Konta bankowe · Opinie i Oceny · Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO w ING: oprocentowanie 5,25% + bonus

Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO w ING: oprocentowanie 5,25% + bonus

Opinie (0)

oko ing

Oprocentowanie nawet 5,25 proc., o 1,75 punktu procentowego wyższe niż przed promocją – to najnowsza propozycja ING Banku.

Oferta jest dostępna również dla osób, które do tej pory nie były związane z bankiem.

Co oferuje ING Bank? Otwarcie i prowadzenie Otwartego Konta Oszczędnościowego (OKO) jest darmowe. Bezpłatne są również przelewy internetowe, zaś pieniądze można wpłacać i wypłacać bez utraty odsetek.

W tej chwili bank promuje OKO przede wszystkim za pomocą wyższego oprocentowania – 1,75 punktu procentowego ponad standardową ofertę. Warunek? Należy zarejestrować się do 10 lipca 2011 roku w ramach programu „Bonus za dopłaty” na ING BankOnline lub w placówce banku.

Warunek drugi: bonusowe oprocentowanie dotyczy wyłącznie nowych środków, które podwyższają saldo pieniędzy zgromadzonych w ING Banku na dzień 28 maja 2011 roku. Dopłat z preferencyjnym oprocentowaniem można dokonywać do 10 stycznia 2012 roku. Oprocentowanie 5,25 proc. dotyczy kwot powyżej 100 tysięcy złotych.

Co jeszcze warto wiedzieć? Jeśli chcemy wypłacić gotówkę z OKO, musimy zapłacić: 6 złotych, jeśli w banku mamy konto osobiste. 10 złotych płacą pozostali klienci.

Darmowe jest pierwsze zdefiniowane polecenie przelewu. Każde kolejne, ustanowione w serwisie HaloŚląski kosztuje złotówkę.

Rachunek OKO można prowadzić również w walutach USD, GBP i EURO.

Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO w ING: oprocentowanie 5,25% + bonus - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.65 na 5
3 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !