Konta bankowe · Opinie i Oceny · DB net w Deutsche Banku: wygraj skutera na wakacje

DB net w Deutsche Banku: wygraj skutera na wakacje

Opinie (0)

db net

Podstawowym warunkiem promocji jest oczywiście otwarcie konta internetowego dbNET. Konto charakteryzuje się następującymi parametrami: bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, bezprowizyjne wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie, darmowe przelewy internetowe (krajowe), bezpłatne wydanie karty debetowej i możliwość zwolnienia z miesięcznej opłaty za korzystanie z niej (wystarczy wykonać jedną transakcję!), konto oszczędnościowe z gwarantowanym oprocentowaniem wyższym o 0,25 pkt. proc. od tradycyjnego (obecnie 4,05 proc.).

Dodatkowo – w lipcu promocyjna loteria, w której można wylosować jeden z czterech skuterów PIAGGIO, zaś gwarantowaną nagrodą są zestawy głośnomówiące Samsung.

O czym warto pamiętać, decydując się na otwarcie konta pod wpływem promocji?

Aby zostać zwolnionym z opłaty za użytkowanie karty debetowej trzeba wykonać przynajmniej jedną transakcję finansową kartą w miesiącu.

W loterii biorą udział wyłącznie osoby, które na nowootwarty rachunek w ciągu 7 dni od daty otwarcia konta wpłacą 1,5 tysiąca złotych i utrzymają tę sumę przez kolejnych 14 dni, a także aktywują kartę debetową do konta w serwisie telefonicznym.

Konto internetowe dbNET to bez wątpienia dobra oferta dla wszystkich, dla których wysokość opłat za obsługę bankową jest kluczowym elementem. Spełnienie warunków utrzymania zupełnej darmowości konta dla tych, którzy uczynią je swoim podstawowym rachunkiem jest banalnie prosta – ale nawet wtedy, gdy ma być to konto awaryjne, dodatkowe – warunek jednej transakcji miesięcznie nie jest trudny do spełnienia. Konto jest w całości dostępne w kanałach zdalnych (czyli przez telefon i Internet) i może służyć do obsługi bankowej przez całą dobę z każdego miejsca na świecie! A w świat, dzięki lipcowej promocji, można wyruszyć na skuterze PIAGGIO.

DB net w Deutsche Banku: wygraj skutera na wakacje - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
4 na 5
1 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !