Konta bankowe · Opinie i Oceny · Konto Standard w Banku Pocztowym, obsługuj ROR na Poczcie

Konto Standard w Banku Pocztowym, obsługuj ROR na Poczcie

Opinie (2)

bank pocztowy

Bank Pocztowy oferuje konto internetowe, które może być kontem niemal darmowym. Niemal, bo jeśli ktoś decyduje się na kartę Visa Electron, musi za nią płacić miesięcznie 4 złote. Trudno też uniknąć opłat za wypłacanie gotówki z bankomatów – bezpłatne są tylko dwie wypłaty miesięcznie.

Ale jeśli ktoś chce mieć naprawdę konto za „zero” może tego dokonać: gotówkę (bezpłatnie) można wypłacać we wszystkich placówkach Poczty Polskiej, a karty ostatecznie można do konta nie wyrabiać.

Co otrzymujemy od Banku Pocztowego bezpłatnie przy założeniu konta Standard, a za co trzeba płacić?

Oczywiście – bezpłatne jest otwarcie i prowadzenie konta. Bezpłatne są przelewy przez Internet (oczywiście - krajowe). Bezpłatnie można realizować przelewy za pośrednictwem telefonicznego serwisu automatycznego (przelewy realizowane za pośrednictwem konsultanta kosztują 4 złote, podobnie jak te realizowane w placówce pocztowej czy w placówce banku). Za pośrednictwem Internetu można też bezpłatnie definiować i zmieniać zlecenia stałe.

Płatne są przelewy zagraniczne, prowizja wynosi 0,25 proc. kwoty przelewu, minimum 25 złotych, max. – 200 zł.

Wypłacać gotówkę można bezpłatnie w placówkach pocztowych i dwa razy w miesiącu we wszystkich bankomatach w kraju i za granicą. Można również zamówić dostarczenie gotówki przez listonosza do domu – w przypadku Konta Standard koszt wyniesie 4 złote.

Konto Standard to również możliwość otrzymania limitu w koncie – do sześciokrotności miesięcznych wpływów na konto, maksymalnie 100 tysięcy złotych. Wysokość limitu zależy od wysokości zarobków i czasu posiadania konta.

Bank Pocztowy oferuje klientom możliwość sprawdzania salda rachunku przez powiadomienia SMS . SMS mogą również być dostarczane hasła do autoryzacji transakcji wykonywanych przez Internet (klient ma do wyboru tę opcję lub listę z hasłami jednorazowymi).

Konto Standard w Banku Pocztowym, obsługuj ROR na Poczcie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3 na 5
2 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (2 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Anna Anna
25.01.2018. 20:58

To konto jest ok!!!

Mam konto w Banku Pocztowym od pięciu lat i jestem z niego naprawdę zadowolona. Jest dość tanie w porównaniu z innymi. Korzystam z bankowości elektronicznej bez większych problemów.


biebrz biebrz
28.11.2011. 00:49

omijajcie ten bank!!!!!

mają straszny rozpierdak ,od miesiaca nie mogę uruchomić usługi pocztowy 24,zginęły moje dokumenty, więc wysłałem umowę listem poleconym, też zaginęł !! operatorzy podająsprzeczne informacje , kłamią ogólnie nic nie wiedzą, nie odpowiadają na emeil, mam od miesiąca nie zapłacone rachunki, zszargane nerwy, a miał być to taki dobry produkt


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !