Konta bankowe · Opinie i Oceny · Meritum Bank Konto Zarabiające: 4% za paliwo + lokata 8,5%

Meritum Bank Konto Zarabiające: 4% za paliwo + lokata 8,5%

Opinie (0)

meritum

Konto Zarabiające w Meritum Bank, reklamowane przez Macieja Maleńczuka, to konto osobiste z dostępem przez Internet, na którym klient zarabia, płacąc kartą za paliwo.

Niemożliwe? Możliwe – wystarczy płacić kartą za paliwo na stacjach benzynowych, by bank zwrócił 4 proc. wydatków na ten cel (warunek: miesięczne wpływy na konto muszą wynieść przynajmniej 1,5 tys. zł).

A co poza tym? Meritum Bank oferuje darmowe prowadzenie konta, darmowe przelewy przez Internet, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i możliwość założenia wysokooprocentowanej lokaty: 8,5 proc. na lokacie powitalnej z dzienną kapitalizacją. Lokatę można założyć na 3 miesiące, minimalna kwota to tysiąc złotych.

Do konta bank bezpłatnie wydaje kartę debetową VISA Standard. Jeśli wykonamy nią w miesiącu płatności za minimum 200 złotych, bank nie pobierze opłaty za użytkowanie karty. Kartą można również dokonywać płatności w Internecie!

Konto można otworzyć w jednym z oddziałów banku lub online. Tuż po wstępnej weryfikacji danych klient, który założył konto online, otrzymuje do niego częściowy dostęp. Pełne możliwości korzystania z konta otrzymujemy, gdy podpiszemy dokumenty dostarczone przez kuriera.

Warto pamiętać, że za przelewy dokonywane w oddziałach banku zapłacimy 5 złotych, a te wykonywane przez serwis telefoniczny kosztują 2,5 zł. 

Meritum Bank Konto Zarabiające: 4% za paliwo + lokata 8,5% - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.5 na 5
2 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !