Konta bankowe · Opinie i Oceny · Konto Komfort w ING, komfortowy ROR dla wymagających

Konto Komfort w ING, komfortowy ROR dla wymagających

Opinie (0)

ing bank

Za komfort korzystania z Konta Komfort trzeba oczywiście zapłacić – miesięcznie kosztuje ono 10 złotych (przez pierwsze 3 miesiące obowiązuje promocyjna stawka 5 złotych). W ramach tej opłaty użytkownik konta otrzymuje: bezpłatne wydanie kart zbliżeniowych VISA i Debit MasterCard, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju, bezpłatną wypłatę gotówki w punktach oznaczonych logo Cashback. Korzystanie z karty również może być darmowe – wystarczy w każdym okresie rozliczeniowym dokonać nią transakcji bezgotówkowych na minimum 100 złotych. Standardowa opłata pobierana przez bank za użytkowanie karty wynosi 7 złotych miesięcznie.

Posiadacze Konta Komfort mogą również bezpłatnie wpłacać i wypłacać gotówkę w oddziałach banku. Za przelewy, dokonywane w placówkach, muszą płacić – za każdy 9 złotych. Płatne – 3 proc. wypłacanej kwoty – są również wypłaty w bankomatach za granicą.

Za 15 złotych posiadacz Konta Komfort może wyrobić sobie Moją Kartę ING – z własnym zdjęciem. Klient ma również – opcjonalnie – możliwość skorzystania z łatwo dostępnego limitu kredytowego, który można otrzymać tuż po podpisaniu umowy. Na początek można otrzymać dwukrotność dochodów, które będą spływać na konto (potrzebne są dokumenty poświadczające dochody). Z czasem, gdy na konto będą spływać pieniądze, możliwe jest podwyższenie limitu, nawet do 100 tysięcy złotych.

Konto Komfort w ING, komfortowy ROR dla wymagających - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
4 na 5
1 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !