Konta bankowe · Opinie i Oceny · Konto Pierwsze w PKO, tani ROR dla niepełnoletnich?

Konto Pierwsze w PKO, tani ROR dla niepełnoletnich?

Opinie (4)

pko

Jakie są parametry Konta Pierwszego w PKO BP? Jest ono przeznaczone dla osób między 13 a 18 rokiem życia. Prowadzenie konta jest bezpłatne, podobnie jak przelewy internetowe w kraju. Darmowym jest dostęp do bankowości elektronicznej (iPKO). Młody klient może wypłacać gotówkę bez prowizji ze wszystkich bankomatów na świecie.

Konto daje możliwość doładowania telefonów komórkowych przez bankowość elektroniczną iPKO oraz bankomaty PKO Banku Polskiego – bez żadnych opłat. Cenną właściwością są powiadomienia o każdej zmianie salda rachunku (SMS lub mail).

Do rachunku młody użytkownik otrzymuje nowoczesną kartę debetową, którą można również płacić w Internecie. Każdy klient może wybrać jeden z trzech wzorów karty. Karta ma funkcję płatności zbliżeniowych, umożliwia szybkie i wygodne dokonywanie płatności w kraju (do kwoty 50 zł) bez konieczności weryfikowania ich PIN. Przy okazji transakcji bezgotówkowych w jednym z ponad 23 tysięcy punktów oznaczonych symbolem VISA CASH BACK istnieje możliwość wypłaty gotówki (do 200 złotych).

Uwaga! Miesięczna opłata za korzystanie z karty debetowej wynosi 3 złote . Użytkownik Konta Pierwszego zapłaci również za przelewy dokonywane w oddziale banku (5 złotych kosztuje przelew na rachunek w PKO BP, 8 złotych – przelew do innego banku).

Konto Pierwsze w PKO, tani ROR dla niepełnoletnich? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3 na 5
3 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (4 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
mak98 mak98
20.02.2013. 10:31

konto PKO

Mój brat korzysta z konta pierwsze w PKO. To konto nauczyło jego rozsądnego wydawania kieszonkowego. Konto jest za free.


blabla02 blabla02
19.02.2013. 15:01

bank

Co myslicie o Koncie Pierwszym w PKO . Największy minus to jak wspomniano powyżej opłata za karte, która wynosi 3zł


Jolka Jolka
01.09.2011. 23:38

MOja opinia o Koncie Pierwszym

Wg mnie konto pierwsze dla nastolatków jest całkiem ok. Wszystko praktycznie jest bezpłatne, przelewy za granicą również. Ja mam 16 lat i pare dni temu je założyłam, bo chce coś zaoszczędzić, a uważam, że mając pieniadze przy sobie w domu, mogę je praktycznie od razu wydać. Do tego PKO Ma mnóstwo oddziałó i bankomatów.

Największy minus to jak wspomniano powyżej opłata za karte, która wynosi 3zł
Dlatego też, karty jak narazie nie mam, bo nie jest mi potrzebna, nie wyjezdżam nigdzie i narazie nie mam wogóle takiej potrzeby.

Tak więc poki co u mnie konto bez karty w pełni darmowe


Olek Olek
01.09.2011. 22:12

PKO Konto Pierwsze czy izzykonto w mBanku?

Co myslicie o Koncie Pierwszym w PKO ? Czy są jakieś gwiazdki lub haczyki w tej ofercie oprócz karty? A może jakieś inne konto wybrać, myślałem już o izzykoncie mBanku, ale nie ma placówek i ma chyba sporo mniej bankomatów.


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !