Konta bankowe · Opinie i Oceny · eKONTO w mBanku po wprowadzeniu opłat

eKONTO w mBanku po wprowadzeniu opłat

Opinie (10)

mbank

eKonto jest kontem internetowym, i dostęp do niego zasadniczo jest wirtualny (mBank ma nieliczne placówki). Pieniądze na konto można wpłacać we wpłatomatach, jeśli chcemy umieścić gotówkę na swoim koncie osobistym.

Prowadzenie konta jest bezpłatne, podobnie jak przelewy przez Internet. Bezpłatna jest również karta Visa Electron (do konta mogą być wydane inne karty, ale wiążą się z nimi opłaty. W tej chwili za użytkowanie karty do konta użytkownik płaci 2 złote . Z opłaty zwalnia dokonanie w miesiącu transakcji bezgotówkowych wartych przynajmniej 100 złotych).

Bez prowizji możemy korzystać z 3,5 tysiąca bankomatów (BZ WBK, Euronet, eCard, CashforYou). Wypłaty z innych bankomatów są płatne, ale można wykupić – za 5 złotych miesięcznie – opcję bezprowizyjnych wypłat ze wszystkich maszyn. Bez opłat możemy wypłacać gotówkę za granicą. Dużym atutem jest bezpieczeństwo – mBank do autoryzacji transakcji stosuje hasła SMS, więc nie ma obawy, że ktoś się pod nas podszyje, nawet jeśli w jakiś sposób pozna nasz login i hasło do konta. W ramach eKonta mBank udostępnia bezpłatną usługę eMakler, czyli supermarket funduszy inwestycyjnych.

Robiąc zakupy w jednym z 17 tysięcy punktów w Polsce można, mając eKonto, wypłacić również gotówkę – oczywiście bezpłatnie.

Kiedy eKONTO mBanku jest całkowicie darmowe?

Jeśli klient nie zdecyduje się na kartę kredytową, nie będzie sprawdzać stanu konta w bankomatach, ustawi sobie wyłącznie bezpłatne powiadomienia SMS, a gdy ma kartę debetową do konta będzie z niej aktywnie korzystał – jego konto naprawdę będzie bezpłatne.

eKONTO w mBanku po wprowadzeniu opłat - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3.5 na 5
4 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (10 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Sylwia Sylwia
26.06.2014. 16:55

Co za bzdury

Jeśli ktoś zakłada konto w banku typowo internetowym to niech nie szuka placówek na każdym rogu bo ich nie znajdzie. Po połączeniu mbank i multibank możecie skorzystać z każdej placówki byłego multibank .... ludzie dla chcącego nic trudnego.

Mam w byłym multi obecnie mbank zarówno konto osobiste jak i konta spółki .. z żadnym bankiem nie współpracowało mi się tak dobrze a przerobiłam wiele : BPH, ALIOR, PKO BP , PKO SA, ING i nieszczęsny CITIBANK . Jak do tej pory ... mbank - Najlepszy !! I taka uwaga dla Pana co to porównał mBank z chińskim bankiem .... przyjacielu w Polsce mamy 1 chiński bank z placówką w Warszawie i gdyby nie tak daleko to ... bez namysłu przeniosłabym swoje aktywa i aktywa mojej firmy właśnie do tego banku !!!


Kocham ci Kocham ci
13.03.2014. 21:54

Pomocy

Mam 15 lat.i moja mama chce mi założyć konto młodzieżowe ale nie wiem w jakim banku jest to naj lepiej zrobić czy polecacie mbank?


Kamil Kamil
30.05.2012. 19:00

Olny mBank

Jak konto to tylko mbank, maja nalepsze promocje, najtansze konto od lat. polecam


marek marek
22.04.2012. 13:27

50zł za otwarcie konta w mbanku!

Witam, mam dla Was specjalną ofertę; jeśli ktoś spełni kilka prostych warunków przy zakładaniu konta w mbanku to dostanie ode mnie 50zł zupełnie za free! zainteresowany? napisz na gg: 4839928


jerry jerry
17.11.2011. 21:44

a ja lubie mbank

Przecież zawierając umowę czy z mBankiem od początku bylo wiadomo, ze sa to banki internetowe, bez placówek, wiec po co sie niektórzy skarża? Oj ciezko maja bankowcy gdy ich klienci sa malo rozgarnięci, nie potrafią czytac ze zrozumieniem ofert i regulaminu, a swoje wady próbują przerobić w nieudolność banku, żenua!


marcin marcin
17.11.2011. 21:39

chinski bank

mbank to kpina i parodia banku.
Wszystko jest ok do czasu gdy nie chcemy zrobic nic poza prosta wplata i wyplata. Kazda zmiana danych, telefonu itd powoduje ze zostajemy bez swoich pieniadzy czasem na dosc dlugo (ja mialem zablokowane konto na ponad miesiac). To powinnien byc chinski bank - tani ale jakosc koszmarna.


mirol mirol
14.11.2011. 16:57

Opinia

Jest dokładnie jak zostało napisane wyżej:
za użytkowanie karty do konta użytkownik płaci 2 złote .
Z opłaty zwalnia dokonanie w miesiącu transakcji bezgotówkowych wartych przynajmniej 100 złotych

Czyli robisz karta zakupy za min 100 pln w miesiacu i jest ona juz darmowa


Grulkowski Grulkowski
14.11.2011. 16:52

opłaty za kartę

Wybrałem konto w mBanku ale mam jeszcze jedno pytanie jak wyglądają opłaty z korzystanie z kart przy rachunku eKonto?
Z jakimi opłatami należy się liczyć biorąc Karte Visa Electron mBanku, gdyż na stronie doszukałem nie doszukałem się takiej informacji jedynie o opłacie za opcjonalny pakiet ubezpieczeniowy za kartę. Czy znaczy to że korzystanie z niej jest bezpłatne?
Nie wiąże się z żadnymi rocznymi opłatami lub miesięcznymi?


ewa ewa
10.11.2011. 21:22

slaby bank

bank z jakim mia lam do czynienia, wszystkie wypłaty za darmo z bankomatów po wykupieniu opcji ATM wszystkie za darmo - fikcja i tak pobierają prowizję, a przy tej obcji karta też powinna być darmowa - kolejna fikcja, z "żywym" operatorem mlini można tylko porozmawiać gdy dzwoni żeby wcisnąc Ci jakąś daremną ofertę, kiedy ty maszkłopot musisz zadowolić się grą w numerki z automatem ....Tym Państwu serdecznie dziękuję naprawdę są lepsi


mapi mapi
10.11.2011. 21:10

wirtualny bank

A mi sie nie podoba to mbank to wirtulany bank i wszystko trzeba zalatwiac albo prze telefon (mlinia) albo przez internet.


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !