Konta bankowe · Opinie i Oceny · Konto Wydajesz i Zarabiasz w BZ WBK: 1% zwrot opłat za zakupy

Konto Wydajesz i Zarabiasz w BZ WBK: 1% zwrot opłat za zakupy

Opinie (0)

bz wbk

Otwarcie konta jest bezpłatne, ale jego prowadzenie kosztuje 7 złotych miesięcznie. Sporo? Owszem, ale wystarczy zaledwie tysiąc złotych wpływów w miesiącu, by bank nie pobierał wcale opłaty.

Użytkownik konta nie ma co liczyć na darmowe przelewy – 0 złotych kosztują wyłącznie te wykonywane przez Internet na inne rachunki w BZ WBK. Krajowe przelewy zewnętrzne wykonywane przez Internet kosztują 0,5 zł. Przelew wykonywany w oddziale banku jest dziesięć razy droższy. 0,50 zł bank pobiera za zlecenia stałe i polecenia przelewu wykonywane za pośrednictwem Internetu.

Karta Visa Wydajesz&Zarabiasz (to właśnie nią musimy regulować płatności, jeśli chcemy otrzymać zwrot 1 proc. wydatków ) to 3 złote miesięcznie. Tyle samo kosztuje inna karta wydawana do konta MasterCard PAYBACK Multi (używając tej karty zbieramy punkty w programie lojalnościowym PAYBACK). Obydwoma kartami można płacić w Internecie.

Gotówkę można wypłacać bez prowizji we wszystkich bankomatach w kraju, a również w punktach oznaczonych znakiem „cashback”. Wypłata z bankomatu zagranicznego kosztuje 5 złotych.

BZ WBK oferuje nowym klientom limit kredytowy w wysokości miesięcznych dochodów (na podstawie dokumentów dostarczonych do banku). Po pół roku limit może być podwyższony do sześciokrotności wpływów na konto.

Konto Wydajesz i Zarabiasz w BZ WBK: 1% zwrot opłat za zakupy - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.65 na 5
3 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


7 + 5 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !