Konta bankowe · Opinie i Oceny · 1% premia za wpływy czyli Konto z Podwyżką w BGŻ

1% premia za wpływy czyli Konto z Podwyżką w BGŻ

Opinie (0)

bgz

Bank BGŻ przygotował dla klientów nową ofertę kont osobistych. Jedną z możliwości jest rozwiązanie, które umożliwia klientom zarabianie na korzystaniu z konta.

Warunek – na to konto musimy przekazywać swoje dochody i korzystać aktywnie z karty debetowej .

Konto osobiste oferowane przez Bank BGŻ pod nazwą „Konto z Podwyżką” naprawdę gwarantuje klientom podwyżkę – 1 proc. środków wpływających z tytułu wynagrodzenia . Łatwo policzyć, że jeśli co miesiąc wpływa do banku 3 tysiące złotych, możemy otrzymać 30 złotych premii. Premia od banku nie może jednak wynieść miesięcznie więcej niż 50 złotych. Jeśli premia miałaby wynieść mniej niż 3 złote, bank jej nie naliczy.

Inne benefity to bezpłatne prowadzenie rachunku, brak opłat za wypłaty z bankomatów w Polsce, bezpłatne krajowe przelewy internetowe, darmowe wpłaty i wypłaty gotówkowe oraz bezpłatna bankowość elektroniczna.

Warto pamiętać, że za korzystanie z karty debetowej zapłacimy co miesiąc 5 złotych. Warunkiem otrzymania premii od banku jest wykonanie w danym cyklu rozliczeniowym przynajmniej trzech transakcji bezgotówkowych kartą debetową.

1% premia za wpływy czyli Konto z Podwyżką w BGŻ - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
4.5 na 5
4 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !