Konta bankowe · Opinie i Oceny · Konto Swobodne w Getin Bank Online, całkowicie darmowe?

Konto Swobodne w Getin Bank Online, całkowicie darmowe?

Opinie (2)

getin

Konto Swobodne można założyć przez Internet – wystarczy w tym celu odwiedzić wirtualny oddział banku, czyli Getin Online i wypełnić formularz. Potwierdzenie założenia konta oraz login do systemu otrzymujemy na maila, hasło bank przesyła przez SMS. Bank kontaktuje się z klientem i umawia spotkanie w celu wypełnienia niezbędnych dokumentów.

Konto Swobodne gwarantuje: darmowe prowadzenie rachunku, darmowe wydanie i używanie karty płatniczej do konta, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów, darmowe krajowe przelewy internetowe. Bezpłatne jest też tworzenie i zmiana zleceń stałych, wypłaty gotówki w oddziałach Getin Banku oraz zamknięcie rachunku.

Dodatkowymi walorami konta są: dostęp do naszych środków przez Internet przez 24 godziny na dobę, możliwość zakładania lokat internetowych bez wychodzenia z domu, możliwość założenia rachunku oszczędnościowego, możliwość wydania karty kredytowej oraz wygodne jej spłacanie przez Internet.

Getin Bank do połowy września 2011 roku gwarantuje posiadaczom Konta Swobodnego możliwość utworzenia Konta Oszczędnościowego oprocentowanego 4 proc. w stosunku rocznym.

Po tej dacie oprocentowanie będzie jednak obniżone o połowę.

Konto Swobodne w Getin Bank Online, całkowicie darmowe? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.75 na 5
4 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (2 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
mirek mirek
20.09.2013. 16:53

nr.1

Badziew jak każde konto w tym banku , faktycznie darmowe gdyby nie jedno wielkie ale >>> ich szybkość działania powala na kolana , kompetentni ,rzeczowi , i bardzo pomocni , polecam naprawdę warto !!!


Oszukany Oszukany
17.04.2012. 18:09

opinia

Założyć lokatę można bardzo prosto, łatwo i szybko. Ale na pieniądze własne czekam już dwa dni. Za dwa dni idę na prokuraturę. To jest kradzież.


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !