Konta bankowe · Lokaty

Promocja Comperia Bonus 2: Lokata 5% + Premia 60 zł

comperia meritum bonus promocja

Każdy, kto do 21.10.2014 r. zdecyduje się założyć wysoko oprocentowaną (5%) lokatę w Meritum Banku, otrzyma gwarantowany bonus w wysokości 55 zł + 5 zł. Dodatkowo weźmie udział w losowaniu pięciu iPhone'ów 6. Jakie warunki trzeba spełnić i jakie są szczegółowe zasady tej ciekawej promocji?

Opinie (0)

Jak nie stracić na lokacie?

lokata konto

Lokaty antybelkowe odeszły już do lamusa. To zaś oznacza, że od zysków kapitałowych z lokat bankowych płacimy podatek. Dlatego warto pamiętać, że oprocentowanie lokat podawane jest brutto, czyli – od wypracowanego zysku trzeba odjąć 19 proc. podatku.

Opinie (2)

Lokata w BGŻ Optima dla oszczędnych

W ostatnich miesiącach 2011 roku BGŻ uruchomił nowy bank internetowy – BGŻ Optima. Warto zauważyć, że w przeciwieństwie do pozostałych krajów, w których inwestor strategiczny BGŻ czyli Rabobank uruchamia banki internetowe, nowy bank będzie funkcjonował pod marką BGŻ, a nie Rabobank Direct.

Opinie (1)

Getin Online: Lokata na start oprocentowaniem 7%

getin bank

Klienci, którzy chcą pomnażać swoje oszczędności na lokatach bankowych, mogą mieć problem – którą ofertę wybrać. Jedną z najciekawszych propozycji ma Getin Bank.

Opinie (1)

Lokata Gorąca w Millenium Banku, rzeczywiście gorące oprocentowanie?

millenium

Od 21 czerwca w Millenium Banku można zakładać nowe depozyty. Bank kusi klientów Lokatą Gorącą – skojarzenie z latem i wakacjami zupełnie nieprzypadkowe.

Opinie (0)

FM Lokata z dzienną kapitalizacją odsetek - Warto skorzystać?

fmbank

Do końca czerwca w FM Bank można założyć lokatę na promocyjnych warunkach. Zysk z lokaty może sięgnąć aż 5,4 proc. netto. Sporo, bo FM Bank już od pewnego czasu jest na szczytach rankingów banków, oferujących najkorzystniejsze warunki lokat.

Opinie (0)

Santander: Lokata Zysk+ i Direct+ Doskonała 7%

santander comsumer bank

Depozyty na sześć miesięcy z zyskiem, odpowiadającym 7 proc. na tradycyjnej lokacie – to jedna z ofert Santander Consumer Banku. Klienci mogą liczyć na więcej atrakcyjnych propozycji, bo po połączeniu AIG Bank z Santander Consumer Bank polityka ściągania depozytów przy pomocy korzystnego oprocentowania jest jak najbardziej kontynuowana.

Opinie (0)
Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !