Konta bankowe · Opinie i Oceny · e-Konto<30 w BZ WBK

e-Konto<30 w BZ WBK prześwietlamy konto

Oferta BZ WBK skierowana jest do najmłodszych klientów (którzy ukończyli 13. lat) i do tych trochę starszych, ale przed 30. urodzinami.

Na co jeszcze – bez żadnych opłat – może liczyć młody klient BZ WBK?

Bezpłatne jest korzystanie z karty Visa Electron<30, choć pod jednym warunkiem: raz w miesiącu trzeba zapłacić tą kartą w sklepie lub w Internecie. Bank nie naliczy wówczas opłaty – wynosi ona 3 złote - za korzystanie z karty. Darmowe są smsKody, używane do zabezpieczenia transakcji. Nie płacimy za całodobowy dostęp do konta przez Internet, telefon i SMS. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BZ WBK. Wypłata gotówki w bankomatach Banki Millenium kosztuje złotówkę, zaś w pozostałych bankomatach krajowych – 5 złotych. Taka sama stawka obowiązuje w przypadku wypłat za granicą.

Kartą Visa Electron<30 można dokonywać szybkich płatności zbliżeniowych. Klienci, którzy ukończyli 30 lat, mogą dalej korzystać z usług banku – w tej chwili BZ WBK z automatu zamienia ich konto na Konto Wydajesz&Zarabiasz, ale mogą sami wybrać inne konto z oferty banku, lepiej dostosowane do swoich potrzeb.

Dodatkowym bonusem dla młodych osób jest rabat na kurs językowy w British School – aż 15 proc., pod warunkiem dokonania płatności przelewem z konta lub kartą Banku Zachodniego WBK. Klienci mają też możliwość korzystania z innych promocji i rabatów, oferowanych przez partnerów.

e-Konto<30 w BZ WBK - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.5 na 5
2 głosów
1 2 3 4 5


Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !