Konta bankowe · Opinie i Oceny · Konto dla młodych Eurokonto Intro w Pekao SA

Konto dla młodych Eurokonto Intro w Pekao SA

Opinie (0)

pekao

Im młodszy klient, tym częściej szuka darmowego, a w każdym razie taniego konta – i to z wieloma możliwościami. Pekao SA w ramach swojej oferty gwarantuje posiadaczom Eurokonta Intro darmowe założenie i prowadzenie rachunku, całodobowy dostęp do konta przez Internet oraz telefon, ubezpieczenie Assistance za granicą i Assistance informacyjny za 0 złotych. Bezpłatne są wypłaty z 4 tysięcy bankomatów w Polsce (bankomaty Pekao SA i Euronet) i kilkunastu tysięcy bankomatów za granicą.

Operacje bankowe można (trzeba się jednak liczyć z opłatami) wykonywać również w placówkach banku – jest ich ok. 1,2 tys.

Do konta posiadacz Eurokonta Intro dostaje bezpłatnie kartę MasterCard Debit, z funkcją obsługi transakcji zbliżeniowych oraz możliwością płacenia za zakupy w Internecie.

Dostęp do konta gwarantują trzy elektroniczne kanały: PekaoInternet, TelePekao oraz PekaoSMS. Transakcje można zabezpieczać przez wydawany do konta token (koszt wydania to 49 złotych, do końca 2011 roku bank opłaty nie pobiera. Za korzystanie z tokena rocznie zapłacimy 24 złote), albo przez SMS-y (koszt jednego to 0,2 zł).

Za większość przelewów trzeba niestety płacić. Bezpłatne są te wykonywane przez Internet lub automatyczny serwis telefoniczny na inne rachunki w Pekao SA. Przelewy krajowe, wykonywane przez Internet lub przez telefon kosztują 0,5 zł (2 złote za pośrednictwem konsultanta przez telefon, 4,99 zł w placówce banku).

Plusem konta jest program rabatowy – zniżki u partnerów programu „Płać kartą bo warto” sięgają nawet 30 proc. Rabaty oferują m.in. szkoły językowe i księgarnie.

Uwaga! Likwidacja konta przed upływem 90 dni od otwarcia jest odpłatna – koszt to 35 złotych.

Konto dla młodych Eurokonto Intro w Pekao SA - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3.2 na 5
11 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !