Konta bankowe · Opinie i Oceny

Zyskaj 160 zł za otwarcie konta w ING

Do 30.09.2020 r. można skorzystać z bardzo ciekawej promocji dla nowych klientów w ING Banku Śląskim. Jeśli zakładamy tam akurat swoje konto, to wystarczy jedynie spełnić podstawowe warunki aby móc otrzymać w prezencie 160 zł.

Opinie (1)

Konto BIZNest Nest Banku - najlepszy rachunek dla małej firmy?

nest bank

BIZnest Konto skierowane jest do osób fizycznych, prowadzących własną działalność gospodarczą. Konto kusi wieloma zaletami i oferuje większość usług całkowicie za darmo - w odróżnieniu od ofert kont firmowych innych banków. Sprawdzamy, czy warto je otworzyć!

Opinie (1)

Nest Bank Rodzinne Oszczędności - najlepsze konto do oszczędzania?

nest bank

Czy konto oszczędnościowe Rodzinne Oszczędności w Nest Bank to najlepsze konto do regularnego oszczędzania dla rodziny? Bank, oprócz tradycyjnego oprocentowania (1,2%), oferuje coroczną premię w wysokości od 2% do 30%. Sprawdźmy, czy oferta ta jest opłacalna - ile można zyskać w rzeczywistości i pod jakimi warunkami.

Opinie (4)

Nest Bank Konto Walutowe - najtańszy rachunek w Euro? Recenzja i opinie.

nest bank

Coraz częściej podejmowane decyzje o emigracji sprawiły, że coraz większa liczba Polaków swoje zarobki przelicza w obcej walucie. Specjalnie dla nich Nest Bank przygotował najnowszą ofertę Nest Konto Waluta, na które gotówka może wpływać w euro! Sprawdźmy, czy rzeczywiście jest to aktualnie najkorzystniejsza oferta konta walutowego prowadzonego w Euro.

Opinie (12)

PKO Konto bez Granic: opłacalne za 17.9 zł na miesiąc?

pko bp

Od 16 maja klienci PKO Banku Polskiego mają do wyboru jeszcze jeden nowy rachunek osobisty, czyli PKO Konto bez Granic. Najważniejsza cecha tego produktu to możliwość dokonywania dowolnej liczby transakcji, w ramach abonamentowej opłaty.

Opinie (5)

Promocja mbanku: założ ekonto i zyskaj nawet 100 zł premii

promocja mbanku

Dla nowych klientów mBank przygotował promocję „Rachunek z premią 100 zł”. Uczestnicy promocji w ciągu dwóch miesięcy po założeniu rachunku mogą zgarnąć aż 100 zł.

Opinie (9)

Konto Standard w Banku Pocztowym, obsługuj ROR na Poczcie

bank pocztowy

Bank Pocztowy oferuje konto internetowe, które może być kontem niemal darmowym. Niemal, bo jeśli ktoś decyduje się na kartę Visa Electron, musi za nią płacić miesięcznie 4 złote. Trudno też uniknąć opłat za wypłacanie gotówki z bankomatów – bezpłatne są tylko dwie wypłaty miesięcznie.

Opinie (2)

Konto Skarbonkowe w Getin Noble Banku, darmowe a do tego zarabiające

getin noble

Bank, który płaci w gotówce za operacje, wykonywane z konta? Dlaczego nie? W Getin Noble Banku wszystko jest możliwe.

Opinie (6)

eKONTO w mBanku po wprowadzeniu opłat

mbank

Konto osobiste w mBank (eKonto) ma już ponad 2 miliony osób. Nic dziwnego – mBank był pierwszym internetowym bankiem, który zaoferował prawdziwe konto bez żadnych opłat. I mimo upływu 11 lat klienci mBanku nadal nie muszą płacić ani złotówki, jeśli zdecydują się na podstawowy wariant konta i w dodatku rzeczywiście z niego korzystają.

Opinie (10)

Konto Pogodne w PKO, dobra oferta dla seniora lub emeryta?

pko

Konto Pogodne w PKO BP to oferta banku skierowana do osób, które ukończyły 60. rok życia.

Opinie (3)
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)
Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !