Konta bankowe · Opinie i Oceny · Konto osobiste w Alior Banku, w 100% otwierane przez Internet

Konto osobiste w Alior Banku, w 100% otwierane przez Internet

Opinie (1)

alior bank

Klient ma zagwarantowane bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, bezpłatne przelewy internetowe i bezpłatne prowadzenie rachunku.

Żeby założyć konto w Alior Banku, nie trzeba iść do placówki – umowę można podpisać przez Internet, a potwierdzamy ją dokonaniem przelewu na swoje konto . Taki sposób otwarcia konta daje też klientowi prawo do bezpłatnego korzystania z karty debetowej aż przez 12 miesięcy.

Jeśli Alior Bank jest dla klienta głównym bankiem (czyli na rachunek wpływa wynagrodzenie, renta, emerytura, stypendium, albo zasilamy je kwotą przynajmniej 2 tysiące złotych miesięcznie), do konta dodawany jest bezpłatny pakiet usług assistance „Pomocni Fachowcy” oraz pakiet usług concierge „Osobisty Asystent”.

Posiadacze Konta Osobistego w Alior Banku mają możliwość korzystania z przelewu natychmiastowego – pieniądze trafiają do odbiorcy dosłownie w kilka minut. Mogą też założyć wysokooprocentowaną lokatę nocną (może na niej pracować połowa środków zgromadzonych na rachunku).

Jakie jeszcze korzyści daje Konto Osobiste w Alior Banku? Klient otrzymuje kartę debetową. Jeśli Alior Bank jest głównym bankiem, opłata za kartę wynosi 5 złotych (jeśli klient nie spełni warunków „głównego banku”, opłata rośnie do 9 złotych).

Klient może wybrać kartę tradycyjną (płaską, wówczas za wydanie karty nic nie płaci), albo kartę umożliwiającą płatności bezstykowe oraz płacenie za operacje w Internecie (koszt wydania to 15 złotych). Do rachunku mogą być wydane aż cztery karty debetowe.

Limit odnawialny w koncie może wynieść nawet 100 tysięcy złotych .

Za pośrednictwem bankowości internetowej można doładowywać telefon. Również w ramach systemu bankowości internetowej dostępne są wyciągi z konta.

Za przelewy za pośrednictwem telefonu płacimy 5 złotych, dokonywane w oddziale banku kosztują złotówkę więcej.

Konto osobiste w Alior Banku, w 100% otwierane przez Internet - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.75 na 5
4 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (1 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
pawe pawe
17.11.2011. 22:13

konto w AliorBank

Założyłem w 2009 konto w AliorBank, początkowo wszystko miało być za free, ale po 2 miesiącach utrzymanie konta wzrosło do 3 zł, spoko to jeszcze nie tragedia. Po kolejnych 2 miechach wzrosło do 5 zł, spoko, jakoś przeżyje, ale po kolejnych 2 miesiącach do 5 zł dołożyli kolejną opłatę w wysokości 4 zł. Dlaczego? A właśnie dlatego że na moim koncie nie było miesięcznego obrotu w wysokości 2 tys. zł. Zgroza, płacić za konto osobiste 9 zł miesięcznie to parodia, ładną mają tą wyższą kulturę bankowości.


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !