Konta bankowe · Opinie i Oceny · Oferta Konta w Banku Inteligo po zmianach

Oferta Konta w Banku Inteligo po zmianach

Opinie (2)

inteligo

Czym wyróżnia się na tle konkurencji Nowe Konto Inteligo?

W przypadku kont internetowych standardem jest darmowość. Nie inaczej jest w tym przypadku. Bezpłatne jest otwarcie i prowadzenie konta, krajowe przelewy internetowe. Można zostać zwolnionym z opłaty za użytkowanie karty, a jeśli zdecydujemy się na niewielki abonament – 4 złote – będziemy mogli wypłacać bez prowizji gotówkę z bankomatów na całym świecie.

Bank przygotował dla klientów nowe narzędzia autoryzacji transakcji – m.in. wirtualną kartę kodów jednorazowych w aplikacji na iPhone’a. Oferuje też kartę, która łączy w sobie funkcje karty debetowej i kredytowej.

Środki zgromadzone na rachunku są oprocentowane 0,00 proc. w skali roku. Klienci banku mogą jednak zdeponować nadwyżki na rachunku oszczędnościowym – od 3,1 do 4,2 proc. W sierpniu PKO BP i Inteligo zaoferowały też lokaty z kapitalizacją dzienną – w Inteligo można założyć Dobolokatę, oprocentowaną 4,45 proc. netto, na okres od 1 do 6 miesięcy.

Jeśli nie lubimy niespodzianek od banku w postaci dodatkowych opłat musimy pamiętać, że jeśli w danym miesiącu nie wykonamy transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 100 zł, bank pobierze opłatę w wysokości 4 zł. Natomiast usługa „bankomaty bez granic” umożliwiająca bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie jest dostępna w formie abonamentu - koszt to 4 zł miesięcznie.

Oferta Konta w Banku Inteligo po zmianach - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
4.5 na 5
2 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (2 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
stachura stachura
14.11.2011. 16:59

Inteligo vs mBank

Krótko: przez kilka lat było Superkonto w PKO BP (horror!), potem było Inteligo, rok pózniej był mBank razem z Inteligo a po następnych 5 miesiącach został tylko mBank. I jak do tej pory, wszystko mi tutaj pasuje. Szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego ludzie porównując Inteligo z mBank mówią o tym pierwszym jako lepszym - ja mam inne wrażenia. Ale niech tam - to sprawa gustu i potrzeb....


patryk patryk
10.11.2011. 21:11

jestem zadowolony z konta

Ja mam konto w inteligo i jestem zadowolony. Bankomaty są prawie wszędzie, mam dostęp przez internet i telefon do konta. Z usług mbanku nie korzystam, ale znam kilka osób co mają i też chwalą sobie. Jedyne utrudnienie to mniejsza ilość bankomatów, ale jeśli masz blisko gdzieś to niema problemu


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !