Konta bankowe · Opinie i Oceny · Konto Direct w ING: całokiwicie darmowe i funkcjonalne?

Konto Direct w ING: całokiwicie darmowe i funkcjonalne?

Opinie (0)

ing bank śląski

To idealne konto dla klientów, którzy większość transakcji bankowych robią sami (w myśl hasła reklamowego „Internetowi nie płacą”.

Co oferuje Konto Direct?

Darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku, darmowe wydanie karty zbliżeniowej (VISA lub Debit MasterCard), bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju (wypłata z bankomatów za granicą jest kosztowna, 3 proc. prowizji), bezpłatna wypłata gotówki w punktach z logo Cashback. Bezpłatne może być również korzystanie z kart płatniczych, jeśli tylko w okresie rozliczeniowym dokonamy nimi transakcji na 100 złotych. Jeśli tego warunku nie spełnimy, bank naliczy miesięczną opłatę – 7 złotych.

Użytkownik konta ma możliwość zamówienia karty z własnym zdjęciem – koszt to 15 złotych.

Z jakimi opłatami musi się liczyć jeszcze użytkownik Konta Direct?

Wyciągi z konta są bezpłatne w systemie bankowym online, natomiast jeśli chcemy je otrzymać w wersji papierowej, zapłacimy 9 złotych (niezależnie, czy wyciąg przyjdzie pocztą, czy odbierzemy go w oddziale). Przelewy wykonywane w oddziale również kosztują 9 złotych, podobnie jak wypłata gotówki z konta.

Użytkownik Konta Direct ma możliwość otrzymania limitu kredytowego w koncie – na początek limit może wynieść 2-krotność dochodów netto. Po sześciu miesiącach można wnioskować o podwyższenie limitu (do sześciokrotności wpływów na konto, maksymalnie 100 tysięcy złotych).

Rozpatrzenie wniosku jest bezpłatne, zaś odsetki płacimy tylko od wykorzystanej kwoty. Warunkiem otrzymania limitu zadłużenia jest przedstawienie w banku dokumentów poświadczających uzyskiwane przychody. Ale jeśli na konto osobiste w ING banku od co najmniej sześciu miesięcy wpływa wynagrodzenie czy też emerytura – nie trzeba żadnych dodatkowych zaświadczeń.

premia 100 zł ING

Konto Direct w ING: całokiwicie darmowe i funkcjonalne? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
5 na 5
1 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


1 + 2 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !