Konta bankowe · Lokaty · Promocja Comperia Bonus 2: Lokata 5% + Premia 60 zł

Promocja Comperia Bonus 2: Lokata 5% + Premia 60 zł

Opinie (0)

comperia meritum bonus promocja

Sposobów oszczędzania jest bardzo wiele, począwszy od dziecięcej skarbonki, często w kształcie kojarzącej się pieniędzmi świnki, poprzez babciną skarpetę lub stary garnek, a na lokacie bankowej skończywszy. Najkorzystniejsza i najbezpieczniejsza jest oczywiście ostatnia alternatywa. Pieniądze przechowywane w banku nie kuszą, a tym samym nie trzeba obawiać się, iż zostaną one wydane na cel inni aniżeli pierwotnie określony, nie ma też obawy, że staną się one tłustym kąskiem kąskiem dla złodzieja, także domowego.

Wiadomo jednak, że lokata lokacie nierówna. Przed odjęciem decyzji warto więc zapoznać się z różnymi ofertami i wybrać najkorzystniejszą, oczywiście pod względem ekonomicznym. Każdy, kto posiada wolne środki i umieszcza je na lokacie, chciałby – rzecz jasna – zarobić. Propozycją godną uwagi i polecenia jest oferta przygotowana przez Meritum Bank – Comperia Bonus 2, czyli lokata z premią .

Ile można zyskać?

Na pierwszy rzut oka jest standardowa lokata 5% w skali roku. Na pozór propozycja jakich wiele. Zdarza się jednak, że pozory mylą i jest to wielkie szczęście dla osób korzystających lub zamierzających korzystać z usług Meritum Banku. Każdy, kto w czasie trwania promocji zdecyduje się założyć lokatę w Meritum Banku, otrzyma gwarantowany bonus w wysokości 60 zł (55 zł + 5zł) . Dużo to czy mało – zdania mogą być podzielone, wiadomo jednak, że pieniądze z nieba nie spadają. Dodatkową zaletą tej alternatywy jest udział w losowaniu pięciu iphone 6 .

Najkrótszy okres trwania lokaty to dwa miesiące. Oczywiście można wypłacić pieniądze wcześniej, jednakże wówczas traci się odsetki. Nominalne oprocentowanie w przypadku tej alternatywy to 5% w skali roku . Minimalna wartość lokaty to 1000 zł, maksymalna – 10 000. Każdy klient sam decyduje, ile wpłaca. Zliczając ustalone oprocentowanie, czyli wspomniane 5% w skali roku oraz premię w wysokości 60 zł nietrudno zauważyć, że dzięki lokacie można w rzeczywistości zarobić od 7,65 do 40,05% w skali roku . Wysokość zarobku zależy oczywiście od wartości lokaty, czyli tego, ile dana osoba postanowiła zainwestować.

Wielu potencjalnych klientów zastanawia się, w jaki sposób naliczana i wypłacana jest wspomniana premia w wysokości 60 zł. W rzeczy samej jest to rozwiązanie dwuczłonowe, czyli 55 zł + 5 zł .

Jak wiadomo, lokatę należy założyć na co najmniej dwa miesiące. Osoby, które do 3 grudnia będą posiadały minimum 1000 zł na lokacie lub rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym otrzymają gwarantowany bonus w wysokości 55 zł. Warto dodać, że jest to premia nieopodatkowana, a pojawi się ona na koncie do 24 grudnia. Rzec można, idealny prezent na święta.

Dodatkowe pięć złotych otrzyma każdy posiadacz lokaty, który do 30 listopada ściągnie na swój telefon mobilną aplikację Meritum Banku, zaloguje się do niej i wykona w tym terminie przynajmniej jeden przelew.
Łączny bonus wynosi więc 60 zł.

Jak skorzystać z tej promocji

Założenie lokaty jest bardzo proste, a co ważniejsze, czynność tę można wykonać w dowolnym momencie, gdyż lokatę zakłada się przez internet . Lokata zasilana jest jest przelewem z innego banku, należy jednak pamiętać, że dane nadawcy muszą zgadzać się z danymi podanymi na wniosku. Wraz z lokatą zakładany jest rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, na który wpłynie wspomniana premia. Należy podkreślić, że konto jest całkowicie darmowe . Klient nie ponosi żadnych opłat związanych z założeniem i utrzymaniem rachunku, całkowicie darmowe jest wydanie i obsługa karty debetowej, bezpłatnie można wykonywać przelewy oraz wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów. Bez wątpienia jest to alternatywa korzystna, godna zainteresowania i polecenia.

Na koniec kilka istotnych informacji technicznych lub – jak kto woli – bankowych haczyków. Lokata adresowana jest dla nowych klientów banku . Jedna osoba może założyć wyłącznie jedną lokatą, ponadto konkretny adres meilowy powinien być używany wyłącznie przez jednego posiadacza lokaty. Comperia Bonus 2 to akcja limitowana, co w praktyce oznacza, że może zostać zakończona w dowolnym momencie, warto więc zdecydować się na założenie lokaty na początku promocji. Osoby, które chcą zdobyć jeden z pięciu iPhone 6, muszą założyć dodatkową „Lokatę Na Czas”. Akcja powinna pojawić się pomiędzy 17 listopada a 17 grudnia, o czym zainteresowani klienci zostaną poinformowani przez bank. Klienci, którzy jako pierwsi założą lokatę i utrzymają ją co najmniej przez miesiąc, otrzymają przedmiotowe iPhone 6.

Promocja Comperia Bonus 2: Lokata 5% + Premia 60 zł - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
4.35 na 5
6 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !