Konta bankowe · Opinie i Oceny · CitiOne w Citi Handlowy: darmowe bankomaty na całym świecie

CitiOne w Citi Handlowy: darmowe bankomaty na całym świecie

Opinie (0)

citibank

Do końca sierpnia 2011 roku Citi Handlowy promuje konto osobiste CitiOne. Klienci, którzy w tym terminie otworzą rachunek, mogą bez prowizji wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie.

Citi Handlowy zabiega przede wszystkim o klientów z wyższej półki dochodowej. Do nich skierowana jest oferta banku, który nie każe sobie płacić za prowadzenie rachunku, ale pod warunkiem że na konto co miesiąc spłynie minimum 5 tysięcy złotych.

Do rachunku bezpłatnie bank wydaje kartę MasterCard PayPass, umożliwiającą bezdotykowe transakcje. Klienci mają zagwarantowane bezpłatne krajowe przelewy, realizowane przez Internet, Automatycznego Bankiera, w bankomatach Citi Handlowego oraz przez Citi Mobile.

Posiadacze konta CitiOne mają też podwyższone oprocentowanie produktów depozytowych banku w stosunku do standardowej oferty. Mogą też wypłacać więcej gotówki z bankomatów (6 tysięcy złotych).

Jednak jeśli na konto w danym miesiącu wpłynie mniejsza suma niż owe 5 tysięcy złotych, albo saldo na wszystkich rachunkach w banku będzie niższe niż 15 tysięcy, bank za prowadzenie konta policzy słoną opłatę – 20 złotych.

Ważne! Z oferty bezpłatnych bankomatów na całym świecie nie mogą skorzystać osoby, które w czasie trzech miesięcy poprzedzających promocję otwarły już rachunek „CitiOne”.

CitiOne w Citi Handlowy: darmowe bankomaty na całym świecie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2 na 5
2 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !