Konta bankowe · Opinie i Oceny · Dobre Konto Millenium Banku, darmowe i zarabiające

Dobre Konto Millenium Banku, darmowe i zarabiające

Opinie (1)

millenium bank

„Dobre konto” Millennium Banku łączy zalety darmowych kont internetowych i kont premiowych, które nagradzają klientów za aktywność, czyli przede wszystkim używanie karty debetowej.

Najmocniejszy punkt „Dobrego konta” to 3 proc. zwrotu kwoty wydatków, za które zapłaciliśmy kartą Millennium Visa Dobre Konto .

Nie wszystkie wydatki są honorowane – bank uprzedza, że bierze pod uwagę te dokonane w sklepach spożywczych, supermarketach i stacjach benzynowych w całym kraju. „Dobre konto” to również bezpłatne prowadzenie konta, bezpłatne przelewy internetowe, bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. I - darmowa karta debetowa.

A jeśli zabraknie nam „do pierwszego”?
Albo pojawi się niespodziewany wydatek na kilka dni przed wpływem pensji na konto?
Bank umożliwia skorzystanie z nieoprocentowanego limitu w koncie przez siedem dowolnych dni w miesiącu rozliczeniowym.

Prawo do 3 proc. zwrotu wartości wydatków dokonanych kartą do konta oraz do darmowej karty debetowej i bezprowizyjnych wypłat z bankomatów mają klienci, których wpływy na rachunek wynoszą przynajmniej tysiąc złotych miesięcznie . Warunek drugi – przynajmniej raz w miesiącu musimy wykonać transakcję bezgotówkową .

Miesięczny zwrot wydatków nie może przekroczyć 50 zł .

Dobre Konto Millenium Banku, darmowe i zarabiające - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
4 na 5
5 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (1 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
maniek maniek
28.11.2011. 01:01

Ja na Millennium nie narzekam.

Z bankiem Millennium jestem związany od 1996r. (wcześniej Bank Gdański). Nigdy jakoś na nich specjalnie nie narzekałem. Od ponad roku nie pobieraja mi opłat za konto osobiste w nagrodę za korzystanie z bankowości internetowej, a także za spełnienie odpowiednich warunków. Jednak, gdy w styczniu tego roku pobrali mi 20zł. opłaty rocznej za kartę to troche mnie zdenerwowali, zwłaszcza, że we wcześniejszych latach takiej opłaty nie było. Obecnie przeniosłem się z konta osobistego na konto internetowe, dzięki czemu w dalszym ciągu konto bede miał prowadzone bezpłatnie, a także nie bede płacił nic za kartę do konta. Póki co pozostaje w Millennium - Jest OK.


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !