Konta bankowe · Opinie i Oceny · Konto dla Młodych w PKO BP, dobre dla studenta?

Konto dla Młodych w PKO BP, dobre dla studenta?

Opinie (0)

pko

Do 31 sierpnia 2011 roku prowadzenie konta kosztowało 0 złotych – dla wszystkich. Po tej dacie konto nadal pozostanie bezpłatne – ale tylko dla klientów, którzy nie ukończyli 26. Roku życia. Klienci między 26-30 rokiem życia, którzy miesięcznie będą je zasilać kwotą przynajmniej tysiąca złotych, również będą się cieszyć zerową opłatą. Pozostali zapłacą 5 złotych.

Bezpłatne są wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, krajowe przelewy internetowe, dostęp do bankowości elektronicznej (iPKO) – konto jest dostępne przez całą dobę bez żadnych opłat!

Posiadacze Konta dla młodych mogą doładowania telefony komórkowe przez bankowość elektroniczną iPKO oraz bankomaty PKO Banku Polskiego – również za darmo. Można aktywować usługę powiadomień o każdej zmianie salda na rachunku za pomocą SMSów bądź e-maili.

Do rachunku bank wydaje nowoczesną kartę debetową, którą można płacić w Internecie, karta wyposażona jest też w funkcję płatności zbliżeniowych Visa payWave . Karta wyposażona jest w mikroprocesor i pasek magnetyczny, jest więc bezpieczna. Daje też możliwość wypłacania gotówki (do 200 złotych) przy okazji dokonywania transakcji bezgotówkowych w ponad 23000 punktów usługowo-handlowych oznaczonych symbolem VISA CASH BACK.

Posiadacz Konta dla Młodych może korzystać z salda debetowego – do 500 złotych. Kredyt odnawialny na koncie wynosi do 100 tysięcy złotych. Bank zachęca również do korzystania z kredytów studenckich na preferencyjnych warunkach.

Konto dla Młodych daje również możliwości korzystania z innych produktów banku przez bankowość elektroniczną (można złożyć wniosek o kredyt, założyć lokatę, nabyć jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych itd.).

Konto dla Młodych w PKO BP, dobre dla studenta? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
4 na 5
1 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !