Konta bankowe · Lokaty · Santander: Lokata Zysk+ i Direct+ Doskonała 7%

Santander: Lokata Zysk+ i Direct+ Doskonała 7%

Opinie (0)

santander comsumer bank

AIG Bank Polska przed marcem 2011 r. (moment połączenia z Santander Consumer Bank) należał do ścisłej czołówki banków, oferujących atrakcyjne oprocentowanie i warunki lokat. To się pod nowym szyldem nie zmieniło.

W ofercie Santander Consumer Banku znajdują się nowe lokaty, m.in. „Zysk+ Doskonała” i „Direct+ Doskonała”. Obydwie propozycje są tak samo (dla tych samych okresów) oprocentowane. Oprocentowanie nominalne lokaty z kapitalizacją dzienną to 5,56 proc. - zysk z niej jest porównywalny do 7 proc. na lokacie standardowej.

Jakie są szczegóły oferty?

Klient ma możliwość założenia po czternaście lokat Zysk+ Doskonałych i Direct+ Doskonałych. Można je zakładać na okres od 3 do 36 miesięcy. Ważne! Lokaty z kapitalizacją dzienną stracą za kilka miesięcy rację bytu – zlikwidowana zostanie możliwość ucieczki przed podatkiem Belki. Eksperci radzą, by antybelkowe lokaty zakładać na takie okresy, by wygasły przed końcem grudnia 2011.

Kwota lokaty może wynieść nawet 20 tysięcy złotych (uzależnione jest to od okresu, na jaki zakładamy depozyt). Bank umożliwia automatyczne przedłużenie lokaty. Istotną informacją jest to, że z oferty banku – na takich samych warunkach – mogą korzystać jego stali klienci (tzw. wewnętrzni) i ci, którzy nie korzystają z innych produktów banku (czyli nie mają np. konta osobistego).

Minimalna kwota lokaty „Direct+ Doskonałej” to 5 tysięcy złotych. Lokatę „Zysk+ Doskonałą” można założyć mając już tysiąc złotych oszczędności.

Lokatę „Direct+ Doskonałą” można założyć również przez telefon.

W przypadku zerwania lokaty bank wypłaci klientowi część skapitalizowanych odsetek.

Santander: Lokata Zysk+ i Direct+ Doskonała 7% - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3 na 5
2 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !