Konta bankowe · Opinie i Oceny · Konto firmowe mBiznes w mBanku

Konto firmowe mBiznes w mBanku

Opinie (4)

mbank

mBank zapewnia, że otwierając mBIZNES konto klient od razu może otrzymać limit kredytowy do 10 tysięcy złotych, niezależnie od okresu prowadzenia działalności. Limit przyznawany jest bez konieczności przesyłania dokumentów finansowych firmy, wystarczy dopełnienie wszystkich formalności związanych z otwarciem rachunku. Tyle reklama. W rzeczywistości nie każdy „na starcie” może liczyć na jakikolwiek limit, zaś pierwsza możliwość uruchomienia środków od banku pojawia się po odnotowaniu na koncie pierwszych wpływów (bank chętnie „nowym” klientom oferuje limit w wysokości 3 tysięcy złotych).

Na co może liczyć właściciel mBIZNES Konta?

Otwarcie i prowadzenie rachunku są darmowe. Przelewy do ZUS i US wykonywane przez Internet są darmowe. Za przelewy krajowe zapłacimy złotówkę (te, wykonywane przez Internet). Gotówkę można wpłacać bezprowizyjnie we wpłato matach mBanku. Bank nie wymaga utrzymywania minimalnego salda, ani wpłat stałych.

Za wypłatę gotówki w bankomatach Euronetu, Cash4You, BZ WBK i eCard zapłacimy 2 złote. Pozostałe bankomaty na terenie kraju kosztują 5 złotych. W koncie można utworzyć polecenia zapłaty i zlecenia stałe. Można również utworzyć przelewy zdefiniowane (na 50 różnych rachunków), można przelewać pieniądze przelewami dowolnymi – również ustawiając przyszłą datę.

Pieniądze można wypłacać przy użyciu wydawanej (opcjonalnie) do konta karty firmowej Visa Business Electron (z wizerunkiem drapieżnego rekina). Wydanie karty jest bezpłatne. Miesięczna opłata za użytkowanie to 3,5 zł. Wygodnym rozwiązaniem jest samodzielne definiowanie PIN do karty i możliwość zmiany kodu w każdej chwili (koszt – 2 złote). Indywidualnie ustalamy również dzienne limity wypłat gotówki oraz płatności kartą.

Dodatkowym bonusem jest możliwość rejestracji w serwisie mikroFirmy.pl na stronie mBanku.

Jednym kontem może zarządzać nawet pięciu współwłaścicieli – to cenne dla osób, które prowadzą firmy jako spółki.

Konto firmowe mBiznes w mBanku - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
5 na 5
1 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (4 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
kalafior kalafior
28.11.2011. 01:00

czy ktoś ćwiczył działalność gospodarczą...

Mam konto w BPH, gdzie za jednym logowaniem mam dostęp do obu kont: prywatnego i firmowego (os.fiz.prow.dział. gosp.). Ale chcę zmienić bank, bo dobijają mnie koszty przelewów zagranicznych (65 zł. za każdy przelew!). Szukam zatem banku, który jest tani w obsłudze, ale jednocześnie ma tanie przelewy z konta złotowego na euro za granicą lub tanie w prowadzeniu i przelewach konto w Euro.
Testował ktoś takie rzeczy w mBanku? ile to kosztuje?


manti manti
17.11.2011. 22:05

mbank jest ok

mbank jest OK
dziwę się ludziom którzy mają konta w normalnych (czytaj drogich) bankach.


igor igor
10.11.2011. 21:18

mbank

Nigdy,Panowie w tym dziwnym banku nie zakladajcie rachunku,zeby zamknac konto,rozwiazac umowe,treba sie tyle nadzonic,powysylac listow it,ze szok!!!Po prostu strata czasu!!!


jerzy jerzy
10.11.2011. 21:17

dlaczego przelewy nie sa darmowe

reklama m.banku że wszystko darmo to wielka Lipa..przelewy darmo - mnie potrąca się od każdego 1,pln, ... karty darmo - a w koncie m-biznes - płać. ciekawe ?.co następne,może ktoś ma cynk.jeden wniosek = reklama dla Frajera......


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


6 + 9 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !