Konta bankowe · Opinie i Oceny · Oferta e-Konta w Lukas Banku

Oferta e-Konta w Lukas Banku

Opinie (0)

lukas bank

Żeby założyć konto, wystarczy wypełnić wniosek internetowy, albo zadzwonić na bankową infolinię, albo… wysłać SMS do banku. Przedstawiciel Lukas Banku oddzwania i przedstawia ofertę, jaką przygotował bank i możliwości e-Konta.

Jakie korzyści oferuje e-Konto? Prowadzenie rachunku jest darmowe , można wypłacać gotówkę w ponad 1,3 tysiąca bankomatów w kraju (bankomaty w placówkach Lukas Banku oraz bankomaty BZ WBK). Gotówkę można również wypłacać bezpłatnie w punktach oznaczonych logo Cashback. Bezpłatne jest korzystanie z karty Visa Electron.

Klient może otrzymywać wyciągi z konta w wybranej przez siebie formie (elektronicznie lub w wersji papierowej). Można również przez SMS kontrolować stan rachunku (informacja o każdorazowej zmianie salda).

e-Konto można również rozbudować o dodatkowe funkcjonalności. Wybierając MULTIPAKIET, możesz otrzymać ubezpieczenie konta,  które zawiera:

  • Pakiet Pomoc Techniczna
  • Pakiet Pomoc Medyczna
  • Pakiet Bezpieczna Kieszeń

Szczególnie przydatny może okazać się działający w kraju i za granicą Pakiet Bezpieczna Kieszeń, kiedy dojdzie do kradzieży lub zgubienia karty. Ubezpieczenia można wykupić również osobno.

Oferta e-Konta w Lukas Banku - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
4 na 5
1 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !