Konta bankowe · Opinie i Oceny · Konto internetowe w Millenium Banku, mały krok naprzód?

Konto internetowe w Millenium Banku, mały krok naprzód?

Opinie (0)

millenium

Konto gwarantuje bezpłatne przelewy internetowe i wypłaty gotówki z bankomatów Millenium. Bezpłatne jest też prowadzenie konta, a za transakcje bezgotówkowe, realizowane przy pomocy karty można otrzymać od banku 1proc. zwrotu poniesionych wydatków (maksymalnie 760 złotych rocznie).

Do konta bank wydaje – bezpłatnie - kartę debetową Millennium Maestro PayPass. To znaczy, że możemy nią nie tylko płacić w sklepach, czy wypłacać gotówkę w bankomatach), ale karta może służyć do szybkich, bezstykowych płatności (do kwoty 50 złotych), bez konieczności potwierdzania transakcji PIN-em. Za użytkowanie karty bank pobiera opłatę – 3 złote miesięcznie – ale jeśli w miesiącu wykonamy transakcje bezgotówkowe za przynajmniej 250 złotych, opłata nie zostanie naliczona.

Wypłaty z bankomatów należących do banku są bezpłatne. Złotówkę zapłacimy za korzystanie z bankomatów BZ WBK oraz Cash4You. Wypłacanie gotówki z pozostałych krajowych bankomatów kosztuje 5 złotych. Wypłata gotówki za granicą to koszt 2,5 proc. prowizji, nie mniej niż 9 zł.

Użytkownik konta internetowego może również zlecać przelewy w oddziale banku – jest to jednak koszt aż 9 złotych. Taniej, choć nie bezpłatnie, zlecimy przelewy przez telefon: 0,5 zł za przelew do innego banku przy zleceniach automatycznych, bez konsultanta i 2 złote za przelew wykonany za pośrednictwem pracownika bankowej infolinii.

Konto internetowe w Millenium Banku, mały krok naprzód? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
4 na 5
1 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !