kryteria kredytowania musi mieć. Ja dostałem kredyt na start firmy w kwocie prawie takiej o jaką wnioskowałem i dzieki temu mogę się rozwijać.


cezary0088 cezary0088
25.04.2016. 21:28

Kredyt na start

Przestrzegam wszystkich przed kredytem w Idea Banku i firmą Tax Car są to najwięksi naciągacze jakich widziałem , kredyt to porażka oprocentowanie przeszło 20% , prowizja przeszło 10% i te ubezpieczenie kredytu prawie 70% raty miesięcznej , po podliczeniu wszystkiego parabanki mają podobnie jak provident , więc gdzie tu zysk . Ponadto trzeba podpisać umowę z Tax Car na usługi księgowe , miałem u nich 2 lata księgowość to był po prostu koszmar , co 6 miesięcy miałem przydzielona nową księgową za każdym razem coraz mniej doświadczoną . Rotacja u nich była taka że szok sami nowicjusze żadnych fachowych porad po prostu skandal , teraz mam księgową w swoim mieście i mam spokój co chce to mam , jak się przepisy zmieniają to księgowa o wszystkim powiadamia w Tax Car tego nie było byłem zostawiony sam sobie . Nie polecam tego banku i Tax Car . PS jedyne co mają dobre w Idea banku to konto bez żadnych opłat i nic więcej


Tina Tina
05.04.2016. 13:54

PoraĹźka

Idea Bank to jakaś porażka, ubiegałam sie u nich o kredyt na start, później gotówkowy i co okazuje się,że niby wszystko jest ok firma ma już 5miesięcy stałe wpływy na rachunek,żadnych wpisów ani zaległości ale za to Co? nie mam25lat więc mi nie Pożyczą!? Szok jedna wielka ściema i tyle na temt banku!


ela ela
29.01.2016. 23:42

karta kredytowa

Ja miałam kredyt na start w Idea Banku, ale już spłaciłam. Teraz korzystam z ich karty kredytowej z limitem 50 tys. Wszystko załatwiłam przez internet, bez problemu, a w razie potrzeby wiem, że mogę z niej skorzystać, więc jestem spokojna o płynność finansową firmy.


Aleksa Aleksa
06.01.2016. 23:57

przemyślana opcja

Moja siostra mówiła mi o TaxCare, ale dopiero jestem umowiony na spotkanie. Mam akurat niedaleko placówke to zamiast dzwonic wolałem sie umówić. Podobno bardzo wspierają nowych przedsiębiorców, więc mam nadzieję, że uda mi się.


maleficent maleficent
21.12.2015. 13:20

kredyt dla firmy

Jako, że chciałam mieć pewność bezpiecznej pożyczki, zwróciłam się do Ivoca, a oni znaleźli dla mnie ofertę w banku. Na stronach internetowych wszystko wygląda u nich tak samo, ale dużo można zyskać negocjując. Wiadomo, że do tego trzeba mieć wiedzę z zakresu kredytów, żeby bank nas nie spławił, dlatego polecam pośredników.


Majek Majek
09.12.2015. 18:09

Opinia

Dzień dobry, poszukuje kredytu na spłatę zobowiązań w US i małego kredytu gotówkowego na którym mam opóźnienia. Prowadzę działalność gospodarczą i trochę popsuła mi się sytuacja ale mam szansę na wyjście o ile się oddłużę, proszę o kontakt


Monika Monika
28.11.2015. 18:42

Sprawdzona firma

Mnie sprawdziło się Tax Care . Pomogli mi załatwić wszelkie formalności związane z założeniem formy, dali kredyt na start i zajeli się księgowością. Kredyt pomógl mi się rozwinąć, więc firma teraz prosperuje, a ja moge być spokojna.


waldek waldek
20.11.2015. 06:27

niestety

Co do otwarcia i utrzymania konta firmowego to kazdy bank po rekach pocaluje.
Zeby dac pozyczke/kredyt dla poczatkujacych,nie ma takiego.
Ja pozostaje przy koncie prywatnym.
Czas pokaze co dalej.


dyziu dyziu
10.11.2015. 13:31

wszystko lipa

wszystko to jest jedna wielka lipa, niekompetentni pracownicy w każdym banku, nie potrafią spisać porządnego wniosku a od tego zależy wszystko. Nie potrafią kombinować i uwalają wszystko na prostych sprawach. Zajmuję się pośrednictwem, między innymi w kredytach dla firm i znam tylko kilka osób w Warszawie którym można zaufać i ich się trzymamy, reszta to laicy. Klienci też naoglądają się reklam, nasłuchają obietnic i idą jak owieczki w ciemną dziurę...

Znajdźcie porządnego pośrednika to może wam pomoże...


Arleta Arleta
30.10.2015. 18:32

Opinia

Ja na firmę dostałam kredyt w Tax Care bez problemu. Moja działalność miała raptem kilka dni i dzięki nim mogłam sobie pozwolić na rozbudowanie firmy tak jak sobie to zaplanowałam. Niedługo skończę spłacać i znów zastanawiam się nad kredytem na modernizację. Firma nie powinna nigdy stać w miejscu, trzeba się rozwijać, a oni to umożliwiają.


lukasz lukasz
23.09.2015. 14:51

idea bank tax ter

mam dzalalnosc zarejestrowanom ani idea bank ani tax ter kasy niechcom dac krecom nosami wcineli mi ksiegowom faktur zadają jak nie wiem za co jak budynku niemam a ni sprzętu a placic niemam zamiaru za co siedza


lukasz lukasz
23.09.2015. 14:45

kredyt firmowy

witam mam dzialalnosc mieciac czasu Ĺźaden bank niechce dac kredytu tax ter tak samo


kornel44 kornel44
30.04.2015. 16:27

POLECAM

dobre biuro rachunkowe, nie robią błędów i nie zawalają terminów, do tego przyjazna użytkowniowi e-platforma


marcin888 marcin888
28.04.2015. 22:28

polecam

brałem tam kredyt, i polecam, na super doradcę trafiłem, załatwił wszystko jak trzeba na korzystnych warunkach.


figlik figlik
27.04.2015. 13:50

kredyt dla firmy

ja dostałam kredyt na rozruch własnej firmy w idea banku z zusem jest spora ulga a najlepsze jest to, że nie musze mieć stażu działalności, tzn firma może istanieć jeden dzień a kredyt i tak można dostać. raty nie są jakieś zabójcze a spłącam przez najdłuższy możliwy okres więc licze że ten kredyt na prawdę pomoże mi osiągnąć sukces i rozkręcic ten biznes. bez wygranej w totka to trudno cokolwiek zrobić....


tomek044 tomek044
27.04.2015. 05:27

Tax Care

mam księgowość w Tax Care i polecam, współpraca jak najbardziej udana. solidni są i ceny też mają ok.


just12345 just12345
09.03.2015. 13:02

Najlepszy kredyt

Jeśli zależy Ci na szybkiej pożyczce, polecam taxcare. Każdy wniosek rozpatrują indywidualnie zarówno dla firm jak i indywidualnie. Warto skorzystać, bo w razie godziny W przy minimum formalności mamy pieniądze na koncie.


Marcin93 Marcin93
23.01.2015. 11:10

jak zlozyc wniosek?

chcialbym sie dowiedziec jak zlozyc wniosek w urzedzie pracy o dofinansowanie dla dzialalnosci ,i jakie dokumety beda mi potrzebne.jezeli ktos zechce sie podzielic ta wiedza to prosze o kontakt na maila www.marcin050293@wp.pl.


Tomasz Tomasz
09.01.2015. 15:26

Opinia

Polecam udać się po pożyczke do biz banku.


kredytexpert kredytexpert
11.12.2014. 15:41

kredyt

Skorzystaj z naszych usług Tax care!
Świadczymy je w zakresie:
- KredytĂłw i poĹźyczek hipotecznych
- KredytĂłw dla firm
- Leasingu
- Factoringu
- Gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych
- Ubezpieczeń majątkowych, ochrony prawnej i na życie dla firm i osób fizycznych
- Księgowości dla firm
- Biur wirtualnych


premium premium
11.12.2014. 15:40

weĹź kredyt u nas

Witam serdecznie,
chciałabym zaproponować Państwu ofertę naszej firmy, w której chciałabym zabezpieczać Państwu własną przyszłość. Nasz zespół pracuje dla Państwa od 2010 roku. Od samego początku każdego klienta traktujemy indywidualnie dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalizm naszego zespołu pozwala nam w pełni przedstawić zakres świadczonej ochrony, jak również obsługiwać Państwa przez cały okres trwania polisy. Współpraca z wieloma towarzystwami, oraz różnorodność naszej oferty pozwala nam sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze doświadczenie doskonale sprawdza się we współpracy z firmami, korporacjami oraz klientami indywidualnymi.


Piotr Piotr
28.11.2014. 14:18

idea bank

idea bank wraz zidea leasing to lipa a pracownicy nie kompetentni.po raz trzeci złozyłem wniosek
o karta do konta firmowego i echo karty.szczują kredytami dla firm a tak naprawde nikt kto zaczyna działalność nic nie dostanie.tak samo jest z idea leasing,mam tam leasing na nowe auto dostawcze.umowe leasingową pospieszali do podpisania a auto odebrałem od dealera dopiero po dwóch tygodniach.rata sie juz na liczała a ja smochodu na oczy nie widziałem,samochód nie zarabiał.mało tego:pakiet ubezpieczeń miał być wliczony w czynsze leasingu ale jakaś pani coś zle wipisała i mi przyszła faktura na ponad 5000dozapłacenia.zaczełem odkręcać temat....udało się ale oczywiscie dojdą koszty aneksu do umowy(które wiadomo musze ja pokryć)no i polise mogą rozłożyć na max12msc,czynsz wzrośnie mi bardzo dużo.
Zakończe współprace z Idea Bankiem a leasingiem nie moge.
Na Getin Bank też bieżcie namiar taka sama lipa,a tak wogule to te banki to jeden własciciel.


zawiedziona zawiedziona
15.10.2014. 12:04

LIPA

Ani IDEA ani żaden bank nie da na rozkręcenie biznesu. Mąż chciał na rozwój firmy z własnym lokalem i sprzętem to wcisnęli mu konto w IDEA i chcieli dać lising lub kredyt pod hipotekę albo trzeba mieć spore dochody a tak to figa!!! Wszystko wielka lipa i naciągactwo a kasę dają tym co wcale by jej nie potrzebowali.


Jerzy Jerzy
18.12.2013. 18:50

Kredyt

Kredyt na start ze wsparciem unijnym - Najlepszy
kredyt dostępny już od pierwszego dnia prowadzenia działalności
okres kredytowania do 60 miesięcy
niskie oprocentowanie kredytu


pppiiiiooootttrrrr pppiiiiooootttrrrr
15.06.2013. 07:44

idea bank to jedna wielka lipa nie polecam lecz ostrzegam ten bank to jedna wielka LIPA

idea bank to jedna wielka lipa nie polecam lecz ostrzegam ten bank to jedna wielka LIPA


Alex Grey Alex Grey
02.09.2011. 17:38

bez szans...niestety

niestety....nigdzie niky kto załozył firme nie dostanie zadnego kredytu!!! ....musisz miec albo jakas historie kredytową lub zyrantów(min.1 zyrant w getin banku - do 5 tys.)!!!!
......LIPA.......dopiero po 3 miesiącach prowadzenia działalnosći i wpływach na konto firmowe-i to tylko wniektórych bankach.
Czyli równie dobrze mozesz pracowac gdziekolwiek 3 miesiace i starac sie o kredyt........to jest pozbawione sensu. Są ludzie swiadczacuy usługi , czy drobny handel....ktorzy mogliby spokojnie wziaśc drobny kredyt(np do 10-15 tys)i go spłacac w ciagu 5 lat. Jest duzo takich firm-tj było i bedzie-ale banki maja to d..pie. Nierozumiem......bo są narzedzia w przypadku gdyby ktos był niewypłacalny(zreszta mozna zawsze przesunac termin spałty np o miesiac aby dac komus czas na zarobienie na rate...300-300pln). Takie świeze firmy mogłyby np dostac taki kredyt po miesiacu działalnosci i wplywie min.1go zlecenia i na oswiadczenie. Dla banków to byłby z czasem spory zysk w tym sektorze--nie wspominajac o tym ze dla państwa tez , a do tego tkz.gospodarka mogłaby by nieco ruszyc bardziej. Ale nie.......kogo to obchodzi......minimum to 3 miesiace....ale wtedy dostaniesz i tak nie wiecej niz te 20 tys. .....................LIPA....................chyba ze pod zastaw domu......ale wtedy to juz nie ma znaczenia czy prowadzisz firme czy cokolwiek......ech.....wielki szajs.............Nie chce pieniedzy kiedy je zarabiam.......potzrebuje wsparcia gdy ich nie mam..........hurfa jego mac!!!!!


ona ona
01.09.2011. 10:03

kredyt na start nigdzie

witam nigdzie nie dadzą kredytu firmie jest to tylko chwyt reklamowy aby otwierać u nich konta ja przerobilam wszystkie tego typu banki otworzono mi tysiace kont a żaden bank nie dal owszem po trzech miesiącach działalności tak ale nie na start strata czasu nerwów i latania aby pozamykac te konta


Pielucha Pielucha
24.08.2011. 21:06

kredyt

Nie liczcie na kredyt w Idea bank. obiecywali przez 6miesięcy bo chcieli żebym nie rezygnowała z konta firmowego


Remik Remik
23.08.2011. 03:20

Gdzie kredyt na start - Wasze Opinie

Nigdzie - licz na siebie chyba Ĺźe dasz w zastaw dom lub przyprowadzisz ĹźyrantĂłw


Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >> (2 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


2 + 4 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !