Konta bankowe · Opinie i Oceny · Konto dbNet w Deutsche Banku

Konto dbNet w Deutsche Banku

Opinie (4)

db

Do walki o internetowych klientów stają nawet banki kojarzone raczej z wysokimi standardami, ale też i kosztami obsługi bankowej. Banki, które koncentrują się – w tradycyjnej bankowości – na budowaniu portfela z klientów zamożnych. Takim bankiem jest m.in. Deutsche Bank, który przygotował internetową wersję konta, czyli dbNet. To konto dla każdego pełnoletniego klienta.

Konto dbNet zakłada się wyłącznie przez Internet. Rządzi nim reguła czterech zer. Darmowe jest otwarcie i prowadzenie konta. Zero złotych kosztuje dostęp do bankomatów na całym świecie. Posiadacz konta nie płaci za przelewy krajowe przez Internet. Bez opłat otrzymamy też kartę płatniczą. Dostęp do konta przez całą dobę możliwy jest przez platformę db easyNet i Teleserwis.

Bank docenia też internetowych klientów poprzez wyższe oprocentowanie lokat i konta oszczędnościowego (0,25 proc. więcej niż w standardowej ofercie).

Za niektóre rzeczy posiadacze konta dbNET muszą jednak zapłacić. Np. za polecenie przelewu do banku krajowego, do ZUS i Urzędu Skarbowego za pośrednictwem oddziału to koszt 10 złotych od przelewu. Realizacja zlecenia stałego za pośrednictwem placówki banku kosztuje 5 zł. Użytkowanie karty debetowej również jest związane z opłatą - 5 złotych. Wystarczy jednak jedna transakcja w miesiącu, by bank nie naliczał opłaty.

Konto dbNet w Deutsche Banku - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3.65 na 5
3 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (4 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
FIFI FIFI
17.02.2013. 21:01

DBnet

podczas wykonywania przelewu mialem wpisac kod z smsa, zamiast strony do wpisania kodu pojawiła sie strona do logowania. zalogowałem sie i wykonuje czynnośc od początku. pojawia sie strona do wpisania kodu ale wpisuje drugi kod poniewaz uznałem ze ten pierwszy bedzie niewłaściwy z powodu pojawienia sie strony z logowaniem. wszystko poszło dobrze tylko po weekendzie kiedy to wszystkie przelewy zostały zrealizowane zauważyłem, ze właśnie ten jeden przelew który wykonywałem ponownie poszedł dwa razy. od razu zgłosiłem to na infolinii ze taka sytuacja nie miała miec prawa sie wydarzyc, ze na jednym kodzie system wykonal dwa razy ten sam przelew. mija tydzien i jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi i nikt sie tym nie zainteresował. Radzę zastanowic sie nad wyborem tego banku. wcześniej miałem konto w PKO i LUKAS-ie. Zastanawiam sie nad powrotem do jednego z nich. Lepiej zapłacic 2-3zł i miec spokoj. Tam nie zdażyło mi sie nic podobnego. Poza tym staralem sie o debet na koncie. Musiałem wypełnic kilka stron specjalnego wniosku w ktorym wymagano szczegółowych danych jak bym starał sie o kredyt hipoteczny a i tak nie przyznano mi go przy stałych dochodach powyżej 3 tys.zł. gdzie w PKO debet 1 tys.zł przyznawany jest bez wnioskow....jakby automatycznie.


Grayna Grayna
24.11.2012. 17:52

założenie konta internetowego

łożeniu konta jest przyznawany limit czy debet


Jarek Jarek
02.12.2011. 18:09

DB NET

Właśnie dziś pożegnałem się z PEKAO SA (po ponad 25 letnim związku), który można nazwać bank PROWIZJA.
DB Net mam od sierpnia 2011 i dla mnie jest super. Wszystko działa w należytym porządku. Pobierałem z egzotycznych bankomatów w Polsce i ZERO prowizji. Polecam wszystkim.

Jarek


iri iri
02.12.2011. 12:30

konto internetowe db net

Polecam konto internetowe w Deutsche Banku - db easy net, zakładanie poszło szybko i sprawnie, wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie są za darmo, obsługa i przelewy przez internet banalnie proste, właściwie wszystko darmowe.
Pamiętam kiedyś miałam konto w pko, to była tragedia w porównaniu z tym kontem co mam teraz. Praktycznie za wszystko zabierali mi pieniądze, od początku... tu 10zł za to, 5zł za to, pod koniec miesiąca robiła się ładna suma, a ja byłam wtedy na stażu i dostawałam jakoś 400zł miesięcznie, co innego jak ktoś zarabia 5000tys. miesięcznie to pewnie go to nie obchodzi.

P.s. Jedynym minusem tego konta jest to że mają mało siedzib i w moim mieście oczywiście nie ma, ale jak ktoś zakłada konto internetowe, to i tak nie po to żeby stać w kolejkach w banku tylko po to żeby wszystko robić przez internet.


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !