Konta bankowe · Lokaty · Getin Online: Lokata na start oprocentowaniem 7%

Getin Online: Lokata na start oprocentowaniem 7%

Opinie (1)

getin bank

„Lokata na start” to kolejna propozycja Getin Banku, który słynie z korzystnych ofert depozytowych – np. oferowana przez bank „Lokata codzienna” w różnych rankingach lokat zajmowała czołowe miejsca. Czym wyróżnia się „Lokata na start”? Lokata opiera się na dziennej kapitalizacji odsetek. Depozyt założyć można na 2 lub 3 miesiące. Oprocentowanie - 7% proc. w skali roku.

Klient może założyć lokatę przez Internet. Ważne! Założenie lokaty nie jest uzależnione od posiadania konta w Getin Banku, a szansę na pomnożenie pieniędzy mają również ci, którzy nie dysponują większymi kwotami - minimalna wysokość lokaty to 500 złotych.

Małym minusem oferty jest to, że można założyć tylko jedną „Lokatę na start” . Bank zachęca jednak, by klienci korzystali z innych – również atrakcyjnych propozycji – np. wspomnianej już Lokaty Codziennej, oprocentowanej 5,25 proc. w skali roku. Lokat Codziennych można założyć dowolną liczbę. Jedyne ograniczenie to maksymalnie 15 000 złotych deponowanych na jednej takiej lokacie.Getin Online: Lokata na start oprocentowaniem 7% - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3 na 5
2 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (1 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Oszukany Oszukany
17.04.2012. 18:19

oszukany

Załóż lokatę i masz gwarancję, że nie będziesz miał problemów i żadnych pieniędzy, lepiej własne pieniądze przeznacz na własne wydatki lub daj dla kogoś potrzebującego, będzie ci wdzięczny. Jak założysz lokatę to pieniądze będzie miała banda złodziei a ty wykończysz się nerwowo.


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


9 + 2 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !